Laatste Berichten Vier personen doodgebiiksenid Sta,cisiiie-u.ws. SPORTNJEUWS "Vliegea. Wielrij den MARKTPRIJZEN Til. SS-fce-veu-S, Officieele kwoleering - BOUWGRONDEN Hooilanden, Welden en WUnienier. SCHOON EN WELGELEGEN HÜIS Bloedig gevechtEen genaamde Frans DeB... van Etterbeek, beeft in een gevecht nabij do statie, verscheidene erge wonden bekomen. De pliohlige, Louis V..., is aangehouden en opgesloten. Zelfmoord. Een inwoner der Deur- nestraat, die sinds lang aan eene ongenees bare ziekte leed, heeft zich Vrijdag gezelf- moo,rd. Het lijk is naar het doodenhuis overgebracht. Werkongeluk. De metsersgast Joz. Schagt, wonende Boomsche steenweg, kreeg in een in opbouwzijnde huis der Withuisstr., een en balk op het hoofd. Do man bekwam eone erge wonde en moest naar het gasthuis gebracht worden. Hoboken. Erge val. Zekere Meert, wonende Notelaarstraat, die aan het afbre ien van een huis werkte, is van eene hoogte van 10 meters ten gronde gestort. liet slachtoffer werd vreeselijk gekwetst. Zijn toestand is hopeloos. Waal hem. Geheimzinnige zaaJi. Drie automobilisten, die aan de brug van Waalhem poogden een elfjarig meisje op te lichten, zijn door de toegesnelde personen erg mishandeld geworden. De automobilisten gelukten er in te vluchten in de lichting van Mechelen. f Berchem. Er zijn geene hinderen meer. Vrijdag kreeg een lljarig meisje wo nende in de Bareelstraat, eene berisping van bare moeder. De kloino verliet haro woning en ging zich in de wallen nabij de Berchempoort verdrin ken. Zwyndrecht. Kiekendieven. Donder dag nacht zijn orgekendo dieven in het Kip penhok van den landbouwer De Geulenaere, Groote Baan, gedrongon en hebben er een 80tal kiekens gestolen. Melssle. Aanhouding. Sinds eeni- gen lijd deed het gerucht hier de rondo, dat bet kind D L..., van de wijk Esch, vergif tigd werd. Het parket kreeg ook bericht van deze kweslio en stapte Vrijdag morgend heel on verwachts te Melsele af. Verscheidene getuigen werden gehoord en eene huiszoeking gedaan bij zekeren C..., 60 jaar oud. Verscheidene voorwerpen werden aange slagen en C... werd aangehouden en naar het gevang van Dendermonde gebracht. In de Balkanen hebben de afgezanten bet druk met de bespreking der Oostersche vraagstukken. En wat zal er uit voortko men Onkosten oorlog, tranen en bloed Middelerwijl heeft de uitvinder van de THEOBROMA het middel geschapen om aan allo krachtelooze, uitgeputte, moedelooze lieden de gezondheid, de kracht en het leven terug te schenken Dat is schooner werk niet waar lezer HoofddepotApotheek DE MOOR, Gent te Aalst in alle goede apotheken. Watteren. Onder water. Vrijdag avond was de Moerstraat alhier in oene echto vaart veranderd. Bijna al de huizon stonden onder water en stoelen en tafels dreven lustig rond. De bewoners met borstels en emmers ge wapend, waren in volle werking om den verrassenden en overweldigenden regen bui ten te drijven. Gelukkig was de stortvlaag van korten duur. De riolen konden het water, komende van DrieSch en Berg niet slikken. Gent. Arme kleine. Do kleine Van Oost Maria, 2 1/2 jaar van Balgerhoeke, had een 2 centiemensluk ingezwolgen. Men kor, bet kind onmogelijk van het stuk verlossen, en