I K Mini Stars wint topper en wordt alleen leider ji Voetlicht Lebbeke orgt voor uitschieter Topper voldeed aan verwachtingen Topduel onbeslist Kleding Octaaf wijst ook Givana terug mm i /'vorm V J De Voorpost - 23.10.1992 - 25 Hamse Zaalvoetbailiga j provinciale verloren de Jonge uitens erg verrassend bij 't Voetlicht it nochtans een zwakke start nam en |ch door de Hamse uitblinker Raoel Ko- telkoren en Lissens een 0-2 achter- d aan de broek liet smeren. Jurgen t en Luc De Batselier brachten de lekenaars nog voor halverwege ngszij maar nadien mochten ze een pars branden voor hun goalie Gino Ber- i die halve mirakels verrichtte. Op bunter scoorden De Wolf en Van Dam- te wel, zodat het luttele minuten voortijd 3 stond. Een wanhoopsoffensief van Ie Hamse bezoekers leverde nog wel sffers op van Lissens en Kockelkoren naar de 6-5 winst was wel voor 't Voet licht dat hiermee enkele plaatsjes op de ladder stijgt. Moratex-defensie blundert Goalgetters had weinig in te brengen bij leider Superclub dat halverwege al met een 4-0 voorsprong mocht pronken. Dirk Goossens, Nico Keppens en Alain Ver- meir (2) riposteerden nadien wel maar de Bazelse goalgetter Vermincksel zorgde op zijn eentje dat de SC-supporters met 7-4 mochten juichen. In tweede provinciale slikte Moratex in drie partijen negentien doelpunten zodat de leidersplaats reeds lang verleden tijd is. Franky De Feyter, aanwinst Erik De Vis en Stefan Vermeiren scoorden in Mere samen wel zesmaal maar Hoeksken kon uit vier identieke fases toch een 10-6 zege uit de brand slepen. Leergeld voor KA Aalst In derde nationale snoepte Koninklijk Ateneum een puntje af van het gerepu teerde Carcoke Zeebrugge. Die kwamen wel tweemaal op voorsprong maar Jac ques Ollivier (op aangeven van Bour geois) en nadien Bourgeois (solo-aktie) zorgden voor 2-2 rustcijfers. Patrick An- toniasse poogde in de tweede periode de offensief ingestelde Ajuinen af te rem men maar toch botste men opnieuw op een Zeebrugse counter. Gelukkig was Ollivier in de slotfase paraat om een logische drawn (3-3) op het bord te trappen. Dirk Daelemans In de derde reeks keek iedereen uit naar het treffen tussen de leiders Jeugd zon der Club en Mini Stars. De eerste helft van de wedstrijd verliep heel spannend en het balletje rolde razendvlug heen en weer. De Decker en Mouton zetten JzC op het juiste spoor maar De Bleeckere en Abbeel scoorden éénmaal méér. Het was Hamse Zaalvoetballiga ANGSKIN 4.30 ndenmonde t GM4GSKEN 3a.»«*.3o 0ErOER«ONDC <\6*"S$KEN z-»4.30 f>F.NJER«ONOE Mini Stars 7 Jeugd zonder Club 3 Vorige week vrijdag stonden in sporthal De Wuiten de nummers één en twee van de derde reeks tegenover elkaar. Mini Stars, nog met het maximum van de punten en daar bovenop een doelpun- tensaldo van +35, en Jeugd zonder Club dat vorige kompetitieweek z'n eerste puntje verloor tegen 't Stapken, zijn bo vendien de enige ploegen uit de reeks die nog geen nederlaag kenden. Beide ploegen kwamen met hun sterkste 'achttal' naar Hamme, waar de wedstrijd op gang werd gefloten door scheids rechter F. Vermorgen. Het was meteen duidelijk dat er veel op het spel stond, bij momenten werden er tikken uitgedeeld waarvoor men bij veldvoetbal geel krijgt. De man in het zwart hield het boekje echter in de bovenzak, hij kende uiteraard de situatie. De eerste kans was voor Mini Stars via D. Abbeel. JzC-doelman Jurgen Jacobs kon de bal echter in hoekschop duwen. Bij de volgende goede aanval was het wel raak. Danny Abbeel, door zijn maats 'Hagi' genoemd, speelde De Bleeckere vrij en die kende geen genade 1-0,5de minuut. De Grembergenaars van JzC sloegen echter meteen terug