Laatste Berichten Officieele kwoteering Weerkundige waarnemingen m Allerbeste Suikervoeder1 Ê»-tea,c±s:rLï<Sï-ts/V57-s. Voetloopen BericM. SPORTN IEUWS Wielrij den Vliegen. Tïi. Stevens, 2-- JVieaa. v raagt Te Koop Te Iiuren PAARDEN en VEE Dendermonde en Denderbelle, waarna eon groot muziekfeest plaats had. Eene prachtige verlichting sloot de feestelijkheden. Laffe schurkenstreek. Zondag nacht zijn kwaaddoeners in de melkerij van M. Arthur Hey vaert gedrongen zij draaiden al de kranen toe en wakkerden dan het vuur aan. Gelukkig kwam de stoker vroeger als naar gewoonte in de melkerijzooniet ware gansch het gebouw in de lucht gevlogen. Men zoekt de plichtigen op. Men denkt dat zij ge handeld hebben uit wraak. Meerbeke. Brand. De schuur van den landbouwer De Smet is Maandag mid dag door een bevigen brand geheel vernield geworden. Do schade is nog al groot, doch door ver zekering gedekt. Hamme. Brand. Maandag namid dag is brand ontstaan in eene reeks koorn- en havermijten, slaande op het hof van land bouwer Desiré Van don Broecke, Evangelie- straat. Eene koorn- en eene havermijt werden geheel vernield. De schade wordt op 300 fr. geraamd. Er is verzekering. Onvoorzichtig. De vrouw van Frans Brussel, winkelier in de Mandemakersstraat, liet eene fiesch vitriool, binnen het bereik haror kinderen staan. Haar klein zoontje dronk nu van het gevaarlijk vocht, en werd zoo erg verbrand, dat het in stervensnood verkoert. Erge val. Tijdens een velokoers welke Maandag op de wijk Zogge plaats had, zijn verscheidene deelnemers in de Neerstraat gevallen. Een hunner, Leon Van Goethem, werd den arm gebroken. Een geneesheer heeft hem verzorgd. Zover.eeken. Overleden. Eenige da gen geleden werd de genaamde De Maes- schalck, 27 jaar oud, wonende Hoekstraat, door een «sekt in de hand gebeten. De man is thans, ondanks de beste zorgen, aan de ge volgen bezweken. St-Nikolaas. Echtelijke twist. Dins dag avond kregen de echtgenooten B..., wo nende Blokmakersstraat twist. Na zich we derzijds de glazen, boorden enz., naar het hoofd geworpen te heb ben, greep vrouw B. een broodmes en bracht haren man een hevi ge kap op het boofd mede toe. De man werd erg gewond en moest door een geneesheer verzorgd worden. Depolicie heeft de zaak in handen. Erge slag. Tijdens een gevecht, Dinsdag nachtontstaan tusschen Alois Van B. en Arthur Van E..., kreeg deze laatste bij middel van een pintglas een erge slag op het hoofd. Het slachtoffer verloor veel bloed. Zijn toestand werd door een bijgeroepen geneesheer als zeer bedenkelijk aanzien. Meldert. Kinderen-brandstichters. Kindoron die met stekjes speelden, hebben het vuur gestoken aan eene hooimijt toebe- hoorende aan Angelus Van Gauwelaert, van de wijk Nievol. Geburen snelden spoedig ter plaats, doch nan hlusschen viel niet te denken. De moedige redders moesten al hunne krachten inspan nen om de nabijstaande gebouwen te vrij waren. Er is.geen verzekering. Aalst. Kind in 't water. Nabij de Sinle-Annabrug is Woensdag namiddag,rond 1 ure oen kind in 't water gevallen. De kleine drenkeling kon nog spoedig door een vaart werker gered worden. Denderhautem. Erg ongeluk. Maan dag rond den noen ging aan den draai der Ter Lindenstraat het paard van M. De Naeyer, veeaits te Ninove. op hol. Het rij tuig botste tegen de vensterblinden aan het huis van J. B. De Schryver en deze werden afgerukt. Daarna bolste het paard tegen de leuning dor brug en do inzittenden vlogen