Saf houdt goaltjeskermis tegen Sixties M.T.S.A.-kalender Bestaat onze provinciale jeugdselektie nog M.T.S.A.-Liefhebbersvoetbal 24 -18.12.1992 - De Voorpost LIEFHEBBERSVOETBAL Wie de kansen van Saf in de 3" afdeling hoog schat moet er zeker niet meer aan twijfelen dat zij sa men het Moorselse Alewin zullen strijden voor de titel en eventueel een ticket bemachtigen om het vol gend seizoen in de 2de afdeling even goed te doen, maar dan moet de 2de ronde zonder noemens waardige kleerscheuren even goed worden afgewerkt. Hoewel de bezoekers voor het eerst dit sei zoen over een volwaardig elftal be schikten, werden zij door Saf met 12-1 onder de graszoden getrapt. Het Denderhoutemse Breughels moet vooraan de rol lossen, nadat het bij Alewin een 3-0 nederlaag moest inkasseren, zodat de koplo pers op dit ogenblik nog maar uit 2 eenheden bestaat zijnde Saf en Alewin. Voor Breughels wordt het dit weekend opnieuw een zware opgave, als het bij leider Saf op bezoek moetal moet de konfronta- tie tussen Alewin-Melody ook niet onderschat worden, deze laatste van zijn kant ging bij Dressel een verdiend gelijkspel uit de brand slepen. Groen Wit won weliswaar met 5-2 van hun opponent De Zwaan maar door het goede ver weer van de bezoekers was de ze ge overdreven te noemen. Pie Boys heeft te kampen met financië le problemen naar ik uit wel ingelichte bron vernam zou het slecht beleid van enkele bestuurs leden de clubkas tot op den bo dem gelegigd zijn, men vraagt zich echter af waar deze gelden van tornooien en eetfestijn naar toe zijn, een vraag waarop deze be stuursleden geen raad vinden. Maar dit zijn zorgen die door deze club zelf moeten opgelost worden, het merendeel van de spelers zijn daarom niet meer gemotiveerd om zich voor deze club in te zetten en werden dan ook voor het bezoe kende V.V.T.T.A. met 0-2 de das omgedaan. De wedstrijd tussen Animalia-H. Maantje bruisde van spektakel nadat de lokale ploeg tot 3-0 was uitgelopen zorgden de be zoekers in extremis nog voor een verdiende puntendeling, eind stand 4-4. In de zondagafdeling blijft de span ning voortduren. Wie uiteindelijk de titel zal binnenrijven zal pas op de eindstreep beslecht worden. Leider Park trok met volle overgave ten strijde tegen het thuisspelende Pano dat maar liefst met 1-7 werd afgedroogd. Sportkring ontving kampioen Rode Roos en kon pas in de allerlaatste minuut een ver diend gelijkspel uit de brand sle pen 2-2. Koszen bood voor het eerst dit seizoen voor heelwat weerwerk maar moest niettemin de 2-4 zege aan het bezoekende Star Boys laten en Gipak gunde het thuisspelende Sunset geen punt en won met 1-3. In de 2de afdeling werd V.V. Bouw gekonfronteerd met een beter voetballend Edo die verdiend de match in hun voordeel beslechtte 1-3. Staartploeg Dy or kon enkel in de 1ste helft gelijke tred houden met het bezoekende Galop, maar kon hun gebreken in de tweede helft niet wegcijferen. Met dien ver stande dat het met 1-5 op de roos ter werd gelegd. N. Hofstade leek niet zo sterk als aanvankelijk werd verwacht door het thuisspelende Blauwe Vlam, zodat de 0-0 stand bij de rust naar waarde werd ge schat maar in de 2de helft door gebrek aan afwerkers alsnog met 1-3 de boot ingingen. Onder den Toren Gijzegem vertrok met volle moed naar Houtmarkt met de inten ties minstens een gelijkspel uit de brand te slepen. Maar de goede voornemens werden algauw de kop ingedrukt toen de bezoekers een 0-1 voorsprong in een 3-1 ne derlaag zag omgebogen. O.C. Aalst zag een verrassend goed Apostelken aan de aftrap verschij nen en moest tot het einde knokken om een gelijkspel te bemachtigen. Eeckhoorn gaf op eigen veld een zwakke vertoning weg zodat de zwaargehandikapte bezoekers Bamboe uit Kerksken de duurver- diende zege in de wacht kon sle pen, eindstand 0-2 de konfrontatie