B n Laatste Berichten SUCREMA Priesterlijke benoemingen. Officiesle kwotesring Weerkundige waarnemingen Gebroed. Lagrange, Antwerpen Stadsnieuws. SPORTNJEUWS Wielrij d.en Football Tin.. Stevens, Men vraagt Te koop REPARATI EN beste melasse voeder ANQUE CENTRALE GANTOISE Dievegge geknipt. De policie heeft sekere Anna V. D... aangehouden, die in het bezit gevonden werd van 57 paar handschoe nen. Deze waren gestolen ten nadeele van M Calders, handelaar, hoek der Paleizen er St-Laurentstraten. De dievegge heeft twee medeplichtige Evasdochters verklikt. Aanhoudingen. Op de Ankerrui werd zekere Wilhelm G..., 40 jaar oud, aan gehouden, die laatst te Zurich verbleef en tich daar aan diefstal had plichtig gemaakt. De Zwitsersche policio had zijne uitlevering gevraagd. Een Hollander, B..., 58 jaar, wonende te Middelburg (Holland), werd wegens het uitgeven van valsche postbons ter beschik king van den procureur des konings opge sloten. Werkongelukken. Een aardewer ker, E. Doltin genaamd, 55 jaar oud, wo nende Falconrui, werd in de Kleine Olmen straat door een wagontje, geladen met aarde, omvergeworpen. De man klaagt over hevig* inwendige pijnen en moest naar het gasthuis overgebracht worden. De dokwerker F. Krix, van Hoboken, werd aan boord van den stoomer Egretdoor don val eener baal koopwaren, erg aan het been gekwetst. Het slachtoffer werd in het verbandhuis der Kipdorpvest verzorgd. Rigolo is de beste der oude genevers. Austruweel. Botsing op de Schelde. Donderdag morgen heeft ter hoogste van 'Austruweel, cene aanvaring plaats gehad itusschen de stoomboot Hugo en Clare, van Middlesbro, die de haven verliet en de En gelsche stoomboot Jsle of Lewis, komende van Sulina mot eene volle lading graan. Het stoomschip Hugo en Clarais terug in het dok moeten gaan en hoogst waar schijnlijk zal men de lading moeten lossen om de noodige herstellingen te doen. Bergen. Wanhopige soldaat. Ze- ■kere Lebon. soldaat bij het 2P regiment ja gers te paard, heeft gepoogd zich te zelf moorden, door zich te vergiftigen, omdat de dienst hem tegenstak. De regimentsgeneesheer kon hem redden, 'doch de soldaat heeft verklaard te zullen her beginnen. Mulste. Bloedig gevecht. Eenigepcr sonen van Hulste, die 's nachts van de ker mis van Harelbeke huiswaarts keerden, kre gen twist. Men begon te vechten en twee hunner, O. R... en V. A... bekwamen erge messteken. Zij zullen geruimon tijd niet kunnen wer ken Lessen. Verdwenen. De echtgenoote Delaunov,wonende nabij het kanaal, is sinds Dinsdagavond verdwenen. Daar zij in den omtrek der vaart eene boodschap moest gaan doen. vermoedt men dat do vrouw in het w ater gevallen is. Opzoekingen worden gedaan. Givry. Bil verpletterd. Do landbon- werskneoht Alexander Williaine, 55 jaar oud. is Donderdag morgend zoo ongelukkig gevallen, dat do wielen der-kar hem over het lijf reden.De man werd den rechterbil vreese lijk gepletterd. Doornijk. Drama. Een 45 jarige on derofficier, die voor den krijgsraad moest verschijnen, verdween Vrijdag uit het krrjgs- gaslhuis, waar hij verzorgd werd. Donderdag morgend werd zijn lijk teKain uit de Schelde opgehaald. Hasselt. DiefstalGisteren avond tijdens het vuurwerk zijn dieven binneD ge drongen in den winkel van den heer Willems horlogiomaker op de Groote Markt. Zij heb ben rond de 100 gouden en zilveren uurwer ken medegenomen alsook voor omtrent 7.000 fianken obligation. Do diefstal wordt geschal op ruim 12.000 