3 Jeu Laatst® Berichten lilooflarmöeüeso dagen SUCREMA Gebroed. Lagrange, Antwerpen 't Wit Stoopke van Jacques Reefs Stacisnieuws. Bij onze Katholieke Jonge Wachf SPORTNIEUWS Wielrij den Scliieten Rechterlijke Kronljk Tli. Stevens, Officlegia kwstesring Weerkundige waarnemingen bests melasse veeder Men vraagt ftEPARATIËN Te koop ANQUE CENTRALE GANTOISE BRANDKASTEN bS'VSNCEmri US, PAOLO Rigclo is de beste der cude genevers Bierbeek.Wanhopige daad. Giste ren nacht heeft zekere V... gepoogd zich den kals door te snijden bij middel van een keukenmes. De wanhopige lag sinds eenige dagen op het ziekbed gekluisterd. -Zijn toe- Stand is hopeloos. Vorst. Erge val. De schrijnwerkers- galt Lodewijk Behagel, wonende Haven piraat, is Donderdag in eenen bouw der Van Volxemlei van eene hooge stelling gevallen De man werd het rechterbeen en den rechter schouder gebroken en in bcdenkelijken toe- «tand naar het gasthuis gebracht. is het eenige echte Vieux Système. Antwerpen. Erg ongeluk. Gisteren namiddag, is op de Godfriedkaai. een stapel Bakken maïs omgevallen. Een 8jarig knaapje. Boontje van den schipper Van den Eede, dat juist' voorbijging, werd door eenen zak op iet hoofd getroffen. De arme kleine werd gevaarlijk gekwetst Zijn toestand is hopeloos. Daar de ouders van het kind met hun schip Daar Parijs moesten vertrekken, is het kind aan boord van het schip gebracht. COCO LI NE Depot voor Aalst en omlig gende, J. Simoens-Van der Straeten, Nieuw Straat, 62, Aalst. Brasschaet. Automobielongeluk. Ben automobiel der bestuurlijke diensten van Antwerpen, welke van de Hollandsche grens, waar een onderzoek gedaan was we gens eene bedriegerij, in zaak de paarden der karantijnstallen, is te Brasschaet op een Jaden boomezel gebotst. De automobiel werd erg beschadigd, docb de inzittenden bekwa men geen letsel. Sempst. Diefstal. Terwijl de echge- Booten Bosmans, van de wijk Linterpoort, met hunne zonen op hun land aan liet werk waren, zijn dieven in hunne woning gedron gen en hebben er uit een koffer eene som van 450 fr. gestolen. Boom.Drama.Een jongeling der gemeente, thans soldaat, kwam in de woning kijner verloofde, eene herbergiersdochter, en vond deze in gezelschap van een anderen jongeling. De afgedankte verloofde werd zoo kwaad, dat hij met een pintglas naar het meisje wierp. Dan liep hij buiten en sprong >n een potaardeput. Men moest lang werken «m hem op te balen eenigen tijd nadien kreeg de ongelukkige soldaat eene bloedspu wing en weldra was bij een lijk. Trappi6tenpeeën Vincart.Depothouders Ie Aalst O. TaeymansGroote Markt Ge broeders Delhaize en C™, MolenstraatAd. Delhaize en C'"e, Groote Markt. Mechelen. Diefstallen. M. Gauthier, apotheker, stelde sinds penigen tijd vast. dat bij bestolen werd. Hij verwittigde de pólicie en deze deed de koffers der moid onderzoeken. Men vond er eene grootè "hoeveelheid aller hande voorwerpen, dopr.deOneerlijke meid ten nadeele barer patroons ontvreemd. Proces-verbaal is opgemaakt. 'len nadeele van M. W,-;,, lampenmaker, is eene groote hoeveelheid koper enz. Jen. Een onderzoek is geopend. Banque Centrale Gantosse, Kaaml. Maat. Huring Brandkofi'ers 10 frs. 