Laatste Berichten aft - dB volksstem Stadsnie-aws. SPORTNIEUWS Voetloopen Wielrij den Footöall Vlieden. Bisschoppelijke Middelbare School MARKTPRIJZEN TH. Stevens, Officieele kwoteering Weerkundige waarnemingen Aan de Tooneelmaatschappijen Men vraagt Te koop Mekanieke Wasch- en Strijkerij Te kuren Aarschot. Hevige brand. Dinsdag worgend is er brand uitgeborsten in de wo ning van den landbouwer J.-D. Wuyts-Ver- Iruggen, in de Gymelstraat. Alles is de prooi der vlammen geworden. Enkel kon het vee gered worden. De schade bedraagt ruim 5,000 fr. en is slechts gedeeltelijk verzekerd. Leuven. Erg gekwetst. Een onder luitenant der kanonniers, die te paard door dePenssjraat reed, werd door hot dier, dat eensklaps begon te steigeren, uit den zadel geworpen. De oliicier werd erg gekwetst en moest, 11a ter plaats de eerste zorgen ontvangen te hebben, naar het gasthuis overgebracht Vi orden. Antwerpen. De liejde. Maandag avond had.de genaamde Joanna B.., 34 jaar, wonende Korte Ridderstraat, twist met ha ren minnaar op de Comedieplaats. De vrouw, die erg opgewonden was, wilde zich onder een tram werpen. Men heeft haar op het po- litiebureel gehouden tot zij kalm was. In 't toater. De dokwerker Jan Hclf- hunst, wonende Volkstraat, die op het bin Denschip De Toekomst werkte, is in het achippersdok gevallen. De man kon spoedi; gered worden. Overleden. De dokwerker Meers man, die eenige dagen geleden aan de Vlaam- sche kaai, erg gekwetst werd door den val eener zware kist, is in het S1® Elisabethgast- huis overleden. Erg verbrand. In eene diamantslij perjj der Martensstraat had gisteren eene he vige gasontploffing plaats. Een der werklie den, Ali'ons Smolders genaamd, werd erg in het aangezicht verbrand. Het slachtoffer moest naar het St. Elisabelhgasthuis overge bracht worden. Geknipt. Twee jonge korelljes, Karl Dietrich en Paul Brackmann. van Braunsch weig, Buitschland, die de ouderlijke woning verlaten hadden, na eene som van verschei dene honderden marks gestelen te hebben werden in do Braziliestraat aangehouden. Zij hadden nog eene som van 200 mark in hun bezit. De ouders der knapen zijn verwittigd worden. Aartselaar. Geheimzinnige zaak. Dinsdag morgend zagen wandelaars in eene gracht een verdacht voorwerp liggen. De massa werd opgehaald en dan werd vastge steld dal men zich voor een lijk bevond. Het was de G2 jarige ouderling Pieter Van Fras- sem, landbouwer, te Aartselaar. Eene keten waaraan een zware steen hing, was hem rond bet lijf gebonden. Het lijk werd naar het doodenhuis overgebracht. Men verdiept zich in gissingen over deze geheimzinnige zaak. Het parket heeft een on derzoek geopend. Kalken.Doodehjk ongeluk. De echt- genoote Do Smet, wonende Kunststraat, te St-Amandsberg, was ter gelegenheid der ker mis van Kalken hare gewezen meesters, de familiën Gremers en Ongcna komen bezoe ken. Zij ging met de kinderen Ongena wan delen. In do Dorpsstraat liep een der kinderen ge vaar, overreden te worden De vrouw sprong toe, doch kreeg eenen slag van den dissel en werd de borst inge drukt. Zij bezweek eenige oogenblikken later. Dendermonde. Bijna verdronken. Maandag is de SOjarige F. Dhondt, van Ap pels, die naar de markt gekomen was, aan de Oude Vest in 't water gesukkeld. De boodschapper Lucas was zoo gelukkig den ouderling, die gevaar liep te verdrinken, te kunnen redden. Gent. Automobielongeluk. Dijnsdag morgend, rond S ure, is Florencia Mager- man, 16 jaar oud, wonende te Gentbrugge, aan den voet gekwetst geworden, door