frank. Oostende. Ongelukkige val. Het zoontje van den policiekommissaris De Broek, dat in eene weide speelde, viel zoo ongeluk kig, dat het de rechterbil gebroken werd. Verdronken. De 15 jarige schilders- gast Maurice De Muynck, wilde aan boord gaan van den kustwachter Wandelaar waar hij werkzaam was. De kleine mistrapto, «n viel in 't water. Hij werd spoedig opge haald, doch kon niet tot het leven, terugge roepen worden. Het lijk is naar het dooden- huïs overgebracht. Paard vermorzeld. Op de de Smet jde Naeyerlaan, werd een paard dat door den eigenaar verlaten was, door den stoomtram verrast en vermorzeld. Geeraardsbergen. Dief aangehouden Een schildersgast, die in den winkel van Mev. wed. Buyl, Lessenstraat, gedrongen was en er de tooglado ruimde, werd op hee- terdaad betrapt en aangehouden. Heusden. De moord. Het parket zei het onderzoek, in zake de moord op Scheire, voort. Verscheidene herbergiers, waar het slachtoffer, in gezelschap van den moordenaar Van Rysselberghe geweest was, werden ondervraagd. St-Amandsberg. Groote brand. Woensdag nacht rond 1 ure, kwam een koet sier met zijn rijtuig op het Hernisplein ge reden, toon hij bemerkte dat brand was ontstaan in de kruideniers- on likeurwinkel van den heer D'Herde. Onmiddelijk gaf hij het alarm en men verwittigde in allerhaast de pompiers. De vlammen vonden goede spijs in de va ten naphle en flesschen likeuren die zich in het magazijn bevonden. De pompiers van Gent kwamen weldra aangesneld en onder het bestuur van luitenant Achtergaele en ser geant Galasse vielen zij het vernielend ele ment aan met 2 spuiten. Veel volk was reeds toegestroomd. Na een 11/2 uur krachtig werken waren de Gentsche pompiers den brand meester. Rond 4 ure kon de automobielpomp terug- keeren naar de kazorn. Gedurende den gan- schen morgen bleven de pompiers t r plaats' om de nog rockende puinen te besproeien. Men kent de oorzaak van den brand niet. Men had eerst gedacht dat de zuster van den heer D'Herde in den brand was gebleven, doch deze had zich gered. Men schat de schade op 15 duizend frank. Slechts de vier muren van de woning staan nog recht. Er is slechts gedeeltelijke verzekering. Gent. Schielijke dood. Gisteren na middag, rond 3 1/2 ure, kwam Pieter Rieux, wonende Boomgaardstraat, 23, oud 73 jaar, langs de Kortrijksche straat gereden met eene stootkar eensklaps zakte hij ten gronde, men snelde onmiddelijk ter zijner hulp, maar de ongelukkige ouderling had opgehouden te leven. Men schrijft don dood toe aan eene hartaderbreuk. Werkongeluk. Dc dokwerker Eduard Claes, wonende to St-Amandsberg, werkende aan den stoomboot «Rowna», gemeerd Hout bassijn, kreeg een stapel hout op het lichaam. Hij had het schouderblad gebroken. De ge kwetste is naar de kleniek-Laroy overge bracht. Van zijne kar gevallen. De voerman Eugeen Vandenbossche, die met zijne kar en paard, langs de Phcenixstraat kwam ge reden, bleef in de riggels van den tram hape ren en do voerman werd ten gronde geslin gerd. Hij werd erg aan het hoofd gekwetst en door een geneesheer verzorgd. De aangehouden man-vrouw. De inlichtingen over Kothe in Duitschland ge vraagd, zijn niet bewarend voor hem. Even wel worden zij geheim gehouden. Het onder zoek wordt naarstig voortgezet door M. Min- nens, onderzoeksrechter. Men heeft photografiën gevonden van Kothe gekleed als meid, alsook een in négli gé kost uum »met uitgesneden hemd en bloote armen. De belichting waarvoor de man-vrouw