Laatste Berichten Stadsnieuws. SPORTNJEUWS Wielrij den "Vlieg:®33-- Bisschoppelijke Middelbare School Tlx. Stevens, Officieele *kwoteering Weerkundige waarnemingen Men vraagt Te koop Te lxxxx-exx REPARATI EN ijzererts op het lijf. De man werd vreeselijk gekwetst. Aan boord van den stoomer Ves/a werd de dokwerker De Keyser, van Berchem, door den val van conen bak schaliën erg gekwetst. Beide slachtoffers moesten naar het ver pleeghuis van de Kipdorpvest gebracht worden. Hasselt. Doodelijk gevecht. Gisteren avond, rond 10 uren, was er ruzie ontslaan tusschcn eenige jongelingen in de danszaal - liet Witte Paard. op de Oude Varkens- markt. Men wilde een jongeling, Robben genaamd, wonende te Stevoort, buiten zetten, doch hij kwam opnieuw kinnen en sloeg met een boks ijzer op het hoofd eener vrouw. Ook de kaar tjesgever wierd door hem geslagen. De orgeldraaier dat ziende, kwam met een borstel toegeloopen en gaf hem een slag op het hoofd dat hij doodelijk getroffen ten gronde viel. Hij werd aanstonds naar het gasthuis gevoerd. Men vreest voor een doo- delijken afloop. De orgeldraaier is aangehou den. Een goed en gelukkig huwelijk kunnen do jonge meisjes blij te gemoet zien, als zij kloek en wol te pas zijn, blozen en een gezond uitzicht loonen. Dit verschaft ons zeker het gebruik van 2 of 3 flesschen THEOBROMA van 3 frank. Beproeft om overtuigd te zijn. IloofddepotApotheek DE MOOR, Gent. Te Aalst, bij alle goede apothekers. Bazel. Dramatische brand. In het Citéstraatjo is brand ontstaan in de woning van J. Rosiers, 65 jaar oud, die sinds eeni- gen tijd teekens van zinsverbijstering gaf. De woning werd ten gronde vernield. In do puinen vond men het vreeselijk verkoold lijk van den ouderling liggen. Een onderzoek is over de oorzaak van den brand geopend. Oostende. Visch voor de soldaten. Aangezien er besloten is dat de soldaten voortaan tweemaal in do week visch zullen krijgen in plaats van vïeesch, den vrijdag en een andere dag. Zullen cr natuurlijk grooter hoeveelheden moeten Ier markt gebracht worden. Er is dus spraak de vischmijn te vorgrooten. De proefnemingen, in de garni zoenen van Oostende en Yper gedaan, met de vischeetmalen hebben de beste uitslagen opgeleverd, en do maatregel zal stilaan tot al do garnizoenen uitgebreid worden, Dat zal natuurlijk den vischhandel grootelijks be- voordeelen. Doornijk. Droef ongeluk. De 15 jari ge Georges Bonvurlet, wilde in de drukkerij Allard-Vassem eenen riem opleggen terwijl do machien volop in gang was. De onvoor zichtige werd medegesleept en den rechter arm letterlijk uiteengerukt. Het slachtoffer moest in hopeloozen toestand naar het gast huis gebracht worden. Lokeren. Geheimzinnige zaak. Don derdag morgend, rond 7 ure, bemerkten voorbijgangers op den Kleinen Dam, een lijk <lat in de Leede dreef. Het lijk werd opgehaald en herkend als zijnde dat van zekeren Karel-Lodew ijk Ros, f>5 jaar oud, rondleurder, wonende op den wijk Heirbrug. De poLicie werd onmiddelijk verwittigd en uit het onderzoek bleek, dut de mail Woens dag avond rond 9 ure voor het laatst gezien werd. Sommige personen beweren dat de man dronken was. Algemeen wordt vermoed, dat de ongelukkige, door de duisternis mis leid, in het water zal gesukkeld zijn. Het par ket is evenwel verwittigd. Het lijk is naar het gasthuis overgebracht. Evergem. Aangerand. M. Dumou- lin, brouwer te Evergem, werd gisteren avond, loon hij per rijwiel naar huis reed, door drie bandieten van zijn rijwiel geworpen en uitgeplunderd. M. Dumouli» heeft zich bij den val erg ge