O.C. Aalst zet V.V. Bouw op zijn nummer M.T.S.A.- kalender M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal Groot eetfestijn Derde grote Bingo-avond 22 - 6.111992 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL Zaterdag 31.10.92 was de hard nekkige mist de grote spelbreker, op bepaalde ogenblikken was de ze zo hardnekkig dat de toeschou wers nauwelijks de spelers kon ontwaren, toch mocht men getuige zijn van een paar spectakulaire wedstrijden die de stempel van uit stekend meekregen. Zo werd in de tweede afdeling alle aandacht ge vestigd op de wedstrijd V.V. Bouw-O. C. Aalst, deze laatsten wil den ten alle prijzen punten sprok kelen en dan liefst tegen een lei- dersploeg. De talrijk opgekomen toeschouwers zagen vooral in de eerste helft een verrassend voorde dag komend O.C. Aalst dat gere geld de plaatselijke verdediging onder druk zette. In de tweede helft was de zichtbaarheid beperkt en konden de toeschouwers enkel gissen wie aan de winnende hand bleef. Toen 3 min. voor tijd de be zoekers de winninggoal lukte werkte dit zo frustrerend op de ge moederen van thuisaanvallers A- dam Jurgen en Schollaert Kim dat deze zonder enige verwittiging het speelveld verlieten en prompt door de uitstekend leidende scheids rechter F lores werd achterna geze ten, die hen het bij het betreden van de kleedkamer met een rode kaart bedacht. Weerom werden de sim- patieke bestuursleden van Bouw voor een voldongen feit gesteld en hangt een schorsing boven het hoofd van deze twee onsportieve- lingen. Leider Lion d'Or stevende op een gemakkelijke zege aftegen het Dyor van voorzitter Dierick, dat zwaar gehavend aan de aftrap ver scheen. In de loop van de week werd het leed van trainer en lokaal houder Daeleman Rony zwaar ge troffen, toen zijn broer Pierre op 53 jarige meettijd plots het tijdelijke met eeuwige verwisselden. Wij be tonen hiervoor ons medeleven met de betreurde familie Daeleman. Een aantal spelers verkozen om de broer van hun trainer naar zijn laatste rustplaats te behgeleiden zodat het sportieve er onder leed en de Gouden Leeuw moeiteloos de zege in eigen huis konden hou den. Ook Bamboe tapte uit een ander vaatje en ging verdiend win nen bij het gerenommeerde Galop. Houtmarkt was haar nederlaag van vorige week totaal te boven geko men en ging nu bij een zwalpend Blauw Wit een ruime 1-5 zege boe ken. Ook voor O. den Toren is er beterschap in zicht het bracht haar verplaatsing bij het Berlaarse Blau we Vlam tot een goed einde en wonnen verdiend met 1-3. Edo kan haar prestaties van de voorbije we ken niet herhalen en moest bij Nieuw Hofstade een 3-0 nederlaag inkasseren. In de hoogste afdeling waren heel- wat toeschouwers afgezakt naar het terrein Ten Rozen waar het plaatselijke A.Z. 77 het bezoeken de Camu ontving, het werd een spannende bedoening waarbij scheidsrechter Peirlinck geen ogen genoeg had om de aanval- driftige ploegen te volgen, een spannende wedstrijd die door het plaatselijke elftal in hun voordeel beslecht werd. Excelsior had heel- wat moeite om het bezoekende Leeuwerik op de knieën te krijgen, mede door het feit dat de bezoe kende doelman Haleyt een glans rol vertolkte en zijn ploeg van een grotere achterstand behoedde. Alexander zal zich de verplaatsing bij Honda niet licht vergeten. De bezoekers hadden namelijk maar één doel voor ogen de Japanners de zege te ontfutselen wat ze ook deden met veel allure, de beste man op het veld was ongetwijfeld scheidsrechter Van de Steen die door zijn discipline en spelover- zicht deze wedstrijd tot een goed einde bracht. Melckebeeckvrien- den kon geruime tijd stand houden tegen het