tussen Blauw Wit-Endoka eindigde op een billijk 1-1 gelijkspel. In de hoogste afdeling zag leider Excel sior haar wedstrijd bij het thuisspe lende Alexander afgelast nadat voordien de wedstrijd R. Lantaarn - Honda op hetzelfde terrein had plaatsgevonden was het speelveld herschapen in een enorme mod derpoel dat spelen onmogelijk maakte. Volgens het gemeentebe stuur van Erpe-Mere komt er in 1993 een renovatie wat de speel velden betreft, subsidies werden in de gemeenteraad goedgekeurd om volgend seizoen deze velden van het vroegere Sunvallei te reha- biliseren, maar de clubs moeten diep in hun zak gaan wat voor deze amateursploegen haast onhaal baar is, men vraagt maar liefst zon der schaamte de som van 2.000F per club en per wedstrijd daar waar men nu nauwelijks de som van 300F hoefde te betalen, dat is maar liefsteen verhoging van 1.700Fper gespeelde wedstrijd, daar waar in Aalst de terreinen en accommoda ties heelwat gerieflijker voor de dag komen de clubs maar 700F hoeven te spenderen, om hun ge liefde sport uit te oefenen, enkel het speelveld van Ten Rozen ver toefd in een erbarmelijke staat daar de schepen van sport de heer D'Hondt de toestemming gaf aan provincialer F.C. Aalst de trainin gen van jeugd, reserven en eerste ploeg op dit verlichte speelveld uit te oefenen, om hun veld dat op het grondgebied van Erembodegem ligt te sparen. De gevolgen zijn dra matisch dat het veld herschapen werd in een akker waar nog nau welijks kan op gevoetbald worden. Gelukkig blijven zowel Den Os- broek, het Beukenhof en andere stadsterreinen van dit euvel be schermd. Over deze berichtgeving vooral uit Erpe-Mere hoort U in de toekomst meer als men reeds kan opmaken dat de meeste ploegen uit deze gemeente op zoek zijn naar andere oorden waar het nog haalbaar is voor de clubkas. Rode Lantaarn moest in de modderbrei de duimen leggen tegen de bezoe kers uit Aalst die nochtans gewend zijn op een uitstekende grasmat te voetballen, op het afgepeigerde speelveld van Ten Rozen kwam thuisploeg A.Z. 77 niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen het bezoe kende Octopus. Leeuwerik kon bij na aanspraak maken op een gelijk spel tegen de bezoekers uit Wiche len Waterval maar in de allerlaatste minuut drongen deze laatsten ech ter hun wil op en gingen met de volle inzet huiswaarts: 1-2. Zowel Snas als Reynaerds zagen het licht in de duisternis toen zij door de plaatselijke ploegen Camu en De Zwaanvr. met ruime 5-0 en 6-0 het nakijken kregen. R. Espanol dat doelman D'Herde L. tot 10 min vóór tijd moest wachten om de ze ge in de wacht te slepen. Ook R. Sportief had met veel overschot om het bezoekende Melckebeeck- vrienden de 2-1 nederlaag toe te dienen. Dit weekend worden wederom een paar gestoffeerde wedstrijden ver wacht die de echte voetballiefheb ber de weg zullen doen inslaan naar de verschillende stadions. De uitgebreide kalender vindt U in dit blad. R. Lantaarn - Honda 1-4 Zaterdag 19 december om 14.30 u. Eerste afdeling Alexander - Melckebeeckvr.: 13.30 Honda - A.Z. 77 R. Espanol - Leeuwerik Reynaerds - Excelsior (Lede D) R, Lantaarn - Camu: 15.00 R. Sportief - Giwo Snas - De Zwaanvr. Waterval - Octopus: 15.00 Tweede afdeling Blauw Wit - Galop (Osbr. D) Bouw - Bamboe: 15.00 Dyor - N. Hofstade Eeckhoorn - Apostelken Edo - Houtmarkt Lion d'Or - O. de Toren O.C. Aalst - Endoka (Osbr. B) Derde afdeling Alewin - Melody Capucientje - Pie Boys: 15.00 De Zwaan - Cobilas: 13.30 H. Maantje - J. Timarcha Saf - Breughels Sixties - Groen Wit Tiger Pub - Animalia (Osbr, E) Zondag 20 december 10.00 N. Wijk - Koszen Pano - Sportkring Gipak - Rode Roos (Osbr. B) Star Boys - Sunset A. De Jonghe P. Nijs D. Van de Steen J. Van de Meersche A. Garcia R. Impens K. Dalschaert R. Everaerts E. Peirlinck E. Besard J. Van der Stockt E. Van Impe