kwetst aan het hoofd. Burst. Hoeve afgebrand. De woning met afhankelijkheden van den landbouwer Eugeen Vandenhaute is door brand is asch gelegd. Er kon slechts weinig van den inboedel gered worden, daar de bewoners in den slaap verrast en zij nauwelijks buiten waren toen het dak irtstortle. De schade is belangrijk, doch door verzekering gedekt. Eekloo. Schielijk overleden.De echt genote van Serafien Aers, wonende Oostveld- straat, wier man dienst doet als barreelwach- w te?' aan den overweg van dezelfde straat, is schielijk over! terwijl zij, op eenpn stoel zat. Do vrouw was rond de 60 jaar oud. Mei Ie. Lijk opgehaald. Dinsdag voormiddag heeft men uil de Schelde, aan Heusdenbrug, hel lijk opgehaald van een man, 41 jaar oud schijnende. Men kent zijne persoonlijkheid met. Er werden geene sporen van geweld op het lijk vastgesteld. Dendermonde. Paardendief geknipt. Dinsdag morgend begaven de gendarmen 2ich op dienst in de gemeente Lebbeke, en ontmoetten aldaar eenen vreemdeling, die een paard geleidde dat hij reeds op verschei dene plaatsen voor een geringen prijs te koop had aangeboden. De gendarmen, die weldra ingelicht waren, ondervroegen den kerel. Hij kon noch woonplaats, noch horkomst van het paard aanduiden. De kerel werd naar Dendermonde overge bracht waar hij voor den onderzoeksrechter verscheen, en waar hij weldra bekende liet paard gestolen te hebben van zijnen meester, omdat hij hem niet betaald had. Het is zekere F. V..., 24 jaar oud, geboortig van Maxemzeele. Hij werd in het gevang opge sloten. Comblaine-au-Pont. Gevaarlijk speel goed. De gebroeders Jozef en Georges Le- duc, 13 en 11 jaar oud, speelden met een doosje dynamietkardoezen welke zij gevon den hadden. Eensklaps ontplofte eene kar- doe. li handen van Georges Leduc. De arme knaap werd de beide handen vreeselijk verminkt. Men vreest dat ze heiden zullen moeten afgezet worden. Micheroux. Vreeselijke instorting Woensdag morgend had in de mijnen van Le Hasard, te Micheroux, eene instorting plaals. Een mijnwerker, Nicolas Hompesch,van Flé- ron, werd er onder begraven. Na een uur werkenskon de man bevrijd worden. Hij was evenwel zoo erg gewond, dat men wanhoopt hem te redden. De ongelukkige is 29 jaar oud, gehuwd en vader van 4 kinderen. Bergen. Die kunnen gemist worden. Vijf kerels van Franschen oorsprong, uit hun land gevlucht om aan het gereoht te ont snappen, of te Bergen reeds misdrijven ge pleegd hebbende, zijn aangehouden en opgesloten. Marei nel le. Erg ongeluk. In de elektriekwerkhuizen van Marcinelle, kreeg de ploegbaas Paul Pouleur, van Marchien- nes, een ophaalbak op bet lijf. De man werd vreeselijk gekwetst en moest naar het gast huis van Marchiennes overgebracht worden. Zijn toestand is zeer gevaarlijk. Assche-Terheyde Erg ongeval. Gis teren avond kwam een voerman van Brus sel langs Assclie geredenHij ging bij René Verbeke vragen hem een paard te willen lee- nen, om den berg op te geraken. Verbeke stemde toe, doch bij het aanzetten der paarden, werd hij de vingers der beide banden tusschen de ketens gepletterd. Bij de Paters op St. Job. Geheel de stad begeeft zich 's avonds kwaart vóór den ach ten naar het nieuwe klooster. Het is aandoen lijk om zien hoe van de nederigste menschen tot de meerhegoedeburgers daar samenstroo- men om te luisteren naar het leerrijke en deugddoende woord van Pator Robertus. Na het sermoon wordt er een loflied aangehe ven dat door allen zonder vrees of schaamte wordt meegezongen. Zóó moet het gaan Nog 2 avonden wordt er gepredikt wij zijn verzekerd