toen Mou ton onverwacht uithaalde en MS-doel- man De Man, kersverse vader, kansloos liet1-1, 7de minuut. Mini Stars, toch als dé grote favoriet vooruitgeschoven, dreef echter het tem po op, wat resulteerde in een nieuwe voorsprong. Afwerker van dienst was D Abbeel met z'n dertiende seizoenstref fer 2-1,11de minuut. Geen 60 sekon- den later, Mini Stars deed net een vervan ging, kwam De Decker plots alleen voor De Man opdagen en opnieuw hingen de bordjes in evenwicht2-2,12de minuut. Het ging dan een tijdje heen en weer Beide doelmannen moesten enkele keren gepast tussenkomen tot aan de 19de minuut, bij een mooie aanval, die over vier tussenstantions ging, kwam D. Ab beel in balbezit en tegen zijn atoomschot had de JzC-goalie geen kans 3-2. Mini Stars ging door en Jacobs trof nog eens de paal. De wit-blauwen konden de Den- dermondenaars niet meer tegenhouden maar aan de rust was het nog steeds 3-2. Na de pauze was het Mini Stars dat de eerste aanvallende initiatieven nam en kende dan vrij vlug sukses. Het was De Bleeckere die, oog in oog met doelman J. Jacobs, rustig bleef en het verschil tot twee doelpunten uitbouwde 4-2,30ste min. De vraag was dan of JzC nog kon terugslaan. De Decker trof de paal, schoot een reuzekans ver naast en over en dan was het weer aan Mini Stars. Walbron betrok K. Abbeel in z'n aktie en haalde dan verschroeiend uit. Doelman Jacobs bleef zonder reaktie 5-2, 34ste min. De wedstrijd was gespeeld. Toch gingen de mannen van Martine op hun elan door. Zij werden daarvoor beloond met nog twee doelpunten. Eerst D. Ab beel, daarna De Bleeckere, die ondanks de avondschool nog steeds het doel weet staan, zorgden voor 7-2. Nadat De Decker nogmaals de paal had getroffen, kon Quintelier de eindstand vastleggen op 7-3. Mini Stars, zodoende met 10 punten uit 5 wedstrijden, goed in de leiderspositie. JzC moest lichtjes afha ken. Mini Stars Patrick De Man, Philip Tijt- gat, Rudy Jacobs, Gino Baetens, Kris en Danny Abbeel, Kurt De Bleeckere en Phi lippe Walbron. Jeugd zonder ClubJurgen Jacobs, GerritVandervreken, Wim De Ridder, Jo- han Quintelier, Eric De Decker en Kristof Mouton. 2-3 aan de rust. Een vlug doelpunt bij het hervatten gaf Mini Stars vleugels. Jeugd zonder Club moest dus risiko's nemen en kreeg uiteindelijk het deksel op de neus. Eindstand 3-7. Rima-SI.Patrick 4-5 Verloren, en toch tevreden over de wed strijd, was de sportieve houding van coach Peleman. Gezien de resultaten van Rima in de vorige wedstrijden, werd ver wacht dat het Slagerij Patrick het vuur aan de schenen zou leggen. Gar.Michta-Sportwereld 6-12 Voor Garage Michta zouden de wedstrij den maar 25 minuten mogen duren. Nu weer had het vlug een 3-0 voorsprong maar dacht ook te snel dat de punten binnen waren. Met een tegenstander als Sportwereld is men pas zeker na 50'. Vossenhoek-Lois 2-4 Bij Vossenhoek vallen de prestaties van Johan Dierickx in het oog. Hij leidde zijn ploeg mettwee doelpunten naar een gun stige tussenstand maar niemand van Vossenhoek volgde zijn goede voor beeld. Duivenhoek-Atletico 3-5 Aan goede intenties ontbreekt het Dui- venhoek niet maar winnen is er voorlopig nog niet bij. Atletico is duidelijk beter op dreef. De vijf doelpunten van de Lebbe- kenaars werden gescoord door vijf ver schillende spelers. Brij D'Hollander-'t Duifken 3-8 De zegetocht van D'Hollander werd ge stopt door 't Duifken, dat duidelijk wist dat Huylebroeck moest aan banden ge legd worden. De tegenstanders Vereec- ken en Van Nieuwenhuyse waren in een produktieve bui. Lietbeka-Sjotters 8-5 Winstpunten voor Lietbeka konden niet uitblijven. Jan Macharis voelde zich veel geruster in