Laatste Berichten Stadsnieuws. De Katholieke Vlaamsche Studentengilde SPORTNIEUWS Wielrij den Vliegen. V oetloopen MARKTPRIJZEN Tlx. Stevens, Otticieele kwoteering Wserkundige waarnemingen Men vraagt Te koop Te liuren ,'de Guldensporenstraat aangerand, en hem jiijn geldbeugel met 23 fr. en zilveren uur werk gestolen. Eene klacht is noergelegd. Geknipt. Zekere Julius M... Oosten rijker, heeft Maandag morgen den schipper Gerrit Bal, die op een bank derBrouwersvliet zat te slapon, van zijn geldbeugel beroofd. De kerel werd aangehouden, ondanks den hevigen tegenstand welke hij aan de politie kood. Gestolen waar. Zondag nacht werd aan het Palinghuis zekere V. L... aange houden, uit de Braziliestraat. Deze stuurde een bootje, waarin zakken caoutchoux lagen. Hij weigerde de herkomst der koopwaar te verklaren. Nog eene aanhoudingEen Duit- scher, Robert E... genaamd, die door het Duitsch gerecht opgezocht werd, wegens mis bruik van vertrouwen, is door de Anlwerp- sche policie aangehouden. Hij zal uitgele verd worden. I)e drank. In de Bleekerijstraat werd Zondag, ter gelegenheid der wijk fees ten eene loopkoers voor dronkaards gehou den. Alle deelnemers moesten dronken zijn. Een der loopers, de 42 jarige Gurmir, viel en brak den schedel. Ravels. Doodelijk rijwielongeluk De 20-jarige Arnold Lemmens, van Aren- donok, kwam per rijwiel nabij de brug van Ravels gereden,toen een ouderling voor hem op de baan stap'e. Toen deze op het herhaald hellen van Lemmens niet uit den weg ging, stak de wielrijder zelf af. Op het zelfde oogenblik ging de ouderling op zijde en de wielrijder botste op hem. Beide vlogen ten gronde. De ouderling kon zich ongedeerd oprichten, doch de wiel rijder bleef bewusteloos liggen. De ongelukkige was den schedel gebroken, en bezweek eenige uren later. Beproeft de wonderbare en onschade lijke Cachetten GAUTHIER, krachtigste geneesmiddel legen Migraine, Hoofdpijn, Zenuwpijnen. Hunne uitwerking is radikaal en bijna onmiddelijk. 6 Cachetten 1 fr. 13 Cachetten 2 fr. in alle goede apotheken, zooniet schrijven apo theek Gauthicr, Mechelen. 1505 Mentsm. Verdronken. De genaamde Leonard Sleeckse, nachtwaker, in dienst bij de heeren Bolsé Cle, werd Zondag morgend drijvend in de waters van het groote dok gevonden.Men veronderstelt dat do man over eene koord, waaraan een schip gemeerd lag, gestruikeld is, zich tegen het schip bezeerde en dan in !t water zal gerold zijn. De man laat eene weduwe met 9 kinderen achter, waarvan nog vier minderjarige en het jongste 12 jaar oud; de man was slechts 4 maand in dienst bij M. Bolsée. Ongeluk. Zondag was zekere Napo leon Van Soon), bezig met noten te plukken bij landbouwer F. Coveliers,. 't Zij dat de -jaian een misstap deed, 't zij hij duizelig werd, hij plofte eensklaps naar beneden en bekwam -zware-verwondingen aan het hoofd. Hij klaagt ook over hevige pijnen aan den rech ter schouder. Dr De Cosier werd bijgeroepen en ver zorgde het slachtoffer. Vervolgens deed hij hem naar 't gasthuis overbrengen. Erg ongeluk. Uit Charleroi was over pirij dagen zekeren S...., hier aangekomen, «m in do Fabrique Anversoise de l'Escaut «ene nieuwe machien te plaatsen. In de drukte zijner bezigheid greep hij een ver keerde geloiddraad. Hij werd in de beenen en ten halve de armen fel aangedaan. Doktor Timmermans werd ontboden, die zijnen toestand als zeer gevaarlijk beoor deelde. De tien weldaden van THEOBROMA 1. Het sterkt de menschen algemeen EEN 2. Heelt, flauwte, ziekte, pijn eu wee TWEE 3. Maakt u van hartkloppingen