Laatste Berichten gum* SPORTNIEUWS "Wielrij den. Vliegen. Voetloopen d s ui Leening der stadBIankeniserghe 1885 Leening der stad Luik 1853 Weerkundigs waarnemingen Tli. «Sde-vexxs, Otlicieele kwotenring REPARATI EN MARKTPRIJZEN Men vraagt Te koop Te liuren Er9 iramongüluk. Woensdag avond is do 4 jarige Georges Roevens, wonende Geuzestraat, in de IJ»Talionalestraat door eencn Irani verrast en omvergeworpen geworden. De kleine bekwam eene erge wonde aan het hoofd en is naar het gasthuis overge bracht. Gentbrugge. Woensdag namiddag, rond 4 ure, zijn do lijken van don handelsreiziger Georges De Muiter en zijn dochtertje opge trokken nabij Heusden. Zij waren met don neusdoek van het meisje aan elkaar gebon den. Ze zijn naar het doodenhuis van Gent- brugge overgebracht. Rijioicigestolen. Dinsdag namiddag kwam de meestergast van het hofbouwge- Slicht van den heer Burvenich, vader, per velo naar den hulphof, aan de statie (Noord) gelegen, gereden. Hij plaatste liet rijwiel lusschen de struiken en ging dan het werk nazien. Toen hij terugkeerde, was het rijwiel ver dwenen. v CéVv!schte tijding voor onze huismoe ders. De prijs van den koffie stijgtdoch getroost u bij liet gedacht dat gij de uitmun tende Bittcrpeeën der Trappisten Vincart steeds aan GO centiemen per Kgr. kunt ver krijgen. Zele. Brand. Woensdag namiddag, 1 1/2 ure, zijn er drij stapels klodden, toebe- hoorendo aan brouwer Jozef Temmerman, door het vuur vernield. Er bestaat verzeke ring. De oorzaak van den brand is onbekend. Lede.Verstild. Woensdag werd de aardewerker Bern. Degraeve, van Lede, op de Sloekcllaan, te Brussel, verstikt ten ge volge van gasontploffing in de groef waarin hij werkte. Zijne kameraden redden hem en gelukten er in hem lot liet leven terug te brengen. Gijsegem Bericht. P. Macs laat weten als dal hij geene schulden meer be taalt die zijne wettige vrouw Adèlc Aelbrechl nog zal maken. Hofstade. Schrikkelijk ongeluk. Verleden nacht, rond 11 1/2 ure, vond hel personeel van den depot van Aalst, dat van de statie yan Zclzalo terugkeerde, op de spoorbaan, lusschen do statiën van Gijsegem en Hofstade, hel vreesclijlc vermorzeld lijk liggen van zekeren Cokbaut, piocheuv, wo nende lo Audegem. De jongeling verkeerde te Hofstade. Men denkt dat hij Woensdag avond zijne beminde js gaan bezoeken en dan langs dc spoorbaan zal naar huis willen gaan zijn. Hij moet dan door eenen nachttrein ver rast zijn. Cobbaut was 23 jaar oud en slechts eenige dagen geleden uit het regiment teruggekeerd. Bambrugge. IJcv/ge brand. Giste ren avond is brand ontslaan bij August De Smet, landbouwer alhier. Woning, schuur en stallen worden dc piooi der vlammen. Twee runderen, 40 kiekens, eene boerenkar en een dool oogst bleven in dc vlammen. De andere dieren, meubelen enz. konden nog gered worden. De schade is nog al belang rijk, doch door verzekering gedekt. Do oor zaak der ramp is onbekend. Hamme-Zogge. Brand. Op de wijk Hekelbeek, is Donderdag rond 10 uren de hoeve afgebrand van den landbouwer Marlen Dc Rondt. IJuis, stalling, schuren, enz. wer den <lc prooi dor vlammen. Eene vaars en een varken kwamen in de vlammen om. Alles is 'verzekerd. De oorzaak is onbekend. Nieuwerkerken. Erg ongeluk. Woensdag namiddag, rond 5 ure, was de loodgieter Jan Dmjucnno, Kloddeslraat, aan hot wel*fc, toen eensklaps zijne naphlelamp ontplofte. Dc vlammen deelden zich mede aan do klecdcren van den werkman, en vooraleer