bezoekende Giwo, maar werd in de tweede helft toch de das omgedaan. Op een omgeploegde akker moest octopus de wei in te gen het bezoekende De Zwaanvr. De wederoptredende scheids rechter Impens deed het meer dan behoorlijk en zag hoe beide teams tevreden waren met de puntende- Zaterdag eerste afdeling Alexander - Reynaerds (13u30) A. Eeckhout A.Z.'77 - De Zwaanvrienden D. Van de Steen Camu - Waterval F. Flores Excelsior - Octopus (Osbroek B) E. Peirlinck Giwo - Honda A. Garcia Leeuwerik - Melckenbeekvrienden (Lede D) R. Everaerts Rode Lantaarn - Rayo Espagnol Royal Sportief - Snas Tweede afdeling Apostelken - Galop (Osbroek C) Bamboe - Nieuw Hofstade Blauw Wit - Lion d'Or (Osbroek B) Dyor - Onder den Toren Edo - Blauwe Vlam eekhoorn - Bouw (Lede A) Houtmarkt - O.C. Aalst Derde afdeling Animalia - Pie Boys Breughels - V.V.T.T.A. (13u30) Groen Wit - Dressel Half Maantje - De Zwaan D. Melody - Cobilas SAF - Alewin Sixties - Capucientje Tiger Pub - Brughuis Zondagreeks Koszen - Pano (Osbroek C) Nieuwe Wijk - Sportkring Park - Rode Roos (Osbroek B) Star Boys - Gipak Achtste finale Beker Woensdag 11 november - 1 Star Boys - Houtmarkt Park - Excelsior (Osbroek) Woensdag 11 november - 1 Rayo Espagnol - Camu Royal Sportief - Leeuwerik Lion d'Or - Nieuwe Wijk Reynaerts - Waterval Onder den Toren - Edo Snas - Galop (Osbroek B) Kompetitiewedstrijden - 11 Sixties - Dressel Brughuis - Melody Tiger Pub - Groen Wit Cobilas - Half Maantje A. Van de Velde N. Stalpaert P. Kempeneers J. Van de Stockt F. Boudelet JP Du Song J. Diaz P. Van de Graaf E. Besard A. De Jonghe P. Roelandt E. Ramon Van Caelenbergh K. Dalschaert P. Nijs I. De Smedt E. Guns P. Van Mieghem R. Eeveraerts L. Verbeeren Eddy Van Impe P. Nijs E. Van Impe 5u00 A. De Jonghe K. Dalschaert J. Van de Stockt A. Van de Velde J. Diaz A. Eeckhout 11 - 15u00 W. De Neve A. Garcia R. Everaerts D. Van de Steen Georges ling. R. Espanol zette het bezoe kende Snas met 3-1 opzij. Rey naerds kon weerom niet overtui gen en werd door het Gijzegemse R. Sportief met 0-2 genekt. De top per Waterval-R. lantaarn werd be slecht in het voordeel van de kam pioenen die van in den beginne druk uitoefende op de bezoekende verdediging. Ook in de derde afdeling blijft de spanning zegevieren op dit ogen blik zijn er nog minstend 4 ploegen die aanspraak kunnen maken op de titel, deze zijn Saf, Alewin, Breughels en Cobilas. Alle vier brachten ze hun wedstrijd tot een goed einde. Saf ging bij Brughuis winnen met 1-6, de thuisploeg toonde zich niet langs haar spor tieve kant wat de taak van de uitste kend leidende scheidsrechter Be sard niet vergemakkelijkte. De plaatselijke speler Arys maakte een onsportieve indruk en ging op een bepaald ogenblik in de clinch met bezoeker De Waegeneer die een ongelukkige reflex in huis had en zich meteen revancheerde, wat hen allebei de rode kaart koste (voor deze laatste zijn eerste uitzijn voetbalcarrière). De ploeg van ma nusje doet al Jozef De Schrijver Breughels is aan een uitstekend seizoen bezig en wil eindelijk de stap wagen naar de tweede afde ling, al lijkt de weg nog lang voor het zover is, toch zal men moeten rekenschap houden met de ploeg uit Denderhoutem, dat probleem loos het bezoekende Melody met 3-0 het nakijken gaf. Alewin moest bij De Zwaan een 1-1 winst. Cobi las kon het moedige J. Timarcha de les spelen zodat deze laatsten met een 4-0 nederlaag werden ge- konfronteerd. Nieuwkomer Capu cientje moet nu definitief de rol los sen en telt reeds een achterstand van 8 punten op leider Saf. Eerst genoemde moest het bezoekende Tigerpub met de zege huiswaarts laten keren. Pie Boys