r.. Waar spelen de MTSA-ploegen Doelpuntenkermis in voorronde M.T.S.A.-Beker M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal De Voorpost - 28.8.1992 - 21 Liefhebbersvoetbal. Jong Timarcha en Apostelken moesten tegen me kaar uitkomen voor de MTSA-beker (da) De verrassingen zijn de wereld nog niet uit, dat ondervonden zowel O.C. Aalst, Sixties, Blauw-Wit en anderen toen ze reeds in de voor ronde in het zand moesten bijten tegen hun opponenten. De enorme belangen die voorde meeste ploe gen op het spel stonden werden door de meeste toeschouwers ge waardeerd door het goede voetbal dat er geproduceerd werd. Het grootste pluspunt waar M.T.S.A. naar streeft is fair-play en deze werd vooral intakt gehouden, daar de meeste scheidsrechters niet of nauwelijks moesten ingrijpen, want in de meeste gevallen haalde de sportiviteit de bovenhand, wat de M.T.S.A.-dirigenten tot vreugde stemde. Deze hopen van harte dat deze trend zich mag verder zetten in de loop van de kompetitie. Wat we wel konden vaststellen is dat een aantal clubs nog niet konden beschikken over hun type-elftal, weer anderen dachten dat ze nu over een homogeen elftal beschik ken maar reeds twijfelen of ze de goede keuze gemaakthebben om bij de start van de kompetitie een rol van betekenis te spelen. Nieuw komer Capucientje zette ondanks verlies tegen Bouw een degelijke prestatie neer en moet bekwaam worden geacht om in de 3de afde ling zijn mannetje te staan. Ook Breughel tapt duidelijk uit een an der vaatje. Homogeniteit zat in de ze aanvallend ingestelde ploeg die, zoals ik kon waarnemen, al leen een typische afwerker ont beert en onverdiend uit de beker Liefhebbersvoetbal. MTSA-ploeg Tiger Pub (da) wat hen de volle winst opbracht. On danks het verlies maakte de thuisploeg een goede indruk en zou in de toekomst wel eens voor de verrassing kunnen zor gen. Breughels o Edo 1 De talentvolle scheidsrechter R. Eve- raerts werd door de aanduidingskom missie er op uit gestuurd om deze wed strijd te leiden. De lokale ploeg, die niets te verliezen had, beoon ontspannend aan ™"T"' "S* de wedstrijd en gat de onmondige bezoe- |p 1 ,e komPet'tle' kers een voetballes. Helaas kon de nu- 5pektakel alpm ln het ,erderop ?ele9en balanceerd elftal. De Waele zorgde met een schitterend schot voor de 1 -0 voor sprong bij de rust. Hoezeer de bezoekers in de tweede helft ook trachtte de achter stand ongedaan te maken, ze werden telkens met een gepaste counter de das omgedaan, toen weerom De Waele de bezoekers definitief op achterstand plaatste. Van der Meersche zorgde uit eindelijk voor het te zwaar verdikt voor de bezoekers die al bij al geen te frisse indruk lieten, wat niet veel goeds voor- werd gespeeld door het bezoeken- UU11 ,ÜV/luailoo. Iloiaao uc IIU. - - de Edo dal ondanks de krappe merieke meerderheid van de lokale ploeg Denderleeuw waar het plaatselijke Anl- winst niet kon bekoren. Alewin.dat niet uitgedrukt worden in doelpunten m Endoka ontving. Voor de thuis- vorig seizoen de toonaangever grotendeels te wijten aan de slechte af- ploe,g ziPh gofd en wel realiseerde hoe was als nieuwkomer, toonde wei- werking en aan de bezoekende dnplman ze de bezoekers moesten afhouden, JneMeren Rea' Espagno' nig agressiviteit in haar thuiswed- die een paar mirakuleuze reddingen uit stonden ze bij de rust al op een ruime 1-6 strijd tegen Blauwe Vlam uitBerla- de mouw schudde. Zodat de rust werd achterstand- Een flmke bolwassing tij- re en moest dan ook een een half gefloten met een 0-0 gelijkspel waar de de rust deed beduidend de °9en dozijn doelpunten inkasseren. Ook bezoekers meer dan tevreden 'mee wa- open voor de thuisPloe9- De