vrij DRIJ 4. Geeft uw gemoed en blijde zwierVIER 5. Jaagt bloedeloozen sterkte in 't lijf VIJF 6. De werkers steunt het op de bres ZES 7. Aan zwakken schenkt het vuuren leven [ZEVEN 8. Aan allen vreugdeen nieuwe kracht ACHT Geluk en rust cn heil en zegen NEGEN 16. En een lang leven bovendien TIEN KOOR Wat schooner schat is er op aarde Dan vrij van ziekte en kloek te zijn Vaardig lichaam, geestrijk brein Zijn boven goud en diamant in waarde I En zijt gij zwak, ter neer geslagen. Hebt gij geen macht of 8d*m meer Gij zult uw krachten van weleer Met THEÓBROMA herup zien dagen 1 In alle apotheken. Gent Hoofddepot DE MOOR, Burgstraat, 38, 3 fr. de flesch. Te Aalst 3n alle goede apotheken. Waasten. Koommijt afgebrand. Zondag avond rond 11 ure, is eene koornmijt hebbende eene waarde van ongeveer 2000 fr. «n toehehoorende aan do weduwe Grignon, door brand geheel vernield geworden. Er is Verzekering. Rousselare. MoordpogingEen dronken kerel, zekere Marcel de Wulf, brou wersgast, heeft Zondag avond verscheidene jevolverschoten gelost op Eduard Engels Deze werd ook met een mes bedreigd. De Wulf is aangehouden. Luik. Doodelijke val. Zondag na middag, is een 24jarig meisje, Elisa Massez, die eenig waschgoed, dat buiten het venster Ie droogen hing, wilde binnenhalen, door het venster gevallen. De ongelukkige werd den schedel geplettord en bleef op den slag dood. Lijk opgehaald. Zondag is uit de Maas hot lijk opgehaald van don genaamde Hubert M..., wapenmaker, 55 jaar oud, wo nende Haanstraat. De man was sinds verle den week Maandag verdwenen. Zijn hoed en sijne vest werden alsdan op do kaai van Chc- ravoie teruggevonden. Lokeren. Aardappeldieven. Ten na- deele van den landbouwer Maurits Lesire, wijk Oxlaere, hebben ongekende schurken Maandag nacht eene belangrijke hoeveelheid aardappelen gestolen. Dc landbouwer had tot middernacht de wacht gehouden. Plechtige prijsuitreiking onzer Be roeps en NijverheidsschoolZondag laatst had alhier do plechtige prijsuitreiking onzer Beroeps en Nijverheidsschool plaats. De feestrede werd uitgesproken door den heer Viane, vrederechter te Loochristi, en oud leeraar bij de school van Nijverheid en huis houdkunde te Gent. De redenaar sprak over werklieden van voorheen Klaar en een voudig toonde de spreker aan hoe men in do middeleeuwen een ambacht aanleerde. Hij sprak over de gilden en ambachten, wees op de oorzaken van hun verval, maakt eene pas sende vergelijking met de corforatiëo en de althans bestaande maatschappijen van ouder lingen bijstand, zijn laatste woord was een krachtigen oproep aan de jonge ambachts lieden om steeds meer en meer het beroeps onderwijs te waardceren. Na de voordracht had de prijsuitreiking plaats. De verschillen de kampstrijden werden beoordeeld door de heeren Mortier provincialen bouwkundige De Noyette en Vaerenwijck bouwkundigen Rooms, beeldhouwer en Ladon kunstschilder. Denderwindeke. Laffe aanranding. Zondag laatst was Bonoit Denayer,van Meer- beke, naar Denderwindeke gekomen. Des avonds kreeg hij twist met eonigo personen dier gemeente. Toen Denayer eene herberg verliet om naar huis te gaan, werd hij door twee personen aangevallen. Do jongeling bekwam een geweldigen messteek in het achterhoofd en werd verder nog erg mishan deld. De ongelukkige kon zich tot in de gen darmerie sleepen, waar een geneesheer hem verzorgde, waarna men hem naar zijne wo ning overbracht. Denayer is bedlegorig en verkeert in bedenkelijkon toestand. De da ders zijn gekend. Beveren-Waas. Overleden. De land- houwer