het is thans te Gent, in een heelkundig, geslicht overleden. Beveren-Waas. Brutale echtgenoot. Vrijdag avond kwam zekere A. V. de V. van den Krabbenhoek, dronken te huis, het geen hem nog al dikwijls gebeurt. Hij zocht twist tegen zijne vrouw en mis handelde ze zoo erg, dat de arme vrouw ge noodzaakt was met hare kinderen te vluch ten en bij geburen een nachtverblijf gaan zoeken. Do brutale echtgenoot zal vervolgd worden St-Gilles-Waas. De kiekendieften. Men zal zich herinneren dat in den laatsten winter hier talrijke kiekendief ten gepleegd werden. Donderdag voormiddag kregen twee familiën twist. Zij verweten elkander, geheel den winter geleefd le hebben van de op brengst der kiekendief ten. De policie heeft de zaak in handen Spa. Een wielrijder verpletterd. Een 18jarige student, Charles Richard Jaques, zoon van een hotelhouder, is op do de baan van Sart door een automobiel van M. Hart- mann omvergeworpen en ongelukkiglijk overreden. De ongelukkige jongeling werd don schedel gebroken en bleef op don slag dood. Zijn rijwiel was eenige meters ver ge slingerd en had geen letsel. Kriebelachtig. Stien was schoenmaker van stiel,maar ongelukkiglijkhadhij niet veel te doen; het wiord lijd dat hij naar een ander werk uitzag om aan den kost te geraken. Nu op zekeren morgend schreef hij in groote letters op zijne voordeur Tanden trekker van eerste klas.» Het was juist markt dag en 't en duurde niet lang of daar kwam een lcalant af een kloekgebouwde builen- mensch die geweldig kloeg van hevige pijn in oenen slechten tand. Stien zou hem seffens verlossen hij nam een korten pekdraad, bond het eene uiteinde aan den tand en hel andere aan de klink van de deur. Daar stond nu de kalant gebogen en gebukt met liet hoofd tegen de deur Trek, zei Stien, en op den zelfden oogen blik stak hij mot zijn schoenmakers-eisen van achter in zijn been De man sprong hevig op en daar hing do tand aan den pokdraad... Ehwel, vroeg Stien aan den verlosten, wat dunkt er u van wik had nooit gepeisd, zei de man, dat de tandon zoo diepe wortels hebben, ik wierd het gewaar tot van achter in mijn been.. TE THISSELT. Het onweder, dat Vrijdag avond over een deel van ons land woedde, lieeft te Thisselt vier slachtoffers gemaakt. De landbouwer Verlinden, wonende Breen- donckstraat, bevond zich opzijn land, in ge zelschap van zijne 15jarige dochter, zijnen 13jarigen zoon en eene dienstbode, t'eii het onweder losbarssle. Zij gingen tegen eene hooimijt schuilen, toen de bliksem op de mijt viel. Alle vier werden doodgehliksemd. Toen landbouwers eenige oogenblikken later ter plaats snelden om hét vuur, dat in do hooi mijt ontstaan was te blussehen, vonden zij de vier half verkoolde lijken. ZONDAGRUST. Zondag 28 Oogst, zal do dienstdoende apotheek van M. Bonner, Bisscliopstraat, alleen openblijven, te begin nen van 12 ure des middags. BURGERLIJKE STAND VAN AALST GEBOORTEN: geslaclit 616 Vrouwelijk geslacht 10 HUWELIJKEN. G. Philips, steenkapper, met M. Van den Berghe, naaister.