Zaterdag 31 oktober
VTM
13.00 Nieuws - 13.20 The Wat
cher in the Woods -14.40 Trans
formers -15.05 The real Ghost-
busters - 15 30 Peacable King
dom - 16.35 Superforce - 17.00
Super 50 - 18.05 Zorro - 18.30
Dierenplezier - 19.00 Nieuws -
19.30 Familieraad - 20.00 Har-
tedief - 21 00 Family Business -
23.00 Nieuws - 23.20 Sport -
23.30 The Day of the Locust.
BRT 1
10.00 Het slimme kanaal -12.00
Babel - 12 30 Affiche - 15.05 My
Man Godfrey - 16.30 Première
film video - 17 00 The Hen
derson Kids - 17.50 Musti -
18 lOSleutel-18.40 Vlaanderen
Vakantieland - 19.20 Joker en
Lotto -19.30 Nieuws - 2.00 F.C.
De Kampioenen - 20.30 De pri-
vé-oorlog van Lucinda Smith -
22.10 Vandaag - 22.30 Sport op
zaterdag - 23.00 Lucinda Smith
(deel 2) - 0.35 Coda.
BRT 2
15.00 Sport extra- biljarten -
18.00 Snooker - 20.00 Boeken
beurs Antwerpen - 22.00 Gug-
lielmo Teil.
NED 1
7.30 Alles kits-16.05 Hoe groeit
geld0 -16.34 Heb ik iets gemist?
-17 16 Forza TV -17.45 Boggle-
18.15 Sesamstraat - 18.30
Jeugdjournaal -18.40 Kinderen
van Waterland-18.59 Notime to
waste - 20.00 Nieuws - 20 26 Cu
ba - 22.26 Karei - 23.18 Derti
gers.
NED 2
10.00 Teleac - 10.30 Formatie
budgetsysteem - 11.00 You're
welcome - 11.30 Russisch, taal
en volk - 16.10 Samson - 16.50
B.O.O.S. - 17.20 Top 40 - 18.00
Nieuws - 18 20 Reis om de we
reld - 18.50 Blinde hartstocht -
19.20 Casino Royale - 19 50
Masters of the game - 20 20
Wise guy - 21.10 Zaterdag
avondcafé -21.45 Bay Cove.
RTBF 1
10.55 Spotkania - 11.25 Kapers
op de kust - 11.55 Deutsch mit
Victor - 12.25 Objectif Burope -
12.55 Nieuws -13.20 Max et Hé-
lène-14.50 Coup de film -15.05
Objectif terre - 16.15 Grand
écran - 17.05 Nouba nouba -
17.55 Gourmandises - 1815 Té-
létourisme - 18 50 Génies en
herbe - 19.15 Joker- en lotto
trekking - 19.30 Nieuws - 20.05
Le jardin extraordinaire - 20.50
Secret de familie - 22.25 Con
tacts - 22.30 Match 1.
RTL
8 45 Ochtendprogramma's -
11.15 Zorro - 11.45 Dix qu'on
aime- 12.45 La maison de brico-
13.30 I comme - 14.00 Docu
ment - terre - 14 35 Brigade de
nuit -15.26 Magnum -16.20 Les
années collége - 16.50 Tintin -
17.20 Clip clap - 19.00 Nieuws -
19.35 Ooup de dés - 20.15 Un fiic
dans lalmafia -21.15 Commissai-
re Navanro: Samourai - 23.00
Cagney et Lacey.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie -14.20 La
une est a vous - 17.20 Mondo
dingo - 17.45 Cöté enfants -
17 55 30 millions d'amis - 18.20
Premiers baisers - 18.50 Les
roucasseries - 19 20 Vidéo gag -
20.00 Nieuws - 20.45 La lère
fois - 22.35 Ushuaia - 23.40 For
mule sport.
A 2
6.10 Ochtend-TV -13.25 Géopo-
li8-14.15 Animalia- 15.10Sport
passion - 15.55 Tiercé - 16.10
Sport -17.10 Finale des chiffres
et lettres -18.15 Matt Houston -
19 10 Frou-frou - 20 00 Nieuws-
20 50 La nuit des héros - 22 40
Double jeu - 0.10 La 25ème heu-
re: Imprudence fatale.
ARD
9 00 Ochtendprogramma's -
13.05 Europamagazin - 13.30
Das Ohnsorg Theater - 14 15
Der Bürgermei8terstühl -15.45
Erstens - 16.00 Disney club -
17.25 Vooravondprogramma's -
19 15 Sportschau - 20 00
Nieuws - 20.15 Musikantens-
tadl - 22.05 Tagesthemen -22.30
Der aus dem Regen kam - 0.30
Die Affare Aldo Moro.
