lininlsing Laatste Berichten SPORTNIEUWS Wielrij den Weerkundige wsarnemingea A Stadsnieuws. Men vraagt Krijgsraad van Oost-V laan deren. Tla. Stevens, Officieele kwoteering Xe koop Te liuren .M'-jjctr ituCotf nïïhs c»i nor vernielend ele- ijiicn' iddt nel gebouw 40.000 kilos graan t cen 12.000 tal kilos hop bevatte. He! j ,.erd heelemaal vernield. De schade beloop I jóO duizend frank. /«/at ge hoeft te weten De zenuwachtige, zwakke of lijn-gevoelige personen kunnen, dank het bijvoegen van de helft Bitterpeeën der - Vincart, het gebruik van koffie ver dragen. Deze die hem zuiver gebruiken be vinden er zich nog beter mede. 2 Vilvoorde. Doodelijke val. De dui- venliefhebber Jozef Koenen, die zich te ver voorover boog, om te zien of hij geone duiven zag aankomen, viel door den kijker op de fclraatsleenen. De man werd zoo erg gekwetst, dat hij moest berecht worden. Leuven. Ongelukkige val. In de werkhuizen Van de Velde, langs het kanaal, is de werkman Hendrik De Meersman, 52 jaar oud, zoo ongelukkig gevallen, dat hij den rechterbil op twee plaatsen gebroken werd. Dubbele aanhouding. Reeds zijn twee der kerels, die ten nadeele van Mcv. JHccking eene belangrijke diefte pleegden, aangehouden geworden, door de policie van Uk kei. Het zijn de genaamden Frans P... van El- scrc en Paul W..., van Brussel. Zij hebben bekentenissen afgelegd. Mechelen. Lief de verdriet. Zondag avond sprong een meisje Jeannette Willems, builen de Waterpoort, in de Dylo en ver dronk, men beeft baarlijk niet kunnen bo ven balen. Aan cene vriendin, welke zij ontmoet, had, zegde zij dat haar minnaar mei een ander meisje was gaan wandelen, en zij zich ging verdrinkenbaar hoed en bovenkleed werden in de weide gevonden. Antwerpen. AanhoudingMaandag morgond werd zekere H. R..., wonende Kloosterstraat aangehouden, toen hij poogde het uurwerk te robberen van eenen inwoner der Jan Van Lierstraat. Bijna op het zelfde oogenblik, werd een Duitscher aangehouden aan boord van eenen Nord Duitscher Lloyd stoomcr. De schurk had er reeds een gouden uurwerk en veel zilverwerk buitgemaakt. Zekere Cornelius V..., die in een magazijn van de Meir ten nadeele van M. Crickemans, van Turnhout, een rijwiel gestolen had, is ook geknipt. Een Duitsche kerel, de zesde in een drietal dagen tijd,is op heelerdaad van diefte aange houden. Al liet goed volkje werd opgesloten. Erg wcr kon geluk. De dokwerker Frans Van Meerbeek, 24 jaar oud, wonende Paviljoenslraat, kreeg aan hangaar 18 eene haal koopwaar op het heen, waardoor hij er gekwetst werd. liet slachtoffer werd naar het verpleeghuis der kipdorpvest overgeljracht. Arm verpletterd. Maandag morgend reed do 11 jarige Frans Verbraecken wonen- do Prinsesstraat to Borgerhout, met eene steekkar door de Vekeslraat. Eene botsing met cene andere kar willende vermijden, werd de knaap den rechterarm bijna geheel afgcpletterd. Het arme slachtoffer is naar het gasthuis gebracht. Rijwiel gestolen. Bij middel van valsche sleutels is uit den gang van M. De Buck, Nachtegaalstraat een rijwiel gestolen. Een overjas werd ook door de dieven meege nomen. Gent. Woestaard, Gisteren rond <5 3/4 ure reed zekere L..., oud IS jaar, dronken zijnde, per rijwiel langs de Groen- dreef. Hij wierp een meisje omver. Een agent die wilde tusschenkomen, werd door den dronken kerel gesmaad. Hij sprong terug op zijn rijwiel en wierp nog twee kinderen om ver. Eindelijk gelukte men er in, met behulp van een tweeden agent, hem naar hetpolicio- bureel te leiden, waar hij nog veel opstand maakte. Hij werd opgesloten in het gemeen tegevang. Melsele. Schrikkelijk ongeluk. Zaterdag namiddag is