Schoonaarde met gevleide zege FC Bondgalm en FC 't Klokhuis remmen reeksleiders Moeilijk, maar verdiend Miniboys en Carboys komen opzetten van België veldrijden VLAAMS SPORTVERBOND Wal ivo Rangschikking, uitslag en kalender fu voor postmannen 22 - 27.11.1992 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL Dames Op het programma een onvolledige speeldag. Lady's Londerzeel^n V.J. Baardegem waren vrij. De wedstrijd Mansing Girls - Siera Zogge Lady's leverde een verdiende overwinning op voor de bezoeksters. Siera kontroleerde de wedstrijd van bij de aanvang tot het einde. Het eerste kon de thuisploeg gelijke tred hou den met de bezoeksters. In de 16 m. trapt Nancy Ruys vanop 25 m. naar het doel. De doelvrouw krijgt de bal niet onder kontrole en deze rolt traag tegen de netten: 0-1. Het werd 0-2 als Van Kaer Peggy een voorzet knap onder kontrole brengt, haar bewaaksters uit speelde en in de kortsté hoek binnentrapte: 0-2 in de 20e min, Nadien volgen er nog kansen, de aanvalsters zijn slecht geïnspi reerd. Ruststand 0-2. In de tweede helft een iets betere thuisploeg maar alle kombinaties- dragen niet verder dan de middenlijn. De be zoeksters onderscheppen alle aanvallen en beheersen het spel. Heerwegh Annick laat haar bewaakster ter plaatse en laat de doel vrouw geen schijn van een kans: 0-3 in de 48e min. In de 62e min. wordt het nog 0-4 als Cornells Pascal een vrije trap mag nemen vanop 16 m. Voor Pascale is dit een kolfje naar haar hand en zij draait de bal over de muur in de winkelhaak. Meteen de eindstand 0-4. Door de overwinning tegen DVC Opstal komt Hemelaer Lady's definitief weg van een ge deelde rode lantaarn met Mansing Muizen. Het werd een vlotte 4-1 overwinning. P-V. Lady's en Biscaya waren in de eerste helft aan elkaar gewaagd met iets betere kan sen voor de bezoeksters, na de koffie was er een beter Biscaya te zien en drukte P V. Lady's tegen hun eigen doel. Een goede thuisdoel- vrouw hield de score blank tot in de 60e min. dan moest ze zich gewonnen geven op een hard schot in de benedenhoek: 0-1Door deze arsenal overwinning nestelt Biscaya zich in de helft van de klassering. Schoonaarde behoudt door de overwinning tegen FC Lutterzele Girls de tweede plaats. De thuisploeg behaalde echter een gevleide over winning. De bezoeksters komen in de eerste min. reeds op voorsprong bij een mistasten in thuisverdediging Lutterzele speelt heel goed mee en krijgt de betere kansen maar doel vrouw Van Mosselvelde houdt de netten ver der ongeschonden. De snelle Van Hauwe Veerle is de bezoekende verdediging te vlug af en brengt stand in evenwicht. Schoonaarde speelt zuiver op de counter en zo kan Malin Hilde de score aandikken tot 2-1Rust. Lutter zele gelooft in hun kansen en gaat voluit ten aanval maar worden echter niet beloond om dat Van Mosselvelde sterk staat te keepen. Als An Luwaert in de laatste min. een pracht van een doelpunt maakt is de kans voor Lutterzele op een verdiend gelijkspel verkeken. Eind stand: 3-1. Zaterdag De verrassing van deze speeldag was de overwinning van Pylonen De Kerf thuis tegen Real Hansevelde. Dat het een klinkende 6-1 overwinning werd is mede te wijten aan de zwakke prestatie van de bezoekende verdedi ging, die vooral in de tweede helkft een off-day kende. De rust werd met een 1-1 stand be reikt. Tot dan toe hadden beide ploegen kan sen gehad maar de doelmannen speelden een meer dan behoorlijke partij. De tweede helft werd voor Real Hansevelde een echt debacle, De verdediging bakte er niets meer van en kende ook pech zodcat de thuisploeg onder impuls van uitblinker Peter Van Polfliet ge