dat de E. E. Paters van St. Job al overtuigd zijn, dat hunne schoone nieuwe kerk van nu af reeds te klein is. De lezors die een behoorlijke plaals willen hebben, kunnen maar zorgen kort na 7 uren op le trekken; komt men om half acht dan zijn al de plaat sen bezet. Zoo overgroot is de volkstoeloop. De Paters mogen er op roemen Onze Kloosterzusters. Kloosterzusters kunnen niet langer dienst doen. in de gasthui huizen en elders als ziekenverpleegstersZij zijn immers op de hoogto niet van de heden- daagsche wetenschap Leeken verpleegsters die leergangen hebben gevolgd eneene weten schappelijke opleiding hebben genoten, zul len ze met veel nut vervangen Heoren libe ralen, die zoo spraakt, gisteren, 21e Septem- 1 moest ge te Dendermonde geweest zijn W zoudt ge pleizier gehad hebben Daar v. rden de diploma 's uitgereikt aan de da mes, die hun examen voor ziekenverpleging hadden afgelegd Negen en zeventig hadden zich aangeboden en het grootste getal waren geen leeken, maar wel die ongeleerde, on kundige zusters En, niettegenstaande hare onwetendheid, behaalden zij de meeste onder- cheiding Wij zullen hier niet spreken van klooster lingen aan onze stad vreemd, de zuster Fran ciscanessen, van het Geslicht-Grombecn, op de St. Jozefsparochie, behaalden twee groote onderscheidingen twaalf onderscheidingen on tien gewone diploma's. En denk niet dat haar examen zoo maar een oppervlakkig overzicht der wetenschappelijke verpleging veronderstelde. Een gansch jaar hebben ze den geleerden cursus, door Dokter Is. Bau- wens gegeven, gevolgd en zij hebben hunne o -.dervragers getoond, niettegenstaande zoo vele bezigheden, nog tijd, moed en kracht te hebben gevonden, om zich op de wetenschap toe te leggen 1 Aan hunne vijanden hebben zij geloond, dat liefde voor het lijdende menschdom alles overwint. Ongelukkige val. Woensdag viel het 9-jarig dochtertje van Frans Roelandt, Gee- raardbergsclie steenwag, van de trappen, toen het met eene mand naar boven klom. De arme kleine werd den arm op twea plaatsen gebroken. Velodroom van Charleroi. Zondag 25sten September, groote Herfst- prijs, 5 urenkoers. Vertrek om 11 ure. Zul len rijden Cyriel Van Houwaert, Francois Faber, Cruppelandt, Spiessens, Monseur, Lambot, Wancour, de gebroeders Heusgem, en eindelijk Mothiat en Melotte, die beroeps rijders zijn geworden. Velodroom van Linthout. Zondag 25sl<n September, om 2 1/2 ure. Nat Butler, Lavalade en Samson, op 100 kilometers, achter zware motoren revanche van het Belgisch kampioenschap met Trelb, Olto, Deleu, enz. Lavalade, voor zijn eerste koers in België, wil overwinnen on zal zich entraineeren in Linthout, van af Woeosdag Nat Butler zal Donderdag te Brussel zijn Samson werkt reeds sinds acht dagen. Beweert hij niet zijne geduchte tegen strevers te overwinnen toch zal bij ieder verbazen. Tevens snelheidskoers welke om zoo te zeggen de revanche van het Belgisch kampioenschap zal wezen, 't Is een veelbe lovend programma. Velodroom van leper. Zondag aanstaande groote sportmeeting. Programma 1. Match op 100 kilometers, in drie koer- Fes* teiefoon en teSeg^aaf. Bijzondoron dienst van «DE VOLKSSTEM» JeugdTge moordenares. De 16 jarige Maria Leclercq, van Cousset (Frankrijk), die het kindje van hare meesters vergiftigde en ook poogde hare meesters om te brengen, werd door liet assisenhof van Epinal tot 15 jaar dwangarbeid veroordeeld. De guiljotien werkt in de Vogeezen President Fallières heeft de genadevragen verworpen der"moordenaars" Vancon en Pier- rel, beiden doqt het assisenhof der