een voltallige ploeg. Hij scoorde viermaal voor Lietbeka. Opbeuring-'t Stapken 1-5 In het laatste kwartier zakte Opbeuring gewoon ineen. Vier doelpunten verschil is wel wat overdreven. Klokhuis-Extra 3-4 Een harde wedstrijd en dus vielen er terecht bestraffingen langs beide zijden. Zaalvoetbal in Hamme. The Young Boys (vh) Minivoetbal N.O.M.B. Berlaarse Minivoetbalkern Immo Donk-Regina - B.D.M.: 2-2 Dit duel had alles in zich om een echte lopper te worden. Twee ploegen met een serie van 10 punten uit vijf wedstrijden, nummers 1 en 2 zowel qua klassering, aantal gemaakte doelpunten als qua doelsaldo. B.D.M. had wel reeds gewon nen tegen een rechtstreekse concurrent, nl. de Sportieven, wat vooral een mentale opsteker was. Van in het begin van de wedstrijd werd echter duidelijk dat B.D.M. beducht was voor de snelle counters van Immo Donk-Regina zodat de beste krachten als verdediger werden uitgespeeld. Dit zorgde er voor dat de anders zo vlot scorende aanvalslijn van Immo Donk-Regina niet direct voor ge vaar kon zorgen. Een nadeel van deze tactiek was wel dat de aanvallen van B.D.M. eveneens gemakkelijker konden opgevangen worden En toch kwam het eerste doelpunt er voor B.D.M. na een vlijmscherpe aktie van uitblinker Uytter- sprot. Ondanks deze voorsprong van B.D.M., die daarna nog verhoogde via strafcorner, bleef Immo Donk-Regina er in gelovenBij momenten ging het werke lijk aan een hoog tempo op en neer Typerend voor de ganse wedstrijd was, dat Immo Donk-Regina eveneens via een verdediger de aansluitingstreffer kon maken en daarna via een strafcorner kon gelijkmaken. Wat er nogmaals op wijst dat de echte kansen zeer schaars waren Echt oogstrelend voetbal zat er niet in, daarvoor was de inzet en de spankracht te groot. In de laatste minuten kreeg elk van de ploegen nog enkele kansen om de overwinning te bekomen, maar uiteinde lijk bleef de stand gelijk, Vooral Immo Donk-Regina bleek zeer tevreden met deze uitslag want het besefte dat tegen een sterk B.D.M. een puntendeling altijd een goed resultaat is. Carboys en Verloren Hoek verbeteren hun klassering met een afgetekende overwinning op respectievelijk Jaude- mannen en Jeugdhuis Joko die onderaan blijven hangen. Spectrum schuift eveneens op met een derde overwinning die tegen Data M vooral in de tweede speelperiode werd vastgelegd. Café Parking komt stilaan uit de staart van het klassement met winst tegen de P'kes. De Grill moest tot de derde periode wachten om voorsprong te nemen op Argenta. In het vierde kwartier sloegen de Argenta-jongens sterk terug en slechts via een ultieme strafcorner kon De Grill de winst binnenhalen. Tussen Baert en Bac-Raemdonck werd de eerste periode een studieronde. Daar na kon Baert op een dubbele voorsprong klimmen maar Bac-Raemdonck kon nog voor halfweg tegenscoren maar moest oooabanme iTKMtPtLK J<u Min KG» (•0OC BAM.t ïtJKftlS ..mkikci ■R000 &BAKKII BijOEPElfE bil MBBBW bwovTwBS mh. y Ik u; Zaalvoetbal in Hamme. Jeugd zonder Club (vh) daarna het initiatief aan Baert laten. Het bleef spannend tot het einde toen de ploegen op gelijke hoogte kwamen. Baert kon het werk evenwel afmaken en blijft hierdoor in het spoor van de leiders. Ook tussen Minibond en Sportieven bleef de eerste periode scoreloos De Sportie ven konden zich daarna doordrukken waardoor Minibond verplicht werd zich tot goed weerwerk te beperken. Uitslagen Carboys-Jaudemannen 13-3 Verloren Hoek-Joko 13-3 Data M-Spectrum 4-6 Parking-P'kes 5-2 De Grill-Argenta 6-5 Immo Donk-B.D.M. 2-2 Minibond-Sportieven 3-9 Baert-Bac-Raemdonck Klassering 1Immo Donk 2 B DM 3 Baert 4 De Grill 5. Sportieven 6 Carboys 7 Verl Hoek 