Excelsior gecounterd door Royal Sportief M.T.S.A.-kalender M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal 22 - 1112.1992 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL heelwat kelders onderaelooen ook dl li h'l ip zette blJ Mel' opvullen en gal hel bezoekende Dyor miooelen wou men Hem afstoppen maar niets speelvelden hadden mei dit euvel af tl ckabeeh/rlendeda kmon °P hel werk geen schijn van kans, uitslag 3-0. Ga- leek gebaat want hi| slalomde zich als een mlele tllZll'd 1 e" mimschddts met 0-4. Na de top dat ondanks de zware handikap het riel rlrel uu U wedstrijd van vorige week tegen veld in moest tegen het bezoekende tercnnnH t^o Wn f6?'Lantaarn was het thuisspelende Rey- Blauwe Vlam ondervond echter maar tersnood worden afgelast. De Water- naerds terug in verval en moest met 0-a weinig hinder en stuurden de bezoe-, deedbaar naa™ °P de luimen leggen van het bezoekende kers meteen 5-1 nederlaag huiswaarts. atdelilTkól TralH °°.klndederde Cumu. R. Lantaarn wist de zege in ei- Ook Edo wist haar thuiswedstrijd in alii l wedstrijd Animalia - gen huis te houden na een ruime 6-1 winst om te zetten en stuurde het 6e- dtld tut dobr9a"9 winst tegen hun opponent Snas. Leeu- zoekende Eeokhoorn met een 3-1 pan- wZ lItLllZ l T wer!.k sleePtP bij A.Z. 77 een verdiend doering huiswaarts. En Apostelken min l/nn Anmai 11'a gelijkspel uit de brand 0-0 en de wed- moest in haar thuiswedstrijd eveneens Srlll ULT3"ada"!a''naas' deze a<md Alexander-De Zwaanvrienden haar meerdere erkennen van het be- lll u lL werdbarschaPenin werd door speciale omstandigheden zoekende Blauw Wit dat de zege bin- een grote waterplas waar de wilde een- nietbegonnen.Toendethuisploegzich nenrijlde 1-2. lllierf ïlm"9n l"u T 1'e de scbeids'echter aanboden met in de derde aldeling klimt Sal voorlopig tlltlLi kdmPel"'ema'chen honden het scheidsrechtersblad kwamen ze tot alleen op het hoogste schavotje nadat Zl Z aIHL n 11 'erreine" de vaststelling dat de verplichte bonds- Breughels vni en Aiewin haar wedstrijd lUlLlll Ti Osbroek waren goed kaarten met aanwezig waren, spellet- tegen Ammalia tot een later te bepalen bespeelbaar. Daar vond de kontronta- der Staipaerd was begripvol voor deze datum zag uitgesteld worden. Eerstge- volleerde waterskieër door de verdediging en gaf de plaatselijke goalie reeds in de eerste helft het nakijken, een stunt die hij in de tweede helft nog eens zou herhalen. Wat kon de thuisploeg hiertegenover stellen? Niets, want de goed georganizeerde verdediging met een uitstekende laatste man Kiekens D. hielden de plaatselijke spitsen op afstand, zodat er nau welijks doorkomen aan was Voor de leiders die al bij al op een verdiende nederlaag afste venden wat de rest van de kompetitie terug heelwat spannender maakt. tie plaats tussen leider Excelsior en het vergetelachtigheid en gaf hen 15 min. bezoekende R. Sportief uit Gijzegem, respijt om alsnog de bondskaarten te voor de thuisploeg zal deze wedstrijd haten, toen deze uiteindelijk ter plaatse nog lang in het geheugen gegrift staan, waren kon de wedstrijd met enige ver- daar de bezoekers de lokale ploeg in traging beginnen dacht men, maar toen het zand (water) deden bijten en ver- kwamen de bezoekers uit Uitbergen op diend de zege mee naar huiswaarts de proppen dat ze hun spelersuitrus- mochten nemen. De wedstrijd Giwo- ting vergeten waren, hierdoor trof de Waterval was niet om zonder hand- scheidsrechter zijn konklusies en liet schoenen aan te pakken, dat onder- zoals de reglementen het voorschrijven vond spelleider Garcia die menigmaal -je wedstrijd niet doorgaan zodat de met het geel karton moest zwaaien en bondsleiders de knoop moeten door bezoeker Van Heek F, met twee gele kaarten naar de warme douche moest sturen, maar deze laatste was zo ge tergd door zijn uitsluiting dat hij het lef noemde moest heelwat energie ver spillen om het thuisspelende Tiger Pub op de knieën te krijgen. Capucientje