— C. Vermeulen, twijnder, met M. Van Gysegem, twijnster. V. De Buysscher, meubelmaker, met E. Van de Meerssche, breister. OVERLIJDENS. M. Van Aerschot, vrouw Dierick, zonder beroep, 74 jaar, St-Janstraat.G. De Bruc- ker, fabriekwerker, 23 jaar, Ter] in denstraat. J. Beeckman, weduwenaar Van do Velde, hovenier, 75 jaar, Ouden Dendermondschen Slerjnweg. B. Van der Ilaegen, vrouw Vermoesen, zonder beroep, 30 jaar, Klolte- straat.L. Van de Voorde, man Commer- man, kuiper, 72 jaar, Binnenstraat. M. Podevyn, weduwe De Bisschop, zonder be- 'oep, 85 jaar, Leopoldslraat. 3 kinderen on de» 7 jnren. PrC'9,i.mr.sa wat: het Concert dat zal gegevc-:. worden op Doiiuurtiag 1 b^usmber 1010, om 20 1/2 ure, door do Koninklijke Har monie, onder het bestuur van M. R. Lenssens, 1. Chante Clair, Marche P. Gillis. 2. Die schone Galathee, Ouverture, J. Suppé. 3. Mignon, fa taisie sur l'Opera, A. Thomas. solistes MM. D'IIoir D'ilondt 4. Danse de petite Poupée, Mcrtens. 5. Le Postillon amoureus, Solo pour bugle, Soliste: M. Phil. D'Hondt, Neumann. Werkbeurs- Worden gevraagd door de patroons 4 schrijnwerkers; 2 sme- ders, bankwerkers; 4 smeders, halve gasten. Vragen der werklieden1 paswerker, halve gast. Erg ongeluk. Zaterdag morgend kwam de landbouwer Wauters, van don Brussel sehen steenweg, nabij zijn hof gereden met iewielkar. Toen liij de rem wilde toedraaien viel hij onder de wielen. De ongelukkige werd erg gekwetst en moest naar zijne woning gevoerd worden. Zijn toestand is onrustwekkend. Van llsteu tot 18<leD Septombor, zal te Ver- viers, op de hoogte van Joncken, eene vlieg- week gehouden worden. Tien vliegers zullen er aan deel nemen. Eene vliegschooj te Brussel. Wij vernemen dat binnen kort eene vlieg- sehool zal ingericht worden in den omtrek van Brussel. Karei Van den Born, do Bel- ische kampioen zal met liet bestuur der school gelast zijn. Men weet dat Karei Van den Born reeds to Chalons (Frankrijk) gelast werd met het geven van vlieglessen Van den Born zal bijzonderlijk gelast zijn met het onderwijs van eonigc Belgische officieren. Groote wielrijderskoers, te Aalst, op Zon dag 4dcn September 1910, ingericht door de maatschappij De Jonge Wielrijders, ge vestigd bij Frans Becqué, ter Estaminet In den Houldraaicr, Geeraardsbergschestraat, nr 24. Vooruit 85 fr. gewaarborgd. Wegwijzer voor Toeristen. Vertrek Aalst, Dendermondo, Asscho, Ninove, Aalst, (vliegende controol), Dendermonde, (vaste controol), Asscho en Ninove, 60 kilometers. Wegwijzer voor beginnelingen. Vertrek: Aalst, Assclie, Ninove, Aalst, (vaste con trool,) Asscho en Ninove,. 35 kilometers. Verdeeling der prijzen voor Toeristen Eerste prijs 25 fr. tweede prijs 15 fr.derde prijs 10 fr. vierde prijs 7,50 fr. vijfde prijs 5 fr. zesde prijs 1 velo lantaarn, waar- do 8 fr., geschonken door den lieer Emile Pennc, werktuigkundige. Verdeeling der prijzen voor Beginnelingen: Eerste prijs 10 fr. tweedo prijs 6 fr.; derde prijs 4 fr. vierde prijs 2,50 fr. Sedan-Brussel Zondag 4 September wordt do koers be twist op de baan Sedan-Brussel. Deze koers is voorbehouden aan de liefhebbers van den Belgischen Wiclrijdcrsbond. 