F, N. Hofstade stopt zegereeks van leider Lion d'Or u w F. M.T.S.A.-kompetitie Leeuweriks groot eetfestijn 22 - 23.10.1992 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL Weerom werd alle aandacht getrokken in de tweede afdeling, om te zien of leider Lion d'Or haar suprematie kon blijven botvieren, wat bleek echter. In de wedstrijd tegen N. Hofstade scheen deze superieure ploeg toch kwetsbaar te zijn, aangezien het een puntendeling moest toestaan. Ook Edo moest on danks alle goede wil de zege afstaan tegen Endoka dat tegen kopploegen laat zien dat het heelwat in haar mars heeft. Reeds bij de rust stonden de bezoekers reeds tegen onooglijke.2-0 achterstand aan te kijken. V.V. Bouw moest wederom een punt prijsgeven tegen het thuisspelende Dyor, noch tans moet eerstgenoemde bekwaam worden geacht Lion d'Or in de toe komst bij te benen. Voorzitter Adam E- miel meldde mij dat het incident met hun doelman tot het verleden behoort, in een spoedvergadering stonden zo wel spelers als bestuur achter hun ta lentvolle doelman, die plechtig beloof de nooit meer zulke onsportieve daad te verrichten en dit in de toekomst wil bewijzen met sportieve prestaties, er mag dan ook volgens de voorzitter niet te hard getild worden aan dit voorval, want men moet vanaf nu in de toekomst kijken en niet meer in het verleden. Houtmarkt blijft bevestigen in de goede zin en ging in Berlaré bij Blauwe Vlam een verdiende zege boeken. Onder den Toren Gijzegem was ongetwijfeld de evenknie van het bezoekende Galop maar werd desondanks met de neder laag gekonfronteerd. Blauw Wit moest een punt prijsgeven tegen een sterk voor de dag komend Eeckhoom. Bam boe bevindt zich na de thuisnederlaag tegen Apostelken in een benarde posi tie en bengelt onderaan de rangschik king. In de hoogste afdeling ziet de toekomst er niet al te rooskleurig uit voor Rey- naerds, in haar kompetitieduel tegen Waterval kwamen amper 8 spelers op dagen, zodat men nauwelijks van een wedstrijd kon spreken, de thuisploeg won dan ook probleemloos met 6-0. Scheidsrechter verbeeren moest in de wedstrijd Giwo-De Zwaanvr. op al zijn ervaring beroep doen om deze 2 bitsi ge ploegen tot voetballen aan te zetten, het werd namelijk een keiharde kon- frontatie die nauwelijks iets te maken had met voetbal, een onervaren scheidsrechter had zeker deze wed strijd voortijdig afgebroken, dit was ze ker geen wedstrijd MTSA waardig. Heelwat sportiever en spannender ging het er aan toe in de wedstrijd Leeu- werik-Camu waar de lokale ploeg on danks haar inspanningen lijdzaam moesten toezien hoe de Hofstadenaars met een ruime zege aan de haal gin gen. De thuisploeg kon echter het ex cuus inroepen dat hun ploeg een paar titularissen moest missen. Melcke- beekvr. krijgt geen voet aan de grond en mag zich op dit ogenblik bij de de gradatiekandidaten wanen. Leider Ex celsior moest zelfs niet tot het uiterste gaan om de lokale ploeg met forfaitcij- fers het nakijken te geven. In een span nend duel waar scheidsrechter Eve- raerts de touwtjes strak hield ging Hon da met het kleinste verschil winnen bij R. Sportief. R. Espanol moest tegen het bezoekende Alexander hun meerdere erkennen. Het derby tussen Octopus en Rode lantaarn eindigde onbeslist, iedere ploeg nam trouwens een helft voor hun rekening wat leidde tot dit resultaat. Ook in de wedstrijd tussen