londa en Camu uit koers geslagen VI.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal Groot eetfestijn M.T.S.A.-kalender Wandel-mee-dag te Lebbeke liefhebbersvoetbal De Voorpost - 13.111992 - 23 laten gastv ook je hoogste afdeling zijn zowel Hon- ;ndf a/s Camu voorbarig afgeschreven :ou 3 y de titel. Beide ploegen verloren ce we i laatste 2 wedstrijden, zodat enkel Corn terval de grootste konkurrent wordt itjein zichzelf als kampioen op te volgen, 'er bi moei het nog een drie punten kloof i bij i rbruggen ten overstaan van leider Con ce/s/OA dat zonder problemen het be- )mst tkende Octopus puntenloos huis- or W arts stuurde. Camu moest op eigen :erW ld het gelag betalen. Ondanks het itunti ede verweer werd het op eigen veld lienn echt gewezen door kampioen Water hen 'dat weerom beschikt over een ho- kon igeen elftal. Honda daarentegen item iekert met een formcrisis het kan was welijks het elan van de seizoenstart op e waren en moest op Giwo met het kteF mte verschil het hoofd buigen. Voor un. D fiaerds worden het nog droevige Patri te" en moet de situatie zoals ze er nu Wills ziet ernstig worden genomen. De ardie eg uit Erpe werd namelijk met droge ild a cijfers van het veld gespeeld. Het stan idse derby tussen Leeuwerik - Mel- ibeeckvrienden zorgde voor de no- ie spankracht hoewel beide teams a'ui Lede zijn, lusten ze elkander rauw. Ja/ om alle verdere risico's te vermij- ii Leeuwerik een financiële inspan- cl< G g forceerde door het scheidsrech- en scomite in te lichten dat het op hun wing buiten de scheidsrechter 2 f01 rsrechters ter beschikking wou, arop de aanduidingskommissie hun )e roep inwilligde en een scheidsrecht- iIrio naar Lede stuurde. Het werd inteS Mer een sportieve wedstrijd die on- nks de spanning op het veld uitste- K/ werd geleid door scheidsrechter ira erts R. en zijn kompanen. R. Lan- rn vertoeft op dit moment in het suk- !$traatje, de enorme spelerskern liet '.afweten, zodat nauwelijks 10 spe- 15 s op het scheidsrechtersblad inge- 11 1J konden worden, deze ploeg waar- 12 j Schorreet R. zelfs de voetbalshoes 16 I rest aanbinden vormde geen bedrei- 14 10 voor het bezoekende R. Espanol 14 I probleemloos won. R. Sportief kon 15 iauwernood een billijk gelijkspel uit >0 brand slepen tegen het bezoekende 30 is. 25 'e tweede afdeling blijft N. Hofstade 14* nd en vijand verbazen. Defploeg uit 59 Istade akteert reeds van bij de sei- J7 tristart op hoog niveau en zou wel ns de ploeg kunnen worden om het klop baar gewaande Lion d'Or het ir aan de schenen te leggen. De Istadenaars wonnen in Kerksken möoe met ruime 1-5 cijfers. Apostel- zorgde intens voor de verrassing, overmeesterde op eigen veld het toekende Galop met 2-0. BI. Wit •eg met dezelfde cijfers het nakijken ii het bezoekende Lion d'Or. Dyor is menteel aan het krasselen en vond uwelijks een excuus voor de neder ig dat het thuis opliep tegen een su- f gemotiveerd O. den Toren. Edo kon tielijk nog eens de zege opsnuiven won nipt maar verdiend van het bo ekende Blauwe Vlam. Bouw zette zijn inde/vluchtige spelers Adam J. en bollaert K. tot het einde van het sei- buitenspel en wil als vrienden- )eg de kompetitie verder afwerken, int volgens het bestuur van deze ver ging kunnen aggressieve en oppo se spelers gemist worden als de >t. Het werd beloond voor hun in- eep. Want het ging bij Eeckhoorn Le lde 2 punten pakken. Houtmarkt kon het