F. Boudelet N. Stalpaert E. Van den Bossche A. Eeckhout P. Roelandt W. De Neve P. Kempeneers J.P. Du-Song J. Diaz P. Van Mieghem F. Flores L. Verbeeren J. Cornelis A. Van de Velde Georges Toen scheidsrechter Besard vooraf het speelveld had gekontroleerd leek het de mat bespeelbaar dat vonden de 22 spe lers ook, maar toen men reeds een kwar tier had afgewerkt werd het wroeten te gen de bierkaai, vooral in het middenveld kreeg men de bal nog nauwelijks van de grond, want door de druk van de spelers kwam het water uit de grond die een echte modderbrei teweeg bracht en met rubberen laarzen nog moeilijk zou ge weest zijn om deze wedstrijd tot het einde zonder natte voeten uit te spelen. De prestaties leden hieronder vooral de bezoekers die gewend zijn op een uitste kende grasmat te voetballen was het in de eerste helft een enorme aanpassing, gelukkig leek de thuisploeg niet bij mach te om enig strootje in de weg te leggen, zodat bij de rust een gunstig resultaat werd behaald 0-0. In de tweede helft had de thuisploeg reeds heelwat energie ver spild wat het sein werd voor de fisische kracht van de bezoekers om hun slag te slaan in een mum van tijd werd het 0-2 toen Cano (2x) met scherp schoot, even konden de lokalen de moed bijeenschra pen om langs Van Kerckhove A. de aan sluitingstreffer te netten: 1-2. De bezoe kers leken hierdoor nauwelijks aangesla gen en klommen langs Cano die zijn hattric voltooide op 1-3, Carael L. deed eveneens hun duit in het zakje en zorgde met een vierde treffer voor de eindstand. De thuisploeg had het begrepen en legde zich sportief neer bij het meesterschap van de bezoekers die nu meer dan ooit als titelkandidaat voorop werd gezet. R. Espanol - Giwo 2-0 De thuisploeg keek verrast op toen de bezoekers maar met 7 spelers aan de aftrap verschenen. Scheidsrechter Eve raerts kon anders niemand terugvinden op het scheidsrechtersblad en moest zoals het reglement het voorschrijft deze wedstrijd aanvangen. De schaars opge komen toeschouwers zagen reeds een totale afgang voor de zwaar geteisterde bezoekers. Deze waren echter niet zin nens om zich zomaar gewonnen te geven en schermden zo goed en zo kwaad als het kon hun doelgebied af, zodat alles zich afspeelde op éèn helft en de Spaan se doelman bij wijze van spreken gerust een romannetje kon lezen, dit was echter niet het geval voor doelman Luc D'Herde die heelwat werk moest opknappen om zijn netten ongeschonden te houden en deed dit met zoveel overtuiging dat de lokale ploeg er zenuwachtig van werd en dacht dat de volle inzet verloren zou gaan, tot 7 min. voor tijd Igbual Jose de ban kon breken doordat hij met een schit terend schot het zelfvertrouwen van de thuisploeg deed herwinnen 1 -0. Voor de bezoekers die zo lang hadden stand ge houden was dit een zware opdoffer, zo dat het laatste restje moed uit hun li chaam wegvloeide en de totale ploeg langs Rivera P. een ruimere zege mocht optekenen. De bezoekers mochten ech ter als overwinnaars gekroond worden door hun enorme inzet die ze tentoon spreiden. Leeuwerik diende het bezoekende Wa terval van heelwat repliek wat deze wed strijd aangenaam maakte om volgen, de lokale ploeg toonde zich vooral in de eerste helft het gevaarlijkst en klom ver diend op voorsprong langs De Bruyn 1-0. Na de koffie waren de bezoekers beter geïnspireerd en gingen op zoek naar de gelijkmaker, deze klus werd ge klaard door Danny Van Hauwermeiren die de plaatselijke goalie het nakijken gaf 1-1. Met deze gang van zaken konden beide ploegen tevreden zijn en was deze gelijke stand een terechte weergave, maar in de allerlaatste min. gebeurde het onwaarschijnlijke toen de bezoekers in een kluwen van spelers de bal nog over de doellijn werkte en 1-2, deze sprongen een gat in de lucht daar waar de thuis ploeg ondanks de uitstekende