VTM
13.00 Nieuws - 13 15 The Duel
lists - 14 50 Tekenfilm - 15.00
The real Ghostbusters - 15.30
Peaceable Kingdom - 16.15 Clip
club - 16.30 Superforce - 17.OO
Super 50 -18 05 De juiste prys -
19 00 Nieuws - 19.30 Familie
raad - 20.00 Hartedief - 21.00
Chances are - 22.55 Nieuws -
23.15 Sport - 23 40 In Bed with
Madonna.
BRT 1
10 00 Het slimme kanaal -12.00
Babel -12.30 Affiche -14.50 She
wore a yellow Ribbon - 16.30
Première Film Video - 17.00
Vallei van de angst -17 50Musti
- 18 00 Nieuws - 18.10 Sleutel -
18 40 Vlaanderen vakantieland
- 19 20 Joker en lotto - 19 30
Nieuws - 20 00 Koko Flanel -
20.25 Ruth Rendell' de Achilles
hiel - 22.10 Vandaag - 22.30
Sport op zaterdag - 23.00 Aflei-
dmgsmaneuvers.
BRT 2
NED 1
13.00 Nieuws -16.08 Heb ik iets
gemist? - 16 34 Jonge mensen
op het concertpodium - 16.55
Geloofhet of niet-17.02 Tebaldo
- 17 06 The Thunderbirds -
17 59 Boggle -18 .28 Amazonia -
18.58 The best of magic - 19.30
Growing pains - 20.00 Nieuws -
20.25 Paul Van Vliet Jubileum
show - 21 24 Hoe groeit geld? -
21.35 Goin' South - 23.26 Kathe-
rine.
NED 2
13.00 Nieuws - 16 08 Museum
schatten - 16 16 More winners -
17.05 Pirateneiland - 17.32 Ge
orge and Mildred-18.00 Nieuws
- 18.20 Da's lachen - 18 40
Flying Doctors - 19 30 Lingo -
19 59 Brand meester! - 20.54
Het moment - 2128 Per seconde
wijzer - 22.07 Liefde en haat -
23.36 Heroes - 0.43 Natuurmo
ment.
RTBF 1
10 55 Has ret - 11.25 Kapers op
de kust -11.55 CiaoItalia-12.25
Objectif Europe-12.55 Nieuws-
13.25 La traversée de l'enfer -
15.45 Ecran témoin - 17,00
Grand écran - 17.50 Nouba nou-
ba- 17.55 Gourmandises - 18.15
Télétourisme - 18 50 Génies en
herbe - 19.15 Joker- en lotto -
19.30 Nieuws - 20 10 Le jardin
extraordinaire - 20.55 Maigret
et la nuit du carrefour - 22.20
Contacts - 22.30 Match 1.
RTL
8.50 Incroyable Hulk - 9.40 Loft
story - 10.10 La demoiselle
d'Avignon - 10.40 I<es routes du
paradis -11,30Carréd'as-11.55
Tous qu'on aime - 12.50 La mai-
8on de brico - 13.00 Nieuws -
13.30 I comme - 14.00 Docu-
ment-terre - 14 35 Brigade de
nuit - 15 25 Magnum - 16.20 Les
années collége - 16.50 Tintin -
17 20 Clip clap - 19.00 Nieuws-
19.30 Coup de dés - 20.15 Un flic
dans la mafia -21.10 Salade Rus-
se - 22.45 Cagney et Lacey.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie -14 20 La
une est a vous - 17.20 Mondo
dingo - 17.50 30 millions d'amis
- 18.20 Une familie en or - 18.50
Les roucas8eries -19 15 La roue
de la fortune -19.50 Loto-20.00
Nieuws - 20 45 Surprise sur pri
se - 22 25 Les douze salopards -
23 15 Formule sport - 0.40
Nachtprogramma's
A 2
6 05 Ochtend-tv - 13 15 Rally -
13 30 Géopolis - 14.20 Animalia
- 15.15 Sport passion - 15.20
Tiercé - 15 35 Sport - 17 30 La
machine a chanter -18.25 Leo et
Lea - 19.00 Frou-frou - 19.59
Nieuws - 20.50 La nuit des héros
- 22.40 Double jeu - 0.15 La
25ème heure.
ARD
9 00 Ochtendprogramma's -
13.05 Europamagazin - 13.30
Faszination in Bild und Ton -
14 15 Der Herr Senator - 15 45
Erstens - 16.00 Disney Club -
17 25 Vooravondprogramma's -
19 15 Sportschau - 20 00
Nieuws - 20.15 Musikanten-
stadl - 22 05 Tagesthemen -
22.30 lm Zeichen der Jungfrau -
0 08 Mörder an Bord.
