De ronde van BeSgsë. Laatste Berichten Le Ralliementveroordeeld. De moord van Merxem Vreeselijk spoorwegongelukte Sinaai -v- SPORTNIEUWS Roeien. Football Jean Dubois Rechterlijke Kronijk Weerkundige waarnemingen Waarom Ankerhanden en Colonial Tuben Eerste Handelshuis van het Land Te koop Te Iniren Men Bijna een efg ongeluk. Maandag morgend was de Denderhrug opengedraaid om een schip door te laten, toen een automo biel van M. De Smet, van Gent, in volle vaart, kwam afgereden. De geleider zag te laat dat do brug open was en moest zijn Tij tuig op de oyerhangbrug sturen om in het water niet terecht te komen. Het voertuig word erg beschadigd. S' Nikolaas. Schoenen gestolen. Ze kere A. V. B. heeft Zondag ten nadeele van M. De Poorter, handelaar, in Onze Lieve Krouwstraat, een paar botienen gestolen. De schoenen werden kort nadien door den policiekommissaris aangeslagen. Misdadige "pogingEen onbekende kerel heeft Zondag nacht gepoogd den offer blok te rooven in de Heykapel. Ilij had reeds een gat gekapt in den muur onder den offer blok, doch werd in zijne pogingen verrast en heeft de vlucht genomen zonder iets te stelen. Zekere A. De Pauw heeft Zondag avond het meisje Kamilla De Bode aange rand en erg mishandeld. Hot meisje bekwam kneuzingen aan de handen en aan den lials. proces verbaal is opgemaakt.. Laffe aanranding. Maandag avond rond 5 1/4 ure werd Petrus Yan den Bossche aan de Kettermuit aangevallen door Jozef Van Braemdonck, en zoo erg mishandeld dat knen vreest dat de man het gezicht totaal zal verliezen De laffe aanrander is gevlucht. ROOKT gebreveteerden tabak «De Ster het is do beste. Vraagt staal aan K. Van Biesen, AALST. Meldert. Ljk opgehaald Uit den -vijver heeft men hier Zondag het lijk opge haald van Theodoor Van den Bossche 42 jaar oud, timmerman. Huiselijk verdriet schijnt de oorzaak ge- jweest te zijn,dat Van den Bossclio zich in den laatsten tijd aan den drank overgaf. Men denkt dat hij zich Dinsdag, gezelfmoord heeft, daar hij sinds niet meer gezien werd. Gent Omvergeworpen. Zondag mor- Igend rond 9 1/4 ure, is Karei Van Avermaete, wonende Ledeganckstraat, welke per rijwiel :was, op het oefeningsplein omgeworpen door een huurrijtuig. De wielrijder werd de linker piand overreden. Na verzorging kon men hem Inaar zijne woning overbrengen. - Gehelen. Heden morgend werd de kleine Karei Elyn, wonende Schildstraat, gebeten in de hand,I toen hij een paard le eten gaf. De knaap werd erg gekwetst. - Gevallen. Gisteren namiddag Eugeen Velghe, onderofficier bij het 3clc linieregiment, op den Dendermondschen Steenweg gevallen toen hij uit een rijtuig stapte. Een wiel liep over liet rechter been van het slachtoffer waardoor hij gekwetst werd. - Messteek. Gisteren namiddag, rond 4 ure, kreeg Marie De Langhe, wonende Munikbrugstraat, oud 41 jaar, ruzie met haren man, zij bracht hem eenen messteek toe in do rechter bil. Het slachtoffer werd in zijne woning verzorgd. De vrouw werd aan gehouden. Brussel. Echtelijk drama. De echt- gen ooten Hwonende Van Artevelde- plaats, kregen twist wegens eene nietige kwestie. Eensklaaps greep de vrouw een mes en plofte het haren man in den arm werd erg gekwetst en moest naar het gasthuis overgebracht worden. Wanhopige. Een genaamde II. V... die onlangs door zijne vrouw verlaten was. werd Zondag morgend in zijne woonst ver hangen gevonden. Aalst Gevallen. Maandag morgend, 'oud 10 ure, is een schilder, die aan liet huis an M. Hertecanl, geneesheer, Molenstraat, werkzaam was, van zijne