Laatste berichten. NIEUWSBERICHTEN. Sebrlkkelijk ongelak te Siat Jans-Molenkeek BEPROEVING Sterfgevallen Kerkelijk nieuws Stacasnieuws Beiaardkonsert Xli. Stevens, OlficieeleTwotesring Weerkundige waarnemingen MARKTPRIJZEN Woensdag avond gebeurde een vreeselijk ongeluk op den koer der kruidenierderij van Mcv. Peelt rj, Begijnenstraat, te St Jans- 'Molenbeek. Werklieden waren bezig den beirput te ruimen, toen een tienjarig knaapje, de rui mers willende helpen, in den put viel. Eon voerman, ooggetuige van hot ongeluk, sprong het .knaapje ter hulp, doch kwam /jiiet meer terug boven. Op het hulpgeroep van Mevr. Peelers snelden verscheidene persoden ter plaats, doch zij konden eerst een uur later de twee ongelukkigen ophalen. Beidon hadden opgehouden televen. liet schrikkelijk ongeluk - verwekte eeno grootc opschudding in de wijk. Brussel. Dieven aangehouden. Ver- loden nacht hoorde do policieronde in de Kieuwbrugstraat gerucht in eene cinemazaal. De deur stond open cn de policiemannen traden binnen. In de duisternis liepen hem drie personen tegen het lijf en namen de vlucht. Na eene lange jacht konden twee der kerels aangehouden worden. liet waren twee Franschon, Frans Fouchety en Jean Bou- cherez. In hun bezit vond men een volledig inbrekersgerief, elektrische lampen, valsche sleutels, breekijzers, boren, enz. De dieven weigerden hunnen medeplichtige aan te duiden. Zij zijn ter beschikking van den prokurcur des Konings opgesloten. Bedriegers. Woensdag morgend is een gewezen advokaat, Herbert Gurnay Boy so, geboren en wonende te Londen, te Brussel aangehouden. Deze kerel had ver scheidene hotelhouder, automobielgeleiders, enz... beetgenomen, die hem leveringen ge daan hadden en niet betaald werden. De policie zocht ook nog zekeren André Fronchomme op, van Rijsel, dio laatst tc Sl-Joost-ten-Noode woonde en daar ook tal rijke bedriegerijen pleegde. Branden. Dinsdag nacht is door eene kortsluiting brand ontstaan in den klcerwin- kel ven M. Hector G..., Hoogstraat. Reeds hadden verscheidene Jdeedingstuk ken welke voor de vitrien lagen vuur gevat, toen voorbijgangers do vlammen bemerkte. Het vuur kon spoedig bemeesterd worden. Op de Koolmarkl ontstónd brand op eene zolderkamer, door do meid betrokken. Deze, welke reeds to bed was, had ter nauwemood den tijd te vluchten. De pom piers snelden spoedig ter plaats en na een goed kwart uurs waren de vlammen uitge doofd. Zinnclooze. Verleden nacht liep een persoon op de Zuidlaan. die voor alle kleed ij slee fits eene broek aan had. Dc andero kled deren droeg hij op don arm. Twoo policicagenten gelukten er met veel moeite in don zonderlingen man naar liet policiebureel te brengen waar oen genees heer vaststelde dat de man zinneloos was. liet is een Duitscher, Jozef P..., van Keulen. Do ongelukkige is naar een zinneloozenge- e licht overgebracht. Elsene. Eene plunderingWoensdag morgend stelde do bewaker van een huis der Guldon Vlieslei vast, dat dieven in het huis gedrongen waren en er alles doorsnuffeld hadden. Do kostbaarste voorwerpen, ju- weelen, enz. medenemende. Daar mev. S..., tie eigenares, op reis is,moet haren terugkeer afgewacht worden, vooraleer het bedrag van Jiet gestolene kan geschat worden. Ontaarde dochter. Tijdens eonen hevigen twist in eeno woning der Viaduk- piraat ontstaan tusschen den 05 jarigen X. HEX GELUK 8® VERVOLG. "Terwijl do lord van Mead-Hall nog over het Schandelijke gedrag van zijuen schoonzoon zat na te denkon, llot ik mij aandienen want dewijl zijne gezondheid, sedert het huwelijk zijner dochters, altijd gewankeld