Laatste Berichten sportnTeuws Officieels kwsfeering Weerkundige waarnemingen Allerbeste Suikervoeder Rechterlijke Kronijk Boetstraffelijke rechtbank van Brussel. StadLsnieu-ws. Schieten Esn nieuwe sprtcluö. "Vliegen. Wielrij cleu MARKTPRIJZEN Kleine aankondig. (1 tot 4 klei» regels) Ir, 0.6®. Men "v raagt 0 Xe hoop PAARDEN enVEE Xe ïxTxi-eix Sïorre en hare dochter die zich, in gezelschap fan oenen klient, in het magazijn bevonden, Werden erg gekwets. Ook de klient werd ge kwetst. De stoffelijke schade is zeer aanzienlijk. Het schijnt dat alle huishoudsters, welke geerne eene goede tas drinken, nu de bitter- peeën der Trappisten Vincart gebruiken. ■Ze weten wat lekkf :s 1500 Ladeuze. Verdronken. Uit de vaart ran Blaton, is het lijk opgehaald van een onbekend manspersoon. Het lijk verkeerde in vergevorderden staat ▼an ontbinding cn sohijnl verscheidene we lken in het water gelegen te hebben. Men denkt dat de verdronkene een Fran- sclie werkman is. Nieupoort. Tragische dood. Giste ren morgend was do visschersbaas Philippe Debrac, oud 65 jaar, met zijn klein bootje naar zee getrokken, op de garnalen vangst. Tegen den middag werd het weder onstuimig en Philippe keerde terug naar de haven, toen een rukwind zijn bootje nabij het staketsel omsloeg. De ongelukkige klampte zich vast aan het kleine mastje en riep om hulp, doch de woeste baren sloegen hom weg en hij ver- jdween in de zee. Het ongeluk gebeurde zoo isnel dat het onmogelijk was hem hulp te brengen. Het bootje werd cenige minuten 'later op het strand geworpen. Charleroi. Erg ongeluk. Op de wer ken der tentoonstelling, heeft eene erge in- (storting plaats gehad. Viet werklieden wer- Uien onder eene opeenhooping van ijzeren balken begraven. Een hunner had reeds op gehouden te leven, toen men hem vond. Een tweede werd in hopeloozen toestand naar het gasthuis gebracht. De toestand der twee anderen is onrustwekkend. De schade is zeer groot. Het parket is tor plaats een onderzoek komen doen. Is 't waar Madame Ja, zeker en al die mij gekend hebben over een tiental ja ren, slaan hunne handen ineen. Dan was ik eene frissche on gezonde jonge vrouw. Ik >was vol moed, altijd blijde, ik deed anders niet dan zingen, ik kon werken lijk non ar beider en van z'n leven was ik niet moede. Maar zie ik heb wat verdriet gehad over een Ijaar of twee en ook al te veel hoofdbrekiugen en mijne gezondheid is geheel ondermijnd. Ge moogt u dat zoo niet ter harte trek ken, Madame Gij hebt goed te zeggen, Adè'le, iedereen heeft zijn eigen niet gemaakt. Om kort te trekken, ik ben slillekens aan ver- jflauwd, ik ben bleek geworden, ik heb den tharteklop gekregen, geen koeragie meer om iels te doen. Dikwijls loopt er mij eono hitte gansch bet lijf over, of krijg ik de vlam in hot wezen, do schelen van mijn oogen dansen zie schemeringen, bij de minste alteratie begin ik te boven, ik kan niet eten of slapen. Mijn man zegt gij moet uilgaan en distrac ties nemen maar als ik twee straten ver ben gegaan, ben ik zoo moede dat ik kontent ben van naar huis te keeren. I Ehwel, madame, mag ik u eenen raad geven Och, ik hob al zooveel raad gelvregen en blijft altijd 't zelfde Adèle, mijn schaap, ik heb eene dame gekend en zij was precies gelijk gij Zij leed aan flauwte van het bloed en verzwakking van hét zenuwstelsel. En zij is THEOBROMA gaan halen, dat nieuwe geneesmiddel, dal maar onlangs is uitgevonden, en waar zulke wonderbare ziitwerksels van bekomen worden. En is zij genezen Volkomen Hoofddepot apotheek