Eiektro Hamme pakt ze allemaal Liga's aan elkaar gewaagd Patro A speelt draw tegen BAC A De Kluizen nestelt zich al op vierde rang Transfers in het gewest Aalst-Dendermonde Botterken Baasrode mag glunderen Hamse Zaalvoetballiga 32-13.11.1992 - De Voorpost ZAALVOETBAL SIMBfÉfe,: Patsv Zaalvoetbal Interligabeker Maandag jl. werd in Sporthal De Wuiten de tweede speeldag georganiseerd tussen liga Hamme en liga Opwijk, De eerste wedstrijd begon zeer spannend met kampioen Stinnyboys uit Hamme zaterdagreeks en favoriet Freeland A. De Opwijkse ploeg liet zich meteen gelden want via Hofman en Van Buggenhout scoorden de bezoekers vlug 1 -3. De tweede helft werd voor Stinnyboys goedgemaakt door Oreel, Mathieu en Meirte; stand 4-4. Nog een spijtige gele kaart voor Hofman van Freeland wegens spelbederf, maar toch een 4-5 score via Van Buggenhout. In de laatste minuten kon Stinnyboys er nog een gelijkspel van maken. Aangezien dat ligawedstrijden bestaan uit kampioenen en vicekampioenenploegen van verschillende liga's is het ook vanzelfsprekend dat alle wedstrijden topmatchen zijn, Dit was ook het geval tussen Slagerij Patrick en Atletico Brothers, Opvallende prestaties van Hammenaar Raoel Van Moeseke en Atletico boy Van Den Berghe Mario. De winstpunten gingen nipt naar Slagerij KAATSEN DEFINITIEF Fleurick Nieuwerkerken Molenh. Willebr, Lieven Bockstael Brussegem Terjoden Hobbels Wieze Sp. Merchtem Rudy Brusselmans Opst. Pelote Opwijk VBR Landsman Nieuwerkerken Welle Jef Callebout Kerksken Wieze Sp. Meskens Wieze Sp. Denderleeuw Leo D'Hauwe Denderbelle Idegem Frank V.d. Bossche Merchtem Opwijk Freddy De Coster Hoké Eremb. Herne Geert Van Steen Wieze Sp. Kerksken Nico De Ridder Opst. Pelote Opwijk VBR Alfons Van Kerckhoven Kerksken Willebr. Duvel Philip Marcoen Herdersem Nieuwkerken Eén jaar jeugd Walter Meuleman Aalst Herl. Jean Volders Michel V.d. Haegen Terjoden Brussegem Okegem C. De Wit Terjoden Nieuwerkerken Jan Kerckhoven Rebaix De Waele Kastel RV Hamme Zogge Dominique Vermeiren Opwijk Willebr. Duvel Janssens Kastel RV Baasrode HTR Pierre Willaerts VA Baasrode Herdersem Maertens Michiels Wieze Wieze Opst. Pelote Hamme Zogge JEUGD Michiels E. St.-A. Hamme Zele Durmen Tim Meysman De Toek. Bugg Opst. Pelote Pletinck B. St.-A. Hamme Kastel RV Verhulst Opst. Pelote Nieuwkerken Michiels D. Wieze Herdersem Eén jaar Roel Vergauwen De Toekomst Kaste! Windey St.-A. Hamme Hamme Zogge Steven De Rijck Kerksken Aalst Herl. Patrick met een 5-3 overwinning. Tenslotte nog de ontmoeting Sportwereld - Nijverseel. Een sportieve match met knap voetbal, kortom zaalvoetbalpropaganda. Beide teams •waren aan elkaar gewaagd maar in het laatste kwartier drukte Sportwereld zijn stempel op de match. Ongelooflijke kombinaties met Ferket, Spittael, Van Brussel en Eeckhout zorgden voor een 6-5 overwinning. Rangschikking REEKS 1 Spionkop Freeland A Stinnyboys Kevers REEKS 2 Slagerij Patrick 2 2 0 0 9 Atletico Br. M. Mathieu Duifken 4 4 2 1 1 0 11 6 2 2 110 9 10 2 2 0 2 0 7 16 0 REEKS 3 1. Sportwereld 1 2 2 0 0 10 8 4 2. GBTemse 2 1 1 0 14 8 2 3. Nijverseel 2 1 1 0 10 6 2 4. Sportwereld 2 2 0 2 0 7 16 0 REEKS 4 1. Goalgetters 2. HP Rangers 3. SOS Veile J 4. Extra 2 1 0 1 9 8 2 1 0 1 8 3 2 1 1 0 21 6 2 0 2 0 0 21 KRACHTBAL