hier op den weg naar Gaverland een boom neergevallen en terecht gekomen op de twee kinderen van de We duwe De Laat. Het eene 5 jaar oud is twee uren later overleden het andere 6 jaar oud is in bedenkclijken toestand naar het gast huis overgebracht. Strijpen. Laffe doodslag. Maandag morgend rond 1 1/2 ure, vond men aan de houtzagerij van Charles Baetens, aan de grensscheiding van Sottegem, een jongeling badend in zijn bloed. Do ongelukkige was dood. Onmijjdelrjk werden gendarmen en ge neesheer verwittigd. Het lijk werd herkend als zijnde dat van den20jarigen Philemon Eeman, wonende te Elene. Hij was Zondag naar de kermis van Sottegem geweest. Uit het onderzoek bleek dat Eeman, in de Neerstraat, te Zottegem, twist had gehad met eenen persoon. Het parket van Aude- naarde is ter plaats een onderzoek komen doen. Eeman had eenen messteek in de bil beko- .men, waardoor de slagader afgesneden werd. Het slachtoffer bad zich doodgebloed. Men verwacht aanhoudingen, daar de ke rel met wien E<?man getwist heeft, gekend is. Eekloo.Schielijk overleden. Do echt- genoote Dobbelaere, wonende Sterrestraat, moeder van drie kinderen, is plotselings aan eene hartaderbreuk bezweken. Geeraardsbergen. Diefstal. Onge kende dieven zijn in de woning gedrongen van M. Flamée en hebben er 2 zilveren zak uurwerken gerobberd. De schurken poogden ook in den brandkoffer te geraken, doch kon den er niet in gelukken. Destel bergen. Tram-brandstichter. Gloeiende kolen, welke uit de schouw ge vlogen waren van den buurttram Gent-Wet- teren hebben 2 hooimijten, toebehoorende aan M. Gbyselinck, in brand ge stoken. De mijten werden ten gronde vernield. De pompiers van Gent konden de bijstaan de huizen vrijwaren. Ham me Erge zaak. Maandag avond heeft de genaamde Victor Van S..., tijdens eenen twist, zijne stiefmoeder zoo geweldig mishandeld dal haar linkeroog uit de holle hing. Dokter Van Bogaert heeft het slachtoffer verzorgd. Haar toestand is zeer bedenkelijk. Iïet oog is verloren. De policie heeft de zaak in handen. Meldert. Diefstallen. Maandag kwam de genaamde Teofiel De Bolle met een kruiwagen, geladen met een vat bier, van de Brouwerij Goossen naar de Dorpplaats gere den. Terwijl bij binnen was in een huis, heeft een dief zich meester gemaakt van den krui wagen. Veertien dagen geleden werd een wiel van den kruiwagen gestolen. Een on derzoek is ingesteld. Zondag "nacht terwijl do echtelingen Buyl, Hoogstraat, naar do Markt van Brussel wa- "ren, zijn dieven in hunne woning gedrongen. Zij hebben alles doorzocht en eeno som van 150 fr. buit gemaakt. De gendarmen hebben een onderzoek geopend. Moorsel. Teruggevonden. Zondag was in eene herberg der Groenstraat oenen opgevulden haan, geheel gereed om gebra den tc worden, to verschieten. Toen de prijs kamp was afgeloopen en de overwinnaars hun beestje gingen halen, was hij verdwenen. Na lange opzoekingen werd onzen haan teruggevonden hij eenen poeldenier, die hem gekocht had van een dronken persoon. De poeldenier heeft het beestje aan de rechtma tige eigenaars teruggeven. Wette ren. Diefstal. Sedert eenige dagen worden des nachts de patalten uitge daan en gestolen bij verschillige landbouwers dezer gemeente. De dieven hebben het bijzonderlijk gemunt op de wijk Overbeke, alwaar de landbou wers Verstraoten, Goethals en Van Helle- putte er wetên van te spreken. Deze laatste, welke een oog in 't zeil hield, beeft dan ook eene dievegge op heeterdaad betrapt; 't was de genaamde Fl. L., van den Berg, alhier. Proces-verbaal is ten hare laste opgemaakt. Lokeren. Indringers. Zondag en Maandag nacht zijn ongekende kerels in den hof gedrongen