ZDF
8 00 Ochtendprogramma's -
13.05 Diese Woche - 13.30 Die
merkwürdigen Abenteuer des
Mr. Topper - 14.55 Michel aus
Lönneberga - 15.15 Mumins -
15.40 Reiselust - 16.15 Klassen-
treffen - 17.05 Liinderspiegel -
17.40 Eine feste Burg ist unser
Gott - 18.00 Die fliegenden Ar-
zte - 19.00 Nieuws - 19.20
Freunde fürs Leben - 20.15 Eine
Phantastische Nacht - 21.35
Heute-journal - 21.50 Sport -
23.10 Der Kommissar - 0.15 lm
Zeichen der Vier.
1 november Maandag 2 november Dinsdag 3 november Woensdag 4 november Donderdag 5 november Vrijdag 6 november
VTM
8.30 Kinderclub - 8.50 Down
and out with Donald Duck - 9.45
Schuif af -10.45 Zondag-Josdag
- 13.00 Nieuws - 13.20 Star -
14.00 Carson's law - 14.50 For
whom the bell tolls - 17.00 Star
Trek, the next generation -
17.50 Sport en flash - 18 05 Mi-
mi - 19.00 Nieuws - 19.30 Fami
lieraad - 20.00 De gouden jaren
20.30 Raar maar waar - 21.15
Luc - 22,30 Nieuws - 22.50 Tus
sen de lijnen - 23.25 Wild, wild
world of Animals.
BRT 1
9 00 Samson - 10.00 Eucharis
tieviering - 11.00 De zevende
dag- 12 45Sportmiddag- 13.15
Het schoolspook - 14.35 Teddy
Bears picnic - 15.00 Mijn hart is
vol muziek - 16.00 1 voor ieder
een- 17.00 Decors -17.30 Merli-
na - 18.10 Kinderen voor kinde
ren '92 - 19.00 The Cosby Show
19.30 Nieuws - 19.45 Sport
weekend - 20 30 Het Landhuis -
21.30 De Pré Historie: 1976 -
22.OOI.Q -22 30 Nieuws - 22 50
Ziggurat - 23.30 Coda
BRT 2
14.00 Snooker: Humo Masters.
NED 1
11.00 Eucharistieviering
11 56 IOS Magazine - 16 05 Het
gezongen woord - 16.30 Waar
blijf je anders? - 17.05 Annie
M.G. Schmidt - 18.15 Sesam
straat - 18.35 Yoy - 19 03 Ab
dijen - 19.30 Natuur in eigen
land - 20.00 Nieuws - 20.15 Wa-
ku waku - 20.49 Ook dat nog -
21 38 Brandpunt - 22.19 Ha, die
pa! -22 49 Daan de Wet, boer en
Afrikaner.
NED 2
13.00 Omrop Fryslan - 13.35
Najib - 14.15 Aktuël - 14.45 Al
lochtoon video circuit - 16.10
Databasemanagement - 16.40
Grieks voor beginners - 17.15
The new WKRP in Cincinnati -
17 40 Knoop in je zakdoek -
18.08 Spellingwedstrijd - 18 19
Concert - Oude kerk - 18.49
Blinde hartstocht - 19.55 High
Spirits - 21.31 Chirurgenwerk -
21.56 Teleac - 22.21 De Groot
Mogols - 22.51 Sprekend over
identiteit en geschiedenis.
RTBF 1
12.00 Faire le point - 13 20 Ad
ieu mon hiver - 15 05 Les cheva
liers du ciel -15 30 Nouba nouba
- 16.OO Jeunes solistes - 16 55
L'éléphant - 18.00 Autovision -
18.30 Le week-end sport if -
19.30 Nieuws - 20.05 Copie con
forme - 21.10 Un cas pour deux -
22.15 Intérieur nuit - 23.05 Tri
bune économique.
RTL
7.30 Ochtendprogramma's -
11 30 Zorro - 12 OO Controverse
- 13 00 Le journal inattendu -
13.45 Entr'acte -14.45 Trois mi
nutes pour un chef-d'ceuvre -
14.50 Tekenfilms - 15.00 Cag
ney et Lacey - 1545 Le naufrage
des étoiles - 17.30 Atoukado -
18 20 La main A la patte - 19.00
Nieuws -19.30 'Allo. allo' - 20.10
Dix qu'on aime - 21.10 Le club
des sports - 22.15 Le dixième
homme.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.20
Rick Hunter - 14 15 Un flic dans
la mafia - 15. lOColumbo- 16.55
Disney Parade - 18.00Starskyet
Hutch - 19.00 Agence tous ris-
ques - 20.00 Nieuws - 20.40 Gol
den Child, l'enfant sacré du Ti
bet - 22.30 L'enfer est pour les
héros.
