't Stamineeke nog niet verloren Baert klampt verwoed aan Hams jeugdzaalvoetbal in de lift Paul's Video vooral in tweede helft N 5 m sc Aim,,,.,! De Voorpost - 6.111992 - 23 Hamse Zaalvoetballiga li Ai Minivoetbal Kern Berlare Argenta Boys - B.D.M. 1-4 B.D.M. behoudt zijn positie voorin met een overwinning op Argenta Boys. Na een moeilijk begin, waarin Argenta op voorsprong kwam, werd de eerste wed strijdhelft met 1-1 afgesloten. B.D.M. dreef nadien de score op en Argenta kon daar niets meer tegenover stellen. Minibond - De Grill 7-2 De Grill moet afhaken na de nederlaag. Het verloor voor het eerst dit seizoen, tegen Minibond dat het goed blijft doen zowel in de competitie als in hetbekertor- nooi Berlare-Dendermonde. De Grill heeft als ekskuus dat het niet met zijn sterkste opstelling kon uitpakken. Voor Minibond is het een bevestiging van de goeie klassering tot nu. Jaudemannen - P'kes 9-2 De P'kes, nog steeds onderaan in de klassering maar wel geplaatst voor de kwartfinales van het bekertornooi Berla re-Dendermonde, speelden het spel goed mee maar konden het niet bolwer ken tegen Jaudemannen die met een ruime overwinning hun eerste punten binnenhaalden. Een definitieve opgang naar een meer comfortabele plaats in de rangschikking is mogelijk indien ze met deze ploegopstelling blijven aantreden. Jeugdhuis Jo- 4-3 BAC-Raemdonck ko BAC-Raemdonck liep in de eerste perio de vlot uit tot twee doelpunten voor sprong en leek in de tweede verder af stand te zullen nemen. Jeugdhuis Joko kon echter tegenscoren. Dit doelpunt bleek het keerpunt van de wedstrijd. BAC-Raemdonck raakte op drift en Jeugdhuis Joko, de overwinning van vor ig jaar indachtig, begon in zijn kansen te geloven. De opportunisten van Joko sloegen toe en brachten hun ploeg op gelijke hoogte. Een strafcorner voor BAC-Raemdonck bracht de beslissing. Een ultieme aanval van Joko strandde op de paal. Immo Donk-Regina - Car Boys 6-10 Immo Donk-Regina, dat vorige week in het bekertornooi Berlare-Dendermonde met strafcorners het onderspit moest delven, leed in de Berlaarse kompetitie een eerste nederlaag tegen Car Boys. Ondergaan is eigenlijk een beter woord. Reeds vroeg in de wedstrijd sloegen de Car Boys toe. Car Boys bleef zijn voor sprong behouden en bouwde die in de laatste periode zelfs verder uit, ondanks een wanhoopsoffensief van Immo- Donk-Regina. Zou het dan toch waar zijn wat ze zeggen over wedstrijden na een bekerwedstrijd? Baert - Data M 9-2 Slechts één periode kon Data M stand houden tegen Baert. Al na het eerste tegendoelpunt brak de veer bij Data M. Baert scoorde iedere periode meer en meer doelpunten. Enkel naar het einde toe, wanneer het verschil reeds lang ge maakt was, kon Data M de eer redden. Verloren Hoek - Café Parking 3-9 Cafe Parking nam reeds vroeg in de wedstrijd een geruststellende voor sprong om in de derde periode Verloren Hoek werkelijk te overrompelen. Verlo ren Hoek kreeg geen vat op de wedstrijd, was steeds op achtervolgen aangewe zen en mocht zich gelukkig prijzen dat Café Parking in de laatste periode reeds aan uithollen dacht. Spectrum - Sportleven 5-11 De Sportieven speelden gans de wed strijd op volle toeren wat zich vertaalde in een regelmatig scoreverloop. Ondanks de grote voorsprong van de Sportieven na twee