van M. AlfonsDe Beulo, op de wijk Spoele. Do hovenier, Louis Van do Vyvere, kon de indringers met geweerscho ten op de vlucht drijven. De policie volgt een- ernstig spoor. Lede. Aardappcldieven. De dieven zijn Zondag nacht wederom op ronde ge weest. Ten nadeele van den landbouwer J. B. Ponnet werden meer dan 300 struiken aardappelen uitgetrokken en do vruchten me degenomen. Eene klacht is neergelegd. Zomergem. De moord. (Nad. bijz.) Theofiel De Loof heeft heken tenisso afge legd. Theoiiei Do Loof is ook erg gekwetst door de bekomene slagen, want haar het schijnt heeft Pieters nog al erg geslagen op Theofiel De Loof. Anderzijds beschuldigen verscheidone ge tuigen Amedée Do. Loof den doodelijken steek toegebracht te hebben. Het onderzoek wordt voortgezet. Pei> telefoon en telegraaf. Bijzoudoren dienst van «DE VOLKSSTEM» De boschbranden in Amerika. G sleden zijn thans reeds ten gronde ver nield. Het zijn Wallace, Avari, Idako, Tast, Debordia, Henderson en Strégil. Vier andere steden, Belknat, While-Pint, Loxen en Heron slaan in brand. 30kompagneiên soldaten zijn Ier plaats om het vuur te bestrijden. Er zijn tot nu toe 93 dooden, 405 personen worden vermist. De schade bedraagt 150,000000 fr. Men denkt dat dobrank aan kwaadwilligheid moet toegeschreven worden. De cholera in Italië. Een telegram uit Bary meldt dat de smet- ziekte er zeer snelle vorderingen maakt. Vreeselijke ontploffing in de kanongieterijen Crupp. Maandag avond is bot laboratorium der werkhuizen Crupp (Duitschland) in do lucht gevlogen. De slag werd ver buiten Essen, gehoord. 25.000 kilo dynamiet zijn gesprongen. Uit de puinhoopen haalde men 3 dooden en talrijke gekwetsten. De Nobelprijs voor den vrede. Men meldt dat de Nobelprijs voor den- vrede zal toegekend worden aan Keizer Willem, wegens zijn lofwaardig optreden in het geschil tusschen Oostenrijk en Herzego vina. te Mieclielen EEN DOODE. -- VERSCHEIDENE GEKWETSTEN Maandag avond, rond 11 3/4 ure heeft op dc baan Mechelen-Antwerpen, op nauwelijks 250 meiers afstand van de statie van Meche len, nabij liet Arsenaal een vreeselijk spoor wegongeluk plaats gehad Een reizigerstrein, Brussel-Antwerpen, waarin niet al te veel reizigers plaats geno men hadden, had juist in de statie van Meche len gestopt, en zette zicli weer op ;weg naar Antwerpen. Pas was de trein buiten de statie of daar word hij met geweld aangereden door ccnon ledigen trein, van Antwerpen komende, en zich naar Brussel begevende. De schok was verschrikkelijk. Lokomolie- ven, tenders en verscheidene wagons wer den door elkander geslingerd, verbrijzeld enz., zoodat de 7 sporen, op de plaats van liet ongeluk nabij den steenweg Mecbc- len-Leuven allen versperd lagen. Onmiddelijk werden de reddingswerken aangevangen. Machinisten, stokers, treinwachters en treinoversten waren gekwetst en moesten naar hel gasthuis overgebracht worden. Een treinoverste, evenwel, werd vermist en 't is slechts Dinsdag morgend dat men hem vond. De ongelukkige lag vermorzeld onder de puinen van twee wagons en was dood... Het is een gedamd) Gustaaf Van de Wiele, 50 jaar oud. Men bew'eert ook dat een der gekwetste stokers zou overleden zijn, doch wij konden daarvan geene bevestiging krijgen. De gedoode treinovorslo is van den depot van Aarlen, die voor dan tijd der tentoon stelling te Brussel gedetacheerd was. De trein voor Antwerpen reed nog niet snol, toen de botsing plaats had,daar hij juist in de statie van Mechelen gestopt had. Het was een bijgevoegde of supplémen taire trein. Gelukkig ontsnapt Om Ie verklaren hóe geweldig de schok was, zullen wij zeggen dat de 5e waggon van den