wit het rijtuig. Een kind werd op de straatsteenen geslin gerd en erg gekwetst. De twee andere perso nen werden over de leuning in de beek ge slingerd. doch konden gered worden. Hel paard is erg gekwetst. Hekelgem.Dieven.Verleden nacht hebben dieven al het fruit gestolen bij M. Kamiel Do Wit, zoon van den gewezen bur gemeester. Ook het fruit van den gemeente- sekretaris werd gestolen. Vandaar trokken de dieven naar het hof van Vonder Goet, te Bleeregem. De zoon des huizes hoorde gerucht en loste een geweer schot, waarop de dieven de vlucht namen. Oostcamp. Kind verdronken. Maan dag morgend is het kind van de echtgenooten Karei Willems- Leonic Verduvn, een wichtje van 20 maanden, in eene waschkuip vol water gevallen. Toen men het arme schaapje vond, hitd het reeds opgehouden te leven. De ouders zijn ontroostbaar. Loochristy. Zelfmoord. Maandag nacht heeft eene vrouw, moeder van twee kleine kinderen, wonende op het dorp alhier, zich met eene scheermes do keel afgesneden. De oorzaak der .wanhopige daad is onbekend. Brugge. Geheimzinnige zaak. Gis termorgen is uit de Gentsche vaart, op het grondgebied van Brugge, het lijk opgehaald van een onbekend manspersoon, schijnende rond de 40 jaar. Het bovenlijf was naakt. Het lijk schijnt omtrent drie weken in 't wa ter gelegen te hebben. Het hoofd was grootendeels afgeruktde linkerarm was verdwenen. Op gansch het lichaam bemerkte men wonden, waarvan de oorsprong onbekend is. Men weet niet of er moord werd gepleegd. Men denkt dat het lijk door de rchroef van eene stoomboot aldus word verhakkeld. Het lijk is naar 't hospitaal gebracht en het par ket verwittigd. Chatelet. De drank. Een genaamde Fernand Goopman, dronken te huis komende, lette zich voor het geopend venster om zich te verfrisschen. De man verloor het even wicht, en viel op de straatsteenen. Hij word met verbrijzeld bekkeneel en erge verwondingen aan het hoofd opgenomen eii in bedenkelijken toestand naar het gasthuis overgebracht. Fontaine- l'Evêpue. Verdronken. De weduwe Cuvolier, 57 jaar oud, ging Maandag avond als naar gewoonte melk halon op eene naburige hoeve. Bij haren terugkeer, viel zij, door de duisternis misleid, in oenen diepen waterput. Toen men Dinsdag morgend op zoek ging, vond men haar lijk in den pul liggen. Herstal. Trein ontriggeld. Een koop- warentrein van Antwerpen naar Welkenraedt rijdende, is in de statio van Herstal ontrig geld. Er hadden geene persoonsongelukken plaats, doch do aangerichte schade is aan- nlijk. Péronnes. Bandieten aangehouden. Drie kerels van Franschen oorsprong die hier sinds eenigen tijd woonden en veelgeld verteerden, zijn aangehouden. Na eene be hendige ondervraging bekenden zij, dat zij in Frankrijk twee belangrijke dieften gepleegd hadden. De drie schurken, Lecerf, Oroit en Fran- quet genaamd, zijn opgesloten. Zij zullen uit- eleverd worden. Quaeregnon. De slachtoffers van het grauicvtmr. Dinsdag morgend rond 2 ure. waren de gebroeders Alfred en Augustinus Daniaux, in de Noorderputten van Rieu du Cceur bezig met eene nieuwe gaanderij te graven. Alfred sloeg een zak grauwvuur open.Eene ontploffing had plaats en beiden werden ten gronde geslingerd. Men snelde hen ter hulp, doch Alfred Daniaux was op den slag gedood geworden. Augustin was erg gekwetst en bijna verstikt. Hij kon behouden blijven. Een onderzoek is geopend. Forchies-la-Marche. Kind levend ver brand. Dinsdag namiddag speelde d kleine Jeanne Bonval, 