ladder- gevallen, an eene hoogte van verscheidene meters, loordien hij met den voet aan eene koord )lcef haperen. De man kloeg over inwendige pijnen, doch ton zich naar zijne woning begeven. DUIVEN NIEUWS. Een rampvolle dag. Dat is 12®" Juni, de dag van gisteren geweest. Men rekent dat minstens de 3/4 der duiven op hun hok niet meer zullen terugkeeren. Zondag avond waren van de vlucht op Ven- dome, ingericht in het Paviljoen, te Aalst, slechts een dertigtal duiven te huis, op de 1540, Maan dag avond waren er ongeveer zestig. Bij de Gentsche liefhebbers was het al even lecht. Te Lcéeberg was een vlucht uit Orleans met over de 2500 duiven en zondag avond waren er slechts een goede dertig duiven terug. Overal worden zware verliezen aangestipt. Morgen zullen we de gekende uitslagen geven. Mr Dupret, katholiek Senator en Mr Yaes, lobben hun proces met klank gewonnen. De Ralliement moet zijn eigen vonnis ver kondigen en bovendien zal het nog mogen •erschijnen in 10 andere dagbladen, na de teuze der aanleggers. De politieke laste- ■aars zijn dus geoordeeld en veroordeeld, 't Is vel besteed en duizendmaal verdiend AAA- Zondag morgend rond 10 ure is Stefaan laes aan eenen onbewaakton overweg van o wijk Klein Sinaai door eenen trein verrast li vermorzeld geworden. De dood was oogenblikkelijk. Het slacht offer was een weinig doof. Hij laat eene weduwe zonder kinderen chter. Delaporie, 't Fiksken genoemd, die de af- chuwelijke moord pleegdo op eene door- rave jonge vrouw, te Merxem, is Zaterdag ser laat in den avond, tot eeuwigdurenden wangarbeid veroordeeld. De heer Substi- iut De Schepper, toonde zich en met recht ïer streng. Toen het vonnis werd afgelezen ielite.de bandiet, het volk juichte in vervoe- ng het vonnis toe. Men kan niet gelooven oe blij men in Merxem en Antwerpen is, u eens voor goed van dat onmensch verlost zijn... Moge hij nu inliet gevang tot be- •re gevoelens komen VIERDE RIT CHARLEROI.NAHIEN Zondag avond om 7 ure 45 minuten werd te Charleroi het vertreksein gegeven voor den vier den rit, Charleroi-Namen, zijnde 26h 1/2 kilome ters. Drie-gasten van Oost-Vlaanderen die nog uiedereden, Vercauteren, van Gent, en Verstrae- ten en De Smet, van Kruyshoutem, zijn niet meer vertrokken. Mnsselis beproefde van bij het begin van de koers er van door te trekken in de berg streken, doch liet lukte niet, want Van den Berghe, Dupont, Rosart, Devroye enz. zaten hem op de,., wielen. Het weder was zeer slecht, in tegenstelling met het prachtig, licet weder der vorige dagen. Lamon en Depauw werden nabij Couvin door ongevallen buiten strijd gesteld. De hoofdgroep bestond ge durende bijna geheel den rit uit Masselis, Du pont, Devroye, Rosart, Van den Berghe, Lambot De Pauw, Lamon, Hanlet, enz. De aankomst Op de Velodroom van Jambes werden de aan komsten als volgt aangeteekend Om 5.44 ure 1. Hanlet; 2. Dubois, op een half wiel; 3. Masselis. op 'tien centimeters; 4. Rosart op eene lengte; 5. Platteau op 20 meters. 6. Ncmpon; 7. Devroye; 8. Detliier; 9. Lambot; 10. Becle; 11. Dupont; 1'?. Colsaet; 13. Van den Berghe; 14. Desir; 15. Sackx. 16. Heusgliem; 17. Cruppelandt; 18. Depauw; 19. Leturgie: 20 Everaerts; 22. Van de Velde; 22. Van Hofstadt.;"23. Desmet, Leers; 24. Van Dorpe; 25. Van Neste. De algemeene klasseering. 1° Masselis (5, 3, 3, 3,) 11 p. 2° Devroye (6, 4, 1, 7,) 18 p. 3° Rosart (7, 6, 2, 4,) 19 p. 4° Hanlet (19, 1, 12, 1.) 