werd met 0-5 het nakijken gegeven door het Ere- mbodegemse Groen Wit. De ver rassing kwam ongetwijfeld van V.V.T.T.A. dat een verdiende zege boekte tegen het gerenommeerde Animalia dat verder afglijdt naar de middenmoot. Zowel zaterdag 7 en 8 november als op 11 november komen de voetbalsupporters aan hun trek ken, kompetitie en bekervoetbal staan centraal zie de kalender. A.Z. 77 - Camu 1-0 Onder het waakzame oog van waarne mer H. Van Campenhout werd deze spannende wedstrijd op gang gefloten door scheidsrechter Peirlinck, naarge lang de wedstrijd vorderde kreeg hij het steeds moeilijker, want er werd onder een held tempo gevoetbald. De talrijk opgekomen supporters waren het meer maals niet eens met de beslissingen van de man in 't zwart, alhoewel ik mag stellen dat er nauwelijks iets verkeerd werd gefloten. De populariteit van deze kleine man is hiervan de oorzaak want deze stadsschrijnwerker is ver buiten de kontreien bekend. Maar laat ons terug komen op de wed strijd toen voor de 15' minuut beide doel mannen reeds hun handen uit de mou wen moesten steken om hun doel onge schonden te houden gebeurde dit. Van Hover had zich in de strafschopzone van de bezoekers gewurmd verloor daar de bal maar kreeg deze via de rug van een verdediger terug en schoot de bal naar doel, op weg naar doel vloog de bal tegen de gestrekte maar onbeweeglijke arm van verdediger De Bruyn Gordon, de scheidsrechter aarzelde geen ogenblik en floot voor strafschop. De supporters schreeuwden het uit van ongenoegen maar de spelers protesteerden niet want ook zij wisten dat de man in het zwart het bij het rechte eind had (het was degelijk strafschop). De Nijs Bart van de taak op zich en schoot de 11 meter strak voorbij doelman Lequeux P. en 1-0 even later moest doelman Piro D. op al zijn kunde beroep doen om de gemijkmaker te ver hinderen. Toen naar mijn inziens de be ste man op het veld Lievens Michael vanuit een scherpe hoek uithaalde, de spanning bleef er dus in, het kon even goed 2-0 als 1 -1 geweest zijn bij de rust maar de 1-0 bleef op het scorebord. Voorzitter Van Gijseghem voerde na de rust enkele wissels door maar dit bracht nauwelijks aarde aan de dijk. de kansen die beide ploegen nog op de schoen hadden werden telkens gesmoord in de mist die intussen fel was komen opzet ten. De krappe 1-0 zege bleef uiteindelijk in het bezit van de thuisploeg die ver diend aanspraak mochten maken op de 2 punten. Honda - Alexander 1-2 Op een goed bespeelbaar veld komen de bezoekers ten volle tot hun recht want de meeste punten werden steeds buiten huis geboekt. Honda daarentegen kende een mindere periode en kon op geen enkel ogenblik haar stempel op de wed strijd drukken toch kon opportunist Ca- rael L. de thuisploeg op voorsprong brengen 1-0, echter niet voor lang want de man met torinstinkt De Poorter P. bracht de wedstrijd opnieuw in even wicht 1 -1Met deze stand van zaken flopt de uitstekend leidende Van de Steen D. voor de rust. ledereen was de mening toegedaan dat de thuisploeg in de twee de helft haar wil zou opdringen en de bezoekers het mes op de keel zouden zetten, niets was echter minder waar het waren de bezoekers die het heft in han den namen de de plaatselijke verdedi ging meermaals in verlegenheid bracht tot er diep in de tweede helft de over macht werd beloond meteen schitterend doelpunt. Een snel uitgevoerde één-twee kombinatie tussen De Poorter en Ponnet die door deze laatste haarfijn in doel werd verwerkt 1-2. De lokale ploeg leek aan geslagen en vonden niet meer de kracht om terug te komen zodat de verdiende zege in het bezoekende kamp bleef. Waterval - R. Lantaarn 2-1 Kampioen Waterval is opnieuw op weg om de kompetitie de nodige spanning te bezorgen. Na een moeizame seizoen start die niet het verhoopte resultaat ople verde, een virus waarmee de Wichelse ploeg telkenjare mee krijgt af te rekenen maar naar gelang de kompetitie vordert opnieuw de goede kadans te pakken heeft. In de eerste helft kreeg het bezoe kende R. Lantaarn alle kleuren van de regenboog te zien en werden door Baeyens G. en Boquet M. op de feiten gedrukt met 2 doelpunten van uitsteken de makelij. In de tweede helft hiel de thuisploeg er aan om deze voorsprong te verdedigen zodat de bezoekers iets meer grip kregen op de wedstrijd, de goed leidende Garcia werd nauwelijks in pro blemen gebracht daar beide teams het duel sportief uitvochten. Men moest tot de allerlaatste minuut wachten om nog eens een echte scoringskans te noteren, deze werd door de bezoekers tot stand gebracht en beloond werden. Voor hun enorme inzet met een eerreddend doel punt eindstand 2-1. Een uitstekende doelman Haleyt zorgde er voor dat zijn ploeg Leeuwerik met het kleinste verschil het onderspit moest delven tegen het thuisspelende Excelsior. De bezoekers weerden zich als duivels zodat de kleine 2-1 zege de juiste weergave bracht van deze genietbare wedstrijd. Reynaerds kon de stormloop van het bezoekende R. Sportief niet ontlopen en werden dankzij doelpunten van Moreels A. en Van den Steen G. op een 0-2 nederlaag geplaatst. Octopus-De Zwaanvr. werd een ware slijtageslag, het slechte veld vergde heel- wat inspanningen voor beide teams, ook de wederoptredende scheidsrechter Im pens was fisisch in orde om deze wed strijd tot een goed einde te brengen. De beste fazes werden in de eerste helft genoteerd toen beide ploegen tot scoren kwamen langs De Moor G. en Mabilde R De eindstand van 1-1 kon beide elftallen tot tevredenheid stellen. R. Espanol kon met 3-1 winst afstand nemen van een erg verzwakt bezoekend Snas. Heredia F. (2x) en Rivera P. schon ken de Spanjaarden de zege. In de tweede afdeling moet V.V. Bouw voorlopig afhaken en moet na leider Lion d'Or, Houtmarkt en N. Hofstade voor laten gaan Bouw - O.C. Aalst 1-2 Ondanks de barre weersomstandighe den waren toch heelwat voetbalfanaten komen opdagen in de Zesbunderstraat. Scheidsrechter Flores getuigde weder om van een uitstekende forme en loodste beide ploegen succesvol naar de eind streep 0 C. trainer had zijn spelers voor de wedstrijd op het hart gedrukt dat de 2 punten binnen bereik lagen mits ze ag- gressiever op de bal zaten en de gevaar lijke spitsen uit hun ritme te halen. De richtlijnen werden perfect uitgevoerd en de lokale ploeg kon nauwelijks voor enig gevaar zorgen. De bezoekers pakten ge regeld uit met de counter en dit leverde zowaar succes op toen Janssens G. ge past de diepte indook en triomfantelijk uithaalde 0-1Wat ook de ruststand werd men kon zo de teleurstelling op de aan gezichten van de lokale bestuursleden waarnemen. Want men wist dat het moeilijk zou worden om de bezoekende ploeg nog een punt te ontfutselen. In de tweede helft hielden de bezoekers gerui me tijd stand. Tot Adam Jurgen de be zoekende doelman die bij het uitkomen ongelukkig uitgleed te grazen te nemen. Intussen was de mist zo hardnekkig ko men opzetten dat de toeschouwers nog nauwelijks zicht hadden van wat er op het veld gebeurde. Met nog 3 min. voor de boeg kwamen de bezoekers onverwacht op voorsprong toen de tot dan toe sekure verdediger een te korte terugspeelbal plaatste waarvan Van de Velde D dank baar gebruik maakte om binnen te du wen: 1-2. Dit had een negatieve uitwer king voor Adam J. en Schollaert