A.Z. 77-Snas kon geen winnaar worden aangeduid, het bleef dus bij een lo gisch 1-1 gelijkspel. In de derde afde ling neemt Saf de koppositie over van Alewin dat een vrije speeldag kende. Voor Saf moet het dit seizoen eindelijk eens lukken volgens secretaris Vincke Ghislain 'wij zijn zinnens deze leiding niet meer af te staan, willen we volgend seizoen in tweede afdeling spelen. Het wordt nu of nooit, ik ben de overtuiging toegedaan dat onze spelers alles zullen bewerkstelligen om de tweede afdeling te halen, waar we ongetwijfeld tot ons recht zullen komen'. Nieuwkomer Ca- pucientje bracht de verre verplaatsing naar Serskamp tot een goed einde, al kon het plaatselijke De Zwaan tot bij de rust gelijke tred houden. Met Sixties moet er in de kortste keren iets gebeu ren wil het zich uit de onderste regionen werken samen met de Zwaan bekleden zij de staart van de rangschikking met 0 punten. Het Jong Timarcha is duidelijk aan het verjongen en speelt de pannen van het dak, dat moest het plaatselijke Animalia ondervinden, het had ruim 3/< van de wedstrijd in handen, maar moest toch de zege aan de bezoekers laten. Brughuis hield H. Maantje in be dwang en dwong een verdiend gelijk spel af dat deden ook Cobilas en Melo dy dat respektievelijk bij Breughels en Groen Wit een gelijkspel gingen boe ken. Tiger Pub had het niet te breed bij Pie Boys maar keerde desniettemin met een kleine zege huiswaarts. In de zondagafdeling waren alle ogen gericht op kampioen Rode Roos dat een moeilijke uitwedstrijd kreeg te ver werken bij Star Boys, beide teams vochten een hard maar sportief duel uit, maar met de uitstekende leiding van scheidsrechter F lores kon dit geen pro bleem zijn. Ondanks de goede inten ties van beide ploegen eindigde het duel op een 0-0 gelijkspel. N. Wijk on dervond weinig problemen met een zwak Sunset dat maar liefst 7 doelpun ten moest inkasseren. Park speelde haar slechtste wedstrijd tot op heden maar kon niettemin afstand nemen van een moedig Koszen. Ook Sportkring zette de puntjes op de i. Het won pro bleemloos met 1-4 bij Gipak. Volgend weekend namelijk op 24 en 25 oktober mag men heel wat spanning verw achten, zo zijn er de konfrontaties tussen Honda-Excelsior in de hoogste afdeling, in tweede afdeling moet Lion d'Or het opnemen tegen Galop, voor zeker geen gemakkelijke klus en wordt er in de zondagafdeling met spanning uitgekeken naar de duels tussen R Roos-Nieuwe Wijk en Sportkring-Star Boys, voor verdere informatie raad pleeg de kalender in dit blad. Giwo-De Zwaanvr. 0-1 Wat beide ploegen bezielden mag joost we ten, niets ontziende duels werden uitgevoch ten alsof beide teams een oorlogspact hadden gesloten. Maar men had uiteraard niet gere kend op scheidsrechter Verbeeren. Als ad junct bij de para commando's had hij heelwat meer watertjes doorzwommen als wat hij hier voor de voeten kreeg geschoven. Als een echte veldheer riep hij beide manschappen tot de orde en maande hen aan om er een voetbal- MTSA-liefhebbersvoetbal. Half Maantje kreeg een nieuwe uitrusting (da) Zaterdag 24 oktober om 15u00 Alexander - Waterval (16u00) A. Van de Velde Camu - Giwo D. Van de Steen De Zwaanvrienden - Melckebeekvrienden J. Diaz Honda - Excelsior F. Flores Reynaerds - AZ'77 (Lede D) p, Nijs Rode Lantaarn - Leeuwerik F. Boudelet Royal Sportief - Eayo Espagnol J. Van der Stockt