ZDF
8.00 Ochtendprogramma's -
13.05 Diese Woche - 13.30 Die
Sieben Gladiatoren - 15.00 Mi
chel aus Lönneberga - 15.25 Ge-
nau - 15 50 Reiselust - 16.15
Klassen treffen - 17.05 Lander-
spiegel - 17 55 Die fliegenden
Arzte -19.00 Nieuws -19 25 Der
Patenonkel - 20.15 Z&rtliche
Chaoten - 21 45 Journal - 22.00
Sport - 23.25 Ryans Tochter.
VTM
8.30 Kinderclub - 8.50 A Tribute
to Mom - 9 45 Schuif af - 10 40
Scattergories - 10.45 Zondag
Josdag - 13.00 Nieuws - 13.15
Carson's Law -14 .00 Hardcastle
and McCormick - 15.00 Schla
gerfestival'92 - 17 00 Star Trek,
the next generation -17.50 VTM
Sport - 18.00 Nieuwsflash -
18.05 Mimi - 19 00 Nieuws -
19.30 Familieraad - 20.00 De
gouden jaren - 20.30 Raar maar
waar - 21.20 Luc - 22.40 Nieuws
- 22.55 Tussen de lijnen - 23.25
Wild, wild world of animals.
BRT 1
9 00 Samson - 10.OO Eucharis
tieviering - 11.00 De zevende
dag- 12 45 Sportmiddag - 13.15
Pippi Langkous gaat aan boord -
14.45 Annie en de oude vrouw -
15.OO Myn hart is vol muziek -
16.00 1 voor iedereen - 17.00
Look - 17.30 Merlina - 18 00
Nieuws - 18 10 The Henderson
Kids - 19.00 The Cosby Show -
19 30 Nieuws - 19 45 Sport-
weekend - 20.30 Iris - 21.20
Stress-21 45 Diksmuide-22.00
I.Q. - 22.30 Nieuws - 22.50 Zig-
gurat
NED 1
11.00 Omroepparochie - 11.55
Om een geloofwaardig getuige
nis- 16 05 Waar blijf je anders? -
16.35 Het jaar van de ooievaar -
17 00 Markant Achterland -
17 30 De Zingende Gezusters -
17.50 Slaapkamer. wakker
worden! - 18 00 Nieuws - 18.10
Boggle - 18 35 Leidsekade live -
19.10 Star Trek-20 00 Nieuws-
20.16 The Piglet Files - 20.45
Het grote gelyk - 21.30 Brand
punt - 22.10 Inspecteur Morse.
NED 2
8 00 Dag meneer de Koekepeer -
8.25 Buster - 8 45 Monster ma
ker - 9.30 Circuskinderen -
12.03 TROS/Veronica sport -
13.00 Nieuws -19.00 Dick Span
ner - 19.06 Cinememo - 19 52
Wicked Willie - 20.00 Nieuws -
20.14 Jiskefet - 20.48 Buren -
21.20 Diogenes - 22 24 Torch
Song Trilogy.
RTBF 1
10.30 Terre et soleil - 11.00 Eu
charistieviering - 12 00 Faire le
point - 12.55 Nieuws - 13.20 Les
dieux sont tombés sur la tête -
15.00 Marshall et Simon - 15.25
Nouba nouba - 16.00 Jeunes so
listes- 16 55 Dix ansdéja- 18.00
Autovision - 18.30 Le week-end
sportif - 19.30 Nieuws - 20.10
Tour de chance - 2 1.15 Un cas
pour deux - 22.20 Du cöté de
chez Wang - 23.30 Nieuws.
RTL
7.30 Dimanche en fête- 11.00 La
baie des fugitifs - 11.30 Carré
d'as- 11.55 Controverse - 13.00
Le journal inattendu - 13.40 En-
tracte - 14.40 Trois minutes
pour un chef-d'ceuvre - 14.55
Cagney et Lacey - 15.55 La Tour
Eiffel en otage - 17 25Atoukado
- 18.20 La main la patte- 19.00
Nieuws - 19.30 'Allo, allo'! -
20 10 Dix qu'on aime - 21,10 Le
club des sports - 22.15 Cambod-
gia Express.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.20
Rick Hunter - 14 20 Tom Bell -
15 15 Columbo - 16.35 Disney
Parade - 17.45 Starsky et Hutch
- 19.35 Nieuws - 19.55 Referen
dum special - 21.30 La course k
l'échalote - 23.15 Agence tous
risques.
A 2
6 05 Ochtendprogramma's -
7 45 Religieuze uitzendingen -
11.50 L'heure de vérité - 13 15
Rally - 13.25 Dimanche Martin -
15.00 Tequila et Bonetti - 15.55
Dimanche Martin - 17.35 Cous-
teau - 18 25 Stade 2 - 19.30
Nieuws - 19 55 Referendum spe
cial - 22.35 L'aventurier du Rio
Grande.