Vogeezen ter dood veroordeeld. Vancon zal Vrijdag te Remiremont ont hoofd worden en Pierrel Zaterdag te Saint- Dié. De guiljotien is reeds te Remiremont toegekomen. Vertrek van Keizer Willem De Duitsche Aeizer is Woensdag avond, na het ontbijt genomen te hebben bij keizer Franz Jozef,naar Sigmaringen teruggekeerd. Keizer Franz Jozef vergezelde hem tot aan de statie. Het afscheid was zeer hartelijk. De vorsten omhelsden zich verscheidene malen. Twee vrouwen doodgepletterd. Nabij Sl Qucntin werden twee vrouwen, de echtgenoot© Langlet en de weduwe Cour- tois, die van eenen trein stapten, door eenen anderen trein verrast en overreden. Men vond nog slechts eenig vleeschkloin- pen. Beiden waren op den slag gelood. Echtelijk drama Een metser van Saint-Maur, Henri Bre ton, 59 jaar oud, heeft zijne vrouw, Marie Lavacquerie, 52 jaar oud, zoo erg mishan deld, dat zij aan de gevolgen bezweken is. De policie van Joinville-le-Pont, heeft den wocstaard aangehouden. De schurk zegde dat hij zijne vrouw dood gevonden had toen hij van zijn werk te huis kwam. Geboren hebben echter eenen hevigen twist gehoord. Nog een vlieger gevallen. Uit Polkestone wordt gemeld dat de vlie ger Barnes aldaar van eene hoogte van 20 meters met zijn toestel ten gronde plofte en den schedel gebroken werd. Zijn toestand is zeer erg. Hevige brand te Boulogne. Een hevige brand heeft de automobielen- garage Tanguy, te Boulogne, ten gronde ver nield. Ofschoon het alarm spoedig gegeven was, konden de pompiers slechts de omlig gende gebouwen vrijwaren. De schade is zeer groot. sen, 20, 30 en 50 kilom. tusschen Tichon, Luycken en Somers. 2. Koers voor beginnelingen met licence, (2 manchen van 10 kilom.) 3. Koers voor zware molocycletten, tus schen de gangmakers. Baankoers Sedan-Brussel Zondag aanstaande om 8 1/2 zal te Sedan het vertrek gegeyen worden voor don baan koers Sedan-Brussel, 210 kilometers voor liefhebbers van don Belgischen Wielrijders- bond. De aankomst -zal in den velodroom van Karreveld plaals hebben. De eerste prijs is eene motocyclette2e twee rijwielen 3° een rijwiel enz. Tot hiertoe zijn reeds 36 liefhebbers, waaronder al de beste Belgen, ingeschreven. Velodroom vc.n Sauheid Dinsdag namiddag werd hier ter-gelegen heid der kermis van Ghonéo een koers op 100 kilometers gegeven. De uitslag was als volgt t 1. Cyriel Van Hauwaert 2. Hanlet, op 5 lengten 3. Garrigou 4. D'Awans 5. Devroyo. Poot, Lasson, Jamar en Chariot hadden het opgegeven. Van Hauwaert knipte al de premiën, uit genomen de eerste en de derde, welke door D'Awans gewonnen werden. Belgische rijders te Parijs Zondag aanstaande zal op den Buffalove- lodroom te Parijs eono koers betwist worden op 100 kilm., tusschen de Franschen Darra- gon en Parent en de Belgen IIuybrechts en Leon Van der Stuyft. Dat belooft een prach tige strijd. Het kampioenaat interclub van België Op Zondag 2° October zal op den weg Brussel-Leuven en terug, 50 kilometers, het kampioenaat interclub van don Union Beige des Sociètés de sport Athlctiqucs betwist wor den. Verleden jaar werd het kampioenaat gewonnen door den velo club l' Etoile van Ledeberg. Thans zijn het wederom de Ledobergsche rijders, die de kleuren van Oost-Vlaanderen zullen gaan verdedigen Lanser vliegt boven Bergen. Woensdag morgend heeft Lanser verge zeld van den Ingenieur M. Albert Bracke, een reisje gedaan van 's Gravenbrakcl naar Bergen. Hij vloog geruimen tijd boven de stad, overal onder zijnen doortocht letterlijk de menigte verbazende, door het gemak waar mede hij zich in de lucht voortbewoog. De Gordon-Bennettbeker. Het is op 21 Oktober aanstaande dat de Gordon-Bennettbeker voor vliegers zal be twist worden. Slechts drie landen zullen er aan deel nemen Amerika, met Curtiss, Dresel en Brookins. 