men hel vuur kon uildoovcn, was Doqucnno reeds erg verbrand aan hoofd, ar men en boenen, Een bijgeroepen geneesheer moest l:cm dc noodige zorgen toedienen. Zijn toestand is onrustwekkend. Zotlegem. Kind levend verbrand. Do Gjarige Jozetina Oordeels, die buiten wete zijner ouders met slekskens speelde, stak zijne klocdercn in brand. Op bel hulpge schreeuw van het slachtoffer snelden gebu fron ter hulp, doch de kleine was reeds zoo jjsclijk verbrand dat zij kort nadien bezweek. Vel zieke. Koornmijt afgebrand. Eene koornmijt van den landbouwer Veock- jnan, in liet veld staande, word door het vuur ten gronde vernield. De mijt was niet verze kerd. Men denkt dal do brand gesticht werd door kinderen die in du nabijheid met vuur gespeeld hadden. Ruyen. Doodeljk ijj wiel on geluk. Dijnsdag avond kwam een wielrijder, zekere Dc Smet, van Waarrnaarde terug, toen hij in het dorp in botsing kwam, met een ande ren wielrijder. De Smet werd met geweld tegen het voet pad geslingerd en bleef bowusiuloos liggen terwijl de andere wielrijder zijnen weg voort zette. Ilct slachtoffer werd met gebroken schedel en zware verwondingen over heul het lijf op genomen. Zijn toestand is hopeloos. Het kampioenaat Interclubs Het is Zondag aanstaande dat dit kam pioenaat betwist wordt. Enkel de rijders, voor len Mei 1010 door eenen club, aangesloten bij den Belgischen Wiel rij dorsbond, als lid aangegeven, mogen medekampen. Do ploegen zullen met eene tusschenpoos van 5 minuten vertrekken, de eerste ploeg juist om 9 ure. De af te leggen weg is Tervuren Leu ven Terbank (vaste konlrooi) Tervuren Vier Armen Brussel (Jukelpark) Vier Armen Tervuren. De gemiddelde lijd der rijders zal over dc klassecring heslissen. Het gedenkteeken Verbist Het komiteit Verbist, gisteren avond Je Antwerpen vergaderd, heeft beslist, dat de inhuldiging van het gedenkteeken, opgericht ter nagedachtenis van den betreurden kam pioen zal plaats hebben op Zondag 1SCD Sep tember te Wynegem. Velodroom van 't Kiel (Antwerpen^ Zondag aanstaande, belangrijke match tus- schon Jan Verhoeven, van Antwerpen Bnysse, Van Pitthem Van Hecke, van Emelgcm Mediant, van St. Nikolaas, 'enz. De Duitsche velodrooms en de Union Cycliste Internationale. In gevolge het geschil lusschen de Union Cycliste Internationale en de Duitsche velo drooms en wielrijdersbonden, loopen ook de volgende rijders gevaar, evenals Walthour en Guignard, liet rijden verboden te worden Walterreus, Salzmann, Diclcentmann, en Van Gent, Hollanders Huybrechts, Hens, Linarl en do gebroeders Van der Stuyft, Belgen Guzin, Franschman Humann, Zwitser. Een match Lapize - Georget Leon Leon Georget, 5 maal overwinnaar van den Gouden Bol, heeft Lapizo, overwinnaar der laatste rondo van Frankrijk uitgedaagd voor eenen match op 100 kilomeiers achter tandems. Velodroom van Luik. Zondagen Maandag, koers van zes uren, (drie uren daags). Zijn aangeworven Cruppelandt, van Roubaix V. Delhler, van Jemeppo lienri Devroye, van Mons- Crolteux Lasson, Dragard, Rreutz, Buyl, d"Awans, enz. Kampioenaat der Vlaanderen. Het kampioenaat der Vlaanderen (100 kilometers), zal op Donderdag 15,len Septem ber, to Koolskamp betwist worden. De koers is voorbehouden aan dc beroepsrijders van den Belgischen Wielrijdersbond. 