eenen automobiel op de Lieven Bauwensplaats. Zij is, na verzorging, kunnen naar huis gaan Messteken. Maandag, tijdens eene woeling in de Londenslraat, heeft D. W...., verscheidene messteken bekomen van D. VEen onderzoek is geopend. De vrouw-man Volgens het schijnt noemt de aangehoudeno Duitseher zich Harry Kote en zou gewezen grenadier zijn van het Duitsche leger. Hij werd geboren in 1883. Koto heeft zelf verklaard sedert 3 dagen Sn Gent te verblijven, komende van Antwer pen, om eene plaats te zoeken als meid. Heden morgend verscheen hij voor de Kamer van inbeschuldigingstelling en hij hoorde zijn aanhoudingsmandaat bekrachti gen. Het onderzoek wordt voortgezet. Moorsel. Gekwetst. Een zavelvoer- man, die aan de nieuwe kasseide voerd\ is door het oprapen van hef gevallen gareel, den vingertop afgerukt geworden. Baardegem. Diefstal. fTen nadeele van Jan Van Vaerenbergh, zijn tijdens dezo afwezigheid twee karrewielen gestolen. Meldert. Twist. Gisteren avond is in eene heiberg twist ontstaan. Vele meubelen, glazen enz.... werden verbrijzeld. Laffe streek. Onbekonde schurken hebben oenen boom ovor don steenweg ge rold. Dc echtgenooten Ldie per rijtuig langs daar reden botsten er op. Hel paar- viel en de echtgenooten L..., werden ten gronde geslingerd en gekwetst. Nievel kermis. Zondag aanstaande, 25 September, zullen hier ter gelegenheid der Niovel kermis, verscheidene feestelijkhe den plaats hebben. Lokeren. Dipfstel. Woensdag mor gend, rond 10 ure, bevond gansch het gezin van Isidoor Van Lungenhovo, zich op het veld. Dieven drongen in de woning binnen en braken er alles opon De schurken stolen er al wat eenige waai de had. Een spoorwegbediende heeft een verdachte kerel, geheel in het grijs gekleed, over de «poorbaan zien loopen. St.-Nikolaas. Brouwerij afgebrand. Woensdag-morgend is brand onstaan in de brouwerij der weduwe Onghenae, Kollcgie straat. In weinige oogenblikken tijds stond geheel het gebouw iu laaie vlam. De pompiers der spoorwegmaatschappij Mechelen-Terneuzen snelden spoedig ter plaats, doch aan blusschen viel niet meer.to denken. Zij konden evenwel de omliggende gebou wen vrijwaren. De schade,door verzekering gedekt,is zeer groot. Leeuwergem. Erg rijwiclongeluk. Dinsdag namiddag reed Omer Anno alhier in eene volokoers mede. Eensklaps wilde hij zich vooruitschieten, doch hotste met geweld op een grooten steen. Het rijwiel brak en Anno werd ten gronde geslingerd. Do wielrijder kwam er gelukkiglijk met lichte kneuzingen van af. Stekene. Diefstal. Terwijl de wed Herin het Café a la Gare druk bezig was hare klienten te hestellen, is een dief naar hare slaapkamer geklommen en heeft er uit eene kas eene som van 200 frank ge stolen. Een onderzoek is geopend. Brugge. Knaap verdronken. Dins dag namiddag, waren aan de Koningbru, verscheidene scholieren vischjes aan 'tvangei: toen een hunner, het 12 jarig zoontje van den beenhouwer Vanderdussen, uit de Ezelstraat, in hel water stuikte. Op 't geroep van de andere kinderen kwamen verscheidene per sonen toegesneld. Men deed peilingen doch de arme knaap kwam niet meer terug boven Wat later heeft men het lijkje opgehaald. De droefheid der ouders is hartverscheurend De Panne. Lijk aangespoeld. Dins dagmorgen is het lijk aan strand gespoeld van den ongelukkigen visscher De Bral, die verleden week tijdens het tempeest door het omkantelen van zijn vaartuig verdronk. De Bral was 75 jaar oud. Het lijk is naar hot doodenhuis overgebracht. Oostende. Doodelijk tramongeluk. De