A 2
12.00 L'heure de vérité - 12 59
Nieuws - 13.20 Dimanche Mar
tin - 14.55 Tequila et Bonetti -
15.50 Dimanche Martin - 17.25
Cousteau- 18.25 Stade 2- 19.30
Maguy - 19.59 Nieuws - 20 50
C'est arrivé entre midi et trois
heures - 22.30 Bouillon de cultu-
ARD
8.35 Voormiddagprogramma's -
13.15 Amadeus - 13 45 Jeugd
programma's - 15.05 Ein Herz
spielt falsch - 16.45 Heilige un-
serer Tage - 17.00 Ratgeber -
17 30 Laudate - 18.10 Sport
schau - 18.40 Lindenstraflc
19 10 Weltspiegel - 20.00
Nieuws - 20.15 Am Goldenen
See - 22.00 Kulturreport - 22.30
Tagesthemen - 22 45 Die Erben
Kaliforniens - 23.40 Torjager im
Abseits.
ZDF
8.30 Abschied vom Marchen-
wald - 10 15 Matinee - 11.00 Es
blitzen die Sterne - 13.30 Das
scharlachrote Blümchen - 13.55
Hier und heute - 14.20 Löwen-
zahn - 14.50 Die Wüste greift
nach Europa - 15.30 Telemotor-
16.25 Sport - 18.00 Mona Lisa -
18.40 Brüder - 19.00 Nieuws -
19.10 Bonn direkt - 19.30 Wie
einPhönix aus der Asche-20.15
Endstation Harembar - 22.00
Weiflt du, daB Baume reden? -
22.45 Hans van Manen und
'Corps' - 23.45 Telefon Butter-
field 8
VTM
13.20 Tussen de lijnen - 13.50
Cheers - 14.15. The power, the
passion - 14.40 Webster - 15.00
A country practice - 15 30 Dy
nasty - 16.20 Santa Barbara -
16.45 Clip clup - 17.05 Family
Ties - 17.30 Home and away -
18.05 Cijfers en letters - 18.30
Waagstuk! - 19.00 Nieuws -
19.30 Familie - 20.00 Rad van
fortuin - 20.30 Videodinges -
21,10 Beverly Hills 90210 -
22.00 Telefacts - 23.10 Odd
Couple.
BRT 1
14 30 King Kong - 16.25 Sam
son - 17.25 Duupje - 17.30
Sprookjesverteller - 18.10 Mooi
en meedogenloos - 18.35 Top
score - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Zeg 'ns AAA -
20.25 Ruth Rendell Mysteries -
21 20 Tien voor taal - 22.05 Op
de koop toe - 22 30 Vandaag -
23.00 Uitzending door derden.
BRT a
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Het Capitool - 19.53 Benny Hill -
20.00 Uitzending door derden -
21.00 Doe-het-zelf - 21.30
Nieuws - 22 .00 Two moon junc
tion.
NED 1
16.09 AVRO's service salon -
17.01 Heb ik iets gemist? -17.45
Boggle - 18.15 Sesamstraat -
18.30 Jeugdjournaal -18.40 Het
Klokhuis - 18 58 Hints - 19.28
Ja. natuurlijk - 20.00 Nieuws -
20.25 Mensen kijken - 2120
Hier en nu - 22.00 Zonder ernst -
22.30 Het Faberikaat-22.57 Do
cument - 23.32 Miniatuur
NED 2
16.09 Bekijk het maar-16.59De
Teenage Hero Turtles in Europa
- 17.37 Kreatief met karton -
18.00 Nieuws - 18.21 Samen
thuis, samen uit - 18.44 Blinde
hartstocht - 19.11 Kieskeurig -
19 53 Derrick - 21.00 Iris - 21.50
De TROS in het nieuwe winter
seizoen - 22.01 Aktua - 22.30
Top Cops - 23.00 Het elfde uur.