makkelijk kon uitlopen tot 6-1. De bezoekers kregen ook genoeg kansen maar doelman Oeyen speelde zich in de kijker met enkele prachtige saves. Voor de goals tekenden De Winter Adri, De Schepper Frank, Deckers Ivan die ieder tweemaal scoorden. Scheidsrechter Peersman leidde deze wedstrijd in uiterst sportieve banen. Beide ploegen mogen voor de sportiviteit een pluim op hun hoed steken. Een nog maar eens onvolledig 't Stamineeken speelde tegen FC Klein Zand een heel goede wedstrijd en had lange tijd zicht op een gelijk spel. De bezoekers kwamen al snel op voor sprong met een doelpunt van Vernimmen Jo- han 0-1Karei Ternest bracht de score weer in evenwicht: 1 -1Dit was ook de ruststand 1 -1 De tweede helft deed de numerieke minder heid bij de thuisploeg zich gevoelen en Klein Zand kreeg meer vat op het spel. Toch moest er gewacht worden tot de laatste 10 min. om de zege veilig te stellen. Vernimmen Johan en Jacobs waren de doelpuntenmakers van dienst. Eindstand 1-3. Vriendenkring dat dit seizoen nog niet verloren heeft ontving FC Moerstraat. Vriendenkring pakte het eens zo geduchte Moerstraat in met 6-0. De bezoekers staan na deze nederlaag op de 5de laatste plaats. De thuisploeg staat 1 puntje achter leider Shell Boys maar heeft nog een inhaalwedstrijd te goed. Dat belooft voor de wedstrijd van vol gend weekend 5 december 1992. Ispartaspor verloor nog maar eens en nu van Vlierkouter. De score bleef wel binnen bereik. De mannen uit Hamme konden maar 6 doel punten maken mede door het betere keepers werk van Dombree Bert. Doelpunten werden gemaakt door De Rauw Guy in de 20e min. 15 min. later weer prijs met een doelpunt van Schoepen Kurt. Onmiddellijk na de rust ver hoogt Weyn Andre de stand naar 0-4 met twee doelpunten. Dan is het wachten tot de laatste 10 min DE Mulder zorgt voor 0-5 en het mooiste doelpunt is voor Muylaert die de eindcijfers met een prachtige kopstoot vast legt: 0-6. Dames Juv. Schoonaarde-FC Lutterzele Girls P.V. Lady's-Biscaya Girls Hemelaer Lady's-DVC Opstal VK Mansing Muizen-Siera Zogge Lady's Lady's Londerzeel-V.J, Baardegem Zaterdag FC Shell Boys-FC Violetta Isparta Sport-SK Vlierkouter FC Vriendenkring-FC Moerstraat 't Stamineeken-FC Klein Zand Pyl. De Kerf-Real Hansevelde Sp. Steendorp-FC Tip Top FC Gouden Leeuw-RBS Hoger Op Zondagnamiddag VK Woodstock '66-FC Wijkagenten Real Kastel-VK Zwijndrecht FC De Zon-FC Drij Boeren SV Wepogro-VK Statievrienden 't Sleperke-'t Fort AFC Cocktail-VK Herleving Vatanspor-Hoop Vreugd Fina Troubleyn: vrij Klasseringen 3-1 0-1 4-1 0-4 31/10 3-0 0-6 6-0 1-3 6-1 4-3 1-14 0-8 1-3 1-2 5-OFF 1-1 6-1 1-3 10 2 8 0 11 108 4 11 2 9 0 23 53 4 9 18 0 9 48 2 10 0 0 4 65 0 10 8 1 1 33 12 17 10 7 1 2 33 18 16 9 7 1 1 33 15 15 9 6 1 2 29 13 14 8 6 1 1 29 8 13 10 5 2 3 24 10 13 10 5 3 2 35 12 12 9 4 5 0 26 18 8 10 2 4 4 18 21 8 9 3 5 1 17 21 9 2 6 1 12 16 9 1 7 1 19 53 9 1 7 1 14 56 8 0 6 2 5 30 9 0 7 2 6 30 0 0 0 0 0 0 1Siera Zogge Lady's 2. Juv. Schoonaarde 3. VJ Baardegem 4. Lady's Londerzeel 5. P.V. Lady's 6. Biscaya Girls 7. FC Lutterzele Girls 8. DVC Opstal 9. Hemelaer Lady's 10. VK Mansing Muizen Zaterdag 1. FC Shell Boys 2. FC Vriendenkring 3. RBS Hoger Op 4. Real Hansevelde 5. Pyl. De Kerf 6. FC Tip Top 7. Sp. Steendorp 8. SK Vlierkouter 9. FC Klein Zand 10. FC Moerstraat 8 7 0 1 25 3 15 9 5 1 3 29 12 13 9 4 1 4 22 12 12 9 5 3 1 25 19 11 9 3 3 3 14 12 9 8 3 3 2 23 17 8 9 3 5 1 15 24 7 10 2 5 3 19 30 7 8 2 6 0 8 24 4 9 18 0 6 33 2 11 9 1 1 41 12 19 10 8 0 2 70 12 18 11 7 1 3 51 8 17 11 7 1 3 50 18 17 10 6 2 2 43 17 14 10 5 4 1 33 19 11 11 5 5 1 44 33 11 10 5 5 0 36 28 10 11 4 5 2 12 21 10 9 3 5 1 29 14 7 11. FC Gouden Leeuw 12. 