400 franken prijzen worden aan de koers voorbehouden. Olieslagers te Oostende. Daar cr Dinsdag te Blankenberghe gevlo gen werd, dacht men gisteren terecht, dat er ook te Oostende zou gevlogen worden. Woensdag middag hing evenwel do witte vlag aan hel lokaal van den Aéroclub. Er zou dus «misschien» gevlogen worden. Van af 2 ure drong eene dicht opeenge pakte menigte, welke nog steeds aangroeide, naar hel strand. Om 3 ure wordt de roode vlag en het vaan del van Olieslagers gehccschen. Jan zal dus vliegen. Hij aarzelt evenwel pog, want de wind is plotselings in hevigheid toegenomen. Eindelijk om 4 1/2 ure wordt de eenvlak- jker van Jan Olieslagers buitengebracht. Jan geeft zijne laatste bevelen, en daar gaat hij pijlsnel naar omboog. Het is 4 ure -17. Ilij vliegt eerst tot voorbij het staketsel, zwenkt dan hoven zee en keert over de stad terug Oj» eene hoogte van 200 meters gaat hij boven do torens van II. Pietcr en Paulus- kerk zweven. Dan verdwijnt hij... Tc Blakenberghe heeft men reeds verno men dat Olieslagers in aantocht is. Ook trekt lkceu rftar het strand om hem loc to juichen cn lo bowondoren. Op liet oogoublik dat Jan te Blankenberghe gezien wordt is de menigte in den omtrek van hul pier ontelbaar. Jan zwenkt con paar malen over de stad. beantwoordt den groet en de toejuichingen der locschouwers en keert dan naar Oostende terug. Tc Oostende zijn aller oogen in do richting van Blankdnberglie gevestigd. Jan moet van daar terngkeeren. Van op liet kursaal ziet men hem reeds om 5 ure 23 naderen. Hij bevindt zich op eene hoogte van meer dan 300 meiers en komt met groole snelheid nader. IJij vliegt boven de zee, langs het strand, draait over het kursaal en keert zoo naar zijn hungaar terug. Zijn vlucht heeft dus 4-1 minuten 43 se conden 3/5 geduurd. Eene onbeschrijflijke ovatie werd aan Olie slagers gebracht. Soldaten, die zich tusschen de menigte bevonden, moesten Ier hulpge roepen worden, om Olieslagers tegen de bcloogingen der menigte te beschermen. Aëroplaan beschadigd. Gisteren avond zijn vijf kerels binnenge drongen in den hangaar, geplaatst op hot Farinan plein, waarin de aëroplaan is gebor gen van den heer Julius Eick,en vermaakten zich met vernietigingen aan te richten. De kerels zijn gekend. Proces-verbaal is opge maakt. Het hoogte rekord van Morane. De sportkommis3arisscn der vlicgmeeling van Le Havre, hebben thans officieel bet rekord van Morane vastgesteld op 2100 meters. Morane is dus rekordman der hoogte. De meeting van Bordeaux Ziehier volledig, met de aanduiding van hun vliegtoestel, de namen van de21 vlie gers, aangeworven voor de groote vlieg- week van Bordeaux Per teSefoon en telegraaf. Bijzoudoren dienst van - DE VOLKSSTEM» Eraïssouli weer aan 't werk. Het berucht opperhoofd Eraïssouli doet weer van zich spreken. Hij heeft talrijke razzias gepleegd bij Franscho onderdanen in Marokko. Men vreest dat eene nieuwe expeditie zal noodig zijn om dezen wildeman tot de orde te brengen. De toestand in Spanje. De Spaansche en Portugeesche vrijmetse laars zetten thans eeno anli-kloostergezindo beweging op touw, welko voornamelijk in Portugaal, krachtdadig zou doorgedreven worden. De Parijzer gemeenteraadsleden. Do Parijzer gemeenteraadsleden zullon op Zaterdag 24n September te Brussel aanko men en in do hoofdstad verblijven tot 27D dezer maand. Verscheidene groote feesten zullen ter hunner cero gegeven worden. De cholera in Duitschland. Officicële berichten uit Berlijn logenstraffen stellig, dat er choleragevallen geweest zijn le Berlijn. Van Spandau bij Borlijn wordt echter niet gesproken. De katoenkrisis te Bombay. Ton gevolge der duurte van het katoen in Engelsch-Indië, hebben 7 groote kaloenfa- brieken van Bombay aangekondigd dat zij op 30 September hunne poorten zullen sluiten. 