Laatste Berichte" SPORTNJEUWS m W ielrij den Weerkundige waarnemingen S0W Men vraagt Vliegen. Tlx. S tevens, Officieels kwoteering Te koop Voetloopen Te Ixxxx-eix Dcrnfsssrf. Doodtijke val. De 14ja rige Joseph Deqnév v, werkte in den put dr 3 tier mijnen van Bemissart. r Hij was bezig met een ledig wagentje te voeren, toen hij eensklaps het evenwicht ver boor en tusselien de wielen viol. Hij werd 50 nieters ver geslingerd, de ruggraat gebroken ,en bet. hoofd verbrijzeld. Hij was op den slag gedood geweest. Chapel le-bij-Herlaimont. Schrikkeljh drama. Gisteren avond ging de 65 jarige Jules Dutordoir, gepensioeneerde mijnwer ker, met zijne vriendin, Elisa Monnaie, [30 jaar, wandelen. Onderweg kregen zij twist en Dutordoir haalde eensklaps oenen •revolver te voorschijn.en loste een schot op de vrouw. Deze kreeg den kogel in het hoofd en viel bewusteloos neder. Do moordenaar nam de vlucht en begaf zich reclitstreeksch naar zijne woning. Hij klom naar zijne kamer en joeg er zich eencn kogel door het hoofd. Hij bleef op den slag dood. De toestand van Elisa Monnaie is hopeloos. Winterslag. Het schrikkelijk ongeluk. De toestand der slachtoffers is nog steeds 2oer bedenkelijk. Vacs en Hendrickx heb ben eene heelkundige bewerking ondergaan, welke naar het schijnt goed gelukte. De parkellen van Tongeren en Hasselt doen samen het onderzoek. De mijnopzichters zullen gerechtelijk ver volgd worden, om geene genoegzame voor zorgen genomen te hebben. Sottegem. Stoutmoedige diefte. Tcrv ijl de kinderen Tavemier op hun land aan 'l werk waren, zijn dieven langs de ach terdeur binnen gedrongen en hebben uit eeno kas eene som van rond de 200 fr. gestolen. De policie werd spoedig verwittigd en heeft een onderzo »k gedaan. Men is op het spoor der dieven. Strijpen. De laffe doodslag. Hel parket is nogmaals te Strijpen afgestapt om een onderzoek te doen nopens do laffe moord, gepleegd op den ongelukkigen Philemon Eernan, van Elene. Het parket beeft de aanhouding bevolen van zekeren August Van Gansbeke, die door een lid zijner familie erg beschuldigd werd. Ondanks zijn loochenen is Van Gansbeke in de gevangenis van Oudenaarde opgesloten geworden. Schellebelle.Akelige ontdekking. Donderdag morgend vond liet personeel van Aalst, dat met den trein van 4 ure 29 ver trekt, op eenige meiers van de statie Aalst, den persoon langs de baan liggen. Het lijk werd spoedig herkpnd, als zijndo dat van den genaamde Edward Roels, bijge naamd Due piocheerder, aan den ijzeren weg, wonende te Schellebelle. Hij had nachtdienst gehad en moet vermor zeld zijn toen hij naar huis terugkeerde. De man laat eene weduwe met 7 kinderen achter. Het was een voorbeeldig en naarstig werk man, die .van iedereen geacht en bemind werd en reeds 20 jaar dienst tolde. De droefheid der familie is hartverscheu rend. De ongelukkige was dood. Men denkt dat bij door eenen nachttrein verrast werd. Wetteren. Schelmerijen. Sedert eenigen tijd werden aan het schuttersplein der handboogmaatschappij La Concorde aan de Warande alhier, allerhande beestig heden uitgestoken, zonder dat men er in ge lukte, de daders te ontdekken. Gisteren nacht bad men niets beter gevon den dan de deur van het Gildenlmis open te breken, stoelen en tafelsom ver te smijten en met vuiligheid to bestrijken en meer an dere schelmerijen uit te voeren. Do veldwachter Cryns heeft de schelmen verrast en proces-verbaal ten hunne laste op gemaakt. Gent. In de Wereldtentoonstelling van 1913. In de aanstaande zitting