kaailosser, A. Degroote, wonende in de Aartshertoginneslraat, 43, werd Maandag avond, rond 8 ure, op de Smet de Naeyer- laan, door den tram, komende van Blanken- berghe, verrast. Het slachtoffer werd vreese- lijk aan het hoofd en de armen gekwetst en moest in 't gasthuis verzorgd worden. Kortrljk. Bed gestolenDe echtge- noote Verhellè, wonende Oostlaan, was gis teren voormiddag eene boodschap gaan doen. Terwijl zij afwezig was, is hare schoonzoon Theofiel V...., in haar huis gebroken, hee'ft een bed door dè bovenvenster naar beneden gelaten en is er mede vertrokken. Moeskro3n. Kindermoord. Een fa briekwerker, Bernard Ruyssers, geboron te Antwerpen, betichtte zijne vrouw, van welke hij gescheiden leeft, haar pasgeboren kindjo in den hof begraven te hebben. Men vond er inderdaad een lijkje. De vrouw is naar Frank rijk gevlucht?- Ruyssers is aangehouden als medeplichtige aan de kindermoord. 'W/V hel best ingelichte volksdagblad op poli tieksociaal, rechterlijk en sportief ge bied, verschijnt dagelijks rond 5 ure>i. Van nu af tot Nieuwjaar kost - De Volksstem j> slechts 2,HO fr. Men schrijft in op alle postbureelen van het land. Doodgevonden. De geburen van Jan Van Baelen, huisschilder, 59 jaar oud, alleen wonende in de Windmolenstraat 7, waren Woensdag zeer verwonderd Van Baelen niet te zien. Ook Dinsdag was hij niet gezion ge weest. Geburen drongen langs achter in huis en vonden den man dood te bed liggen. Een geneesheer stelde vast dat hij eene natuurlijke dood gestorven was. De oproep gericht aan de jonge sportvrien den van Aalst heeft weerklank gevonden. Ook waren zij talrijk opgekomen in 1' t lokaal Schaliënhuis allen bezield met denzelfden geestdrift. Ook duurde het niet lang of het komiteit werd gekozen, en dade lijk de -werkzaamheden aangevangen. Er is besloten eene prachtige koers te ge ven met verloren Maandag, 3 Oktober aan staande, voor Ik ginnelingen en liefhebbers. Wij zullen daar op weerkomen. Ziehier do samenstelling van het b^tmir Voorzitter, Bauters Lodewijk ondervoor zitter, Van der Meirsch Frans secretaris- schatbewaarder, Wammer Gaston; luitenant, Sterck Albrechtmateriaal-overste, Van Lnngonhovo Urbain. Mot zulke mannon zal het niet lang duren of de club zal reuzenstappen doen. De nieuwe sportclub hooft voor titel geno men Vooruitgang, Nut en Vermaak. Aalst -Dan demo nde-Assche-Ni nove-Aalst. Uitslag der koersen: Touristen 1. Do Baere, St-NikoJaas 2 T^Handt, St-Niko- laas 3. Temmerman, Herzele 4. Standaert Ninovo 5. De jSmedt, St-Lievens-IIautem 6. Lefebure, Ninove. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Be verraderezaak van Toul De onderofficier Simun heeft hekend ge handeld te hebben om zich eenige inkomsten te verschaffen bij zijne ontslaging uit het leger. De kolonel van zijn regiment had zijne wederinlijving geweigerd, omdat Simon oen speler was en voel geld verkwistte. De Belgische officieren- vliegers. Een Brusselsch Mad had gemeld dat de onderluitenanton Bronne en Dhamsaangeduid waren voor do vlieglessen van ridder de Laminne te volgen. Tot hiertoe werd nog niemand officieel aangeduid om te leercn vliegen. Do twee onderluitenanteri hadden de toelating ge vraagd om de vlieglessen te volgen. Generaal Ilellebaut heeft déze toelating gegeven. Van daar de verkeerde aanhoudigiog. Politieke aanhoudingen te Lissabon. Dinsdag morgend werden te Lissabon tien personen, waaronder verscheidene vrouwon, aangehouden. Allen woonden in eene villa. De politie heeft een heel materiaal