had, bezocht ik hcra dikwijls. -Welkom, doctor,» zeide hij, terwijl hij de oand naar mij uitstak ik heb uwe hulp van flaag meer dan ooit noodlg „Achmylord, gaf ik hom ten antwoord, verstrooiing hebt gij nog veel meer noodlg ■want den toestand, waarin gij uw bevindt, moet gij aan liet treurige en eenzamo loven dat gij sederteenigen tyd'geleidhebt, t escliry ven. Nu gij van het gezelschap uwer dochters beroofd zyt, heeft het spleen zich van uwe ziel meester gemaakt. «Ja, het spijt mij zeer, dat ik thans Emma's gezelschap moet missen. Maria heeft wel een uitmuntend hart, maar is geenszins zoo ver standig en zoo beminnenswaardig als hare zus» ter. Bertram kwam mij om den anderen dag bezoeken maar wat voorstel denkt gij vel, doctor, dat die onbeschaamde mij heeft durven doen Niets meer cn niets minder, dan mijne goederen to verkoopen, en het bedrag daar van aan zyno vrouw to vermaken. Een gema tigde voorslag, niet waar Ofschoon ik nu wel van denkbeeld was, l'ov.-a L onterven, bad ik er echter met Bertram noo>' over ge sproken, en thans maakte zijn schandelijk ge drag mi) meer dan ooit genegen, om Emma to vergeven, dat zij hem niet tot echtgenoot beeft willen hebben.» «Dit zou het l este zyn, wat gij doen kond*. en zijne 35jarige dochter, verbrijzelde deze laatste verscheidene ilosschcn op het hoofd van haren vader. De arme ouderling werd vreeselijk gekwetst en moest naar het politic- bureel overgebracht worden waar een ge neesheer hem verzorgde. Oneerlijke meid. Mev. S.., wonende Danlzenbergslraat, to Elsene, had een veer tiental dagen geleden eeno meid in dienst ge nomen, welke verklaarde Mario B.. to heeten en dc beste getuigschriften toonde. Gisteren moest do meid eeno som van 600fr. gaan uilwisselen. Een lOjarigknaapje werd gelast de meid te vergezellen. 'Onder- wego zond de meid het knaapje om een stuk chocolade. Toen de kleine terugkwam, was de meid gaan vliegen... St-Gillis. Erge val. De werkman Louis Stappers, van Hoeylaert, dio op den steenweg van Charleroi aan de afbraak van I een huis werkte, is van eene hoogte van 0 motors op do koersteenen gevallen. I)e onge lukkige werd den schedel en voet gebroken en in hopeloozen toestand naar het gasthuis gebracht. Mechelen. Antornob ielongel uk. Een automobiel van Brussel, waarin henevens de chauffeur, vier personen hadden plaats geno men, is aan de Withuisbrug, togen do brug leuning gebotst. De inzitteden, waaronder een meisje, vlo gen in het water, doch allen konden gered worden. De automobiel was erg beschadigd en do brugleuning op eene lengte van een drietal meters afgerukt. Antv/erpen. Erg werkongeluk. De dokwerker Frans Van Gils, van Merxem, die an het lossen van den stoomer Martazan werkte, is door eeno kraan getroffen en er gekwetst geworden. Het slachtoffer is naar liet Sluyvenberg- asthuis overgebracht. Diamanten bruiloft. De echtgenoo- ten Leemans-Van Eisen zullen binnen eenige weken den G0ston verjaardag van hun huwe lijk vieren. Grootsche feestelijkheden worden op touw ezot. Erge bótsing. Eon huurrijtuig uit de St-Andriesstraat komende, is in do Nationale- traat door een tramrijtuig omvergeworpen geworden. De koetsier werd niet gekwetst, doch de E. H. Glonissen, van Turnhout, die zich in liet rijtuig bevond werd erg aan het hoofd gekwetst. Zelfmoord. Een vrouw, wonende in de Looybroekstraat, is gisteren morgend in do wallen van de Sehynpoort gesprongen. Men haalde slechts een lijk op. Doodclijhe val. In eene straat der 6e wijk werd verleden nacht eene vrouw badend in haar bloed gevonden. De vrouw was door een venster der 