Laatste Berichten Mededeelingen m Schrikkelijke moord Ie Berchem. SPORTNIEUWS Wielrij den De ronde van Frankrijk De ronde van België. Loopen Vliegen. Men vraagt MARKTPRIJZEN Oude Gazetten te koop, ten bureele dezer* Xe koop Xe lmren XH. Stevens, Officieelelwoteering •niïoj 1 Borsbeke. Onweder. Een geweldig onweder is hier over onze streek losgebor- 1 sten. De bliksem schoot vlammend door de lucht, gevolgd van vreeselijke donderslagen en geweldigen stortregen.De bliksem sloeg in het kasteel van M. de notaris Da Vuyst, op de kamer der meid, deze riep óm hulp, doch was er n;et den schrik van af. Groote be schadigingen zijn er ook niet. Herzele. Heest. Zondag aanstaande, 7 dezer, zal he", hier feest zijn. De heer doctor Van der Si.icht onlangs getrouwd, komt van zijne huwelijksreis terug. Men zal hem stoetsgewijze inhuldigen. Gent. Omver geworpen. Gisteren morgend rond 11 ure is i De Pauw, wo nende te St-Denys-Westrem, welke per rijwiel was op de Sl-Denyslaan door een liamion van de batterij der artillerie, omver geworpen. Hij was gelukkiglijk maar licht gekwetst. Paarden gekwetst. Heden morgend rond 71/2 ure had eene botsing plaats tus- schcn twee rijtuigen op den hoek der Jan Breydelslraat. lint paard van eene der ge spannen viel in de vitrion van een huis op den hoek der Burgstraat. liet paard werd erg gekwetst. Paard op hol. Heden morgend om 7 3/4 uro is het paard gespannen in eenen tilbury, loobohoorende aan den heer De Mo- belle-Mollot, verschrikt op de Hofbouwlaan door het voorbijrijden van een tram, het paard viel ten gronde, eene der hrandcards brak en drong in «Ion buik van hel dier. dal erg gekwetst werd. Het dier werd naar zijn stal overgebracht. De knecht welke in de tilbury was gezeten ontkwam het zonder letsel. Jacht op. eene dievenbendeSedert een achttal dagen is do policio der 5* wijk druk in de weer om de loden aan lo houden eencr internationale dievenbende, ine.cnI men die onder meer ook do dicfle bedreven heb ■ben onlangs hij Mcv. wed. Bureau, G us la af Callicrlaan. Verscheidene personen werden reeds aangehouden een enkele is m vrijheid gesteld, maar voor het óögenblik zijn er toch drie is slaat van aanhouding gebleven. De- opzoekingen duren voort. Beveren-Waas. Kichcndieflc. Zon dag avond rond 10 ure hooide de policio ge rucht inhei kiekenhok van Edw.Do Wreode landbouwor, Klapperstraat. De policio hield een oog In 't zeil en weldra kwamen twee kerels van het hof. Een dezer kon aangehou den worden. Men vond in zijn bezit verscheidene doode kiek eng, Tege» den dief, zekere S. S... is proces verbaal opgemaakt. Evg ongeluk. Zondag namiddag is een on hol zijnde paard in volle vlucht door de Abdijstraat geloopen Do 72-jarïgo Aug VanEsbroeck werd door bet woeste dier om vergeworpen en vreeselijk gekwetst. De ouderling moest per Tijtuig naar zijne woning overgebracht worden. Deatef bergen. Messengevecht. Zon dag avond, om ,6 ure, kreeg Edward Van den Broecke. metser, Kerkstraat, twist mei zekeren Adams, Van woorden kwam bet tot daden, en bei den rolden reddendo in de gracht. Toen trok Adam? zijn mes, terwijl de an dere met een stuk hout sloeg. Van den Broecke, bekwam vijf messteken, achter hot oor, aan de linker slaap, aan de redder wang en aan den arm, waarna Adams wegvluchtte, achtervolgd door den broeder van het slachtoffer, die met eenen hamei' ge wapend was. De veldwachter snelde ter plaatsen hield dezen legen. V»b den Broeck, die gehuwd en vader van drie kinder s is, werd verzoflgd door Dr De Groot®, zijne wonden zijn erg. doch niet le vensgevaarlijk. Adams is ingelijks bedlege rig wegens de bekomene slagen. De gendar men van Lookristi stelden