'S jaars. Zie annonce. St. Nt kol aas. Stoutmoedige diefstal. Donderdag nacht, tusschen 11 en 12 ure, er ingebroken bij August Wanto, Drie konin genstraat. De dieven hebben een vensier uit gesneden en zijn langs daar binnen gedron gen. Zij stolen al hel goudwerk en nog ver scheidene andere voorwerpen. Vrijdag morgend deed de policie een on derzoek. Vermoedens vielen op een 22jarige kerel der zelfde straat, zekere A. V. S Men deed eene huiszoeking en vond inder daad eene pijp welke hij Wanter gestolen was. De pijp werd aangeslagen. Men verwacht aanhoudingen. Hamme. Paard op hol. Donderdag namiddag, rond 3 ure, stond het rijtuig van de weduwe Van Goethcm, bakker, Meersch- «traat. aan de deur van Petrus De Keersmac- ker, gareelmaker, Kerkstraat. Deze laatste was bezig het paard een nieuwen toom op te «teken, toen het paard verschrikte. De Keers- maeker omverwierp en op hol ging. Het rij tuig liep hem over liet lijk, waardoor hij erg gekwetst werd. Twee geneesheeren moesten hem verzorgen. Het paard kwam terecht in de vilrien van XL Aerts, Hoogstraat. Deze werd verbrijzeld. Het hollend dier kon in de Geemstraat inge houden worden. Erpe. Brand. Gisteren is er branu ontstaan bij Emiel Van der Biest, watermo len, voorbij de kerk. liet vuur was uitgebro ken in een achtergebouw. De pompiers waren spoedig ter plaats en konden het vuur uitdoo- ▼en. De schade is door verzekering gedekt. De oorzaak der ramp is onbekend. Pamel. Het schrikkelijk tramongeluk. - Petrus Van Belle, liet slachtoffer van het trnmongoluk verleden Maandag alhier voor gevallen, is aan de beterhand. Indien, zooals men hoopt, er zich geene verkwikkelingen voordoen, kan men den ongelukkige in het loven behouden. Gent. Rijwielongeluk. Donderdag Damiddag, om 2 1/2 ure, kwam de 20 jarige schijnwerkersgast, Kamiel Van den Broecke, per rijwiel do Kuiperskaai afgereden, toen een wagen uit de tegenovergestelde richting kwam. De wielrijder wilde uitsteken, maar "Werd ten gronde geslingerd. Hij is in eene naburige woning verzorgd. Hij bloedde aan aangezicht en handen en kloeg van pijnen in den rechter knoesel. liet rijwiel was erg be •chadigd. Geeraardsbergen. Werkstaking Nauwelijks eeuige dagen geleden waren de werklieden der stekjesfabriek Bjl-Gampens aan bet werk gegaan, na een strijd van an der halve maand. Thans is de staking weder om uitgeborsten. Naar het schijnt zouden do werklieden willen onderhandelen, doch zou den de patroons weigeren... Koewacht. Erge hoefslag. Toen landbouwer De Pluck, van het Zand,Woens dag een nieuw paard wilde inspannen, kreeg hij er zulken hevigen hoefslag van, dat hij bewusteloos ten gronde bleef liggen. Dokter Verschuere verklaarde zijn toestand zeer erg. Men vreest dat Do Pluck het niet zal over leven. St-Gi Hes-Waas. Parket. Donderdag namiddag rond 5 ure, is het parket van Den- dermonde op het onverwachts alhier afge stapt om een onderzoek te doen, nopens het d >odelijk ongeluk waarbij het zoontje van Alois Calle, over eenige weken het leven verloor. Een tiental personen werden onder- boord. Sinte-Katharina-Heule. Brandrampen. De groote windmolen van Henri Van Gavere, toebehoorende aan Konstant Ver- caemer, van Kuurne, is door brand geheel vernield geworden. De toegesnelde pompiers konden nog enkel de omstaande vlasschelven en eene vlasfabriek vrijwaren. De schade, 10,000 fr. is door verzekering gedekt. Donderdag morgend is de vlasfabriek Cat- tebeke ten gronde afgebrand. Slechts eenige afhankelijkheden en machienen bleven ge spaard. Do schade beloopt ongeveer 30,000 frank en is door verzekering bestreden. Men vermoedt kwaadwilligheid. Rigolo is de beste der oude genevers. Gisteren avond hield onze Katholieke Jonge Wacht eene buitengewone vergadering om de