7000 werklieden zullen daardoor brood loos zijn. Men vreest dat nog andere fabrieken ook zullen gedwongen zijn te sluiten. Een financieel schandaal in Amerika. De gewezen gezant der Vereenigde Staten in Engeland, Sir Choat, is aangehouden, on der betichting- eeno som van 350,000 dollars ontvreemd le hebben. Onnoodig te zeggen dat deze aanhouding eene overgroote opspraak verwekte. Over den Atlantischen Oceaan. De «America», de bestuurbare luchtbal, waarin Wheilmann en zijne gezellen den overtocht van den Atlantischen oceaan willen wagen, is bijna geheel gereed. De me caniciens en de luchtreizigers nemen de laat ste toebereidselen. Zij denken evenwel, niet voor einde Sep tember op te stijgen, ten einde .zich zoo wei nig mogelijk aan plotselinge veranderingen der luchtgesteltenissen bloot te stellen. Zij hopen den overtocht in vier dagen te zullen kunnen doen. 1. Latham (Antoinette) 2. Leblanc (Blé- rïot)3. Legagneux (II. Farman) 4. Mar tinet (II. Farman)5. Jullerot (II. Farman) 6. Mollien (Blèriot) 7. Bielovuccic (Voisin) 8. Ruchomiet (Antoinette) 9. Ernest Paul (Voisin) 10. Audemars (Demoiselle) 11. Aubrun (Blériol) 12. Thomas (Antoinette) 13. Morane (Blériot) 14. Simon (Blèriot) 15 Van den Born (II. Farman) 16. Rigal (Sommer) 17. De Munnn (Antoinette) 18. Tyck (Blériot) 19. F. Farcnt (Poulain- 0range)20. Kuiler (Antoinette); 21. Bregi (Voisin). In 't geheel dus 11 een vlakkers, 5 Antoi- netten, 0 Blériots, 1 Clement-Bayards, (De moiselle) 10 twoevlakkers, 4 Farman, 1 Poulain-Orange, 1 Sommer, 3 Voisin. Deze zullen allen bun best doen om hel grootste part mogelijk te verdienen van de 245,000fr. welko er als prijzen uitgeloofd worden. Do vliegweok duurt van 110D lot 17eu Sep tember. Daar zullen, indien 't weder mee valt, schoone vluchten gedaan worden. De meeting van Le Havre Voor do vluchten over de monding der Seine, lusschen Le Havre en TrouviHc, wordt de volgende uitsla'g medegedeeld 1. Latham, 6 overtochten in 1 u. 23 m. 12 s. 2. Morane, 2 overtochten in 23 m. 29 s. 3. Leblanc, 2 overtochten in 24 m. 42 s. 4. Aubrun, 2 overtochten in 25 m. 42 s. 5. Ladougne, 2 overtochten in 35 m. 40 s. 6. Wieecziers, 2 overtochten in 39 m. 50 s., Morane deed den koristen tijd 9m. 52 s. roor éon overtocht Deauville-Le Havre. Een Marathonkoers te Antwerpen. Zondag aanstaande zal door de «Loopers- clul)»van Dcurnc een marathonkoers gege ven worden, op den weg Mechelen-Anlwer pen. Schroeven, Huylebroeek, Heulen, Ma rien, Verbist, Franoq, enz. zijn reeds inge schreven. Men verwacht nog do inschrijving van tal rijke gekende loopers. Kampionaten der Vlaanderen voor scholieren liet is Zondag aanstaande dat op liet plein der R C. G. Musscbestraat, de kampioena- len zullen plaats hebben der beide Vlaanderen voor voetloopen. De volgende wedstrijden zullen plaats heb ben 100, 100, 1500 meters j.lai 110 meters hagenloop, hagen van 0,90 m. en springen in de verte en hoogte. Talrijke inschrijvingen zijn ingezonden waaronder van do 11. O. O., tb- E. F. C. de Stade Gantois, S. C. van Korinjk en de A. A. G. De kampioenuton zullen aanvangen om 3 ure 's namiddags. Rijtuigongeluk. Donderdag morgend rond 7 ure kwam de kaashandelaar Jan S..., uit de Zonnestraat, met paard en kar door de Lange Zoutslraat gereden, toen het paard eensklaps viol. Svloog over het paard op do straalsleenen, gelukkig zonder zich te he- zeeren. 