2. Engeland, met Graham White, Radley en Mac Ardle. 3. Frankrijk, met Leblano, Latham en Labouclierie. Verleden jaar werd de beker gewonnen door Curtiss, die de 20 kim. aflegde in 15 m. 50 s. 3/5 Blériot was 2® in 15 m. 56 s. 1/5 Latham 3° in 17 m. 32 s. en Levebvre 4®, in 20 m. 47 s. 3/5. Eene groote vliegmeeting In Amerika De groote vliegmeeting van Belraont-Park waarvoor meer dan 350.000 frank prijzen uitgeloofd worden,zal eene ware bijeenkomst van kampioenen zijn. Reeds hebben de Lesseps, Aubrun, Morane en Simon hunno bijtredingon gezonden. Men verwacht ook de inschrijving van Chavez en Olieslagers, do eene rekordman der hoogte, de andere rekordman der lang ste vlucht zonder oponthoud. Dan heeft men nog Leblanc, Latham en Labouchère, die ter zelfdertijd don Gordon Bonnettbeker zullen gaan betwisten. De toe stellen zullen met den transatlantieker Ma- raga verzonden worden. Deze paketboot zal op 7 Oktober Le Havre verlaten en op 17 Ok tober to New-York aankomen, dus eene week vóór de opening der vliegmeeting. Parijs-Brussel-Parijs. Het is dus Zondag, Maandagen Dijnsdag aanstaande, dat. de 25,000 fr. uitgeloofd door do Municipaliteit van Parijs voor Je vlucht Parijs-Brussel-Parijs, met verplicht opont houd te Etterbeek, zullen te winnen zijn. daar de Municipale raad zich alsdan te Brus sel zullen bevinden. De vliegers moeten twee passagiers, samen 150 kgr. wegende, medebrengen. De weg heen en weer moet binnen do 36 uren afgelegd zijn. Si Martensgesticht, Esplanade, Aalst De leergangen zullen hernomon worden Vrijdag 23 September. De plechtige Mis van den II. Geest zal denzelfden dag to 9 uren go zongen worden in de Sint Jozefskerk. Belangrijk berichtEene nieuwe afdeeling van Handelswetenschappen is in onze bis schoppelijke middelbare school ingericht. De lessen ervan zijn toevertrouwd aan bijzondere en ervaren leeraron o. a. aan den heer Fern. Casters, Licenciaat in Gozant- en Handels wetenschappen. Hoogleeraar aan do bijzon dere Handelsschool der Universiteit van Gent Ieeraar aan de hoogere Handelsschool van Antwerpen Voor verdere inlichtingen zich te wenden tot den E. 11. Bestuurder der school. MARKTPRIJZEN Aalst- 22 Sept. Hop. Markt vaster gewas 1909, 75,00 fr.1910, 67,00 a 68,00 fr. Belgische leening 1* r 2® r 3* r WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kosteloozo uitbetaling van coupons en nazien van trek kin con. BEURS VAN BRUSSEL 21 SEPTEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Pr_vin.| Steden. 3 3 3 2,5 Kongo uitkeerbaar.4 Kongo (Loten) Annuteiten 3 Gemeentekrediet.3 1868 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 Brussel 1902?3.12,5 Brussel 19052 Zoohaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 1908 3,5 Laken 19023 Luik 1860 3 1897 2 1905 2 Mechelen 1885. 3 1897 3 Oostende 1852. 1898. 2 St.-Oillis 1904 3 St-Joos-ten-noodol8813 Schaarbook (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviors 1873 3 1893 3 93.40 93.40 77.50 100.— 90'.80 93.50 93.25 92.25 102/75 102!50 90.— 90.— 105.— 104^50 98.— 10L— 101.50 93.50 94.— 104.25 105.— 91.50 78.— 88.— 76.25 76.75 87.05 87.— m— 77.50 88.50 88.- 72!— 72/75 105Ï5Q 89.25 van M. Cam iel Praet, opticien-6pocialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 22 Sept., 15 ure Barometer 772 Thermometer 15°3 Wind Noord-Oost Vooruitzicht schoon weder. Over te nemen welgekalandeerde modewinkel gelegen in een der beste straten van Aalst. Voor inlichtingen zich te wenden ten bureel© der Volksstem te Aalst. 