van het uitvoerend comiteit der Wereldtentoonstel ling van Gent in-1913.zal overgegaan worden tot het benoemen van de algemeene bestuur ders. Denkelijk zullen de heeren de Smet de Naeyer, Emiel Coppieters en Joz. Casier het zijn. In 't water. Gisteren avond, rond 10 pre, kwam Philip Gérard, matroos aan boord van den stoomer Belgica gemeerd aan Port-Arthur, op de loopplank om zich op het schip te begeven, toen hij door de duis ternis misleid, van de plank viel. Op zijn hulpgeroep kwam de schipper Edward De Backer toegesneld met een roeibootje en was zoo gelukkig den drenkeling te redden. Meire. Bloedige twist. Twist ont stond in liet huisgezin Van W.., Zekere Fr. Van den Eeckhout, daartegen wonende, wil de tusschen komen, doch kreeg bij middel van een kneukelijzer verscheidene erge sla gen. Proces-verbaal is opgemaakt. Selzate. Bijna een man verdronken. Dijnsdag namiddag reed de knecht van den beer IIonoréDe Main, koopman teErtvelde- Rieme, met paard en kar langs hel kanaal. Dicht bij de Alluminiumfabrielc gekomen bevonden zich langs den kant talrijke vaten toebehoorendo aan do fabriek. Het paard verschrikte daardoor en reed met kar en ge leider in 't water. De knecht, zekeren De Baerdemaeker, wo nende te Ertvelde dorp, had do tegenwoor digheid van geest niet uit de kar te springen en hij ging met paard en kar naar de diepte Personen, ooggetuigen van het voorgeval lene, snelden toe en gelukten er in De Baer demaeker te redden. Het dier verdronk, het had ongeveer 500 fr. waarde. Zomergem. Het doodelijk gevecht. De gebroeders De Loof blij ven nog opgesloten Men is algemeen van oordeel, dat Theofiel De Loof zich enkel beschuldigt om zijnen broeder Amedée te ontlasten. Theofiel De Loof moet binnen kort het le ger gaan vervoegen, en daar zijn broeder nu in liet gevang zou moeten opgesloten worden voor de moord op Pielers, zouden de ouders De Loof hunne beide zonen moeion missen. Amedée de Loof loochent den doodelijken messteek toegebracht te hebben. De getuigen, integendeel houden staan dal hij wel de moordenaar is. Erembodegem. Brand. Gisteren avond, rond 7 uren, is er brand ontslaan in eene tweewoonst op den Brusselschen steen weg. De buizen alsook de twee schuren wer den met geheel den inboedel ten gronde vernield. De huizen waren bewoond door Louis Do Smet en Alois Fossel. De schade wordt op ongeveer 10,000 fr. eraamd. Enkel de gebouwen zijn verzekerd. Nieuwkerken-Waes. Doodcljk ongeluk. Dinsdag avond was zekere Maes, wonen- in de Oudeslraat, op de schelf geklom men, om zijne duiven eens uit te laten, toen plotselings eene draaiing kreeg en van een tiental meters hoog ten grondo viel. De man viel ongelukkiglijk juist met n rug op eencn kruiwagen geladen met lokken. Hij lick wam hierbij zulke erge in- endige kneuzingen, dat dokter Buyle, on- Mdelijk ter plaats geroepen, hom spoedig laatste H. Sacramenten deed toedienen. De ongelukkige, vader van 9 kinderen,ver keert in bedenkelijken toestand. Beveren-Waas.Het parket. Gisteren liet parket van Dcndermonde hier afge stapt, om een onderzoek te doen, nopens het vreesdijk ongeluk van Melsele. Men zal zich herinneren, dat aldaar do kinderen De Laet, door eenen boom ver pletterd werden. De droefheid van den landbouwer Stout, die onvrijwillig de oorzaak was van liet on- •oluk is onbeschrijflijk. Balegam. Brand. Dinsdagavond rond 8 1/2 ure is brand uitgebroken op het hof van Francies De Groole, koeiboer op Den Iloutte». Het huis en de stalling zijn de prooi der vlammen