een onderzoek in. Temsche. Erg ongeluk. Terwijl de werklieden van den aannemer Ritte en Char les rjzew bakken losten in de statie, werd de werkman Aimé Charles tusschen twee wagens gevat en werd het rechterbeen ge- pletterd* dat op twee plaatsen gebroken werd. De ongelukkige is door zijne mede makker» naar het gasthuis overgebracht.. Pepipater. Een treinoverste cerpleltird. Maandag morgend wildo de treinoverste Mathéuz Boterman, van Welkenraadt, in de statie van Pepinster op den trein springen toen deze zich reeds in beweging had gezet. Hij mistrapte zicli en werd d^or de voet trede mede gesleept. De ongelukkige werd een been gepletterd en erg over heel het lijf gekneusd. Zijn toestand is,wanhopig. Curingen bij Hasselt. Doodelijk onge luk. Zondag avond rond 10 uren, is de genaamde Vreven, van Curingen, soldaat bij het 2,le gidsen, die nu in het kamp van Be- verloo verblijvend, door den stoomtram van Hasselt overreden. De soldaat die dronken was, lag te slapen tusschen de rigg^'- v*n de tramlijn, toon men de ongelukkige ter hulp snelde, bad hij reeds opgehouden televen. Maandag namid dag is het parket ter plaats geweest, alsook 2 officieren van het leger, om de noodige vaststellingen te doen. Desschel.Doodehjï ongelukDe laat ste buurttram van Moll naar Turnhout, heeft te Desschel eenen jongeling verpletterd, die naast de spoorbaan reed, eensklaps van zijn rijwiel viel en onder de wielen rolde. De dood was oogenblikkelijk. 20 jaar oud, had sedert 3 jaar kennis met Dymphina Van do Weyer, 10 jaar oud en dochter van Jos. Van de Weyer en Doro thea Maus, wonende in de Bleckhofstraat, te Berchem. Sedert 3 maanden was de liefde uil, doch 't meisje werd sedertdien aanhou dend achtervolgd. Gisteren kocht Van Acker een revolver in de Kbizcrlei, te Antwerpen, en wachtte He len middag het meisje af Hij ging met hel meisje meê en in do Pretoriaslraat .gaf hij haar plots 2 dolksteken, daarna trok hij zijn revolver en als een waanzinnige joeg hij liet meisje2 kogels in 't hoofd. Ze viel om nooit moor op Ie staan. De moordenaar vluchtte, doch gaf zich naderhand gevangen. Het lijk werd naar het StL' Maria gasthuis gebracht. Van Acker geniet sinds lang een slechte, faam. Over 'n paar jaren werd hij nog ver oordeeld voor vechten. Het was juist half oen, toen de verschrikkelijk slachting ge beurde. Onnoodig te zeggen wat voor op schudding er heerschte in het volkrijk kwar tier der stad. STERFGEVAL. Te Dendermonde is godvruchtig, na een kortstondige ziekte overleden, de heer Glem. Scholliers, aldaar geboren den 28 Februari 1830. Hijwas onder-voorzitter van den Werkrechlersraad van bet gebied Dender monde, waarin hij sedert 1878 als plaatsver vangend en sedert 1888 als w erkelijk lid zetelde. De begrafenis heeft gisteren (Maan dag) om 10 ure plaats gehad onder eenen talrijken toeloop van vrienden en kennissen Ouzo innige deelneming aan de beproefde familie. Heden komt er in deze bloeiende voorstad van Antwerpen eene gruwelijke moord voor te vallen. Zekere Louis Vafi Acker, eleclricien, wo nende in de Veslingslraat. Antwerpen, pas Bericht. Allo mededeelingen betrekke lijk sportnieuws, ons door maatschappijen, opgegeven, worden kosteloos opgenomen. De gemiddelde snelheid. In 1903 won Maurice Garin de eerste Ronde van Frankrijk, met 25 kil. 288 meters in het uur; in 1904, Carnet, met 24 kil. 292 m. in 1905, Louis Trousselier, met 27 kil. 284 m. in 1900,René Pollier, met 24 kil. 463 m. in 1907, Petit Breton, met 28 kil. in 1908, dezelfde, met 28 kil. 740 m. in 1900, Frans Faber, met 29 kil. 655 m. in 1910, óktaaf Lapize, met 29 kil. 680 m. Oklaaf Lapize, de overwinnaar der laatste