partij wan hopig en bedroefd de kleedkamers op zochten. Camu dat Snas op bezoek kreeg wilde al gauw de wedstrijd in hun voordeel be slechten maar doelman De Vriendt van geen kleintje vervaard ranselde heelwat afgevuurde schoten uit zijn doelvlak, zo dat de bezoekers met een geruststellen de 0-0 ruststand de kleedkamers konden opzoeken. In de tweede helft begon echter het reci tal De Man J. die met een hattric de bezoekers op de knieën kreeg, naam daarbij nog de doelpunten van De Bruyn G. en Lievens M. en men komt tot de conclusie dat de thuisploeg ruimschoots met 5-0 won. Ook De Zwaanvr. moesten niet hard op de pedalen duwen om het bezoekende Reynaerds op de knieën te krijgen, het werd een gemakkelijke 6-0 zege, met doelpunten van De Grauwe F. (3x), Ste vens R„ Kriek L. en Vlaeminck P. een zwaar verdict voor de 8 koppige bezoe kers. R, Sportief kreeg een uitstekend spelend bezoekend Melckebeeckvr. over de vloer die nauwelijks onderlagen t.o.v. de thuis ploeg, maar met heelwat pech kregen af te rekenen, zodat een verdiend gelijkspel op de valreep verloren ging. Kindermans P. en Uyttenhove B. zorgden uiteindelijk voor de krappe 2-1 zege van de lokale ploeg. Alexander-Excelsior werd zoals ik in de inleiding kwam te schrijven afgelast, zo dat Honda mede aan kop komt te staan maar met een wedstrijd meer gespeeld. Wat een spannende tweede ronde tot gevolg zal hebben. Bouw - Edo 1-3 Op een uitstekende grasmat werd deze subtopper afgewerkt (dat het speelveld er zo opzichtelijk mooi uit ziet is groten deels te danken aan Bouw voorzitter Emiel Adam die van bij het ochtendkrie ken tot de opkomende duisternis in de Zesbunderstraat aanwezig is om elk eu vel van het speelveld weg te werken, dat menige omwonenden denken dat hij zijn bed heeft opgeslagen in de aanpalende akkommodaties, ik heb hierdoor niet te veel gezegd want op dit terrein is het aangenaam voetballen). De wedstrijd was er een van de bovenste plank, maar werd ontsierd door de overdreven gele kaarten. De thuisploeg beetfelvan zich af en kon bij de rust aanspraak maken op een verdiend 1-1 gelijkspel, met doel punten van De Jonghe W. en Ceuppens P. Deze laatste moest in de beginfase van de kompetitie geruime tijd als doelman fungeren daar de doelman nog voor de kompetitie begon opstapte en zijn geluk ging beproeven bij provincialer Bam- brugge. Maar Edo bleef niet bij de pakken zitten en ging op zoek naar een doublure zodat Ceuppens P. samen met klassebak Van Hyfte hun plaats in de spits konden innemen. De tweede helft werd de thuis ploeg weerom door Ceuppens P. op ach terstand geplaats 1-2, dat sneed de tot dan toe goed meespelende thuisploeg de adem af en nauwelijks nog voor enig weerwerk konden zorgen. Dit gaf de ge legenheid voor de bezoekers om met een derde doelpunt (weerom Ceuppens) de match in hun voordeel te beslechten on danks de verdiende zege viel het verdict iets te zwaar uit voor de goed meespe lende thuisploeg. Houtmarkt - 0. de Toren 3-1 De bezoekers uit Gijzegem hadden al hun hoop gesteld om bij het thuisspelende Houtmarkt minstens een punt te pakken daar men kon beschikken over hun sterkste opstelling, aanvankelijk lukte hun opzet want toen de uitstekend leiden de scheidsrechter Garcia voor de rust floot konden de bezoekers aanspraak maken op een 0-1 voorsprong. Na de kampwisseling kwam de thuisploeg ech ter onder een andere gedaante op het speelveld en stelde probleemloos orde op zaken, zodat de bezoekers nog nau welijks aan de bak kwamen en hun kleine 0-1 voorsprong zagen teniet gedaan voor een verdiende 3-1 zege van de lokalen die met De Meyst R. en Dierickx G. (2x) de beste schutters in huis hadden. Dyor-Galop 1-5 Voor de ploeg van coach Daeleman en voorzitter Dierick breken moeilijke tijden aan, nadat het vorig seizoen in de top 5 eindigde