6-1 Men vraagt goede kleermakersgast, 3 fr. per dag of volgens bekwaamheid, bij Francois De Rybel-Sermens, Nieuwe Laan, 133, Vilvoorde. 6-3 Men vraagt een halve kleermakersgast bij Benjamin Roelandt, Strijpenstraat, Strijpcn-bij- Sottegein. Men vraagt goede kantwerkster, alsook per sonen om bet werk uit lo geven. Zich te wenden bij V. Van Rossen-Ghysels, Denderhautom. 6-4 Men vraagt bij pastei-bakker, goeden leerjon gen, 15 tot 16 jaar, Gentschen Steenweg, 11, to Molenbeek. MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken Loon volgens bekwaamheid 25 tot 35 franken. Schrijven L. J. B. Bureel Be Volksstem Eeno kindermeid, kunnende goed werken, vraagt plaats op den buiten. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst. E. R. D. 90. Men vraagt vluggen buitenjongen, 20-22 Jaar, 3 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Oude Graanmarkt, 41, Brussel. Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur- gersKeuken kennendo. Zich aanbieden op het bureel De Volksstem, Aalst. Eene bovenmeid met goede getuigschriften, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst C. D. M. 80. Men vraagt eene dienstmeid voor allo huis werk. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten bureele,Aalst. Eene kindermeid van deftige familie, 15 jaar, vraagt plaats. Schrijven bureele der Volksstem, te Aalst. C. D. W. 85. Men vraagt eene kin lormeid, kunn* vlaumsch en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel van De Volksstem te Aalst. Een huishouden zonder kinderen vraagt eeno bekwame meid, goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureele De Volksstem. te Aalst. Men vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan het blad te Aalst, onder de letters J. B. V. Men vraagt goede eerlijke werkvrouw, voor regelmatig en standvastig werk. Schrijven N. G. B., bureel van 't blad, te Aalst. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. Schrijven: R. M. bu reele der Volksstem.» te Aalst. TE BEKOMEN ter stokerij St-Jozef, Aalst, (Schaapstal), goede sterke vaten, dienstig voor aal- of bcirstukken. Ooedkoope prijs. 3-3-2 Te koop bij Paulinus Van Gyscgem, hovenier, kasteel te Gijsegem ger&riums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop eene groote hoeveelheid good hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen dries te Aalst. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naar de Pieter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den heer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluycrstraut, te Aalst. Te koop 2 schoone glazen kassen om op eenen toog te zetten, dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordeelige voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad, te Aalst Tc huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden bij den heer Deurwaarder J. De Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen bij Mejuffer De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel. Teh uren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mylbeek. Voor de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, brouwer, Molendries, te Aalst. van Naaimachienen ALLER STELSELS <4 MERKEN worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werkhuizen der Maatschappij SIN O E R AALST, 9, Albert Liénartatraat, SPOEDIGE BEDIENING GOEDKOOP

De Volksstem | 1910 | | pagina 3