periodes verliep de wedstrijd tamelijk bitsig. Spectrum toonde in de tweede wedstrijdhelft zijn ander gelaat en vocht op karakter en met veel enthou siasme terug. De scoremachine van de Sportieven viel echter niet stil zodat deze wedstrijd eindigde meteen korf doelpun ten langs beide zijden maar uitgesproken in het voordeel van de Sportieven. Klassering 30.10.1992 1. B.D.M. 7 6 2. Baert 7 5 3. Sportieven 7 5 4. Immo Donk-Regina 7 5 5. De Grill 6. Car Boys 7. Minibond 8. BAC-Raemdonck 9. Verloren Hoek 10. Spectrum 11. Café Parking 12. Data M 13. Argenta 14. P'kes 15. Jaudemannen 16. Jeugdhuis Joko 0 1 33 13 13 0 2 54 26 12 11 52 21 11 1 1 49 23 11 1 2 36 29 10 2 1 43 38 3 1 30 30 3 1 25 39 4 0 42 39 4 0 34 39 4 0 32 35 3 3 24 36 5 0 31 41 4 3 15 35 6 0 27 48 6 1 12 51 Zaalvoetbal. De ploeg Riverdale van de Hamse Liga (vh) Hamse zaalvoetballiga - damesreeks Paul's Video 4 O.C.M.W.-Temse 0 Paul's Video, jarenlang de trots van Hamme in het zaalvoetbal, ging vorig seizoen vrijwel volledig de mist in. Ge brek aan speelsters en de kwetsuur van topscorer Beernaert waren daarvan de oorzaak Nu heeft de klub Nathalie Hof man en Veerle Van Cleemput aangewor ven. twee beloften in het veldvoetbal maar zaalvoetbal vergt toch wat aanpas sing Dat laat zich nu nog voelen, maar het zijn twee meisjes die steeds stipt aanwezig zijn en dat zal een stimulans zijn voor de anderen. Als Christel Felier en Anja Roels erbij zijn heeft de Hamse formatie opnieuw een sterk geheel. Die zijn echter geregeld afwezig en dan draait alles rond Pascal Cornelis. Tegen het bescheiden OCMW uit Temse moest Paul's met een verkouden Pascal van start In de eerste helft was er wel een overwicht maar toch wezen de bordjes aan de rust nog steeds 0-0 aan Het duurde 20 minuten vooraleer het eerste goede schot te noteren viel en dat kwam dan nog van Ingrid Buyl. De thuis- doelvrouw moest mooi tussenbeide ko men. Op de 21ste min kreeg de thuis ploeg een eerste kans W. Wonterghem pakte het schot van Van Cleemput. Ad- riaenssens plaatste dan een kopstoot maar die werd door Van Britsom klem- vast gestopt. Temse was dus even ge vaarlijk. Toen begon Cornells wat onder stoom te komen maar als Pascal achter het kanon ging staan konden haar pogin gen in hoekschop verwerkt worden. Na aanhcxjwef CJvarcutwie 'ULSEGEfS '•mstraatj; 4AMVÊ Cho "nïïïïj PAUL SEGffi teldag laatstleden grote spanning in oithalDe Wuiten voorde wedstrijd van week tussen 't Stamineeke en ZVC 'tiros. Beide ploegen staan immers aan i leiding (samen met 't Schuurken) in zaterdagreeks maar 't Stammineeke tl toch een wedstrijd minder gespeeld, t wedstrijd begon koortsachtig met on adellijk treffers van Van Moeseke ('t Wmineeke) en De Boodts en De teuw van Carros. Na 25 minuten mocht tereen gaan uitrusten meteen 4-4 tus- nstand. De talrijke supporters bleven jpost want hier zou nog wat gebeuren 'ie tweede helft werd de wedstrijd tsiger en er was een goede scheids- s J tchter Van Haute nodig om alles in s iede banen te leiden, 't Stammineeke, tweldig gemotiveerd, scoorde nog P 4 maal via Puylaert en Ruys en won 3 tze topper. Uitslag6-4 inyboys 5 Schuurken 7 liS *eede opeenvolgende verliesmatch zoe, w Stinnyboys, dat in 't Schuurke zijn 3[ju neerdere zag. Bij 't Schuurken stond de ;so use familie Van