33 p. 5° Van den Berghe (1, 9, 13, 13, 36 p. De Belgen in den vreemde. Koning Albert heeft aan de drie Belgische officieren die te Londen den beker des Konings wonnen in den ruiterijw.etstrijd, de luitenanten Ripet, Lancksweeri en Landrin, een hartelijk telegram van gelukwenschen •ezonden. Kind verpletterd te Patürages. Het. drie jarig kindje Martha Fauvette, dat bij zijne grootmoeder gekweekt werd, verschalkte de waakzaamheid van het vrouwtje en liep over de straat juist toen een tramrijtuig kwam aangereden. Het kindje werd onder het voertuig verpletterd en bezweek kort nadien. Het gevaar der vuurwapens Het 12.jarig zoontje der weduwe V. D..., beenhouwster, St-Rochusstraat, te Brusse, TTf xeXxTJ den Velodroom van Karreveld. Match der Kampioenen (Beroepsrijders en liefhebbers). De twee seriën werden gewonnen door Trelb (beroeprijder) de lc maal op een wiel, de 2C maal op eene lengte. Belgisch Kampioenschap van halve fond-liefhebbers. (50 kilometers) 1° Hens Antwerpen. 2° Gérini Brussel, op 10 toeren 3° Luyten Gheel op 15 toeren 4C Meuser Brussel op 21 toeren Franco-Belgische match voor tandems. De twee manchen werden gewonnen door de gebroeders Coeckelbergh, de Franschen Poulain en Doutremepuich kloppende, de 1° maal met 5 lengten de 2° maal met 1 lengte. Velodroom Charleroi. Beroepsrijders 1. Ciselet, 2. Mandelaire, 3 Stivant, 4. Goddart, 5. Lefebvre. 100 kilometers voor liefhebbers 1. Cassiers, 2 Van den Broeck, 3. Moritz, 4. Van Waesbergh. 5. Coppens. 6. Matagne. De koers Genf-Brussei-Gent. Deze koers gisteren betwist gaf den volgenden uitslag 1. Divillers; 2. Hanssens: 3. Verbraeken; 4 Stevens; 5. Van Damme; 6. Otten; 7. Dambrugge; 8. Moentjes; 9. Brugeois. De Gentsche roeiers hebben zich gisteren wederom dapper onderscheiden. In de Nationale Regatten te Bregen, kwamen zij eerste aan. in de koersen van vier roeiers in punt (juniors) twee roeiers in punt (juniors) en tweede in de koers van vier roeiers in punt (seniors). Eindmatch voor het kampioenschap van België. 1' afdeeiing. Deze zeer belangrijke match werd gisteren ge speeld te Gent, op het terrein der x\.ss. Ath. La Gantoise, Musschenstraat. Reeds van'vóór 4 uren. Verdrong zich eene talrijke menigte rond het speelplein, Toen om 5 uren de match begon, waren verscheidene dui zenden personen aanwezig. Vele Brusselaars Cruggelingen waren per bijzondere treinen ge komen De ploeg van de Football Club van Brugg betreedt het eerst het terrein, en wordt luid ruchtig toegejuicht. Toen deze van de Union St. Gilloise verscheen, steeg een oorveédoovend Per telefoon en telegraaf. Bij zonderen dienst van «DE VOLKSSTEM- moest Maandag morgend vleesch bestellen bij eenen herbergier, V..., uit de buurt. Het zoontje V.., riep op den kleinen V.D., dat hij hem ging neerschieten. Op hetzelfde oogenblik loste hij een schot met eene kara bijn. De kleine V. D.., kreeg den kogel in de zijde en werd in wanhopigen toestand naar bet gasthuis gebracht. Goed onthaalde dieven Zondag nacht, poogden drie dieven in eene fabriek te Vorst, te dringen. Reeds zaten er 2 op het dak, en de derde maakte zich gereed om hen te gaan vervoegen, toen de nachtwa ker hen bemerkte en maar aanstonds eenige revolverschoten in hunne richting loste. De dieven schoten terug, doch langs beide kanten werd niemand getroffen. Een onderzoek is geopend. Huurhouder, AALST, Binnenstraat Handelaar in Hooi, Strooi, Haver, GESNEDEN LIZERN (Fransche Klaver). gehuil geschuifel op. Langs alle kanten klonk het Hou Iiou-A bas les Apaches, en andere lieve benamingen. Van 't begin af, was de strijd zeer hevig, en vrij brutaal. Nog geen 10 