Snas - Octopus A. Garcia Tweede afdeling Apostelken - Edo (Osbroek C) Bouw - Blauwe Vlam (16u00) Eekhoorn - Dyor (Lede A) Houtmarkt - Nieuw Hofstade Lion d'Or - Galop (14u00) O.C. Aalst - Blauw Wit (Osbr B) Onder den Toren - Endoka Derde afdeling Alewin - Brughuis Capucientje - Half Maantje (16u00) Cobilas - Animalia Dressel - De Zwaan Timarcha - Groen Wit (Osbr D) Melody - Sixties SAF - Pie Boys Tiger Pub - V.V.T.TA. (Osbroek E) E. Van den Bossche E. Peirlinck E. Ramon P. Kempeneers A. De Jonghe N. Stalpaert P. Van de Graaf G. Van Tittelboom G. Klein L. Janssens I. De Smedt D. Van Caelenbergh P. Van Mieghem W. De Neve M. Van Heek Zondag 25 oktober om 10u00 Pano - Gipak Rode Roos - Nieuwe Wijk (Osbr B) Sportkring - Star Boys Sunset - Park K. Dalschaert Eddy Van Impe E. Besard P. Roelandt Georges) wedstrijd van te maken, het lukte echter maar gedeeltelijk. Maar met zijn ervaring vond hij dat het nog net te doen was, een onervaren scheidsrechter zou er echter voortijdig een einde aan hebben gemaakt en de bondsin- stanties laten beslissen wie er al dan niet in de fout ging. De storm begon stilaan te luwen en kon men stilaan over een wedstrijd beginnen spreken. De wedstrijd kwam nooit echt op gang daar er zich reeds teveel had voorgedaan in wat een spannende match had moeten worden. Als bij mirakel viel er in de slotminu ten zowaar nog een doelpunt uit de lucht toen een plaatselijke verdediger slecht uitverdedig de en de bal in de voeten speelde van de vrijstaande Cobbaut P.. die beheerst afdrukte en de 0-1 eindstand vastlegde Een aantal gele en een rode kaart voor bezoeker Wauters Philip was de slotsom van een ergerende wedstfijd die nooit enig niveau haalde. R. Sportief-Honda 0-1 Heelwat spanning bleek hier te beleven in deze uitstekende wedstrijd. Scheidsrechter Eve- raerts zorgde voor de rest door een uitmunten de leiding weg te geven. Het moeilijk bespeel bare veld op Van Hooff dat er onverzorgt bijligt maakte het de spelers nochtans niet gemak kelijk om de juiste kombinaties perfect uit te voeren. Maar waar een wil is, daar is meestal een weg zodat beide ploegen het beste van zichzelf gaven. Voor Honda leek de aanpas sing echter iets moeilijker daar ze gewend zijn op een uitstekend speelveld te spelen, daar door kon men nauwelijks gevaarlijke standjes voor de doelmonden noteren. Pas in de twee de helft kwamen beide elftallen los. met uit muntend aanvallend voetbal. Daar beide ploe gen aan elkaar gewaagd waren opteerde iede re aanwezige voor een gelijkspel, maar een uitstekend spelende Honda spits Cornand B wist de nul van het bord te vagen en zorgde onverhoopt voor de zege van de bezoekers. Octopus-R. Lantaarn 1-1 Na de zware nederlaag vorige week opgelo pen op het veld van Camu was de thuisploeg uit op eerherstel en tapte volledig uit een ander vaatje tegen het bezoekende R Lantaarn. De ze wilden er trouwens niet op toezien hoe de lokale ploeg het heft in handen zouden nemen en togen meteen ten aanval wat resulteerde in een 0-1 voorsprong toen Bracke W terug van weggeweest de lokale netten bol zette Deze voorsprong konden ze behouden tot aan de rust. Na de rust opteerde de thuisploeg reso luut voor de aanval en kwamen verdiend langs De Troyer C. op gelijke hoogte er werd nadien nog meermaals op doel geschoten door beide teams, echter zonder veel succes zodat