Edward Van de Perre, die Zaterdag zoo ongelukkig door zijne kar overreden werd en in hopeloozen toestand naar het gasthuis gebracht was, is gisteren aan debe- komene verwondingen bezweken. Het slacht offer was 50 jaar oud, gehuwd en vader van verscheidene kinderen. Schielijk overlijden.Zondag voor middag toen Louis Van Cortenberg, wonende in de Kloosterstraat, te huis kwam, zegde hij onwel te zijn. Hij ging naar zijne kamer om wat te rusten. Toen zijne huisgenoten eenige oogenblik- ken later gingen zien, vonden zij hem dood te bed liggen. Een bijgeroepen geneesheer stelde vast dat de ongelukkige aan ecnen hersenvliesontsteking bezweken was. Gent. Stelling ingestort. Aan een nieuwen bouw der - Filature du Rahot Nijverheidslaan en Nieuwe Kastraat, is gisteren morgend rond half twaalf eene stel ling ingestort. De twee metsers De Witte. Van de Velde en de meesterknecht Roels 4v.i van 7 meters hoog ten gronde geslingerd en hebber. Hen en planken op hen gekregen. De Witte, alhoewel over gansc'i het lichaam gekneusd, is naar huis kunnen geleid worden. De twee anderen kloegen erg van inwendige pijnen en moesten naar de kliniek der Lieven- De- Winnestraat overgebracht worden over hun toestand konden de ge- neesheeren geen uitspraak doen. De drie gekwetsten zijn gehuwd en vader van familie. Moerbeke-Waas.Verdronken. Maan dag morgend heeft men uit de Schelde, te Ramegnies-Chin, het lijk opgetrokken van Louis Van den Eynde, oud 45 jaar, gehuwd en vader van vier kinders, geboren te Moer beke-Waas. Woensdag laatstleden viel Van den Eynde, die aan brug van Doornijk werkzaam was, in den stroom en alle pogingen om hem te redden bleven vruchteloos. Ham me. Rijwielongeluk. Zondag namiddag had in de IJzerenwogstraat, een velokoers plaats. Frans Van den Broeck, fa briekwerker, wonende Kaaldries, medekam per, kwam in botsing met den velo van Pros per Schevenhelst, Van den Broeck stuikte op de kasseiëen, bekwam eene groote wonde aan den linker arm en had verscheidene kneuzingen overgansch het lichaam. Lede. Brand. In de Bosschstraat is de doening van den landbouwer Pieter schol- laert, door brand vernield geworden. Van huis, stalling en schuur blijft nog slechts een puinhoop over. Het vee kon met moeite gered worden. De schade beloopt tot 5,500 fr. Er is ver zekering. Een gebuur, Frans Van den Abee- le, die hielp blusschen, kreeg een deel van het dak op het hoofd en werd erg gekwetst. Heusden. De moord. Eene aanhou ding. Het parket van Gent is gisteren-na middag naar de plaats der misdaad gekomen en heeft er talrijke personen onderhoord. Naar het schijnt was het slachtoffer, Aug. Scheire, nogal een twistzoeker, als hij wat gedronken had, wat Zondag zeker het geval zal geweest zijn, want hij had de wijkkermis van Het Klaverken bezocht en bad eerst om 11 ure 's avonds de herberg «De Klosso» verlaten. Een jongeling, die met hem heengegaan was, zekere Van Rysselberghe, werd door het parket ondervraagd en deed weldra be kentenissen. Hij werd dadelijk aangehouden en nog des avonds naar het gevang te Gent overge bracht. Van Rysselberghe is ongeveer 20 jaar oud, en moest eerstdaags in het leger treden. Hij had onderweg met Scheire twist ge kregen en in zijne woede zijn mes getrokken en woest gestoken. Het slachtoffer had niet min dan 7 steken bekomen, in den rug, in den buik en in de armen. De kleederen van Van Rysselberghe wa ren vol bloed, zoodat afloochencn onmogelijk was. De lijkschouwing zal heden plaats hebben. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM* Voor den vrede President Taft, van de Vereenigde Staten, heeft een krediet van 10,000,000 frank ge vraagd om het kanaal van Panama te ver sterken. Hij vraagt ook de noodige kredieten voor het houwen van twee pantserschepen. Willem II op reis. Keizer Willem is te Weenen aangekomen. De morgendbladen begroeten geestdriftig het bezoek van den Duitschen vorst, en de toe nadering der beide landen. Da paus en het modernisme. Paus Pius X heeft in een nieuw schrijven, nogmaals het letterkundig modernisme, voor hetwelk de toegevendheid gevraagd werd, veroordeeld. Generaal Botha geeft zijn ontslag niet. Alhoewel generaal Botha in de kiezingen geklopt werd, zal hij toch zijn ontslag niet geven als kabinetsoverste. Een nieuwe transatlantieker. Maandag word te St-Nazaire (Frankrijk) den transatlantieker Irance van Stapel ge laten. Aan boord van het schip is plaats voor 2000 passagiers en 500 leden der bemanning. Nieuwe belastingen in Frankrijk. De begrootingskommissie zet hare werk zaamheden voort. Er zullen voor meer dan 45,000,000 fr. nieuwe belastingen moeten geheven worden. Leggen maar, gelukkige Frauschon Doodelijk spoorwegongeluk. Dinsdag morgend word de genaamde Edmond De Bruecker, tijdelijke piocheur, in de statie van Kerrebroeck door een trein, komende van SlNikolaas, gevat geworden. De Bruec ker kreeg een geweldigen slag op hoofd en borst en werd een heel eind weggeslin gerd. De ongelukkige kloeg over hevige in wendige pijnen. Na ter plaats de H. Rechten ontvangen te hebben van den E. H. Morre, en door Dr Bauwens verzorgd te zijn geweest, werd hij naar het stedelijk gasthuis overge bracht. Het slachtoffer was 24 jaar oud en woonde te Erpe-Meire. Maandag avond gaf deze bloeiende veree- niging een prachtigen liederavond in het LandbouwcrsUuis. Plaatsgebrek belet ons over al de kunstenaars te spreken zeggen wij enkel dat zij allen hunne taak meesterlijk hebben vervuld. Een bijzondere hulde echter verdient de heer Lievens, hij was de ziel van het feest. Benevens het voordragen van de zoo mooie Vlaamsche liederen, bespeelde hij heel handig het klavier en verrukte de toe hoorders door zijn bekoorlijk spel en zijn heerlijk gezang. M. Van Heckê hield een zaakrijke voor dracht over de zedelijke plichten der sludee- rende jeugd. Het maatschappelijk leven, zegt spreker, berust Qp den eerbied voor de over heid, den eerbied voor den persoonlijken eigendom en de beoefening van de naasten liefde. Deze drie bestanddeelen van 't maat schappelijk leven moeten één geheel vormen; die vorming kan maar verkregen worden door den godsdienst. De Lavalais en Glemen- ceau bekennen den overmachtigon, den over- heerschenden invloed van den godsdienst op het volksleven. De studenten hebben beroeps- en bijkomen de plichten. Hunne beroepsplichten verplich- ten hen te studeeren, zich veerdig te maken in hun toekomstige borocp; hunne bijkomen de plichten verplichten hen hunne vrije uren te besteden aan het bevorderen van het alge- meene welzijn. M. Van Hecke geeft ten slot te eenige practisöhe wenken aan de toekom stige hoogstudenten en wordt hij het einde geestdriftig, naar ook welverdiend, toege juicht. M. Baron Lod. de Bethune bedankt den geachten spreker en stelt hem als toonbeeld aan de studenten. Dr Bauwens sluit zich aan bij de woorden van M. de Bethnne en wijst op den vooruitgang der Vlaamsche Bewe ging. Staatsminister Lejoune, een Waal, verklaarde Zondag te Antwerpen, dat hij toch zoo'n groot spijt gevoelde, geen Vlaamsch te ken neb; zoo God mij het leven verleent, zal