slotcinde afstand nemen van C. Aalst dat na de wedstrijd hun tru sties afreageerde op de deur van de iedkamer die er bijna moest aan ge- gelukkig bleef de schade be- Brtrt en valt er scheidsrechter Besard iteen uitstekende wedstrijd floot niets te verwijten. In de derde afdeling stond de topper op het programma, er werd echter geen winnaar bekroond zodat de wedstrijd Saf-Alewin eindigde op een logisch 1-1 gelijkspel. Voor Brughuis ziet de toe komst er benard uit. Commercieel Di- rekteur van De Aankondiger Heyman J. M. tevens voorzitter van deze voetbal vereniging meldde mij het volgende: 'Gezien mijn standpunt kan ik de om standigheden die mij in discreet bren gen bij de ploeg van Brughuis die wei nig met sportiviteit te maken heeft, maar eerder op een aggressieve en vech tersmentaliteit kan ik mij hiermee niet verzoenen en trek dan ook de conclu sies dat het zo niet verder kan en de ganse ploeg terug trek uit de kompetitie'. Wel moet de heer Heyman er rekening mee houden dat de club waar hij voorzitter van was nog heelwat schulden moet vereffend zoals het ge bruik van het stadsterrem, en adminis tratieve boetes die nog moeten veref fend worden. Melody slaat Cobilas uit koers na een verdiende 2-0 zege te hebben behaald. H. Maantje had wei nig moeite om een sportief ingesteld De Zwaan met 6-1 het nakijken te ge ven. Breughels vizeert de top van de rangschikking na een verdiende 3-0 ze ge te hebben behaald tegen het bezoe kende V.V.T.T.A. Animalia dat haar doelman door het strafcomite voor 8 wedstrijden zag geschorst vond de goede kadans terug en stuurde het be zoekende Pie Boys puntenloos huis waarts. Sixties dat nauwelijks over een ploeg beschikt was geen partij voor Capucientje dat met ruime 0-8 cijfers won. In de zondagafdeling ging alle aan dacht naar de topper FC Park - Rode Roos. Scheidsrechter Verbeeren die een uitstekende wedstrijd floot moest het meermaals ontgelden van de be zoekende supporters die zich ronduit onsportief gedroegen. Vooral trainer Bombeeck Guy heeft zijn lesje nog niet geleerd na reeds meerdere keren voor onsportief gedrag voor het strafcomite moest verschijnen, viel opnieuw in her haling en zorgde voor de nodige uitbar stingen die de toeschouwers ophi tsten. Leider Sportkring zette N Wijk voor schut en ging verdiend met 2-4 zegevieren. Star Boys had heelwat moeite om het bezoekende Gipak het nakijken te geven en Pano won pro bleemloos van een zwak Koszen. Bij het lezen van deze dokumentatie is in tussen de achtste finale van de beker afgewerkt, deze vonden plaats op 11.11.92. Maar daarover komt U vol gende week meer te weten samen met de 11' speeldag uit de kompetitie waar U terecht kunt leest U uitgebreid in dit blad. Leeuwerik-Melckebeeckvr. 1-0 Heelwat Ledenaars waren onder een druilige regen en grauwe hemel naar het schitterende complex in de Ommeganglaan waar het gemeentebestuur een aantal schitterende speelvelden heeft aangelegd, ook het verzorg de jeugdhuis van Leeuwerik is aldaar geves tigd. De ploeg van voorzitter Guy Haleyt wist op voorhand dat het een moeilijke klus zou worden om deze wedstrijd tegen hun streek genoten. maar aartsrivalen tot een goed einde te brengen en had de aanduidingscommissie van het MTSA gevraagd om deze wedstrijd met 3, scheidsrechter 2 grensrechters te laten leiden, waarop aanduider Roels inging. Scheidsrechter Everaerts wachtte de moeilij ke