geworden. Een stier, een varken, kiekens, konijnen,landbouwalm, meubelen en kleederen, als ook gansch de oogst werden vernield. De schade door ver zekering gedekt is onbekend. Lokeren. Fruitdieven. Verleden nacht zijn fruitdieven in den hof gedrongen van de weezen Blanckaert en Van Laere, landbouwers, wijk Rooze. De schurken sto len er al de aardappelen. Bij den landbouwer Rosseeuw trokken zij do peren af. al Pen telefo&n en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Een officier door zijne soldaten vermoord. Uit Berlijn wordt gemeld dat 80 dronken soldalen begonnen te vechten. Een oflicier kwam tusschen docli werd door do soldaten vermoord. Deplichtigen zijn aangehouden. Een kabinetsraad in Spanje. Alfons XIII, nauwelijks in Spanje terug gekeerd, heeft eert iftinislerraad voorgezeten. Men mag er uit opmaken dat het geschil tusschen het Vatikaan en Spanje geheel zal vereffend worden. De Russjsche artillerie. Ileel de Russisch? artillerie zal eerstdaags vernieuwd worden. Md Frankrijk zijn voor 7,500,000 fr. 100 kanonnen aangekocht. 500 andere kanonnen zullen in Rusland gegoten worden. Roosevelt tegen Taft. Do gewezen president Roosevelt geeft bij na alle dagen eene meeting, waarin hij hevig president Taft aanvalt. Roosevelt is zeer volksgezind en alles laat zien dak hij werkt om Taft omver te werpen. Onttroond of troonafstand Na de inpalming van zijn rijk door de Ja panners, heett de keizer van Korea afstand gedaan van zijnen tVoon. Dus, onttroond of troonafstand, de keizer is af. Bambrugge. Uitslag van den velokoers 1. De Glercq René 2. Bayens, op een wiel 3. Van Homélryck Richard 4. Ottoy Victor 5. R. Kabijl6. Leon Van Impe en Landuyt Fred. De 1" premie is gewonnen door Verbraec- elde 2° door Vanden Bossche die gevallen is gedurende den koers. Een groep van 8 rijders is gevallen en vele hunner rijwielen waren ontredderd. Er waren 38 inschrijvingen. De duurte der eetwaren te Parijs. De secretaris der Parijzer heenhouwers heeft verklaard dat liet vleeech nog zal blij ven opslaan. Ook het brood dreigt nog in prijs tc zullen sleigen. De slachtoffers der overstroomingen. De slachtoffers der laatste overstroomingen in Frankrijk klagen erg, daar er van de in gezamelde golden minstens de drie vierden vermist worden. Botsing van een onderzeër. In de reedc van Cherbourg is do onderzeër Prairial in botsing gekomen met eenen lich ter. Beide schepen bekwamen averij, doch kon den door eigen middelen de haven bereiken. De cholera. De cholera neemt in Italië eene grooto uit breiding. Ook te Puime, Oostenrijk en in Rongarië werden gevallen van cholera vast gesteld. Te Weenen is eene vrouw in verdachte omstandigheden overleden. Uit de lijkschou wing bleek dat zij aan cholera bezweken was. De asch van Napoleon II. Er is thans in Frankrijk veel spraak van de overbrenging der asch van Napoleon II, VAiglon, welke zich te Woenen bevindt,j naar het Panthéon te Parijs, over te bren gen. van M. CamielPraeLopticien-speoialisto Lange Zoutstr&at, G Aalst, 25 Oogst, 15 ure: Barometer 763°1 Thermometer 20°1 WindZuid-West Vooruitzichtschoon weer. Observatorium Ukkel. Zoo kalm. Drukking verminderd.Wind Zuid-W est lo verwachten regen. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 frankenr Schrijven L. J. B. Bureel Be Volksstem Hlcn vraagt con leerjongen voor Uc loodgie terij bij C. Do Grooto, Moorselbaan, 39, Aaltt. „Jon vraftgt een kleermakersgast, goed loon, werk Winter en Zomer en een leerjongen van goede familie. Bij l-'rans Corthals, Lede, (Over- impe). Velodroom van Chemnitz De match tusschen Walthour en Ryser gaf den volgenden uitslag 20 kilometers 4. Walthour, in 14 m. 7 s, 2/5 2. Ryser, op 250 meters. 