ik toekomende jaar Vlaamsch spreken De studenten van Aalst en omliggende halen eer van hun werk en van hun feest. Wij zijn echter overtuigd dat met wat meer propaganda, vooral persoonlijke en aanhou dende propaganda, zij er toekomen zouden, de zaal van 't Landbouwershuis veel te klein te maken tot het geven van zulk een prach tigen kunstavond. Ja, vele Vlaamsche stu- denteu van Aalst zijn wakker, maar het Aalstorsche volk moot moer worden wakker geschud. Ziedaar nog een grootsche taak ter liefde van Vlaanderen, [de studenten voorbe houden. Latham gedekoreerd De vlieger Latham, die tijdens de Fran- sche legeroefeningen dienst deed als verken ner en boodschapper, heeft na het eindigen der legeroefeningen, het kruis van het eere- legioon ontvangen. De TurUsch- Rumanische overeenkomst Uit Rucharest wordt thans gemeld, dat er van het geheim krijgsverbond tusschen Tur- kyë en Rumanië, tegen Bulgarië, niets ge komen is. Een ouderling laffeljik vermoord Te Camphin-en-Pévèle, Frankrijk, heeft een landbouw werk man, Frans Zoute ge naamd, 25 jaar oud, eenen 70 jarigen ouder ling Jean Laignel, met voetstampen en mes steken afgemaakt. Het slachtoffer l ad opgehouden te leven, toen men hem vond. De moordenaar kon aangehouden worden. Do verontwaardigde menigte wilde hem lyncheeren. Vreeselijk tramongeluk In Fransch-Noorden Te Wasqnehal werd het 8 jarig meisje Ma ria Lombart, door een tramrijtuig omverge worpen. Het kind rolde onder de wielen en werd bothoofd letterlijk afgesneden. De verraderszaak van Toul. De onderofficier Simon, die aangehouden is wegens de dief te van don ontlader van een kanon heeft bekentenissen gedaan. Hij weigert te zeggen voor wiens rekening hij handelde. Velodroom van Charleroi Uitslagen. Beginnelingen 1. Louvion 2. Dutrieux 3. Vandenbosch 4. Simon 5. Drugman. Snelkoers 1. Monseur2. Ciselot3. Heusghem 4. Goddart. Fondkoers 1. Louis Heusghem 2. Cnops 3. Bomont4. Stivant. Velodroom van La Louvière De vier urenkoers gaf den volgenden uit slag 1. Jules Sales, Brussel 2. Wilmots 3. Omer Melotte 4. Van Dorpe 5. Sackx 6. Wancour 7. Verslraeten. Er waren alle 5 minuten 2 premies to winnen. Deze werden gewonnen als volgt Van Houwaert 4 Waucour 1G Salès 13 Dorzée 2 Van Dorpe 4 Sackx 27 Heus ghem 1 Melotte 15 Verslraeten 1 en Wil mots 3. Van Houwaert werd ten gevolge van hand- springen twee maal gedubbeld. Te Denderleeuw. Do koers Den derleeuw- Aalst-Dendermonde-Assche-Denderlceuw, 2 maal af te leggen, dus 80 kilometers, gaf den volgenden uitslag 1. VanDamme, Ninove 2. Van Volxem, id. 3. Doms, Vorst-Brussol 4. Do Reuse, Teralphene. Jan Olieslager» in Holland De laatste dag van Jan Olieslagers te Leeuwaarden was nogmaals een triomfdag voor hein. Hij wilde het publiek onder eenen gunsti- gen indruk verlaten. De Antwerpsche duivel steeg dan rond 4 1/2 ure op, draaide en zwenkte naar alle richtingen en zulks op eene hoogte van 300 meters De menigte juichte geestdriftig toe, en toen Jan na eone vlucht van 30 minuten neer daalde, werd hij in triomf rondgedragen. Zou Jan naar Amerika gaan Een Amerikaan is te Leeuwaarden Jan gaan opzoeken, om hom te vragen of hij in Amerika wil gaan dcelnemon aan eenen vlieg prijskamp, waarvoor 750.000 fr. prijzen ge geven worden. Jan zou eone vaste premie van 10000 fr. hebben. Ziehier de uitslagen van de loopwedstrij den kampioenaten van do F. B. S. S. A. wel ke Zondag in de Gentsche velodroom plaats haddon. Eerste koers, 400 meters plat1. I. Vignol in 56 sec. 1/5 2. De Bolle, op 10 metors 3. Pirsoul, op 12 meters 4. Van Waerbeek, allen van Brussel. Tweede koers. Iialf-uurkoersjfll me dedingers) 1. M. De Booser, met 8 kil. 646 m., Gent 2. A. Porrekens, 8 kil. 480 m., Brussel3. Versoonen, 8 kil. 445 m., Leu ven. Derde koers. 