klus om met zijn grensrechters Klein en Velghe de teugels stevig in handen te houden. Benevens de nodige spanningen bleef het echter uiterst sportief en speelden de bezoe kers hun beste wedstrijd van het aangangzijn- de seizoen, want wie een echte Ledenaar kent weet pas dat de kelk tot de bodem moet geledigd worden. De thuisploeg nam echter de eerste helft tot hun rekening en kwam langs De Wolf C. verdiend op voorsprong, Even later kon de voorsprong verdubbeld zijn geweest ware het niet dat De Pril B een strafschop miste wat zijn vertrouwen enigszins had aan getast, dit was vooral merkbaar in de tweede helft toen de bezoekers meer en meer de neus aan het venster kwamen steken Maar de lokale verdediging bleef attent en kon de be zoekers op afstand houden, zodat de krappe zege behouden bleef Wie dacht dat de beide ploegen na het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter elkaar geen blik zouden gun nen moet ik teleurstellen want de 22 akteurs wensten elkaar proficiat met een stevige handdruk. Wie beweert er nu dat sport bij winst of verlies niet mooi kan zijn. Camu - Waterval 1-4 Beide ploegen begonnen gespannen aan de wedstrijd want er stonden heelwat belangen op het spel. Spanning genoeg om als voetbal supporter deze wedstrijd bij te wonen. De bezoekers toonden onmiddellijk hun intenties en overrompelden de thuisploeg dat nochtans heelwat weerwerk bood, maar niet konden beletten dat de gasten reeds bij de rust een 0-2 voorsprong opbouwde langs Van Heek F Na de rust zag scheidsrechter Flores die tussen haakjes uitstekend floot hoe de thuisploeg langs De Man J. de aansluitingstreffer tot stand bracht De bezoekers zagen het gevaar tijdig in en drukten het gaspedaal wat harder in wat de lokale ploeg fataal werd want Van Heek F. voltooide met een derde doelpunt zijn hattric Baeyens G. zorgde met een vierde doelpunt voor de eindstand in deze spannende maar sportief betwiste wedstrijd. Excelsior wist de krampachtige bezoekers uit Mere Octopus reeds in de eerste helft voor een voldongen feit te plaatsen toen Corthals P. en Nelis P. de gasten op een 2-0 achterstand plaatste. Met een derde doelpunt van De Schrijver C. in de tweede helft hadden de bezoekers niet meer de kracht om terug te slaan zodat het een gemakkelijke zege werd voor de thuisploeg. Giwo-Honda 1-0 Een attente scheidsrechter Garcia was opge togen met de sportieve inzet waarbij beide teams deze niet onaardige wedstrijd af te werken, het werd kantje boordje. Wie het eerst tot scoren kwam zou kunnen aanspraak ma ken op de zege. Het rustsignaal bleef trou wens scoreloos, wat ons wel opviel was dat Honda niet meer de frisheid vertoond van de seizoensaanvang en moeizaam het spel kan forceren. De lokale ploeg die een zege goed kon gebruiken zag de zwakheden die de ver dediging vertoonde en stuurde de gevaarlijke spits Huylebroeck W. geregeld de diepte in, maar kon slechts eenmaal de bezoekende goalie verschalken, dit ene doelpunt bleek voldoende om de wedstrijd in hun voordeel te beslechten. A.Z. 77 werd door een counterend De Zwaanvr. de das omgedaan ondanks het goe de voornemen van de lokale ploeg moest het met 1-3 de duimen leggen. Mabilde R., De Grauwe F. en Stevens R. zetten doelman Piro op het verkeerde been. Verleysen S. mocht het eerreddende doelpunt voor zijn rekening ne men. Alexander schoot met scherp tegen een zeer zwak bezoekend