voor het maken van hommen aangeslagen. Een slotmakeri eigenaar van de villa, en die zich ook tusschen de aangehoudenen be vindt heeft verklkard dat alles hem toebe hoord en hij de voorwerpen met een politiek doel bewaarde. Men denkt dat h?j de andere aangehoude nen daardoor wil vrijhelpen. Beginnelingen, f l.Van Branteghem,Aalst; 2. Coppens, Assche 3. Buydons, Iddergem; 4. De Leeuw, Aalst. Leeuwergem Uitslag der velokoersen van Dijnsdag 20 Septomber. Snelkoers voor parochianen 1. Bayens Edmond 2. Bayens Georges 3. Felix 4. De Smet. II. TraagrijUen. 1. Bayens Edm.; 2. Dè Spiegeleer 3. Anno Albert j 4. Omer Gabriels. De Beker der officieren van de Pupillenschool te Aalst. Het sportkomiteit zendt ons het volgend bericht, betrek hebbende op de wijzigingen welke aan het reglement gebracht zijn. 1® Dc Beker zal jaarlijksch betwist worden en genoemd werden Beker der officieren van de Pupillenschool 2° De Beker ikl de eigendom zijn van den club welko het twee achtereenvolgende jaren of driemaal niet achtereenvolgend, zal ge wonnen hebben. 3e Om aan do vraag van vele onderwijsge stichten te voldöën, wordt de uiterste onder dom der spelers,. Op 15 1/2 jaar (1® Juli 1910) bepaald. De vlieger Tyck. Jules Tyck, de Antwerpsche vlieger, is van Bordeaux teruggekeerd. Hij zal eenige dagen rust nemen, vooraleer naar Milaan te vertrekken. Zijn toestel is reeds derwaarts gezonden. Tyck was oolcannens geweest den over tocht der Alpen ;mede te maken, doch hij denkt dat zv. 3 nog al te veel gewaagd is en heeft zich onthouden. Voor Milaan heeft Tyck eene schitterende verbintenis geteekend. Hij zal er niet alleen lijk aan de hoogte- maar ook aan de snel- beidskampen deelnomen. Tyck gaat in dun aanstaanden winter naar Indië en Japan. Een internationale wedstrijd. Degroote nationale luchtvaartbonden van Engeland, Franjurijk er\ België,.hebben de grondr ;-«?len besproken, van eene groote vliegproef welke toekomend jaar, in do eer ste helft der maand Oogst zou plaats hebben. Voor dezen wedstrijd worden niet min dan 300,000 fr. prijzen uitgeloofd. Al dësteden vaij do Belgische, Fransche en Oost-Engelscii«/kU8t hekben toegestemd. De vliegmeeting van Bordeaux. De eiodklasseering Groote prijs van M. Fallières Blériot voor het rekord van Morane. Grootste afstand zonder oponthoud 1® Aubrun, 315 kiloffi. 2® Simon 280 kilom. Belmr Michelin (toe te kennen op 31 December)1® Aabrun, met 315 kilom. Groote prijs dc< boogie .- 1" Morane, 2100 meters 2® Legagneux, 1520 meters. Totale hoogte 1® Morane; 2® Legagneux; 3® Tyck 4® Brégil 5® Gibert. Prijs der officieren 1® Remy 2® Fequant; 3® Ch vrosu Bvasson. Snelheidsproefle Morane 2® Aubrun Groote prijs van den afstand 1® Thomas 2® Kuiler 3® Simon 4® Aubrun. Wat zij gewonnen hebben MORANE, 52,000 fr. Aubrun. 17.000 Thomas, 22,000; Legagneux, 44,500 Si- mon. 9,500 Kuiler, 8,300 Tyck, 8,000 Bielovuccic, 6.800 Brégi, 4.400 Gibert, 3.000; Audemars, 1,200; Martinet, 900; Ernest Paul, 200 Parent. 200. Officieren vliegers. REMY, 7000 fr. Féqnant, 3,000 Cho- vreau, 1,000 Byasson, 1,000. Totaal 160,000 frank. Toestand in Marokko Ten gqrolge van een geschil tusschen de stammen van Oulad-Settout en Beni-Oukrid werd een Kabijl gedood. De Spaansche poli- cie wilde den moordenaar aanhouden, doch de inboorlingen schoten naar de policie. Deze moest in allerijl naar Ressigna vluch ten. Do overheden verzamelen thans troepen, om de plichtigen te gaan hestraffon. Fransche vlootoefeningen Twee afdeelingen kruisers en