Meestal met zwaar geschut Aaigem zwaar onderuit Sparta Buggenhout onderuit °Pt,orP doet leider White Boys de das om Braekeveld in goede doen 20 - 11.12.1992 - De Voorpost VOETBAL Tweede provinciale B Derde provincia|e D In tweede provinciale B werd uitgepakt W. HOFSTADE is er eindelijk in geslaagd gen Lutterzele en scoorde tijdens de eer met zwaar geschut. De zwaarliggende nog eens een punt te veroveren. Met een ste helft uit alle mogelijke hoeken. Lieb- op bezoek bij het zogenaamde openingstreffer van Bomaux werden ook KEN een begenadigde dag en bracht he terreinen waren hiervoor meestal de oor- penaltydoelpunt van Gits en een tweede recht (2), Borms en Michiels lieten er in zwakke Ede werd er zwaar ingepeperd de bezoekende gelederen tot tien eenhe- bezoekende team een zware 7-0 neder- zaak. De technische vaardige ploegen doelpunt langs Verlee scheen de zaak in de eerste helft geen gras overgroeien met 7"2 Alleen De Wllde en De Vadder den herleid. Doggen behield tijdens de laag toe In de thuisploeg waren Van der waren doorlopendI iri hun nopjes. Zo kannen en kruiken voor de thuisploeg. In Met 0-4 in het krijt aan de rust was (strafschop) konden voor toejuichingen tweede periode wel het initiatief maar Steen en De Maeseneer out-standing. De kreeg SK TER JODEN van Oosterzele het laatste kwartier ging Wilskracht toch Lutterzele een vogel voor de kat na de zor9en in het bezoekende kamp. moest het verder stellen zonder Ophal- zeven scherpschutters bij Kerksken wa' zwaar op de broek met 2-8. Bij een 0-3 nog zwalpen toen Meerbeke een wan- rust. Borms en Lievens troffen nadien GIJZEGEM kende een blitzstart tegen vens en Pieters wegens rode kaarten. In ren: Erpoele, Van den Steen (3), De Nijs aan de rust was de overwinnaar eigenlijk hoopsoffensief ontketende en waarbij nog twee keer raak. Welle. Halfweg de eerste helft scheen de de slotminuut mikte De Wolf voor de en Deville (2). al gekend. Bij een 0-7 stand liet Ooster- Jenquin en Beerens de bezoekers langs- FC MERE werd zwaar ingepakt met 1-6 wedstrijd reeds beslist met doelpunten bezoekers nog eens raak vanop de stip. BAARDEGEM zorode on St nPnrta zele even de stoom af en kon Van Auden- zij brachten. door langs Van Landuyt en Steenhout (2). Eindstand: 0-2. leZ vo een even^cMoe eeS mamïttnn? SCOren en TK HELDERT Pakte °P Opstal eveneens kon enkel de eer redden. BAMBRUGGE Nadlen mlslen De Pa™ en Keymolen Leider Lebeke ondervond heel wat last helft. De bezoekers kwamen heteerst»! uit met zwaar geschut en zette een 0-6 op scoorde zes keer tegen Ophasselt, maar "<>8 een paar kansen om die voorsprong van HERDERSEM dat o.i. meer verdien- winst langs Hevvaert maarnoqvoorï SK AALST was tijdens de eerste helft het scorebord. Op het halfuur startten de moest ook drie treffers inkasseren Een verder uit te dlePen- Na de rust kwam de dan een 2-1 nederlaag. De thuisploeg rust kon Ruysseveldt'tegenscoren Tier tegen Onkerzele de meest overtuigende motoren van de bezoekers op volle toe- plezierige voetbalnamiddag werd het al- Welle sterker opzetten en kwam terug tot kwam eerst aan de leiding langs Spitaels. mjnuten na de kampwisselinq was e ploeg, maar De Wit en Cornells misten ren en via Cooman en Van Zeebrugge leszins voor de toeschouwers Het over- 3-1. In het thuiskamp ging men nadien maar nog voor de rust bracht Corthals de herrie in beide kampen Dat leidde tot dt een paarwenkende kansen. Na de kamp- werd het voor rust 0-2. Toen Cooman wicht van Bambrugge was nadrukkelijk n09 even bibberen toen Van den Bergh balans in evenwicht. In de tweede helft uitsluiting van Aendekerk (Baardeaeml wisseling kende de thuisploeg snel suk- onmiddellijk na de kampwisseling er 0-3 na de rust met nog drie goals van Van °P de 52' zii" ei0en doelman te grazen kende