Suspens in het Wijngaardveld M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal M.T.S.A.- programma 24 - 30.10.1992 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL Zaterdag 24.10.92 werd het in het Wijn gaardveld een ware stormloop. Vanaf 14 u. in de namiddag vonden heelwat supporters hun weg naar het terrein van F.C. Honda, deze ploeg reeds in het verleden suksesvol is nu eveneens een van de ioonaangevers in het M.T.S.A. verbond. Het klom na drie seizoenen van de 3- naar de hoogste afdeling en kan reeds wedijveren met de top. Daar door kwam de toeloop van toeschou wers af op deze topper want met Excel sior op bezoek kan men verzekerd zijn dat er heelwat te beleven valt. Het werd dan ook een hoogstaande wedstrijd, waarbij beide teams tot het einde van hun krachten gingen en werden de aanwezigen verzadigd met een 1-1 ge lijkspel. Alexander stond onder hoog spanning met de komst van Waterval, de bezoekers wonnen ruimschoots met 0-6. Camu speelt momenteel de pannen van het dak, dat ondervond het bezoekende Giwo dat met 4-0 het nakij ken kreeg. Melckebeeckvr. is van de nul af het ging namelijk verdienstelijk gelijkspelen bij De Zwaanvr. 2-2. Rey- naerds legt zich bij de zaken neer aldus secretaris Van Cauwenbergh 'Na onze zware 1-6 nederlaag tegen A.Z. 77 werd een spoedvergadering belegd, waar een hartig woordje gepraat werd, de vraag was of we gingen stoppen of ons beleid herzien, onze spelers kozen unaniem voor het laatste wat heelwat koppen deden rollen, spelers die niet voldeden aan de normen van onze ei sen werden prompt de laan uitgestuurd en willen we kameraadschappelijk blij ven verder doen en zien wat er uit de bus komt bij het einde van het seizoen, maar onze ploeg, zal zeker de intenties opbrengen om volgend seizoen verder te doen al was het in 2de afdeling, maar zoals het nu ging kon het zeker niet verder gaan', aldus een ontgoochelde secretaris. Leeuwerik speelde on danks de slechte staat van het speel veld verdienstelijk maar konden niet verhinderen dat het thuisspelende R. Lantaarn aan het langste eind trok en met 4-2 het pleit in hun voordeel be slechte. R. Sportief kan het op eigen veld maar niet waar maken het moest de duimen leggen voor een sterk voor de dag komend R. Espanol dat met 0-2 de winst mee naar huis bracht. Octo pus bezorgde het thuisspelende Snas een 4-0 nederlaag. In 2* afdeling bleek eveneens heelwat te beleven, zo gaf Edo een 0-3 voor sprong prijs tegen het thuisspelende Apostelken, eerstgenoemde lieten het m de 2de helft afweten zodat de thuis ploeg nog een 3-3 gelijkspel uit de brand sleepte. Naar veler oordeel wordt het hoog tijd dat het bestuur van Lion d'Or ingrijpt voor de uitlatingen van hun doelman tijdens de wedstrijd tegen Galop toen hij zich in het open baar liet ontvallen 'Wij spelen voor het geld', misschien is dat zijn volste recht maar in het bijzijn van supporters kan dit niet ten goede komen aan de club, zo was ik op zondagmorgen als toe schouwer aanwezig op de wedstrijd Rode Roos - N. Wijk toen ik naast mij een aantal supporters hoorde zeggen dat de Lion d'Or 1.000Fper gespeelde wedstrijd opstrijkt of dit juist is laat ik in het midden, maar U ziet hoe een gezeg de, heelwat stof doet opwaaien, men zou in de Lion d'Or middens beter moe ten weten. Ondanks alles moest men zich opnieuw met beide voeten op de grond wanen na een nieuw puntverlies