800 meters (3 mededin gers) 1. Is. Vignol, in 2 m. 3 sec. 1/5 j 2. De Bolle. Vierde koers.Aflossingskoers met ploeg van 4 personen op 1/4 uurs 1® ploeg, A. Vingol, Do Booser, Verbist, De Bolle, met kil. 250m., 2® ploeg Is Vignol, Pirsoul, Braeckman, Van Waerbeek, op 45 m. Anlst 20 Pept.— nop. Markt vaster gewas 1909, 78,00 fr.gewas 1910, 65,00 fr. Assche, 20 Rept. Tarwe 19,00 a 20,00 rogge 14,'0 a 15,00 haver 16,00 a 17,00aardap pelen 7,00 a 8,00; boter 3,(10 a 3,18; eieren 0,00 a 3,00 kiekens 2,50 a 4,00 konijnen 2,00 a 3,00; hesp 1,80; viggens 35 a 40; hop 60 a 65. Leuven, 19 Rept. Landbouwtarwe 17,75 a 18,75 handelstarwe 18,00 rogge 14,25 voe- derhaver 16,00brouwhaver 16,25 koolzaadolio 62.(X)lijnolie 100 strooi 4,20 hooi 6,50 bo ter 3,20 tarwebloem 27,25 gort Remy 31,25 tarwezemelen 12,00lijnkoeken 20,50 eieren 2,80. Dendcrmonde) 19 Sept. Tarwe 20,00; rogga 14,25; haver 16,0"; ÜjnolielOO; koolzaadolie62;id, gezuiverd 65,50; lijnkoeken 21,50;koolzaadkoeken meststof 11,00 boter 3,35 eieren 3,05 aardap pelen 7,50; graan van La Plata 45 3/4 id. lndid Cauiphore 27/25; 386 groote hoornbeesten. -WW WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop cn verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van co pms en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 19 SEPTEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Steden. Belgische leening 1® r 3* r Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1808 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 1902 2,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 1908 3,5 Laken 19023 Luik 1860 3 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik f50 fr.)3 Verviers 1873 3 1893 3 93.40 93.50 93.60 77.50 99.60 92.25 91.75 102.75 90.25 90.15 104.25 98.25 101*. 93.75 104.— 91.— 77.75 7675 87.— van M. Camiei Praet, opticien-speoialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 20 Sept., 15 ure Barometer 765 Thermometer 18°5 Wind: Oost Vooruitzichtgoed weder. Men vraagt goede kleermakersgast, 3 fr. per dag of volgens bekwaamheid, bij Francois Do Rybel-Sermens, Nieuwe Laan, 133,Vilvoorde. 6-1 Men vraagt een halve kleermakersgast bij Benjamin Roelandt, Strijpenstraat, Stnjpen-Ujj- Sottegem. Men vraagt goede kantwerkster, alsook per sonen om het werk uit te geven. Zich te wenden by V. Van Roesen-Ghysels, Denderhautem. 6-2 den vraagt bij pastci-bakkor, goeden leerjon gen, 15 tot 16 jaar, Gcntschen Steenweg, 11, te Molenbeek. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, kasteel te Oijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Tc koop eene groote hoeveelheid goed hoof zich te wendon tot den heer Max Moens, Molen- dries te Aalst. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naar de Pieter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den heer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat, te Aalst. Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden bij den hcor Deurwaarder J. Dk Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen bij Mejuflfer De Coninek, Boulevard Militaire, n. 221, Bruise). Te buren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeek. Voor de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, brouwer, Molendries, to Aalst.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3