7 jaar oud, in de ouderlijke woning met stekskens. De kleine onvoorzichtige slak het vuur aan hare kleertjes en vluchtte weldra aan eene toorts gelijkend, de straat op. Geburen snelden toe en gelukten er in de vlammen uit te dooven. De arme kleine was echter reeds zoo erg verbrand, dat men voor haar leven vreest. Jolimont. Moordpoging. Maanda. nacht, rond 2 ure, ging Omer Gilson, van La Louvière, langs de Tempelstraat huiswaarts, toen hij door eene bende kerels word aange vallen. Gilson werd ten gronde geslagen, mot voetstampen overladon en kreeg ton slotte zeven messteken, waaronder verschei dene zeer erg. Een geneesheer stelde vast,dat de toestand van het slachtoffer zeer bedenkelijk was. De aanranders zijn gekend. Lonzée. Dramatische zelfmoord. De .echtgenoot© D..., 23 jaar oud, was verleden week voor de tweede maal moeder gewor- en Maandag nacht stond zij uit het bed op en vluchtte in nachtgewaad en blootsvoets builen. Eenigen tijd later werd. haar vermorzeld lijk op do spoorbaan gevonden. Men 'denkt dat de ongelukkige in eene vlaag van hecte koorts gehandeld heeft. Luik.Vreeselijkc val.Een inwoner van Montegnée, zekere Jozef Jonckors, die in den hof van M. Iiallot de peren afdeed, viel van don boom. De ongelukkige werd den ruggraat gebro ken en bozweek kort nadien. EINDE SEIZOEN. Programma van het Concert wel ke zal gegeven worden op het kiosk ter Groote Markt, op heden Donderdag 29 September 1910, oin 20 1/2 ure, door de Koninklijke Harmonie, onder het bestuur van M. R. Lknssens. 1. Le Vengeur, marsch, Langlois. 2. Si j'étais Roi, openingstuk, Adam. 3. Rigoletto, fantasia, (hervraagd) Verdi. 4. Les amours d'un Rossignol, pour petite flute, Damaré. 5. La Veuve joyeuse, fantasia, F. Lehar 6. La Braban^onne, V. Campenhout. Solisten: M.M. D'hoir, D'hondt, Heiremans. De Clippel en Brevnaert. Stad Aalst. Tombola der maatschappij De Gewezen Weesjongens Trekking op Zondag 2 October om 2 uron namiddag in hot lokaal Oude Vischmarkt bij den heer Aug. Agneessens. TOOKÉËLNiÈÜWS. Stedelijke schouwburg van Aals\ De Koninklijke Toonkelmaatschappij. 'T LAND VAN RIEM zal op Zondag 16 October aanslaande om 5 1/2 ure 's avonds eene prachtig© verlooning geven, met de me dewerking van Mevrouwen Van Beeck-Bruy- lant, Deridder-Vermeylen en Mej. Mina Da niels. Men zal opvoeren Het kind. drama in een bedrijf door Herman Heyermans en Vas tenavondspel, blijspel in drio bedrijven, door Jan Bruylants. Fruitdievcn. Woensdag morgend zijn werklieden, dio van eene naohtploeg deelmaakten, na hun werk over de afsluiting gekropen van M. Janssens, op St. Job, en hebben er eene groote partij noten afgeslagen en medegenomen. De gendarmorie heeft een onderzoek geopend. Maandag 3® Oktober, belangrijke wedstrij den, ingericht door de Voetlooporsclub Voor uitgang, nut en vermaakScbaliënhuis Burgemeestersploin 1, Aalst. Programma, Kampioenaat der Beginne lingen (15 jaar) 4000 in.; 2 Kampioenaat van den Dender voor lief hebbers, 8000 m.; 3 Kampioenaat, gaan,8000 meters. Reeds verscheidene inschrijvingen zijn ont vangen, in 't lokaal Schaliënbuis. Talrijke eerediplomas, enz.., zullen aan de overwinnaai s toegekend worden. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» De cholera in Italië Te Messina on te Palermo zijn ook ver scheidene choleragevallen aangegeven ge worden. Te Liyorno werd een zeekapitein, die de ziekte van een matroos niet had aangemeld, door de rechtbank tot -100 frank boeto veroor deeld. Do matroos is sinds dan aan cholera be zweken. Nog eene terechtstelling. President Fallièros heeft de genadevraag verworpen van Jan Therry, door het assisen hof van Aveyron tei* dood veroordeeld voor aanslag en moord geploegd op de 16 jarige Joanna-Adrienna Pons. De terechtstelling zal op eene openbaro plaats van Rodez plaats hebben. De cholera in Marokko Een telegram uit Gibraltar meldt dat cho leragevallen zijn vastgesteld onder de Fran- scho troopen te Bouznika, tusschen Casa blanca en Rabat. Reeds zijn vier Fransche soldaten te Bouz nika overleden. De pest te Odessa. Uit de lijkschouwing van een persoon, in het gasthuis van Odessa overleden, bleek dat de man aan builpest bezweken was. Men vermoedde niet dat de man aan deze vreese lijke smetziekte leed. Onmiddelijk zijn stren ge maatregelen genomen om dezen nieuwen geesel krachtdadig te bestrijden. DE VOLKSSTEM is alls dagen na 5 ure namiddag te verkrijgen bij de dag blad verkoopers aan dt Noordstatie te Brussel en in alle aubetten, aan den prijs van 2 centiemen. De Koning van Portugaal in Duitschland Te Lissabon vertelt men in de officiëele kringen dat koning Manuël door keizer Wil lem zal uitgenoodigd worden, een bezoek te brengen aan Berlijn. Grootsche feesten zouden te dier gelegen heid ingericht worden. In Portugaal ziet men eene verloving mei eene Dnitsche prinses te gemoet. De spioeneering van Nïmes. De vier kanonniers, die te Nimes poogden het sluitstuk en de ontlader van een kanon te stelen, zullen in de eerste dagen van Okto ber voor den krijgsraad verschijnen. Het onderzoek der zaak is gesloten. Een officieële diefstal Te Bergues (Fransch-Noorden) beeft de bijzondere kommissaris van het departement een gebouw aangeslagen dat aan de kerkfa briek van Bergues vermaakt vas, en waar een patroonschap en verscheidene katholieke werken ingericht waren. Van zoodra het nieuws gekend washeersch- te eene groote ontroering in de gemeente. Men vreest onlusten. Czaar Ferdinand aan 't werk Uit Sofia wordt gemeld dat Czaar Ferdi nand van Bulgarië met ongemeene bedrij vigheid werkt, om een Turksch-Bulgaarsch verdrag te sluiten. Hij zou van den andoren kant ook een verbond aangaan met Serbië en Montenegro. 2® reeks 1. Wincziers, in 36 m. 5 s. 2/5 2. Fischer, in 50 m. 54 s, 3® reeks 1. Cattanco, in 35 m. 27 s. 4/5 2. Legagneux, in 37 m. 38 s. 4/5 3. Ruggo- ronne, in 46 m. 25 s. 3/5. Reeds hebben meer dan 200.000 personen de vliegproeven bijgewoond. Koning Victor-Emmanuol heeft beloofd Zondag aanstaande de vluchten te komen bij wonen. MARKTPRIJZEN Aalst. 26 Sept. Hop. Markt vast, zon der veranderingenkoopers 70 fr. Assche, 27 Sopt. Tarwe 19,00 a 20,00 rogge 14,00 a 15,00 haver 17,00 a 18,00 aardap- pelon 7,00 a 8,00 boter 3,00 a 3,IS eieren 2,80 a 3,00 kiekens 2,50 a 4,00 konijnen 2,00 a 3,00; hesp 1,80; viggens 35 a 40; hop 65 a 100. Pollaere. De koers ingericht onder de bescherming van het gemeentebestuur, gaf den volgenden uitslag 1. Standaert V., Ninove 2. Jacobs, ld dergem 3. Wauters, Ninove 4. Standaert A., Ninove 5. Vital Carlier, Ninove. De sluiting van Karreveld Zondag 2n O'cfdb'ër zal de velodroom van Karreveld zijne poorten sluiten. Ter dier ge legenheid wordt een koers van 100 kilome ters ingericht. Voor dezen koers zijn reeds ingeschreven Cyriel Van Houwaert, de Belgische kam pioen Odiel De Fraeye, kampioen dor Vlaanderen, overwinnaar van den 3-uren koers, Zondag laatstleden Frans Verlinden; Van den Berghe, overwinnaar van den koers Brussel-Roubaix Spiessens. 