tegen het bezoekende Galop: 2-2.0.C. Aalst is stilaan terug aan het komen na een slechte seizoenstart na een 0-2 achterstand. Tegen Blauw-wit kon men uiteindelijk nog een verdiend 3-3 gelijk spel uit de brand slepen. Bouw kon opnieuw een punt van haar achterstand afknagen door met vlotte 3-0 cijfers te winnen tegen het bezoekende Blauwe Vlam uit Berlare 3-0. Houtmarkt werd op eigen veld de das omgedaan tegen een sterk spelend N. Hofstade dat zich be ter kon aanpassen aan het regenweer en de windstoten, de Hofstadenaars wonnen dan ook verdiend met 1-4. On der den Toren mocht tegen het bezoe kende Endoka de 3-1 zege behagen na een verdienstelijke wedstrijd. In de 3* afdeling zorgde Brughuis voor enige konsternatie toen het 5 minuten voor tijd het speelveld verliet nadat een spe ler met de rode kaart bedacht werd, een onsportief gedrag die bij de bondsin- stanties weinig gehoor zal krijgen, moest elke ploeg zich zo negatief op stellen bij het krijgen van een al of niet terechte rode kaart, waar zouden we dan met ons voetbal moeten blijven, de uitslag zal echter geen invloed kennen daar Alewin op dat ogenblik met 4-0 leidde. Leider Saf moest op de tanden bijten om Pie Boys het nakijken te ge ven het won heel nipt met 2-1. Capu- cientje kende een totale off-day en werd op eigen veld met 0-4 de das omgedaan. Cobilas zette Animalia opzij na vorige week met de rode kaart be dacht te zijn stelde de Animalia doel- Hl MTSA-liefhebbersvoetbal. Jong Timarcha - Groen-Wit (da) Eerste afdeling zaterdag A.Z.'77 - Camu Excelsior - Leeuwerik (Osbroek B) Honda - Alexander Melckebeekvrienden - Giwo (Lede A) Octopus - De Zwaanvrienden Rayo Espagnol - Snas Reynaerds - Royal Sportief (Lede D) Waterval - Rode Lantaarn (16u00) Tweede afdeling Blauwe Vlam - Onder den Toren (16u00) Blauw Wit - Houtmarkt (Osbroek D) Bouw - O.C. Aalst (16u00) Endoka - Apostelken Galop - Bamboe Lion d'Or - Dyor (14u00) Nieuw Hofstade - Edo Derde afdeling Breughels - Melody Brughuis - SAF (Osbroek C) Capucientje - Tiger Pub (16u00) Cobilas - Jong Timarcha De Zwaan - Alewin (14u00) Pie Boys - Groenwit (Osbroek E) Sixties - Dressel V.V.T.T.A. - Animalia E. Peirlinck L. Verbeeren D. Van de Steen F. Boudelet R. Impens P. Nijs K. Dalschaert A. Garvia A. Van de Velde J. Diaz P. Van de Graaf A. De Jonghe P. Roelandt W. Stalpaert F. Flores E. Van den Bossche E. Besard P. Van Mieghem JP Du Song U. Weymeis J. Van de Stockt W. De Neve Eddy Van Impe Zondag 1 november vrije speeldag Georges man zich weer negatief op achter de rug om van scheidsrechter Weymeis, spurtte de doelman tot aan het midden veld om een lokale speler brutaal on deruit te trappen. De vele aanwezige toeschouwers zagen dit incident ge beuren en waren niet te spreken over de aanslag die deze doelman pleegde, een daad die hem voor het straf comité wel eens duur zou komen te staan. Co bilas won overigens verdiend met 2-0. J. Timarcha vond op eigen veld nooit haar draai en werd door het bezoeken de Groen Wit met 1-4 gekelderd. Melo dy kende nauwelijks problemen met het bezoekende Sixties dat met 8-0 on der vuur werd genomen. De Zwaan speelde verdienstelijk tegen het lokale Dressel maar kon niet verhinderen dal de zege met 3-2 in MoorseI bleef Tiger Pub kon pas in de 2de helft afstano nemen van het bezoekende V.V.T.T.A. met 2-0 storm, regen en koude dit alles was aanwezig op zondagmorgen toen