Quiévrain in het Dendermondse Noyon in het Dendermondse Willy Rogiers voor de vierde keer sire van Ons Vermaak 30 - 31.7.1992 - De Voorpost Te ZELE EERLIJK DUURT LANGST be gon Leon Seymortier met de twee eerste prijzen en de vijfde prijs. Drie in de topvijf bij de jonge duiven (374) is zeker niet slecht. Vroege duiven ook voor Albert Roggeman. Nobels-Maes. Hubert Tem merman (6 en 9), Gilbert De Witte, Ro bert Van Driessche, Theo Van Elsuwege, Haentjens-Gijsens, Jos D'Hollander, Fir- min Rombaut. Aan de 33e prijs deed Theo Van Elsuwege al een goede zaak. Naast de eerste serie van twee duiven klokte hij ook de superverlofserie. Aan de 34e prijs was de tweede serie voor Ray mond Goossens, die op dezelfde prijs ook de eerste serie van drie duiven op zijn naam schreef. Aan de 45e prijs won Hubert Temmerman de tweede serie van drie aangeduid. Georges Van den Abbee- le was goed voor de tweede verlofserie aan de 41e prijs. Theo Van Elsuwege won aan de 110e prijs ook de serie van vier duiven en aan de 142e prijs de serie van vijf aangeduid. In DE WARANDE te BERLARE was de hoofdprijs bij de jonge duiven voor Remi Sigin. Hij haalde het op Jean Van Vossel (2 en 9), Victor Sigin, gebroeders Heir- man, Paul Roggeman, Norbert Bas- tiaens, Remi Van Malderen (7 en 10), Clement Hertecant, Rene Poppe en Pa trick Sichin. Aan de 14e prijs won Nor- bert Bastiaens de series tot 30 Aan de 25e prijs waren de series tot 50 voor Romain Bogaert. Victor Sigin won aan de 37e prijs de eerste serie van drie duiven. Willem Druez schreef aan de 80e prijs de series van vier en vijf achter zijn naam. Erwin De Grauwe won zowel bij de jaar lingen als bij de oude duiven met een gedubbelde jaarduif. Vroege oude duiven voor Lucien Van Hecke, Norbert Bas tiaens, Vander Snickt en zn (4 en 5), Gustaaf Arbijn en Louis Christiaens. Na winnaar De Grauwe volgden bij de jaar lingen Louis Christiaens (2,3 en 9), Willy Verheyden, Gilbert Van Ghendt, Norbert Bastiaens (6 en 7). In het VERBOND MOERZEKE CEN TRUM mag Gustaaf Heirwegh als de uitblinker geciteerd worden. Met de 1 e en 3e prijs zijn twee eerst getekende duiven en al direct de eerste bonserie. Kopdui- ven noteerden we voor Jozef De Munck (2, 4,14), Hubert Ost, Oscar De Schrij ver, Marcel Peelman, Roland Verbeke, Thierens-Ost, Louis Van Vossel. Aan de 29e prijs de tweede bonserie voor Thierens-Wilgenhof, Theofiel De Maere won aan de 49e prijs de eerste serie van drie aangeduid Thierens-Ost waren goed voor de twee de serie aan de 57e prijs. Aan de 71e prijs ging de eerste serie van vier aange duid naar Hubert Ost. Thierens-Wilgen hof, die sterk presteerden, wonnen aan de 96e prijs de tweede van vier aange duid. Bij de oude duiven klokten Thierens-Wil genhof de 1e en 12e prijs en meteen bingo voor de serie van twee duiven. Louis Van Vossel won met de 7,13,14 de tweede serie van twee en de eerste van drie aangeduid. Vroege duiven voor Henri Delcart (2 en 6), Gabriel Vlassen- root, William Van Driessche (4, 8, 11, 15,17,18, 22 of 7 op 7). Andre Peelman won bij de jaarlingen voor Luc Verschelden, Henri Delcart, Andre Van Haute, Gabriel Vlassenroot, Louis Van Vossel (6 en 8 en eerste serie), Frank Van Haute, Petrus Bergmans, Frans Van Riet. Te ZELE-HUIVELDE ging de hoofdprijs bij de jonge duiven (414) naar Willy Goossens voor Alfons Van Bossche, Jo zef Debbaut (3 en 8), Georges Van de Wielle, Gebroeders Roels, Michel De Coster, Alois Van de Cauter, Leo Rooms (9 en 10), Jos Stevens, Antoine Fostier, Willy Van Avermaet, Danny Van Puyvel- de. Jozef Debbaut liet zich gelden bij het winnen van vroege series. Aan de 23e prijs de eerste van twee duiven en de ereserie. Aan de 58e prijs de eerste van twee duiven en de ereserie. Aan de 58e prijs de fietsserie van drie aangeduid. De Backer-Vehent winnen de tweede fiets serie van drie aangeduid. De Backer-Ve hent winnen de tweede fietsserie. Geor ges Van de Wielle wint de tweede serie van twee en de tweede ereserie. Een sterke uitslag voor Leo Rooms, die niet alleen 14 prijzen van 17 duiven klokt, Koningsschieting in Uitbergen Boogschieten. Willy Rogiers schoot zich voor de vierde keer koning bij maatschappij 'Ons Vermaak' in Uitbergen. In 1974 was hij zelfs al eens 'koning der koningenmaar deze titel vindt hij toch de mooiste omdat hij 62 is (mt) Voorzitter Gerard Peelman had, zoals koning. Nu is het hem voor de vierde keer ieder jaar, zijn schutters opgetrommeld gelukt. voor de koningsschieting op de liggende Deze kroon vindt hij de schoonste omdat wip. Het heeft een tijdje geduurd voor hij nu 62 jaar is en al die jonge mannen men wist wie de koning 1992 zou wor- acjyer zich heeft kunnen laten. Dat is niet den en uiteindelijk werd het een welbe- aan iedereen gegeven, vindt hijzelf, kend figuur in schutterskringen. nl. Willy ledereen gunde Willy zijn titel en men Rogiers. hoopt dat hij nog vele jaren lid mag Hij is woonachtig in Beervelde maar is al blijven van Ons Vermaak en minstens jarenlang lid van Ons Vermaak in Uitber- nog voor een vijfde keer sire kan worden gen. Als een geducht schutter want reeds genoemd in de jaren '70, '74 en '82 werd hij MT maar ook de eerste is met de zes eerst afgegeven duiven op de uitslag. De Bac ker-Vehent winnen 15 prijzen van 16 duiven. Bij de oude duiven wint Jozef Debbaut voor Walter Haentjens (2 en 6) en eerste serie Verder Gilbert Temmer man, Leopold Van Lembergen, Kris llia- no. De jaarlingenvlucht ging ook naar Jozef Debbaut voor Kris lliano (2 en 6 en eerste serie), Marcel Geerinck, Gilbert Temmerman, Georges Van de Wielle. Walter Haentjens. In het TWEEVERBOND LEBBEKE CEN TRUM deed Richard De Feyter een goe de zaak. Hij was niet alleen de snelste van 539 jonge duiven maar aan de 12e prijs had al een koppel volgduiven in de bestatiger goed voor de eerste bonserie. Met de 4, 5,17 kwam Jozef De Nul ook goed aan zijn trekken. Hij won de tweede bonserie en de series aangeduid, onaan- geduid en rakend tot 50. Omer Van Geer trui die de 7,10,13, 21 prijs won, had daartussen drie volgduiven en dat was de serie van drie aangeduid. Vroege duiven voor Pros Van Nieuwenhove, Jean Marie Van Peteghem, Flor De Vos, Louis Mer- tens, Leon Van Sande, Frans De Wolf, Jozef De Nul won de tweede serie van drie duiven. Bij de oude duiven blonken Goedgezel- schap-Mannaert uit met de 1e en 6e en de eerste serie Vroege duiven voor Mau rice Callaert, Pierre Cooreman, Frans Van den Abbeele, Emiel Van Biesen, Gil bert Meert, Franpois Boeykens, Etienne Van den Broeck, Wilfried Tilburgh. Bij de jaarlingen de 1e en 3e prijs voor Frans Van