Reynaerds dat liefst met 9-0 werd afgetroefd. De Brucker W. (3x) De Poorter P., De Boeck D., Temmerman M., Pelsmaecker G. (2x) en De Clerck R bezegel den het lot van de bezoekers. R. Lantaarn zit in de problemen meer dan de helft van de kern kwam niet opdagen, zodat trainer Schorreel zelf de show moest aanbin den. De Spanjaarden R. Espanol uit Aalst kende echter geen genade met hun opponen ten en stormden op een 0-2 overwinning af langs Rivera P. en Diaz J Tot slot kwam het gerenommeerde R. Sportief op eigen veld niet verder dan een gevleid 1-1 gelijkspel tegen meeloper Snas. Moreels A en Roelandt F. troffen raak 1 ii*®»" K to**"» ailir -liefhebbersvoetbal. Excelsior (da) Apostelken - Galop 2-0 In de tweede afdeling laat Galop het afweten Onder het waakzame oog van scheidsrechter Kempeneers konden de bezoekers niet beve stigen tegen het laag gerangschikte Apostel ken dat echter niet onaardig maar telkens door eigen schuld of onkans met een lage kwote- ring staat gerangschikt Uitgerekend tegen Galop vond men de trefkracht terug en wisten een verdiende zege af te dwingen met doel punten van Dufour B. en Van Sinay B. Meteen de tweede nederlaag op rij voor de bezoekers. Bamboe - N. Hofstade 1-5 De Hofstradenaars die dit seizoen nog niet verloren speelden bij het thuisspelende Bam boe wellicht hun beste wedstrijd van het sei zoen. Ook voor de spelleider V de Stockt J. kwamen de bezoekers verrassend voor de dag en stormden als een pletwals door de lokale defensie Raes D. was de grote boeman voor de rust zette hij zijn ploeg op een ruime 0-3 voorsprong Even kon de lokale ploeg langs Pines C. nog milderen, maar in de tweede helft moest het met lede ogen toezien hoe de bezoekers de wedstrijd domineerden en gevat uit de hoek kwamen om de thuis ploeg af te straffen. Van Caeckenbergh en De Ridder D. zorgden voor de ruime winst Houtmarkt - O.C. Aalst 1 -0 Scheidrechter Besard kreeg het niet onder de markt in deze wedstrijd waar de 22 spelers tot het uiterste van hun krachten gingen om min stens een gelijkspel in de wacht te slepen. Vooral voor de bezoekers zou dit een goede zaak geweest zijn nu ze volop op goede weg zijn, het gelijkspel zou trouwens billijk ge weest zijn, maar 5 min. voor tijd sloeg het noodlot echter toe een vrijschop werd toege kend aan de thuisploeg net buiten het straf schopgebied. De Wit 0. die over een feilloze traptechniek beschikt lepelde de bal mooi over de muur en in doel 1-0. De frustratie van de bezoekers uitten zich in woede zodat na de wedstrijd een deur van de kleedkamer het onderspit moest delven, het gelijkspel leek zo nabij, maar deze betwiste vrijschop (volgens hen) zorgde uiteindelijk voor het verliesOnder d. Toren is goed op weg om haar mindere periode achter zich te laten en meer en meer als winningteam naar voor te komen, al maak te het thuisspelende Dyor geen al te beste indruk wonnen de Gijzegemnaars verdiend met 1-4. Maes H. (2x) en Cool P. (2x) zetten de lokale netten bol. De Wolf P. kon de eer van de thuisploeg redden Lion d'Or won haar uitwedstrijd bij Blauw Wit met 0-2. Berghman M. en Heyvaert D. zetten de netten bol. On danks de zege was de onlangs geschorste afgevaardigde V. d. Meersche weer in alle staten en schold de uitstekende scheidsrech ter Boudelet de huid vol. Wanneer gaat deze onruststoker eens beseffen dat hij zijn hand eens in eigen boezem moet steken, vooralleer