R. Espanol haalt verpletterend uit M.T.S.A.-Kalender Tragel Aalst pikt aan bij kopgroep M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal De Voorpost - 27.11.1992 - 23 LIEFHEBBERSVOETBAL Het gaat goed met de ploeg van voorzit ter Pedro Rivera die zelf langs de kant moest blijven daar hij een gele strafdag moest uitzitten, maar zijn kompanen vingen de leemte goed op en verplet terden het bezoekende De Zwaanvrien den uit Uitbergen met 6-2. Nog nooit moest deze ploeg zo een zware neder laag inkasseren, waardoor alle lof werd toegezwaaid aan de Spanjaarden. De topper tussen Excelsior-Waterval werd in het voordeel beslecht van de thuis ploeg die onder een ruime belangstel ling de huidige kampioenen zo goed als zeker alle illusies ontnemen om zichzelf als kampioen op te volgen. Leeuwerik kon op eigen veld gelijke tred houden met het bezoekende Hon da maar een strafschop luttele minuten voor het einde bezorgde alsnog een gevleide zege voor de gasten. Melcke- peeckvrienden is zich stilaan aan het lehabiliseren en moet bekwaam wor den geacht zich in de nabije toekomst uit de problemen te werken ondanks het 1-1 gelijkspel tegen het bezoeken de A.Z. 77 kreeg het met wat hen toe Imam. want de bezoekers liepen als tamme schaapjes te voetballen. Giwo Imam met een nipte maar oververdien- de zege naar huis door in Bambrugge te winnen bij het plaatselijke Octopus. Rode Lantaarn had aan 1 doelpunt ge noeg om de zege in de wacht te slepen ten nadele van het bezoekende Alexan der. Camu worstelt met een formcrisis na een uitstekend seizoenbegin verloor het tegen het plaatselijke R. Sportief haar vierde wedstrijd op rij en is de ontnuchtering nakend. Snas boog de 0-0 ruststand tegen het bezoekende Reynaerds in de tweede helft om in een mime 3-0 zege. In de tweede afdeling voegde Lion d'Or de vloer aan met het bezoekende Eeckhoom de 5-0 zege v/as niet eens overdreven. Bouw was uietrst verdienstelijk en ging bij Hout markt een scoreloos gelijkspel boeken, dit was eveneens het geval voor Blau we Vlam dat bij Apostelken voor een verdienstelijk gelijkspel zorgde, doel man Van de Wille ontpopte zich als een volwaardig sluitstuk en voorkwam dat de thuisploeg alsnog met de zege aan de haal gingen. Dyor speelde zich bij Bamboe zelf in vernieling nadat het heelwat scoringskansen onbenut liet en in de tweede helft door de thuis ploeg het deksel op de neus kreeg. Edo dat op bezoek was bij Blauw Wit zette een ftaterende verdediging op het ver keerde been en wonnen ruimschoots met 1-5 cijfers. N. Hof stade liet er geen twijfel over bestaan dat de ene neder laag van vorige week niet van dien aard was om te panikeren. Het ging met veeln overtuiging in de clinch met het Ihuisspelende Endoka en gaven deze laatsten geen schijn van kans. Onder den Toren - O.C. Aalst zorgde voor de nodige spankracht. Scheidsrechter Van den Steen kreeg het voortdurend aan de stok met bepaalde thuisspelers die zich met konden verzoenen met de beslissingen van de man in het zwart ondanks zijn goede leiding, en trou- <*ens voor natrappen als er reeds een lout gefloten is in uw voordeel kost dat terecht de rode kaart, het slachtoffer of kever gezegd de dader werd van het terrein verwezen Cool Patrick. De be zoekers wonnen overigens met het kleinste verschil. In de derde afdeling zal in de toekomst moeten worden afgerekend met het Denderhoutemse Breughels. In de eer ste helft kon het bezoekende Dressel nog enige weerstand bieden maar in de tweede helft speelde de thuisploeg zo sereen dat de bezoekers nog nau welijks aan de bak kwamen en een half dozijn doelpunten kregen te inkasse- ren. In de wedstrijd Capucientje-Animalia regende het doelpunten nadat de rust stand op 2-2 was