ARD
8.35 Ochtendprogramma's -
13.15 Trommler auf Mallorca -
13.45 Das Madchen aus der Zu-
kunfl - 14.15 Moskito - 15 05
Mein SchifT fahrt zu dir - 16.40
Film aktuell - 17.00 Ratgeber -
17.30 Laudate - 18 10 Sport
schau - 18.40 LindenstraBe -
19.10 Weltspiegel - 20 00
Nieuws - 20 15 Tatort - 21.55
Kulturweltspiegel - 22.25 Ta
gesthemen - 22 40 Auf der Su-
che nach dem Loch im Norden -
23.25 Hundert Meisterwerke -
23.35 Miami Vice.
ZDF
8.45 Auf der Suche nach Voll-
kommenheit - 9 15 Zur Zeit -
9 30 Evangelische kerkdienst -
10.15 Matinee - 12.00 Das Sonn-
tagskonzert auf Tournee -12.47
Sonntagstreff - 13.15 Damals -
13.30 Sommersee - 13.55
Löwenzahn - 14 25 Umwelt -
15.10 Aktion 240 - 15.25 Pa
ralympics - 16.10 Sport - 18 15
Kontakte - 19.10 Bonn direkt -
19.30 Wunderbare Welt - 20.15
Wie gut, dafl es Maria gibt -
22.00 Semiramide - 0 20 Drei
Frauen.
VTM
13.00 Nieuws - 13.15 De juiste
prijs - 14.10 The power, the pas
sion - 14.30 Webster - 15.00 A
country practice - 15.30 Dynas
ty - 16 15 Santa Barbara - 16.50
Clip club - 17.00 Family Ties -
17 30 Home and away - 18.00
Nieuwsflash - 18.05 Cijfers en
letters-18 30Waagstuk! -19.00
Nieuws - 19.30 Familie - 20.00
Rad van fortuin - 20.30 Video-
dinges - 21.00 Beverly Hills
90210 - 21.55 Telefacts - 22.45
Nieuws - 23.00 Odd Couple
BRT 1
14.30 School-TV - 15 .00 Biologie
- 17.30 Sprookjesverteller -
18.10 Mooi en meedogenloos -
18.35 Top score - 19.03 Buren -
19.30 Nieuws - 20.00 Zeg 'ns
AAA - 20.20 Herenstraat 10 -
21.25 Tien voor taal - 22.05 Op
de koop toe - 22.35 Vandaag -
23.OO Uitzending door derden
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Het Capitool - 19.53 Benny Hill -
20.00 Uitzending door derden -
21.00 Doe het zelf - 21.30
Nieuws - 22.00 De stiefvader
NED 1
16.00 Nieuws - 16.07 Bloemen
corso Aalsmeer- 16.48 The Pink
Panther - 17 00 Knabbel en Bab
bel - 17.23 Ducktales - 17.50
Boggle - 18.20 Ja natuurlijk,
bloemen en planten - 18.50
Hints - 19.25 Ja, natuurlijk -
20.00 Nieuws - 20 25 Ted's fami-
liespelhow - 21.31 Hier en nu -
22.12 Only fools and horses -
22.47 Bangkok Hilton.
NED 2
13.00 Nieuws - 17.30 Veronica's
Muziekdag - 18.00 Nieuws -
18.20 Veronica's Muziekdag -
20.30 Muziekveiling - 22.00 In
Bed with Madonna
RTBF 1
12.15 Forem - 12 25 Jeunes doc-
teurs - 12.55 Nieuws - 13.20 La
belle du Pacifique - 14.50 Télé
tourisme - 15.20 Autovision -
15.45 Gourmandises - 16.00 Te
kenfilms - 16.10 Nouba nouba -
17.05 Jeu des dictionnaires -
17.35 Beverly Hills 90210 -
18.30 Ce soir - 18 55 Le bon nu
méro - 19.30 Nieuws - 20.10 Le
maitre de guerre.
RTL
12.30 Top models - 12.55 1,2,3,
c'est gagné! - 13.00 Nieuws -
13.30 Dona Beija - 14.00 Falcon
Crest - 14.50 L'homme qui tom
be pic - 15.45 La petite maison
dans la prairie - 16.35 Super 30
propositions - 16.55 Stalag 13 -
17 20 Chips - 18.20 Le multijeu -
18.25 La maison en folie - 19.00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 Mission impossible -
21.10 II était une fois dans
l'ouest - 0 15 Brigade de nuit.