aanstelling te vieren van een harer bestuurleden, den Heer Romaan Moyersoen, als Volksvertegenwoordiger van bet Arron dissement Aalst. De Schrijver der Wacht, M. Bernard Gort hals, hield eene treffende aanspraak, waarin hij den held van het feest geluk wenschte om do eer welke hem te beurt viel, en de hoop uitdrukte, dat de nieuwe volksvertegenwoor diger steeds zijne beste krachten zou inspan nen, tot het verdedigen der belangen van burger en werkman, tot het bestrijden der erfvijandon van onzen heiligen godsdienst en tot bet bewerken en bevorderen der belangen van het arrondissement Aalst. Spreker geeft ook eene korte opsomming van al het goede dat M. Moyersoen hier stichtto, in zake, de werkmanswoningen, de ouderdomspensioenen, onderlinge bijstanden, werkmanskringen enz., en zegt, dat M. Ro maan als gemeenteraadslid en schepene van Aalst, hier de algemeene belangen ter.hurle nam,'alsof het zijne persoonlijke saken gold. Na ook eene warme hulde gebracht te heb ben, aan de familie Liénart, besluit M.-Goet-- hals, dat' de Katholieke Jonge wachten steeds hel voorbeeld van M. Moyersoen mo gen volgen, den vijand-stout en vrank in dé oogen zien en nooit achteruitwijken waar bet de verdediging van het goede geldt. Hij biedt den gevierde een bloemtuil aan onder den kreet Leve ons bestuurlid, de heer Moversoeu Leve onze volksvertegenwoor diger I)e lieer Moyersoen bedankte de leden der maatschappij met eene harlolijke redevoering waardoor hij nogmaals te kennen gaf, dat hij len volle bewust is van de vereerende en gewichtige zending, hem door het kiezers korps van het arrondissement Aalst opgelegd. Hij gaf de stelligste verzekering zich steeds ewetensvol en gansch aan zijne vrienden verkleefd van zijn mandaat te kwijten. Dit zal hem zooveel te gemakkelijker vallen dat hij kan opzien, en zich zal schikken naar de voorbeelden hem gegeven door onzen acht baren ouden strijder M. Woeste en door den zoo diep betreurden Heer Baron Leon de Belhune. Daar hij zoo opvolgenlijk de blij ken van genegenheid geniet van do verschil- lige maatschappijen en volksinrichtingen der stad,vindt hij daarin den steun om in behoor lijk volbrengen van zijnen plicht to geluk ken. Ilij rekent op zijne kiezers en bijzonder lijk op de Katholieke Jonge Wacht, gelijk ook allen op hem en op zijnen bereidwiïligen onderstand mogen rekenen. Welhaast zal een vriendenmaal de leden der Wacht aange boden worden. handgeklap bekrachtigt Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Een dynamietaanslag te Parijs Verleden nacht is eene bom neergelegd voor bet huisn. G der Bercystraal te Parijs. Het huis, alsook de naburige: woningen wer den zwaar beschadigd. Er! zijn gccne gc- kwelslo. De minicipale bedienden hebben de over blijfselen van de bom verzameld. Een ernstig onderzoek is geopend. De dood van Ferrer De Londenscho policie is verwittigd ge- worJen, dat er ter gelegenheid van den ver jaardag der dood van Ferrer beloogingeu zouden gehouden worden Woensdag nacht werd hel voetpad en de ingang van het Spaansch gezantschap, ge heel rood geschilderd. De bedienden konden de verf nog niet alkrijgen. Men vreest on lusten. Het gevaar der vuurwapens. Be bakkerebaas, Kaspar, was to Zittan (Saksen), zijn geweer aan 't nazien, toen eensklaps eon schot afging. De kogel vloog door de vitrien en trof twee personen die zich op een voorbijrijdend Iramrijtuig bevonden, in liet hoofd. Beiden storten dood ten gronde. Het waren