50® trekking. 15 Oogst 1910 De tien volgende obligaties zijn uitkeer- baar aan pari (500 fr.) den 15 Sept. 1910 474 585 000 620 809 965 1096 1319 1463 163G 58® trekking 31 Oogst 1910 2,100 obligaties uilkeerbaar den 1 Decem ber 1910. N. 23732 is uitkcerhaar met 50,000 fr. Do andere zijn uilkeerbaar aan pan (100 frank). van M. Camiei Praet, cptioien-specialiste Lange Zoutslraat, 6 Aalst, 1 Sept., 15 ure: Raro meter 7G8®4 Thermometer 1S"3 Wind: West Vooruitzichtregenachtig Observatorium Ukkel» Zee kalm. Drukking verminderd. —Wind Zuid-West Te verwachtenregen. WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 6SA Aanknopen verkoop van titels aan 1 frank per duizend Kostolooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 31 OOGST BEURS VAN BRUSSEL. Leen wan Staat, Prowin., Steden. Belgische lccning 1* r 3 2* r 3 3* r 3 2,5 Kongo uitkoerbaar4 Kongo (Loten) Annutciten3 Gemeentekrediet3 18G8 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 3,5 3 2,5 2 2,5 2 2 3 2 Anderlecht 1907 Aalst Antwerpen 1887 ïoni Brussel 1902 Brussel 1905 Zeehaven Charleroi 1905. Gent 1896 Elsene 18803 J9083.5 Laken 1902. Luik 1860 1897 2 1905 2 Mcchelen 18853 1897 3 Oostende 1852 St.-Gillis 1904 St-Joos-ten-nor.de 1881 Schaarbeek (100 fr.) (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 1893 3 3 2 3 3,5 2 3 3 93.30 93.00 93.30 77.50 99.50 93 92.60 91.75 102.75 90.— 90 104.50 99.— 10L— 93 50 104 91 75 77.25 76 25 130 76 75 89.25 72 72.25 91.15 105.50 93.50 93 70 93.50 91.80 103.- 103.75 92.— 77.50 88.75 87.75 van Haaimachienen ALLER STELSELS MERKEN worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werkhuiten der Maatschappij SIN O E R AAI.ST, 9, Albert Liénartntraat, SPOEDIGE BEDIENING GOEDKOOP Aaleft. 1 Sept. Hop.Markt onveranderd beschikbaar 88,00 Ir.nieuw gewas C-7.50 fr. Merclitem, 31 Oogst. Tarwe 20,50 a 22,00 rogge 18,50 a 14,00; gerst 14,00 a 14,50; boter 2,80 a 3,15 hesp 0,00 a 0,00 eieren 2,50 a 2,75 konijnen 2,00 a 2,75 varkens 40,00 a 48,00 kiekens 5,00 a 6,25 ecuden 3,50 a 4,75aardap pelen 8,00 a S.50. MEN VR A A G T eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken. Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Jongeling van 1G tot 17 jaar wordt gevraagd als kantoorbediende. Schrijven aan het bureel van liet blad te Aalst. Men vgaagt spoedig halve kleermakersgast, bij R. Van der Taelen, kleermaker, üuitsch Bierhuis, Aalst. Rlen vraagt een goede stoofmakersgast., goed loon en standvastig werk, bij M. Frans Hen- drickx-Oolinet, Zoulstrnatpoort, Aalst. 6-3 Men vraagt een leerjongen voor de loodgie terij bij C De Groote, Moorselbaan, 39, Aalst. Men vraagt een kleermakersgast, goed loon, werk Winter en Zomer en een leerjongen van goede familie. Bij Frans Corthals, Lede, (Over- impe). Men vraagt moid goede bnrgerskouken ken nende, wasschen en strijken. Goed loon. Schrij ven bureel van het blad, te Aalst,onder de letters J. D. S. 22. GevraagdBekwame en oppessende mees tergast, voor mekaniek-schrijnwerkerij, Ma ke laarsstraat, 7, Gent. Men vraagt goede halve kleermaaksters en leermeisjes, weinig fr. kennende, zeer haastig, 63, Schaarbeekstraat, Brussel. Men vraagt eene dienstmeid, Troonplaats 6, Newtonstra.it 5, Zandstraat IS, Vandcnbogaurdc- straat 33, te Brussel. Men vraagt