DE MOOR, Burg straat, 38, te Gent, 3 fr. voor eene ilesch. Te Aalst in alle goede apotheken. St. Nikolaas. Brand. Woensdag avond rond 10 ure, is brand ontstaan bij Lo- dewrjk Vermeiren, Truweelslraat. Eene lamp was omgevallen en had aldus het vuur ver oorzaakt. Dank aan de spoedige hulp der ge- J)urenkon het vuur gebluscht worden. De schade is door verzekering gedekt. Diefstal. Woensdag namiddag dron- •gen dieven op het hof van den landbouwer Alfons Naudts. De schurken hadden reeds de voordeur opengebroken, toen zij door de komst van eenen bakker, wegvluchtten. Nadien kwamen zij terug en.plunderden twee appelboomen. De dioven zijn gekend jen proces-verbaal is ten hunnen laste opge maakt. Wetteren. Aardappeldieven geknipt. Sedert eenige weken worden in deze ge meente ten allen k^nte aardappelen uitge daan en gestolen. Verleden nacht, rond 4 ure 's morgens, werden door den veldwachter Cryns acht patattendieven in overtreding genomen, wel ke ten lando van den heer bestuurder van bel hospitaal, aan do Zandstraat alhier, reeds yior roeden aardappelen hadden uitgedaan en in zakken gevuld. Hetzelfde gebeurde gisteren lij klaren dage ter wijk Overbeke daar werden door den policieagent Do Smet degenen in over- treding genomen, die zonder toelating de aardappelen van Karei Oosterling aan het uitdoen waren. Proces-verbaal werd ten laste der lieve gasten opgemaakt. Hamme. Laffe aanrandingPoly- door Van Doorn, wonende Meutenhoeck, kwam met zijne 'hondenkar van Zele. Op eene eenzame baan, lusschen de wijk Meerstr, en Kaaldries, sprongen opeens twee personen uit eenen elskant, rukten hem van zijne kar en beroofden hem van zijn geld, een Stal fr. Van eene der twee aanranders heeft bij de persoonsbeschrijving kunnen opgeven. De policie beeft een onderzoekjngestcld. St.-Amands berg. Doodc/ijk ongeluk. Gistermorgen, rond 11 ure, is in do bloem- kweekerij van den heer Alphonsus, eën doo- delijk werkongeluk gebeurd. De genaamde Gustaaf Temmerman, 18 j., bloemistgast, een wagen helpende voorsteken werd de borst tusschen een muur cn den wa gen verpletterd. Men vreest voor zijn leven. Leewergem. Gered. Woensdag na middag is de huisvrouw Van Baveghem in den stcenput gevallen,toenzij water ging put ten. Op het hulpgeroep der kinderen zijn er verscheidene personen toegesneld, en hebben de vrouw gered. Haar toestand is gevaarlijk. Deze vrouw had onlangs eene pijnlijke heelkundige bewerking ondergaan. Lede. Brand. Verleden nacht rond 12 1/2 ure is brand ontstaanbij Jan Coppens, op 't Gehucht. Al de winkelwaren werden de prooi der vl&mmen. De geburen konden het vuur uitdooven. De schade wordt op 1500 fr. gerekend. AANRANDING TE TERALPIIENE Een inwoner van Teralphene, B. S... had doodelijken haat gezworen aan een gebuur, Bellemans. Zekeren avond ging S... zich ver duiken achter eeno haag en wanneer Belle mans verscheen, sprong hij op hem toe ge wapend met eene bijl en sloeg hem iu het: aangezicht en op het hoofd. Bellemans bleef lang in doodsgevaar verkeeren en is nog niet gansch hersteld. Hij zal eene verlamming aan de tong be houden. Vervolgd wegens slagen en verwondingen verscheen B. S... gister voor de rechtbank die hem veroordeelde tot 4 jaar gevang en 5000 fr. schadevergoeding aan Bellemans. Pfogeamma van het Concertwel- ke zal gegeven worden op heden Donderdag 15 September 1910, om 20 1/2 ure, door de Ko ninklijke Harmonie, onder het bestuur van M R. Lenssems. 1. Marcke, 2. Thalia, openingstuk, 3. Concerto voor klarinet, solist Mr DTIoir. 