Duysen aan het kanon. !ei| Ie Kampioenen 2 ralco 3 m (hadden De Kampioenen een overwin- ng in handen want zelfs in de 35ste inuut was de score 2-0. Enkele flaters werden hen echter fataal. Spijtig voor het debuut van scheidsrechter Ringoot die voor deze gelegenheid al zijn gewicht tussen de palen zette. De scheidsrech- tersploeg leeft op hoop. Cassiboys 12 Leeuwerik 7 Een voltallige Cassiploeg nam van de gelegenheid gebruik om tegen Leeuwerik de score op te drijven. Van de Putte en Van Marcke kwamen er best uit met samen 8 doelpunten. Goalgetters 4 Slagerij Patrick 7 Alain Raemdonck van Slagerij Patrick domineerde de volledige wedstrijd. Als spelverdeler en scoremachine is hij dé troef van de slagers. Maar wat als hij er niet is Sportwereld 7 Cloet 1 De wedstrijd kwam moeilijk op dreef maar Sportwereld had er blijkbaar het volle vertrouwen in en bewees dat ook. Lois 7 Duivenhoek 5 Lois moest zelfs een 3-4 achterstand goedmaken in de tweede helft. Daarvoor zorgden De Brandt en Rasschaert. Atletico 7 Vossenhoek 4 eeentiixjwep Charcute-fe ftUlSEGifi; OjmsttMtj HAMME Belhouw» Qv*c Ar* msEGT/r ""T Camsttsat? HAMhC PAUisEffffi Bjwhouwori Da instraal Charcutcrio HAMME A PAUISEGEP V jeugdzaalvoetbal in Hamme. Slagerij Segers-A (vh) Zelfs Nobels, Dierickx en De Hauwere van Vossenhoek waren niet voldoende om Atletico van een overwinning te hou den. Hiermede komt het aan de leiding in de eerste reeks met nog geen enkele verloren wedstrijd. Muskusrat 4 Five Stars 5 Five Stars is door het oog van de naald gekropen. Muskusrat lag zeker niet on der en nog een geluk dat Frank Van Steenlandt net voor affluiten kon scoren. Speelse Geweten 13 Noice 3 Een scheefgetrokken resultaat daar in de aanvang van de wedstrijd de doelman van Noice al van het terrein werd ge stuurd. Tijdens een betwisting met de scheidsrechter of de bal al dan niet in hoekschop was, kwam De Donder niet overeen met ref. Van Haute. Vissershol 3 Electro Hamme 4 Het duo Van den Eynde zorgde in de laatste minuten voor de overwinning van Electro. Bij Vissershol scoorde Franky Huyck driemaal. Een sportieve wedstrijd. Sportwereld II O De Maseneir 5 Te weinig spelers bij Sportwereld II en de overwinning ging naar De Maseneir. Snuffel 7 Durmezonen 7 Het wederoptreden van Verhaegen bij Durmezonen heeft er goed aan gedaan. Hij scoorde vijfmaal. Bij Snuffel zien we eindelijk Fons Van Mele terug voor doel verschijnen. Lietbeka 6 Donalds 8 Goede wedstrijd van beide ploegen. Voor Lietbeka scoorde Macharis weer vier maal. Bij Donalds werden alle doelpun ten verdeeld onder de voltallige ploeg. Extra 6 Brij D'Hollander O Niemand had kunnen denken dat D'Hollander niet zou scoren. De jongens uit Moerzeke konden het ook niet gelo ven. Extra was gelukkig met deze over winning want de 'konkurrentie' had ver loren en het komt nu mee aan de leiding in de derde reeks. Mini Stars 3 't Stapken 5 Geweldige wedstrijd van 't Stapken met een uitstekend spelende Joris Vereec- ken. Doelman Geert De Clippeleir was er niet minder om. Het kan niet ontkend worden dat zaal- wetbal in de Wuitensgemeente de laat ste jaren een enorme vlucht heeft geno- men. Toen als privè-initiatief sporthal De Wuiten in de Damstraat werd geopend, «as dit de aanzet voor het opstarten van een Hamse zaalvoetballiga. Dit