geëindigd wonnen de bezoekers uiteindelijk nog met 3-5. Saf zette zich zonder problemen door te gen het bezoekende De Zwaan en kon de 6-0 winst rechtvaardigen. Even liep het uit de hand toen na enig duw en trekwerk thuisspeler Redant H. voortij dig naar de kleedkamer werd gezon den. Alewin blijft evenzeer in haar kan sen geloven indien het dit weekend haar wedstrijd tegen het Erembode- gemse Groen Wit tot een goed einde kan brengen kan het opnieuw de lei dersplaats van Saf overnemen daar de ze een vrije speeldag toebedeeld krij gen. Alewin won overigens met 0-4 bij Sixties. H. Maantje nam de maat van een stoomaflatend Tiger Pub dat niet de schijn kan wekken om het even goed te doen dan de voorbije weken. Cobilas liet zich bij wijlen vangen aan het bruta le spel van de bezoekers waardoor een oplettende scheidsrechter Eeckhout 2 spelers voortijdig de laan moest uitstu ren. Met 10 tegen 10 zette de thuis ploeg met beter voetbal de kroon op hei werk en won ruimschoots met 5-2. J. Timarcha-V.V.T.T.A. blonk uit door de sportiviteit die beide teams aan de dag legden en zorgden voor een terechte 1-1 puntendeling. In de zondagafdeling kon men nauwe lijks overspanning spreken, als men de uitslagen in ogenschouw neemt, zo won kampioen Rode Roos met een monsterscore 11-1 van het bezoeken de Koszen en kon Pano met ruime 8-0 cijfers het bezoekende Sunset het na kijken geven. Enkel de wedstrijden Star Boys-N. Wijk en Gipak-Park konden voor enige spankracht zorgen. Park won moeizaam bij Gipak met 2-1 en Star Boys moest de 1-1 gelijkspel toe staan. Laat ons even in d& toekomst kijken voor zaterdag 28.11.92 zal R. Espanol erin slagen om leider Excelsior een loef af te steken en kan Camu tegen Alexander opnieuw aanknopen met een zege of is Bouw bereid tot het uit erste te gaan om leider Lion d'Or van de gepaste repliek te dienen en is Galop genoeg gewapend om het bezoekende N. Hof stade in de problemen te werken, wel kom zien en beleef de spannende momenten die wekelijks in het M. T.S.A. te beleven vallen, voor meer informatie lees alle weken ons weekblad De Voor post. Voorde mensen uit Denderleeuw. Denderhoutem die dit blad niet in hur krantenkiosk kunnen bekomen kunner we U aanbevelen om zich te laten abon neren, voor meer uitleg wendt U naai het Gouden blad, Dr. De Moorstraat ir Aalst of bij Van Campenhoud Hans, Mo lenstraat 16, 9320 Nieuwerkerken, tel 83.84.16. Excelsior - Waterval 2-0 Deze wedstrijd deed heelwat belangstellen den naar den Osbroeck samen troepen, want dit voetbalfestijn wilde geen enkele voetbal supporter missen. Scheidsrechter Impens ge flankeerd door zijn grensrechters Klein en Velghe leiden op topniveau, wat zeker ten goede kwam aan deze wedstrijd. Kampioen Liefhebbersvoetbal. MTSA-ploeg Excelsior organiseerde een eetfestijn (da) Waterval kon haar reputatie als kampioen niet bewerkstelligen want het kwam maar bleekjes aan de start, het kon nauwelijks roet in het eten gooien van de thuisploeg dat haar suprematie tentoon spreidde. Reeds in de eerste helft kon de thuisploeg haar overmacht in doelpunten uitdrukken langs Van de Meersche A. en Altin- tas H. In de tweede helft wekten de bezoekers even de schijn om de aansluitingstreffer te forceren maar de lokale verdediging bleef goed verdedigen en kon de bezoekende spit sen op afstand houden. Met deze zege mag Excelsior zich de terechte leider noemen in de hoogste afdeling, de zege werd in dank afge nomen door de ploeg. Maar de spelers haas ten zich na het laatste fluitsignaal naar de kleedkamers om te informeren naar hun ge kwetste speelkameraad V. d. Meersche die reeds voor de vierde keer dit seizoen met een schouderkwetsuur moest afrekenenGelukkig leek alles nogal mee