De doelman scoort Voetbal. Gijzegem-W. Moorsel 1-8. Van een klopping gesproken...(da) Leider Schellebelle liet van zijn pluimen Robur Moerzeke zet opmars Voetbal. Gijzegem-W. Moorsel 1-8. (da) verder Sparta Buggenhout in het spoor van de leider Eddy Van Keer leidt de training STELLA rtivi De Voorpost - 27.111992 - 21 gaat voorbij Tonne- VOETBAL sKtovTn MarC° ï"f "o" na 06 ,iaenS eerSt het doelh™t had 9craakl Er P'aalste daa da *»l Sint-Niklaas van de troon gestoten, voor herneming sloeg een schot van Bruno De bleven toen noq tien minuten te soelen f r. de klaasjes, die amper vier goals hadden Wilde tegen het doelhout te pletter. Na- De thuisploea zette de achtervolaina in toegestaan, betekende dat meteen de dien zijn we een beetje de pedalen kwijt- en hoopte in eïmis een wSde 1iI eerste nederlaag van het seizoen. Bug- geraakt, wat de thuisploeg toeliet om brand te slepen Helemaal aan het einde 1° ïSSEKSSr**" feller uit de hoek te komen. M net verhaal over de match. Toch was het in deze periode dat we dacht besteedde aan de verdediging, 7 \f S* 7 ftobur-Kieldrecht 3-1. Van den Eede (Robur) wint dit kopduel (vh) De eerste helft hebben w? duidelijk ge- verrassend op voorsprong kwamen ontsnapte Pascal Christiaens, glipte domineerd met twee kansen voor Pascal langs Marco Pfaff, nadat Geert Chris- voorbij de ver uitgelopen doelman en ROBUR MOERZEKE nam de overkomst van Kieldrecht te baat om de opmars van de jongste weken suksesrijk te verlen gen, ondanks het feit dat het de diensten van Luc Vercauteren (meniscuskwet suur) moest missen. De grensjongens gingen er vanaf het startsein nogal stug in en dat leidde al na vijf minuten tot de uitsluiting van Roelandt. Robur kon ech ter van zijn numerieke meerderheid tij dens de eerste helft niet profiteren. Het waren integendeel de gasten die via Waem aan de rust met 0-1 aan de leiding stonden. Onmiddellijk na de kampwisse ling bracht Fruythof de bordjes in even wicht en bij het ingaan van het laatste kwartier bracht Fons Vercauteren uit een vrije trap Robur aan de leiding. Op vijf minuten van het eindsignaal trapte doel man Laureys een strafschop binnen na een fout op Benny Huylebroeck. Eind stand: 3-1 HEIKANT ZELE nam het bezoek van Slei- dinge te baat om zijn derde zege van het seizoen te boeken. Op de 18' wist de attentvolle Van Dorpe een uitstekende voorzet van Kint te verzilveren. Onmiddellijk na de rust was Van Dorpe weer ter plekke om de bezoekende doel man opnieuw te grazen te nemen. Toen Heikant wat stoom afliet kon Neyt met een rake kopbal milderen. Nadien wist een goed georganiseerde defensie de druk van Sleidinge goed op te vangen. Voor oefenmeester Preneel was het al leszins een gelukkige zondagnamiddag. B.A.D. KAVD-Melsele 2-0. Geldof komt te laat (vh) Gerda - Buggenhout 0-2 Derde provinciale E KAVD-Melsele 2-0. Muysewinckel probeerde ook enkele keren van vrij ver naar doel en niet altijd zonder gevaar (vh) Opstal - Oordegem 4-1 Baasrode-Grembergen 2-2. Ringoot van Baasrode lier maar de bal gaat via de staak buiten (vh) Doelman Filip Van Malderen van Een- Na de hervatting zijn we ons sterker gaan dracht Opstal is bekend om zijn verre profileren. Langs Wim De Vriendt, met uittrappen. Het is niet de eerste keer dat zijn linker, en een perfekt geplaatste vrij- hij het leder in één tijd tot bij zijn overbuur schop van Jan Van Nuffel, kwamen we in jaagt. Met de medewerking van de wind een komfortabele positie terecht. Het be- werd hij tegen Oordegem op die manier zoekende team wou zich echter niet zo de maker van het vierde doelpunt. maar bij deze situatie neerleggen. Nadat 'Vanaf dat ogenblik waren we zeker van ze de aansluitingstreffer