hij de schuld in de schoenen van een ander schuift. Edo won moeizaam met2-1 tegeneen fel aanklampend BI Vlam 2-1, Seghers S en Lievens J. wisten de goalie uit Berlare te verschalken. Bouw wil schoon schip maken met onruststokers in de ploeg en legde de vaandelvluchtige spelers van vorige week A- dam J. en Schollaert K het zwijgen op, een straf die zwaar aankomt tot het einde van het seizoen werde, zij door het bestuur van het speelveld verwezen. Kameraadschap is het motto van deze ploeg en dat moet het ook blijven, dat kon men reeds zien bij hun ver plaatsingswedstrijd bij het Leedse Eeckhoorn, toen ze met man en macht de zege nastreef den. Van Helsewe B. die weer met vertrouwen zat te voetballen zorgde voor de enige maar verdiende treffer. Saf - Alewin 1-1 Met deze zijn we in derde afdeling aanbeland waar de topper op het programma stond, de nummers 1 en 2 brachten heelwat toeschou wers naar het Hoff Texel in Moorsel Scheids rechter Nys wachtte een moeilijke taak maar werd achteraf door beide ploegen bejubeld voor zijn prachtprestatie De eerste speelhelft werd de lokale ploeg meermaals onder druk gezet Maar konden evenwel de schade be perken, maar toch moest doelman Adolf Coo- reman zich gewonnen geven op een rake schuiver van Usè G. 0-1. In de tweede helft speelde de thuisploeg uitstekend en wilde zo vlug mogelijk deze achterstand ongedaan ma ken, het kostte echter heelwat moeite om de bezoekende verdediging in gebreke te vinden, uiteindelijk werd hun inspanning toch beloond toen Van Moeseke P de gelijkmaker nette dit werkte op de zenuwen van de anders spor tieve bezoekende afgevaardigde die net niet de gelegenheid kreeg om het te bont te maken want spelleider Nys was hem een stapje voor en stuurde hem naar de tribune. Met dit gelijk spel blijft Saf op kop van de rangschikking, echter op de voet gevolgd door Alewin en Breughels dat weerom uitstekend voor de dag kwam en het bezoekende VV.T.T.A geen schijn van kans gaf. De thuisploeg won pro bleemloos met 3-0 met doelpunten van Schouppe. Eeman L. en Van de Stockt G. Ondanks de 3 doelpunten van Van den Berghe R. kon Groen Wit de zege niet in eigen huis houden tegen het bezoekende Dressel dat 1x meer scoorde langs De Saedeleer B. Moyer- soen JDe Buck en Ceuppens F Animalia zonder haar geschorste doelman Van der Eist won het pleit van het bezoekende Pie Boys met 4-2. Van den Borre F (2x), Van der Eist J. en De Saedeleer Jschudden het kaf van het koren Philips P en Lievens P zorgden voor een billijker uitslag. In een zeer sportieve wedstrijd drukte H. Maantje haar stempel op het veld door het bezoekende De Zwaan met 6-1 het nakijken te geven. Cobilas was niet in haar dage en werd door het thuisspelende Melody fde levieten gelezen 2-0 met doelpunten van D'Haese A en Van den Bremt A Sixties ging op eigen veld zwaar onderuit tegen het bezoekende Capu cientje dat zonder te forceren met ruime 0-8 cijfers won. Tiger Pub wachtte vergeefs op hyun tegenstander Brughuis die enkel op hun doelman na niet kwamen opdagen. Het hoe en waarom van deze forfait kunt U lezen in de inleiding Park - Rode Roos 1-1 Wie denkt dat op zondagmorgen 10 u. geen voetballiefhebbers naar het voetbal komen kijken moest eens getuigve geweest zijn van de ruime belangstelling die men op den Os- broek kon ontwaren voor deze topper. Alle ingrediënten waren aanwezig om er bij te horen spijts de