't Stamineeken 13. FC Violetta 14. Isparta Sport Zondagnamiddag 1. 'tSleperke 2. VK Zwijndrecht 3. FC Drij Boeren 4. 't Fort 5. Fina Troubleyn 6. Wijkagenten 7. AFC Cocktail 8. SVWepogro 9. Vatan Sport 10. Hoop Vreugd 11Real Kastel 12. VK Statievrienden 13. VK Herleving 14. FC De Zon 15. VK Woodstock'66 16. Vrij Kalender Dames 28/11 Vrij/ uitgestelde wedstrijden 13.00 Biscaya Girls-Hemelaer Lady's: De Vroe H, 14.30 Lady's Londerzeel-FC Lutterzele Girls: naar 23.1.93 Beker uitgestelde wedstrijden 27.11 20.00 Juv. Schoonaarde-V.J. Baardegem: Aendenhof J. Zaterdag 28.11 14.30 FC Shell Boys-lspartasport: V. Vlierberghe J. 14.30 SK Vlierkouter-FC Vriendenkring: De Bock N. 14.30 FC Moerstraat-'t Stamineeken: Minnen A. 14.30 FC Klein Zand-Pyl. De Kerf: Heymans D. 14.30 R. Hansevelde-Sp. Steendorp: Van Uytvanghe G. 14.45 FC Tip Top-RBS Hoger Op: Peersman A. 17.00 FC Gouden Leeuw-FC Violetta: Crickx J. Zondagnamiddag 29.11 14.30 FC Wijkagenten-Fina Troubleyn: De Bock N. 14.30 VK Zwijndrecht-VK Woodstock '66: V. Vlierberghe J. 14.30 FC Drij Boeren-Real Kastel: Crickx J. 14.30 Statievr.-FC De Zon: Peersman A. 14.30 't Fort-SV Wepogro: Almaci E. 14.30 VK Herleving-'t Sleperke: V. Derschraelen L. 14.30 Hoop Vreugd-AFC Cocktail: Aendenhof L. Vatansport-Vrij KKVS-VOETBAL F.C. Appels - Opstal 3-1 De onberekenbaarheid van het voetbal wordt in Walivo's kampioenschappen, bijna ieder weekend bewezen. Vooral de negatieve resul taten der reeksleiders skoren dan de grootste belangstelling. Thans ook in Hamme waar FC Bondgalm nogal verrassend uithaalde en bij FC 't Klokhuis, werd het zelfs de eerste neder laag voor KWB Sint-Anna Zaterdagse eerste afdeling Vooraan in de klassering hebben FC Corner en FC Oud Geel zich al een beetje afgescheiden. De Hammenaars wonnen trouwens nogal dui delijk bij FC Stille Vrienden dat een vorige goede prestatie, blijkbaar niet kon bevestigen. Door een mindere periode van VK Den Bos met slechts vier punten op tien, hebben de Hammenaars nu ook al een achterstand opge lopen. In eigen huis speelden de geel-zwarten thans gelijk tegen FC Temsica dat in de klasse ring ook al een gunstige positie heeft bereikt, FC Sportwereld eveneens door de nipte winst tegen RC Raap waarvan Romain Laureys nog kort na de rust werd uitgesloten. In verband met de degradatiestrijd skoorde VK Siera be langrijke punten tegen FC Nancy Boys. Daar mee bevestigden de Wuitens ook de vorige winst bij FC Milano en die gunstige reeks wordt straks misschien nog vervolgd. Zaterdagse tweede afdeling Door het vrij verrassend verlies van de beide reeksleiders FC Altodie en VK Woodstock 66, is het aantal kandidaten voor de titel nog toegenomen. De laatst vernoemde ploeg skoorde deze ne derlaag bij FC Bondgalm dat zelfs nogal vroeg op winst geraakte. Een onschuldig inzenden van Patrick Vincke verdween tot ieders verba zing in het bezoekende doel. De gasten wer den er trouwens niet eens door aangeslagen en in een bestendig overwicht, kreëerde VK Woodstock 66 ook nog een aantal doelkan sen. Echter niet voldoende om te skoren en Pourtez Gonzales op de paal, kwam eigenlijk nog het dichtst tegen de gelijkmaker. Voor de rust hield thuisdoelman Kris Puylaert zijn net ten ongeschonden op pogingen van Martin Dullaert en besloten Jan De Bruyne met Johan Nijs, rakelings naast. Dat was ook de richting van de enige kans voor FC Bondgalm via Eric Boone in de eerste helft. Het aandringen van VK Woodstock 66 zou ook na de rust worden bestendigd en desondanks, waren de kansen voor de bezoekers minder in aantal. De afwer king