2° verdieping gevallen en den schedel gebroken. Ilaar toestand is wan hopig. Petegen-bij-Oudenaarde. Belangrijke diefstal. Ten nadeele van den landbouwer Huysman is een bundel obligatiën, ter waar de van 8000 fr. gestolen. Zware vermoedens wegen op eenen persoon die 's namiddags op de hoeve gekomen is en er verscheidene minuten alleen verbleef. Het parket van Oudenaarde is ter plaats een onderzoek gaan doen. Nederbrakel. Twee hoeven afgebrand. Woensdag zijn de hoeven van Moj. Van der Beken en Louis Van de Mergel door eenen geweldigen brand, met al de afhanke lijkheden, vernield geworden. De schade wordt op 15,000 fr. gerekend. Oudenaarde. Hevige brand. Ver leden nacht is brand ontstaan in de meka- nieke houtzagerij Dessel, Beverstraat. Het vuur verspreidde zich spoedig. Het vuur werd bemerkt door den nacht waker der zagerij Van Cauwenberge, daar naast gelegen. Dezo gaf het alarm, en kort daarna vielen do pompiers moedig het ele ment aan. Zij gelukten er in do omliggende gebouwen te vrijwaren. Van het werkhuis Dessel blijft slechts een rookende puinhoop over. De schade is zeer aanzienlijk, doch is door verzekering gedekt. Lokeren. Voor den arme Een lief dadig persoon dezer stad, heeft een nieuw middel gevonden om zijne arme stadsgenoo- ten ter hulp te komen. Den bijval ziende welke de cirk Semey, te Lokëren behaalde, heeft hij don cirk gepacht om er vijf vertooningen te geven tenvoor- deele van den arme. Gisteren avond werd 40 eerste vertooning gegeven. Dc zaal was stampvol. Heden Don derdag, Vrijdag, Zondhg en Maandag, zullen de andere vier vertoopihgen plaats hebben. Aan elke ingangskaart is een bon gehecht, hebbende eene waarde yap de helft dor kaart. Daarmede kunnen in! de winkels der stad, allerhande waren gekócht worden. De opbrengst der 'kaarten wordt aan de armen geschonken. Sint-Gillis-Dsndermonde. Doodelijk spoorwegongeluk. Do Ö2jarige ouderling Dierickx, werd aan de batreel van Sl. Gillis, door den trein van Antwerpen verrast en vreeselijk vermorzeld. Men moest de bloe dige overblijfselen in eenen zak samenbren gen. Lede. Aardappeldiéven. >Ten nadeele van den landbouwer Hyppoliet] Van Audcn- hove, zijn op het veld achter den steenmolen 70 struiken aardappelen gestolen. De schurken zijn onbekend. Meire. Bloedig gevecht. In eene her berg op het dorp, is een gevecht ontstaan, tusschen vijf jongelingen van Erpc, die in Frankrijk gewerkt hadden, on eenige gasten an Meire. Er werd niet pinten en fiesschen geworpen en met messen gestoken. Do herbergier, Van den Steene, werd door eenen messteek in den arm getroffen. Twee jongelingen vap Erpe, Louis Van den Brempt en Jan Schóllaert, werden erg gekwetst en moeten door eenen geneesheer verzorgd worden. De herberg zag er uit als ware zij bestormd geworden. Al de ruiten waren verbrijzeld. Erembodegem. Een-wanhopigeEen onbekende, die het leven moede was, sprong dezer dagen op den Brussolsehen steenweg voor het automobielrijtuig van eenen heer van Brussel. Deze kon hem ontwijken. De dwaze wierp zich dan voor den stoomtram Aalst-Assche. De machinist had hem tijdig bemerkt, keerde den stoom en do wanhopige werd slechts licht getroffen en gekwetst. Hij wAi^-erde. Ja zpgfóm wie hjj was en verklaart te zullen herbeginnen. Waasmunster. Razende hond. Sinds eenige dagen zwierf in deze deze gemeente een hond rond, die teekens van razernij gaf, en menschen en dieren zocht aan to vallen en te bijten. Donderdag morgend gelukte Alfons Die rickx, jachtwachter bij M. Ortegat, er in het dier in het veld dood te .schieten. Een bijgeroepen veem-ts