kende Eigenlijk liep het allemaal zeer gesmeerd, genover elkaar in de Wuiten. Bij de witte Maar gezien al die zaalvoetbalclubs zich ploeg was dat Oliver De Malsche, Marvin richten tot de volwassenen bleef de jeugd 4 w"" op hun honger zitten. Maar daar komt nu verandering in. Verleden week is Paul Segers, een slager D'Hanis, Geert Warrens, Michael Van Eetvelde, Steven Mijs, Tom De Keyser en Michael Ricca. Bij de rode ploeg traden aan: Kris De Bruyne, Wouter Huyle- uit de Damstraat, gestart in sporthal De broeck, Nicolas Ricca, Dominique Lau- reys, Gunther De Bruyne, Gert Roels, Gert Huylebroeck, Christophe Segers en Michael Peelman. ren geweldig sukses en ook ploegen uit Wuitens met twee jeugdploegen. Het de wijde omgeving lieten zich inschrijven was een eerste oefenpartijtje tussen tien inde Hamse Liga. Momenteel zijn er zo a twaalfjarigen. Paul Segers is op het wat vier seniorsreeksen in deze sporthal gebied van zaalvoetbal zeker geen onbe- Het is de bedoeling van Paul Segers in de actief. Maar ook in de andere sporthal kende gezien hij al sponsor is van de toekomst verder aan de uitbouw van zaalvoetbalclub Atoomboys. Zijn zoon jeugdzaalvoetbal te werken. Daarom zal Christophe is ook sterk geinteresseerd in hij het opnemen tegen andere school- zaalvoetbal en om Christophe de kans te teams. geven samen met zijn leeftijdsgenoten HVC heeft Paul Segers het initiatief genomen te starten met deze jeugdploegen. Deze week stonden al twee ploegen te- Meulenbroek zijn er een paar zaalvoet- Dalploegen actief. Trouwens elk jaar or ganiseert men daar een bekerkompetitie. Intussen zijn een paar zaalvoetbalploe gen de Hamse Liga ontgroeid en zijn ze ingeschreven bij de Nationale Zaalvoet balbond. Jeugdzaalvoetbal. De Hamse ploeg Slagerij Segers-B (vh) een poging van Lieve Hermans was Pas cal Cornelis gevaarlijk doorgegaan maar Van Wonterghem kon met de voet in hoekschop verwerken. Na de rust begon het beter te draaien of waren de bezoeksters boven hun limiet gegaan In de 1ste min. van de tweede helft opende Pascal Cornelis de score op vrijschop via de voet van De Gendt. Dan zwiepte diezelfde Pascal nog een kans boven het doel. Toch kwamen er openin gen dankzij de hard wroetende Cornelis. Op de 32ste minuut Cornelis naar Van Britsom maar Karine mikte nipt naast. Op de 35ste min. een harde knal van Corne lis en 2-0. Eén minuut later scoorde Lieve Hermans op pas van Karine Van Britsom. In de 37ste min. een poging van Kathy Ad- riaenssens maar een puike safe van In grid Van Britsom. In de 42ste minuut ging een mooi schot van Veerle Van Cleemput nipt naast. Toen Cornelis in de 43ste min. haar duivels ontbond schoot Karine Van Britsom vanuit een scherpe hoek bin nen 4-0. Op de 44ste minuut was er weer een puike save nodig van Van Brit som op een kogel van Suzannne Ad- riaenssens. Een schuiver van Van Cleemput werd in de 44ste min. doorVan Wonterghem in hoekschop geduwd. Ook Nathalie Hofman had pech toen ze nipt naast de staander schoot. Als slot nog een nummertje van Hofman maar Van Wonterghem kon weer in hoekschop verwerken. Dat was meteen het laatste meldenswaardig feit. Jeugdvoetbal. De knapen van SK Berlare kregen een nieuwe uitrusting van Schrijnwerkerij Van de Meirssche (vdwg)

De Voorpost | 1992 | | pagina 23