ronde, is dus ook de rekordman voor den gemiddelden afstand. Dat bewijst, dat noch hij, noch een derge nen die hem gewoonlijk den palm betwisten veel gerust hebben ónder weg. Reeds in strijd voor toekomend jaar. L'Auto, van Parijs/dn inrichter der Ronde van Frankrijk en van talrijke andere groote baankoersen, is reeds besloten toekomend jaar nog de moeilijkheden der ronde te ver- grooten. Twee rijders zijn bijzonderlijk met deze nieuwe moeilijkheden ingenomen. Frans Faber. de overwonnene, die beloofd heeft toekomend jaar eene schitterende weer wraak te willen nemen, en Oktaaf Lapize, de glorierijke overwinnaar, die verklaarde te willen doen zooals Petit Breton, en ook twee achtereenvolgende ronden wil bemach tigen. Dal belooft reeds prachtige strijden voor toekomend jaar. Wat Van Houwaert en Blaise verklaren. Van Houwaert klaagt niet dat hij slechts den 4eD is in de algemeene klasseering. De Belgen weten, zegt hij, dat ik veel tegen slagen gehad heb. Ik zal eerstdaags eene weerwraak moeten nemen, om lo toonen, dat ik nog waard ben kampioen van België te zijn. Ik zal ze nemen die weerwraak, dat be loof ik, en't zal niet lang aanloopen voor aleer ik ze behaal. Blaise zegt dat hij gedaan heeft wat hij kon, doch dat men niet moet denken dat de beste altijd gewonnen heeft. Hebben de Bel gen geeno overwinningen behaalt, voegt hij er bij, zij hebben toch de Franschen Lapize, Frans Faber, Garrigou enz. verplicht al te geven wat zij konden om hen te volgen. Wat zij gewonnen hebben. Lapize, 7.525 fr.Faber, 4.085 fr.Garri gou, 2.375 fr. Ern. Paul, 1005 fr.; Cru- chon, 1.425 fr.; Cruppelandt, 1,310 Van Houwaert, 1,570 Maitron, 925; Trousselier, 775 Georget, 745 Paulmier, 825 Albini 425 Ern. Azzini, 385 Blaise, 435 La- fourcade, 480 Cornet, 300 L. Azzini, 285 Petit Breton, 160 Bettini, 260 Mé- nager, 210 Godivier, 100 Dortignacq, 100 Pardon, 140 Ringeval, 180 Saillot, 100 Leblanc, 100 Fleury, 100Habierre, 100 Riou, 100 Deloffre, 100. Degenen dip geene 145 fr. gewonnen heb ben,hebben recht op deze som. Vervolg der inschrijvingen 101. Tuytlen -Tnlien, Oos'p >dA 102. Van Halen, Antwerpen 103 Lejour, Toerkonje: 104. Barbé Ernest, Ninove 105. Devos Renó, Denderwindeke 106. Haidon Karei, Engis 107. Lenoir Armand, Momalle 108. Dumont Louis, Brussel 109. Van Brante- gbemC., Gent; 110. Cosyns Joseph, M<n- tigny. 111. Simon Alphonse, Jumet 112. Col- lard Camille Morialinó 113. Scieur Leon, Florennes 114. Liephout Jules, Ploeg- stcert 115 Luyckx, Antwerpen 116. Ly- coips. Thienen 117. Antony, Angleur; 118. Heyvaert Benoil, Brussel 119. Florin G. Pecq 120. Patyn Joseph, Ingelmunster. Fes* telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM Het ontslag van M. Delbeko liet ontslag van minister Delbeke wordt alom druk besproken. Verscheidene redenen worden er over opgegeven. De gewichtigste reden is evenwel van ansch hijzonderen aard. M. Delbeke bezat te Antwerpen eene wo ning, waarvan Mev. Delbeke, zeer veel hield. Zij kon or nooit toe besluiten die woonst te verlaten. Toen M. Delbeke haqwelijks eene minisle- rieole portefeuille aauvaard had, verbleef zij eenige dagen in het ministerieel hotel der Wetstraat, doch, zij kon er zich niet aan ge wennen en keerde naar Antwerpen terug. Sinds dan, deed M. Delbeke dagelijks per automobiel weg en weer de baan Antwcrpen- Brussel. Daarbij kwam het dan Ook, dat minister Delbeke dikwijls uit Brussel afwezig was. Wanneer dan senators of volksvertegen woordigers kwamch óm den minister te spreken, moesten zij natuurlijk onverrichler- zake terugkeer en. 121. Vandebroeck Alexander, Leuven 122. Bruynooghe Tbiery123. llermesse Henri, Milmort 124. Haulem