de wedstrijd Rode Roos-Nieuwe Wijk op gang werd gefloten. Toch hadden een aantal toeschouwers het natte herfstweer getrotseerd om hun ploeg aan het werk te zien, ondanks de dras sige grasmat werd het een genietbaar kijkstuk waarbij de winnaar pas in de tweede helft bekend werd toen de loka len met 3-0 het pleit in hun voordeel beslechtten, 5 km verder op werd de andere topper betwist tussen Sport kring - Star Boys hier kwam geen win naar uit de bus want een puntendeling van 1-1 was de juiste weergave Park verpletterde het plaatselijke Sunset met 1-8 en Pano moest met 0-3 het onder spit delven tegen Gipak. Zaterdag 31 oktober worden opnieuw heelwat spannende momenten verwacht met een paar uitmuntende kleppers voor meer informatie bekijk de kalender in dit blad. Alexander-Waterval 0-6 Ondanks de nummerieke minderheid kon de gasten de wedstrijd volledig naar haar hand zetten. Na amper 10 mm.werden de bezoe kers herleid tot 10. een doorgebroken aanval ler werd foutief gestuit door verdediger Meule- man Dirk. waarbi) scheidsrechter Van de Vel de niet anders kon dan de overtreder met een rode kaart te gedenken (tussen aanhalingste kens voor de ongelukkige speler de eerste uitsluiting uit zijn voetbalcarrière). Wie dacht dat de thuisploeg deze situatie kon uitbuiten hadden het verkeerd. Voor de bezoekers zet ten namelijk onmiddellijk het mes op de keel van de lokale ploeg die geen tegenzet vonden voor de stormloop van de gasten. Het speel veld lag er verdronken bij en speelde beide ploegen heelwat parten zodat de verfijnde techniek voor het verschil moesten zorgen. Van Grembergen T. voelde zich in zijn sas en zorgde met 3 doelpunten voor de grootste inzet Boquet M liet zich niet pramen en deed het bijna zo goed als zijn kompaan met 2 eenheden, Podevijn E. zorgde uiteindelijk voor het te zwaar verdict van de thuisploeg Honda-Excelsior 1-1 Ondanks de hevige regenval van de laatste dagen lag het speelveld er uitstekend bij. wat ten goede kwam aan de talrijk opgekomen toeschouwers die de weg naar het Wijngaard- véld waren ingeslagen Twee gemotiveerde ploegen zorgden voor een uitstekende wed strijd waar de eveneens getalenteerde scheidsrechter Flores Francesco zijn steentje bijdroeg De lokale ploeg leek niet bevreesd door de reputatie van hun opponenten en togen meteen ten aanval, wat beloond werd met een schitterend doelpunt van Carae! L., een voorsprong die ze moedig vasthielden tot bij de rust. De herneming zag een ander Ex- ecelsior aan de aftrap ze toonden meer aggre- siviteit en drongen de lokalen op hun speel- helft terug, de thuisploeg sloeg op counter echter snel terug, maar werden door de secu re verdediging goed opgevangen. Met nog nauweli|ks 10 min voor de boeg kregen de gasten uiteindelijk waar ze recht op hadden. V. de Meersche A. werd gepast de diepte inge stuurd en legde met een schitterend schot de lokale doelman in de luren: 1-1. Hoe beide ploegen achteraf nog probeerden het tij in hun voordeel te beslechten niets was gebaat en mochten beide elftallen terecht fier zijn op het resultaat en zeker voor de vele toeschouwers die een aangename namiddag beleefden in een spannend maar sportief duel. Camu-Giwo 4-0 Secretaris De Bock Luc van Giwo zit momen teel met de handen in het haar, heelwat spe lers laten het afweten en stelt de ploeg voor een voldongen feit. Voor de lokale ploeg maakt het slechte