de 1-1 eindstand een billijke uitslag mag ge noemd worden. Leeuwerik-Camu 1-4 Gemis aan koncentratie en de afwezigheid van enkele titulanssen deden zich sterk gevoelen bij'de lokale ploeg, zeker nu men een sterke ploeg over de vloer kreeg die op dit ogenblik met de top kan wedijveren. De thuisaanhang zag hoe Bruylandt (2x) succesvol uithaalde en hun ploeg op een 0-2 achterstand plaatste bij de rust. In de tweede helft gingen de bezoe kers op hyun elan verder en konden langs De Man J (2x) hun voorsprong veilig stellen. De moedige thuisploeg liet echter niet af en wer den hiervoor beloond. Met een eerreddend doelpunt langs De Pril B. met 0 op 4 wacht hen volgend weekend opnieuw een zware op dracht als het op bezoek moet bij R. Lantaarn, hopelijk kan men dan over hun type elftal beschikken en voor enig weerwerk zorgen. Kampioen Waterval maakte er een oefenwed strijd van tegen Reynaerds dat amper met 8 spelers aan de aftrap verscheen en nu meer dan ooit bij de degradatie kandidaten mag behoren, met 6-0 werden de Erpenaars inge blikt. R. Espanol kon haar thuisvoordeel niet uitbui ten met een zege, het werd door het bezoeken de Alexander afgestraft 1-2. Melckebeeckvrienden gaf nort de indruk leider Excelsior te bedreigen en werd onder de gras zoden gewerkt door de bezoekers 0-5. Altin- tas H (2x), Heyvaert B. (2x) en Beuckens E. beslisten over het lot van de Ledenaars die van bij de kompetitiestart nog geen enkel punt haalde en meer en meer in vraag wordt gesteld of zij in deze situatie het einde halen. A.Z. 77-Snas eindigde op een logisch 1-1 gelijkspel daar beide ploegen aan elkaar ge waagd waren. Van Hover S. en De Coninck L. zetten de netten bol. In de tweede afdeling werden enkele verras sende uitslagen genoteerd. N. Hofstade-Lion d'Or 1-1 Een uitstekend leidende Van Impe Eddy had de opdracht gekregen deze belangrijke wedstrijd tot een goed einde te brengen. De lokale ploeg was verwittigd van de zegedrang van de be zoekers die tot nog toe elke wedstrijd in hun voordeel beslechtten, maar N. Hofstade staat bekend als een moeilijke te manouvreren ploeg die zelfs bij een achterstand niet aflaten en vechtlustig als ze zijn knokken tot de laatste minuut. De bezoekers konden voor de rust echter hun wil opdringen en kwamen 0-1 voor langs De Wolf. Meteen het sein om door te gaan dacht men, maar de lokale ploeg beet fel van zich af en liet niet betijen, zodat met deze kleine achterstand de rust werd bereikt. Nau welijks was de tweede helft op gang gefloten of de thuisploeg toog meteen ten aanval op zoek naar de gelijkmaker. De bezoekers waren totaal verrast van de inzet van de Hofstaden aars dat ze niets anders konden doen dan hun voorsprong verdedigen. De stuwkracht die de thuisploeg aan de dag legde werd uiteindelijk beloond met de gelijkmaker toen Raes 10 min. voortijd succesvol afrondde. Het gejuich van de supporters was ver te horen want hun ploeg had de zegereeks van de onklopbare Gouden Leeuw gestuit, deze laatsten krijgen trouwens opnieuw een harde dobber voor de voeten geschoven als dit weekend Galop op bezoek komt. Wie zeker nog niet is afgeschreven voor de titel is V.V. Bouw dat na een spoedvergadering alle konflikten heeft bijgelegd en opnieuw de draad wil opnemen in goede zin, het ging bij Dyor een verdiend 1-1 gelijkspel uit de brand slepen, er zat echter