RTBF 1
12.05 Forem-12 25 Jeunesdoc-
teurs - 12.55 Nieuws - 13 20 At -
lantique. Iatitude41°- 15.20Té-
létourisme - 15.50 Autovision -
16.15 Nouba nouba - 17.05 Jeu
des dictionnaires - 17.30 Bever
ly Hills 902 10 - 18.30 Ce soir -
18.55 Le bon numéro - 19.30
Nieuws - 20.04 Batman - 23 40
Nieuws/Beurs/Baraka
RTL
12 20 Middagprogramma's -
14 50 L'homme qui tombe k pic -
15.40 La petite maison dans la
prairie - 16.30 Super 30 - 16 55
Sauvés par le gong - 17.20 Hoo
ker - 18.25 La maison en folie -
19 00 Nieuws - 19.30 Coup de
dés - 20.10 Mission Impossible -
21 15 Exodus - 0 45 Brigade de
nuit.
TF 1
6.00 Ochtendtelevisie - 13.00
Nieuws - 13.35 Les feux de
l'amour - 14.30 Pour l'amour du
risque - 15.25 Hawai police
d'état - 16 10 Club Dorothée -
17.25 Une familie en or - 17.55
Hélène et les garyons - 18.25
Santa Barbara - 18.55 Couoou,
c'est nous! - 20.00 Nieuws -
20.45 Stars 90 - 22.40 Durand la
nuit - 0.00 Minutt sports.
A 2
6,OOOchtend-tv- l3.50Unenuit
au grand hötel - 15.10 La chance
aux chansons - 16.05 Des chif
fres et des lettres - 16.25 Beau-
manoir - 16.55 Giga - 18.30 Le
jeu! - 19.20 Que le meilleur gag-
ne plus - 20.50 Les inconnus -
22.20 Savoir plus - 23.55 Ten-
ARD
6.00 Ochtendprogramma's -
11.25 Judith - 12.55 Middagma
gazines - 14.02 Kinderprogram
ma's - 15.03 lm Kittchen ist kein
Zimmer frei - 16.30 Vooravond
programma's - 20.00 Nieuws -
20.15 Die Goldene 1 - 21.00 Pa
norama - 21.45 In der Hitze der
Nacht - 22.30 Tagesthemen -
23.00 Tatort - 0.35 Alptraume.
ZDF
13.45 Black Beauty - 14 10 Der
grüne Henry - 15.00 Matlock -
15.40 Vorsicht, Falie! - 16.03
Jim Hensons beste Geschichten
- 16.35 Querkopf - 17.00 Voor
avondmagazines- 17.40 Ein Fall
für zwei - 19.00 Nieuws - 19 25
Es führt kein Weg zurück -
20.50 Auslandsjournal - 22 15
Jacknife - 23.55 Apropos Film -
O 25 Die stillen Stars - 1.00 Oha-
VTM
13.00 Nieuws - 13.20 De juiste
prijs - 14.15 The power, the pas
sion - 14.40 Webster - 15.00 A
country practice - 15.30 Dynas
ty - 16.20 Santa Barbara - 16.45
Clip club - 17.05 Family ties -
17 30 Home and away - 18.00
Nieuwsflash - 18.05 Cijfers
letters -18.30 Waagstuk! -19.00
Nieuws - 19 30 Familie - 20.00
Rad van fortuin - 20.30 Drie
mannen onder één dak - 21.00
Medisch Centrum West - 22.00
Rescue 911 - 23.10 Northern ex-
posure.
BRT 1
14.30 Up in arms- 16.25Samson
- 17.25 Duupje - 17.30 Vuurto
ren - 18.10 Mooi en meedogen
loos - 18.35 Top score - 19.03
Buren -19.30 Nieuws - 20.00 De
drie wijzen - 20.35 Zeker weten?
- 22.00 N.V. De Wereld - 22.30
Vandaag - 23.00 Uitzending
door derden.
BRT 2
19.00 Schooltelevisie - 19.30
Het Capitool - 19.53 Benny Hill -
20.00 Decors - 20.30 Kijk uit! -
20.35 Shisha Pangma - 21.30
Nieuws - 22.05 Sign O' the Ti
mes: Prince.
NED 1
16.09 AVRO Service Salon -
17.17 Land in zicht - 17.45 Bog-
fle - 18.15 Sesamstraat - 18.30
eugdjournaal - 18.40 liet Klok
huis - 19.00 Vinger aan de pols -
19.29 Growing Pains - 20.00
Nieuws - 20.25 Plantage Allee -
21.56 Annie M.G Schmidt -
22.47 Rondom Tien - 23.30
Cheers - 23.57 Hoe groeit geld9
NED 2
16.05 Samson - 16.50 Zorro -
17.15 Countdown - 17.45 Rin-
keldekinkel - 18.00 Nieuws -
18.20 Nederland dierenland -
18.50 Blinde hartstocht - 19 20
Veronica reisgids - 19.50 Mar
ried with Children - 20.20 All
you need is love - 21.30 In de
Vlaamsche Pot - 22.00 Nieuws
lijn - 22.35 Berg - 23.25 Teleac -
23.30 Frans voor bedrijf en be
roep.