Herdersem tegenslag toen Aerts en Berx (Denderleeuw) Toen de oemot ses via Verstuyft. Zijn kopbal was on- van maakte was de wedstrijd in feite Gijseghem, Triest en Bael In de eerste nam Giizegem hield nadien de wedstrijd de dwarslat trof. Een lichttoegekende deren kalmer waren wist de ionoe Van houdbaar voor de bezoekende doelman, gespeeld. Van Zeebrugge, Eeckhout en helft had Van Gijseghem al drie keer onder kontrole- Eindstand: 3-2. strafschop bezegelde uiteindelijk het lot Langenhove voor Baardeqem de win- Onkerzele, op zoek naar de gelijkmaker, nog eens Cooman zorgden nadien nog gescoord voor de thuisploeg DOGGER EREMBODEGEM moesttegen van de bezoekers. Herdersem had min- ning-goal te scoren werd daarna gecounterd door Cornelis voor een spetterende 0-6 zege. BAD W. MOORSEL al na drie minuten de sfens recht op één punt. en tijdens de slotminuten scoorde Van Ook OORDEGEM schoot met scherp te- uitgesloten De Cock missen, maar na de KERKSKEH kende tegen NIEUWERKER- Audenhove de derde Aalsterse treffer. Voetbal. Doggen-W. Moorsel 0-2 Doggen-W. Moorsel 0-2 Appels-St.-Gillis 1-2. Geldhof van Appels gaat op het bezoekende doel Derde provinciale F Voetbal in vierde provinciale SPARTA BUGGENHOUT dat de jongste weken nogal wat furore maakte met op hefmakende overwinningen ging tegen middenmoter Sombeke de boot in met 3-0 en moet hierdoor de leiding afstaan aan Sint-Gillis-Waas. In een evenwichti ge eerste helft was Buggenhout noch tans de betere ploeg met kansen langs Van Belle, Muysewinckel en Christiaens. In die periode kende Sparta wel tegen slag bij het afronden. Buggenhout was ook na de rust de meest imponerende ploeg maar werd op de 75' gecounterd door Segers. Het laatste kwartier werd voor Sparta uiteindelijk noodlottig. In een vol eindoffensief kregen de bezoekers het deksel op de neus door die snel uitbrekende Segers. FC BAASRODE is nog steeds op zoek naar zijn eerste overwinning. Tegen Tiel- rode lukte het nog niet al stond Baasrode deze keer dicht bij een verdiend gelijk spel. De aansluitingstreffer werd ge scoord door Joos (1-2), maar verder geraakte de thuisploeg niet meer. GREMBERGEN op bezoek bij Bazel, ver loor er nipt met 2-1. Het liep uit op een bitsige wedstrijd met niet minder dan zeven gele kaarten. Grembergen kon de stand openen rond het halfuur langs Claes op aangeven van Nobels. Even voor de kampwisseling kwam Bazel op gelijke hoogte. Na het uur keek Grember gen neer op een 2-1 stand nadat Stuer een strafschop mocht omzetten. FC WIEZE moest naar Straatje zonder libero Hans Van Driessche (rugletsel). Ook Benny Rogiers is nog niet speel- klaar. Ondanks deze handicap hield Wie- ze in het Waasland de balans met 2-2 in evenwicht. Het werd nog een spannend einde te Stekene. In blessuretijd kon Van Driessche vanop de strafschopstip de 2-2 eindcijfers vastleggen. SP. APPELS-E. ST.-GILLIS-DENDER- MONDE werd betwist in een echte der bysfeer. Die werd nog geaksentueerd toen na 20 minuten Duez werd neerge haald in de strafschopzone. De Man mik te juist (0-1). Toen Collewaert 15 minu ten later de tweede bezoekende treffer op het scorebord prikte, leek de wedstrijd vroegtijdig afgelopen. Nadat onmiddellijk na de rust Raes kon tegenscoren ont stond weer hoop in het thuiskamp. Die bleek echter nadien ijdel te zijn. De Een- drachtdefensie organiseerde uitstekend, maar kende toch wel geluk toen Creus de paal trof. Appels-St.