BZP Bond zonder punten Damesveldloop te Grembergen Patro - A houdt stand KVKT-uitslagen y ATLETIEK Tafeltennis 1e Afdeling Dynamica A - Eendracht A 5-5 Patro B - Eendracht B 10-0 Patro A - Madeion A 10-0 Patro C - Wetteren A 10-0 2e Afdeling Vlierkouter A - Patro G 7-3 Herleving A - Madeion B 6-4 3e Afdeling Teneramonda A - Wetteren B 2-8 Lede A - St. Pauwels B 4-6 Eendracht C - Okapi A 9-1 Erpe A - Stekene B 7-3 4e Afdeling A Juvenes E - Eendracht D 5-5 Patro F - Juvenes C 0-10 Pardaf C - Patro G 9-1 4e Afdeling B Pardaf D - BAC D 4-6 Okapi B - Pardaf B 3-7 Triumf B - St. Pauwels C 5-5 KWB B - Triumf B 6-4 BAC C - Stekene C 6-4 4e Afdeling C Juvenes D - Teneramonda B 10-0 Ons Huis C - Erpe B 4-6 Lede B - Erpe C 6-4 Teneramonda C - Opwijk A 0-10 5e Afdeling A KWB E - Troelant C 6-4 Okapi C - KWBD 3-7 Juvenes F - BAC F 2-8 KLM - Pardaf E 9-1 5e Afdeling B Eendracht E - Dynamica B 7-3 Eendracht F - KWB C 1-9 Madeion D - Patro H 6-4 5e Afdeling C Vlierkouter B - Patro l 9-1 Erembodegem B - Lede C 7-3 Herleving B - Patro J 8-2 Opwijk B - Patro K 9-1 Jeugd 1e Afdeling Vlierkouter A - Stekene B 8-2 Vlierkouter B - Patro A 0-10 KWB A - Patro B 7-3 KWB B - Pardaf 0-10 2e Afdeling Vlierkouter C - Patro C 9-1 Vlierkouter D - St. Pauwels 0-10 Eendracht B - Stekene D 4-6 Eendracht A - Sterke Stut D 9-1 Eendracht C - Sterke Stut A 0-10 Erpe A - Madeion B 7-3 Erpe B - Madeion A 7-3 ^Sterke Stut C - Sterke Stut B 28 - 11.12.1992 - De Voorpost Veldlopen. Gerard Van Cauwen- bergh, voorzitter van AC Dender- land en zijn assistent met de tro feeën (vh) AU Denderland afd. Grembergen hoopte, op zondag 6 december, met deze '18de Grote Prijzen Hof Van Grembergen' op nieuw aan te knopen met de euforie van jaren terug. Toen mochten zij meer dan 200 atletes op hun wedstrijd begroeten. Het weer was op deze sportdag even van goede wil. De verwachtingen waren, aangezien er in OVL maar 2 wedstrijden op het appel stonden, dan ook hoog gespannen. Als je jaren na mekaar inrichter van wed strijden bent dan voel je al vanaf een bepaald uur hoe het gaat evolueren. Het zou povertjes worden. Wat was nu de reden De examens begonnen wel 's anderendaags in de middelbare afdelin gen maar waar bleven dan de kleinsten en waar bleven de seniores en de vetera nen Grembergen is nochtans gekend om zijn prachtige prijzentafel, zijn mooie trofee's en vooral zijn onthaal. Is er dan geen jeugd meer die voor de aflossing dient te zorgen Moeten we dan geloven wat we bijna dagelijks via de media ver nemen 'Het is pover gesteld met de fysiek van onze jeugd De afwezigen hadden alleszins ongelijk; de deelneemsters zullen dit beamen. Naast een medaille voor de eerste drie van elke reeks, een prachtige beker voor de eerste aankomst van elke reeks zorg den de Sint en zijn Zwarte Piet nog voor een extra versnapering. Proficiat aan alle deelneemsters. Misschien dienen de omringende clubs zich eens te beraden of het niet wenselijk zou zijn mekaars wedstrijden te bescher men door zoveel mogelijk atletes te sti muleren om deel te nemen. Of moet er reeds verder gekeken worden G.V.C. Veldlopen. Nog even wachten op de start van de veldloop, c seerd door AC Grembergen vh) In de KVKT1 e afdeling kompetitie heeft BAC A getoond dat het menens was met hun titelam- bities. Ze hebben op Wetteren hun onmiddellij ke tegenstander een 2-8 overwinning wegge sleept. Wat onderlijnt hoe sterk ze wel staan, in het begin kon de thuisploeg een aardig woordje meepraten 2-3. Maar dan stuikten ze als een kaartenhuisje in elkaar. Michael Hey- nlnck en Steven Van Doorselaer