RTBF 1
12.05 Forem -12.25 Jeunes doc-
teurs- 13 20Lavalsedugorille-
14 50 Le jardin extraordinaire -
15 40Autantsavoir- 16.10Nou-
ba nouba-17.05 Jeu des diction
naires - 17.35 Beverly Hills
90210 - 18.30 Ce solr - 18.55 Le
bon numéro-19.20 Lotto -19 30
Nieuws - 20.05 Double 7 - 21 30
Wallonië 92 - 23.00 Jeremiah
Jonhson.
RTL
12.20 Middagprogramma's -
14.50 L'homme qui tombe A pic -
15.40 La petite maison dans la
prairie - 16.30 Super 30 - 16.55
Sauvés par le gong - 17.20 Hoo
ker - 18.20 Le multijeu - 18.25
La maison en folie - 19.00
Nieuws - 19.30 Coup de dés -
20.10 Sous le signe du poisson -
21.55 Force G.
TF 1
13.35 Les feux de l'amour -
14 30 Pour l'amour du risque -
15.25 Hawai police d'état -16.10
Club Dorothée -17.23 Une famil
ie en or- 17.25 Premiers baisers
- 17.55 Hélène et les ganpons -
18.25 Santa Barbara - 18.55
Coucou c'est nous! - 20.00
Nieuws - 20 45 L'année des Mé-
duses - 22.55 Angoi8se sur la vil-
le.
A 2
13 55 Nous n'irons plus au bois -
15 15 La chance aux chansons -
16 05 Des chiffres et des lettres -
16.30Beaumanoir- l7.00Giga-
18.30 Le jeu! -19.20 Que le meil
leur gagne - 19.59 Nieuws -
20.50 Tom et Lola - 22.35 Bas les
masques - 0.00 Tennis - 1 15 La
nuit Américaine
ARD
6 00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 14 02
Kinderprogramma's - 16.00
Vooravondprogramma's - 20.00
Nieuws - 20.15 Haus am See -
21.05 Gaudimax - 2130 Die rote
Maffia - 22 00 Weltenbummler -
22.30Tagesthemen - 23 00 Bou
levard Bio - 0.00 Magnum - 0.50
Entscheidung vor Morgen-
grauen.
ZDF
13.45 Sport - 17.00 Vooravond
magazines- 17.50 Siebenbirken
- 19.00 Nieuws - 19 20 Unser
Lehrer Doktor Specht - 20 15
Kennzeichen D - 20.50 Berliner
weiBe mit SchuB - 21 45 Heute-
journal - 22.15 Erinnerungenan
das Paradies - 23 00 Stilleben -
1.00 Pulver und Blei
VTM
13.00 Nieuws - 13.20 Super 50 -
14.15 The power, the passion -
14.40 Webster - 15.00Acountry
practice - 15.30 Dynasty - 16.20
Santa Barbara - 16.45 Clip club -
17.05 Family ties - 17.30 Home
and away - 18.00 Nieuwsflash -
18.05 Cijfers letters - 18.30
Waagstuk! - 19.00 Nieuws -
19 30 Familie - 20.00 Rad van
fortuin - 20.30 Baywatch - 21,20
Siege - 23.20 Hill Street Blues.
BRT 1
13.00 Extra nieuws - 15.00 De
laatste eenhoorn - 16.30 Sam
son- 17.30 Postbus X- 17.55 Tik
tak - 18.00 Nieuws - 18.10 Mooi
en meedogenloos - 18.35 Top
score - 19.03 Buren - 19.30
Nieuws - 20.00 Married with
children - 20.30 Een zaak voor
twee - 21.30 'Allo, 'Allo - 22.00
Alle 5 - 22.30 Vandaag- 23.00 De
wording van Europa.
BRT 2
19.00 Hout -19.30 Het Capitool -
19.53 Benny Hill - 20.00 Sport
avond - 22.00 Fight of the Night.