30kilometers 1. Walthour, in 21 m. 19s 2/5 2. Ryser, op 11/4 ronde. Velodroom van Charleroi Een Gouden Bol of 24 uren koers zal hier betwist worden op 27 en 28 Oogst. De vol- ende inschrijvingen zijn reeds ingekomen Louis Trousselier, overwinnaar van de Ronde van Frankrijk 1905, Bordeaux-Parijs 1908, enz..., Ernest Paul, Colsaet, Vincent d'Hulst, Monseur, Lambot, Dorzée, Van Neste, Goddaert, Stivant, Adam, Sackx, Si mon, de gebroeders Heusgliem, de veteraan Drumont enz. Velodroom van Oost-Eekloo Zondag 28-u Oogst, drie urenkoers voor beroepsrijders. Zijn ingeschreven Cyriel Van ilouwaert; Marcel Buysse Achiel De Pauw Omcr Verschoore Robert Lamon Barendse Van de Velde, Mus, enz. Indien het weder goed is zal liet te Oost- Eckloo aan geen volk ontbreken. Velodroom van Hannut. Zondag 4 September zal op deze velodroom een koers van 75 kilometers voor beroeps rijders betwist worden. Zijn ingeschreven Van Ilouwaert, Wancour, Rosait, Tacx, Monseur, Vincent d'Hulst, Poot, Criqucllion, Lamon. Brussel-Goupye. Beroepsrijders. Deze koers werd dapper betwist door de 28 deelnemers, ondanks den hevigen stortregen. Dhaen, alleen zijne geboortestad willen doorvliegen, gelukt er nabij Leuven in de plaats te poetsen, en inderdaad hij trekt heel de stad door met eenen voorsprong van een minuut op heel liet peloton. Een vijftal kilometers buiten Leuven wordt hij ingehaald. Devroye en Dethier gelukken er dan ook in te ontsnappen. De rijder kwamen te Goupeye als volgt aan 1. Devroye 2. Dethier 3. d'Awans 4. Dhaen 5. Lebon 6. Dubois 7. Pirlot 8. Verstraetenl9. Thibean j 10. Hanlet j 11. Van Parijs. De meeting van Antwerpen Gisteren vloog Verstraeten ongeveer 17 minuten. Na eenige oogenblikken rust, steeg hij andermaal dé lucht in, en deed nog eene lucht van 13 minuten. Eindelijk steeg hij eeno derde maal op en deed nog eenige pisteronden onder de toejuichingen van een talrijk publiek. De toestand van De Baeder. De gezondheidstoestand van De Baeder, is thans zoo voldoende mogelijk. Men heeft hoop hem nog te zullen kunnen redden. Steeds nieuwe vliegers Als paddestoelen schieten de vliegers over al op. Te Antwerpen'Ï8 zekeren Goffaux nu bezig een toestel te beproeven dat hij de eerste proefnemingen echter weigerde er van door to gaan. Te Juvisy is het de vlieger Ladougne deze steeg gisteren tot op eene hoogte van 300 meters en bleef er ruim eene uur vlie- gen. I 100 kilometers zonder landing Eerstdaags zal de vlieger Leon Parisot trachten te Parc-iu-Dames aan te landen eene vlucht in rechte lijn van] ongeveer 100 kilometers afgelegd te hebben. Een prijs van 5000 fr. wordt door M. E. Dejardin uitge loofd voor deze proef. Eene ronde van Italië. In 1911 zal er eene Nationale Ilaliaan- sche Ronde vovr vliegers plaats hebben. Het Milaansche dagblad Corrière della Sera looft een prijs van 50,000 fr. uit. Zij heeft die som aan do «Societa Italiana d'Avia- zone overhandigd. MEDEDEELINGEN. Tentoonstelling van S'-Amandsberg. Meer en meer wordt deze tentoonstelling be zocht. Bijzonderlijk verleden Zondag, verdrong zich, van 's morgends af, eene massa volk in de de groote zalen en in de prachtige hovingen. Om 11 uren werd eene schoone voordracht gegeven door den heer Moeremans, dio de burgers de noodzakelijkheid en het nut aantoondo van de samenwerking