legden bij BAC de basis van deze grote overwinning. Bij de thuisploeg scoorde alleen Wim Heymans Veldlopen. Even de spieren losgooien voorde start van de cross bij AC. Denderland (vh) Veldlopen. Het modderig parcours van de Grembergse veldloop werd vooraf grondig verkend (vh) Veldlopen. De jeugd was goed vertegenwoordigd in de veldloop van AC Denderland (vh) In de BTTB-kompetitie houdt Patro A goed stand. Momenteel staat het op de derde plaats achter Rooigem B en Vlierkouter A. Of het die twee ploegen nog kan bedreigen is maar de vraag. Deze week kreeg het thuis Knal A Deinze te bekampen en dit werd een 11-5 overwinning. In het begin ging het niet zo vlot Het stond eerst op een 0-2 achterstand. Dan werd het 2-2 en via Goossens en De Schoesit- ter werd het op het goede spoor gebracht. Johan Van Hecke met vier op vier was hier de beste man. Mare De Keyser scoorde drie maal. Carl Goossens en Pierre De Schoesitter wonnen elk twee keer, Patro B, helemaal onderaan de rangschikking in 1e provinciale, moet heel wat nederlagen slikken. Op Vlier- kouter A ging het met 12-4 ten gronde Dat het niet volledig kon aantreden was wel een argu ment om de nederlaag te verzachten. Maar zelfs een volledige B-ploeg zou een overwin ning niet kunnen bewerkstelligen, Mare Stal- laert en Peter Van Cauteren wonnen elk twee keer. Opmerkelijk dat ze allebei wonnen van Guido De Block. Mike D'Hollanderen Koen De Schoesitter wonnen niets. In 2e provinciale spartelt nog altijd Patro C zonder punten. Wellicht mag het wel zeggen dat het nog maar weinig geluk had dit seizoen Een vijftal keren verloor het al met de kleinste score. Thuis tegen Sint Niklase B lieten ze het afweten met 7-9 cijfers. Tot 4-4 hielden ze gelijke tred, dan ging het moeilijker. Hilaire Straetman met drie overwinningen was de beste lokale man. Davy Van Cauteren scoorde tweemaal Stefan Goossens en Paul De Schoesitter konden niets meer bereiken dan één, overwinning. Patro D kan zich al wat veilig voelen middenin de rangschikking van 3e prov. Op Wetteren B kon het een krappe overwinning binnenhalen. Het bracht toch twee gouden punten op. Kapitein Francois Van Dender gaf het goede voorbeeld met drie overwinningen, maar Gerd Van Kersavond deed het even goed. Thomas Behiels scoorde tweemaal en Erik Verdonck kon maar eenmaal Een grote overwinning lukte het thuis tegen Galmaarden C 12-4. Hamme was echt on houdbaar. Na zes wedstrijden al 5-1. Even later 6-1Gerd Van Kersavond en Erik Ver donck wonnen alles. Vier op vier dusFrangois Van Dender en Thomas Behiels èèn waren de andere overwinningen. Hekkesluiter in de reeks is Patro E. Deze knapen worden de laatste tijd zwaar toegeta keld Op Herleving Dendermonde een zware 14-2 nederlaag. Patrick Glas en Nico Schelf hout waren de enigen die een overwinning konden vastleggen. Marcel De Grave en Pa trick De Clercq bleven met een blanco-register staan. Thuis tegen Sint Niklase C weer een pandoe ring met 3-13. Het was alleen Nico Schelfhout die voor de Hamse formatie winst kon laten optekenen. Marcel De Grave, Patrick De Clercq en Wim Waterschoot bleven het ant woord schuldig. HVC en Dirk Ydens. In 2e Afdeling deelden Madeion B en BAC broederlijk met de punten 5-5. En gans de wedstrijd is er geen enkele ploeg in geslaagd een voorsprong van betekenis af te dwingen. 