tot stand hadden de overwinning, stelt oefenmeester Willy gebracht ging er veel druk uit van de Goossens. Halverwege de eerste helft tegenstanders. Er moesten dan nog een hadden we al voorsprong verworven tien minuten gespeeld worden. Het was langs Dirk Van Damme. Toch speelden in deze periode dat onze keeper zeer we in die periode niet zo goed. Ik meen verrassend dat doelpunt op zijn naam zelfs te mogen zeggen dat de bezoekers bracht. meer in balbezit waren. E.G. Tweede provinciale Voetbal. Hofstade-TK Meldert 0-6. De bezoekers staan niet voor niets aan de kop van de rangschikking (da) Voetbal. Hofstade-TK Meldert 0-6 (da) hoogte van haar taak. WICHELEN had het tegen Edeboys be slist niet gemakkelijk om de versterkte burcht van de bezoekers te ontmantelen, vooral omdat Edeboys zijn 0-1 voor sprong met man en macht ging verdedi gen. De bezoekende doelman moest zich uiteindelijk toch gewonnen geven op twee kopbaldoelpunten van Lauwaerts en Verleyen. SK OVERMERE won zijn thuiswedstrijd tegen VSV Gent overtuigend met 4-2. Na een kwartier liep de thuisploeg uit naar een 3-0 met doelpunten van Snoeck, Berkers en Sergeant. Daarna zette Neve- jans met twee treffers de bezoekers weer op de goede baan. Kort na deze spekta- kulaire eerste helft scoorde Jo De Saede- laere een vierde thuisdoelpunt. Dit deed uiteindelijk de Stroppen de das om. FC SMETLEDE diende Eksaarde zijn eer ste nederlaag op verplaatsing toe. De bezoekers vonden nooit hun gewone draai en keken na een uur op een 3-0 achterstand na goals van Schuddinck (2) en De Jaeger. Met een afstandsschot van Dirk De Vos kwam er wel kentlering, maar toen Baeyens voor de thuisploeg een vierde keer raak trof, was het vet van de soep voor de bezoekers. B.A.D. Heldergem - Lutterzele 0-0 Etienne Aerts is opgestapt als trainer van FC Lutterzele. Toch was hij vorige zon dag aanwezig in Herdersem, zij het als toeschouwer. Aerts is met enkele spe lers in konflikt gekomen en heeft daaruit zijn besluiten getrokken. 'Het is begonnen met individuele ele menten die met anderen een soort van koalitie hebben gevormd, zegt de ex-trai- ner. Het smeulend vuurtje is vorige week uitgegroeid tot een ware brandhaard. Ik hoop voor Lutterzele dat het behoud in tweede kan gerealiseerd worden. Aan de mensen die het beleid voeren is het van harte gegund. Het feit van de beperkte kern is door enkele spelers misbruikt geworden omdat zij in de gegeven om standigheden moeilijk konden gemist worden. In deze situatie is het voor mij niet langer mogelijk om verder te werken. Ik heb er dan maar het bijltje bij neerge legd. De puntendeling die behaald werd tegen Heldergem kan algemeen als een degelijk resultaat beschouwd worden. Ik meen dat doelman Walter Segers de zaak heeft rechtgehouden. Hij verhinderde twee vrijwel gemaakte goals. E.G. Leider SCHELLEBELLE stond tegen FC Oostakker al na een kwartier met 3-0 in het krijt. Met pressievoetbal kwamen de SOS'ers nog wel terug tot 3-2 langs Benny Cleyn en Ronny Van den Heede, maar hadden naar het einde toe te veel krachten verspeeld en dat leidde uitein delijk nog naar een zware 5-3 nederlaag. JUVENTUS SCHOONAARDE, dat het te gen Lochristi zonder Govaert moest stel len, boekte op een zwaar liggend terrein een nipte, maar verdiende 1-0 zege. Na een halfuur lukte Mario Baeyens de enige treffer van de wedstrijd. Na de hervatting moest Juventus zware druk verteren, maar de verdediging toonde zich op de Voetbal. Paul Bruggeman, schat bewaarder en afgevaardigde van Valentino's was in zijn nopjes na I het gelijkspel op Bavegem. Ooit zal de bal wel eens rollen voor (IH Valentino's (mt)

De Voorpost | 1992 | | pagina 21