TF 1
6 00 Ochtendtelevisie - 13.00
Nieuws - 13.35 Les feux de
l'amour- 14.30 Amours tous ris
ques - 15 25 Hópital central -
16.15 Club Dorothée - 17 25
Loin de ce monde - 17 55 Hélène
et les gargons - 18 25 Une famil
ie en or - 18.55 Coucou c'est
nous' - 20.00 Nieuws - 20.45
Stars 90 - 22.45 Durand la nuit -
1.15 Nieuws.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13 50 Un té
moin indigne de foi - 15.20 La
chance aux chansons - 16.15
Des chiffres et des lettres -16.40
Beaumanoir- 17. löGiga- 18.30
Le jeu' - 19.20 Que le meilleur
gagne - 20 50 La Révolution
Frangaise 1) - 0.00 Le cercle de
minuit.
ARD
6.00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 14 02
Kinderprogramma's - 15.03
Herz zu verschenken - 16 25
Cartoons im Ersten - 16 30
Vooravondprogramma's - 20 00
Nieuws - 20.15 Die Goldene 1 -
21 .OO Report - 21 45 In der Hitze
der Nacht-22 30 Tagesthemen -
23.OO Ami go home.
ZDF
6.00 Overname D-l - 13.45
Black Beauty -14 .05 Zauberwelt
Origami - 14.10 Auf der Suche
nach dem Makkaronibaum -
14.55 Matlock - 15.40 Vorsicht,
Falie! - 16.03 Alf- 16.35 Ökowelt
- 17.00 Vooravondmagazines -
17 40 Em Fall fiir Zwei - 19.00
Nieuws - 19.25 Neptun und Isol
de - 21.00 Auslandsjournal -
21.45 Heute journal - 22.15 Ein-
er flog über das Kuckucksnest -
0.30 Ohara.
VTM
13.00 Nieuws - 13.15 De juiste
prijs - 14.10 The power, the pas
sion - 14.30 Webster - 15 00 A
country practice - 15 30 Dynas
ty - 16 15 Santa Barbara - 16 45
Clip club - 17 00 Family Ties -
17 30 Home and away - 18.05
Cijfers en letters - 18.30 Waag
stuk! - 19 00 Nieuws - 19.30 Fa
milie - 20.00 Rad van fortuin -
20.30 Drie mannen onder één
dak - 21.00 The flying doctors -
2150 Rescue 911 - 22 45
Nieuws - 23.00 Silent Reach
BRT 1
14 30 School-tv - 15 00 Wereld
oriëntatie - 17.30 Plons - 17.35
Liegebeest - 17.55 Tik tak -
18.10 Mooi en meedogenloos -
18.35 Top score - 19.03 Buren -
19.30 Nieuws - 20 00 De drie
wijzen - 20 35 Zeker weten -
22 OO N V De Wereld - 22 30
Vandaag - 22.55 Uitzending
door derden.
BRT 2
19 00 Schooltelevisie - 19 30
Het Capitool - 19.53 Benny Hill -
20.00 Look - 20.30 Kijk uit! -
20.35 Teurgkeer naar Samar
kand-21.30 Nieuws-22 00 Poi-
rot: Death in the Clouds
NED 1
13 00 Nieuws - 16.09 Het kleine
huis op de prairie - 17 00 Kin
derkrant special - 17.30 Tijdsein
I - 18.10 De laatste loodjes -
18.25 Bush Tucker Man - 19.00
Tekenen winnen - 19.25 Krea-
ton: The missing link - 20.00
Nieuws - 20.25 De laatste lood
jes - 21.29 Tijdsein II - 22 00 De
laatste loodjes - 22.50 Muren
van mijn hart - 23.20 Antenne.
NED 2
17 30 Dommel - 18.00 Nieuws -
18.21 Dubbeldekkers - 18.46
Daar komen de schutters - 19.21
Lingo - 19 50 Dieren-en andere
praktijken - 20.21 Jackaroo -
21.16 Tien voor taal - 22.02 Ach
ter het nieuws - 22.36 Extra -
23.27 Nieuwe Oogst - 0.10 Mu
seumschatten.
RTBF 1
12.05 Forem- 12.25 Jeunesdoc-
teurs- 12.55 Nieuws - 13.20 Eu
rope 51 - 15.10 Le jardin extra
ordinaire - 15 40 Autant savoir -
16.00 Tekenfilms - 16.10 Nouba
nouba - 17 05 Jeu des diction
naires - 17.35 Beverly Hills
902 10 - 18.30 Nieuws/Ce soir -
18.55 Le bon numéro - 19.20 Jo
ker- en lotto - 19.30 Nieuws -
20.10 Double 7 - 21.35 37 2 -
23.00 La horde sauvage.
RTL
12.30 Top models - 12 50 Les
poupettes - 13.00 Nieuws -
13 30 Dona Beija - 14.00 Falcon
Crest - 14 50 L'homme qui tom
be k pic - 15.45 La petite maison
dans la prairie - 16 35 Super 30
propositions - 16 55 Stalag 13 -
17.20 Chips - 18.20 Le multijeu -
18.25 La maison en folie - 19 00
Nieuws - 19 30 Coup de dés -
20.10 Le grand escogriffe -
22.05 Double cross - 23.50 Con
troverse.