trein uit Antwerpen nog geheel verbrij zeld werd,zelfs nog erger dan de 3® en de 4®. Een zestiental 2° klas reizigers, allen vreemdelingen, haddon in het eerste 2® klas- rij tuig van den trein urt Brussel "plaats geno De Italiaansche officieren In Frankrijk. Verscheidene Italiaansche officieren zullen eerstdaags naar Frankrijk vertrekken, om aldaar de vliegtoestellen te bestudeeren en de vliegkunst aan te loeren. De Spaansche Vorsten terug In hun land. De Spaansche Vorston hebben Dijnsdag morgend vroeg Bordeaux verlaten, om naar hun land terug te keeren. De typhus te Toulon. Bijna allo kazernen van Toulon (Frankrijk) zijn met lyphuskoortsen besmet. De reservisten die zich kwamen aangeven, zijn geweigerd geworden en in de scholen- gekantonneerd. De krijgsoefeningen zijn tegen bevolen ge worden. Laffe aanslag tegen officieren-vliegers Ongekende schurken hebben vitriool in de vergaarbakken gedaan, van de olietoestellen, waarmede do Fransche-vliegers, aan de laat ste vlucht voor de Ronde van Frankrijk per vliegmachien, moesten deelnemen. Schrikkelijk drama te Lyon. Een 71jarige rentenier, M. Seghers, is te Lyon, in zijne woning vermoord gevonden, door bandieten die naderhand poogden het huis in brand te steken, om do bewijzen hun ner misdaad te doen verdwijnen. men.Dat rijtuig volgde onmiddelijk den four- n. Toen de vreemdelingen zagen, dat de ver lichting zeer gebrekkig was, gingen'zij in een volgend 2° klasrijtuig. In do botsing werd het rijtuig waarin .de vreemdelingen eersh plaats genomen hadden, geheel vernield. Zij waren dus gelukkig ontsnapt. De hulp. Uit Anlwerpen-Oost en Brussel-Noord zijn dadelijk hulptreinen gezonden voor de op ruiming der hanen. Het reizigersverkeer moest langs Muizen gedaan worden. De opschudding. Daar er nog voel volk te been was ten ge volge van den beiaardprijskamp, bevond zich spoedig op de plaats des onhcils eene grooto .menigte. Men had alle moeite dor wereld om do orde. te handhaven. Dinsdag morgend snelde wederom eene -talrijke menigte ter plaats. Gendarmen en politie deden den ordedienst. Dt oorzaak. Het parket heeft een onderzoek geopend. Men beweert dat een der machinisten do signalen welke hem aanduidden te stoppen zou voorbij gereden zijn. In den Gentschen velodroom. Zondag had de opening plaats van den Gentschen velodroom, Alles gelukte ten beste en de koersen waren zeer belangrijk Ziehier de uitslagen der koersen Beroepsrijders, 1° reeks. 80 ronden 1. Bruteyns, Beernem-2. De Pauw, Lophom 3. J. Spiessens, Boom 4. Van Reybroeck, Maldegem 5. Mus, Dudzeele G. Aposteel, Boom; 7. De Vooght, idem; 8. Spain (neger) Amerika. Liefhebbers, 10 kilometers. 40 ronden 1. Van de Steene, Meirelbeke (2 premiën 2. G. Alleyn, Gent (1 premie) 3. Anseeuw, Gent. Beroepsrijders, 2® reeks. 20 ronden, 50 kilometers 1. Bruteyns 2. De Pauw 3. Aposteel4. Mus5. Van Reybroeck. Spiessens, De Vóoght en Spain hebben het opgegeven. Aposteel won de meeste premiën voor Bruteyns en De Pauw. Algemeen klassement na de 4® en 2® reeks: 1. Bruteyns (1, 1) s 2 punten 2. De Pauw, (2, 2) is 4 punten 3. Van Reybroeck, (4, 5) is 9 punten 3. Mus, (5, 4) is 9 punten 3. Aposteel (6, 3. is 9 punten. Wetteren. Zondag laatst werd eeno koers betwist op den weg Wetteren, Kwatrccht, Oordegem, Aalst, Appels, Wichelen, Scheilebelle en Wetteren, 'tzij ongeveer 45kilometers. Om 3 ure 15 min. werd het vertrek gege ven, aan do Zandstraat waren 15 renners. Rond 5 ure werden zij hij hunne aankomst, als volgt aangeteekend Kerkvoorde, van Wetteren 2. Huyle- broeck, van Wetteren 3. De Waele, van Scliellebello4. De Smet, van-Schellobelle. Deze vier rijders waren slechts enkele me ters van een en daarop volgden een zestal anderen. Velodroom van leper.