8. Spectrum 9 Minibond 10. Bac 11. DataM 12. Parking 13. Argenta 14 P'kes 15 Joko 16 Jaudemannen 6 5 0 1 6 5 0 1 6 4 0 2 6 4 0 2 6 4 11 6 3 2 1 6 3 3 0 6 3 3 0 6 2 3 1 6 2 3 1 6 12 3 6 2 4 0 6 14 0 6 0 3 3 6 0 5 1 6 0 6 0 Werkpaard Jan Van Boterdael redde zijn klub in de laatste minuten. Bert Boys-Tuitvrienden 5-5 Het zijn niet meer de Bert Boys van de eerste wedstrijden, dat ondervond nu Tuitvienden, dat alle moeite van de we reld had met deze tegenstander. De Ton-Baraki's 6-3 Twee jonge ploegen tegenover mekaar, maar De Ton had het nochtans beter begrepen op samenspel. De eerste helft werd gedomineerd door Philip Cleyens van De Ton. Young Boys-Olympic 2-9 Het trio Ophalvens, Van Damme, Ben- drou had de volledige wedstrijd in han den en verdeelde de buit. GI.Oerwoud-Half Time 8-5 Glazen Oerwoud had het niet gemakkelijk tegen vier spelers van Half Time. Ook normaal dat deze ploeg in de tweede helft begaf. 't Akkerken-Patsyboys 5-2 Al vlug keek 't Akkerken tegen een 1-2 achterstand aan. De Zeienaars werden wakkergeschud en Franky Frangois zette zijn ploeg op het zegepad. Kampioenen-Carros 2-10 Kampioenen, een team van scheidsrech ters, komt telkens een stapje te kort. Tegen leider Carros uit de zaterdagreeks waren het echter meerdere stappen. Het Carros-team startte vorig seizoen heel bescheiden in de kompetitie en eindigde halfweg. Nu heeft het titelambities. Luttiboys-Stamineeke 1-8 Luttiboys had geen verhaal tegen de jon gens uit het Staminee. Puylaert, Heir- wegh en Van Moeseke scoorden zonder problemen. Aralco-Stinnyboys 2-1 In feite was dit dé wedstrijd van de week. Een leidérsploeg verliest van een ploeg onderaan in het klassement. Van Verras singen gesproken. Alle eer gaat naar Aralco, met vijf jongens die voor de zege hebben gevochten Dimitri Vyncke, Hu- go Verschelden, Herman Peelman, Wim Baert en Bernard Mondy. 43 13 11 33 13 11 45 24 10 34 22 10 41 16 9 33 32 7 40 30 6 29 28 6 23 28 5 21 36 22 27 23 32 30 37 13 26 9 47 18 46 N.O.M.B.-kern D.S.D. k Kleding Octaaf heeft na Verhofstadt nu ook het sterke Givana teruggewezen. In een spannende match bewezen de kampioenen nog over de meeste routine te beschikken. Vermelden we hier ook de sterke leiding van Tuur Walrae- vens die bondskgntrole had. Ook de voorzitter van de strafkommissie, dè^ta. A. Plas volgde met argusogen het gebeuren. Beide heren waren unaniem en de heer Walrae- vens werd met een 'goed' gekrediteerd. Van Biesen kreeg een 'excellent' na de 8-0 tegen Rapide. Het neemt met zijn derde plaats opnieuw een optie voor de subtop. Minishotters blijft ook in die subtop ondanks de nederlaag tegen Verhofstadt, dat nu alleen tweede is. Avanti behield de punten en voorkwam zo dat Tivoli haasje over speelde. Walraevens versloeg een gehandikapt Dendermotors. Nova zorgde ervoor dat Piccadilly nog steeds zonder pun ten blijft. Dankzij een eerste overwinning kwam De Markt op gelijke hoogte met rechtstreekse konkurrent Vier Heemers. Uitslagen 6de speelweek Walraevens - Dendermotors De Markt - Vier Heemers Tivoli - Avanti Rapide - Van Biesen Nova Kleding- Piccadilly Kleding Octaaf - Givana Verhofstadt - Minishotters 6- 1 7-6 2-5 0-8 6-5 6-3 6-2 Rangschikking 1. KI. Octaaf 6 6 0 0 63 24 12 2. Verhofstadt 6 5 1 0 47 18 10 3. Van Biesen 6 4 2 0 37 17 8 4. Givana 6 4 2 0 36 25 8 5. Minishotters 6 4 2 0 28 26 8 6. Denderm. 6 3 2 1 32 27 7 7. Avanti 6 3 2 1 30 26 7 8. Tivoli 6 3 2 1 23 24 7 9. Walraevens 6 3 3 0 24 39 6 10. Nova Kleding 6 2 4 0 28 39 4 11. De Markt 6 1 4 1 32 53 3 12. Vier Heemers 6 1 4 1 29 32 3 13. Rapide 6 0 5 1 9 37 1 14. Piccadilly 6 0 6 0 17 45 0

De Voorpost | 1992 | | pagina 25