minuten waren verloopen, toen een der spelers der Union, reeds genood zaakt was, het terrein te verlaten. De bal vloog van den eenen kant. naar den anderen, zonder in bet net te geraken. Eindelijk na 40 minuten spelen, gelukte de Union erin, de eerste en eenige goal te maken, doch op weinig verdienstelijke wijzè immers, den bal, geschupt naar het net van Brugge door Hebdin, der Union, werd onge lukkiglijk slechts afgenomen door een Brugsche back, en week at' tussclien de palen der Club. Deze bijval werd door de partijgangers der beide ploegen op verschillende, doch zeer luid ruchtige wijze begroet. Eenige minuten nadien, werd de rusttijd ge floten. In de tweede hall-time, werd gcene enkele goal gemarkeerd. Brugge had weinig geluk zij misten verscheidene goals op enkele centimeters; zij schupton zeis twee ballen op de zijbalken] der goal. Het spel eindigde zonder verder voordeel voor een der ploegen, zoodat de Union St.-Gilloise overwinnaar bleef met 1 goal om 0. Wij hoorden vele personen zeggen, dat ditmaal de besten niet wonnen. Na afloop der match hadden eenige opstootjes plaats. Boetstraffelijke rechtbank van Dsndermonde. DIEVEN Frans De Balie, van Belcele had ten na deele van den barreelwachter Mastol, langs eene opening in het dak twee konijnen ge stolen en werd betrapt toen hij de langooren te St. Nikolaas wilde verkoopen. Hij gaf dan eenen valsehcn naam op. 2 maanden en 8 dagen gevang Isidoor Gheleyn van Kieldrecht, heeft ten nadeele van Jules Bogaertin 14 dagen tijds en in 4 maal 9 kiekerfs gestolen. Hij krijgt 4 maal 1 maand en 26 fr. boot. Jozef Heyninck, van St. Nikolaas, heeft ten nadeele der staatsspoorwegen eene plank gestolen. Betrapt zijnde gaf hij eenen valschen naam op. Hij krijgt 4 maanden S dagen gevang en 76 fr. boet. Een persoon verdacht van medeplichtigheid wordt vrij gesproken. Pieter Windey van Waasmunster be ticht van haver gestolen le hebben ten na deele van Edmond Dhaese, wordt verwezen tot 1 maand gevang en 26 fr. boot. Rechtbank van Audenaerde VELG ACHTERGEHOUDEN Joseph Dirckx, verzekeringsagent van Bor- gerliout, beticht lot Sotlegem ten nadeele van vrouw Van dor Stock een velo achtergehou den le hebben, werd verwezen tot 2 maanden gevang 50 fr. boet of 15 dagen. GOED GEKNIPT Alfons Dooremant, werkman tot Haellert, beticht voor erge slagen met werkonbe kwaamheid en eene messteek toegebracht te hebben aan De Schepper Joseph, werd ver1 wezen tot 7 maandën gevang en 50 fr. boete of 15 dagen met onmiddelijko aanhouding. ERGE FEITEN. Gilsen Guillaume, van Hokelgem, beticht van erge feiten, werd verwezen tot 6 maan den gevang. SLAGEN. Verlinden Augustyn, mandenmaker tot Elsegem, beticht van slagen cn kwetsuren te hebben toegebracht aan Alma Lombaert, werd verwezen tot 1 maand gevang 26 fr. boete of 8 dagen. AFTRUGGELAARSTER Van ddh Biest Irma, van Strijpen, beticht, iets dat haar niet toekwam, toe to eigenen, of met valschheid te doen onverhandigen, krijgt 1 maand gevang, 26 fr. boete of 8 dagen. AFTROGGELAAR. Van den Eecken Theodoor, van Ronsse, belicht met valschheid ieis le doen overhan digen dal hem niet toekwam, werd verwezen tot eene maand gevang, 26 fr. hoole of 8 dagen. SLAGEN. Paerewyck Josephine en J. B., geboren te Liedekerke, beticht van slagen en kwetsuren met onbekwaamheid tot werken aan De Backer Bauline, 18 jaar, oud, werd verwezen, Paerewyck Josephine tot 50 fr. boete of 15 dagen en Paerewyck J. B., bij verstek tot 2 maanden gevang, 50 fr. boete of 15 dagen. EENE GANSCHE REEKS