TAFELTENNIS Zaalvoetbal. ZVC Desma verloor in de Zeelse sporthal VH-VD met 4-6 van Prior Lokeren zodat men in vierde provinciale A dieper in de rangschik king wegzakt (foto dida) Slagerij Patrick - Lois 0-6 De beenhouwers kwamen er niet aan te pas en mochten zich gelukkig prijzen met 0-6. Duivenhoek - Sportwereld 1 0-7 De coach van Sportwereld deed een zware belofte 'Nu verliezen we nooit meer dit seizoen'. Tot nu toe heeft hij woord gehouden. Verrassende overwinning van Sjotters met doelpunten van Thuysbaert en Heylen. Opbeuring - Jeugd Zonder Club 3-12 Een gemotiveerde Baert en De Decker van JZC zorgden voor een overdosis doelpunten. Half Time - Tuitvrienden 6-15 Five Stars - Vissershol 10-3 Een zware overwinning en het leiderschap in tweede reeks voor Five Stars. Keymolen, Moens, Van Steenlandt en Smet stonden achter het kanon. Bak. Robberecht - Muskusrat 4-4 Muskusrat had dringend dat punt nodig. Volgens de wedstrijd waren de punten eerlijk verdeeld. Noice - Snuffel 4-3 Noice kon niet op zijn doelman rekenen wegens een spijtige uitsluiting. Ze zijn door het oog van de naald gekropen en waren dolgelukkig met de punten. Een gemakkelijke overwinning voor Baraki's die op volle toeren draaien. Olympic - Akkerken 4-4 Indien men in de liga een pot-top goal zou toekennen, zou die zeker naar doelman Lesiie Van Steen van Olympic gaan. Zijn team had de laatste minuut een 3-4 achterstand, hij ontving de bal midden van het terrein en scoorde ongelooflijk. Patsy Boys - Young Boys 10-3 Wel veel doelpunten maar langs beide zijden ging het vanaf het doelgebied toch stuntelig. Bert Boys - Glazen Oerwoud 6-7 Donalos - Mini-Stars 5-7 Bert Boys kwam 6-4 voor, en toch nog Zaalvoetbal in Hamme. De voetballende dames van Club Sport (vh) verliezen. Gelukkig krijgen ze de punten. Op het ogenblik dat de stand 5-5 was, op Er zal in derde afdeling veel moeten verande ren om Botterken Baasrode van de beoogde titel te kunnen houden. Pessimisten zagen nog een gevaar in Temse dat op zijn kousevoeten naar de tweede plaats was opgerukt maar in de onderlinge konfrontatie bleek duidelijk dat er tussen beide teams nog een straat verschil ligt. De Scheepsbouwers konden nochtans een beroep doen op zijn sterkste ruggegraat, nl. Theo Van der Biest, Bert De Block en Mario Andries maar wat dit trio ook probeerde, het bleek allemaal boter aan de galg. Botterken-trainer Kris Van der Gucht, wiens duim zo goed geneest dat hij zelfs al aan wederoptreden durft denken, kon immers rus tig experimenteren zonder dat de Baasroodse motor begon te sputteren. Uiteindelijk wonnen Rudy Huyck, Patrick Win- dey, Jan De Boeck en Luc Van Zalen met overdonderende 27-7 cijfers zodpt men de feestviering al kan beginnen voorbereiden. Duo Nobels-Roelandt overheerst Voor de beide Buggenhoutse mannenploeg* mocht er opnieuw winst bijgeschreven wor den. Eersteklasser Klaverken ondervond i® mers weinig tegenstand van Koekelare dï nooit de indruk gaf de shotkracht van Wir Goedgezelschap en Gino Van Gucht te kunnef afremmen. Het werd uiteindelijk 28-15 zodi' Klaverken nog de top-vijf ambieert. In het derby tussen Z.A.K. en Vierhuizen bief duidelijk dat het aantrekken van Gert Nobei aan de thuisploeg terechte titelambities br zorgde. Samen met Frank