bij pastei-bakker, goeden leerjon gen, 15 tot 16 jaar, Gentscheu Steenweg, 11, tc Molenbeek. Men vraagt vluggen buitenjongen, 20-22 jaar, 3 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Oude Graanmarkt, 41, Brussel. Eene bovonmeid met goede getuigschriften, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst C. D. M. 80. Eene kindermeid van deftige familie, 15 jaar, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst. C. D. W. 85. Eene kindermeid, kunnende goed werken, vraagt plaats op den buiten. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst. E. R. D. 90. Een huishouden zonder kinderen vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken. Tegon 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureele De Volksstem, te Aalst. Een braaf cn st.il meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. Schrijven R. M. bu reele der Volksstem,» te Aalst. Men vraagt eeno bovenmeid, goede getuig schriften worden veroischt. Schrijven uun het blad to Aalst, onder de lellers J. B. V. Men vraagt een bovenmeid van stillen aard, goed op d'hoogte van haren dienst. Loon 30 Ir. Bureel De Volksstem.to Aalst. R. T. S. Men vraagt eene goede keukenmeid. Aanbie ding T. G. V. Bureel De Volksstem te Aalst. Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur- gersiceuken kennende. Zich aanbieden op het bureel De Volksstem, Aalst. Men vraagt kstholieken dienstknecht, 25 tot 30 jaar, zeer wel kunnende werken en kuischen, goed loon, geen kost, nutteloos als men geene goede inlichtingen kan verschaffen. Schrijven bureel van 't blad, te Aalst. P. D. Men vraagt goede eerlijke werkvrouw, voor regelmatig en standvastig werk. Schrijven N. G. b., bureel van 't blad, te Aalst. Men vraagt eene kindermeid, kunn* vlaamsch cn fransch. Adres schrijven M. D. Bureel van De Volksstem te Aalst. Te koop. zeer goede PIANO, (luitengew. occ.) lage prijs, Vrijheidstr. 46, Aalst. "P» koopeen deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbeft geschikt voor bouwgrond, gelogen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naar de Pietcr Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich to bevragen bij den heer Bernard Gocthal6, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat, te Aalst. Te koop eeno groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen- dnes te Aalst. Te koop bij Paulinus Van Gyscgem, hovenier, kasteel te Gijsegem gcrariums, solvias onz. aan 15 de honderd minstelcvering. Te koop. Eene partij kepers, dienstig voor bouwmaterialen, hij de gebroeders Muylacrt, to Moorsel. Te koop oude gazetten aan 0,15 centiemen du kilo, te verkrijgen ten bureele der Volksstem, Kerkstraat, 9, Aalst. Te koop 2 6choone glazen kassen om op eenen toog te zeilen, dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordcelige voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad, dc Aalst. Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen dienstig voor allen liandel, gelegen Lange- Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden b(j den hoer Deurwaarder .1 De Vos Statiestraat. Voor de conditiën zich tc bevragen b(j Mejuffcr Dc Comnck. Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Te huren een gerieflijk huis dienstig voor her berg. gelegen in dt Langestraat, Mijluoek. Voor de voorwaarden wende inon zich tot den lieer Max Mocnb, bzouwer, Molendries, te Aalst.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3