NED 1
16.09 AVRO's Service Salon -
17.02 Natuurlijk genezen -
17.26 Familieliedjes - 17.45
Boggle - 18.15 Sesamstraat -
18.30 Jeugdjournaal-18.40 Het
klokhuis - 19.00 Deugt de
jeugd? - 19.29 Land in zicht -
20.00 Nieuws - 20 27 Frederick
Forsyth Cyclus - 22.03 Einstein
- 22.41 Rondje van het huis -
23 .25 De vijand van de vijand.
NED 2
16 .08 Het kleine huis op de prai
rie - 16 58 Kinderkrant - 17.24
Peter - 17 30 Tijdsein l - 18.00
Nieuws -18.20 Ik weet het beter
-18.50 50 kamers -19.15 Testpi
loot- 19 45Peter- 19.52Destel
ling - 20 22 Politieke partijen -
20.25 Socutera - 20 35 Studio
sport - 22.00 Tijdsein II - 22.30
Antenne.
RTBF 1
12.05 Forem -12.25 Jeunes doc-
teurs - 12.55 Nieuws - 13.20 La
tempète - 15 15 Nouba Cinéma -
17 05 Jeu des dictionnaires -
17 35 Booker - 18.30 Ce soir -
18 55 Le bon numéro - 19 30
Nieuws - 20.05 Objectif terre -
21 15 Lescopainsd'alors-22.20
Grand écran.
RTL
12.30 Middagprogramma's -
14.20 Le chapiteau des étoiles
de Disneyland-15. lOTicetTac-
15.40 Dröles de dames - 16.30
Super 30 propositions - 16.55
Sauvés par le gong - 17.20 Hoo
ker - 18.25 La maison en folie -
19.00 Nieuws - 19.30 Coup de
dés - 20.10 Alerte A Malibu -
21 15 Les Goonies-23.20 Objec
tif santé - 23.55 Le Saint.
TF 1
6.00 Ochtend-tv - 13.35 Flash -
14 35 Club Dorothée - 16.55
Voetbal - 18.55 Coucou, c'est
nous - 20.00 Nieuws - 20.50 Sa-
crée soirée - 22 45 Le droit de
savoir - 0.15 Nachtprogram
ma's.
A 2
6 00 Ochtend-tv - 13.55 Duel -
15.25 La chance aux chansons -
16.15 Des chiffres et des lettres -
16.40 Beaumanoir - 17.10 Giga -
18.30 Le jeu! -19.20 Que le meil
leur gagne plus - 19.59 Nieuws -
20.50 Une rumeur si banale -
22.30 Première ligne - 23.45
Tennis
ARD
6 00 Ochtendprogramma's -
11.30 Verwegene Gegner -
13.00Tennis-17.25 Vooravond
programma's - 20.00 Nieuws -
20.15 Ein Typ zum Küssen -
21.45 Brennpunkt - 22.30 Ta
gesthemen - 23.00 Nachschlag -
23.05 September - 0.30 Lady L.
ZDF
13.45 Black Beauty - 14.05 Sie-
benstein - 14 15 Eine Liebe in
Istanbul - 16.03 Black Beauty -
16.30 Löwenzahn - 17.00 Voor
avondmagazines - 17.45 Wie
gut, daB es Maria gibt - 19.00
Nieuws - 19.20 ZDF Spezial -
20 00 Leute wie du und ich -
21.00 Gesundheitsmagazin Pra
xis-21 45 Heute-journal-22 25
Zündstoff - 23.10 Derrick - 0.10
Die letzte Jagd.
VTM
13.00 Nieuws - 13.20 De juiste
prijs - 14 20 The power, the pas
sion - 14.40 Webster - 15.00 A
country practice - 15.30 Dynas
ty - 16 15 Santa Barbara - 16.45
Clip club - 17.00 Tekenfilm -
17.05 Family ties - 17.30 Home
and away - 18.00 Nieuwsflash -
18.05 Cijfers letters - 18.30
Waagstuk! - 19.00 Nieuws -
19.30 Familie - 20.00 Rad van
fortuin - 20.30 Tien om te zien -
21.30 Jambers - 22.20 Hunter -
23.30 Friday the 13th,
BRT 1
14 30 The fighting Seabees
16.25 Samson - 17.25 Duupje
17.30 Saartje en Sander - 17.40
Prikballon - 17.55 Tik tak -
18.10 Mooi en meedogenloos
18.35 Top score - 19.00 Buren -
19.30 Nieuws - 20.00 Schwarz-
waldklinik - 20.45 Matlock -
21.30 Panorama - 22.30 Van
daag - 23.00 Uitzending door
BRT 2
18.50 Nieuws - 19.00 Schoolte
levisie - 19.30 Het Capitool
19.53 Kronieken - 20.00 Ameri
can Chronicles - 20.30 Tekens -
21.30 Nieuws - 22.00 Première
Film en Video - 22.30 Excalibur.