meer in voor de bezoe kers ware het niet dat Merckx W een unieke kans niet kon benutten nadat hij voordien wel succesvol was met een schitterend doelpunt. Van Hover zorgde in de tweede helft nog voor de gelijkmaker V.V. Bouw doelman Tombeur speelde zich in de kijker door een paar uitste kende reddingen op zijn aktief te plaatsen en samen met zijn kompanen aansluiting wil be komen aan de top een verlengstuk dat we de volgende weken zeker moeten volgen. Endoka-Edo 3-2 Wie zegt dat de kleintjes geen vuist kunnen maken, alhoewel Endoka in het verleden heel wat verdiensten mocht opeisen, maar pas dit seizoen terug tot ontbolstering komt. De be zoekers zijn op dezelfde leest geschoeid en komen in deze kompetitie pas aan hun recht, dus werd het uitkijken geblazen hoe beide ploegen het er in deze wedstrijd zouden vanaf brengen. De lokale ploeg kollektief sterk be gonnen grepen de gasten meteen bij de keel en voor ze het wisten keken ze op een 2-0 achterstand aan bij de rust toen Van Hoek S. en De Vriendt J. de bezoekende goalie het nakijken hadden gegeven. Zowel de gevaarlij ke spitsen Van Hyfte en De Coster J. werden door de sterke verdediging goed uit de wed strijd gehouden. Met deze succesvolle voor sprong werd door ref Van de Velde voor rusten gefloten. Amper was het startsein gegeven voor de tweede helft of van Hyfte kon zich door een onoplettendheid van een plaatselijke ver dediger vrijspelen en keihard binnenknallen 2-1De wedstrijd was weer open want de bezoekers putten moed aan deze aanslui tingstreffer en gingen gelijk op zoek naar de gelijkmaker. Met man en macht werd aange vallen dat leek van het goede teveel, want de thuisploeg luidde op counter het tegenoffen sief in wat de doodsteek voor de gasten bete kenden. Toen Walgraeve H. de diepte werd ingestuurd en beheerst afwerkte 3-1 nog zat de lokale ploeg niet op rozen want De Coster J. zorgde opnieuw voor de aansluitingstreffer 3-2. Maar dan was de kous af en stevenden de gastgevers gezien hun eerste helft op een verdiende zege af 0. de Toren-Galop 0-1 Oud Gijzegem speler Verspeet Jozef zorgde voor de coördinatie van de thuisploeg, na afwezigheid van voorzitter De Ruysscher G. die weerhouden werd wegens beroepsbezig heid. Het werd een zeer aantrekkelijke wed strijd waarbij scheidsrechter Besard fel van zich afbeet en een uitstekende leiding weggaf Ondanks beide elftallen aan elkaar gewaagd waren klommen de bezoekers langs Wigi P op voorsprong met dien verstande dat de thuisploeg in de tweede helft alles op alles zette om minstens een gelijkspel uit de brand te slepen, maar de afwerking bleef in gebreke zodat de bezoekers met veel wateren bloed de duurbevochte zege kon meenemen Blauwe Vlam-Houtmarkt 0-2 De bezoekers uit Aalst waren nochtans alles behalve gerust in de afloop met deze verplaat sing naar Berlare, daar een aantal spelers ontbraken wegens blessures of gele overlast, zodat voorzitter Stuerebaut W. mee de shoes moest aanbinden. De vrees leek echter onge grond want de Beriaarse ploeg kampt op dit ogenblik met vormgebrek en konden de geha vende bezoekers nauwelijks het vuur aan de schenen leggen, zodat scheidsrechter Van de Graaf de rust floot met een 0-0 stand De bezoekers waren tijdens de rust op de hoogte gebracht dat er meer in zat dan dit gelijkspel en togen resoluut ten aanval en keerden terug