de hoogleeraar Goldberg en do bankbediende Jecker. Kaspar heoft zich gevangen gegeven. Eene lange ovatie sloot de vergadering, gedurende dewelke, puika muziekstukken werden uitgevoerd door het muziek der Wacht. Stedelijke Tentoonstelling.Juni - Juli 1910. Het schepencollege doet een warmen oproep lot al de handel- eh niiveraars, de ambachtslieden en stielmannen om eensgezind hunne medewerking te willen verleenen aan de stedelijke tentoonstelling, welke toeko mende jaar in onze stad zal gehouden worden Met dit doel zal er op Zondag, 23 October om 11 ure voormiddag eene eerste vergadering op het stadhuis worden gehouden. Geen twijfel of deze oproep zal talrijk be antwoord worden. Bij Ministeriëel besluit van 28 September laatst zijn de leergangen van Boom-en-Moes- teelt alhier terug toegestaan en zullen door do heeren De Glecq qn D'Haqse alhier in den hof- en miliciezaal ten sta^buize gegeven worden op de volgende Zondagen telkens om 8 3;4 ure 's morgends. Boomteelt: Groepteoteelt Zondag 13 en 27 Opt. 13.en 27 Np.v.- 11 en 25 Dec. 1911 15 en 29 Jan. 12 en 26 Feb. 12 en 26 Maart.' 9 en 23 April. 14 en 28 Mei. 4911 6 en 20 Nov. 4 en 18 Dec. 8 en 22 Jan. 6 en 40 Feb. Eon daverend deze woorden. De hoer Dcsiró De Wolf nam dan ook het woord en wees met fierheid op de eer, die de Katholieke Wacht te beurt viel in de Kamer ertegen woordigd te zijn door een harer be stuurleden.Nochtans schijnt hem dit nog niet voldoende en hij drukt de hoop uit, wel dra een tweede lid der Wacht, naar de Kamer te kunnen zenden, indien de katholieken van het arrondissement zich nauw aansluiten met eendracht werken tot het veroveren van een vierden Kamerzetel. Daarom doet hij een warmen oproep tot don onderlingen vrede en tot de eendrachtige werking van allo ware katholieken. Nogmaals bekrachtigde een daverend hand geklap deze vurige en welgemeende w oor den. Nu nam de heer Baron Lodewijk de Béthune het woord om zich aan to sluiten hij de vorige redenaars en steunde ook voor- namonlijk op de zoo noodige eendrachtige werking der katholieken tot het veroveren van een vierden Kamerzetel. DeH. Moyersoen nam eindelijk nogmaals het woord om den II. Do Wolf en den H. Baron de Bothuno to bedanken voor hunno gelukwenschen en hu aanmoedigende re devoeringen; en hij drul>le de vasto hoop uit van in 1912 het geluk te hebben hand in band met M. Baron de Bethune de volkskamer te mogon binnentreden De ronde van Frankrijk 1911. Deze groote baankoers zal van 2,len tot 30»K?n juJi ïpii betwist worden. Het reglement heeft belangrijke wijzigin gen ondergaan. Voor wat de prijzen betreft, zijn deze als volgt vastgesteld geworden Voor de ritten tot 300 kilometers, 400, 200, 100, 100, 60, 40 en 40 fr. Voor de ritten tot 350 kilm. 450, 225, 125, 100, 100, 50, 50 fr. Voor de ritten tot 400 kim 500, 250, 125, 100, 100, 100, 100 fr. Voor de ritten tot 450 kim. 550, 275, 150, 125, 100, 100, 100 fr. Voor de ritten tot 500 kilm. 600, 300 175, 150, 125, 100, 100 fr. Voor de algemeene klasseering worden de prtjzen als volgt verdeeld Aan den 1.5000 fr. 2. 2000 fr. 3. 1000 fr.,; 4. 500fr. 5. 300 fr. 6. 200 7. 150 fr. 8. 