te vallen. R. Espanol - De Zwaanvrienden 6-2 Wat de supporters op den Bergenkouter te zien kregen sprak tot de verbeelding. De Span jaarden begonnen niet al te goed aan hun Bamboe - Dyor 2-1 Hoewel de bezoekers V. van de wedstrijd domineerden kregen ze toch het deksel op de neus. De thuisploeg stond namelijk bij mo menten te bibberen op hun benen door de druk die de bezoekers uitoefenden. Maar de enor me kansen werden allen de nek omgewron gen zelfs vanop 1 a 2 meter van het doel konden ze niet voor de afwerking zorgen, wal een logisch 0-0 gelijkspel bij de rust tot gevolg had De tweede helft bracht hetzelfde spelbeeld de bezoekers dolden met hun tegenstanders maar hadden evenzeer hun schuttersmateriaal in de kleedkamers gelaten, dit vroeg om wraak want bij de eerste goede lokale tegenaanval was het reeds raak toen Piens C. met een lage schuiver uithaalde 1 -0. Voorzitter Dierick beel zich van konsternatie de nagels stuk want in zijn 13 jaar als voorzitter had hij zoiets nog niet meegemaakt met deze voorsprong kregen de lokalen vleugels zeker wanneer de verdedi gers van de bezoekers hun stellingen verlieten om zelf de gelijkmaker na te streven. Dit was echter van het goede te veel met dien verstan- laaiucn ucyuniicii mei ai ic uucu aan mum wedstrijd en keken bij de rust op een 1-2 de0 dat de '°kalen ™.?r ru'™te kre9en en achterstand aan, toen De Grauwe F, met twee ^"d0ank^rf1>ru'k ™a«e om de num* treffers zijn ploeg op voorsprong bracht. Dit ÏÏJnï?p9lon "e en .te ,trappe" lan?a tot ontevredenheid van voorzitter Rivera Pedro n°9 de °P de ke,e' die wegens gele overlast noodgedwongen 9^ettoen De Wolf P. ineen wanhoopspoging langs de kant moest blijven. Met de rust werd J2/5onuS'deJ" da aanBiuiüngstreffer er een hartig woordeje Spaans gesproken wat f'™oi doelpunt) maar de kan voor de bezoekers onverstaanbaar leek, men d'®t 'j voordien kreeg werden allen naar was echter gerust in de zaak, maar wat bleek da getrapt. Inde slotfaze sloot in de tweede helft de bezoekers werden van 9 defensie goed dat er geen het veld gespeeld. Het Spaanse temperament aan waa 0f diza9e ver" en de technische vaardigheid haalden de bo- we afn. voett>alkenners venhand in plaats van 1-2 werd de wedstrijd Pv®r' maar als men al de kansen die men winnend afgesloten door de thuisploeg Van n'f' a" ber\utteni mag men zeker de den Brempt G. (2x), Diaz J„ Amry J„ Padra- verdiens,e niet °Peisan de zege te behalen, gosa V. en Diaz A. deden de Uitbergenaars de o. den Toren - O.C. Aalst das om. Melckebeeckvrienden - A.Z. 77 Scheidsrechter Van den Steen had het zeker niet onder de markt met deze 2 uitgelaten De Ledenaars zijn zinnens hun huid duur te p'oepe" die st!|eden voor de zege.maar daar verkopen en lijken goed op weg om zich In verleden reeds andere katjes te nocolon Lroon ctnnrdo hii ?irh hior ntot ann Dn stilaan uit de degradatiezone te werken al blijft geselen kreeg stoorde hij zich hier niet aan en het nog een lange lijdensweg om hun doel te £ree.p !en9®Pas,e tijde in. De bezoekers leken bereiken. Het begon nochtans niet goed want hun kalmte l.e overwonnen hebben en zorgden de bezoekers konden zonder te overtuigen y°or ,ults,eke"d samenspel waartegen de langs Van Eygen P. 0-1 voor. Maar in de thuisploeg met opgewassen bleek, wat op de tweede helft zorgde de thuisploeg voor de zenuwen begon te werken van een aantal kentering, de bezoekers mochten van geluk spreken dat de trefkracht van de thuisploeg spelers die met een gele kaart tot de orde werden geroepen door de spelleider. De rust nog niet helemaal op punt staat, zodat deze bracht geen enkel resultaat op 0-0 zodat de niet verder kwamen dan een gelijkspel met tweede helft uitsluitesel moest brengen