3000 fr. prijzen worden aan deze koers bestemd. Groote koers te Wetteren. Op Zondag 4 September 1910 zal in deze gemeente, ter wijk O verschelde, door de maatschappij Dn Scheldezonen lokaal Gustaaf Van de Velde, eene wielrijderskoers gegeven worden. Verschilligo geldprijzen voor toeristen en beginnelingen. Do te door- loopen afstand is 40 kilometers, inleg 1 fr. Vertrek om 2 1/2 ure stipt. Per teSdoon en telegraaf. Bijzonderon dienst van «DE VOLKSSTEM» De Hóngaarsche leening. De Hongaarsphe leening v or !t in do Fran- sche en andere vreemde blauew zeer slecht onthaald, daar het geld moot dienen voor de nieuwe bewapeningen. Algemeen wordt gedacht dat de leening niet zal doorgaan, of niet zal volschreven worden. De vliegmeeting van Le Havre De vliegmeeting van Le Havre wordt zeer door hot slechté weder tegengewerkt. Voort durend blaast een hevige wind over het vliegplein en reeds hebben verscheidene 011- weders gewoed. De uilslagen van Vrijdag waren voor den duur: Legagneu*^el 12 minuten voor de hoogte Hubert Latham, met 114 meters. Te gevaarlijk. Uit De Havre wordt gemeld, dat Hubert Latham en Emièl Dubonnet, besloten hebben liet vliegen vaarwel te zeggen. Zij zouden dit besluit genomen hebben, op aandringen hunner vrienden -die hen liet ge vaarlijke hunner ondernemingen doden in zien. De oogst in Frankrijk Uit de vooruitzichten door het Fransch Ministerie medegedeeld, blijkt dat de op brengst van döri oogst dit jaar 30 tot 40 t. h. minder zal zijn' dan voorgaande jaren. Voor liet fruit zal die vermindering wel 80 t. h. bedragen. Wog>vrzo -4 Wetteren-Kapelleudiïesch, L^. .utdie (Landen Leeuw), Huesdenbrug, (vliegonde kontrool) Destclbergen, (vliegen de kontrool) Galcken, Kruisen, Overmeire, Zele, (vaste kontrool) Overmeire, Calpken- Dorp, Wettcren-Kapcllestraat. Deze velokodrs worclt gegeven met onder steuning van hbt Gemeentebestuur. De gouden bol te Parijs. Do Fransche rijder Trousselier en de Zwit ser Jacck zullen aan den Parijzer Gouden Bolniet deelnemen, daar Trousselier te Charleroi eenen koers moet betwisten en Jaeclc zich niet genoeg in goeden vorm denkt. Zullen dus heden Zaterdag aan het vertrek dool nemen Gbarpiot, Conibes,GeorgetEm., Georget Leon, Germain, Lafourcade, Shirley en Suter. Velodroom van Karreveld. Zondag 11 September zal op de velodroom van Karreveld Oenen achturenkoers betwist worden. 12.000 fr. prijzen worden voor dezen koers uitgeloofd. c Reeds ziju tfreè inschrijvingen aanvaard. Deze van Cyriel Van Ilouwaort en Jules Masselis. Gezien de belangrijkheid van den lcoors zullen enkel de iinschrijvingen dor gekende kampioenen aanvaard worden. Stad Aalst. Esplanadeplein Zondag 28 Oogst, om 2 uren namiddag, laatste on bijzondere prijskamp, met den bal, tusschen 3 der sterkste partijen van liet land Etterbeek, Delin - Loiselet Herdersem, Moens-Stoppé Schaarbeek, Puttmaii-Van Nieuwenhuyzen. Alle liefhebbers van kaatsspel die eene schoone lutte wensclien to zien, zullen deze gelegenheid to baat nemen, en zich zeer tal rijk naar liet Esplanadeplein begeven. Mau rice Loiselet, de beroemde speler der Vla mingen tegen de Walen in 1908, op Kermis- woensdag, zal tegenwoordig zijn. HOPRMARKT. Aafst. De vooruitzichten verbeteren. De gezonde planterijon maken goeden vooruitgang, in de andere is liet, ongedierte aan'tverminderen. De hop op levering is gekwotteerd aan fr. 68 per 50 kilogr. Toestand kalm met prijzen in afslag. 