150 fr. en aan de volgende tot en met den 25* elk 100 fr. Ook aan de ril'eu is er verandering ge bracht, en deze zullen nu betwist worden in de volgende orde Parijs-Duinkerke (350 kim.) Duinkerke- Longwy (413 klrn.) Longwy-Belfort (331 kim.) Belfort-Gharaonix (346 kim.) Cha- monix-Grenoble (374 kim.)Grenoble-Nizza (348 kim.) Nizza-Marseille (335 kim.) Marseille-Perpignan (325 kim.); Perpignan- Bagnières di'. Luchon (289 kim.) Bagnières- Bavonne (326 kim.) Bayonne-La Rochelle (453 klrn.) La Rocbelle-Brest (480 kim.) Bresl-Gherbourg(405 kim.); Cherbourg-Le Havre (300 kim.) Le Havre-Parijs (317 kl. Er zijn dus 15 ritten en meer dan 5500 kilometors af te leggen. Zondag den 16 October om 2 uren namid dag Groote Gerrebolling naar een vet 6chaap bij Alfred Vereeckf*n.Mijlbeek, Langestraat Rechtbank van Audenaerde ONTAARDE DOCHTER. Pauline F- i.-et. van Sfrijpen, dio op 14 September 1910, aangehouden word, onder betichting van erge slagen aan hare moeder. 88 jaar oud, is heden verwezen geweest tot 8 maanden gevang en 100 fp. boet, met on- midd"liike aanhouding Hij is door het ongeluk zoo erg gesteld, dat men vreest dat hij zinneloos zal worden Dynamietaanslag tegen een expresotrein Tusschen do de station van Beutlien en Chorzow (Duitschland) is eene dynamietkar- does ontploft, juist toen een expresstrein er over heen reed. De machinist werd aan het hoofd gekwest door de glasscherven. Bijna al de rui»en van den trein werden verbrijzeld. Een oproer in China. Cit Peking wordt gemeldt, dat 500 sol daten, deelmakende van de grenstroepen, aan het muilen gegaan zijn en zich met de benden van Lamaï vereenigd hebben. Zy hebben Chung-Tien, ten Noord-Westen van Yan- nam ingenomen, Gouvernementstroepen zjjn ter plaats gezonden. Men denkt dat de vrede spoedig zal her steld zijn. De cholera te Londen In het Royal Free Hospital, to Londen, is zekere Hudson overleden, na twree dagen verblijf aldaar. De man bezweek aan eene ziekte, welke veel gelijkheid bad met de Aziatische cholera. De geneesheeren hebben het lijk doen be graven, na er eenige ingewanden van geno men te hebben om ze te otiderzoeken. DE PLAATS VAN VOORZITTER DER RECHTBANK VAN OUDENAARDE. Vier magistraten vragen do plaats van voorzitter der rechtbank van eersten aanleg te Oudenaarde, opengevallen door het over lijden van den heer Léger. Het zijn do hee ren Van Lierde, ondervoorzitter bij deze rechtbank Van Ginderachter, rechter te Dendermondo Van Ackere, substituut te Gent en De Ruyck, onderzoeksrechter, idem. Hof van beroep van Gent ADVOKAAT-GENERAAL. Men zegt, dat de heer Firmin Van den Bosch, die naar Egypte vortrekt, als advo- kaat-generaal zal vervangen worden door don heer Schramrae, prokureur des koniugs, te Dendermonde. MARKTPRIJZEN Aalst. 14 Oct."— Hop. Markt kalm prijzen onveranderd, koopers en verkoopers kan 79 SO fr. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gesteld beesten 581: Vette koeien. 56; jnclkoeicn 00 groote ossen 0 jongeosfen 215; vaarzen ,219; stieren 91 varkens 618 kalveren magere beesten schapen Geeraardeberpen 14 Oct. Tarwe do 100 kilos 20,50 Masteluin 15,00; haver 21,50; Rogge 13,50boonen 22,50Aardappelen 8,00; lijnzaad 33,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 3,24 a 3,26 eieren per 25, fr. 3.50ruw vlos 0.94. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop cn verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van eoupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 13 OCTOBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Proving Steden* Belgische Jeoning le r 3 - 2« r 3 - 3* r Kongo uitkoerbaar. Kongo (Loten) Annuteiten Gemeentekrediet. 