3-3 en 4-4. Bij de lokalen was Chris Wastiels de grote man. Hij won alles. Guy Buyens en Eddy Van den Broeck wonnen elk een keer. Terwijl bij BAC B vooral Van den Branden en Guy Meerschaut in de kijker liepen. Ze wonnen twee keer. Herleving A dat onderaan spartelt om te over leven heeft toch onverwachts een puntje ge pakt toen Pardag A er op bezoek kwam. Aanvankelijk zag het er erg goed uit voor de formatie uit Dendermonde 4-2 en 5-3. Maar dan in de laatste twee wedstrijden sloeg Par- daf A toe en stelden gelijk. Bij Pardaf kwamen de overwinningen van Wim Buytaert (2) en Stefan Le Clercq (2). Terwijl bij Herleving Marcel De Bruyne en Dirk Vander Vreken met elk twee overwinningen het best waren. Detlef Steiger won één keer. Een probleemloze wedstrijd voor Vlierkouter A dat ongestoord aan de top zijn weg verder zet. Nu wonnen ze met 7-3 tegen Juvenes B. De bezoekers hielden in het begin enigszins gelij ke tred 2-2. Toen sloeg Vlierkouter de deur dicht. Messagie en De Block wonnen natuur lijk alles. Bij Juvenes won iedereen tegen Christof De Clercq. In 4e afdeling had leider Pardaf C het geweldig moeilijk om Eendracht D van zich af te schud den. Het bleef altijd evenwichtig, 3-3 en 4-4. Egmont Van Mighem was het beste lokale element gevolgd door Will Walschaerts die tweemaal scoorde. Terwijl bij de jongens uit Buggenhout Mare Raymaeckers de meeste maal kon scoren. Tweemaal. De Lokerse formatie BZP (Bond zonder Poen) gaan hun naam veranderen in Bond Zonder Punten... Want momenteel staan ze helemaal achteraan in de rangschikking met geen enkel punt. Noël Wittock, André Van De Voorde en Ignace Raes zeggen wel elke week dat ze nu hun eerste punten zullen pakken, Maartelken- kere pakken ze naast de punten. Deze week kregen ze in eigen huis Juvenes E te bestrijden. Ook al geen groot licht. Maar toch slaagde BZP er maar niet in om iets te oogsten. Het werd een 3-7 zware nederlaag. Wittock en Raes wonnen elk een wedstrijd en daarmee was het liedje uit. Weinig spanning was er bij Triumph C-Juve- nes C. Het was een eenrichtingswedstrijd. De bezoekers wonnen alles en legden hiermede een 0-10 overwinning vast. Jan Van Acker, Luc Permentier en Peter Blancquaert konden aan iedereen weerstaan. In 4e afdeling B heeft hekkensluiter Triumph D wel verloren op Stekene C, maar ze hebben toch een zeer goede wedstrijd gespeeld. Ze zijn verloren met de kleinst mogelijke cijfers 6-4. Maar het was toch een overwinning waard. Vooral Bart Boodts met zijn drie over winningen haalde zwaar uit. Spijtig genoeg kreeg hij geen hulp van zijn ploegmakkers en dat was de reden dat ze geen puntje konden oprapen uit deze ontmoeting. Bij de lokalen won iedereen twee keer. BAC C de co-leider in deze reeks heeft het erg moeilijk gehad om zich waar te maken tegen het bezoekende St.Pauwels C. Het is een zij aan zij spurt geweest waarin laatste instantie de thuisploeg het haalde 6-4. Remi Van Drie- ssche en Dries Faems wonnen bij de lokalen alles en dat gaf de doorslag bij de eindafreke ning. Bij de bezoekers won iedereen een keer. De andere formatie van BAC, de D-ploeg haalde op Okapi B de volle buit weg 3-7 en dat lag wellicht in de lijn der verwachtingen. Na een 2-3 score zou BAC D verder de score openduwen, Vooral André Faems en Filip Cha- rita lagen aan de basis van deze overwinning. Ze wonnen alles en dan is er maar voor de thuisploeg alleen nog de kruimels op te rapen. Bij Okapi B scoorde iedereen één keer. Ons Huis B is in 4e afdeling C nog steeds medeleider en dat ze die plaats waard zijn bewezen ze deze week met een vlotte 2-8 overwinning op Lede B. Na een aarzelend begin 2-3, beet Ons Huis flink door en de thuisploeg moest begeven. Hugo Pieters en Guy Foncé konden met hun drie overwinnin gen de basis leggen van de overwinning voor de jongens van Baardegem. Fredy Guldof moest