7 balen hop heden ter markt gebracht, zijn verkocht geweestG'dn fr. 80 tot fr. 125 volgens kwaliteit. Poperisighe. iDe vooruitzichten zijn voort durend goed. Markt kalm met prijzen in afslag. Bij de hop- planters koopt men aan fr. 60 per 50 kilogr. De pluk is reeds begonnen en zal Maandag algemeen zijn. Aêsace. De groei der bellen gaat goed vooruitde opbrengst zal groot, cn de kwaliteit goed zijn. Prijzen in afslag Bij de planters koopt men van fr. 80 tot fr. 100 per 50 kilogr., volgens hoedanigheid. De pluk zal binnen eenige dagen aanvangen, Beyern.— Markt zeer kalm. De pluk is sedert eenige dagen begonnen. De kwaliteit is goed en de opbrengst middelmatig. De 50/60 balen dagelijks ter markt gebracht, worden verkocht aan l'r. 70 tot fr. 1G0 per 50 ki logr,, volgens kwaliteit. BnhesvieiB. Opbrengst zeer goed, en hoe danigheid uitstekend. De pluk is bijna algemeen. De prijzen zijn zeer kalm, en veranderen van fr. 100 tot fr. 150, per 50 kilogr., volgens verdienste der waar. Engeland. Vooruitzichten iets beter, het ongedierte vermindertde opbrengst zal middel matig zijn, cn de kwaliteit waarschijnlijk niet goed. De eerste hop, deze week te koop aangeboden, is verkocht geweest aan fr. 200 per 50 kilogr. Amerika- Toestand onveranderd. Markt kalm. M0PSFI2OEN (910 Bericht aan de hoppianlers en Gokever- bruikers. De Coke voor het droegen der hop en alle andero gebruiken is verkrijgbaar in de nieuwe gasfabriek van Aalst, Tragel, aan den prijs van 95 centiemen per hectoliter en aan 90 centiemen per hectoliter met 10 hectoliters genomen. In Algiers zal de opbrengst ter nauwernood zoo veel zijn als verleden jaar en dan was het een heel slechte jaar. De cholera De toestand in Italië blijft altijd gelijk. Alle dagen worden nog eenige gevallen vast gesteld. Het wordt nu weer bevestigd dat in Hongarië twee vrouwen aan de cholera be zweken zijn. Het diplomatisch korps in het Vatikaan. De vreemde gezanten te Rome, werden Vrijdag door kardinaal Merry del Val, staats- sekrelaris van den H. Stoel, ontvangen. Algemeen word opgemerkt, dat Ms' Merry del Val, zich langdurig onderhield met mar kies Gonzalès, de nieuwe minister van Spanje. Da Russische officieren en de vliegmeetings Uit Sint-Petersburg wordt gemeld, dat de Russische Minister van Oorlog, aan talrijke officieren de toelating gegeven heeft de vlieg- prijskampen, welke in den vreemde gegeven worden, bij te wonen. Boschbranden in Amerika. liet vuur wint nog veld op verscheidene plaatsen. In den staat Oregon werd het stadje Flora geheel door de vlammen verslonden. Er zijn talrijko slachtoffers. Aalst, 27 Oogst. Aardappelen de 100 kilogr. fr. 9,00 Boter de 3 kilos fi8,64 a 9,98 Room boter de kilo fr. 3,00 Eiers de 25 fr. 2,52 a 2,70; Aiuin de 100 kilos fr. 7 a 8 Viggcns 't koppel fr. 70 a 80. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 108 klonten, wegende te zaraen 1340 k. Compagnie Hollantiia, 15, Bergcmeer- schestraat, 14, Aalst, Crème Boter Extra 2,90. per kilo. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Lango Zoutstraat, 6 Aalst, 2? Oogst, 15 ure j Barometer 761°3 Thermometer 20°6 WindZuid-West Vooruitzichtschoon weer. Observatorium Ukkel. Zoo kalm. Drukking verminderd.Wind Zuid-\Vest Te verwachtenregen. 