TF 1
6.00 Ochtend-tv - 13.35 Les feux
de l'amour - 14 .30 Santa Barba
ra- 15.25 Hópital central - 16 15
Club Dorothée - 17 25 Loin de ce
monde - 17.55 Hélène et les gar
gons - 18 25 Une familie en or -
18 55 Coucou c'est nous! - 19 20
La roue de la fortune - 20.00
Nieuws - 20.45 L'étudiante -
22.45 Quand faut y aller, faut y
aller - 0 50 Nachtseries
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13 50 Un
coeur a sauver - 15 35 La chance
aux chansons - 16 20 Des chif
fres et des lettres - 16.45 Beau
manoir - 17 15 Giga - 18.30 Le
jeu' - 19.15 Que le meilleur gag
ne - 19.59 Nieuws - 20 50 La Ré
volution Frangaise (II) - 23 30
Prénom Marianne - 0.15 Cercle
de minuit - 1.25 Nachtuitzen
dingen
ARD
9 00 Ochtendprogramma's -
12 55 Middagmagazines - 14 02
Kinderprogramma's - 16 03Von
KopfbisFuÖ- 16 30 Vooravond
programma's - 20.00 Nieuws -
20.15 Haus am See - 21.05 Gau-
dimax - 2 1.30 Kinder der Welt -
22.00 Film Palast - 22.30 Tages
themen - 23.OO Boulevard Bio -
0.00 Magnum
ZDF
13 45 Black Beauty - 14 05 Echt
tierisch'- 14 30Lolek und Bolek
- 14 40 Die Knoff-hoff Show -
15 25 Tips und Trends - 16.03
Alf - 16.35 Kappatoo - 17.00
Vooravondmagazines - 17.50
Eichbergers besondere Falie -
19.00 Nieuws - 19 20 Forsthaus
Falkenau - 20.15 Kennzeichen D
- 20.50 Eurocops - 21.45 Heute
journal - 22 15 Kontext - 23 00
Goodbye UdSSR - 0 05 Zeugen
des Jahrhunderts.
VTM
13 00 Nieuws - 13.15 Super 50 -
14 10 The power, the passion -
14 30Webster- 15.00Acountry
practice - 15.30 Dynasty - 16.15
Santa Barbara - 16.45 Clip club -
17.00 Family Ties - 17.30 Home
and away - 18.05 Cijfers en let
ters - 18.30 Waagstuk! - 19 00
Nieuws - 19.30 Familie - 20.00
Rad van fortuin - 20.30 Bay-
watch - 21.35 Happy endings -
23.20 Hill Street Blues
BRT 1
16.30 Samson - 17 30PostbusX
- 18.10 Mooi en meedogenloos -
18.35 Top score - 19 03 Buren -
19 30 Nieuws - 20.00 Een zaak
voor twee - 21.00 'Allo. 'allo' -
21.35 Married with Children -
22.00 Alle 5 - 22.30 Vandaag -
22.55 Columbus.
BRT 2
19 00 Vak-werk - 19.30 Het Ca
pitool - 19.53 Benny Hill - 20.00
Sportavond.
NED 1
13.00 Nieuws - 16 10 Angel on
my shoulder - 17.55 Tekenfilm
festival - 18 05 Boggle - 18.35
Alex de Pool - 19.10 'Stokstaart
jes' in de Kalahari-woestijn -
20.00 Nieuws - 20.25 De ver van
mijn bed show - 21.25 Father
Dowling - 22.05 Aan het einde
van de wereld - 23 05 Columbus
en het tijdperk van de grote ont
dekkingsreizen.
NED 2
13.00 Nieuws - 15.30 Expo '92
Sevilla - 16.10 Bekijk het maar -
17.14 Over sommige geheimen -
17.27 Over mijn lijf - 18 00
Nieuws - 18 21 Expo '92 Sevilla -
Tussen twee werelden - 18.49
Kinderen zingen voor opa en
oma - 19.18 Dierenmanieren -
19.15 Stopwatch - 19.54 Ge
woon met vakantie - 20.25
Schlagerfestival 1992 - 22,20
Wegwijzer - 22.22 Tros Aktua -
22.53 Eigen baas.
RTBF 1
12.05Forem- 12 25Jeunesdoc-
teurs- 12.55 Nieuws - 13.20 Les
vacances de Monsieur Hulot -
14.55 Nouba Cinéma -17.05 Jeu
des dictionnaires - 17 35 Bever
ly Hills 90210 - 18.30 Ce soir -
18.55 Le bon numéro - 19.30
Nieuws - 20.10 Au nom de la loi -
2 1 20 Lescopains d'alors-22.25
Grand écran - 23.10 Nieuws.