Roelandt leverdel», immers heel wat 15-meterworpen af zo®' Willockx, Brusselmans, Van Zande en 8 Coninck met 25-10 verliescijfers het boob moesten buigen. Niet alleen het verlies van Slagerij Patrick tegen Lois uit 1 e reeks liep in de kijker maar ook de nederlaag van 't Speelse Geweten tegen Eiektro Hamme (2e reeks). Na de viktories van Eiektro tegen Five Stars. Sportwereld 2 en Snuffel (allemaal gepromoveerd naar tweede), kwam nu Speelse Geweten aan de beurt. Het betekende de eerste nederlaag voor de jongens uit Waasmunster. Ze waren de wedstrijd nochtans goed begonnen met een 1-2 ruststand maar dan liet Eiektro zijn tanden zien en gaf 'Het Geweten' geen schijn van kans meer. De knallers van D'Hondt, Van Den Eynde en De Kegel misten niet. Een knappe overwinning met 6-3 cijfers voor de gelukkigen. 5 minuten van het einde had Donalos tevreden moeten zijn maar hun aanvallend spel werd hen fataal. 't Stapkeri - Extra 3-5 Extra bedankte 't Stapken voor hun overwinning tegen Mini-Stars maar joeg hen zelf den boot in achteraf. 'Den eenen zijn brood is den anderen zijn dood'. Duifken - Lietbeka 8-3 Terug speelt 't Duifken op het niveau van verleden seizoen. Hopelijk kunnen ze deze trend aanhouden. Bry D'Hollander - Sjotters 2-3 In derde nationale kon De Kluizen weer met de overwinning aanknopen al werd het tegen hekkensluiter Floréal zeker geen hoogstaand spektakel. Toch was klubsekretaris Mare Die- rickx opgelucht daar men uit een één op vier in de voorbije matchen enigszins de goede koers leek kwijtgeraakt. Tegen de Bruggelingen liep het enkel in de tweede periode weer vlot want toen zorgden Alain De Coninck, Johan Assel- man en Piet Nijs voor een beslissende kloof zodat men uiteindelijk een 6-3 zege mocht bejubelen en men zich op de vierde rang nestelt achter Codep, de Rio en Dynamo dat tegen gebeuur ZVC Waasmunster heel wat moeite had om de twee puntjes mee te graai en. De Heidejongens bleven immers gegroepeerd achteraan voetballen en keeper Thierry Rous seau zorgde als vijfde veldspeler voor de nodige opschudding. Daar Rudy Ronsmans aan ZVC Waasmunster tweemaal een kleine voorsprong bezorgde moesten de Klaasjes onverpoosd aanvallen en tot opluchting van ex-bondspresident Casimir Sanchez lukte dit uiteindelijk toch want men kwam verdiend langszij en in de slotsekonden kogelde Lau- reys met een keiharde bal de hardbevochten winstcijfers op het bord. De Blende Hamme wint buitenshuis In de BZVB-kompetitie haalde De Blende een derbyzege bij Quercus Eeklo dat pas in de tweede helft in zijn kansen begon te geloven. Het werd een aantrekkelijk spektakel met Pe ter Alpaerts in de beginfase in de kijker met twee knappe doelpunten. Verbist scoorde wel tegen (1-2 ruststand) maar na een derde Hamse goal kwamen de Meetjeslanders pas genoegzaam onder stoom. Afstandsschoten van Verbist en Speeckaert werden door een sublieme keeper Filip Van Doorsselaere ech ter gepareerd zodat de Hamse praeses Jan De Blende toch twee puntjes mocht bejubelen. Een opsteker na de pijnlijke 4-3 nederlaag bij Tervuren maar daar leider Waver een punt verloor zijn de Hamse titelkansen nog niet volledig verzwonden. Dirk Daelemans Gar. Michta - Goalgetters 4-6 Alle doelpunten van Michta vielen in de tweede helft. Dit