4. Si jetais Roi,,fantanzrj. gearr. door Paui e. 5. En Cologne, mazurka, De volgende stadsgenosten in den Algemeonen Wedstrijd van het mid delbaar onderwijs (lcn graad) onderscheiden: NIEUWERE HUMANIORA. Rbethorica Pletinckx Rudolf Neder- landschle eervolle melding, 5® plaats, 06/100 punten. Geschied-en Aardrijkskunde; Benoem. 54 punten. Fransch. Benoem. 53 punten. Duitsch. Benoem., 50 punten. 2° klas Wetenschappelijke afdeeling. Bassin Julius Fransch 2e bij prijs, 2° pl., 73 punten. Mathesis Eervolle melding, 3® pl;, 65 punten. Nederlandsch. Bonoem., o9 punten. Geschied- en Aardrijkskunde. Benoem., 52 punten. ITandelsafdeeling De Vuyst Julius Mathesis 5« prijs, 4® plaats, 87 puuten. Fransch. Benoem. 50 punten. Groote Bakschieting. Op Zondag 18 September aanstaande zal er in hel Schaliënhuis,Burgemeestersplein,1, om 7 uren stipt, een vet konijn van 5 kilos af le schieten zijn. Bericht aan de liefhebbers. Inschrijving 10 centiemen per scrio. Eenigo sportvrienden hebben het gedacht opgevat, eene voetloopersdub in te richten met het doeleinde, tegen de opening van on zen nieuwen velodroom eenige goed afgerich te loopers te '.ellen, waardig de Aalstcrsche kleuren op schitterende wijze te verdedigen. Zij doen een warmen oproep tot de jonge sportmans van de stad, zich bij hen aan te sluiten. Dc eerste algemeene Tergadering zal plaats hebben bij dr-n gekenden sportliefhebber Gaston Wammer, in 'T schaliënhuis op Maan dag 19 September aanstaande om 8 ure. 's avonds. Wij wenschen van herle den bloei en vooruitgang van den nieuwen voetloo persdub. De vliegvveek van Bordeaux Algemeene klasseering na den 3deH dag Totaio hoogte 1. Morane, 7480 meters 2. Bcrgi, 3450 meters 3. Aubrun, 2140 meters 4. Tyck, 1400 meters 5. Jullerot, 1340moters. Totale afstand ui Pen® telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM»! Nog een Duitsche bestuurbare luchtbal vernield. De Zeppelin lil welke te Oos, in zijn hangaar gesloten was, is door de ontploffing van den voorraad benzien in brand geraakt en heel vernield. Diie leden der bemanning werden licht ge kwetst. Oe vermeerdering der Russische vloot Het gouvernementsblad meldt, dat, inge zien de vermeerdering der Turkscho vloot, hot eok noodig is, dat de Russische vloot der Zwarte Zee vermeerderd worde. Een Russisch kolonel gedood. Tijdens de Russische legcroefeningen, werd kolonel Iyanofl, van het regiment AlexanderNewsky door eenen kogel gedood. Een onderzoek werd onmiddelijk gedaan, doch gaf geen uitslag. Het ontslag van M. lovosky Uit Sint Petersburg wordt gemeld dat M. Isvosky, Russische minister van Buiton- landsche Zaken, eerstdaags zijn ontslag zou geveD, en ambassadeur benoemd worden, te Londen of te Parijs. De cholera Te Keulen is een schipper, die aan cholera 4ced, naar hetjjaSthuis gevoerd. Zijn toestand is gevaarlijk. In Italië worden belangrijke voorzorgen genomen, om de.cholera te bestrijden en te gen te houden, Een nieuwe onderzeeër. Te Toulon werd Woensdag morgend den onderzeeër Cfiarles-Brun te water gelaten. Alles liep goed van stapel. Er hadden geene incidenten of ongevallen plaats. Schrikkelijke mijnranp in Amerika 200 mijnwerkers zijn door eene instorting in de mijnen van Dugger begraven. Men wanhoopt hen te redden. Men heeft lot hiertoe slechts een lijk opge haald. Eene instorting in Schotland Eene instorting beeft plaats gehad in de mijnen van Huntershill, nabij Glasgow, 14 mijnwerkers werden gedood en talrijke ge kwetst. Een milde gift. De stakende mijnwerkers