weer niets uit, hun spelers zijn telkens op de afspraak en vormen een uitstekend geheel, zonder complexen bindt men de strijd aan en moet op dit moment geen enkele tegenstander vrezen. De schutters los sen elkander geregeld af en zorgen voor het nodige spektakel Scheidsrechter Van den Steen in goede doen zag hoe de thuisploeg reeds bij de rust een 3-0 voorsprong op bouwden waartegen de bezoekers niets kon den inbrengen. In de tweede helft hadden de bezoekers nauwelijks nog de kracht om iets terug te doen en werden volledig door de gastgevers gedomineerd, die met een 4de treffer de wedstrijd rustig konden uitspelen. Lievens M., Bruylandt C en D'Hondt J. (2x) wisten de doelpunten te versieren. Reynaerds legt zich met de huidige situatie neer en heeft nog nauwelijks een sprankeitje hoop om zich in de hoogste afdeling te hand haven, het werd door het bezoekende A.Z. 77 op de feiten gedrukt met een 1 -6 nederlaag tot gevolg. Van Hover L., De Kegel G., Verpeten A., Van Eighem en Lauwereys G. (2x) zetten de lokale netten bol. Breyne redde de eer van de gastgevers. Op het moerassige en nauwe lijks bespeelbare veld vond Leeuwerik nooit haar draai bij het thuisspelende Rode Lan taarn. Na een slopende wedstrijd waarbij de 22 spelers als modderduivels de kleedkamers opzochten werd het pleit in het voordeel van de lokale ploeg beslecht met 4-2. Bracke W. (2x), De Boeck E. en Van Kerckhove A. namen doelman Haleytte grazen, Corte W. en De Pril B. konden de plaatselijke goalie verschalken. De Zwaanvrienden moest tegen de houder van de rode lantaren Melckebeeckvnenden een punt prijsgeven: 2-2 Meteen het eerste punt van de Ledenaars in deze kompetitie Vlae- minck Ph., Mabilde P. voor de thuisploeg en Van Hauwermeiren L. (2x) voorde bezoekers zorgden voor de puntendeling. R. Sportief wisselt goede met minder goede prestaties af, het Spaanse R. Espanol ging een ontregeld thuiselftal de punten afhandig maken 0-2 eind stand, die reeds bij de rust werd bereikt. Diaz J. en Rivera P. maakten het verschil. Lion d'Or-Galop 2-2 De leider in de tweede afdeling moest weder om een punt afstaan nadat het bij de rust een 2-0 voorsprong telde. Scheidsrechter De Jonghe floot uitstekend en kon beide ploegen aanzetten tot sportief voetbal wat ondanks de spannende momenten perfect werd uitge voerd, tot de lokale doelman enkele waan- voorstellen kreeg en iedereen in de omtrek moest horen dat hij goed betaald werd om zijn netten ongeschonden te houden. Dat was, niet iets teveel voor de bezoekers die het met veel minder moeten stellen, als de bedragen die deze doelman verspreid. Deze zijn der echter niet minder ongelukkig om en spelen als echte liefhebbers hun wedstrijd. Van Beveren P, en Wigi P. snoerden de voor het geld spelende doelman de mond toen deze zich tweemaal moest omdraaien om de ballen uit zijn doel te rapen. Alleen prestaties kunnen resulteren bo ven het geld, laat dit voor iedereen een lesje wezen en de bedragen die af en toe worden toegeschoven niet openbaariijk worden ge maakt, maar binnenskamers worden gehou den Volgend weekend komt Dyor op bezoek en trainer Daeleman R. kon me reeds vertellen dat zijn ploeg tot het uiterste zal gaan om de Gouden Leeuw van zijn troon te stoten Apostelken-Edo 3-3 De bezoekers gingen behoorlijk van start en konden bij de rust de 0-2 voorsprong recht vaardigen. Opportunist Van Hyfte S haalde 