2,5 4 3 1868 3 Buurtepoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlccht 1907 8,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 1905 2 Zeehaven Charleroi 19053 Gent 1896 2 Eisene 18808 19083,5 Laken 19023 Luik 1860 3 1897 2 1905 2 Mechelen 188*53 1897 3 Oostende 1852 189 82 St.-Gillis 1904 8 St-Joos-ten-noode 18818 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 8,5 Doornik f50 fr.)9 Verviers 1873 3 1893 3 93.— 93.— 77.25 99.50 94.25 91.70 91.75 103.25 89.95 89.65 98'95 89.25 101.50 92.75 104.50 91.50 77.25 87.75 87.70 87.— 87.— 86.50 91.80 102J5 77.— 88.— van M. Caiuiel Praet, opticien-specialiste Lange Zoutstfajt, 0 Aalst, 14 Oct., 15 uro: Barometer 773 Thermometer 11*3 Wind: noor»l-oost Vooruitzichtgoed weer Lijnmeel Katoenmeel Voedepkoeken Lp.VBRANCinns voor het Ministerie van Landbouw Algemeen Depothouder voor Aalst cn omliggende M* Ed. Van den Steenef Datnkaai. AALST. Landbouwers Indien gij u wilt voorzien van plantaardappelen echte Hollandsche (Friesche) genaamd (Krugers) en (Industrie) afkomstig uit de zware kleigron den, wend u in volle vertrouwen tot het huis Placide DE WINTER-MEERT, Zaadhandelaar, Gerrardsbfrgrchk Steenweg, 184, Aalst. Gewaarborgde kwaliteit getuige daarvan do uitslagen dit jaar door de landbouwers van Aalst en omliggende bekomeu. Levering van goede keuken-aardappels op staal. Eene meid van den buiten vraagt plaats voor alle werk. Adres: bureel der Volksstem, Aalst. 2. Men vraagt eene dienstmeid voor alle huis werk. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten bureele,Aalst. Men vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan hot blad te Aalst, onder de letters J. B. V. j Landbouwers E Koopt owe pJantaardappelen, zooals Krügers cn Industriels bij de Gebroeders PYCK, Dam- kaai, 30, AaJst. Deze aardappelen zijn afkomstig uit Friesland en hunne opbrengst is verzekerd. van Haaimachlenen ALLER STELSELS MERKEN worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werkhuizen der Maatschappij SINGER AALST, 9, Albert Liénartatraat, SPOEDIGE BEDIENING GOEDKOOP Plantaardappelen van echten oorsprong zijn van heden af te be komen bij J.-B. WELLEKENS, Zoons, Burge meesterplein, (nabij de Houtmarkt), Aalst. Twee schepen zijn reeds deze week aangekomen. Te koop. Jachthond, wel gedresseerd, tv;:? jaar oud, bij Petrus Van Maldercn, boschwach ter, te Maienzele. 3-3 Te koop een goed trekpaard, zich te bevragen te Wieze, Dorp, in den Paardenmolon. 3-1 105.25 Het beste adres Kaas-Koffie Rechtstreeksche aanvoer vette Goudschc kaas 1,75,1,70, l,63pr kil.Commissie (bollen) 1,60 en 1,30 per kil. franko met 10 k 15 kil. Beste Hof- andscne Koifle 1,55,1,65, 1,75, 1,80 1,85 1,95 pei dl. baaltjes van 5 kil. franco. Eerste zeudint emboursement. Adres HOOFDHUIS ROMANAI, Antwe'psn NAAMLOOZB MAATSCHAPPIJ KAPITAAL 1 5 MILJOEN FR. KOUTER, 20, GENT, BEURSORDERS Uitwisseling van vreemde bankbiljetteu en munten, Koepons Voorschotten op titel3 In bewaarneming van waareen. VERHURINGS- TARIEFDER Afmetingen binnen "8 vC •O met. met. met. A 0,12 0,1Ü 0,57 U 0,12 0,30 0,57 0,24 0,20 0,57 0,37 0,15 0,57 D 0,31 0,21 0,57 E 0,31 0,35 0,57 F n,52 0,55 0,57 G 0,58 0.62 0,57 H 0,78 0,62 0,57 HUURPRIJS "FT 10 14 17 20 30 45 50 80 FF 25 35 45 50 75 11E 125 200 Do «aat der brandkasten is alle werkdagen open van 9 tot 12 1/2 ure en van 2 tot 3 1/2 ureden zaterdag van 81/2 ure tot 's mid dags. BLEEKE KLEURENdpn ELIKIR,. CONFITUUR wirnoEi, fEUHMiTHEKie. (MOEI OPOEDIOE #ta«7ELLHSQ. pa*»* esra iuuidbouii Tdueuti* Orouin ttaiMrf

De Volksstem | 1910 | | pagina 3