huiswaarts met een verdiende zege. Sonck E en De Wit 0. deden de lokale ploeg de das om ondanks het uitstekende keeperswerk van doelman Van De Wille die zijn ploeg hoedde van een ruimere achterstand. Blauw Wit kon ondanks de doelpunten van Maesschalck G. (2x) de zege met in eigen huis houden, de bezoekers boden namelijk heelwat weerwerk en keerden met een verdiend 2-2 gelijkspel naar l ede terug. Bamboe dat in het verleden een paar succes volle jaren kende lijkt nu op de sukkel, het kan nauwelijks nog een vuist maken en werd dan ook door het bezoekende Apostelken op de feiten gedrukt: 0-1 meteen de eerste sei zoenszege van de bezoekers uit Aalst. Ook in de derde afdeling vielen een paar verrassingen te noteren Animalia-J. Timarcha 0-1 Er schort duidelijk wat met de Denderieeuwse ploeg bij de aanvang van het seizoen werden zij getipt als de te kloppen ploeg voor het kampioenschap, maar bij nader inzien vrees ik dat dit voor een andere keer zal zijn. want nauwelijks 11 spelers konden zich aanmelden bij scheidsrechter Klein G.daartegenover kon het bezoekende J. Timarcha zich de weelde veroorloven 14 spelers op het scheidsrecht- ersblad te plaatsen en konden starten met een onuitgegeven ploeg een elftal waar in de toe komst nog rekening zal moeten gehouden worden, want de verjonging is duidelijk aan wezig. BRTN kwismaster Herman Van Molle wil dit seizoen duidelijk zijn woordje meespreken in derde afdeling wat ze in Denderleeuw beves tigd kregen. De eerste helft verliep gelijkop- gaand al kreeg de thuisploeg de beste kansen voorgeschoteld, maar Van Beriemont en zijn kompanen konden deze niet benutten intussen zat Van Mulders langs de zijlijn toe te kijken want zoals voordien werd afgesproken mocht hij pas in de tweede helft aantreden. Sportief als nooit tevoren werd de rust gefloten meteen scoreloos gelijkspel De tweede helft was nauwelijks 5 minuten oud of de bezoekers kwamen op voorsprong, een lokale verdediger trapte naast de bal en de goedopzittende Van Mulders Norbert ging er met het leer vandoor en plaatste de bal perfect in de linkerbenedenhoek (want spurten kan deze man wel als verzorgen van 2e nationaler Eendracht Aalst, moet hij geregeld het veld op spurten om gekwetste spelers bij te werken) van dan af werd het( eenrichtingsvoetbal de lokale ploeg bleef maar stormen op de bezoe kende verdediging maar konden zich niet be heersen bij de afwerkingDe paal. dwarsligger en een uitstekend uit de doppen kijkende doel man redde zijn ploeg van alle onheil Dat begon op de zenuwen te werken van de plaat selijke doelman die met een medemaat van 0p zaterdag 31 oktober en zondag i november organiseert Jeugdhuis Leeuwerik, Ommeganglaan te Lede, een groot eetfestijn ten voordele van de voetbalklub. Volgende gerechten zullen er klaai| staan - steak natuur met friet - pepersteak met friet - steak, jagerssaus en friet - varkenshaasje met groenten kroketten - kalkoenfilet met sla, tomaten,] champignons en friet I Al deze gerechten zijn te verkrijgen (F C Av tegen 400,-fr. Kinderen betalen Ibescho 200,-fr. 1 die reei Nadien is er gratis koffie en eventu-|pr0mo eel gebak (40,-). Op zaterdag 31 oktober kan je er terecht van 18u30 tot 20u00 en op zondag 1 november van 11u30 tot 14u00 Inschrijven kan bij bestuursleden en spelers of in het jeugdhuis. Tel. 053/80.48.36, uiterlijk tot 25 