stond daarbij ook niet altijd op scherp afgesteld en Mare Backeljauw en Peter Van Royen, schoten naast. Bij een krampachtig en sportief verdedigend FC Bondgalm, was men toen duidelijk op het countervoetbal aangewe zen. Niet altijd ongevaarlijk ooklangs Laurens Vernimmen, Danny De Kinder en Patrick Vinc ke, maar de stand bleef tenslotte toch nog ongewijzigd. Door het verlies van Altodie en VK Woodstock 66, is de positie van RC Green bergen wéér gunstig. Die ploeg won tegen AVC De Vlasbloem en in Dendermonde waren beiden aan elkaar gewaagd. Al aan het kwar tuur skoorde Gerry Van Gheem echter voor RC Grembergen. Als laatste in het klassement liet AVC De Vlasbloem zich evenwel niet doen en juist voor de rust, herstelde Hugo Scholliers het cijferevenwicht. In de tweede helft was het wachten tot na het uur vooraleer Johan Fierens voor de thuisploeg kon skoren en nadien werd dat ook nog de winninggoalBij FC Briel is PW Hemelaer nogal zwaar afgestraft. In Buggen- hout werden het ook dubbele cijfers en aan de rust stond er al een forfaitskore op de plank. In de tweede helft werd dat aantal ook verdub beld en bij FC Briel, beperkte de afwerking zich slechts tot twee spelers: Rik Janssens (6) en Luk Ophalvens (4). Reeds voor de derde maal na elkaar is het voor SK Moerheide een drawn geworden. Thans in eigen huis tegen FC Klein Sinaai en in de klassering, beperken de beide ploegen zich tot de middenmoot. Zaterdagse derde afdeling Bij FC Luitentuit in Walivo's match van de week, heeft reeksleider FC Inval Boys een puntje moeten inleveren. Daardoor is FC Pauls Videoklub wéér dicht genaderd en die ploeg won nogal afgetekend van FC Venco, Eigenlijk ook geen verrassing en dat was eveneens de winst van FC Avo tegen FC Herten Heer. Een uitstekend resultaat skoorde echter FC Tripoli bij FC De Kroon. Een drawn tegen een ploeg uit de topvijf is altijd positief en dat was ook het resultaat van FC Hof van Grembergen bij FC Pony. In Waasmunster werd het ook een zeer spannende match waarin de gasten een vroeg doelpunt skoor- den langs Eric De Decker. Dat werd daar ook de ruststand en kort in de tweede helft, ver dubbelde Robin Verlackt de voorsprong voor FC Hof van Grembergen. Met een strafschop van Jean-Pierre Metz en nadien een goal langs Yves Meganck, kwam FC Pony echter terug gelijk. In de blessurestrijd viel dan nog de beslissing en skoorden de bezoekers nog met een strafschop van Eric De Decker. Zondagse eerste afdeling Voor FC Makkers als één der reeksleiders werd het bij FC Bondgalm tenslotte nog een afgetekende winst. Nochtans speelden de Hammenaars vooral tijdens de eerste helft zeer verdienstelijk maar een aantal kansen konden niet worden benut. Een beetje tegen het spelvertoon in skoorde FC Makkers kort na elkaar tweemaal met Piet Van den Keybus en Ronny Vaerenberg. In de tweede helft waren de bezoekers dan duidelijk de betere ploeg met als doelschutters: Peter Poppe (3), Domi nique De Koen en Patrick Van Hoecke. De Wuitens skoorden toen ook nog een own-goal en een tegenpunt langs een betere Eddy D'Hondt. In de degradatiezone speelden VK Den Bos en FC Favo gelijk. Deze laatste ploeg kwam in het aanvangskwartuur al op voor sprong met een strafschop langs Eric De Vlieger. Kort na de rust stelde Chris De Ridder voor VK Den Bos gelijk en een betere gast- ploeg, werd nadien nog van de winst gehou den door Robby Van der Stock, de jeugdige doelman der Hammenaars. Zondagse tweede afdeling In een reekstopper tussen FC Progress en FC Briel werd het resultaat nog een logische drawn. Voor de thuisploeg was het al een uitstekende start met een vroege