den Abbeele en de eerste serie. Vroege duiven voor Roger Joos, Frangois Boeykens (4 en 9), Frans De Wolf, Louis Aeyels, Paul Van Nieuwen hove (7 en 12), Louis Van Rossem en Piprrp Qmptc Te BUGGENHOUT DEN BELG was de eerste prijs voor Frans Van de Velde voor Achiel Vermeir (2 en 5), Leon Seghers, Jan Roelandt, Gust Van Spitael, Chaly Wauters, Pierre Bijl, Roger Van Door- slaer, Louis De Flauwere. Aan de 14e prijs won Fernand De Proft de eerste bonserie. De tweede ging aan de 16e prijs naar Gust Van Spitael en Roger Van Doorslaer won aan de 20e prijs de derde bonserie, en aan de 54e prijs de eerste van vier duiven. Winnaar Frans Van de Velde won de tweede van vier aan de 63e prijs. Roger Van Doorslaer, die sterk speelde, won aan de 65e prijs de serie van 12 duiven. De serie van de zes eerst afgegeven duiven ging naar Leon Se ghers. Te SCHOONAARDE ging de hoofdprijs bij de jonge duiven naar Alfons Cool, die ook nog de 5e prijs won, en uiteindelijk goed was voor 7 op 10 Spanoghe en zn begonnen aan de 2e prijs, hadden aan de 13e prijs een koppel volgers goed voor de series en aan de 18e prijs de serie van zes duiven. Vroege duiven voor Gaby Reynvoet, Maurits Van Swalm, Marcel De Petter (10 en 11). De serie van acht duiven voor Patrick Hillaert. De serie van de vier eerst afgegeven voor Marcel De Petter. Bij de oude duiven won Frans De Smet (1 en 3) voor Eddy Govaert en Henri Van Wesemael. Bij de jaarse de 13,4,5 voor Patrick Hillaert en de 2e prijs voor Frans De Smet. In het VERBOND OUDEGEM-APPELS- DENDERMONDE-GREMBERGEN mikte Julien Steeman in de roos tussen 956 jonge duiven. Kopduiven voor Jozef Ste vens, Jean Becqué, Frans De Smet, Jan Verberckmoes, Wilfried Costers, Spa noghe en zn, Dierick-lnze, Gustaaf Ver berckmoes, Alfred Van Keer, Paul Mat- thijs. Vooraan liet Wilfried Costers zich opmerken met de 6,12,15,34 en daar tussen een koppel volgduiven en goed voor de series tot 50 en de eerste bonse rie. Gustaaf Verberckmoes won de twee de bonserie aan de 46e prijs. Willy Gee rinck was goed voor de derde serie van twee duiven en aan de 85e prijs de eerste drie duiven Andre Van Acker kwam knap op het voorplan met de eerste serie van vier aan de 104e prijs Clement Blinde man won de tweede aan de 129e prijs. Albert Cool scoorde het hoogst bij de oude duiven voor Alfons Van den Abbee le. Karei Ost, Jean Vercammen, Michel Geeraert, Julien Cool, Jan Verberck moes, Benoit Cornells, Patrick De Bac ker. Aan de 15e prijs de eerste bonserie voor Patrick De Backer, die aan de 21e prijs ook de eerste van drie won. De uitblinker bij de jaarlingen was Marcel De Nul met de 1 e en 9e en de eerste serie. Met de 5, 9, 25 won Jozef Matthijs de eerste serie van drie duiven Vroege duiven voor An dre Van Uytfange, Fr. en zn Van Exter- gem, Eduard Van Meervenne, Jozef De Grauwe, Albert Cool en Jean Van Doo- ren. In het VIERVERBOND OUDEGEM-AP- PELS-GREMBERGEN-DENDERMON- DE was de fel begeerde overwinning bij de jonge voor Jean Becqué voor Maurits De Groeve, Frangois Van Hauwe, Cle ment Blindeman, Andrea Van Acker, Ce- sar De Loose, Emiel Louis, Willy Gee rinck, A en zn Spanoghe, Gustaaf Sterck, Robert Ringoet, Gustaaf De Bra bander, Jean Smet, Andre Van Uytvange, Jean Smet. Winnaar Jean Becqué had het eerst drie duiven op