NED 1
16,09 AVRO's Service Salon -
17.02 Rondom Tien - 17.45 Bog
gle - 18.15 Sesamstraat - 18.30
Jeugdjournaal - 18.40 Het Klok
huis - 19.00 Natuurlijk genezen
- 19 28 Dinges - 20.00 Nieuws -
20.27 Matlock - 21.18 Kenmerk
- 21.48 Wilde Ganzen - 21.54
Leidsekade live - 22.20 Ve
suvius.
NED 2
10.00 Vrouwzijn-10.50 Frontli
ne - 16.08 De familie Robinson -
16.35 Ik ben Benjamin Ben -
17.05 Skippy - 17.30 Tijdsein I -
18.00 Nieuws - 18.20 Ik weet
niet beter - 18.50 Hobby-tv -
19 15 Black Beauty - 19,45 Ne
derland zingt - 20.20 De natuur
van Nieuw-Guinea - 21.14 Het
ziekenhuis - 21.50 Wereld van
verschil - 22.13 Metterdaad -
22.31 Oslo Gospel Choir - 22.5 1
882882 - 23.20 Lied - 23.25 Ont
dek de psychologie.
RTBF 1
12 05 Forem -12 25 Jeunes doc-
teurs- 12.55 Nieuws - 13.20 Une
affaire d'hommes - 14.55 Wallo
nië 92- 16.00 Tekenfilms -16.15
Noubanouba-17 lOJeudesdic-
tionnaires - 17.35 Booker -
18.55 Le bon numéro - 19.30
Nieuws - 20 05 L or blanc du Sa-
lar-20 40Appelez-moi Johnny5
- 22.35 Coup de film - 22.50
L'oracle de Maama Tseembu -
0.00 La pensée socialiste.
RTL
12.20 Middagprogramma's -
14.50 L'homme qui tombe A pic -
15.40 La petite maison dans la
prairie - 16.30 Super 30 - 16.55
Sauvés par le gong - 17.20 Hoo
ker - 18.25 La maison en folie -
19 00 Nieuws - 19.30 Coup de
dés - 20.10 Une femme en péril -
22.10 Porte des lilas.
TF 1
6.00 Ochtend-tv -13.35 Les feux
de 1 amour - 14 3ü Pour l'amour
du risque - 15 25 Hawai police
d'état - 16.10 Club Dorothée -
17.25 Une familie en or - 17.55
Hélène et les garens - 18.25
Santa Barbara - 20.00 Nieuws -
20.45 LeJ.A.P - 22.25 Mea cul
pa -23 .40 Chapeau melon et bot-
tes de cuir.