en Eendracht. Daarna had in de groote feestzaal een prachtig concert plaats. Ook Donderdag, zooals Maandag was er eene groote toeloop van volk, voor het bijwonen van de schoone familiefeesten en aantrekkelijkheden voor kinderen. Zondag 2S,leB Oogst, om 11 uren, openbare kostelooze voordracht voor de bezoekers van 111/2 tot 1 ure, groot concert, in de feestzaal van de tentoonstelling's namiddags van 4 1/2 tot 6 1/2 uren, concert door de zoo gunstig gekende fanfaren S'* Cecilia, van Doynze, Bestuurder de heer Mestdagh. 's Avonds elektrische verlichting. Maandag en Donderdag, van 4 uren, groote feesten voor. de kinderen. Tombola, muziek, opstijgen van vermakelijke luchtballen, verlich ting. Ingang: 0,25 fr. Voor kinderen fr. 0,10. Maandag 29»,en Oogst, 's namiddags, fr. 0,10 voor iedereen. Een huishouden zonder kinduren vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken, 'legen 25 Ir. per maand. Zich wenden ten bureele De Volksstem. MARKTPRIJZEN Aalst. 25 Oogst.Hop.—Markt vaster, beschikbaar 90,00 fr.nieuw gewas 70.00 fr. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gesteld beesten 495Vette koeien 40meikoeien rootc ossen 0 jonge ossen 208 vaarzen 126 stieren 115; varkens 525; kalveren magere beesten schapen Merchtcm, *24 Oogst. Tarwe 00,00 a 0,000 rogge 14,00 a-14,25 gerst 15,00 a 15,50; boter 2,80 a 3,20 hesp 0,00 a 0,00 eieren 2,75 a 3,00 konijnen 2,00 a '2,75 varkens 3S.00 a 45,00 kiekens 4,75 a 6,00 eenden 3,75 a 4,75aardap pelen 7,50 a 8,00. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. Schrijven: R. M. bu reele der Volksstem. Men vraagt eene kindermeid, kunn* vlaamsch en iransch. Adres schrijven M. D. Bureel van De Volksstem jen vraagt eene goede keukenmeid. Aanbie ding T. C. V. Bureel De Volksstem -. „len vraagt eene meid voor alle werk reeds ge diend hebbende cn kunnende een weinig van de keuken. Schrijven M.D.G. Bureel -Dc Volksstei*», Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur- gersKoukcn kennende. Zich aanbieden op het bureel Do Volksstem, Aalst. .Jlcn vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan het blad onder de letters J. B. V. Men vraagt een bovenmeid van stillen aard, goed op d'hoogte van haren dienst. Loon 30 fr. Bureel Dö Volksstem. 11, T. S. Men vraagt meid goede burgerskeuken kun nende, wasschen en strijken. Goed loon. Schrij ven bureel van het blad, onder de letters J. D. S. 22. GevraagdBekwame en oppassende mees- tergast, voor mckaniek-schrijnwerkerij, Ma kelaar sst raat, 7, Gent. Men vraagt goede halve kleermaaksters en leermeisjes, weinig fr. kennende, zeer haastig, 63, Schaarbeekstraat, Brussel. Men vraagt katholieken dienstknecht, 25 tot 30 jaar, zeer wel kunnende werken en kuischen, goed loon, geen kost., nutteloos als men geene goede inlichtingen kan verschaffen. Schrijven bureel van 't blad. P. D. Oude Gazetten te koop, ten bureele dezer. Overtocht der Alpen. De prijzen uitgeloofd voor den overtocht der Alpen zijn als volgt verdeeld 1® prijs 70,000 fr. 2® prijs 20,000 fr. 3® prijs 10,000 fr. De overtocht loopt over Brigue, 1000 m. boven den zeespiegel Col van den Sunplon 2001 m. Domodossola 277 ra. Stresa 194 rn. Va rose 382 m. Milan 122 ra. Totaal 150 km. De vliegers hebben van 18 lot 24 Septem ber om deze vhfbht te doen. Zij zullen dan aan de Vliegmeeting van Milanen deelnemen. Deze heeft van 2o September tot 3 October plaats voor deze ipeeting zijn nog 200,000 frank prijzen te verdeelen. WISSELAGENT 16, Onderwiisstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling vau coupons cn nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 24 OOGST BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Steden. Belgische leening 1* r 2* r 3* r Men vraagt goede eerlijke werkvrouw, voor regelmatig en standvastig werk. Schrijven N. G. B., bureel van 't blad. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van don Ledeweg naar de Pieter Couckcrtraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den heer Bernard Goothals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat, te Aalst. Te koop eene groote hoeveelheid good hooi zich te wenden tot den lieer Max Moens, Molen- dries te Aalst. Het Internationaal feest der A. A. G. Zondag 28stcn Aögusti, heeft het groot in ternationaal feest plaats der A. A. G. Ver scheidene vreemde mededingers hebben hunne medewerking beloofd. In de 200 meiers scratch zal den strijd lie- vi» zijn tusschen Malfait (kampioen van Frankrijk) en Colman der Stade Gantois (kampioen van België). Het feest zal om 3 uren aanvangen. De prijzen der plaatsen zijn als volgt tribunen, 1 fr., volksplaalsén, fr. 0,50. De ronde van Parijs. Binnen eenige dagen zal te Parijs de rondo der stad betwist worden, Op heden zijn reeds 15 f loopors ingeschre ven en de lijst wordt slechts binnen eenige dagen gesloten. Men voorziet ongeveer 250 mededingers. Kongo uitkeerbaar. 4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mci-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderleeht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 1902 2,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Meclielen 18853 1897 3 Oostende 1852 1898. 2 St.-Gillis 1904 3 St-J<"»os-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 Ir.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Vorvicrs 1873 3 18933 93.55 93.55 93.55 102.75 90.— 90.— 104. 100.50 93.— 103.75 92.— 77.— 89.50 76.50 76.75 88.75 88.— 53.— 105.50 93.65 93.75 93.65 92.50 91.: 101.— 93.75 91.75 89 89.50 88.25 Te koop bij Paulinus Van Gysogem, hovenier, kasteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aaa 15 do honderd minste levering. Te koop 2 schoone glazen kasson om op eenoi toog te zetten, dienstig voor alle bedrijven, aaa zeer voordceligo voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad. Te koop. Eene partij kepers, dienstig voor bouwmaterialen, by do gebroeders Muylaert, to Moorscl. Tc koop per occasie. Velo, zoo goed als nieuw, weinig gerold, gekost 175 fr. voor 75 fr. 3, Naza- rehtstraat, Aalst. Tc koop oude gazetten aan 0,15 cenLcmen dd kilo, to verkrijgen ten bureele der Volksstem, Kerkstraat, 9, Aalst. Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen ~,angc Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden bij den heer Deurwaarder J. Db Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen bij Mejuffcr De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, BrusseL Tc huren een gerieflijk buis dienstig voor her berg, gelegen in do Langestraat, Mijlbeek. Voor de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, brouwer, Molendries, te Aalst. Te huren terstond een nieuw opgebouwd huis met hof, 50 meters lang, gestaan Dendermond- sche steenweg, 102 Zich te wenden Dirk Martens- straat, 14, te Aalst. Te huren of te koop. Gerieflijk gebouw in goeden staat, grootte ongeveer vier aren, tweo verdiepingen, dienstig voor magazijn of fabriek* Schrijven E. J. 27, bureel van 't blad.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3