2x succesvol uit, nochtans voetbalde de thuis ploeg behoorlijk mee maar kon de aanslui tingstreffer niet bewerkstelligen. Scheids rechter Besard toonde zich tevens van zijn beste zijde. De tweede helft leek het lot van de gastgevers definitief bezegeld toen Segers S. de 0-3 op het scorebord pnkte, dan deden de selectieheren een verkeerde zet en voerden een paar onnodige wissels door wat hen bijna zuur opbrak met nog amper een kwartier te spelen kwam de lokale ploeg langs Van Nieuwenborgh P. de neus aan het venster steken met de aansluitingstreffer. Dit werd het sein om op hun Elan verder te gaan en werden de bezoekers er stil van toen van Slnay B en Algoed S. een verloren zaak nog konden om buigen in een verdiend gelijkspel. Ei zo na kon de zege nog behaald worden, maar dat zou een te zwaar verdikt voor de bezoekers bete kend hebben, zodat het gelijkspel een verdien de weergave was van de inzet die beide elftal len tentoon spreidde. O.C. Aalst begon ongekoncentreerd aan de wedstrijd met een goede leiding van scheids rechter Stalpaerd die de touwtjes stevig in handen hield. Omdat de lokale spitsen onbe grijpelijk de aangeboden kansen mistte kon den de bezoekers bij de rust tot 0-2 uitlopen. Maar een flinke bolwassing tijdens de rust van trainer Blondeel bracht de lokale ploeg met een andere gedaante op het veld en kwamen al vlug langs Ceuppens R. en Bruylandt op gelij ke hoogte. In de slotfaze zorgden 2 terechte strafschoppen voor de eindstand de bezoe kers klommen hierdoor opnieuw op voor sprong, maar De Vlaeminck bracht eveneens van op de stip zijn ploeg op gelijke hoogte met een billijke 3-3 eindstand Bouw liet er geen twijfel over bestaan dat ze terug in goede doen zijn en voetbalden als een echt blok waartegen het bezoekende Blauwe Vlam niet opgewassen was. De Jonghe W. (2x) en Van Helsewe B. bezegelden met een 3-0 eindstand het lot van de Berlarenaars. Eekhoorn werd in de tweede helft door het bezoekende Dyor de das omgedaan nadat de thuisploeg met een 1-0 voorsprong langs Bauwens G de rust ingingen namen de bezoe kers in de tweede helft de wedstrijd in handen en konden langs Moock W. (2x) de zege veilig stellen. Houtmarkt had af te rekenen met een off-day het werd door het bezoekende N. Hofstade met 1-4 onder de voet gelopen. Onder den Toren kon opnieuw beroep doen op hun uitstekende verdediger De Vulder A en kon zo in verdedigend opzicht de bovenhand halen van een nochtans verdienstelijk Endoka Met een 1 -1 ruststand kon de thuisploeg in de tweede helft het tij doen keren en hield met 3-1 de zege in eigen huis, met doelpunten van Verleyzen P. (2x), en Rubbrecht D In de derde afdeling vielen eveneens heelwat doelpunten en konden zowel leider Saf als MTSA-liefhebbersvoeibal. Jong Timarcha - Groen-Wit (da) achtervolger Alewin hun wedstrijd tot een goed einde brengen Alewin-Brughuis 4-0 De bezoekers waren voor de kompetitie met veel intenties gestart en zouden volgens voor zitter Heyman brokken maken, wat blijkt nu dat deze ploeg op een laag pitje akteert en nauwe lijks de belofte inlost.. Alewin had voor het seizoen geen ruchtbaarheid gegeven over hun streefdoel en prijken bovenaan de rangschik king Met sprankelend voetbal maakten ze hun tegenstrevers af toch was het pas in de twee de helft dat Alewin definitief afstand kon ne men. Na de rust zijn ingegaan met een kleine 1 -0 winstmarge De Wolf