A., Lier 125. Vercammen Gojntparus, Duffel. Zondag 11. haddën/do loopkoersen alhier plaats. Op de 67 ingeschreven zijn er in do vier rangschikkingen vertrokken. De bij zonderste prijs winners zijn Jacobs en Van den Bergh De Troch en Van DaelenPcir- linckx en De Clercq Crabbé en Van den Bergh. De vliegweek van Stockel. Van dag tot dag worden de vliegdagen belangwekkender en uil heel het land komen er met heele drommèft menschen naar het vliegplein. De lO" dag is uitermate gelukt. Het weder was prachjig en de lucht zoo stil en ook zoo goed piogelijlc geschikt om te vliegen. Om 1 uur wordt de opening gege ven. Jan Olieslagers i? er weeral met weg hij vliegt over Slockel en Wesenbeek Hij gaat zoo ver dat.man bom niet meer fzién kan en hij schijnt tusschen do 400 a 500 me ters te zweven. Jan is uit het oog verloren en Kinet op zijne beurt stijgt in de hoogte. Na 18 minuten vliegen komt Daniël terug in het vliegplein. Rond 2 uren komt Jan terug in het zicht, hij vliegt met eene onge looflijke snelheid... Hij doet nog eene pist- ronde en bolst dan met een der vleugels te gen een houten schutsel. Een der vleugels, ik geloof dat het de linkervleugel was, werd beschadigd. rr>'. Nu gaat Daniël Kinet weer do hoogte in om den prijs van den langen duur te behalen en om 2 u. 45 m. springt Tyck in zijn vlieg toestel. Hij vliegt 335 meters hoog en komt na 5 minuten terug. r«£r Kinet, die thans 1 volle uur gevlogen heeft, keert ook terug naar beneden. Verstraeten en Vftp den Born, hebbon eenige kleine vluchten gedaan. Men zou eer der zeggen dat Van den Born zich bezig houdt met leer- en kunstoefeningen. Verscheidene vluchten tegelijk. Rond 5 uren zitten ze wel met zessen te gelijk in de lucht. Kinet, Lanser, Van den Bom, Verstraeten, Tyck en Olieslagers. Ora 5 u. 47 m. stijgt Lanser op met een passagier. Boven he) plein van Etterbeek komt nu debesluurbarëluchtballon Clouth te voorschijn. Om 5 ure 52 gaat Jan terug de lucht in. Te zamen met Kinet Vliegt hij rond den be stuurbaren ballon. Om 6 u. 14 verlaten Kinet en Olieslagers het vliegpleiiTen gaan Lanser opzoeken, die ginder in de verte boven Stoc kel aan 't vliegen is. De - Clouth trekt te rug naar zijn hangar te Etterbeek. Tyck klopt het hoogterekord Tyck had laten hoorén dal hij Jan de veeg wilde geven en hooger wilde vliegen. Hij stijgt op om 6 u. 15 m. na een kwaart uurs zit hij reeds hemelhoog te fladderen. Mét duizenden en duizenden houdt men hem in 't oog. Doch hij zit zoodanig hoog dat men hem moeilijk met het blooto oog kan vinden. Hij moet al hooger zijn dan Jan Zaterdag is geweest, zoo denkt men ten minste. Ora 6 u. ^5 m. komt Olieslagers terug,maar van Tyck is er niets meer te zien. Waar mag hij zitten? Angstig wacht het volk. Zou hij gevallen zijn, is hij misschien schrikkelijk hoog m*' den wind medegetrokken Zoo hoort men van alles zeggen en luidop vermoeden. On- dertusschen komen Kinet en Lanser terug, de eene om 7 ure en 3, de andere om 7 uren en 5. Om half acht gaat Jan Olieslagers zijn mededinger opzoeken,hij stijgt hoog de lucht in, maar kan hem niet vinden en komt terug. In den avond komt er plots een telegram bij de kommissarisseu der vliegweek Ben goed ncrrgodiald to Campenhout. Heb de hoogte bereikt van 1700 meiers. (geteokend) Tyck. M. Delbeke lued ook aan eene leverziekte en in de laatste lijden was zijn toestand verre van goed te zijn. In bevoegdo kringen bespreekt men de mogelijkheid dat M. Van den Heuvel terug in liet ministerie zou treden. Men verzekert dat reeds overmorgen het Staatsblad een Koninklijk besluit zal mededeelen, meldende dal een der ministers tijdelijk de portefeuille van M. Delbeke