verklaarde onderzoek, dat de hond inderdaad razend was. Inbreker en moordenaar. Dinsdag nacht hoorde de landbouwer Stoop, een ver dacht gerucht in zijn kippenhok. Hij greep een wapen en spoedde zich naar den koer. Een groote hond vluchtte op dat oogenblik uit het kiekenkot. Toen Stoop in het hok ging zien, vond hij 22 kiekens doodgebeteh ten gronde liggen riep ik mijnheer Bertram heeft reeds meer geld, dan hij ooit zal verteïen, en is daarenbo ven in alle opzichten behalve in dat van tijde lijk vermogen, ver beneden Elphinstone, wiens gezelschap veel fatsoenlijker is waar om zoudt gij hem dus niet uitnoodigen, om mot zijne vrouw den avond by uw door te brengen -Ik geraak by na in verzoeking, om uwen raad te volgen, doctor, zeido hij tegen mij ook zou zulks Bertram eene grievende spijt veroorzaken.» Ofschoon ik. nu het oogmerk der uitnoodi- uiet goed keurde, maakte ik echter geene aanmerking daarover, maar nam op my den brief te schrijven, die hen uitnoodigen moest. De uitnoodiging werd aangenomen, en niet laug daarna kwamen mijnheer on mevrouw Elpliinstone op Mead-Hall aan. In het eerst ging het van wederzijden wel een weinig stijf cn verlegen, maar dit duurde slechts een oogenMik want weldra scheen de bijzondere genegenheid, welke de lord langen tijd voor zijne dochtor en Henri gekoesterd had, mot eene nieuwe kracht te herleven. Het eerste gebruik,«dak door Elphinstone van den invloed die hij op zijnen schoon vader verkreeg, gemaakt werd, was, dat hem de vcrspillingon van zijnen rentmees ter Morton onder het oog bracht. In hot eerst wilde de lord daaraan nauwelijks geloof slaan, maar toen lleuri hem er onloochen bare bewijzen van toonde, geraakte hij in eeno hevige gramschap, niet zoo zeer wijl hem het verlies van zijn geld (berouwde, maar wijl hij het denkbeeld van bedrogen te zijn, niet kon verdragen. Omdat Morton in het uitoefenen van de plichten zijner bediening met de grootste ge strengheid was te werk gegaan,zoo verheugde ilcli ieder toen hij werd afgedankt. Hiorop verzochten En:ma en haar echtgc- Gent. Ongeluk. Heden morgend rond 9 ure, was Adolf Hartz, oud 20 jaar, wo nende te Antwerpen, aan het werken aan den ophaler in het Juslioiepaleis, toen hii eens klaps met den voet werd gevat tusschen den muur en een blok steen van 200 kilos. Hij werd erg gekwetst en moest naar het gast huis overgebracht worden. Messteek. De kleine Ernest Berlo heeft Woensdag namiddag op de Nijverheids- kaai eenen messteek in don arm gekregen van een zijner makkers. Hij werd met een rijtuig naar eeno kliniek gevoerd, vanwaar hij, na verzorging, naar huis, zelfde kaai, terugkeerde. De policie is met de zaak bemoeid. Brand. Donderdag morgend. rond 1 ure, is brand ontstaan in de wolverwerij van M. De Backer, Gazometerlaan. De pom piers werden onmiddelijk verwittigd twee uren werkens waren zij den brand mees ter. De schade is aanzienlijk, er bestaat ver zekering. Welke zijn de uitwerksels van THE OBROMA? Van de eerste dagen dat men het gebruikt wordt do bloedsomloop gemakkei ij kor, de ademhaling dieper sterker, het gedacht helderder, het geheu gen schorper en de zintuigen fijner. Het lichaam wordt krach lig, heter ge schikt tot den arbeiden zoo haastig niet vermoeid THEOBROMA sterkt op dezelfde wijzo als wijn en alcoholmaar zonder hoege naamd de slechte gevolgen van het drank misbruik mede te slepen. Welke lieden moeten THEOBROMA ne men?1. Gezonde lieden die moeten over werken, lastigen arbeid verrichten of in ongezonde bedieningen bijzonder vatbaar zijn om besmettelijke ziekten te betrappen. Al degenen die uit hoofde van over- arbeid, verdriet, hoofdbreking, in eenen staat van geestestraagheid en algemeene moedeloosheid gekomen zijn, en de noodza kelijkheid van een sterkend geneesmiddel ge voelen 3. Zieke lieden, zenuwlijders, vermagerde, uitgemergelde lieden, al degenen die krach teloos, afgemat, ten einde raad zijn. 4. Bleeke jonge dochters; vrouwen in het keeren der jaren. 