'Beker De Cuyper' K.A.V. Dendermonde en Racing Heirnis Gent ft Ook Vitamientje kan ambitieus Ciac bedreigen Zaterdag 29 augustus 1992 te 19 uur Tweede wedstrijd voor de tussen Bornemse ruiters sant in eigen land! op het A-terrein, Bakkerstraat, Grembergen GRATIS TOEGANG 32 - 21.8.1992 - De Voorpost pfcUu-cr UGEO fUGEOT UGEC *>euceo Zaalvoetbal Zaalvoetbal. ZVC Ciac heeft met Peugeot een nieuwe hoofdsponsor en hoopt in derde nationale A hoge ogen te gooien (foto dida) In derde nationale A moest de KBVB in allerlaatste instantie nog een wijziging aanbrengen daar De Rio Brugge in extre mis forfait verklaarde. De ultieme promo tieplaats werd toegekend aan onze streekclub 't Vitamientje dat met de bal virtuozen, de gebroeders Sciacca, een serieuze bedreiging zal vormen voor ZVC Waasmunster, De Kluizen en Ciac, dat zijn tienjarig bestaan extra in de verf wil zetten. Voorzitter Norbert Vanaelst, sedert 1982 aan het roer met boezemvriend Roger Roels en duivel-doet-al Marie-Louise De Jonghe, slaagde er immers in klassebak Luc Van Thuyne te kontrakteren, een belofte bij AA Gent, wiens transfer naar veldvoetbalklub Eine in het water viel zodat hij dit seizoen enkel in zaalwedstrij den aktief kan zijn. Van Thuyne vormt meteen een ideaal aflossingspunt voor Christiaan Lanckaert die verleden jaar liefst 45 keer de netten van de tegenstan ders bol zette en Marino De Veirman die bij een bloedmooie vriendin nu de nodige sereniteit schijnt gevonden te hebben. Achteraan zal Wim Callaert zijn tiende jaar als fanionkeeper ingaan zodat de kapiteinsband bij hem goed past. De Ciac-kern wordt verder gevormd door Bart Van Renterghem, Gino Schiettecat- te, Wim en Peter Meysmans, Michel Bo- vens, Ronny Bracke en Hassan El Omari en ook nu zal kinesist Erwin Van de Mergel als verzorger tijdens de kompeti tiematchen fungeren. Tijdens de persvoorstelling werd be kendgemaakt dat Peugeot de nieuwe hoofdsponsor wordt zodat de belofte werd nagekomen dat men bij promotie naar nationale de geldkraan zou open draaien. Het nieuwe seizoen begint voor Ciac op vrijdag 4 september want dan staat om 21 uur een derby bij Dynamo Sint-Ni- klaas op het programma en tegen deze Wase routiniers zal men direkt kunnen konstateren hoe zwaar de titelkansen bij de geelblauwen wel doorwegen. Dirk Daelemans Paardensport-VRV Patrick De Rijcke, Kristel Joos en Kris Goiris winnen voor eigen publiek De tweede jumping van de «Bornemse Ruitervereniging» op de Lui- pegemkouter is meer dan zomaar een succes geworden voor de inrichters. Naast een groot aantal deelnemers, met uiteraard het beste wat het VRV in huis heeft op de afspraak hebben de drie topruiters van eigen bodem de verwachtingen van de aanhangers volkomen ingelost. Christel Joos won in de middenklasse met Papillion en in de zware klasse met Domino. De andere proef in de zwaarste klasse ging dan weer naar Patrick De Rijcke, die boven dien de attraktieve supplementaire proef «The winner takes it all» op zijn naam schreef en meteen ook de superprijs. Als derde klepper was er dan Kris Goiris die met Fleur in de klasse licht het succes kompleet maakte voor de Bornemse Ruitervereniging. In de beginnende klasse stond er weer geen maat op Kristel Van Duyse. De amazone is aardig op weg om dit seizoen de absolute zegeko ningin te worden. Met een dubbele zege stond ze dus weer in de belangstelling. In de ponyklasse deed Van Duyse ook we! mee naar de zege, maar vóór haar eindigden Kelly Van Driessche die met Youca won voor de VRV- bekerwinnaar van 21 juni te Liezele: Kurt De Cock. Kurt zou in de namid dag de nipte nederlaag (via een iets tragere tijd) rechtzetten en winnen. In de klasse licht reeds vroeg winst voor Kristel Van Duyse