de uitslag en dat betekende de serie van drie onaange- duid. De eerste bonserie van twee duiven werd aan de 42e prijs gewonnen door Frangois Van Hauwe. De tweede serie van twee en de eerste van drie aangeduid werd aan de 45e prijs door Clement Blindeman geklokt. Willy Geerinck won de tweede serie van drie aangeduid. Aan de 11e prijs was het Maurits De Groeve die zich de eerste serie van vier aangeduid toeeigende. Weduwe Meule- broek won de tweede serie van vier dui ven. Bij de oude duiven was de hoofdprijs voor het hok Karei Ost die het haalde voor Michel Geeraert, Frans De Meersman, Patrick De Backer, Antoine Wierinck, E. en J. Dierick, Fr. en zn Van Extergem, Jozef Matthijs, Benoit Comelis, Henri Ringoet, Albert Cooreman. Aan de 19e prijs was de eerste serie voor Willy Gee rinck. De tweede ging aan de 20e prijs naar Karei Ost. De eerste van drie aange duid was voor Patrick De Backer aan de 35e prijs en de tweede van drie ging een prijs verder naar Willy Geerinck. Bij de jaarlingen gingen de bloemen naar Antoi ne Wierinck voor Jozef Matthijs, Albert Cooreman, Benoit Cornelis, Rudy Doms, Victor Rosez, Frans Verhelst, Fr. en zn Van Extergem. De uitblinker was Willy Geerinck met de 6,10,12,13 en twee koppels volgduiven goed voor de twee eerste serie van twee en de eerste van drie aangeduid. In het VERBOND MOERZEKE CEN TRUM ging de meest begeerde prijs bij de jonge duiven naar Andre Van Hautte voor Remy Verhelst, Benoit De Saeger, Marcel Peelman, Frans Robberecht, Ro land Verbeke, Wilfried Rotthiers, Frank Van Haute, Danny Verhelst, Jean Pierre Lemmens. Frank Van Haute won aan de 24e prijs de eerste serie. De tweede ging Duivensport. Quiévrainliefhebber Willy Van de Wiele uit lmpe (Lede) (da) aan de 26e prijs naar Wilfried Rotthiers. Remy Verhelst won de eerste van drie aan de 55e prijs. De tweede van drie en de eerste van vier aangeduid werd ge wonnen door Thierens-Wilgenhof aan de 74e prijs. Bij de oude duiven was Henri Delcart de uitblinker met de 1, 2,14 en 3 op 3 en twee keer winnaar van de eerste serie van twee en drie duiven. Vroege duiven voor Robert Rogiers, Frank Van Haute, Louis Van Vossel (5, 7, 8, 10), Andre Peelman. Thierens-Wilgenhof won met de 6 en 12 de serie van twee aangeduid. William Van Driessche won bij de jaarlin gen voor Luc Verschelden, Gabriel Vlas senroot, Henri Delcart (4 en 6 en eerste serie), Frank Van Haute, Albert De Nil, Andre Van Haute, Oscar De Schrijver, Petrus Berghmans (10 en 11). Aan de 19e prijs de eerste serie van drie voor Luc Verschelden. Te SCHOONAARDE stonden vader en zoon Spanoghe op het hoogste schavotje bij de jonge duiven. Alfons Cool was tweede en Maurits De Groeve derde. Een goed resultaat voor Gaby Reynvoet met de 4, 5, 6,12. Vroege duiven voor Patrick Hillaert, Mar cel De Petter, Clement Dhondt. De serie van acht voor Marcel De Petter. De serie van zes voor Gaby Reynout. Vier eerst afgegeven voor Spanoghe en zn. Bij de oude duiven won Patrick Hillaert voor Henri Wesemael, Kamiel Ringoet en Eddy Govaert. Bij de jaarse de 1 en 3 voor Patrick Hillaert en verder Kamiel Ringoet, Maurits Van Swalm. BENO Julien Nobels, Achiel Verhasselt en Erwin De Grauwe In het Negenverbond mocht Julien No bels uit Moerzeke juichen met de hoofd prijs van 1973 jonge duiven. Hij