RTL
12.30 Top models - 12.50 Les
Poupettes - 13 00 Nieuws -
13.30 Dona Beija - 14.00 Mister
Mask - 14.25 Davy Crockett:
l'ange gardien - 15.15TicetTac,
les rangers du risque - 15.45
Dróles de dames - 16.35 Super
30 propositions - 16 55 Stalag
13 - 17 20 Chips - 18 25 La mai
son en folie - 19.00 Nieuws -
19 30 Coup de dés - 20.10 Alerte
k Malibu - 21.10 Romuald et Ju
liette - 23.15 Objectif santé -
23.50 Le Saint
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.35
Flash - 14.35 Club Dorothée -
17 20 Le collége des Cceurs Bri-
sés - 17.55 Premiers baisers -
18.20 Une familie en or - 18 55
Coucou c'est nous' - 19.50 Loto -
20.00 Nieuws - 20 50 Sactée soi-
rée - 22 45 Le point sur la table -
0.10 Sport- boksen.
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.50 Un coup
de feu en trop - 15 25 La chance
aux chansons - 16.20 Des chif
fres et des lettres - 16 45 Beau
manoir - 17 10 Giga - 18.30 Le
jeu - 19 15 Que le meilleur gag
ne - 19 59 Nieuws - 20.35 Paar-
desport - 20.50 L'Impure - 22.35
Le grand jeu URSS/USA - 23 55
Le cercle de minuit
ARD
6 00 Ochtendprogramma's -
11.25 Tribute to a bad man -
12 55 Middagmagazines - 14.02
Kinderprogramma's - 15 30 Ich
mache meine eigene show -
16.03 Von Kopf bis FuB - 16 30
Vooravondprogramma's - 20.00
Nieuws - 20 15 Blank. Meier.
Jensen - 21 50 Brennpunkt -
22.30 Tagesthemen - 23.05 To
to. Peppino und das süBe Leben.
ZDF
13 45 Black Beauty - 14 05 Der
Maulkorb- l5.40Griin und bunt
- 16 03 Alf - 16.20 Logo - 16.30
Lowenzahn - 17.00 Vooravond
magazines - 17.45 Wie gut, daB
es Maria gibt - 19.00 Nieuws -
19.20 Vater. Mutter und neun
Kinder - 21.00 Abenteuer For-
schung - 21.45 I leute journal -
22.15 Bilder, die Geschichte
machten - 22 25 Deutschland
journal - 23 10 Derrick - 0.10
Scotland Yard jagt Dr. Mabuse.
VTM
13.00 Nieuws - 13.15 De juiste
prijs -14.10 The power, the pas
sion - 14.30 Webster - 15.00 A
country practice - 15.30 Dynas
ty - 16.15 Santa Barbara - 16.45
Clip club - 17 00 Family ties -
17 30 Home and away - 18.00
Nieuwsflash - 18.05 Cijfers en
letters - 18.30 Waagstuk! - 19.00
Nieuws - 19.30 Familie - 20.00
Rad van fortuin - 20.30 Tien om
te zien - 21.30 Jambers - 22.20
Hunter - 23 10 Nieuws - 23.25
Friday the 13th
BRT 1
14.30 School-tv - 15.OO Biologie
-17.30 Saartje en Sander - 17 40
Prikballon - 18 10 Mooi en mee
dogenloos - 18.35 Top score -
19.03 Buren - 19.30 Nieuws -
20.00 Het droomschip - 21.30
Panorama - 22.30 Vandaag -
22.55 Uitzending door derden.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.20 De
vergissing van Columbus -
19.30 Het Capitool - 19.53 Kro
nieken - 20 00 American Chro
nicles - 20.30 Tekens - 21.30
Nieuws - 22.00 Première film
video - 22.30 Koud buffet
NED 1
13.00 Nieuws - 16.10 Requiem
voor het regenwoud - 16.56 Alle
dieren tellen mee - 17.28 The
Arctic - 18 00 Boggle - 18.30 Het
grote dierenrijk - 18 58 Ray
Charles, 50 years in music -
19 30 True colors - 20.00
Nieuws - 20.25 Paul Van Vliet
Jubileumshow - 21.32 Avro Te-
levizier - 22.12 Is recht recht? -
23.12 Sahara sandwich - 23.48
Hollands Decor.