bezoekers waren een aantal ploegen niet in ren. In de tweede helft bleef de thuisploeg daarente9en dachten dat de buit al bin- orde met zowel medische als ad- de beste kansen op winst behouden nen was en begonnen nonchalant te ministratieve zaken (hoogstwaar- maar de bezoekers speelden korter en voe^ballen. Daarvan maakte Van den „ailIWO ni/lu UUU1 schijnlijk door de nalatigheid van agressiever op de man soms op het Borre dankbaar Qebruik om in zijn eentje scheidsrechter Dalschaert in de tweede de bestuursverantwoordelijken). randje van het brutale wat ook de met vier treffers na elkaar de lokale ploeg helft afgefloten toen de bezoekers uit Met dien verstande dat er heel wat scheidsrechter niet ontging, want hij floot OP gelijl<e hoogte te brengen, nadat eerst Kerksken bij een 9-0 achterstand het aangesloten spelers vanop de zij- een feilloze wedstrijd. Brutaal mocht men ^sse'man en Schalck voor de aanslui- voor bekeken hielden, daar er noq amper i TinnotroTToro hnHHnn nnivtm/J am -.:«u „ja speè/den een vriendschappelijke wedstrijd (da) V.K. Gipak (groen-groen) F.C. Sunset (geel-geel) S.K. Koszen (donkerblauw-wit) F.C. Nieuwe Wijk (paars-wit) V.C. Eekhoorn (wit-blauw) V.K. Star Boys (lichtblauw-bordeaux) F.C. Sportkring (blauw-blauw) F.C. Melckenbeekvrienden (geel-blauw) Rayo Espagnol (rood-geel) Onder den Toren (blauw-rood) F.C. Park (rood-zwart) Real Sportief (groen-groen) F.C. Excelsior (wit-zwart) F.C. Camu (rood-zwart) Jong Timarcha (blauw-geel) Apostelken (oranje-blauw) Cobilas (rood-geel) V.C. Giwo (blauw-zwart) Blauwe Vlam (blauw) Rode Roos (rood-wit) Breughels (geel-blauw) F.C. Pano (rood-zwart) F.C. Waterval (rood-wit) F.C. Dyor (geel-blauw) F.C. Edo (wit-blauw) Alexander (rood-zwart) Octopus (blauw-blauw) Blauw-Wit (blauw-wit-blauw) Sp. Dressel (geel-zwart) VK Animalia (groen-zwart) VK AZ'77 (paars-wit) V.K. Snas (oranje-blauw) O.C. Aalst (blauw-blauw) F.C. Leeuwerik (geel-zwart) Groen-Wit (groen-groen) V.C. Bamboe (grijs-rood) Pie Boys (geel-blauw) Nieuw Hofstade (wit-wit) Vrij Denderleeuw (rood) F.C. Houtmarkt (groen-groen) De Zwaanvrienden (wit-blauw) F.C. Reynaerds (wit-groen) F.C. Galop (blauw-wit) F.C. De Zwaan (blauw-wit) V.K. Half Maantje (geel-blauw) V.V, Bouw (rood-blauw) F.C. Honda (wit-rood) Rode Lantaarn (rood-zwart) Lion d'Or (paars-blauw) WTTA (rood) Tiger Pub (wit-rood) S.A.F. (rood-wit) F.C. Melody (lichtblauw-wit) The Sixties (wit-zwart) V.K. Alewin (groen-rood-geel) Capucientje (groen-blauw) Osbroek, Parklaan Aalst Zandberg, Immerzeeldreef Aalst Osbroek, Parklaan Aalst Overbroekstraat, Hofstade-Aalst gemeentelijk terrein A, Lede Zandberg, Immerzeeldreef Aalst Rozendreef, Immerzeeldreef, Aalst gemeentel, terrein A, Lede Bergekouter, Aalst Waterstraat. Gijzegem Osbroek, Parklaan Aalst Steenweg op Dendermonde, Hofstade Osbroek, Parklaan Aalst Overbroekstraat, Hofstade Osbroek, Parklaan Aalst Osbroek, Parklaan Aalst Beukenhof, Langestraat Aalst Rozendreef, Zesbunderstraat Aalst Bosstraat, Berlare-Overmere Osbroek, Parlaan Aalst Eigerstraat Denderhoutem Bergekouter Aalst Lange Haagstraat Serskamp Beukenhof, Langestraat Aalst terrein D, TK Meldert Oudenaardsesteenweg, Bambrugge Oudenaardsesteenweg, Bambrugge Osbroek, Parklaan Aalst Heuvel, zijstraat Reigerstraat, Moorsel Zandplaatsstraat, Denderleeuw Ter Rozen, Rozendreef, Aalst Ter Rozen, Rozendreef, Aalst Osbroek, Parklaan Aalst Gemeentelijk Terrein, Lede Varent, Kleistraat Erembodegem Eigenstraat Denderhoutem Osbroek, Parklaan Aalst Ter Biest, Molenstraat Hofstade Zandplaatstraat Denderleeuw Ter Biest, Molenstraat Hofstade Slotstraat Uitbergen Gemeentelijk Stadion Lede Stwg, op Dendermonde