staat het nu op de allerlaatste plaats van de rangschikking en zal het nog moeilijk worden om deze aan een andere ploeg door te geven tenzij de kentering komt in de kering, maar dan moet opnieuw zoals in het verleden vaak het geval was scoren. Maar de spitsen blijven maar ondermaats presteren wat de volledige druk op de schouders van de verdedigers werpt die er zelfs het noorden bij verliezen, In de eerste helft kon de thuisploeg ondanks de 1-2 ach terstand bogen op een goede wedstrijd, maar in de tweede helft werd er vooraan terdege geklungeld dat het niet mooi was om aan te zien en de bezoekers gretig gebruik maakten van deze missers om zelfs in de tegenaanval te gaan en met succes de zege binnenrijfde met doel punten van Van der Eecken C. (3x) en Temmerman (2x) De Waele P. zorgen in de eerste helft voor het eerreddende doelpunt. Eeckhoorn uit Lede was niet opgewassen tegen het bezoekende Bamboe uit Kerksken dat nochtans zwaar gehavend de verplaatsing naar Lede maakte en onverhoopt met een 0-2 zege huiswaarts keerde door toedoen van Van den Berghe die beide goals voor zijn rekening nam. Blauwe Vlam uit Berla- re kon tegen het bezoekende N. Hofstade enkel een helft stand houden en werd in de tweede helft op de feiten gedrukt met een 1-3 nederlaag. O.C. Aalst dat Apostelken op bezoek kreeg moest telkens een achterstand op halen nadat de bezoekers eerst 0-1 en dan 1-2 voorkwamen, gelukkig was Van de Velde Dirk in een begenadigde dag en bracht met 2 doelpunten telkens zijn ploeg langszij zodat een puntendeling de juiste weergave werd van deze wedstrijd. Endoka de laatste weken goed op .dreef kwam bij het thuisspelende Blauw Wit dij par keer niet verder dan een gevleid 1-1 n_ gelijkspel. p Alewin - Breughels Weerom een topper in de derde afdelingspe die heelwat toeschouwers naar Kruistege Moorsel lokten. Beide ploegen stondenspe met evenveel punten op de tweede plaats 5"e na leider Saf en hadden er alle belang bijBaa om deze wedstrijd tot een goed einde tewec brengen. Vooral voor de bezoekers was[oe deze konfrontatie van belang daar het difo9 seizoen nog geen enkele wedstrijd ver loor en hun reputatie alle eer wilden aan doen. Maar ze kwamen algauw tot del vaststelling dat er niet veel te rapen vielïan. tegen deze jonge ploeg die samen me! een paar routiniers zoals Paul Van den Bremt over een kollektief sterke ploeg beschikken en deze de bezoekende doel man geregeld onder vuur namen, het was telkens De Smedt G. (2x) die het verdikt van de bezoekers in de hand werkte. De tweede helft bleef de thuis ploeg de kat uit de boom kijken na hun 2-0 voorsprong moesten de bezoekers het spel maar maken, wat ze ooktrachten te doen, maar de lokale ploeg op de loer om gepast de counter uit te spelen en toen De Vlieger S. de diepte werd inge stuurd was het bekeken 3-0. De veer brak bij de bezoekers die van dan af wisten dat de eerste nederlaag een feit werd en de tweede plaats op de helling kwam te staan. De wedstrijd tussen Animalia-H. Maantje zat vol animo daar er vlot gescoord werd langs beide zijden, de thuisploeg klom bij de rust op een 3-0 voorsprong, maar zagen hoe de bezoekers uit Lede in de tweede helft de lakens uitdeelde en nog een verdiend gelijkspel uit de brand sleepte 4-4. Doelpuntenmakers wnaren De Saedeleer J. (2x) Verleysen E. en Van der Eist J. voor de thuisploeg, voor de bezoekers stonden Baetens W. (2x) Mer- tens M. en Colpaert G. achter het kanon. Leider Saf zorgde voor een heus doel- puntenfestival tegen het bezoekende Six ties dat een dozijn doelpunten moest slikken Van Damme P. (5x) Bornauw J. (3x) Van Royen Wilfried en zoon Jurgen (2x) en Herreman G. zorgden voor hel zware verdikt, eindstand 12-1. Dressel moest op eigen veld een 2-2 gelijkspel toestaan tegen het bezoekende Melody. Groen Wit won met 