G. (2x), Moens R. en De Vliegher S. zette de ploeg van oud Een dracht Aalst speler Schollaert Freddy schaak mat. Deze laatste getuigde niet uit het spor tieve hout gesneden te zijn toen hij 5 min. voor affoluiten zijn manschappen van het speelveld riep wegens een rode kaart (2x geel) die een speler van zijn team te beurt viel De mentali teit is zoek bij deze ploeg en of er in de toekomst beterschap te beleven valt is te betwijfelen. Voor scheidsrechter Van Tittel boom zat er natuurlijk niets anders op om deze wedstrijd voortijdig af te fluiten en een verslag te sturen naar de bondsinstanties, over het onsportieve gedrag voor de ploeg van Brug huis, wordt zeker vervolgd Saf-Pie Boys 2-1 Na een moeizaam seizoenbegin draait Saf weerom op volle toeren en doen vooral de oudjes zoals Suys Roland, Van Royen Wilfried en Cooreman Adolf het uitstekend met hun ervaring worden de jongeren goed bijgestaan en bezit de ploeg een winnersmentaliteit. Wat ze wel •ondervonden dat men als leidersploeg meer en meer geviseerd worden en een enor me druk op de schouders rust. Het bezoeken de Pie Boys beet moedig van zich af en kon de lokale ploeg geruime tijd in bedwang houden met dien verstande dat scheidsrechter De Neve de rust floot met een 1-1 stand. De tweede helft moest uitsluitsel brengen wie over de langste adem beschikte en dat bleek uiteindelijk de thuisploeg te zijn dat in de laatste minuten tot ontbolstering kwam en langs Bornauw J. de winningstreffer scoorde, nadat zijn kompaan Heyman W. voor de rust de bezoekende netten had bol gezet, het werd een nipte maar des al niet te min een verdiende zege Cobilas-Animalia 2-0 Scheidsrechter Weymeis floot deze interes sante wedstrijd op gang dat vanaf den beginne spannend bleekte zijn. De ene scoringskans na de andere volgde elkander op en wat be langrijk was de sportiviteit haalde de boven hand Met een 0-0 stand mochten beide teams de kleedkamers opzoeken, tot in de tweede helft de lokale ploeg haar wil opdrong en langs Callebaut D 2x scoorde. Dit werkte frustre rend voor de bezoekende doelman die achter de rug van de scheidsrechter, maar onder het niets ontziende oog van waarnemer Roels Frans een baldadigheid verrichtte die hem wel eens duur zou kunnen komen te staan. Wat was er dan gebeurd, bij het tweede doelpunt geloofde men sterk in buitenspel, maar daar was niets van aan want er stond langs de zijlijn een verdediger lijdzaam toe te kijken hoe Cal lebaut het tweedce doelpunt tot stand bracht Alle toeschouwers en er waren er heelwat vonden dat scheidsrechter Weymeis het bij het rechte eind had en ook de Animalia spelers en bestuursleden wisten de spelleider bij te springen, toen deze terecht het doelpunt goedkeurde. Enkel de doelman wist met zijn frustraties geen blijf en liep uit zijn doel bijna tot aan het middenveld om de doelpuntenma ker onderuit te trappen, met ongeoorloofde bedoelingen. De spelleider stond met zijn aan gezicht in de tegenovergestelde richting daar bij het spel opnieuw op gang wou fluiten en onmogelijk het incident kon zien Men wilde onmiddellijk de onsportieve doelman te lijf gaan maar gelukkig keerde de orde bijtijds terug. Na vorige week een tegenstander mei ongeoorloofde middelen te hebben aangepaU waarvoor hij terecht rood kreeg, moest amper 7 dagen nadien een andere eraan geloven Animalia die bekent staat als een sportieve ploeg zou er