was iets te laat na de 0-3 stand. Wel een onverwachte superoverwinning van Tuitvrienden waar het op een goalke niet op aan kwam. Baraki's - Riverdale 12-3 Zaalvoetbal in Hamme. De Bert Boys (vh) Zaalvoetbal. De Atoom-Boys uit de Hamse Liga (vh) In de KVKT kompetitie eerste afdeling heeft Patro A verrassend op BAC A een puntje mee gepakt, 5-5. Misschien zat er wel meer in. Maar een riante voorsprong van 1-5 lieten de Patrojongens ontsnappen. Na de enkels zat Patro met 4-5 op winst. In het dubbel hebben ze hard gestreden, maar BAC haalde het in twee minimale sets, ook al was de laatste set in de bijgevoegde punten. Mare De Keyser en Pierre De Schoesitter wonnen elk twee keer. Mare Stallaert een keer. Het ziet er naar uit dat Patro C in deze reeks geen enkel puntje zal kunnen ophalen. Thuis tegen Eendracht A werd het een zware 2-8 nederlaag. Het was alleen Paul De Schoesitter die de eer kon redden door Belinda Buvens te verslaan. Bart Van Couwenberghe en Davy Van Cauteren konden niets binnenhalen. Madeion A werd in eigen lokaal door Patro B ingepakt met 3-7 cijfers. Na een 3-3 tussen- score rukte de Hamse formatie zich volledig los. De grote bewerker daarvan was Peter Van Cauteren die alle wedstrijden in winst afrond de. Mike D'Hollander scoorde tweemaal en Paul De Schoesitter won éénmaal. Patro C stond ook nog oog in oog met zijn eigen A-ploeg. Dat de C-formatie er op geen enkel moment bij te pas kwam, zeggen de cijfers0-10 voor Patro A. Al geven we graag toe dat de cijfers wel fors overtrokken zijn voor de A-formatie. In de tweede afdeling kwam Patro D niet verder dan een draw bij het lager geklasseerde KWB A. Aanvankelijk had de KWB-ploeg wel een 4-2 afgedwongen. Maar via een steen goede Paul De Schoesitter werd het even wicht hersteld en Hamme was nog gelukkig met deze draw. De Schoesitter won alles, Eri» Verdonck scoorde éénmaal. Maar kapte Van Dender moest het zonder één overwin- ning stellen. Helemaal onderaan de klassering spartelt Pj tro E met nul punten. Op Juvenes E waren n heel dicht bij hun eerste punt, maar toet pakten ze nog maar naast, 6-4 verlies. Hars Van de Velde was bij de Juvenes-ploeg lit beste element en dat betekende dat die df grondslag legde van de Patro-nederlaag. Ooi al hield Patro E stand tot 4-4. Marcel De Grave met twee overwinningen scoorde best. Pa trick De Clercq won eenmaal en Patrick Claes won helemaal niets. In vierde afdeling A had Patro F niet de minsï moeite om hekkesluiter BZP eronder te hou den, 7-3. De BSP-jongens hadden eerst 1 -3 voorsprong verworven maar lieten daarna niets meer dan nederlagen optekenen. Patro ging zo regelrecht naar een forse overwinr Vooral Jozef D'Hauwe beet flink toe en wt alles. Koen De Schoesitter won tweemaal#] Geert Stallaert kon eenmaal zijn tggenstre\ overvleugelen. Patro G zat zeker aan feest bij het bezoek van Juvenes C. Ze het afweten met een 2-8 nederlaag. David Ruys en Koen De Schoesitter met elk een overwinning zorgden voor de lokale punten Alleen Wim Heymans kon niets winnen. Dat zelfde Patro G had geen enkele kans op be zoek bij Eendracht D. De Hammenaars wer den in Buggenhout geklopt met zware 10-ü zege. Ze snoepten amper drie setjes af. En da is echt niet veel. (h.v.tl

De Voorpost | 1992 | | pagina 32