- De 100 kilometers met gangmakers per tandem, betwist tusschen Van den Berghe,. Van Ilouwaert en Buysse, gaf geen uitslag, daar Van den Berghe en Van Houwaert, als ook do gangmakers van Buysse gevallen •zijn ad t meters voor de aankomst. De strijd was zeer prachtig gedurende heel de koers, en de drie kampers gaven blijken op de hoogte te zijn hunnor taak. Het kampioenaat der Vlaanderen Betwist op den velodroom van Thielt, op 100 kilometers, gaf bet kampioenaat den volgendon uitslag 1Vanhecke, Cachtem 2. Mortier 3. Masselis 4. Bemiddel 5. Becquarl 6. Debene 7. Vanleerbergbe 8. Dedonder;.9. Claerhout 10. Tavernier. De premiën werden gowonnen door Demiddel en Vanleerberghe, 17 Dehaene, 5 Taver nier, 3 Mortier, 2 en Vanhecko, 2. van M. Camiel Praet, opticion-spccialista Lange ZouUtraat, 6 Aalst, 23 Oogst, 15 ure Baromoter 762°4 Thermometer 1G°6 Wind West Vooruitzichtregen. Observatorium Ukkel. Zee kalm. Drukking vermeerderd. Wind Zuid-West Te verwachtenregen. Velodroom van Barmen (Duitschland) 20 kilometers 4. Tommy Hall, in 17 m. 30 s. 2. Stellbrinck, op 800 m. 3. Van Gent, op 1200 m. 4. Hoppe, op 1600 m. Scliuize viel bij de,2e ronde daardoor was Stellbrinck verplicht zijnen gangmaker te lossen en Tommy Hall maakte van do gele genheid gebruik om zich eenige ronden voor uit te schieten. Uurkocrs 1. Stellbrinck, 73 kil. 200 m. 2. Hall, op 2900 m. 3. Schulze, op 6400 m. 4. Van Gent. Prachtige koers van Stellbrinck, die maar altijd doortrapt, van 't begin tot 't einde. Rijwleldiefte ontdekt. Op 18 Juli 11. wer'd ten nadeele van M. Roclandt, kandi daat-briefdrager, in de Post, een rijwiel ge stolen. De Policieopziener Buys is er in gelukt de dader, zekeren V., te ontfl&tken. Eehendig op het policiëbüroel ondervraag door de onderkommiaaesie Van Nufrel, heeft V. bekentissen afgelegd. Naar Brugge. 0e genaamde Emilie Van den B., Moorselsche Baan, die voor landlooperij aangehouden was, is voor twee jaar naar het gesticht van Brugge gezonden. MARKTPRIJZEN Aalst. 23 Oogst.— Hop.— Markt kalm. beschikbaar 90,00 fr.nieuw gewas 69 fr. Leuveii|22Augusti.Landbouwtarwe 19,25 a 20,25handelstarwe 18,00 rogge 13,75 voe- derhaver 17,75 brouwhaver 16,25 koolzaadolie 62,00 lijnolie 92,50 strooi 4,00 hooi 5,50 bo ter 3,10; tarwebloem 28,50 gort Romy 32,50 tarwezemelen 12,50; lijnkoeken 21,00 eieren 2,80. Dender monde,220ogst. Tarwe 21,00; rogge 13,50; haver 18; lijnolie92; koolzaadolie 61,00;id. gezuiverd 65,50; lijnkoeken 21,50;koolzaadkockcn meststof 11,00 boter 3,35 eieren 2,60; aardap pelen 6,50; graan van La Plata 43 0/0 id. Indié Cainphore 27 0/0; 336 groote hoornbeesten. ^5vëïnë^ïêmerr^T!cn^öëTgêCTm3ê^- de Suikerbakkerij te muiden der stad. Aan zeer voordeeligc conditiën. Zich te bevragen ten bureele van het blad. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken. Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Gevraagd goede kleermakers voor pardessus en vestons, alsook voor atelier tc werken. Aan bieden bij Felix Cornand, aan 't nieuw Hospitaal, Aalst. Men vraagt eene goede keukenmeid bij M. Em. Ringoir-Callebaut, Botaniekenhof, T/S. Men vraagt een leerjongen voor de loodgie terij bij C. De Groote, Moorselbaan, 39, Aalst". Men vraagt een kleermakersgast, goed loon, werk Winter en Zomer en een leerjongen van goede familie. Bij Frans Corthals, Lede, (Over- impe). ZWARE VERO0R-DEELING Maandagavond heeft de krijgsraad den soldaat Willems, beticht van erge slagen, smaad en bedreigingen tegen 2 officieren te Dendermonde, verwezen tot samen 5 jaar correctie, 1 jaar en 1 maand gevang. De betichte heeft zich ter zitting buitenge woon geweldig aangesteld, betreurende de officieren met erger gekwetst te hebben. De heer krijgsouditor Degroote heeft hem te vergeefs do ergheid zijner houding doen inzien. WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 22 OOGST BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Steden. Belgische lecning 1* r 3 93.55 C.7.75 2* r 3 93.60 93.70 3* r 3 93.65 93.75 2,5 77.10 77.15 Koagü (Loten) 93.25 Aniuiteiten 3 92.70 92.50 91.80 1868 3 103.