5. Gij allen die kloek moet staan op de ru we baan des levens. Waar kan men THEOBROMA hekomen? In alle apotheken en in de Apotheek DE MOOR, Burgstraat, 38, Gent. Te Aalst, bij al de Iieeren apothekers. Wette ren. Gisteren om 5 ure 's na mid- ags, is hier godvruchtig overleden, de Eer- aarde Heer Magloire Van den Bossche, in leven. Bestuurder van het Burgerlijk Hospi taal dezer gemeente, geboren te Ophasselt., den 17 Juli 1838. De eerwaardige aflijvige was vereerd met verschilligo burgerlijke eeroteekens, alsook Ridder der Leopoldsorde benoemd, als erkentenis zijner talrijke en onschaibare diensten. De begrafenis zal plaats hebben Zaterdag aanstaande, om 10 ure voormiddag, in de Dekanale kerk alhier. Een detachement sol dalen zal den overledene de laatste eerbe wijzen betoonen. Gent. Donderdag voormiddag, om 8 1/2 ure, hadden te midden van eenen grooton toeloop vrienden en kennissen, de lijkpleck- tigheden plaats van M. Richard Millecam, de Vlaamsche letterkundige en dagblad schrij- er, te Gent, na eene pijnlijke en langdurige ziekte overleden, in den ouderdom van 49 jaar. Namen. Do katholieke senator M. Mé- lot is Donderdag morgend op zijn buitengoed overleden0 1 noot lord Dendall om don open gevallen post aan William Stewart op ie dragen, en vermits zij -verzekerden dat hij een eerlijk jongeling was, die daarenboven veel talenten bezat, voldeed de lord aan }iun verzoek, en ns Williarn te laten kojnen, bood hij hem de post van rentmeester te Mead-Hall aan, wel ken hij met de levendigste erkentenis aan nam. «Waar is William "toch heengegaan?* vroeg mistress Daillie aan Peggydoch kijk, daar komt hij, op een vollen draf van Mead-Hall teruggeloopon. Peggy wilde hem te gemoet gaan, maar op hetzelfde oogenblik was hij reeds bij haar, in zijne armen vattende, omhelsde hij haar met de grootste drift. Heeft men wel ooit zulke onbeschaamd heid gezien riep Peggy op gramstorigen toon. Wensch mij liever geluk, Peggy, zeide William. U geluk wenscheh, als ik u klappen moest geven Indien gij mij beknort, Peggy, dan zal ik u opnieuw omhelzen weet pij wel meisje dat gij tegen den nieuwen rentmeester van Mead- Hall spreekt Dat is niet mogelijk En echter is niets meer waar, dan dit, lieve Peggythans ben ik hier naar toe ko men loopen om mijne bruid te eischen. Nu traden de beide gelukkigen spoedig in don molen, om er hot golukkigo nieuws mede te deelen, hetwelk allen met vreugde ver vulde, de molenaar cn zijne vrouw sloten den nieuwen ran'meester in hunne armen, dio de volgende maand, tot groote blijdschap van het geheelo dorp, met hunne oppassende dochter in den echt werd vereenigd. EINDE. Ontslag. De Z. E. H. Kanunnik Claeys. pastoor van Sl Nikolaaskerk, te Gent, heeft heden, Donderdag morgend, aan Z. D. H M^ Stillemans, zijn ontslag aangeboden. Gezondheidsredenen zouden do oorzaak van het ontslag zijn. Heden, Donderdag avond, om 8 ure, zal M. Karei De Mette, stedelijke beiaardier, te Aalst, eene algemeene herhaling houden van de stukken welke hij te Mechelen in den prijskamp zal uitvoeren. Ziehier het programma 1. Lied der Vlamingen,opgei, stuk P.Benoit 2. Air du Rossignol, uit het opera Les Noces de Jeannette V. Massé 