speelde bij Cobilas een verdienstelijke wedstrijd en won verdiend met 2-1. Een ernstig meningsverschil in het bestuur van Pie Boys waardoor een aantal be leidsmensen samen met een aantal spelers hun ontslag aanboden kwa men bij het plaatselijke Melody nauwe- Giwo - Waterval 2-3 I Zoals men reeds uit het verleden kon opmaken zou spelleider Garcia geen al te rustige namid- V I f f dag tegemoed gaan. Zowel de Aalsterse als de B- ,fi( JB ploeg uit Wichelen kunnen op sportief vlak B >9 luchten de span- !T ning te snijden was. Oe bezoekers zorgden op M de uitstekend bespeelbare grasmat voor het ^Br jBKtëSJÈffiÈ meeste gevaar met dien verstande dat de meeoprukkende verdedigende kapitein Pan- MTSA-Liefhebbersvoetbal. Gipak-Koszenklub (da) nekoeck A. de lokale netten deed trillen: 0-1 De thuisploeg liet echter niet betijen en klom In Velde die soms te egoïstsch is probeerde het Hoterbern en steent™» enrnden met de tweede helft langs De Schrijver M. op ze». In plaats van ajn vrijstaande medemaats gelijke hoogte, zelfs toen Stegbers J.P. mei te bedienen doch was het even uitstel en 00elP"nlen ïan aesell|ke makel'l voor de ver- een enig mooi doelpunt de 2-1 voorsprong konden de bezoekers langs de linkerflank met had met modder te gooien naar de scheidsrechter, wat hem minstens een paar extra weken van de velden zal houden, bij het aanhoren van het ver slag van de spelleider. Ondanks de bezoekende ploeg tot 10 man werd herleid beslechtten zij de wedstrijd in hun voordeel met 2-3. Door het verlies van leider Excelsior nadert Honda op nieuw met amper 2 punten achterstand na de 2-0 thuiswinst van het bezoeken- hakken wie er in de fout is gegaan van beide clubs? In de tweede afdeling moest leider Lion d'Or een gelijkspel toestaan tegen het verrassend sterk spelend bezoekend Houtmarkt. O.C. Aalst speelde het plaatselijke Bamboe van het veld maar liet ondanks de 3- 7 eindstand nog heel wat kansen onbenut. Endoka dat het hoogstwaarschijnlijk in de toekomst het zal moeten stellen zonder de on langs aangeworven Jean Arnolis (deze gaf te kennen niet meer voor deze club te spelen, ritme te hoog of zit er iets anders tussen), kon deze leemte goed MTSA-Lief hebbersvoetbal. Gipak - Koszenklub (da) Zaterdag 12 december -15.00 u. Eerste afdeling Alexander - Excelsior: F. Boudelet A.Z. 77 - Octopus: N. Stalpaert Camu - Snas: D. Van de Steen De Zwaanvr. - Reynaerds: J. Van de Stockt Leeuwerik - Waterval: E. Peirlinck E. Espanol - Giwo: R. Everaerts R. Lantaarn - Honda: L. Verbeeren, 13.30 u. R. Sportief - Melckebeeckvr.: A. Eeckhout Tweede afdeling BI. Vlam - N. Hofstade: J. Diaz, 17.00 u. BI. Wit - Endoka: P. Van Mieghem Bouw - Edo: Eddy Van Impe Dyor - Galop: J.P. Du Song Eeckhoorn - Bamboe: A. Van de Velde Houtmarkt - O. de Toren: A. Garcia O.C. Aalst - Apostelken: R. Impens Derde afdeling Alewin - Breughels: P. Van de Graaf Animalia - H. Maantje: W. De Neve Capucientje - J. Timarcha: R. Meert Dressel - Melody: D. Van Caelenbergh Groen Wit - De Zwaan: M. Heek Pie Boys - V.V.T.T.A.: J. De Smedt Saf - Sixties: M. Weymeis Zondag 13 december -10.00 u. Koszen - Star Boys: E. Ramon Pano - Park: K. Dalschaert Sportkring - Rode Roos: F. Flores Sunset - Gipak: N. Nys Georges lijks aan de bak en werden met droge teweeg bracht werden ze toch nog op de feiten een aalvlugge Demartin J. de 0-1 op het bord 7-0 cijfers vernederd. Sixties waar de gedrukt, toen hetfestival Van PouckeP. begon prikken. Amper 4 min later mocht de vrij sfeer tussen bestuur en spelers heel- die in een mum van tijd met 2 treffers de 2-1 oprukken. Bruylandt G. zijn gemakkelijkste wat beter overkomt komen maar niet tot achterstand omboog in een 2-3 winst. De doelpunt uit zijn carrière aantekenen, toen een ontbolstering en gingen op eigen veld vreugde van voorzitter De Thaey was echter plaatselijke verdediger de baan vrijmaakte met 0-4 roemloos ten onder tegen het van korte duur toen een van zijn spelers Van door vrijwillig