-Gillis 1-2. Teirlinck tracht zijn tegenstander te verschalken (vh) OPDORP zorgde voor de stunt van de dertiende speeldag. Het bezorgde leider White Boys in vierde provinciale F de eerste nederlaag van het seizoen. Op- dorp loerde in deze wedstrijd doorlopend op de counter en kende hiermee een eerste keer sukses langs Nico Coppens vlak voor de rust. Een kwartier van het einde zorgde Jo De Wachter voor de genadestoot. Proficiat, Opdorp. BOONWIJK ging slechts in het laatste kwartier tenonder tegen leider Moerbeke Boonwijk was na het halfuur op gelijke hoogte geraakt langs De Bondt (1-1), maar kon het slotkwartier niet beletten dat de bezoekers nog twee keer raak troffen langs De Roos en Verschueren. Na een 0 op 6 kon VK HAMME weer punten pakken tegen Wachtebeke. Trai ner Van Haver had enkele ploegwijzigin- gen doorgevoerd en dat leidde tot een 2-1 zege. Het zag er nochtans niet zo best uit voor de thuisploeg toen na een uur doelman Quintelier in de fout ging. Gelukkig waren nadien Van Buyten en De Busschere genoeg attent om het tij te doen keren. Eindstand: 2-1. BERLARE m een echte off-day, ging tij dens de topper tegen Gijzenzele zwaar onderuit met 5-1. De Berlaarse verdedi ging stond op losse schroeven en stond na een uur al met 4-0 in het krijt. Bock- staele en Droesbeeck waren ongrijpbaar voor de bezoekende verdedigers. VAL. OVERMERE blijft in het bezit van de rode lantaarn na 4-3 verlies tegen West- rem na een wedstrijd van haasje-over. Doelpunten: 10' Verschueren 0-1, 43' Rottiers 1-1, 55' De Winter 2-1, 58' Verschueren 2-2,60' De Winter 3-2,70' Keymeulen 4-2, 75' Onselaere 4-3. OUDEGEM nam tegen Daknam het eer ste kwartier voor zijn rekening en leidde aan de 13' met 0-2 met doelpunten van SQUASH Vermeir en Wuytack. De thuisploeg kon nog voor de rust op gelijke hoogte komen met treffers langs De SmitenTansonbite. Na de rust moesten de doelwachters in beide kampen nog flink uit de doppen kijken, maar verdere doelpunten bleven achterwege. B.A.D. In Coastal 2 blijft Braekeveld de zegepralen aan mekaar rijgen. Nu kreeg men het bezoek van Sportjoy dat ook met ambities aan deze kompetitie begonnen was. Het werd een kom- plete walkover voor de Ajuinen die via Van Melckebeke (3-0 tegen Heyde), De Backer (3-0 tegen Blomme), Van Den Einde (3-0 tegen Dyselinck), Bauwens (3-0 tegen Van Poucke) en Bombeke (3-0 tegen Pauwels) geen enkel frame cadeau gaf en zo de leiders positie ten overstaan van Piramid en Oasis serieus versterkten. Ook Tragel in goede doen Na een zwakke start is ook Tragel in deze reeks op kruissnelheid geraakt en daar profi teerde men ook tegen hekkensluiter Deinze van om het puntentotaal met vijf op te vijzelen. Enkel Freddy April moest een game tegen Geryl (1-3) prijsgeven, maar in de andere partijen waren Jarrie De Man, Rudy Mattheus. Emiel Cornelis en Tom Leys mans genoeg om 3-0 cijfers op het scorebord te prikken zodat men stilaan in de middenmoot plaatsvat. In Coastal 1 liet leider De Schreef een steek vallen tijdens het bezoek aan Gantoise dat niet onder de indruk kwam toen Jo Hanssens (2-3) en Wouter Van Damme (0-3) de Aalsterse ambities kracht bijzetten. Terecht want zowel Dirk Coppens (3-2 tegen Van Huffel), Mare Michiels (3-1 tegen Cornelis) en Guy Van Nieuwenborgh (3-2 tegen Kina) lieten het af weten zodat promotie naar derde nog geen zekertieid is. Fairplay stelt zaterdag drie nieuwe courts open en ter dier gelegenheid kan men er, mits voorafgaande reservering, ook kosteloos een uurtje squashen In kompetitie rekende men ondertussen af met Roeselare dat door Bour geois, De Ridder, Drumont en Roels een 4-1 nederlaag aan de broek kreeg gesmeerd, Piramid verloor bij de dames de topper bij Martini en ook Monique Vermote (fot) kon hier niets aan verhelpen want tegen Cindy Buysse (ex-Ucon) ging ze met driemaal 9-2 zwaar de boot in. Dirk Daelemans Appels-St.-Gillis 1-2. Geldhof krijgt het lastig met al die tegenstanders Appels-St.-Gillis 1-2. Van den Hauwe is alleen door maar zal teaen de rond zich vh) paal schieten (vh) y Appels-St.-Gillis 1-2. Spartaan Van den Hauwe in duel (vh)

De Voorpost | 1992 | | pagina 20