kan vervolgd worden, is, dat hij een valschen naam aangenomen had. Naar alle waarschijn lijkheid zal Kothe over de grens gezet worden. Do zaak zal denkelijk nog eenige dagen onderzoek vergen. Mei Ie. Erg ongeluk. Donderdag morgend rond 10 ure, is aan de nieuwe spoorbaan, rechtover het kasteel van Mad. baronnes de Sl-Genois des Mottes, een plankenvloer ingestort waarop 5 werklieden stonden. Allen ploften ten gronde en twee hunner werden gevaarlijk gekwetst. De slachtoffers werden op de hofstede van Au gust De Vogelaere gebracht en daar verzorgd. Een hunner woont de Mechelen, de andere to Ledeberg. St. Nikolaas. Kiekendieven. Don derdag nacht hebben ongekende dieven ten nadeele van den landbouwer Van Oost, op den Hu 35 kiekens gestolen. De dieven hadden mot geweld de deur van het kieken kot. opengebroken. Op straat, voor de woning van Van Oost, werden de kiekens gedood. Van daar trokken de dieven naar het hof van Aloïs Van Kauteren. Hier werden de bewoners door het gerucht gewekt en de die ven werden op do vlucht gedreven. Beveren-Waas. Parket. Donderdag is het parket van Dendermoiide hier afgestapt >rn een onderzoek te doen, nopens het onge luk, Zaterdag gebeurden waarhij de landbou wer Van de Perre het leven liot. Talrijke getuigen werden gehoord en do kar aangeslagen. Me Ire B'jna een schrikkeljk ongeluk. De landbouwer Frans Slagmulders, kwam met ecno kar, bespannen met twee koeien over den bareel gereden, toen de trein van half zes op zijn gespan botste. De kar werd grootendeels - verbrijzeld, doch gelukkiglijk word Slagmulders en de koeien nietgekweisl. Sinaai. Diefstal. Donderdag avond rond 9 uro, tijdens de afwezigheid van August Bouché, schoenmaker, zijn dicvon in zijne woning gedrongen. Binnen braker, zij alios open en stolen uil eene kas een zakuurwerk en eene som van 3(3 frank. De dief te word vastgesteld, toen Bouché rond 11 ure te huis kwam. De dieven lieten niet het minste spoor ach ter. De polilie heeft de zaak in handen. Trappistenpeeën Vincart.— Depothouders te AalstO. TaeymansGroote Markt Ge broeders Delhaize en C"leMolenstraatAd. Ddhaize en Cnlc, Groote Markt. Opwijck. Begin van brand. Gisteren om 5 ure ontstond er brand bij Joannes San ders schrijnwerker in de Kadettenstraat. Een kindje dat met stekskens speelde had de schavelingen in brand gestokon. Een gebuur en den lieer Cornmisaris van politie van Opwijck bemerkten het vuur en konden het hlusschen. De schrijn workers waren afwezig en zoo deze dappere redders niet waren opgedaagd zoude gansch het huis vernield geweest zijn. De schade beloopt een honderdtal franks meest aan halam aangericht. Er is verzekering. Pen* telefoon Bij zonderen dienst Tan en telegraaf. DE VOLKSSTEM. Ter daod veroardceld. Het assisenhof van Epinal, (Frankrijk) heeft den metsersgast Jozef Valentin, 33 jaar oud, die op 12 December laatstleden zijne moeder verwurgde, om haar te bestelen, ter dood veroordeeld., Een regent overleden* Uit Tekeran wordt gemeld dat Azutel- Moulk, regent van Perzie, aldaar gisteren namiddag overleden is. Oorlogschepen beschadigd. Men meldt uit Cherbairg dat tijdens de torpedoweerder Harpon en de onderzeeër Berthelot erg beschadigd werden. Een drievoudig verbond in Zuid-Amerika. Het gerucht wordt verspreid dat een drie voudig verbond zou "geslicht worden tusschen de drie grootste Züid-Ainerikaansche Staten Brazilië, Chili en Argentina. Een Egyptisch Kongres te Brussel Het Egyptisch