het speelveld te verlaten waar- bezoekende De Zwaan uit Wichelen. H. Heek F. het al te bont maakte en met 2 gele door sancties van de goed leidende scheids- Maantje-Groen Wit en J. Timarcha- kaarten voortijdig naar de kleedkamer werd rechter Van Impe E. met uitbleven.Het was al Dressel eindigden beiden op een sco- verwezen, maar inplaats van de raad van zijn O.C. Aalst wat de klok sloeg maar desondanks reloos gelijkspel. medemaats op te volgen, ging hij aan de zijlijn kwam de thuisploeg opnieuw in de wedstrijd In de zondagafdeling maakte leider zijn boekje te buiten en bestookte de scheids- toen Aerts L. vanop 25 m. met een te harde Park geen al te beste indruk bij het rechter met modder, wat heelwat meer stof zal terugspeelbal zijn eigen doelman het nakijken thuisspelende N. Wijk dat zich onmach- doen opwaaien voor de groene tafel. gaf 1 -2. Met deze stand werd de rust gefloten tig toonde bij de afwerking en zo de 7 77 en werd nauwelijks over deze misser gespro- zege in de schoot wierp van de bezoe- 77Leeuwerik ken bij de bezoekers want ze wisten dat zij de kers. Rode Roos daarentegen onder- Ondanks de brilscore werd het een genietbare beste troeven in handen hadden om de wed- vond op de sompige grasmat weinig wedstrijd, waar beide ploegen heelwat sco- strijd succesvol te beëindigen, want amper ringskansen voor de voeten werden gescho- was de aftrap gegeven voor de tweede helft of ven. Desalniettemin konden beide doelman- Van de Velde D dikte aan tot 1-3. De storm- nen met een paar mirakuleuse reddingen hun loop naar het lokale doel bleef maar aanhou- netten ongeschonden houden. Wat me ten den en er was een sublieme doelman nodig zeerste opviel was dat ondanks de spannin- om zijn ploeg van een heuse afstraffing te gen tot het einde scheidsrechter Verbeeren behoeden. Toch werd het 1 -4 langs Demartin nauwelijks moest ingrijpen wat op zichzelf een J waartegen diens schot de doelman geen pluspunt betekende. De sportiviteit kwam het verhaal had. Van dan af begonnen de bezoe- spel ten goede, spijts dat dit niet bekroond kers te klungelen en wilden zelfs de verdedi- werd met doelpunten R. Espanol gaat op haar gers hun graantje meepikken wat hen bijna elan verder al leek de verplaatsing bij staart- fataal werd toen Van den Berghe G de bui- ploeg Melckebeeckvnenden geen noemens- tenspelval omzeilde en koelbloedig afwerkte waardige hindernis, het potentieel is nu een- 2-4. Meteen werd de koncentratie terug ge maal niet aanwezig om indruk te maken, dit vonden bij de bezoekers en gingen op hun doet echter niets af aan de prestaties van de beurt ten aanval toen Van Leuven P met een Spanjaarden die met uitstekend voetbal uit- ver schot raak trof 2-5. Eeman G. zorgde wel pakt en nauwelijks enige tegenstand hoeft te nog voor de aansluitingstreffer maar kwam dulden. De thuisploeg werd met 0-4 de levie- verder nauwelijks aan de bak, het werd uitein- ten gelezen. Van Cauwenbergh G., Heredia F. delijk nog 3-7 toen Arts L vanop de stip en en de gebroeders Rivera Pedro en Carlos Bruylandt G. uiteindelijk voor de eindstand namen de plaatselijke goalie op de korrel zorgde Een meer dan verdiende zege dat Reynaerds kon haar prestatie van vorige week ondanks de ruime score op een sportief ge niet herhalen en gingen zwaar onderuit tegen heel werd gespeeld, het bezoekende Camu, dat moeiteloos met zware 0-8 cijfers afstand nam van hun oppo- Enaoka"*or 3-0 nenten. De Man J. (3x) Van Haver J. (2x) De thuisploeg die na amper 2 speeldagen hun Bruyn G. (2x) en Saeys E. plaatsten de lokale nieuw aangeworven speler Jean Arnolis (deze doelman onder spervuur. Honda was op eigen komt niet meer opdagen, door zijn fluwenen veld verdienstelijk, het klopte het bezoekende benen, en het ritme dat hem duidelijk te hoog Octopus met 2-0, doelpunten gescoord door üQt) geen beroep meer kan doen speelde als Bart Cornand voor en na de rust. R. Lantaarn vanouds een sterke wedstrijd en moet