3. Andante uit de VIe Synplionie Haydn 4. Andente Cantabille, opgei, stuk voor den eere-prijskamp J.DeNyn 5. Souvenir van 't opera «Mignon» A.Thomas ,6. Rubens-Cantate P.Benoit WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst, Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupon- nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 1" OOGST BEURS VAN BRUSSF -. Leen van Staat, Provin. Steden- Belgische leening Ie r 3 2» r 3 3# r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoörw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 1860 3 18972 1905 .2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852. 18982 St.-Gillis 19043 St-.Ti-<nR-f/»n-noode 18813 Rcbaarieek. (}OG fr.)2 (500 n 3 Spa 1909 Doornik (50 Verviers 18"*' - 1893 .3,5 93.60 93.60 77^30 100 - 94 - 92.80 91.75 90Ï35 90.45 105.— 97.25 100^25 93.25 103.75 91.50 77.50 7ö!— 99!— HM.— 76 25 88.25 105.50 93.75 9: 92.85 91.80 100.25 De 30* verjaardag van Keizer Frans-Jozef. Heden Donderdag, begonnen te Weenen de feestelijkheden ter gelegenheid van den 80 verjaardag van keizer Frans-Jozef van Oostenrijk. Alle straten zijn prachtig versierd. Do keizer heeft prachtige geschenken gezonden aan de vreemde vorsten. De kathedraal van Narbonne afgebrand. Woensdag avond is brand ontstaan in de kathedraal van Narbonne. De hoofdkerk werd grootendeels vernield. Het vuur heeft groote schade aangericht. Men weet dat do gespaarde deelen zullen instorten. De cholera In Zuid-West Rusland bezwijken talrijke personen aan cholera. Roumanië wordt erg bedreigd. De groote krijgsbewegingen, welke moes ten plaats hebben nabij de Russische grens, zijn tegenbevolen geworden. De overstroomingen in Japan. Een telegram Donderdag morgend te Pa rijs ontvangen, meldt als volgt, den bilan der laatste overstroomingen in Japan 880 doo- den, 160 gekwetsten en 150 ontbrekenden. 370 huizen vernield, 2200 erg beschadigd en dio zullen moeten afgebroken worden, 393,000 overstroomd, 200,000 personen zijn zonder dak. De hertog der Abruzzen. De hertog der Abruzzen, neef van Koning Victor-Emmanuel, is te Genevo aangekomen in gezelschap van Mevr. en Mej. Elkins. Het huwelijk van den hertog met de schat rijke Miss Elkins is nog slechts eene kwestie van tijd. De Spaansche leening De leening van 45,000,000 der Spaansche regeering bekomt veel bijval. De eerste dag der inschrijving werd reeds voor 35,000,000 ingeteekend. De leening mag dus als gelukt aanschouwd worden. Een Russisch eskader te Algiers Eene afdeelingder Russische vloot, be staande uit de zeebodems Cesarewi/.ch, Slava, Rurih en Bogatyr, onder het bevel van den contre-admiraal Markowsky, is te Algiers aangekomen. De werkstaking te Bilbao 20 mijnwerkers die van hun werk terug keerden, zijn door 200 stakers aangevallen geworden. Van beide kanten waren er ver scheidene gekwetsten. Talrijke aanhoudingen werden gedaan. Brandramp in Amerika Een groot deel van Jersey-City (Veree- nigde Staten) is door het vuur vernield ge worden. De schade wordt op 2 miljoen dol lars geraamd. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 18 Oogst, 17 uro Barometer 764 Thermometer 23 Wind West Vooruitzichtschoon weer. Observatorium Ukkel. Zee kalm. Drukking vermeerderd. —Wind Zuid-West Te verwachtenonweder. Aalst. 18 Oogst.— Hop.—Markt onveranderd beschikbaar 95,00 fr.; nieuw gewas 76 fr. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gesteld heesten 504Vette koeien 52melkoeicn groote ossen 8 jonge ossen 159vaarzen 163 stierea 101varkens 459kalveren magere 'Westen schapen

De Volksstem | 1910 | | pagina 2