K. die prompt hun kompanen in de steek lieten door vrijwillig het speelveld te verlaten. Scheidsrechter Flores kon zich niet ver zoenen met dit onsportief gebaar en toonde aan beide vaandelvluchtige spe lers de rode kaart. De resterende minuten kon verder geen gevaar meer opleveren voor de bezoekers die de zege vast en zeker niet hadden gestolen. N. Hofstade - Edo 3-0 Zoals ik reeds eerder meldde in een voor gaande rubriek lijkt N. Hofstade op eigen veld onklopbaar. De talentvolle bezoe kers moesten dit aan den lijve ondervin den, zowel Van Hyfte als Segers werden door de lokale verdediging aan banden gelegd en kwamen nauwelijks in het sce nario terecht. De thuisploeg daarentegen had de vlam in de pijp en stelde, de bezoekende goalie meermaals op de proef wat resulteerde in een terechte 1 -0 voorsprong, toen Keymeulen D in de eerste helft raak trof. Een attente scheidsrechter Everaerts zag in de twee de helft hoe de thuisploeg verder uitliep langs De Brucker T. en Kestemont M. de tegenaanvallen van de gasten werden, telkens in de kiem gesmoord zodat de gastgevende ploeg met de verdiende ze ge aan de haal ging. Blauwe Vlam - 0. de Toren 1-3 Het werd stilaan tijd dat de Gijzegmnaars eens uit een ander vaatje gingen tappen want na 6 wedstrijden telden ze amper 2 punten op 12 wat hen in een benarde positie bracht. Gelukkig lijkt de kompeti tie nog lang te zijn en komen de discipilen van voorzitter De Ruysscher stilaan tot hun recht, dus werd winnen een must bij de Berlarenaars. De op volle toeren draaiende Verleysen P. nam de lokale goalie 2x te grazen. Van Laere J. zorgde voor de derde treffer de eerreddende treffer van Jacobs F. kon verder niets meer inbrengen tegen de verdiende winst van de bezoekers. Een counterend Bam boe ging bij Galop de overwinning pak ken. Strateeg en fair play speler Stock man A. zorgde er voor dat zijn ploeg terug fris voetbal op de mat brengt. Hijzelf zorgde voor het eerste doelpunt waarna zijn kompaan Lauwers C. hem dit nadeed zodat de 2-0 zege mee naar Kerksken werd genomen. Een zwak en onbestaand Blauw Wit werd door het bezoekende Houtmarkt onder de voet gelopen, ouder domsdeken en voorzitter Walter Steure- baut die ondanks zijn 46 lentes nog steeds de konditie heeft van een knaap van 21 stuwde zijn ploeg naar een regel rechte overwinning. De Wit 0. (2x), Van Mieghem C., Sonck E. en de treffer him- zelf zetten de lokale doelman schaakmat. Van Rossem P. kon met een tegentreffer de pil ietwat verzachten voor de Blauw Witten. Endoka bleef op eigen veld de baas van bezoeker Apostelken dat met 2-0 het nakijken kreeg De Cock C. zorgde voor beide treffers Op sportief vlak kende leider Lion d'Or geen genade voor een diep bedroefd bezoekend Dyor dat am per de moed kon opbrengen om met hun tienen de strijd aan te binden. De bezoe kers werden zwaar getroffen toen de alomgekende broer van trainer en lokaal houder Daeleman Ronny onverwacht om het leven kwam. De 53 jarige Pierre Daeleman was in de sportmiddens een zeer geliefd persoon zowel bij Eendracht als S.K. Aalst was hij graag gezien. Deze vriendelijke en betreurde leefde trouwens intens mee in het M.T.S.A. want zijn zoon Guido maakt reeds jaren deel uit van Sunset. Voor de familie Daeleman is dit een grote aderlating, en daarom betoon ik samen met het hoofdbestuur van het M.T.S.A. mijn medeleven en wens de betreurde familie alle sterkte toe, want Pierre, wij zullen U missen. Maar sport is niet te vergelijken met een overlijden en moest Lion d'Or toch gaan voor de zege, deze hadden geen ander alternatief want winnen is en blijft de boodschap Dyor kon tegen de overmacht