5-2 van de Zwaan uit Wichelen maar deze laatsten hadden al vast de verdienste om tot de laatste mi nuut te knokken mits wat meer koncen- tratie en betere afwerking had er wellicht meer in gezeten voor de bezoekers. Pie Boys lijkt uitgeblust na de perikelen die er zich de laatste weken hebben voorgedaan in hun bestuurskringen en lijkt nog moeizaam het einde van de kompetitie te halen, het bezoekende V.V.T.T.A. won probleemloos met 0-2 Capucientje - J. Timarcha werd wegens de onbespeelbaarheid van het speelveld ster 1 nel W In de zondagafdeling lijkt de titelstrijd in volle opmars zoals reeds eerder gemeld kunnen nog 3 of 4 ploegen gaan voor de titel alhoewel de grootste kanshebbers. FC Park en Rode Roos blijven leider Park won probleemloos met 1 -7 bij Pano met doelpunten van Flores S. (2x) Gual A., Muylaert G., Podevyn E. (2x) en Ceup pens P„ Braem E redde de eer voor Pano. Sportkring ontmoette op eigen veld Rode Roos en zorgde voor een ?-? gelijkspel, Georges BADMINTON Twee jaar geleden besliste de vzw Vlaamse topsportschool om de minie men en kadetten te delegeren naar de provincies toe. Meteen zorgde de NBL voor een financiële ondersteuning. Voor de scholieren en junioren moesten de provincies zelf opdraaien. Antwerpen en Limburg die de beste jeugdwerking heb ben van de vijf, maakten daar werk van. Antwerpen wist zelfs een gekende bank instelling tot sponsoring te bewegen. De drie andere provincies keken de kat uit de boom en in Oost-Vlaanderen hoopte men blijkbaar op de clubs. Maar Jacques Van Daele is het daar niet helemaal mee eens, want volgens hem zit de problematiek van de selektie in het feit dat de besten uit die laatste groep te veel kansen kregen om te trainen (VTS, PBO en club), dat ze nog moeilijk de weg vonden naar Wachtebeke. Anderen voel den zich dan ook minder aangetrokken tot die provinciale trainingen. Nadat in februari begin dit seizoen onze provincie laatste eindigde op de interpro vinciale jeugdontmoeting te Overpelt, werd daar beslist de hoofden bij elkaar te steken. Bij aanvang van het huidige seizoen wer den afspraken gemaakt. Franky Weyn zou zich koncentreren op de miniemen en kadetten en Willy Van Delsen, gerug- gesteund door Ronny De Vos en Luc Kesbeke, moest de scholieren en junio ren trainen. Koördinator was zoals steeds Jacques Van Daele. Maar die dacht er in alle stilte over om zich als aktieve trainer terug te trekken uit de selektie. En dat, zegt Van Daele nu zelf, is niet gelukt. Want ouders en jeugd zijn aan Jacques Van Daele gewoon en een vervanger werd nog niet gevonden. Nu voor het interprovinciaal jeugdtornooi van Drive op 9 januari e.k. te Buggenhout een selektie moest worden gevormd, gingen de poppen aan het dansen. Weyn kreeg op het jeugdtornooi van Git- se van de Westvlaamse verantwoordelij ke de inschrijfformulieren voor Drive on der de neus geschoven, terwijl hijzelf er nog geen had ontvangen. Een ontmoe ting tegen de miniemen en kadetten van Antwerpen leidde tot een selektie, maa nog steeds ontving Weyn geen formulie ren van Van Daele. Daar werd natuurlijk door de club zelf een mouw aangepast. Maar toen kwam het bericht dat onze provincie over geen scholieren of junio ren beschikt. Althans toch geen scholie ren met talent, volgens Van Delsen. Ondertussen wordt het duidelijk dat onze provincie niet alleen nood heeft aan een goed gestruktureerd jeugdbeleid, maar dringend een andere weg moet inslaan met de begeleiding van haar betere jeugdspelers. Neen, geen diversifikatie, zegt Van Daele, maar een verdere uitbouw met de minie men en kadetten zoals nu. Voor de scholieren en junioren wil hij enkele grote jeugdtornooien aanduiden en dan vooraf telkens de betere geselek* teerden samenbrengen in Wachtebeke voor een stagedag. Luc Cleemput

De Voorpost | 1992 | | pagina 24