Kongres, dat te Parijs ver boden werd, is th^ns to Brussel aan gang. Tot hiertoe hadden geene incidenten plaats. De krijgsvliegers in Italië De gekende vlieger Leonino da Zara, al hoewel nog in het leger niet ingelijfd zijnde, is luitenant van de bijzondere vliegbrigade benoemd. Da Zara had aan het ministerie van oor log een groot plèin'te Bolovonta afgestaan, om er eene vliegschool in te richten. Sint-Gil lis-bij-Dendermonde. Gevallen. Woensdag kwam een wielrijder, B. De Valckeneer, een Brusselaar, op den Brussel- schen Steenweg, in volle vaart aangereden, toen hij omtrent do Vondelbrug tegen een pilaar terecht; kwam. De Valckeneer stuikte voorover en bekwam eene bloedende wonde aan het rechterbeen en den neus. Na zich in een naburig huis te hebben verzorgd en gewasschen, kon hij hinkend zijn weg vervorderen. Z. D. Iloogw. 4© Bisschop van Gent heeft benoemd Leeraar van Wijsbegeerte in het Klein Seminarie, de E. H. De Caluwe, lincentiaat in godsgelcerdheid, onderpastoor te Malde- gem e.. Onderpastoor te Zwynaardo, do E. H. De Smedt, onderpastoor te S'° Maria-Lierde Leeraars le DeAdermonde, de E.E. II.H. De Maeyer, kandidaat in Wijsbegeerte en Letteren en Delcogne, priester in het Semi narie Surveillanten te Audenaarde, de E. H. De Portemont, draken in 't Seminarie te Sl Nikolaas, in S* Jozefsgesticht, de E. H. Cocquyt, dia Icon in 't Seminarie te Dendermonde, de E. H. Loddens, dia ken in 't Seminarie. Dendermonde. Omgekanteld. Giste ren morgend. rond 6 4/2 nre kwam een hon denkar afgereden. Vier vrouwen waren er rustig opgezeten en reden de Brusselsche- straat en Torenstraat door. Aan hd huis D. Grnotjans-Willems, papierhandelaar, in de Torenstraat gekomen, reden zij tegen den trottoir met hot gevolg dat het gespan om kantelde en de vier vrouwen ten gronde stortten. Gelukkiglijk zijn zij er met den schrik van afgekomen. Het zijn inwoners van Lebbeke, Tentoonstelling. Tentoonstelling van Groenten, Fruit en Bloemen op Zondag 2n, Maandag 3", Dinsdag 4n October aanstaande, in de lokalen van <ien landbouwersbond, Kei zerlijke Plaats te Aalst. De plechtige opening der Tentoonstelling zal plaats hebben pp Zondag 2® October om 11 1/4 uren 's morgends. Om 3 uren namiddag openbare voordracht in den hof der Tijdelijke Moesteeltschool, Brusselsche steenweg te Aalst, door den lieer Ernest Do Moyer, tuinbouwraadsman van den Staat te Mechelen. Onderwerp Teelt van Witloof, verschil lende stelsels van aanjagen. Inpakken en verkoop. Alle belanghebbenden worden dringend verzocht doze belangrijke voordracht te wil len bijwonen. Velodroom van Evergem. Zondag aanstaande, 25slen September, zal in de nieuwe velodroom van Evergem, de derde koersmeeting plaats hebben. Ditmaal weder is het progromma buitengewoon aan trekkelijk. Als nummer een heeft men het officieel kampioenaat van beginnelingen van Oost-Vlaanderen. Reglement der B. W. B. Het groote nummer is de match tusschen de gebroeders Bruynooghe en de ploeg Allyn- Masselis. Do match bestaat uit drie manchen en »chtervolgïngskoer8 van 5 minuten, een snelheidskoers op 5 pisteronden en een fond- koers op 30 toeren met premiën, als slot van het programma heeft men een tandemkoers voor beroepsrijders. De koersen vangen aan om 2 ure juist. Een apaclie-miljoenenhezitter. Nabij St-Petersburg, is een jonge mil- joenenbezitter, Philipoff genaamd, die tot eene bende apachen behoorde, in het bosch door boeren verrast en doodgeslagen gewor