Bultot Francois, werkman tot Audenaarde, b eticht van en tot verscheidene malen slagen en kwetsuren te hebben toegebracht aan zijne vrouw, alsook voor dronkenschap, werd de volgende straffen toegewezen a) 2 maanden gevang, b) 2 maanden, 26 fr. boete, c) 10 fr. boete of 2 dagen, d) 10 fr boete of 2 dagen, e) 3 maanden 50 fr. boete, feene maand, g) 3 maanden, 50 fr. boete, h) 1 maand 26 fr, boete of 8 dagen, met onmiddelijke aanhouding. SLAGEN De Meulenaire Hector, werkman lot Mae- ter, belicht van slagen en "kwetsuren te heb ben toegebracht met werkonbekwaamheid aan D'haeyer Alfons, werd verwezen tot 1 maand, 26 fr. bocto of 8 dagen en moet aan D'haeyer betalen voor pijn en smart de som van 50 franken. DIEFSTAL, ENZ. Fasseur August, aardewerker tot Ruyen, had verzot aangeteekend tegen een vonnis van 2 Juni 1.1.. beticht van twee eendvogels gestolen te hebben van Van O vermei ren Remi, alsook slagen on kwetsuron te hebben toegebracht aan denzelfden en voor dronken schap, bij kreeg de volgendo straffen 2 maand 26 fr. boolo of 8 dagen voor diefto 2 maand 50 fr. boete of 15 dagen voor slagen 10 fr. boete of 2 dagen voor dronkenschap, do Rechtbank heeft met eene maand do straf verminderd. MARKTPRIJZEN HOPMARKT. AaEs£- 13 Juni. Markt vaster beschik baar 105 fr. nieuw gewas 72 fr. Geeraardsbergen 13 Juni.Tarwe de 100 kilos 20,00; Masteluin 15,50; haver 20,75; Rogge 16,00boonen 21,00 Aardappelen 6,00 lijnzaad 33,00 koolzaad 00,00 boter do kilo 2,70 a 2,79 eieren per 25, fr. 2.25ruw vlas 0.93. Getal viggens 260 getal hoornbeesten 153. van M. Camie! Pracï, opticien-specialiste I ange Zoutstraat, 6. Aalst, 13 Juni, 17 uro tegenwoordig het meest gevraagd OMDAT zij altijd de meeste voldoening gaven en nog geven aan do wielrijders die ze gebruiken. COLONIAL RUBBER SOCIÉTÉ ANONYME 8, Stropkaai, 8, GENT. Voor machienoliën, vetten en nijverheids- produkten, zoekt vertegenwoordiger voor Aalst en omstreken. Voorkeur wordt gegeven aan persoon den handel kennende. Schrijven Bureel der Volksstem Kerk straat, 9, Aalst. Barometer 758 Thermometer 18°3 Wind Noord-West. Vooruitzichtregenachtig. Observatorium Ukkel. Zee woelig. Drukking vermeerdert. Wind Noord-West. Te verwachten onweder. Verkiezingen voor de Koophandelsrechfbanken. KIESCOLLEGE VAN AALST. BE Ri CH T V ZEG R K I E Z I 1ST G voor de gedeeltelijke vernieuwing DER HANDELSRECHTBANKEN KAN AALST, den 19 Juli 1910. De Voor zit ter van hel Hoofdbureel, Gezien de wetten van 18 Juni 1869, 2 Juni 1884 en 9 Mei 1904 Gezien liet besluit van den heer Gouverneur van Oost-Vlaandereii van 9 Juni 1910, hij het welk de kiezers voor de samenstelling van de Handelsrechtbank van Aalst, bijeengeroepen worden op 19 Juli 1910, van 8 tot 13 uren, om over tegaan tot de verkiezing van 1" Twee Rechters j 2" Een Rechter-plaatsvervanger. j Brengt ter kennis der kiezers, dal de voorstel ling der candidatou en hunne aanvaarding zullen ontvangen worden den Zaterdag 2 Juli 1910, van 11 uren voormiddag tot "s middags, ter Greflie san de Handelsrechtbank van Aalst, Kapelle- vtraat. Gedaan te Aalst, den 10 Juni 1910. •De Voorzitter, Th. DE NAEYER. Het beste adres Kaas - Koffie Rechtsfreeksche aanvoer vette Goudsclie kaas 1,75,1,70,1,65 pr kil.Commissie (hollen) 1,60 en 1,30 per kil. franko met 10 15 kil. Beste Hol iandsche Koffie 1,55, 1,05, 1,75, 1,80 1,851,95 pei kil. haaltjes van 5 kil. franco. Eerste zending remboursement. Adres HOOFDHUIS ROMANA9, Antwerpen Te koop een tilbury, een omnibus (gd merk) een schoone laiideau (eerste m'erk) zoo good als nieuw.Voor de voorwaarden zich te wenden ten Bureele van ons blad. Te koop" 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zetten, dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordeelige voorwaarden. Zich te bevragen ten buroele van 't blad Te koop eene groote hoeveelheid goed ho®, zich te wenden tot den heer Max Möens, Molen dries T/S. Te koop bouwmaterialen, zooals: eiken ribben, kepers, deuren, ramen, vitrinen enz. bij C. Pen- neman, Hovenierstraat,41, T/S. Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, kasteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste Levering. Te koop oude gazetten aan 0,15 centiemen de kilo, te verkrijgen ten bureele der Volksstem, Kerkstraat, 9, Aalst. Te huren terstond een nieuw opgebouwd huis met hof, 50 meters lang, gestaan Dendermond- sche steenweg, 102 Zich te wenden Dirk Martens- straat, 14, T/S Te huren een gerieflijk luiis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. Voor de voorwaarden wende men zich tot den beer Max Moens, brouwer. Molendries, T/S Te huren een huis met hof, hebbende verschei dene beneden- en bovenkamers, op de Keizerlijke Plaats, 40, Aalst. Te buren een schoon huis met stallingen en 24 roeden land in de Lcuvonstraat te Ercmbodegem aan 1,75 fr. por week. Zich te bevragen bij Frans Van Geit, Erembodegem, Hoek. Te huren een huis, met vier schoone kamers, kelder en zolder, voor 15 fr. per maand Pieter Couckestraat 32. Te bevragen Dij M. A. Darbó, handelaar, Leopoidstrau», 21 Aalst. Men vraagt voor Aalst en omstreken, deftige en vlijtige persoon voor den verkoop onzer Naaimachienen en de ontvangsten te doen. Vast loon en kommissie. Kleine waarb. wordtgeëischfc. Zich te bevragen aan de Maatschappij SINGER Albert Liénartstraat, 9, Aalst. Men vraagt goede aardewerkers om aan do waterleidirtgswerken to arbeiden. Zich te bevra gen bij M. Quinet, Louis Blernauxstr. 54, Jumet. Wlen vraagt eene kindermeid, kunn" vlaamsch en l'ransch. Adtfes schrijven M. D. Bureel van De Volksstem Eene goede keukenmeid vraagt plaats. Zich te bevragen Albert Liénartstraat, N° 4. Een huishouden zonder kinders vrafigt plaats als concierges. Adres ten bureele dezer. Men vraagt eene bovenmeid kunnende ook den witten naad. Schrijven, D. D. Volksstem, Aalst. 213. Men vraagt een leerjongen voorde Photogra phic. Schrijven I. S. ten bureele dezer. 214. Men vraagt eene bovenmeid kunnende goed naaien én stoppen, 25 fr. in de maand. Vragen ten bureele der Volksstem, Kerkstraat, 9 Aalst, n.212 Men vraagt voor een huis van Brussel, een werkhuis waar men manshemden kan maken. Voor liet adres zich te bevragen ten Bureel deze, onder de letters J. B. 202 Men vraagt eene goede keukenmeid, loon 30 franken. Te bevragen, ten bureele van het blad. Men vraagt eene bovenmeid, loon 20 franken. To bevragen ten bureele van bet blad. Men vraagt een leerjong ten bureele dezer. i voor do drukkerij M' ïi vraagt oen dienstmeid van stillen aard, zuiver in werk en bekwaam voor goede keuken. Albreehllaan, I, Gent. Onnoodig zich aan te bie den zonder goede getuigschriften. M< n vraagt te koop een schoon handkarreken, niet te zwaar. Adres ten bureele der Volksstem. Men vraagt een bediende kunnende fransch en vlaamsch, goed op de hoogte der stad. Aanbieding le zenden ten bureele der Volksstem, onder do letters A. B. M> n vraagt vooreen breifabriel; mecanicien, kennende brei-en naaininchieuon. Loon volgens bekwaamheid.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3