die daarmee het aantal overwinningen op dat moment op twee bracht, later er een derde zou aan toevoegen (twee in de beginnende klasse) en in de namid- dagproef van de lichte klasse dicht bij een vierde overwinning zat. Dat was dan wel buiten Kris Goiris gere kend die het eigen publiek niet teleurstelde. Een bevestiging alweer van Michaël Brock in de klasse mid den waarin hij wel even tot het uiterste moest gaan om Annick Maes van de zege te houden in de barema A proef in de namiddag. Met twee waren ze foutloos gebleven in dé barrage waarin Petra De Moor de snelste tijd had gereden maar vier strafpunten opliep. Er werd overi gens op de ideale piste nauwelijks gefaald en in de prijzen vinden we dan ook bijna allemaal foutloze com binaties. De andere overwinning in midden was voor Christel Joos die de vedetten Ronny Pauwels, Jan Vle- minckx, Kris Goiris en Tony De Pauw achter zich hield. Prima werk dus van de amazone in dit overweldigend rui- tersgezelschap. In de supplemen taire attraktieve «The winner takes it all» diende de plaatselijke superman Patrick De Rijcke (wonende te Oppuurs) tot maar liefst vijf herne mingen te gaan om als held uit de strijd te komen. Hij streek dan ook de pot op die geheel naar de winnaar ging- Voordien had hij in de klasse zwaar de beste chrono afgedrukt maar op één hindernis gefaald, zodat Christel Joos haar tweede zege van de dag kon pakken. Maar 't bleef meteen in de Bornemse ruiterfamilie. De Rijcke had dan wel de progressieve proef in de voormiddag gewonnen na een foutloze omloop. Tweede werd hier gastruiter en Bornemnaar Bart De Strooper die met Fleurette 50/100 sec. sneller had gereden maar op de 9de hindernis faalde en dus negen punten te kort kwam om De Rijcke te kloppen. Heden zondag rijden de VRV-ers In manége Hicewa te Sint-Niklaas, met de halve finale van het veteranen- kampioenschap als «special». De uitslagen Proef 2 Klasse 1 Progressief mixte barrage op tijd: 1. Van Duyse Kristel (Wippy), 2. Van Bossche Astrid (Etna), 3. Van Cauteren Filip (Milton), 4. Van Hove Jessy (Boy), 5. Van Riet Sabrina (Fury) Proef 3 Pony's Progressief mixte bar rage op tijd: 1. Van Driessche Kelly (Youca), 2. De Cock Kurt (Chipie), 3. Van Duyse Kristel (Dengse) Proef 4 Klasse 2 Progressief mixte barrage op tijd: 1. Van Duyse Kristel (Goldfinger), 2. De Peuter Mare (Huritza), 3. Maes Annick (Ebro), 4. Wuyts Angelika (Birdy), 5. De Potter Jan (Dultra), 6. Goiris Kris (Fleur), 7. Heuninckx Wendel (Calypso), 8. Broekman Michael (Bernardo) Proef 5 Klasse 3 Progressief mixte barrage op tijd: 1, Joos Christel (Papillion), 2. Pauwels Ronny (Star), 3. Vleminckx Jan (Vikky), 4. Goiris Kris (Brandy), 5. De Pauw Tony (Iris) Proef 6 Klasse 4 Progressief mixte barrage op tijd: 1. De Rycke Patrick (Easy Boy), 2. De Strooper Bart (Fleu rette) Proef 8 Klasse 1 Barema A mixte barrage op tijd: 1. Van Duyse Kristel (Wippy), 2. De Cock Bart (Azur), 3. Van Cauteren Filip (Mllton), 4. Van Hulle Sylvain (Blacky) Proef 9 Pony's Barema A mixte bar rage op tijd: 1. De Cock Kurt (Chipie), 2. Van Driessche Kelly (Youca) Proef 10 Klasse 2 Barema A mixte ban-age op tijd: 1. Goiris Kris (Fleur), 2. Van Duyse Kristel (Glaoui), 3. Meersman Frans (Igor), 4. Meersman Walter (Jaunty), 5. Maes Annick (Ebro), 6. Van Duyse Kristel (Goldfin ger), 7. Joos Christel (Lucky), 8. Wuyts Angelika (Birdy) Proef 11 Klasse 3 Barema A mixte barrage op tijd: 1. Broekman Michael (Walter), 2. Maes Annick (I Like It), 3. De Moor Petra (Anhora) Proef 12 Klasse 4 Barema A mixte barrage op tijd: 1. Joos Christel (Domino), 2. De Rycke Patrick (Easy Boy) Proef 13 «The winner takes it all»: 1. De Rycke Patrick (Easy Boy). (Pirre)

De Voorpost | 1992 | | pagina 32