zich tevreden stellen met één overwin ning. Bij Lede werd er gescoord door JM Degrez en Denis De Mol. Onderaan de rangschikking staat Teneramon- da C nog altijd zonder punten. En deze week is daar ook geen verandering in gekomen toen Ons Huis C er op bezoek is gekomen. Na een 2-4 voorsprong kwam Teneramonda nog iets dichter, maar uiteindelijk zouden ze het toch moeten afgeven met een kleine 4-6 nederlaag. Bij Ons Huis wonnen ze allemaal twee keer en hebben ze elkaar dus niets te verwijten. De sterke man bij de thuisploeg was Philip Cau- dron die iedereen van achter de tafel sloeg. In 5e afdeling A stonden twee formaties van gelijke sterkte tegenover elkaar. Juvenes F en BAC E. Het is dan ook een boeiende wedstriid geworden waarin de BAC ploeg steeds licht op winst stond 2-3 en 3-4. En zo is dat uiteindelijk gebleven met een 4-6 score voor de bezoekende BAC-ers. Vooral Guido Ver- geylen met zijn drie overwinningen steekt bo ven de anderen uit. Johan Van Lancker won ook nog twee keer en Mare De Boes was de minste met één overwinning. Bij Juvenes was Gerda Steeman het best gevolgd door Sabrina Buerms. Alleen Anja Schepens scoorde niet. Zonder punten in deze afdeling zwalpt nog Troelant C dat deze week bij Okapi op bezoek kwam. Maar puntenbuit leverde dat niet opDe thuisploeg haalde het met 7-3 cijfers. Opmer kelijk toch dat zowat halfweg de wedstrijd er nog geen aftekening was 3-3. Maartoen stuik te Troelant C als een kaartenhuisje in elkaar. Als we zoeken naar het beste element in deze wedstrijd dan komen we terecht bij Johnny Vriesacker van Okapi C die alles winst naar zich toe trok. Ook Philip Oelibrandt met twee zeges deed flink zijn duit in het zakje. Langs de overzijde was Johan Buyle het beste element uit de ploeg. In de 5e afdeling E heeft Madeion D een bonte 3-7 overwinning geboekt op Dynamica C. Na vijf wedstrijden was het zo goed als zeker dat Madeion D de beide punten zou binnenslepen. Toen hadden ze al een 0-5 vastgelegd. En dat kwam omdat Dirk Van Dam en Danny Buelen al hun wedstrijden wonnen en meteen lege dit de basis van de Madeion overwinning. Troelant A staat nog altijd zonder nederlas aan de leiding. En deze week werd er dan oi p, uitgekeken naar hun verrichtingen tegen tweede geplaatste Eendracht E. Het begi zeer goed voor de leider die zonder omkijk! ïegf naar een 0-3 score ging. Dan kwam Eendrad iloe E op de proppen, maar geraakte niet verd zette dan 2-4. Maar de thuisploeg zou nog dicht jrij( komen. Om uiteindelijk toch te bezwijken m 4-6. Vooral Yves Van Bossche lag aan i basis van dit groot Troelant A sukses. Dez knaap won allesEn hij kreeg formidabele hij™ van Marc van Boxelaar. En daarmee was overwinning binnen. In 5e afdeling C een flinke overwinning v les Erembodegem A dat het bezoekende Opwijk n df met 8-2 neersloeg. Wauters en Nieland wan 12-J de vedetten van de wedstrijd omdat de |jtgi knapen alles wonnen wat er te winnen was de bezoekers waren er geen uitschieters. Wie er ook te sterk was voor Erembodegem was Herleving B want de jongens uit Eremb degem werden ingepakt met 7-3 cijfers. In li begin toch maar een schrale 4-2. In de laats wedstrijden was er niets te doen aan de thui ploeg die recht naar een grote overwinnii stevende H.V. Boksen. Tijdens een kick- en thai boxmeeting gaat het er ernstig aan te 9ee zoals hier in Baasrode (foto guy) Boksen. Veel bekende namen kwamen zich in Baasrode meten in hi kick- en thaiboxen (foto guy) Boksen. Deze Baasrodenaars organiseerden een groot kick- en thaibe xingtornooi (foto guy)

De Voorpost | 1992 | | pagina 28