enorme spanning op het veld gingen een paar bezoekende supporters hun boekje te buiten vooral Bombeeck Guy kan het niet laten om eender welke scheidsrechter de huid vol te schelden, nochtans was referee Verbeeren ongetwijfeld de beste man op het veld. De thuisploeg kwam in de tweede helft langs Muylaert Gerrit verdiend op voorsprong toen hij een vrijschop toen hij een vrijschop feilloos omzette 1-0, de bezoekers fleemden een strafschop toen een bezoeker zich al te opzichtelijk liet vallen in het strafschopgebied, maar de spelleider wimpelde terecht deze strafschop af wat de gemoederen deed op laaien toch kon de zege niet in stand worden gehouden door de thuisploeg want De Sterck F. zorgde voor de gelijke stand. De bezoekers werden op het einde nog tot 10 man herleid toen de ref een onsportieve Romero A. met een rode kaart voortijdig de laan uitstuurde. Al bij al een billijk resultaat, die beiden tot tevre denheid stemde. Leider Sportknng ging bij N Wijk een verdiende 2-4 zege boeken en loopt verder uit op haar achtervolgers Star Boys klampt eveneens aan na een moeizame maar verdiende 2-1 zege tegen Gipak Bombeeck Bart en Verstockt M. zetten de bezoekende doelman op het verkeerde been. Pano won met 6-1 probleemloos bij Koszen. Wie op 14 en 15.11 92 enkele spannende wedstnjden van het M.T.S.A. wil bijwonen kan op verschillende plaatsen terecht zie kalender in dit blad. MTSA-voetbalploeg V.K. Breughels nodigt iedereen uit op haar groot eetfestijn dat plaats heeft op zater dag 14 en zondag 15 november. Zaterdag kan je er terecht van 18 tot 23 uur en zondag van 11u30 tot 14u00. Er is keuze tussen steak champig nons, provencale, nature en au poivre. Het eetfestijn wordt gehouden in zaal 'Hof ter Vondelen', Vondelen 58, 9450 Denderhoutem. Georges Zaterdag 14 nov. 15.00 u. Eerste afdeling Alexander-Snas: J. Var\de Stockt A.Z. 77-Excelsior: R. Everaerts De Zwaanvr.-Waterval: A. Van de Velde, 13.30 u. Giwo-Leeuwerik: F. Flores Honda-Reynaerds: F. Boudelet Melckebeekvr.-Octopus (Lede A): D. Van de Steen R. Espanol-Camu: A. Eeckhout R. Lantaarn-R. Sportief: E. Peirlinck: 13.30 u. Tweede afdeling BI. Vlam-Bamboe: J.P. Du Song, 17.00 u. Dyor-Edo. P. Van de Graaf Eeckhoorn-Houtmarkt (Lede D): K. Dalschaert Galop-Endoka: N. Stalpaerd N. Hofstade-Apostelken: R. V. Schuylenbergh O.C. Aalst-Lion d'Or (Osbroek B): E. Van Impe O. de Toren-Blauw Wit: R. Impens Derde afdeling Alewin-Tiger Pub: E. Besard Brughuis-Sixties (Osbroek C): P. Kempeneers Capucientje-Groen Wit: M. Weymeis Dressel-Animalia: E. Van den Bossche H. Maantje-Saf: A. De Jonghe J. Timarcha-Melody: R. Meert Pie Boys-Breughels: E. Guns V.V.T.T.A.-Cobilas: J. Diaz Zondag 15 nov.: 10.00 u. Gipak-N. Wijk: L. Verbeeren Pano-Star Boys: P. Nys Sportkring-Park: A. Garcia Sunset-Koszen: P. Roelandt Georges De «Wandel-mee-dag», die traditioneel elk jaar georganiseerd wordt door de gemeentelijke sportraad in samenwerking met de sportdienst, zal dit jaar doorgaan op zaterdag 14 november Er kan ingeschreven worden van 8 tot 14 uur in het sportcentrum, Albert I straat te Lebbeke voor afstanden van 6,12 en 18 km. Gezien het groot sukses van verleden jaar verwachten wij nu ook een groot aantal wandelaars die tevens kunnen kennismaken met de mooie plekjes van Lebbeke. MTS A-Hef hebbersvoetbal. 'Onder den Toren' organiseerde een bingo avond (da)

De Voorpost | 1992 | | pagina 23