NED 2
13.00 Nieuws - 17 25 After
school special - 18.00 Nieuws -
18 20 The new WKRP in Cincin
nati - 18.45 Top 40 - 19.25 Ver
onica film video special- 19.45
American Gladiators - 20.40 Ne
derland Muziekland - 21.30
Winterpresentatie - 22.00
Nieuwslijn - 22.35 1.000 Drum
mers - 23.25 The Arsenio Hall
Show - 23.50 Nieuws.
RTBF 1
12.05 Forem - 12.25 Jeunes.doc-
teurs- 12.55 Nieuws - 13.20 Mo
di - 14.55 37.2- 15.55 Contacts -
16.00 Tekenfilms - 16.10 Nouba
nouba - 17 05 Jeu des diction
naires - 17.35 Beverly Hills
90210- 18.30 Nieuws - 18.55 Le
bon numéro - 19.30 Nieuws -
20.10 Autant savoir - 20.40
L'arme fatal 2 - 22 35 Coup de
film - 22.50 Traces - 0.25 Emis
sion politique
RTL
12.30 Top models - 12.50 Les
Poupettes - 13 30 Dona Beija -
14 00 Falcon Crest - 14.50
L'homme qui tombe apic-15.45
La petite maison dans la prairie -
16.35 Super 30 propositions -
16.55 Stalag 13 - 17 20 Chips -
18.20 Le multijeu - 18.25 La
maison en folie - 19.00 Nieuws -
19.30 Coup de dés - 20.10 Les
trois fugitifs - 21 50 Entre nous -
2255 La nuit du flingueur.
TF 1
6.00 Ochtend-tv -13 35 Les feux
de l'amour - 14 30 Santa Barba
ra- 15 25 Hópital central - 16.15
Club Dorothée - 17 25 Loin de ce
monde - 17 55 Hélène et les gar-
gons - 18.25 Une familie en or -
18 55 Coucou c'est nous' - 19.25
La roue de la fortune - 20.00
Nieuws - 20.45 Une familie for
midable - 22.25 Faites de beaux
rèves - 23.35 Le bébète show -
23.45 Mésaventures - 0.10 Le
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.50 Vodka
bitter lemon - 15.15 Tiercé -
15.30 La chance aux chansons -
16.20 Des chiffres et des lettres -
16.45 Beaumanoir - 17 10 Giga-
18.30 Le jeu1- 19 15 Que le meil
leur gagne - 19.59 Nieuws -
20.50 Envoyé spécial - 22.10 Le
gorille chez les mandingues -
23 50 Cercle de minuit
ARD
6.00 Ochtendprogramma's -
1125 Mondjager - 12.55 Mid
dagmagazines - 14.02 Kinder
programma's - 15 .30 Frauenge-
8chichteR - 16.03 Von Kopf bis
FuB - 16.30 Vooravondprogram
ma's - 20.00 Nieuws - 20.15 Dol
lar - 2103 Scheibenwischer -
21.48 Showfritz - 22.30 Tages
themen - 23.00 Bücherjournal -
O 00 Flamingo Road.
ZDF
13.45 Neues aus Uhlenbusch -
14 15 Eins. Zwei, Dreibeln -
14 25 Musik Zeit - 15 15 Freddy
Quinn. Meine Freunde. die Ar-
tisten - 16.03 Alf - 16 35 Wie
sechs Finger an der Hand -
17 OO Vooravondprogramma's -
1750 Soko 5113- 19 00 Nieuws
- 19.20 Hitparade im ZDF-20 15
Die bessere Halfte - 21 15 WISO
- 21.45 Heute journal - 22 15
Streitfall - 23 15 Fanny und
Alexander - 0.15 Reise nach
Kythera.
VTM
13.00 Nieuws - 13.15 De juiste
prijs - 14.10 The power, the pas
sion - 14.30 Webster - 15.00 A
country practice - 15 30 Dynas
ty - 16.15 Santa Barbara - 16.45
Clip club - 17.00 Family Ties -
17.30 Home and away - 18.05
Cijfers en letters - 18.30 Waag
stuk! - 19.00 Nieuws - 19.30 Fa
milie - 20.00 Rad van fortuin -
20 30 Soundmixshow - 21 35 De
vraag van OOO OOO - 22 20
Soundmix finale uitslag - 22 35
Nieuws - 22.55 Star - 23.35 The
Commish.