wie een doelpunt van Joos H. Niet helemaal ten aa" het langste eind zou trekken He waren Bouw moest zwaar gehavend de verplaatsing maken naar Houtmarkt maar liefst 6 basisspe lers moesten verstek laten wegens gele over last maar sleepten niettemin een verdiend 0-0 gelijkspel uit de brand. Doelman Van de Wille van Blauwe Vlam hield met uitstekende para des zijn ploeg van de nederlaag tegen Apostel ken dat gezien de overmacht niet tevreden was met het 0-0 gelijkspel. Breughels - Dressel 6-0 De ploeg uit Denderhoutem draait reeds van bij de seizoenstart op volle toeren. Het verloor tot dusver nog geen enkele wedstrijd. Voor Dressel daarentegen is het rendement ver te zoeken nochtans beschikt men over heelwat begaafde spelers die ondanks hun goede wil met hun normale spelpeil bereiken na amper 10 min. keken de Moorselnaars reeds op een 2-0 achterstand aan toen Van der Stockt G. 2x door de mazen van het net glipte en beheerst doelman Van Biesen G. in de luren legde. De Moorselnaars werden wakker geschud en gingen op hun beurt het plaatselijke doel be stoken, maar onkans hield hen van een tegen treffer. In de tweede helft kon men nauwelijks nog spreken van een wedstrijd de suprematie van de thuisploeg sprak boekdelen en de bezoekers werden van het kastje naar de muur gespeeld, zodat ze nog 4 doelpunten moesten inkasseren. Goubert P. (2x), Bliki G. en Stock man J. stuurden de bezoekers met blozende kaken huiswaarts. Capucientje - Animalia 3-5 De lokale ploeg nam aanvankelijk het heft in handen en drongen de bezoekers uit Dender leeuw op eigen speelhelft terug wat resulteer de in een verdiende 2-0 voorsprong langs Van Lysebetten, Van der Staelen maar toen kwa men de bezoekers zich mengen in het debat en kon bij de rust een 2-2 gelijkspel afdwingen men had begrepen dat de verdediging niet al te stabiel stond te spelen en dwong in de tweede helft de zege af met doelpunten van Van der Eist J. (2x), Van den Borre F., De Paepe C. en De Saedeleer JTussendoor had Van de Voor de de 3-5 eindstand gezorgd. Saf had weinig moeite om staartploeg De Zwaan het nakijken te geven Bornauw J. (3x), Van Damme P. (2x) en Redant H. zorgden voor de ruime 6-0 eindstand. Laatstgenoem de die gekend staat als een zeer sportieve speler ging dit keer zijn boekje te buiten en werd door de goed leidende scheidsrechter voortijdig naar de kleedkamer verwezen. H. Maantje sloot haar thuiswedstrijd met suc ces af door met 2-1 te winnen van het bezoe kende Tiger Pub, Osselaer G. en De Winne P. zorgden voor de winst. Cobilas gaf met enkele splijtende demarages van hun spitsen het agressieve Pie Boys met 5-2 het nakijken. Scheidsrechter Eeckhout vond het terecht noodzakelijk om 2 onruststo kers met een rode kaartte gedenken. Co-lei der Alewin ondervond nauwelijks problemen bij een sportief Sixties dat zich bij de zaak schijnt neer te hebben gelegd en zoals ik kon vernemen volgend seizoen uit een ander vaat je gaat tappen De bezoekers sloten hun ver plaatsing af met een 0-4 winst De Smedt G. (3x), en De Wolf G. zetten hun ploeg op rozen. In de zondagafdeling had leider Park het uit erst moeilijk om het thuisspelende Gipak op de knieën te krijgen het werd een moeizame 1 -2 zege met doelpunten van Muylaert G. en Po- devijn E. Rode Roos daarentegen won van het bezoe kende Koszen met een monsterscore 11-1. Huylebroeck W. (6x) Comand B., De Corte M„ De Smet JDe Troch E. en De Petter S. namen de bezoekende goalie onder vuur. Star Boys kon op eigen veld geen afstand nemen van het bezoekende N. Wijk zodat de wedstrijd eindigde op een billijk 1 -1 gelijkspel met doelpunten van Bombeeck B. en Van Driessche I en tot slot kon Pano een karre- vracht doelpunten in de netten van