3 3 3 2,5 4 93.55 93.65 93.50 77.45 93.70 93.75 93.70 77.50 WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 6SA Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 20 OOGST BEURS VAN BRUSSEL. Leen wan Staatf Provïn.» Steden. Belgische leening 1® r 2® r 3® r Kongo uitkeerbaar, Kongo (Loten) Annuteitcn 3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli. 3 Obl. Mei-Noy. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 19073,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 1902 2,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 1880. 3 19083,5 Laken 19023 Luik 1860 3 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 1 QQQ O St.-Gillis 1904 1 I 3 St-Joos-ten-noode 18313 Schaarbeek (100 fr.)2 500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 1893 3 92.75 91.70 103.— 90.— 90.— 104.25 101.- 93.50 103 50 92.— 77.25 76 50 89.50 99.40 13L25 77.75 90.— 72.75 89.— 97.50 52.50 OPENBARE V E R K O O P J N G van schoono GOEDE ZAAILANDEN binnen de Gemeenten Burst, Letterhautem, Meirelbeke, Maetcr, Neder-Eename en Ansegem. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, openbaarlijk ver- koopen Gemeente Burst Eerste Koop. Eeno partij Land, gelegen op1' hel Klein Baerdegem, Sectio B, nummer 98a, groot 37 aren 20 centiaren, palende Oost do Redo en Hypolito De Meerleer, Zuid Victor Van her Donckt-Moreels, West de erven Cuillauipe Da Clerq, Noord de Rede, daarover Mijnheer Benja min Philips en anderen. Tweede Koop. Eeno partij Land, gelegen op het Klein Baerdegem, Sectio B, nummer 123, groot 16 aren 40 centiaren,palende Oost de Baan, Zuid Cannl Vermeulen, West Mijnheer Frans Do Moor-Ost, Noord Mijnheer Antoine-Theoüoro De Vuyst. Derde Koop. Eene partij Land, gelegon op liet Klein Baerdegem, Sectie B, nummer 179, groot 37 aren 90 centiaren, palende Oost Frans Dc Moor-Ost. Zuid Camil en Constantien Ver meulen, Cyril Van Brantegem, Kinderen Stefaan De Meerleer, Ilendrickx cn De Vos, West do Baan, Noord Frederic Eeckhout. In gebruik bjj den heer Jan Moreels. Gemeente Letterhautem Vierde Koop. Een Wijmcnicr, gelegen op de Baleykauter, Sectie C, nummer 339, groot 65 aren 60 centiaren, palende van ouds Oost Guil- lclmus Van Bogaerde en Mijnheer August-Lode- wijk Verbrugghen, Zuid de erven Carolus-Henri Mabilde, De Mulder en Berlengée, West Angelus Elaut, erven Van Loo, Cornelis Droosbeke en Jan-Baptist De Pauw, Noord Petrus-Livinus Hanssens en Angelus Elaut Boomprijs 300 franken. Onverpacht. Gemeente Meirelbeke Vijfde, Zesde, Zevende, Achtste cn Negende Koop. Eene partij Hooiland, Sectie A, num mers 38, 78, 19b, 23a, 29a, groot te zamen 2 liekt- .11-eii 64 aren. In gebruik bij dc Weduwe Charles- Louis De Pelsinaecker, to Ledobcrg, mits de som van fr. 565.00 's jaars. Zie plakbrieven. Gemeenten Macter en Nedcr-Ecname Tiende Koop. Bouwgronden, Landen en Weiden, groot 10hectaren, 61 aren 20 centiaren. Verdeeld in 21 Loten. Zie plakbrieven. Gebruiker H. Theophiel D'Hondt, te Mactcr, mits fr. 1,700.00 's jaars. Gemeente Ansegem Elfde Koop.