van de lokale ploeg niet veel inbrengen en verloor met 4-0. Brughuis-Saf 1-6 Leider Saf had het vooral niet qemakke- MTSA-voetbalploeg V.K. Breughels nodigt iedereen uit op haar groot eetfestijn dat plaats heeft op zater dag 14 en zondag 15 november. Zaterdag kan je er terecht van 18 tot 23 uur en zondag van 11u30 tot 14u00 Er is keuze tussen steak champig nons, provencale, nature en au poivre. Het eetfestijn wordt gehouden in zaal 'Hof ter Vondelen', Vondelen 58, 9450 Denderhoutem Georges 0e y.de lijk om het plaatselijke Brughuis op knieén te krijgen wilde men echter de tc? blijven aanvoeren in de derde afdeling moest er gewonnen worden en moeit men met de 1-1 stand van de rust gaa- genoegen nemen. Maar de tweede hef kende amper problemen voor de bezoe-m kers die met een blits offensief startteKerc waarbij de thuisploeg niet opgewassen was. De Saf jongens wonnen uiteindelijk i)e K nog gemakkelijk met 1-6, Van RoyenW kale (2x) Bornauw J. (2x), Van Damme P. es gha< Redant H zetten de lokale ploeg schaak- rg i mat enkel Arijs kon de eer redden maa mui moest zich naderhand bij de goed leiden de scheidsrechter Besard verantwoor den nadat hij met bezoeker De Waei neer in de clinch was gegaan, allet werden ze terecht gewezen met een rr kaart. Breughels - Melody 3-l| Er valt weinig op te tornen tegen de gr georganiseerde Denderhoutemse pk dat dit seizoen alles op alles wil zetten o| eindelijk de stap te wagen naar de twee de afdeling waar er voorgaande jaren aandacht werd besteed aan de acci modaties werd dit seizoen geopl voor een sterkere spelerskern. Een streefdoel die tot heden alle beloftenin- willigd het bezoekende Melody konnau- welijks een voet aan de grond zettenen werd door de plaatselijken verdiend op| een 3-0 achterstancfgeplaatst. Bliki G, Van Snick R. en V. de Stockt G. plaatst! met succes hun stempel op de zej Co-leider Alewin kon in de eerste hi nauwelijks overtuigen toen het bij sta< ploeg De Zwaan nauwelijks de 1 -1 rui stand bereikte. In de tweede helft werr de lokalen onder de.voet gelopen ei kregen nog 4 doelpunten te inkasseren Caudron, De Smet, Fieremans, Seghers en Van der Haegen zetten de thuisploeg schaakmat dat enkél langs Baeyens F. de eer kon redden Cobilas kon pas in de tweede helft het roer omgooien en het bezoekende J. Timarcha met 4-0 het nakijken geven. Saeys R. (3x) en Cass»- man D zetten de netten bol. Capucientje werd op eigen veld gecoun terd door het bezoekende Tiger Pub 1-2 Permentier B. en Verbeke J. zorgden voor de winst, Van de Voorde E. zorgde voor de aansluitingstreffer die verder niets opleverde. V.V.T.T.A. pakte verrassend uit en dien de het bezoekende Animalia haar derde nederlaag op rij toe, Uyttersprot R. en Van Sande B. zorgden voor de 2-0 eind stand en Pie Boys moest tegen het be zoekende Groen Wit met 0-5 het onder spit delven. Zaterdag 7 en 8 november kunt U terecht bij volgende wedstrijden en wie niet geïn teresseerd is in de jaarmarkt kan op 11 november zijn hart ophalen in het M.T.S.A. voor de achtste finales van de M.T.S.A. beker. Bericht voor de M.T.S.A. scheidsrecht* ers, vanaf heden zal de taak van voorzit ter worden waargenomen door aandui- der Roels Frans die De Leeuw Gustaal als voorzitter van de scheidsrechters op volgt. Georges M.T.S.A.-ploeg Onder den Toren Gijzegem nodigt iedereen uit op de die plaats heeft op zaterdag 7 no vember te 19u30 in zaal 'Den uil', Stationsstraat te Gijzegem. Er is een ruime parkeerplaats en er zijn waardevolle prijzen te winnen. De spelers en het bestuur van Onder den Toren wensen iedereen van har te welkom GeorgeSy

De Voorpost | 1992 | | pagina 22