goal van Dirk De Roeck, De bezoekende doelman slipperde toen eventjes en Geert Van Damme werd weer verslagen op een lobbal van Tuur Canfijn. Een fel aandringend FC Progress werd echter ge counterd door Etienne Haegens van FC Briel. Nog voor het halfuur zou de thuisploeg nog maals skoren via Lieven Meersman. Ondanks deze achterstand bleef FC Briel er echter in geloven en nadat Luc De Roeck de doelman van FC Progress werd verslagen, duwde ref Verheyden de bal in de eigen kooi. De bezoe kers wilden toen blijkbaar nog méér en voorde rust werd dat ook bereikt met Ivan De Kinder. In de tweede helft was het spelpeil veel minder en bleven de verdedigers meestal baas over de aanvallers. De beste kansen waren toen zelfs nog voor FC Briel waarvoor Ivan De Kinder met een kopbal de paal raakte. Noch tans bleef de stand ongewijzigd en in deze boeiende reekstopper, was dit voor de beide ploegen nog een gunstig resultaat Temeer omdat reeksleider FC De Cock ook al in be dwang werd gehouden bij VK Siera en de Hammenaars hebben zich nu ook al bij de middenmoot aangesloten. Bij FC Scoutshuis 81 zou FC Geywa zich met slechts acht spe lers aanbieden en door een suksesvolle straf schop van Mare Vercauteren stonden de Wui tens al onmiddellijk op winst. Een zwak pres terende thuisploeg kon daar zelfs niet veel tegenover stellen en de bezoekers probeerden herhaaldelijk om de voorsprong te verdubbe len. Na het kwartuur kwam FC Scoutshuis 81 dan toch gelijk via Roland Behiels en in het eerste halfuur, was de sfeer alleszins niet positief. Toen skoorden de beide ploegen elk viermaal geel en de thuisploeg nadien ook nog goals met Kurt Jensen en Freddy Huyghe. Door een kwetsuur stond FC Geywa in de tweede helft met zeven en nadat Roland Be hiels voor FC Scoutshuis 81 nogmaals aante kende, zorgde een nieuwe Hamse blessure nog voor een voortijdig einde. Zondagse derde afdeling De absolute verrassing in deze reeks was wel demederlaag van leider KWB Sint-Anna bij FC 't Klokhuis. Een goal was voor de Wuitens voldoende en daardoor is het aantal kansheb bers op de titel weer toegenomen. Voordelig ook voor SK Moerheide dat het vooraan ge klasseerde PW Hemelaer ook op afstand hield en voor het hoogste schavotje, is de ploeg uit Hamme alleszins nog niet uitgeschakeld. Bij VK Siera zijn die kansen echter al duidelijk afgenomen. Er werd nogal duidelijk afgete kend verloren bij FC De Roos en daardoor bevestigde VK Siera ook in de wisselvallig heid Kim F.C. Appels heeft zich na de onverwachte nederlaag op Sporting meteen herpakt. De zege tegen Opstal kreeg echter pas diep in de tweede helft vorm. De eerste helft was vrij evenwichtig, maar Appels bleek toch gevaarlijker voor doel. Terwijl Opstal het in die periode vooral met afstandsschoten probeerde, kwam Appels 2 keer dicht bij een doel punt langs de gevaarlijke Tony D'haese, doch hij mistte telkens. Op het halfuur kreeg hij een derde goede kans voor de voeten geschoven van uitblinker Jürgen Roelandt. Maar deze keer miste hij niet: 1 -0. Opstal bleef wel goed meevoetbal- len, maar kon de Appelse verdediging onder leiding van het secure duo Luc Roelandt - Stefaan Willems, niet meer verontrusten. Ruststand: 1-0, Minivoetbal Opstal ging na de rust verder op zoek naar de gelijkmaker. Ze kregen zelfs ver schillende goede kansen, waarondereen bal op de paal, maar het duurde toch een kwartier na rust vooraleer de stand weer in evenwicht was. Een uitverdedigen bij Appels werd kordaat afgestraft door Luc Demeyer. Van dan af begon Appels terug meer te drukken, maar Opstal bleef wel gevaarlijk op de counter. Zo zouden de bezoekers