2e in de 8-uren- koers Salès, de gekende Bresselsche rijder verscheidene goed befaamde Fransche rijders zullen ook uitgenoodigd worden. Velodroom van Thielt. Zondag en Maandag werd in de velodroom van Thielt een zes urenkoers betwist, in twee reeksen van drie uren. De uitslag was als volgt 1. Leon Buysse, Pitthem 2. De Vogelae- re, op 1 ronde 3. Dhaen, op 1/2 wiel 4. Criquellion 5. Pieter Nancy 6. P. Van de Velde 7. Hendrickx 8. Dossche 9. Kalk man 10. Reykroeck 11. Leliaert12. Te- vels 13. Leleu 14. Persyn ;15. Boulande. e premiën werden gewonnen als volgt iiaeck 3, Buysse 14, De Vogelaere 7, Boulande 2, Kalkman 3, Persyn 9 en Van de Velde 4. Tegen de kampioenen. In eene meeting van de bestuurders der velodrooms van de beide Vlaanders Moors lede, Meenen-Barakken en Kortrijksche Poort, Harelbeke, Thourout, Thielt, Meule- beke, Yper, Veurne, Everghem en Oost- Eecloo, werd besloten dat er in het vervolg geene groote sommen geld meer zullen be- 'aa'd worden om de inschrijving en de deel neming te bekomen van de gekende kam pioenen. die in 't algemeen in de velodrooms al ni -"er uitrichten dan de andere rijders. <1 liever in premies verdeeld wor de.. De vliegmeeting van Milaan. Uitslagen van den eersten dag. Ziehier do ui slagen van den eers'en dag Samenstelling derstanden. 1. FISCHER, 234 kilometers; 2. Rug- geronne, 230 klra. 3. Cattanéo, 195 kim. 4. Simon, 150 kim. 5. Robillard 6. Legag- naux 7. Aubrun 8. Wincziers 9. Cagno 10. Barra 11. Cheuret 12. Caille 13. Tyck 14. Thomas 15. Brégi 16. Aude- mars. Dagelijhsche prijs voor de langste vlucht zonder oponthoud 1. Ruggeronne, 70 kim. in 57 m. 2/5; 2. Fischer, 55 kim. in 56 m. 57 s. 3. Cat tanéo, 45 kim. in 37 m. 9 s. Groote snelheidsprijs (50 kim) 1® reeks 1Aubrun, in 35 m. 21 s. 2. Simon, in 36 m. 37 s. 3/5 3. Kuiler, in 41 m. 5 s. 2/5. De Gordon-Bennettbeker De wedstrijden voor de Gordon-Bennetthe kers der luchtvaart en van het vliegen, zul len do belangrijksto wedstrijden zijn van het achterseizoen. Engeland heeft to laat zijne inschrijving gezonden voor de luchtvaart. Voor het vliegen zal hot echter ove.' eene sterke ploeg beschikken, met Radley, Mac Ardle en Graham White. Voor Amerika is als vlieger nog enkel Curtis aangeduid. De twee andere vertegen woordigers moeten aangeduid worden na de afvalproeven van 26 Oktober. België is noch voor de luchtvaart, noch voor het vlie gen ingeschreven. Eene prachtige vlucht van Lanser Lanser, die op het vliegplein van Casteau eenige oefeningen deed, is met zijn toestel van Casteau naar Rebecq-Rognon gevlogen; na een kort oponthoud aldaar, vloog hij naar Sombreffe om er een vriend te gaan hegroe ten. Daar steeg hij voor de derde maal op en vloog naar het vliegplein van Namen, alwaar hij aan eene vliegmeeting moet deelnemen. Hij kwam er zonder ongevallen aan. De vlucht Parijs-Brussel Daar de eerste proeven niet gelukt zijn, hebben do komiteiton besloten do prijzen te laten bestaan, zelfs nu dat de Parijzer muni cipale raadsleden niet meer te Brussel zijn. WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat),- Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kosteloze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 27 SEPTEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provide Steden. Belgische leening r 3 2* r 3 3* r 3 2,5 Kongo uitkeerbaar. 