won ook nog de vierde prijs. De tweede en derde prijs was voor Geert Philips. Kopduiven voor Leon Steeman, Fritz Buys, Etienne De Backer, Kamiel Van den Bossche, Jozef Aubroeck, Armand Mestdagh, Leo De Jonghe, René Van Achter, Achiel De Kinder, Jules Spiessens, Andrè Peeters. Achiel De Kinder won de eerste bonserie van twee duiven reeds aan de 24e prijs Hij beklemtoonde zijn uitblinkersstatuut met de eerste serie van drie duiven aan de 45e prijs achter zijn naam te zetten. Winnaar Julien Nobels won de tweede van drie duiven aan de 164e prijs Samen met Achiel De Kinder hield hij de Baas- roodse kleuren hoog. Aan de 181e prijs stond de serie van vijftien duiven op de uitslag voor Geert Philips Andrè Peeters won de derde serie van drie duiven aan de 214e prijs. Bosteels en zoon wonnen de serie van tien duiven aan de 302e prijs. Aan de 418e prijs stond Louis Strauss met de meest begeerde serie van vier aangeduid achter zijn naam Frans en zoon Van Extergem namen de tweede serie van vier duiven mee naar Oudegem. De derde was voor Karei Piessens. De vierde van vier was voor Joseph De Cuyper Ludo Van Baden klokte de snels te oude duif voor Kamiel Van de Moortel, Henri Wuyts, Frans Spiessens. Julien Cool, Frans Caluwaerts, Bart Michiels, Xaverius Jacobs, David Arbijn, Jozef Debbaut. Aan de 16e prijs de eerste serie voor Raymond Smekens. Aan de 36e prijs de eerste van drie voor Jozef Deb baut (vier op vier). Frans Caluwaerts was de snelste bij de jaarlingen voor Bart Michiels, Kamiel van de Moortel, Jozef Debbaut, Louis Van Vossel. Polspoel, Van De Walle, Louis Strauss. Louis Vermeulen. Matthijs- Mees, Louis Goiris. Aan de 27e prijs was de eerste serie voor Louis Vermeulen. Van Pellicom-Havez wonnen de eerste van drie aan de 39e prijs. In het BBOMM Verbond (Buggenhout) was Achiel Verhasselt goed voor de eer ste en zesde prijs van 750. Vroege dui ven voor Frans De Bondt, Octaaf Van de Moortel, L. Aelbrecht, Maurits Geeroms, Marc Van den Eede, Raymond Hermans. Albert Lannoy. Aan de 9e prijs was de zetnummer voor Raymond Hermans. Winnaar Achiel Verhasselt was ook de laureaat van de superserie van twee dui ven en ook de eerste bonserie van drie duiven. De tweede serie van twee duiven was voor Frans Peeters aan de 40e prijs. Verhasselt was de uitblinker want aan de 45e prijs won hij de derde serie van twee en de eerste van vier aangeduid. De ganse reeks tot 50 won Raymond Her mans aan de 50e prijs. Te Berlare bewees Erwin De Grauwe de forme van zijn kolonie. Een nieuwe eerste prijs bij de jonge duiven (167) en daar naast nog de derde prijs en de series tot 40. Vroege duiven voor Victor Sigin, Van Malderen-Merckx, Erauw-Van Overmei- ren, Patrick Van Kerckhove, Camiel en zoon De Beule, Prosper Wesemael, Pa trick Sichien, Gebroeders Heirman. Aan de 16e en 31e prijs nam Patrick Sichien interessante series mee. Camiel De Beule en zoon wonnen de eerste van vier aangeduid en Erwin De Grauwe de eerste van vijf aangeduid. (beno) Duivensport. Eén van de Quiévraincracks van Willy Van de Wiele uit Impe (da) LEON SEYMORTIER, REMI SIGIN, GUSTAAF HEIRWEGH, WILLY GOOSSENS, RICHARD DE FEYTER, FRANS VAN DE VELDE, ALFONS COOL, JULIEN STEEMAN, JEAN BECQUE, ANDRE VAN AHUTTE EN SPANOGHE EN ZOON

De Voorpost | 1992 | | pagina 30