halverwege de tweede helft nog een tweede keer tegen de paal knallen. Maar even later kwam de thuisploeg dan toch terug op voorsprong, toen Dirk Van Doo- ren een strakke voorzet van alweer Jür gen Roelandt met het hoofd in doel kon verlengen. Nog geen 5 minuten later was het alweer raak. De ingevallen Chris Wal- raevens mocht aanleggen vanop 25 me ter van het doel. De wedstrijd was ge speeld en Appels kreeg nog een paar goeie kansen, maar de 3-1 stand ongewijzigd. Met deze nieuwe overwinning (18 op 20) behoudt F.C. Appels 2 punten voor sprong op dichtste concurrent Moer straat. Volgende week staat de uitwed strijd tegen 't Fonteintje op het program ma, momenteel vierde in de stand. Al weer een moeilijke klus. Voor F.C. Appels speelde: G. Claus, L. Roeland (45' C. Walraevens), S. Wil lems, D. Den Roover, B. Van Keer, L. Leys, F. Van Goethel, E. Beurms, D. Van Dooren, J. Roelandt, T. D'Haese. N.O.M.B. Berlaarse Minivoetbalkern Jeugdhuis Joko was van in de eerste periode op achtervolgen aangewezen te gen Jaudemannen die tot het einde moesten wachten om hun tweede zege veilig te stellen. Zo raakt Joko stilaan afgezonderd onderaan. Een onkennelijk BAC-Raemdonck is aan een reorganisatie toe maar wacht ook op de terugkeer van de gekwetsten. Tegen Sportleven moesten ze de wet van de sterkste ondergaan. Baert kon in de tweede periode het ver schil maken en in de derde periode ver der uitlopen. Verloren Hoek moest het spel ondergaan en kon slechts in de slotperiode dichter bij komen. Spectrum moest tegen huidige leider het onderspit delven en zo een stap terug zetten in de klassering. B D M moest wel tot in de tweede periode beuken om de weerstand te breken maar liep daarna vlot uit. In de wedstrijd tussen P'kes en Argenta was het meestal Argenta dat het initiatief nam en zo afstand nam van de P'kes dat slechts in de laatste periode de eer kon redden. De eerste periode tussen Carboys en Cafe Parking was een studieronde. In de tweede periode slaagden de Carboys erin een voorsprong te verwerven die na de kampwisseling door Cafe Parking te nietgedaan werd. De Carboys lieten het er niet bij en in de slotperiode gingen ze er op en er over. De Grill liet niet zomaar begaan en Immo- donk-Regina moest er alles uithalen om het verweer van De Grill te breken. Fysiek gaf uiteindelijk de doorslag en in de vier de periode werd de score nog opgedre ven. Minibond kwam in de eerste periode op voorsprong maar Data M vocht terug en dreigde meermaals maar bij Minibond bleef het slot op het doel en bleef een zeldzame nul op het bord. Ze lieten daar bij ook niet na ook nog te scoren. Joko-Jaudemannen 5-7 Sportieven-BAC 17-3 Baert-Verloren Hoek 6-4 BDM-Spectrum 10-1 P'kes-Argenta 1-4 Carboys-Parking 4.3 De Grill-lmmodonk 2-7 Data M-Minibond 0-4 1. BDM 2. Baert 3. Sportieven 4. Immodonk 5. Carboys 6. Minibond 7. Spectrum 10 9 0 1 19 10 8 0 2 18 10 8 1 1 17 10 8 1 1 17 10 5 3 2 12 10 5 3 2 12 10 5 5 0 10 8. Parking 10 5 5 0 10 9. De Grill 10 4 4 2 10 10. BAC 10 4 5 1 9 11. Argenta 10 3 6 1 7 12. Verloren Hoek 10 3 7 0 6 13. DataM 10 1 6 3 5 14. Jaudemannen 10 2 8 0 4 15. P'kes 10 0 7 3 3 16. Jeugdh. Joko 10 0 9 1 1 VDWG Op zondag 29 november vanaf 14u00 heeft op de terreinen en de omgeving van SC Wilskracht Hof- stade het nationaal kampioenschap veldrijden voor postmannen en da mes plaats. De verpleegdienst wordt gratis ver zorgd door Ronny Lambrecht en zijn echtgenote Noëlla Goossens. De palmen worden geschonken door het huis Norbert Van Driessche- Cornu. Een organisatie van Nestor Bloem en Luc Wauters i.s.m. de W.A.O.D.

De Voorpost | 1992 | | pagina 22