— Landen cn Weiden, groot, 7 heo« taren 38 aren 90 centiaren.Verdeeld in 15 deelen. Zie plakbrieven.Gebruiker M. Louis Gyselinck, te Anseghem, mits fr. 748.00 's jaars. ZITDA G bepaald op MAANDAG 5 SEPTEMBER 1910, om 1 ure namiddag, ter herberg van don heer C. Van Mklkebekk, te Ilerzele, aan de Statie. 94.25 104 77.50 76*75 78, 90.25 72.50 73!- Het beste adres Kaas-Koffie Rechts treek sche aanvoer vette Goudsche kaas 1,75,1,70, l,65pr kil.Commissie (bollen) 1,60 en 1,30 per kil. franko mot 10 k 15 kil. Beste Hol ianasche Kollie 1,55, 1,65, 1,75, 1,80 1,85 1,95 per kil. baaltjes van 5 kil. franco. Eerste zending remboursement. Adres HOOFDHUIS ROMANAI, Antwerpen OPENBARE VERKOOPING van een zijnde eene welgekalandeerde Suikerbakkerij en Winkel Te Lede, Dorp. De Notaris DE OII EEST, te Aalst, zal ten aan-* zoeke van wicn het behoort, met gewin van palmslag cn gelagen op de hiernagemelde zit-* dagen openbaar >erkoopen Een schoon en welgelegen Woonhuis, zijndo eene wclgckalandocrdc Suikerbakkerij en Win kel, gestaan en gelegen te Lede, aan het Dorp, bekend ten kadaster sectie F, nummer 9GG, met eene grootte van 80 centiaren,palende ten Oosten aan den beer Roggeman en anderen, ten Zuiden aan jufvrouw wed. Temmerman, ten Westen aan dc Dorpplaats enten Noorden aan den heer Hcnri Lowie. ZITDAGEN Instel, Donderdag 18 Augustus 1Q,rt Verblijf, Donderdag 8 September) telkens om 2 ure namiddag, ter herberg SinN Hubert bij den heer Raymond Vereecken, tot Lede, Dorp. N. B. Het huis is zichtbaar alle dagen, Vooi* ien sleutel wende men zich tot Mad. Wed. Aug. De Spiegeleer, Lede, Nieuwslraat. OPENBARE VERKOOPING VAN een schoon en w elgelegen WOONHUIS met HOF te AALST, Leopoldstraat. De Notaris DE GIIEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het open haar verkoopen STAD AALST. Een schoon welgelegen Woonhuis met Hof, allorvoordeeligst geslaan en gelegen in do Leopoldstraat, groot 2 aren 24 centiaren en gekadastreerd wijk A, nummers 385b en 385a, palende van de cono zijde aan den heer Victor Monfils, van de andero zijde aan den heer Louis Boone, Louis Eomans en Dame Lobacq-Renneboog, ten voorhoofde aan do Leopoldstraat en van achter aan do Burgerlijke Godshuizen. Bewoond door juffrouwen De Pau. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September Ten 4 uren namiddag, ter herberg Sint Maurus, bij den heer Corneille De Clerck, te Aalst, Leopoldslraat. Belangrijk bericht. Ten einde voldoe ning te schenken aan do vraag mij door tal rijke personen gedaan, die door het slecht weder verplicht waren t'huis te blijven, laat ik u weten dat M. R. Blondiau, fotograaf, in de Lange Zoutstraat, Aalst, zich Zondag, gedurende den heolon dag ter beschikking houdt van het geacht publiek. Orondkredlet van België Naamlooze maatschappij gesticht in 1835 1' Geldiecningen mits hypotheek to bekomen voor het bouwen van huizen, aankoop van gebouwen en landen, aan kleinen intrest» aflosbaar in eens of met kortingen. 2c Uitgaven van ohligatiën, intrestends aan 3,50 fr 's jaars zijndo eeno verzekerde geld- uitzetting van eersten rang. Inlichtingen te bekomen bij M. PAUL EEMAN Leopoldstraat, 9, Aalst, alwaar te bekomen zijn alle inlichtingen over verzekeringen tegen brand, ongevallen op 't leven enz.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3