pantsersche pen, onder het bevol van admiraal Aubert, zijn te Sablos-d' Olonne aangekomen en zul len er twee dagen voor anker blijven liggen De stadsoverheden werden ontvangen aan boord van den kruiser St. Louis. Bij de Fransche spoorwegwerklieden Een klerk van het bestuur der staatsspoor wegen, zekere Renault, die eene brochuur had geschreven, waarin hij de middelen on derzocht om in tijd van werkstaking het ma teriaal van den spoorweg onbruikbaar te ma ken, werd wegens hot schrijven van dat boekje voor een scheidsgerecht gedaagd, be staande uit 10 ambtenaars, gezellen van Re nault, en 10 werklieden, wier rechten hij verdedigde. Het scheidsgerecht werd voorgQzeten door M. Viénnot, hoofdingenieur bij het spoor- wegbeheer. Met 10 stemmen tegen 10 werd besloten dat Renault uit het personeel moet gebannen worden. St Martensgesticht, Esplanade, Aalst De leergangen zullen hernomen worden Vrijdag 23 September. De plechtige Mis van den H. Geest zal denzelfden dag te 9 uren ge zongen worden in de Sint Jozefskerk. Belangrijk berichtEene nieuwe afdeeling van Handel'swetcyischappen is in onze bis schoppelijke fniddelbare school ingericht. De lessen ervan zijn toevertrouwd aan bijzondere en ervaren leeraren 0. a. aan den heer Fern. Casters, Licenciaat in Gezant- en Handels wetenschappen. Hooglceraar aan de bijzon dere Handelsschool der Universiteit van Gent leeraar aan de hoogore Handelsschool van Antwerpen Voor verdere inlichtingen zich te wenden tot den E. II. Bestuurder der school. Aalst. 21 Sept. IIop. Markt vaster en prijzen in opslap gewas 1909, 78,00 fr.gewas 1910, 67,00 a 68,00 fr. Ninove! 39 Sept. Tarwe 19 a 20; rogge 15 ft 16; liavor 17 a 18 gerst 00 a 00; koolzaad 00 ft 00 boonen 00 a 00 aardappels 8 a 9 boter 3,10 3,25 eieren 3,00 a 3,25 viggens 60 a 70. Merchtem, 21 Sept. Tarwe 19,00 a 19,50 rogge 13,00 a 13,50gerst 14,00 a 14,50; boter 2.80 a 3.20 hesp 0,00 a 0,00 eieren 2,75 a 3,00 konijnen 1,75 a 2,75 varkens 30,00 a 38,00 kiekens 4.75 a 6,00 eenden 3,00 a 4,25aardap pelen 7,00 a 8,00. WISSEL-AGENT, (6, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostclooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 20 SEPTEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Proving Steden. Belgische leening 1® r 3 93.40 2* r 3 93.40 3* r 3 2,5 77.50 Kongo uitkeerbaar. 4 100.— 3 93.25 93. So Anuuteiten Gemeentekrediet. 3 92 - 18' 8 3 103.— 102.50 Buurtspoorw Jan.-Juli. 3 Obl. Mei-Nov. 3 90.— (loten) 2,5 104.50 105.— 97.75 97.80 Aalst 3 Antwerpen 1887 .2,5 101.— 101.50 1903 2 94.— 93.50 Brussel 1902 2,5 104.25 Brussel 1905 2 91.50 92.— Zeehaven 2 77.25 77.75 Charleroi 1905 3 89.— 89.25 Gout 1896 2 76.50 7'Ssene 1880. 3 86 55 1^08 .3,5 99 - 99.05 Laken 1902. 3 129.50 77.50 88.— 88 50 88.— 88.05 1897 3 87.15 87.20 Oostende 1852 1898 2 St.-Gillis 1904 3 88.— 87.— 72.— - (500 fr.) 88.45 Spa 1909 3,5 fvn fr 52.50 52.-5 105.50 1893 3 88.50 van M. Camiel Praet, opticion-specialiste Lange Zoutstraat, 0 Aalst, 21 Sept., 15 nre Barometer 769 Thermometer 15°5 Wind: Noord Vooruitzichtgoed weder. BELANGRIJKE OKKASIE Een Jas op Reis. Bi den tijd der Patriotien. Hoe Roosje aan een man geraakt, In het misverstand. Politie in huis. Een geweien of geendoor den E. II. Fleerackers. Deze blijspelen, afzonderlijk verkocht aan den prijs van 1,00 fr. zijn gezamenlijk lo verkrijgen aan 3,50 fr. ten bureelo der Volksstem. Men vraagt goede kleermakersgast, 3 fr. per dag of volgens bekwaamheid, bij PranQois De Rybel-Sermens, Nieuwe Laan, 133,Vilvoorde. 