zal overnemen. Men zegt ook dat M. Dcscamps eerstdaags zijn ontslag zal geven als minister van Wetenschappen en Schoone kunsten. De verdediging van Holland. Het Hollandse!» staatsbestuur heeft aan do Kamer een ontwerp aangeboden, een krediet van 40.000.000 florijnen vragende voor de kustversterking en vioolvermeerdering. Onze Vorsten bij de gravin van Vlaanderen. Koning Albert en Koningin Elisabeth zijn naar het kasteel van Arnerois vertrokken bij de Gravin van Vlaanderen, alwaar zij twee dagen zullen doorbrengen. Laffe moord te Dampremy. Een genaamd Alfred Dupont, die uit eene herberg der Ileignestraat gezet werd wachtte de andere verbruikers af en plofte een hunner, Georges Gilles eenon dolk in het hoofd. Het slachtoffer bezweek kort nadien. De moordenaar is aangehouden. Tyck heeft dus op zijne beurt het hoogte rekord geklopt. De uitslagen van 1eD Augustus Prijs van den langen duurOlieslagers, 1 u. 9 m. Iloogte Tijck, (wereldrekord). Totaal der duurten Kinet, 2 u. 48 m. Prijs van behendigheid 1. Kinet en 2 Van den Bom. Prijs der bestuurbare ballonsClouth, 1. u. en 9 m. Prijs der snelheid 1. Olieslagers. 2. Van den Born. 3. Verstraeten. 4. Kinet. 5. prijs met passagiers Lanser, 1 u. 9 m. Kinet, 1 u. en 4 m. Prijs Brichart Lanser in 1 u. 9 m., met een passagier wegende 71 kilos. Totaal der duurten van den ganschen duur der vliegweek Kinet 11 u. 43 m., Olieslagers 7 u. 5 m., Lanser, 6 u. 2 m., Verstraeten, '1 u. 31 m., Van den Borrt, 59 m. Tijck, 50 m., Caters, 12na., d'Hespel, 7 m. Won vraagt een zadel- en gareelmaker, op do hoogte van zijn vak. Schryven ten burcele der Volksstem onder de beginletters V. P. 12. Wlcn vraagt meid goede burger-keuken ken nende, wasschcn en strijken. Goed loon. Schrij ven bureel van het blad, onder do letters J. D. S. 22. Wlon vraagt een bovenmeid van stillen aard, goed op d'boogte van haren dienst. Loon 30 fr. Bureel De Volksstem. It. T. S. Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur gerden ken kennende. Zich aanbieden op het bureel De Volksstem, Aalst.* Won vraagt meid bij daïlie alleen. Goed loon, liefst van den buiten. To bevragen ten bureelo van - De Volksstem. - Weisje van 18, 20 jaar, allo werk kunnende, wordt gevraagd in kristen huisgezin. Aanbieden Volksstem - Kerkstraat, 9, Aalst. t, Een huishouden zonder kinderen vraagt eeno bekwame meid, goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureelo Dc Volksstem. Won vraagt voor te naaien en to stoppen een handig meisje. Loon volgens verdienste. Schrij ven onder do letters M.M.tcn bureele van dit blad. Eeno vrouw goed kunnende wasschcn en strij ken wordt gevraagd. Schrijven onder de letters V. M. L. ten bureele der Volksstem. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. Schrijven: It. M. bu reele der Volksstem. Wen vraagt eene kindermeid, kunn* vlaamsch en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel van De Volksstem Wen vraagt eene goede keukenmeid. Aanbie ding T. G. V. Bureel De Volkcstem Wen vraagt eene meid voor alle werk reeds ge diend hebbende cn kunnende een weinig van de keuken. SchrijvenM.D.G. Bureel «Dc Volksstem», Ham me. Groote water/eesten. Op ZöTidag 7 Oogst om 3 1/2 zullen te Harmne- Aart groote waterfeesten plaats hebben, welke zullen beslaan uit 1® Zwemkoers, 2® Koers voor motor en stoombooten, 3® Koers voor roeibootjes. Voor deze laatste koers, worth door den heer Mauritz Vermeiren, ©ene prachtige schaal aan den overwinnaar geschonken. Aalat. 1 Oogst.— Hop.