van Bilbao heb ben van eenen mildon onbekende, wonende te Biarritz, eene som van 5000 fr. ontvangen. Hij liet tevens weten, dat hij alle weken zulke som zou zenden, tot de patroons zouden toegeven aan de billijke eischen der werk lieden. Een cykloon in Italië Uit Tarente wordt gemeld dat over de golf van Tarente, eon vreeselijk tempoest gewoed heeft. Verscheidene oorlogschepen, welke aan de vlootocfeningen deelgenomen hadden, wer den tegen elkander geslingerd en erg besoha- digd. Bouwman P. Brnukr Adam. y Wrslz. hebben zich In al de sh*klon stond de menigte dicht opeengepakt óm'Jan toe te juichen. Hij daalde neder na eene vlucht van ruim 12 minuten. De vliegkoers Parijs-Brussel Voor deze vlucht worden de 150,000 fr. prijzen, verdeeld als volgt 100,000 fr. aan hen die den afstand in deD 'koristen tijd aflegt. 30,000 fr. aan de tweede kortste lijd. 20,000 fr. aan de derde kortste tijd. Velodroem van Jemeppe-aan-Maas. Marcel Buys&s, de blonde krollebol, een der beste rijders van het Vlaamsche land en overwinnaar van de 24uronkoers van Ant werpen in 1909, zal nu ook beginnen in de Waalsche velodrooms te rijden. Zondag aanstaande begint hij te Jemeppe- aan-Maas, bij Luik. Hij komt eerst met Plalteau uit in achter volgingmatch tégen Devroye-Dethier. Daarna 100 kilometerskoers, met Plalteau, Buysse, Devroye, Delhier, Faslré, Poot, Delmay, Remy, enz. De vliegmeetjng van Kiewit-Hasselt In Oktober aanstaande zal te Kiewit-Has selt ook eene v^egmeeting plaats hebben. Een vliegplein van 20 kilometers omtrok, zal ingericht worden, zoodat het publiek steeds de vliegers zal kunnen zien. Ridder de Lamine oefende zich gisteren, op den omtrek voor het vliegplein beschikt en legde de 20 kil. in 23 minuten af. Velodroom van Roubaix Zondag aanstaande wordt de groolo prijs van Roubaix betwist. Zijn ingeschreven Priol, Pouchois, Mo- retti, Treil), Devoissoux, Martin, Fournous, Polledry, Marcèlli, Meurger, Legrand, 'Dela- haye, enz. Aa 1st-Dendennonde-Asscke-Ninove- Aalst. en Aalst-Assche-Ninove-Aalst. Dezo koers ingericht voor toeristen, en beginnelingen door de maatschappij l)e Jonge Wielrijders Goe- raardsbergsche straat 24, Aalst, moest reeds op 4 September gereden zijn, doch werd om het slecht weder uitgesteld. Zij zullen nu plaats hebben op Zondag aanstaande. Vergaderingen! 1 ure in bovengemeld lo kaal. 85 fr. prijzen. Aalaft. 15 Sept.Hop. Markt onveranderd gewas 1909, 76,00 fr.gewas 1910, 04.00 fr. Merchtem, 14 Sept. Tarwe 19,00 a 19,50 rogge 14,00 a 14,50gerst 00,00 a 00,00 boter 2,80 a 3,20 hesp 0,00 a 0,00 eieren 2,50 a 2.75 konijnen 1,75 a 2,75 varkens 30,«0 a 38.00 kiekens 4,75 a 6,00 eenden 3,00 u 4,23 aardap pelen 7,00 a 7,50. Gevraagd kindermeid 15-16 jaar, in katholiek huishouden, Coenraets- straat., 22, Brussel-Zuid. Gevraagd meid van 20 a25j. voor alle werk. Zennolaan,104, Brussel. Gevraagd moid van den buiten v burgers huishouden. Noordlaan 27, Brussel. Gevraagd werkvrouw- voor twee halvo dagen per week, naar keus. Schr. L. D. 27, bureel van dit blad. Te huren tegen 1 Oc tober, burgershuis met 3 verdiepen, in goeden staat.Voordeelige huur., Brognlezstraat, 57, Cu- reghem-Brussel. Gevraagd meisje van 14-15 jaar voor in geslo ten huis kindje van 6 jaar op te passen. Zen nel aan, 98, Brussel. Gevraagd werkvrouw (deftige) voor 2 dagen per week, in gesloten huis. Goed loon. Leu- vensche Steenweg, 208, Brussel. Gevraagd in deftig huis, meid 25-30 jaar, geene kinderen, wasch inbegrepen. Goed loon. Gretrystraat, Brussel. Dame