het bezoe kende Sunset deponeren 8-0. Van der Borght P. (4x), Braem R., Parewijck P., BeckerG. en Crockaert waren de smaakmakers in deze niets betekende wedstrijd. Er schijnt zelfs twijfel te bestaan of Sunset het einde van het seizoen haalt en ophoud te bestaan na vele jaren in het M.T.S.A. te hebben gevoetbald. Weerom staan er heelwat toelangrijke wed strijden op het programma. De voetbalgids maakt U wegwijs waar U zoal terecht kunt. Lees daarom dit blad De Voorpost. Georges Lief hebbersvoetbal. De organisatoren en hun helpers tijdens het eetfes tijn van liefhebbersklub 'De Vlasbloem' in Grembergen (vh) Zaterdag 28 november -15.00 u. Eerste afdeling A.Z. 77 - Giwo: A. Eeckhout Camu - Alexander: F Boudelet De Zwaanvrienden - R. Sportief: P. Nys Honda - Snas: De Jonghe A. Octopus - Leeuwerik: A. Garcia R. Espanol - Excelsior: N. Stalpaert Reynaerdt- R. Lantaarn (Lede D): R. Impens Waterval - Melckebeeckvrienden: L. Verbeeren Tweede afdeling Apostelken - Dyor (Osbr. C): Eddy Van Impe BI. Vlam - Endoka: K. Dalschaert - 17 u. Blauw Wit - Bamboe (Osbr. D): D. Van de Steen Bouw - Lion d'Or: R. Everaerts Eeckhoorn - O. de Toren (Lede A): P. Kempeneers Galop - N. Hofstade: P. V. de Graaf O.C. Aalst - Edo (Osbr. B): E. Peirlinck Derde afdeling Alewin - Groen Wit: P Van Caelenbergh Capucientje - Breughels: E. Van den Bossche Cobilas - Dressel: J.P Du-Song De Zwaan - Tiger Pub R. Meert -13.30 P. Boys - J Timarcha (Osbr. E): G. Van Tittelboom Sixties - H Maantje P Roelandt V.V.T.T.A. - Melody: M. Weymeis Zondag 29 november -10.00 u. Koszen - Sportkring (Osbr. C): Eric Van Impe Pano - N. Wijk: F. Flores Park - Star Boys (Osbr. B): A. Van de Velde Sunset - Rode Roos: P. Van Mieghem Georges onrechte waren de bezoekende bestuursleden woedend over de wanprestatie van hun ploeg. Leeuwerik - Honda 1-2 Een gelijkopgaande wedstrijd waarin de thuis ploeg zich niet onbetuigd liet en het de bezoe kende verdedigers meer dan eens moeilijk maakte Scheidsrechter Stalpaerd moest meer dan eens uit de doppen kijken om deze gevarieerde wedstrijd de nodige luister bij te zetten. Tegen de gang van het spel in klommen de bezoekers voor de rust op voorsprong toen de uitstekend keepende Leeuwerik doelman Haleydt op het verkeerde been geplaatst werd door Carael L. deze minieme achterstand leek echter geen ramp te zijn voor de lokale ploeg dat in de tweede helft voor gerechtigheid zorgde toen Ruyssinck de bordjes in even wicht bracht 1-1. Deze stand bleef geruime tijd aanhouden, maar toen een plaatselijke verdediger terecht of onterecht de bal met de hand beroerde in het strafschopgebied wees de scheidsrechter resoluut naar de stip. Ca rael L. liet zich met pramen en schoot de strafschop haarfijn binnen 1-2 De luttele mi nuten die de lokale ploeg nog reste waren met meer voldoende om de verdiende gelijkmaker na te streven. Giwo was de nederlaag van vorige week reeds vergeten en ging de moeilijke uitwedstrijd bij Octopus glansrijk winnen 1 -2 met doelpunten van Ceuppens R en Daeleman N. De eind stand die reeds bij de rust was bereikt toen Fosselle F. de aansluitingstreffer lukte Rode Lantaarn - Alexandetr was een genietba re wedstrijd met een kleine eindstand van 1 -0 in het voordeel van de thuisploeg Schalck B zette de netten bol. Van den Steen G. en Uyttenhove B. zorgde voor winst in de wed strijd R Sportief-Camu meteen de vierde ne derlaag op rij voor de Hofstadenaars die de 2-1 eindstand nog billijk vonden In de onderste regionen deed Snas een goede zaak door het bezoekende Reynaerd met 3-0 terecht te wijzen, Helin P.De Coninck L. en De Waele T. bezegelden het lot van de bezoekers. uiteindelijk de bezoekers die deze slopende wedstrijd in hun voordeel