Hofstade Lange Haagstraat Serskamp Slotstraat Uitbergen Zesbunderstraat, Rozendreef, Aalst Wijngaardveld Aalst Oudenaardsesteenweg Bambrugge Zesbunderstraat Aalst Aalstersesteenweg Moorsel Osbroek, Parklaan Aalst Hof Texel, Aalstersesteenweg Moorsel Bergekouter Aalst Heuvel, zijstraat Rijgerstraat Moorsel Kruis, Hallestraat Moorsel Ronkenburg-Suikerstraat Lede den Steen meer dan de handen vol had, nam Dressel al dan niet verdiend afstand van O.C. Aalst, met 4-2. De bezoekers wijten hun nederlaag aan het feit dat ze met een gehavende ploeg moesten aan treden, nochtans konden de bezoekers tot aan de rust gelijke tred houden met een 2-2 als resultaat. In de tweede helft speelde de vermoeidheid de bezoekers parten zodat zij met 4-2 de boot ingingen. Samen met Bouw laat Lion d'Or er geen twijfel over bestaan dat zij in tweede afdeling de te kloppen ploeg zullen wor den voor de titel, alhoewel gezegd mag worden dat de 0-8 zege bij het zwakke De Zwaan niet veel om het lijf had. Ook Sixties werd met zware 2-11 cijfers uit de beker gewipt door een verrassend sterk spelend Star Boys. Moreels (2), De Schrijver, Huys (5), Van der Eecken (3), Beeckman (2) en Moreels zetten de plaatselijke netten bol. Van Goethem (2) zorgde voor de plaatselijke treffers. Apostelken won verdiend bij J. Timarcha met 2-0. Park - Bamboe werd door 'w,,ii/i.u iiuuji, iju. ui uiuoi 11 UJL.I II11ICII ♦Jon f4 l i.iuiuiuii, uuui ul nuy ulll^sUI deze wedstrijd zeker niet noemen, inte- I,n9stre|ters dadden gezorgd om zich vijf spelers op het veld stonden kon de gendeel, de sportiviteit haalde hier even- ^a s" a'schoppen, 3-2 te plaat- scheidsrechter niet anders dan het regie eens de bovenhand, doch de scheids- sen Y?°[ ^'9™ ronda- Tiger Pub ment toepassen en de wedstrijd vroegtij- rechter moest drie bezoekers tot de orde tP™ pet bezoekende Onder de dig affluiten. roepen met een gele kaart als gevolg. ^or®n e.en sterke eerste belft en kwam Muylaert (2), Baten (2), Rivera (2), Van lijn moesten toekijken hoe hun wél speelgerechtigde kameraden het er vanaf brachten. Zo moest V. Denderleeuw nodeloos de ver plaatsing maken naar Aalst en er attentwerdopgemaaktdatdegan- baarïk deze wedstrijd nauw'lettend rota- verdiend op voorsprong. 1-0. Ook bij de Goethêni (2)'en"ceuppens haddènvoor- se ploeg nog niet speelgerechtigd de, waren de bestraffingen terecht te start van de tweede helft bleven de loka- heen de bezoekende doelman voorschut werd bevonden, aangezien er niets noemen. In de laatste 20 minuten ge- !er], wedstr'Jd bomineren en verdub- gezet. Brughuis, met zijn nieuwe voorzit- in orde was. De nieuwe Dender- beurde dan wat niemand verwachtte 5elden hun voorsPron9- Toen Onder de ter J.P.Heyman, was geen partij voor het leeuwse bestuursleden waren Een plaatselijke speler beging een fout tToren ™et ,veel Wllskracht d.e aanslui- Hofstaadse nieuwe Wijk dat de discipe- door de ontslagnemende maar de scheidsrechter hanteerde de "ngstreffer lukte, leek de thuisploeg de len van Freddy Schollaert met 7-0 het kollegay niet voldoende ingelicht, voordeelregel en liet terecht verder spe- a'9esneden en konden de bezoe- nakijken gaf. Houtmarkt maakte een goe- Het M.T.S.A.