BRT 1
14.30 School-tv - 15.00 Wereld
oriëntatie- 17.30 Er was een:
Amerika - 18.10 Mooi en meedo
genloos - 18.35 TVl - Top 30 -
19.03 Buren - 19 30 Nieuws -
20.00 Hollywood stuntmakers -
20.25 Baraka - 21.40 Hardball -
22.30 Nieuws - 22.55 De mafia -
0.55 Coda.
BRT 2
19 00 Schooltelevisie - 19 30
Het Capitool - 19.53 Benny Hill -
20.00 Vlaanderen vakantieland
- 20.40 Document: Koolputters
in Limburg - 2130 Nieuws -
22 00 Affiche -22.20 Vuurvogel
diva's Dame Joan Sutherland -
23.50 Boulevard: De Verenigde
Staten.
NED 1
13 00 Nieuws - 17.05 Young
Ramsay - 17.56 Boggle - 18.25
Ja, natuurlijk - 18 59 Dinges -
19 29 De Cosby Show - 20.00
Nieuws - 20.26 En ik dan? -
22.50 Cheers - 23 19 Document -
23.52 Miniatuur.
NED 2
17.00 Tros Aktua in bedrijf -
17.45 Lionel Ritchie Mini Spe
cial - 18.00 Nieuws - 19 21
Stunt masters - 19.05 Onrust in
Otterwoude - 19.40 De elite -
20.33 America's funniest home
video's - 21.02 Tros Kompas -
21.12 Karaoke - 21.39 Stank
voor dank - 22.10 TV-dokter -
22.17 Vocaal centraal - 22.55
Dat willen we even kwijt - 23.05
Capone behind bars
RTBF 1
12.05 Forem - 12.25 Jeunes doc-
teurs- 12.55 Nieuws - 13.20 Les
dents longues -15.05 Au nom de
la loi - 16.10 Nouba nouba -
17.05 Jeu des dictionnaires -
17.35 Beverly Hills 90210 -
18.30 Ce soir - 18.55 Le bon nu
méro-19.30 Nieuws-20 10 Hu
mour. bon weekend! - 20.50
Opération tonnerre - 22.55 Ces
années-la: 1968.
RTL
12.30 Top models - 12.50 Les
Poupettes - 13.30 Dona Beija -
14.00 Falcon Crest - 14.50
L'homme qui tombe a pic -15 45
La petite maison dans la prairie -
16.35 Super 30 propositions -
16.55 Stalag 13 - 17 20 Chips -
18.20 Le multijeu - 18.25 La
maison en folie - 19.00 Nieuws -
19 30 Coup de dés - 20 10 Der-
riek - 21.20 Amityville. la mai
son du diable - 23.25 Weerbe
richt - 23.30 Entracte - 0.30 3
minutes pour un chef-d'oeuvre.
TF 1
6.00 Ochtend-tv -13.35 Les feux
de l'amour - 14.30 Santa Barba
ra- 15.25 Hópital central- 16.15
Club Dorothée - 17 25Loindece
monde - 17 55 Hélène et les gar-
gons - 18.25 Une familie en o
18.55 Coucou, c'est nous! -
19 20 La roue de la fortune -
20.00 Nieuws - 20 45 Les mar
ches de la gloire - 22.05 Le défi -
22 45 Enquête de vérité - 23.55
Arthur: émission impossible
A 2
6.05 Ochtend-tv - 13.50 Venge
ance tardive - 15 25 La chance
aux chansons - 16.20 Des chif-
ft-es et des lettres - 16.45 Beau
manoir - 17 10 Giga - 18 30 Le
jeu' - 19 20 Que le meilleur gag
ne - 20.50 Cérémonie religieuse
- 22.25 Sportissimo - 23.35 Bel-
phegor - 2.10 Nachtuitzendin
gen.
ARD
6 OO Ochtendprogramma's -
U 25 Scheibenwischer - 12.10
Hitparade im ZDF - 12.55 Mid
dagmagazines 14 02 Sesam-
straBe- 14.30 Spiele des Lebens
- 15 15 Nieuws - 15.20 FluBfahrt
mit Huhn - 17 00 Tennis - 18.50
Violet dreams - 19 45 WWF -
20.00 Nieuws - 20.15 Airport 80
- die Concorde - 22.00 Gott und
die Welt - 22 30 Tagesthemen -
23.00 Golden Girls - 23 25
Sportschau - 23.50 7 Kilo in 7
Tagen.
ZDF
13.45 Sport - 17 00 Vooravond
programma's - 17.50 Ein Heim
für Tiere - 19.00 Nieuws - 19.20
Unsere Hagenbecks - 20 15 Der
Alte - 21.15 Die Reportage -
21.45 Heute journal - 22 15
Deutschland lacht - 22.45 Die
Sport Reportage - 23 15 Verwe-
gene Gegner - 0 45 Die Stunde
der Komödianten.