A 2
6.00 Ochtend-tv - 13 50 Venge
ance obligatoire - 15.15 Tiercé -
15 30 La chance aux chansons -
16.15 Des chiffres et des lettres -
16.40 Beaumanoir - 17.10 Giga -
18.30 Le jeu! -19.20 Que le meil
leur gagne - 20.50 Envoyé spé
cial - 22.10 Flic story - 0.20 Ten-
ARD
6.00 Ochtendprogramma's -
12.55 Middagmagazines - 14.02
Kinderprogramma's - 16.00
Vooravondprogramma's - 20.00
Nieuws - 20.15 Pro Contra -
21.03 Sieg der Liebe - 22.30 Ta
gesthemen - 23.00 Bücherjour-
nal - 0.00 Flamingo Road - 0 50
Mord, wie er im Buche steht
ZDF
13.45 Sport - 17 00 Vooravond
programma's - 17.50 SOKO
5113 - 19.00 Nieuws - 19 20 Je-
de Menge Schmidt - 20.30 Vom
Steinbruch zum Tropenpara-
dies - 21 15 WISO - 2 1 45 Heu
te-journal - 22.15 Streitfall -
23 15 Die Damonen des
Dschungels -1 10 Das Schicksal
der Irene Forsyte
VTM
13.00 Nieuws - 13.20 De juiste
prijs - 14.10 The power, the pas
sion - 14.40 Webster - 15.00 A
country practice - 15.30 Dynas
ty- 16.20 Santa Barbara - 16 45
Clip club - 17.00 Tekenfilm -
17.05 Family ties - 17 30 Home
and away - 18.00 Nieuwsflash -
18.05 Cijfers letters - 18.30
Waagstuk! - 19.00 Nieuws -
19.30 Familie - 20.00 Rad van
fortuin - 20.30 De vraag van
1000.000-21.05 A force of one -
22.45 Nieuws - 23.05 Star -
23.50 The Commish.
BRT 1
14.30 Mission TopSecret-16.25
Samson - 17.25 Duupje - 17.30
Er was eens Amerika - 18.10
Mooi en meedogenloos - 18.35
TV 1 - Top 30 - 19.00 Buren -
19.30 Nieuws - 20.00 Hollywood
stuntmakers - 20.25 Baraka -
21.40 Hardball - 22.30 Nieuws -
23.00 Het eenzame hartenburo -
23.30 Waar ligt Maastricht.
BRT 2
19.00 School-tv - 19.30 Het Ca
pitool - 19.53 Benny Hill - 20.00
Vlaanderen Vakantieland
20 40 Herover de aarde - 21.30
Nieuws - 22.00 Affiche - 22.20
Vuurvogel - 22.40 Boulevard
NED 1
16.55 Young Riders - 17,45 Bog
gle - 18 15 Sesamstraat - 18 30
Het jeugdjournaal - 18.40 Het
Klokhuis - 19.00 Vrijdagavond
vroeg. - 19 29 The Piglet Files -
20.00 Nieuws - 20.26 Spoorloos
- 21.25 Reporter - 21 59 Inspec
teur Morse - 22.58 Een schijn
van fatsoen.
NED 2
16.10 Te land, ter zee en in de
lucht-17 03Aktie- 17.32Power
play - 18 22 Candid camera -
18 46 Bünde hartstocht - 19.13
Natte neuzen - 19.44 Karaoke -
20.20 De leukste thuis - 20 54
TV Masqué - 21.44 TV-show op
reis - 22.34 Dat willen we even
kwijt - 22.44 In the Heat of the
Night - 23.35 Geen mens is vol
maakt.
RTBF 1
12.05 Forem -12.25 Jeunes doc-
teurs - 13.20 Des femmes dispa-
raissent - 14.45 Objectif terre -
15.45 Gourmandises - 16.10
Noubanouba -17.05 Jeu des dic
tionnaires - 17.30 Booker -
18.30 Ce soir - 18.55 Le bon nu
méro - 19.30 Nieuws - 20.05 Hu
mour - 20 45 L'espion qui
m'aimait - 22.50 Ces années-la
1970.
RTL
14.50 L'homme qui tombe A pic -
15.40 La petite maison dans la
prairie - 16.30 Super 30 - 16.55
Sauvés par le gong - 17 .20 Hoo
ker - 18.25 La maison en folie -
19.00 Nieuws - 19.30 Coup de
dés - 20.10 Derrick - 21.30
L'exécuteur - 23.20 Entr'acte
TF 1
13.35 Les feux de l'amour -
14.30 Pour l'amour du risque -
15.25 Hawai policed'état-16.10
Club Dorothée -17.25 Une famil
ie en or - 17.55 Ilélène et le3
garyons - 18 20 Cöté enfants -
18.25 Santa Barbara - 18.55
Coucou c'e6t nous - 20 00
Nieuws - 20.45 Les marches de
la gloire -22 .35 Grands reporta
ges - 23.40 Arthur.
A 2
13.50 Rendez-vous au cimetière
-15 10 La chance aux chansons -
16.05 Des chiffres et des lettres -
16.30 Beaumanoir - 16 55 Giga -
18.30 Lejeu!-19.20 Que le meil
leur gagne - 20.00 Nieuws -
20.50 Les mauvais instincts -
22.20 Sportissimo - 0.00 Tennis
- 1.30 La tenaille.
ARD
12.55 Middagmagazines - 14.00
Tennis - 17.00 Vooravondpro-
gramma's - 20.00 Nieuws -
20.15 Wo die alten Walder rau-
schen - 21.45 Gott und die Welt -
22.30 Tagesthemen - 23.00 Gol
den Girls - 23.25 Sportschau -
23.50 Broadway Danny Rose.
ZDF
13.45 Nachbarn - 14 30 Der Rei-
herbaum - 14.35 Der Tater ist
unter uns - 16.05 Raumschiff
Enterprise - 16.55 Vooravond-
programma's - 17.50 Ein Heim
fiirTiere- 19.00 Nieuws - 19.20
Forsthaus Falkenau - 20.15 Ak-
tenzeichen - 21.20 Die Reporta
ge - 21.45 Heute-journal - 22.15
Showfenster - 22 45 Sport -
23.20 Engel aus Staub - o.55
Schrecken aller Spione.