beslechtte toen Bruylandt P randje buitenspel op doel af stormde en beheerst binnentrapte 0-1. Dit deed zeker de gemoederen niet bedaren van de lokale aanhang die ten onrechte geloofden in buitenspel het werd zelfs zo erg dat de thuisploeg tot 10 man werd herleid toen Cool P die een vrijschop meekreeg wegens een overtreding van zijn tegenstander zich revan- ceerde en prompt de rode kaart onder de neus werd geduwd Alle goede wil ten spijt bleef de wedstrijd rumoerig tot het einde maar de be zoekers die hun kalmte beheerste keerden met de 2 punten uit Gijzegem terug. Endoka - N. Hofstade 0-3 De thuisploeg trad voor het eerst dit seizoen aan met oud Eendracht Aalst speler Jean Arnolis maar kon niet beletten dat de bezoe kers op een verdiende zege afstevenden De nederlaag van vorige week behoorde al vast tot het verleden en was volgens het bestuur te wijten aan een off-day, nochtans zorgde de thuisploeg voor heelwat weerwerk maar kwa men bij kopduels duidelijk in gestalte tekort. Bij de bezoekers spelen namelijk een aantal spelers die de 1,80 m overschrijden met name de gebroeders Keymeulen Danny en Luc, die met hun tweetjes voor de verrassing zorgden en de thuisploeg het nakijken gaven Leider Lion d'Or leek een klasse te sterk voor het bezoekende Eeckhoorn dat met droge 5-0 cijfers naar Lede terug werd gestuurd. Van Damme J (2x) Bergman. De troch H. en doelman Matthijs op strafschop zorgden voor de ruime winstmarge. Blauw Wit zag alle kleuren van de regenboog tegen het wederom op volle toeren draaiende Edo dat haar mindere periode achter zich heeft gelaten, de Blauw Witten werden hiervan de dupe en moesten met 1-5 de duimen leggen. Van Hyfte S., Ceuppens P Hoffehnck J De Waegeneer C en Steenhout R zetten de loka le doelman voor schut, Van Rossem P. lukte het eerreddende doelpunt Liefhebbersvoetbal. Zo'n eetfestijn als dat van De Vlasbloem te Grem bergen is dikwijls een gelegenheid om er een familie-uitje van te maken (vh) BOWLING In ere-afdeling moest Dyor-Matsuga zijn tweede thuisnederlaag van het seizoen slikken en wel tegen Pro Shop 1 dat nochtans maar een eindscore van 2630 punten boekte Toch was dit ruim vol doende om de Ajuinen met 2-6 in het verlies te duwen want enkel Eric De Taeye was met 559 punten in zijn gewo ne doen daar Dyor-Matsuga op een to taalscore van 2510 pins bleef steken. Knappe Pieters Tragel Aalst pikt in eerste opnieuw aan bij de kopgroep en daar had Roger Pieters een serieus aandeel in want de Meetjes- lander haalde met 683 pins de hoogste weekscore in Oost-Vlaanderen. Hij sleur de zo zijn maats naar een 6-2 zege tegen Center Danny dat Frangois De Troeyer (568) onvoldoende kon steunen en zo naar de onderste regionen is afgezakt. Hubert Boone (574) en Patrick Vander- straeten (592) tilden Vehent naar een score van 2672 pins maar bij de eindaf rekening moest men toch een 2-6 verlies op de koop toe nemen. Zilverspar Wel lington kwam immers aan 2598 pins en dat bracht heel wat puntjes in het laatje. Ook Tirolerhof mocht niet klagen over de prestaties van Roger Van der Vurst (564), Jos Geeroms (564), Rudy Troch (594) en Daniel De Kegel (603) die vol gende week bij Ronse ook niet bedreigd zullen worden. De Kat wint trio-wedstrijd Het dertiende nationaal voor trio's lokte liefst 258 inschrijvers naar bowling Gan- zendries in Erondegem. Kris Gortemans en René Van Horebeke werden met een serie van 287 pins de topscorers van het tomooi. De zege in de individuele knock-downkompetitie was voor Van Der Haeghen (in scratch) en Dirk Keste- mont (in handicap). Laatsgenoemde be zorgde samen met Stefaan Ottoy en Mare Peeriinck aan De Kat Aalst ook de grote trio-eindzege. Dirk Daelemans

De Voorpost | 1992 | | pagina 23