den. Misdadige poging. Op de spoorbaan van Saintes naar Maren- nes, hebben ongekende schurken groote stce- nen op do riggels gelegd. De machinisten bemerkten gelukkiglijk de hinderpalen en konden tijdig stoppen. Een vlieger krijgsgevangen Tijdens de Engelsche krijgsoefeningen, was een officier met een tweovlak Farman opgestegen. Do officier, behoorende tot bet roode leger, had nauwkeurig do liggingen van het blauwe leger opgenomen, en vloog dan naar het roode kamp. In een afgelegen hoekje van het kamp, legde hij aan de offi cieren van het roode leger de posities der blauwe troepen uit. Deze deden onverwachts eene verwoede charge en namen den vlieger en de officieren gevangen. Ontaarde moeder Eene 38 jarige weduwe, Marquaire ge naamd, van Saint - Leger - sur - Bonneville (Frankrijk) wier echtgenoot zich in Februari laatstleden gezelfmoord had,heefthaar kindje 5 maand oud, in eenen poel gehouden tot het bezweken was. De ontaarde moeder heeft bekentenissen gedaan. Zij is opgesloten. Te Mechelen Racing-club, tegen Spor ting-club, Kortrijk. In de voorbereidende afdeeling Te Antwerpen Association Sportive, te gen Doornijk Te BrussolUccle Sport, tegen Antwerp Football Alliance Te Mechelen Football club, tegen Foot- bal club, van Luik Te Theux Sporting club, tegen Stade van Leuven Te Verviers Club sport if, tegen Associa tion Athlétique, van Gent. Te GENT wordt een belangrijke match gespeeld tusschen de Racing Club, van Gent, en de Football Club, van Tilleur. Verleden week werd de Football Club van Tilleur geklopt door de Ass. Athl. van Gent met 2 goals om 1. Wij zullen dus Zondag eene vergelijking kunnen maken tusschen de twee Gentsche ploegen. De matchen van Zondag; aanstaande In 1® afdekung Te Antwerpen Beerschot, tegen Excel sior, Brussel Te Brugge Cercle sportif, tegen Daring- club, Brussel Te Brussel Union St-Gilloise, tegen Ant werp Football club Leopold-club tegen Ra cing club, Brussel Te Luik Standard Football-club, tegen Footbail-club, Brugge MARKTPRIJZEN Aalst- 23 Sept. Hop. Markt vaster gewas 1909, 75,00 fr.>; 1910, 07,00 a 68,00 fr. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gesteld beesten 636Vette koeien 56meikoeien 00 groote ossen 0 jonge ossen 251vaarzen 225 stieren 82 varkens 367 kalveren magere beesten schapen Gent Veemarkt van 23 Septem getal te koop gesteld dieren: Vette koeien 47 Melkkoeien 12 Groote ossen 1 Jonge ossen 52 Vaarzen 50 Stieren 5. Varkens 256 Kalveren 236; Ma gere beesten 285; Schapen 20, Lammeren 4, Vig- genen 560. De goede stalbeesten golden van 1,50 tot 1,70. Geeraardsbergen 23 Sept. Tarwe de 100 kilos 20,50; Masteluin 15,50; haver 21,00; Itogge 14,50boonen 21,50Aardappelen 10,00 lijnzaad 33,50 koolzaad 00,00boter de kilo 2,95 a 3,15 eieren per 25, fr. 2.50 ruw vlas 0.00. WISSEL. AGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 22 SEPTEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Steden. Belgische leening 1® r 3 93.40 2* r 3 93.40 93.50 3* r 3 2,5 77.50 Kongo uitkeerbaar.4 Kongo (Loten)93 50 Annuteiten3 92.20 Gemeentekrediet3 92.— 1868 3 102.50 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 90.— (loten) 2,5 104.75 105.— Anderlecht 19073,5 97.75 97.1 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 100.75 101.50 1903 2 93.50 94.— Brussel 19022,5 104.50 Brussel 1905 2 91.75 Zeehaven2 78.— 77.75 Charleroi 1905.3 Gent 1896 2 77.— 76.25 Elsene 18803 87.75 19083,5 99.50 99.45 Laken 19023 87.50 Luik 18603 1897 2 78.