alleen zoekt zeer propere meid, 30 a 34 jaar. Schrijven onder lettersB.K.aan dit blad. Te huren, gemeubel de kamer v heer alleen, 25 fr., per m. Schrijven, B. C. 102, bureel van dit blad. Jong meisje 16 jaar, zoekt plaats op bureel, kunnende de dactylo- graphie, Henegouwiaan 197, Brussel-Zuid. Te huren, sch. appar tement van 4 plaatsen, op 't derde verdiep, Ba Anspach, 106, Brussel. Modes. Men maakt verandert en vernieuwt alle hoeden aan kleinen prijs. Zenrieluan, 104, (Entresol) Brussel. Men verlangt te huren huis met groote kelders te Brussel. Goede lig ging. Schrijven C. 23, Bureel der gazet. jjfcdi Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van SCHOONE MEUBELS, te Erembodegem, - Dorp. De Notaris DE SADELEER, le Erembo degem, zal ten verzoeke en ten huize van den heer Martinus SNEL te Erembodegem aan het Dorp, nabij de statie openbaar verkoopen; Op Maandag 19 September 1910 om 1 ure namiddag Men vraagt een halve kleermakersgast bjj Benjamin Roelaudt, Stnjpcnstraat, Stfijpen-bij- Settegein. BEURS VAN BRUSSEL 14 SEPTEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Previu-j Steden. Belgischo lccmng t 3 2* r 3« r 3 Konge uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuteiten Gemeentekrediet 1868 Buurtspoorw Jan.-Juli Obl. Mei-Nov (loten) Anderlecht 1907 Aalst Antwerpen 1887 - 1903 2 Brussel 1902 2,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 1905. Gent 1896 Elsene 1880. 1908 Laken 1902 Luik 1860 1897 1905 Mechelen 1885 1897 Oostende 1852 189 8 St.-Gillis 1904 St-.Joos-ten-noodo 1881 Schaarbeek (100 fr.) (500 fr.) Spa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 1893 3 3 2 .- 3 3.5 2 3 3 1. Thomas, 853 kil. 2, Kuiler, 627 kil. 500 m. 3. Bielovuccie, 570 kil. 4. Simon! 447 kil., 500 m. 5. Ruchonnet, 252 kil 500 in. Alhoewel Tyck en Van den Born op de eereplaatsen niet schitteren, worden zij er door het publiek warm toegejuicht, om do zekerheid en het gemak, waarmede zij hunne toestelien geleiden. Een val van 200 meters hoogte De vlieger Mum is met zijn toestel geval len, toen hij zich op ongeveer 200 meters be vond. Men dacht algemeen nog slechts een ver morzeld lijk aan le treffen, doch do viief-er had geene schram. Zijn toestel was geheel verbrijzeld. Olieslagers te Antwerpen Jan Olieslagers, de Antwerpsche duivel, vloog- Woensdag morgend geruimen tijd over Amsterdam, op eene hoogte van ongeveer 500 meters. I De ronde van Frankrijk voor 1911. Eenige wijzigingen zullen aan deze beroem de ronde worden gebracht De prijzen zijn verhoogd tot 30.000 fr.de wegwijzer wordt aanzienlijk veranderd. Zie hier le Parijs-Duinkerke, 350 kil.2® Duinker- ke-Longwy, 413 k.; 3® Longwy-Bclfort, 330 kil.4e Belfort-Chamonix, 346 k.; 5° Chamo- nix-Grenoble, 371 kil. 6® Grenoble-Nice, 348 k.; 7® Nice-Marseille, 335 k.; Marseille- Perpignan, 325 kil.9° Pegpignan-Luchon, 289 k. 10® Luchon-Bayonne, 326 kil. 11® Bayonne-La Roebelle, 453 k.12® La Roeh- elle-Brest, 480 k. 13® Brest-Cherbourg, 405 kil.; 14® Cherbourg-Le Havre, 360kil.15® Le Ilavre-Parijs, 317 kil., het zij 5452 kilo meters. De ritten zijn veel langer geworden zoo overtreden de 11° en de 12® rit de 450 kilo meters. Waarschot. Uitslagen der koersen Eersto koers, (parochianen) 1. Camiel De Smedt2. Alfons Bonne 3. Jules Bonno 4. De Mits. Tweede koers, (beginnelingen) 1. Areine Gevaerls, Meelkerke 2. Van Landeghem, Deynzo 3. M. Do Mérode, Landegem 4. Remi Verbiest, Eekloo 5. Picavet, Destel- bergon. Derde koers, (beroepsrijders) 1. Abel Do Voghelaere. Baclite-Mam-Leeme 2. Van Landeghem, Dcynze 3. Thomaes, Ruysse- lede 4. Vincent Reycklcr, Eekloo 5. A. Perryn, Nazareth P. Van do Velde. Lovendegem. 