— Buurtspoorw Jan .-Juli. 3 90.35 Obl. Mei-Nov. 3 90.30 (loten) 2,5 104.50 Anderlecht 1907 3,5 89.— Antwerpen 1887 .2,5 101.— 1903 2 93.50 Brussel 1902 .2,5 104.25 91.75 92.- Zeehaven 2 Charleroi 1005 3 76.50 1908 3,5 99.— Laken 1902. 3 87.50 87.55 Luik 1860 3 131.50 76.75 77.25 1905 2 89- 88.50 Mechelen 1885 3 - 1897 3 Oostende 1852. 40.75 1898 I.* *2 72.- 72.50 St-Joos-ten-noode 1881 Schaar boek (100 fr.) fdXI fr S 2 3 i s 1 s 72.25 [O-ai ir. Spa 1909 Doornik /50 fr.) 3 r-2^50 Vervier.s 1873 3 105.50 1893 3 Een huishouden zonder kinderen vraagt ee:ie bekwame meid, goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden teu bureele De Volksstem. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als knndermerd. Schrijven: R. M. bu reele der Volksstem. _Jen vraagt eene kindermeid, kunn* vlaamscli en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel van De Volksstem Men VTaagt eene goede keukenmeid. Aanbie ding T. G. V. Bureel De Volksstem Men vraagt eeno meid voor alle werk reeds ge diend hebbende en kunnende een weinig van do keuken. Schrijven M.D.G. Bureel «De Volksstem", Gevraagd. Eene dienstmeid, eeno goede bur- gersKeuken kennende. Zich aanbieden op het bureel De Volksstem, Aalst. .Hen vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan het blad onder de letters J. B. V. Ren vraagt een bovenmeid van stillen aard, goed op d'hoogte van haren dienst. Loon 30 fr. Bureel De Volksstem. R. T. S. Men vraagt meid goede burgerskeuken ken nende, wasschen en strijken. Goed loon. Schrij ven bureel van het blad, onder de letters J. D. S. 22. Te koop per occasie. Velo, zoo goed als nieuw, weinig gerold, gekost 175 fr. voor 75 fr. 3, Naza- rehtstraat, Aalst. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledewcg naarde Pieter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij don lieer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat, T. S. Te koop eeno groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen dries T/S. Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, kasteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zette:'dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordeeligo voorwaarden. Zich to bevragen ten bureele van 't blad. Te koop. Eene partij kepers, dienstig voor bouwmaterialen, bij dc gebroeders Muylaert, te Moorsel. Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zicli to wenden bij den kcor Deurwaarder J. Dp. Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich tc bevragen bij Mejuffer De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Te huren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. Voor de voorwaarden wende men ïich tot den heer Max Moens, brouwer, Molendries. T/S Te huren terstond oen nieuw opgebouwd hui# met hof, 50 meters lang, gestaan Denderrnond- sche steenweg, 102 Zich te wonden Dirk Marten#- straat, 14, T/S Te huren of te koop. Gerieflijk gebouw io goeden staat, grootte ongeveer vier aren, twee verdiepingen, dienstig voor magazijn ol fabriek. Schrijven E. J. 27, bureel van '4 blad.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3