goed aan doen deze doelman hel speelveld te ontzeggen tot hij binnenkort voor de groene tafel moet verschijnen. Dressel moest tot het uiterste gaan om verdienstelijk De Zwaan van een gelijkspel te houden. Eindstand 3-2 met als doelpunten makers De Saedeleer B (2x) en GyssensO. voor de thuisploeg en De Vriendt J. en Baeyens F voor de bezoekers. J. Timarcha kon haar spelpeil van vorigewek niet herhalen en gingen op eigen veld af een gieter tegen het bezoekende Groen Witdïl moeiteloos won met 1 -4 Capucientje moet vooraan de rol lossen na een 0-4 nederlaag op eigen veld van het bezoekende H. Maantje. Melody blikte Sixties in met maar liefst 8-0, Sterck J.M. (4x). Kiekens P., Arys R. (2x) Van den Bremt R. en Tiger Pub sloot haar wedstrijd af met een moeizame maar verdien de zege tegen het bezoekende V.V.T.T.A.M De Mil P. en Cools M. waren de afwerkers. De zondagafdeling had 2 toppers op het pro gramma. Rode Roos-Nieuwe Wijk 3-1 Onder erbarmelijke weersomstandighedeo ging deze wedstrijd van start, verbazingwek kend was het feit dat er nog zoveel supporters aanwezig waren die zich onder moeders para plu droog moesten houden en hun geduld werd zeker niet op de proef gesteld. Het werd ondanks het zware veld een genietbare wed strijd. Dat het uiteindelijk een slijtageslag zou worden daar was iedereen van overtuigd, want de sómpige grasmat vergde heel inspanningen van de 22 akteurs Spellt Van Impe Eddy hield de touwtjes stevig handen zodat er zich geen noemenswa. feiten voordeden. Ondanks het goede verweer van beide teams werd de rust gefloten bij een 0-0 stand, al kwamen de gevaarlijkste standjes uit het be zoekende kamp toen Van Driessche I. meer maals op avontuur trok, maar doelman Lie vens de meubelen kon redden, een bal van Huylebroeck W werd op de doellijn nog gered door de bezoekende doelman die niet al t zeker stond te keepen. Goalgetter Altintas werd door libero Callebaut H volledig uit de wedstrijd gehouden, zodat de tweede helft de beslissing moest brengen. In de tweede heR voerde de thuisploeg een paar vervangingen door die uiteindelijk tot succes zou leiden. De pas ingekomen De Petter S. knikte aan de eerste paal binnen 1-0. De bezoekers moes ten nu meer risico's gaan nemen zodat er meer ruimte kwam voor de counterende thuis ploeg. Het werd 2-0 langs De Buck, het derde doelpunt was echter een pareltje, Huyle broeck W. spurtte de diepte in solde met# tegenstander, liep gans de doellijn af en plaatste gepast in de voeten van de vrijstaand! De Smet die maar binnen te trappen had. De zege was binnen al viel de winst iets te zwaai uit en de bezoekers minstens één eerreddend doelpunt mochten opeisen. Sportkring ontving Star Boys en beiden zorg den voor een spektakel met uitstekend voetbal waarbij spelleider Besard zeker niet uit de toon viel. De bezoekers kwamen langs V der Eec- ken op voorsprong maar in de tweede he# kon Daeleman M. de eindstand vastleggen: 1-1. Park maakte er bij Sunset een oefenpartijtje van en wonnen probleemloos met 1-8. Hel bestuur van Pano voelt zich door hun spelers in de steek gelaten en zullen voor de nodige sancties zorgen, maar intussen gaan de pun ten verloren en moesten ze op eigen veld mei 0-3 passen van Gipak. Zaterdag 31 oktober staan er weer heelwal interessante konfrontaties op het programma, volg de kalender in dit weekblad. Georges

De Voorpost | 1992 | | pagina 24