-bestuur heeft hen tij dig op hun gebreken kunnen wij zen zodat ze op 29 augustus on gestoord de kompetitie kunnen aanvatten. Dit geldt ook voor de andere klubs die met administra tieve moeilijkheden te kampen tegen geen alternatief meer vinden. Moe- hadden. Capucientje Bouw Alle ogen waren gericht op n.enwkomer Pp de kompe,itie dm Capucientje, of dit voldoende kapaciteit een goeü figuur le &laan' kers langszij komen, ook bij het nemen van de strafschoppen na de officiële wedstrijd bleven de Gijzegemnaars het koelbloedigst en wipten met 4-5 de Aal- stenaars uit de beker. Alewin moest in zijn bekerduel heelwat kernspelers mis sen en was zo geen partij voor het Ber- gestreden en ontgoocheld wachtte ze het !aarae BlaiJwe Vlam dat een vlotte winst Volgende week het nieuwe hoofdstuk eindsignaal af. Voor hen leek het bekera- Zljn voordeel beslechtte en de lokale met verslagen uit de eerste speeldag van vontuur ten einde, maar ze willen zich nu P °,eg met °"6 het nakiikan Qaf. Goede de M.T.S.A.-kompetitie. leiding van scheidsrechter Du Song. Georges In een wedstrijd waar scheidsrechter Van len. Ceuppens Patrick baande zich een weg door de plaatselijke verdediging en plaatste de bal met een listig boogje voorbij de verslagen doelman, 0-1 tegen de gang van het spel in. De lokale ploeg bleek duidelijk aangeslagen en kon hier- de beurt bij Koszen en won probleemloos met 3-1. Cobilas moest pas bij het ne men van de strafschoppen de duimen leggen tegen het Leedse Eekhoorn. De wedstrijd eindigde op 1-1 maar de straf schoppen beslisten dat de bezoekers verder bekeren. in huis heeft om het in de derde afdeling waar te maken, wat wij achteraf te horen kregen was echter zeer positief. Onge- Half Maantje Rode Roos 3 De bezoekers, die in laatste instantie nog lukkig genoeg troffen zij in hun eerste een paar talentvolle spelers zag vertrek- wedstrijd een ongunstige loting. W ken zoals Geert Muylaert en Pedro Rivera Bouw, dat vorig seizoen kampioen werd hadden toch nog voldoende talent in huis met het maximaal aantal punten, bleef 0m de lokalen in het zand te doen bijten, net iets te sterk voor de moedige thuis- Scheidsrechter Boudelet zag nochtans ploeg die tot de rust gelijke tred kon twee aanvallende ploegen aan de aftrap houden met de bezoekers. De goed lei- maar het verschil leek in het middenveld dende Flores kende als scheidsrechter van de bezoekers te zitten Hans Calle- nauwehjks problemen om deze wedstrijd baut, die zuinig met de bal omspronq tot een goed einde te brengen. Beide maar ten gepasten tijde een gouden teams haalden het maximum aantal pun- voorzet weggaf die door spits Huyle- ten qua sportiviteit, wat op zichzelf reeds broeck W. (2x) met sukses werd afqe- een pluspunt betekende. Grote uitblinker rond. A. Romero zette de ongelukkiqe werd Kurt Schollaert van W Bouw die in thuisploeg volledig schaakmat toen hij de spits de gekwetste Wim De Jonghe een strafschop omzette. Al mocht de moest vervangen en voor de lokale ver- winst verdiend genoemd worden toch dediging een echte boeman werd. Hij lag werd de thuisploeg met té zware verlie- met 2 schitterende doelpunten aan de scijfers gekonfronteerd basis van de zege van de bezoekers. Adam J. stelde met een derde doelpunt Pano 3 de zege veilig. Nochtans zag het er in de Blauw-Wit 0 eerste helft naar uit dat de lokale ploeg Een uitstekend leidende scheidsrechter haar huid duur zou verkopen want klep- Garcia zag twee aanvallend ingestelde pers zoals Jan Geeroms, vorig seizoen ploegen aan de aftrap. Toch konden de Snas en Jan Van Lysebeth (O.C. Aalst) bezoekers nauwelijks een vuist maken brachten de bezoekende verdediging want de lokale ploeg deed in de kompeti- meermaals in verlegenheid, wat resul- tiestop een enorme inspanning en trok teerde in de verdiende gelijkmaker bij de heel wat nieuwe spelers aan, stuk voor rust (1-1). In de tweede helft haalde de stuk goede voetballers die nu de vruch- routine van de bezoekers de bovenhand ten afwerpen van een uitmuntend uitqe- BASKETBAL Basketbal. BBC The Tower is al druk aan de voorbereiding bezig (da)

De Voorpost | 1992 | | pagina 21