zeker liet er geen gras over groeien, op een uiterst niet treuren over deze vaandelvluchtige speler slecht speelveld werd het bezoekende Snas die naar ons inziens zeker niet in het konsept van de kaart gespeeld met 6-1Van Kerckhove paste van deze ploegDe bezoekers die aan L (2x), De Boeck E. (2x), Bracke W. en De een slap seizoen bezig zijn en terecht de Wolf L zetten zich schrap. Verder dan een drager zijn van de rode lantaarn, waren niet bij eerreddend doelpunt mochten de bezoekers machte de thuisploeg maar een strobreed in niet komen. de weg te leggen, zodat de lokale ploeg zonder i u - - te forceren de match in hun voordeel beslecht- Llon d Or - Houtmarkt 1 -1 je Spits De Cock C. zorgde voor een rasechte lijks overtuigen, een gelukstreffer zorg- Er was nauwelijks klasseverschil merkbaar hattric en miste zelfs nog een strafschop Voor de uiteindelijk nog voor de 2-1 winst en tussen beide teams De anders zo attractieve de bezoekers hoopt men op betere tijden na de Gipak zette in een matige wedstrijd het thuisploeg kon dit keer haar reputatie niet waar jaarwisseling. bezoekende Koszen met 3-0 opzij. maken en werden door de bezoekers van Edo moest zelfs niet diep gaan om het zwakker Indien de weersomstandigheden het gepaste repliek gediend, zodanig zelfs dat de broertje uit Lede de les te spellen, Eeckhoorn toelaten kan de kompetitie op zaterdag thuisploeg 3 gele kaarten moest inkasseren. mocht huiswaarts met een 3-1 nederlaag, 12 en zondag 13 december haar nor- Helaas maakte de scheidsrechter hiervan Ceuppens, Van Hyfte en Steenhout klaarden maal verloop kennen, met heelwat geen kennis op het scheidsrechtersblad, wat voor hun ploeg het karwei. spannende konfrontaties voor de boeg, een enorme inbreuk betekende tegen de regie- Apostelken deed zich tegen het bezoekende zo moeten zowel Waterval, Honda, Edo menten. Indien iedere scheidsrechter deze Blauw Wit zelfs de das om doordat het vergat en Breughels hun wedstrijden niet on- bestraffingen zouden negeren zouden zij in de af te werken met dien verstande dat de bezoe- toekomst geen respect meer kunnen afdwin- kers met 1 tegen 2 het pleit in hun voordeel gen t.o.v de spelers. Maar nu terug naar de konden beslechten, werkelijkheid De bezoekers noopten vooral in Galop dat nochtans heelwat kemspelers moet de eerste helft heelwat tussenkomsten van missen wegens kwetsuren was ondanks alles doelman Mathijs om zijn netten ongeschon- in een begadigde dag en stuurde het bezoe- den te houden, zodat de rust eindigde op een kende Blauwe Vlam met een 5-1 nedertaan diende zege van de bezoekers. Roelandt mocht voor de thuisploeg de eer redden Saf moest bij het plaatselijke Tiger Pub tot het uiterste gaan om de zuur verdiende zege in de wacht te slepen. Na een spectaculaire wed strijd Bamauw J. (2x) en Van Damme P. konden na veel zweet de bezoekende zege vastleggen. De Cock J. (2x) bracht opnieuw de spanning in de match, einduitslag 2-3 Melody veegde de vloer met het bezoekende Pie Boys dat met heelwat perikelen dient af te rekenen en nauwelijks een volwaardige ploeg tussen de lijnen krijgt met droge 7-0 cijfers mocht het huiswaarts. J. Timarcha speelde heel verdienstelijk en mocht tegen het bezoekende Dressel terecht aanspraak maken op het 0-0 gelijkspel. Deze uitslag was voor Groen Wit eveneens een goed resultaat daar het bij H Maantje dat meestal productief voor de dag komt deze ploeg van doelpunten hield. De Zwaan uit Wichelen zorgde voor haar tweede winst op rij, het ging ruimschoots met 0-4 winnen bij een zwak Sixties. Alewin moest de verplaatsing naar Dender leeuw niet maken daar ze tijdig door de bonds- instanties op de hoogte werden gebracht over de staat van het speelveld bij Animalia (water overlast). In de zondagafdeling gingen de koplopers niet onderuit al was het voor co-leider Park kantje boordje bij het plaatselijke Nieuwe Wijk 1-2. Alle doelpunten werden door de bezoekers gescoord, Podevijn E. scoorde (2x) in de goede richting en Baylli nam zijn eigen doel man te grazen. Leider Rode Roos stevende zonder moeite op een 5-0 zege af tegen het bezoekende Pano met doelpunten van Cornand B. (2x), De Corte M. en De Petter S. Sportkring bleef moeizaam overeind tegen het bezoekende Sunset met 2-1 nadat het bij de mst op een 0-1 achterstand aankeek Gipak speelde op een drafje Koszen uit met 3-0. De SterckJ.M. (2x) enCallaert J P. waren succesvol. Volgende week mag U wederom uitgebreid verslag verwachten over het reilen en zeilen van het M.T.S.A. Georges SQUASH hinder om het bezoekende Pano met 5-0 het nakijken te geven. Sportkring kroop door het oog van de naald en kon tegen het bezoekende Sunset nauwe- derschatten en zouden de lokale ploe gen wel eens voor de verrassing kun nen zorgen. Reeds heelwat nieuwe abonees zijn trouwe lezers geworden van ons week blad. U toch ook, aarzel niet en neem nu nog kontakt op met het telefoonnum- scoreloos gelijkspel. In de tweede helft de- huiswaarts. Van der EeckenC. (3x) en Wigi P. mer 053/83.84.16 en alle nodige infor- monstreerden de bezoekers hoe het moest en (2x) zorgden voor de ruim verdiende zege matie zal U worden verschaft. Veel lees- bestookten het lokale doel, zodat succes niet V.V. Bouw begaf zich tevergeefs naar Gijze- genot. langer kon uitblijven en Van Mieghem Ives de gem om het plaatselijke 0 den Toren te be- netten bol zette 0-1 De thuisploeg kon hier kampen. Scheidsrechter Van Mieghem laste Excelsior - R. Sportief 0-2 nauwelijks iets tegenover stellen en werden terecht deze wedstrijd af, daar het speelveld Ondanks de lage klassering van de bezoekers gekonfronteerd met de nederlaag. Helaas met overtollige wateroverlast te kampen had. kan men nauwelijks over een verrassing spre- moesten de gasten echter nog de volle winst ken, daar de Gijzegemse ploeg indien het de prijsgeven toen Boxtael I. in een ongelukkige Coll'las Capucientje 1-2 motivatie kan opbrengen iedere ploeg het reflex zijn eigen doelman op het verkeerde Ondanks het moeilijk te bespelen speelveld moeilijk kan maken, deze keer was het niet been plaatste en de thuisploeg met deze 1-1 mochten beide ploegen prat gaan op een anders, hoewel de thuisploeg de beste troe- eindstand meer kreeg dan het in werkelijkheid uitstekende wedstrijd die de schaars opgeko- ven kon voorleggen werd het op de sompige verdiende men toeschouwers mochten aanschouwen, grasmat in alle maturariteit door de bezoekers nrai Daar de taverne Het Beukenhof voor minstens overklast. Scheidsrechter Nys die de zieke De Bamboe - °-C. Aalst 3-7 3 maanden haar deuren gesloten houd, we- Jonghe verving toonde dat hij uit het juiste Aan doelpunten alvast geen gebrek in deze gens renovatie zochten de meeste toeschou- hout is gesneden om zulke wedstrijden op wedstrijd waarbij de zwakte van de thuisploeg wers hun heil elders om zich tijdens de rust op hoog niveau te leiden. Het zware speelveld kenmerkend was. Reeds van bij de aftrap nam te warmen. Onder het waakzame oog van de vergde van de 23 akteurs heelwat inspannin- de bezoekende ploeg het heft in handen en bondsheren De Boitselier en Roels zorgde gen en het waren de bezoekers die zich het dwong de thuisploeg tot verdedigen, deze scheidsrechter De Smedt voor een geruststel- Squash. In eerste afdeling verloor beste konden aanpassen. Uyttenhove B. voel- deden dit echter zo onchalant dat de gasten lende partij. Ondanks de wedstrijd op en neer Piramid de topper bij Martini met de zich in zijn sas en deed de lokale verdedi- fleen problemen kenden om hun wil op te ging bleef het bij de rust 0-0, maar in de 3-1 en ook Dominique Vermote kon ging meermaals op de tanden bijten, met alle dringen. Reeds na 5 m. konden de bezoekers tweede helft uitten de bezoekers hun meester- daar als B-kampioene niet aan ver- op 0-2 voor hebben gestaan maar Van de schap op door het plaatselijke team af te helpen (foto dida)

De Voorpost | 1992 | | pagina 22