4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1 Q/lO O Brussel 1902 ..II!!!!!! 2,5 Brussel 1905 2 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 1908 3,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852. 18982 St.-Gil lis 1904 3 St-Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 18733 18933 93.25 93.25 93.25 93.50 93i25 91.80 91.80 102.— 102.75 104^50 104 !75 97.60 100.75 101.25 93.50 93.75 104.— 91.50 92.— 88.— 76.50 7öl75 130.— 77.50 77.75 72.25 97.— 52.75 105.50 105.25 van M. Cam iel Praot, opticien-specialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 28 Sept., 15 ure Barometer 765°8 Thermometer 17°5 WindWest Vooruitzichtgoed weder. 1502 TE REKQW1EN ter stokerij St-Jozef. Aalst, (Schaapstal), goede sterke vaten, dienstig voor aal- of beirstukken. Goedkoope prijs. 3-3-2 Over 2e nemen. Over te nemen welgekalandeerde modewinkel gelegen in een der beste straten van Aalst. Voor inlichtingen zich te wenden ten bureele der - Volksstem te Aalst. 6-6 Men vraagt goede kleermakersgast, 3 fr. per dag of volgens bekwaamheid, bij Francois De Rybel-Sermens, Nieuwe Laan, 133,Vilvoorde. 6-6 Men vraagt goede kantwerkster, alsook per sonen om liet werk uit te geven. Zich te wenden bij V. Van Rossen-Ghysels, Denderhautem. 6-6 Men vraagt eene dienstmeid voor alle huis- vrork. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten bureele,Aalst. Men vraagt oe.no bovonméid, goede getuig schriften worden vcreischt. Schrijven aan het blad te Aalst, onder de letters J. B. V. WScn vraagt eene kindermeid, kunn* vlaamsch en fransr.h. Adres schrijven M. D. Bureel van De Volksstem te Aalst. Een huishouden zonder kinderen vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureele De Volksstem, te Aalst. Men vraagt vluggen buitenjongen, 20-22 jaar, 3 fr. daags te beginnen; aanbieden 1-3 ure, Oude Graanmarkt, 41, Brussel. Gevraagd. Eene dienstmeid, eene goede bur- gersKeuken kennendo. Zich aanbieden op het bureel Do Volksstem, Aalst. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. Schrijven: R. M. b'u- reeledcr Volksstem," te Aalst. Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, kasteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop eene groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen dries te Aalst. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 50 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgrond1, gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naar de Pieter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den heer Bernard Gocthals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat, te Aalst. Tc koop 2 schoone glazen kassen om op eenep toog te zetten, dienstig voor alle bedrijven, aan zeer voordeolige voorwaarden. Zich te bevragen ten bureele van 't blad, te Aalst. Te huren. Schoon en gerieflijk Magazijn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden bij den heer Deurwaarder J. De Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich te bevragen b(j Mejuffer' De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel; Te huren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in de Langestraat, Mijlbeok. Voor de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, brouwer, Molendries, te Aalst. VOOR uilsluitelijk samen gesteld uit 50 °/0 zemelen en 50 mólasse VRACHTVRIJ 15 fr. de fOOJc. ALGEMEEN AGENT A. DK vrkesh: Sinte Elisabethplaats, 19, Gent VOORTVERKOOPERS GEVRAAGD

De Volksstem | 1910 | | pagina 3