93.70 93 70 93,70 99 50 93.50 92.25 90.50 90.56 97^55 1QL— 93.50 104.25 91.50 77.25 76>5 97.55 53.25 105.— 93.55 93.75 191.50 93.75 104.75 91.— 99.30 Men vraagt wne bekwame keukenmeid. Zich e wenden, .Statiestraat, 21, Aalst. 3-2 Mei. vraagt bij paslei-bakker, goeden leerjon gen, 15 t»t 16 jaar, Gentschen Steenweg, 11, te Molenbeek. Men vraagt vluggen buitenjongen, 26-22 jaar, 8 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Oude Graanmarkt, 41, Brussel. Men vraagt een halve kuipersgast bij Amandt Louis, kuiper, Arbeidstraat, 31, Aalst. 3-3 Men vraagt eene dienstmeid voor alle huis werk. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten burecle,Aalst. Eene kindermeid van deftige familie. 15 jaar, vraagt plaats. Schrijver, bqreele der Volksstem, te Aalst. C. D. W. 85. Eene kindermeid, kunnende goed werken, vraagt plaats op den buiten. Schrijven bureel# der Volksstem, te Aalst. E. R. D. 90. Een huishouden zonder kinderen vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken. Togen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureelo Do Volksstem, te Aalst. ■en vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan hot blad te Aalst, onder de letters J. B. V. van M. Camiel Praet, opticien-speeialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 15 Sept., 15 ure Barometer 765 Thermometer 19°2 WindZuid Vooruitzichtgoed weder. Men vraagt een bovenmeid van stillen aard, good op d'hoogte van haren dienst. Loon 30 fr. Bureel De Volksstem,te Aalst. J. V. N. 3-2 Men vraagt eene kindermeid, kunn* vlaamsch en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel van - De Volksstem te Aalst. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken. Schrjjven L. J. B. Bureel De Volksstem Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur- gersxeuken kennende. Zich aaubieden op het bureel De Volksstem, Aalst. Te koop per occasie. Velo zoo goed als nieuw, weinig gediend, gekost 175 fr. voor 75 franken. 3 Nuzaretstraat. Aalst. Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, kasteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond gelegen in de nieuwe aangelegde straat, loidendt van den Lcdeweg naar de Pietcr Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den heer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluycrstraat, te Aalst. VOOR uitsluitelijk samon gesteld uit 50 °/0 zemelen cn 50 mélasse VRACHTVRIJ C5 fr. de fOBk. ALGrMFEN l'.NT n 3E3 33 S3 13 Sinle Elisabethplaats, 19, Gent V00RTVERK0OPERS GEVRAAGD Te koop 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zetten, dienstig voor alle bedrijvon, aan zeer voordoelige voorwaarden. Zich to bevragen ten bureele van 't blad, te Aalst. Te koop eene groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen- dries te Aalst. Schoon huis met hof te huren in het midden der stad Aalst. Bijzonder goed gelegen voor den handel. Zich te wenden St-Jon'sstr.,7,Aalst. 3-3 Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden hij den hoor Deurwaarder J. Dk Vos, Staticstraat. Voor de conditiën zich te bevragen bij Mejuffer De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Tc huren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mglbeck. Voor do voorwaarden wende men zich tot den hoer Max Moens, brouwer, Molendries, te Aalst.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3