—Markt onveranderd beschikbaar 95,00 fr. nieuw gewas 64 fr. Ninove, 2 Oogst. Tarwe 19 a 20; rogge 15 a 16 haver 17 a 18 gerst 00 a 00koolzaad 26 a 27 boonen 00 a 00 aardappels 0 a 0 boter 2,90 a 3,10 eieren 2,50 a 2,75viggens 80 a 90. Assctie, 2 Oogst. Tarwe 19,00 a 20,00 rogge 13,50 a 14,00 haver 17,00 a 18,00aardap pelen 9,00 a 10,00 boter 2,75 a 3,00 eieren 2,25 a 2,50 kiekens 2,75 a 4,00 konijnen 2,00 a 3,00 hesp 1,80viggens 40 a 50hop 000. Aan ieder zijnen haard Leeningen voorkoopen en bouwen van huizen Leeningen op vaste goederen. Verzekeringen op het leven. Gustaaf Do Bie, 57, Akkergemlaan, GENT. van M. Camiel Pratt, optioien-specialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 1 Oogst, 17 uro Barometer 757°4 Thermometer 21°3 Wind: Zuid-Oost Vooruitzichtlichte wind onweerachtig. Observatorium Ukket. Zee kalm. Drukking vermindert. Wind Zuid-Oost Tc verwachtenonweder. Wen vraagt een bediende kunnende fransch cn vlaamsch, goed opde hoogte der stad. Aanbieding te zenden ten bureele der Volksstem, onder de letters A. B. „len vraagt eene bovenmeid, goede getuig- scliriiten worden vereischt. Schrijven aan het blad onder de letters J. B. V. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naar de Pie ter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den lieer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerslraat, T. S. Te koop by Paulinus Van Oysegem, hovenier, kasteel te Gysegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop eene groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen dries T/S. Te koop 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zetten, dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordeeüge voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 'tblad. Te koop. Eene partij kepers, dienstigvoor bouwmatenaleu, bij de gebroeders Muylaert, ta Mooi set.i r- Te huren een gerieflijk huis,dienstig voor han del fit her berg, gelegen in de Dirk-Martensstraat. j Zich te wenden lolden heer O. Vander Hacgeij,. Advocaat, Nieuwstraat. To huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden bij den heer Deurwaarder J. De Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen bij Mejuflef Dt Comnck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Te buren of te koop. Gerieflijk gebouw in goeden staat, grootte ongeveer vier aren, twee ■verdiepingen, dienstig voor magazijn of fabriek, Schrijven E. J. 27, bureel van 't blad. Te huren een gerieflijk huis dienstig voor her-_ berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. VoorT de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens. brouwer, Molendries, T/S j To huren terstond een nieuw opgebouwd huisi met hof, 50 meters lang, gostaan Dendermond- sche steenweg, 102 Zich te wenden Dirk Martens-1 straat, 14, T/8 WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst,] Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank pep duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 1 OOOST BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Slaat, Provin. Steden. Belgisehe leening 1* r 2* P 3* r Kongo uitkeerbaar. Kongo (Loten) Annuteiten Gemeentekrediet 3 3 3 2,5 4 3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 19073,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 1902 2,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 1905. 3 Gent 1896 2 Elsenc 18803 1908 3,5 Laken 19023 Luik I8603 1897 2 1905 2 Mechclen 18853 -<• 1897 3 Oostende 1S52 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joosten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 fr.)3 Spa )%93,5 fr.)8 Venders 1873 3* 1893 3 92.75 92.70 95.95 77.— 99.85 92.75 92.25 91.80 103.50 90.10 90.10 106.— 8805 100.25 93.50 9L25 75.75 98.50 86.75 132.— 75.25 88.75 89.50 92.80' 132.50 80*—

De Volksstem | 1910 | | pagina 3