okto ber. ledereen van harte welkom Georges iWaliv kam lalgi ialyse iven, 'aulsV nog n lersf Hammi vo In gespee nadien uiiiy» at p rgrü trui had gewisseld om in de spits plaats nemen tot hij 2 min. voor tijd bedacht wa met de rode kaart wegens een regelrecht aanslag op zijn tegenstander daar dit juistvo mijn ogen gebeurde vreesde ik het ergs* maar een diepe vleeswond aan het scheer been leek echter nogal mee te vallen thuisploeg en bestuursleden die bekend staa als sportieve mensen betreurden dit voorn en vonden de uitsluiting van hun doelna meer dan terecht, dit was namelijk het enigst incident die zich had voorgedaan in de spa nende maar sportieve wedstrijd. Dressel-Saf 2-1 Nu leider Alewin een vrije speeldag kr^ toebedeeld zat er voor Saf maar een winnen tegen hun opponenten zodat leidersplaats konden overnemen. Men dan ook van bij de start geen gras overgi en togen resoluut ten aanval, de zwakke Drev sel verdediging werd meermaals uit vertiató gespeeld, Van Damme en Heyreman zettende voorsprong bij de rust kracht bij, al kon Gys- sens net voor affluiten de aanslurtingstreffer netten. In de tweede helft leken de bezoeken over de beste krachten te beschikken en kon den langs Redant en nogmaals Van Damn* tot 1-4 uitlopen, verder dan de aansluitings treffer van De Buck kwamen de lokalen niet zowel Alewin als Saf hebben toekomen weekend een op papier gemakkelijke op dracht te vervullen tegen respektievelijk Brug huis en Pie Boys, eerstgenoemde zorgde vo® een verdiend gelijkspel tegen het bezoekend! H. Maantje daar waar Pie Boys met 0-1 d! duimen moest leggen tegen Tiger Pub da momenteel terug in de lift zit. Capucientje boog bij de Zwaan een 1-1 rust stand om in een verdiende 1-4 winst m® doelpunten van Van de Voorde E (2x) Gys- brechts en Van Lysebeth. De Vries zorgde voor de eerreddende treffer V.V.T.T A. ondervond weinig hinder om zwak Sixties puntenloos huiswaarts te sturen Met een 6-1 nederlaag kwamen deze laatsten nog goed weg. De Strooper B (2x), Uytters- prot Cris (3x) en Uyttersprot R. zorgden voor het zwaar verdikt In een spannende konfrontatie eindigde de wedstrijd tussen Breughels-Cobilas onbe slist Van de Stockt G. en Coene F. op straf schop zorgden voor deze gelijke stand. Ook Groen-Wit-Melody eindigde onbeslist in een scoreloos gelijkspel waaraan scheids rechter Dalschaert meer dan de handen vcf had. In de zondagafdeling is zich stilaan het hoog tepunt aan het afspelen, zowel Rode Roos, Park, Nieuwe Wijk, Star Boys en Sportkring maken nog kans om de titel in de wacht Ie slepen, Rode Roos momest bij Star Boys alles uit de kast halen om een 0-0 gelijkspel uit de strijd te slepen, daar waar Sportkring ruim mei 1-4 ging winnen bij Gipak. Ook Nieuwe Wijk lijkt opnieuw herrezen het won probleemloos met 7-0 van het bezoekende Sunset. Part zette na een slechte wedstrijd Koszen opzij 3-1 en heeft volgende week een gemakkelijke klus, daar waar zowel Rode Roos-Nieuwe Wijk en Sportkring-Star Boys voor enige pun tenverlies kunnen leiden. Voor meer informatie bekijk de wedstrijdka lender in dit blad Georges Idassei laten w enzev vorige dan ito chelinc ping w wacht, ookee werdd op tier ook b1 worde gunsti voorzf kunne konku bepale MTSA-liefhebbersvoetbal. Mevrouw Bocande gaf de aftrap van de wed strijd Half Maantje-Brughuis (da)

De Voorpost | 1992 | | pagina 22