— 77.25 1905 2 Mechelen 18853 88.50 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3, 88.25 St-Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 72.25 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 105.50 1893 3 van M. Camiel Pract, opticien-specialiste Lange ZouUtraat, 6 Aalst, 23 Sept., 15 ure Het beste adres Kaas-Koffie Rechts treek sche aanvoer vette Ooudsche kaas, 1,75,1,70,1,63 pr kil.Commissie (bollen) 1,60 en 1,30 per kil. franko met 10 15 kil. Best* Hol iandsche Kollio 1,55,1,65, 1,75, 1,80 1,85 1,95 per kil. baaltjes van 5 kil. franco. Eerste zending remboursement. Adres HOOFDHUIS ROMANAI, Antwerpen Barometer TÏ0°6 Thermometer 15 Wiiul: Noord-Oost Vooruitzichtregenvlagen en wind. Over te nemen welgekalandeerde modewinkel gelegen in een der beste straten van Aalst. Voor inlichtingen tich te wenden ten bureele der Volksstem te Aalst. 6-2 «Men vraagt goede kleermakersgast, 3 fr. per dag of volgens bekwaamheid, bij Francois D» Rybel-Sermens, Nieuwe Laan, 1^3,Vilvoorde. 6-4 Men vraagt goede kantwerkster, alsook per sonen om het werk uit te geven. Zich te wenden bij V. Van Rossen-Ghysels, Denderliautom. 6-5 MEN VRAAGT eene dienstmeid van stillen aard, kunnende eene goede burgerskeuken Loon volgons bekwaamheid 25 tot 35 franken Schrijven L. J. B. Bureel De Volksstem Eene kindermeid, kunnende goed werken, vraagt plaats op den buiten. Schrijven bureclo der Volksstem, te Aalst. E. R. D. 90. Men vraagt vluggen buitenjongen, 20-22 jaar, 3 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Oudo Graanmarkt, 41, Brussel. Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur- gersKeuken kennende. Zich aanbieden op hel bureel De Volksstem, Aalst. Een braaf en stil meisje van den buiten word! gevraagd als kindermeid. SchrijvenR. M. bu reele der Volksstem,» te Aalst. Men vraagt goede eerlijke werkvrouw, voor regelmatig en standvastig werk. Schrijven N. G. B., bureel van 't blad, te Aalst. Men vraagt eeno bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan het blad te Aalst, onder de letters J. B. V. TE BEKOMEN ter stokerij St-Jozcf, Aalst, (Schaapstal), goede sterke vaten, dienstig voor aal- of beirbtukken. Goedkoope prijs. 3-3-3 Te koop bij Paulinus Van Oysegem, hoveuier. kasteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop eene groote hoeveelheid geed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen* dries te Aalst. van Naaimacliienen ALLER STELSELS MERKEN worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werkhuizen der Maatschappij SIN O E R AALST, 9, Albert Liénartstraat, SPOEDIGE BEDIENING GOEDKOOP officieel bekroond de Lijnmeel Katoenmeel Voederkoeken LEVERANCIER8 VOOR HETMlNISTERlR VAN LANDBOUW Algemeen Depothouder voor Aalst en omliggende M. Ed. Van den Steene, Damkaai, AALST. NAAMLOOZB MAATSCHAPPIJ KAPITAAL i 5 MILJOEN FR. KOUTER, £0, GENT, BEURSORDERS Uitwisseling van vreemde bankbiljetten en munten, Koepons Voorschotten op tite!3 In bewaarneming van waareen. VERHURINGS- nn I uniz K OTrU tariefder DitArliJliAu 1 LH Afmetingen binnen met. 0,12 0,12 0,24 0,37 0,31 0,31 0,52 0,56 0,78 met. 0,15 0,30 0,20 0,15 0,21 0,35 0,55 0,62 0,62 J- met. 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 HUURPRIJS Fn. 10 14 17 20 30 45 50 80 De zaal der brandkasten open van 9 tot 12 1/2 ure ureden zaterdag van 8 dags. is alle werkdagen en van 2 tot 9 1/2 1/2 ure tot 's mid-

De Volksstem | 1910 | | pagina 3