6-2 Men vraagt een halve kleermakersgast bij Benjamin Roelandt, Strijpenstraat, Stvijpen-bij- Sottegem. Men vraagt goede kantwerkster, alsook per sonen om het werk uit te geven. Zich te wenden by V. Van Rossen-Ghysels, Denderhautem. 6-3 Men vraagt bij pastei-bakker, goeden leerjon gen, 15 tot 16 jaar, Gentschen Steenweg, 11, to Molenbeek. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken. Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Eene kindermeid, kunnende goed werken, VTaagt plaats op den buiten. Schrijven bureel» der Volksstom, te Aalst. E. R. D. 90. Men vraagt vluggen buitenjongen, 20-22 jaar, 3 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Öudo Graanmarkt, 41, Brussel. Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur» gersaeuken kennende. Zich aanbieden op het bureel De Volksstem, Aalst, Eene bovenmeid met goede getuigschriften, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst C. D. M. 80. Men vraagt eene dienstmeid voor alle huis werk. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten hureele.Aalst. Eene kindermeid van deftige familie, 15 jaar, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst. C. D. W. 85. Men vraagt eene kindermeid, kunn* vlaamsch en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel vaa De Volksstem te Aalst. Een huishouden zonder kinderen vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureele Do Volksstem, - t« Aalst. Men vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan het blad te Aalst, onder de letters J. B. V. Men vraagt goede eerlijke werkvrouw, voor regelmatig en standvastig werk. ScliryvenN. G. B., bureel van 't blad, te Aalst. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. Schrijven: R. M. bu reele der Volksstem,» te Aalst. TE BEKOMEN ter stokerij St-Jozef. Aalst, (Schaapstal), goede sterke vaten, dienstig voor aal- of beirstukken. Goedkoope prijs. 3-3-1 Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, kasteel te Gij se gem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. IN 'T NTEUW Qezusters Bïanckaert Maanstraal, 8, AALST nebben de eer aan het geëerd publiek kenbaar te maken dat zij van heden af alles uit de nieuwen wasschcn en strijken, zooals hemden, cols, nan chetten, blouzon, en bezonder gordijnen, stoors, tafellakens, servietton, enz. zonder verhooging en aan zeer voordeelige prijzen, door hun goed en wel verzorgd werk hopen zij de gunst van eenieder te verwerven. Te koop eene groote hoeveelheid goed hooi zich to wenden tot den heer Max Moens, Molen dries te Aalst. To koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelogen in de nieuwe aangelegde 6traat, leidende van den Ledeweg naar de Pieter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den heer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat. te Aalst. Te koop 2 sehoone glazen kassen om op eenen toog t« zetten, dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordeelige voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad, te Aalst. To huren. Schoon en gerieflijk Magazyn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden b(j den heer Deurwaarder J. Dk Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen by MeJulTe? Do Coninek, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Tob uren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mylbeek. Voor de voorwaarden wende men zioh tot den heer Maz Moens, brouwer, Meiendries, te Aalst.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3