Laatste Berichten Priesterlijke benoemingen. PETITBEÜRRE SPORTNIEUWS Wielrij tien Assisenhof van Oost-V tra der en. "Vliegen. Koottoall Aan (le Werklieden, Breuklijders MARKTPRIJZEN Xli. Stevens, Officieeie kwoteering waarnemingen Men vraagt Te koop Te huren St Amandsberg. Een sehoone gendarm. De polieio heeft Zondag nacht een kerel aaogehouden, die zich uitgaf voor gen darm en proces-verbaal wilde opmaken tegen de herbergiers, die te laat opbleven, 't Is ze kere Désiré C..., 24 jaar oud, geboren te Overmeire, landlooper van beroep. Onlangs bad hij ten nadeele van den landbouwer Bul- tinck. te Destelbergen, eene veers van 400fr. gestolen en voor 200 fr. verkocht ook heeft hij nog verscheidene andere diefstallen «p het geweten. De sehoone gendarm is ter beschikkin; van het gerecht opgesloten. Destelbergen. Erge zaak. Een veer tiental dagen geleden werd de 10 jarige Flavia De K..., van Heusden, op de wijk Eenbeek-Einde, te Destelbergen, door zeven kerels aangerand en erg mishandeld. liet meisje kon met moeite te huis geraken en heeft nu, na verscheidene dagen bedlege rig te zijn geweest, eene klacht neergelegd. Het gevolg dezer klacht was, dat reeds 6 personen aangehouden en gevankelijk naar Gent gebracht werden. Twee andere plichtigen zullen ook aange houden worden, indien zij het op dit oogen- blik nog niet zijn. Deze zaak heeft te Destelbergen eene ge makkelijk te begrijpen opschudding verwekt. Zottegem. Trein ontriggeld. De trein 1916, 's avonds om 8 ure 14 uit Gent naar ?s Gravenbraken vertrekkende, is in de statie van Zottegem, door het breken van een wissel ontspoord. De lokomotief, de tender en vier rijtuigon sprongen uit de riggels en werden erg bescha digd. Een hulplrein, bestaande uit eene lokomo tief en twee groole laadwagens is uit Gent verzonden. Alles bepaalt zich bij stoffelijke schade, gansch den avond heerschte er groote ver warring op de lijn. Overleden. De echtgenoote Ketsman, geboren Van Gleernputte, die op 4a,n Oktober laatstleden, door haren stiefzoon Karei Kets man, mot een revolverschot gekwetst werd, is thans aan de gevolgen bezweken. Audenaarde. Schielijke dood. Dijns- dag morgend, bevond M. Arthur Vertongen, conducteur van bruggen en wegen, zich in zijne bureelen, toen hij schielijk overleed. Zijne bedienden namen hem op, doch do man was reeds een lijk. Hij was aan een bloedopdrang bezweken. Wetteren. Ongevallen. Dijnsdag na middag, rond 2 ure, is in de fabriek van den heer Beernaerts, ter wijk Overbeke, alhier, een saaskelel gesprongen. De slag was zoo lievig dat alle werklieden verschrikt bui tensprongen. De werkplaats werd erg be schadigd, want benevens al de ruiten, werd ook het plafond aai; stukken geslagen. Ver scheidene werklieden werden door den ko kende pap erg .verbrand en ter plaats ver zorgd. Twee van hen, inwoners van Massemen, moesten bij hoogdringendheid bij den heer Dr Van Sande gevoerd worden, benevens brandwonden hadden zij ook nog kwetsuren door de stukken van den gesprongen ketel. Na verpleging zijn zij huiswaarts gevoerd. De schade is groot. Denzelfden namiddag, gebeurde er aan de Zandstraat, alhier, bijna eqn erg ongeval. Eene drijwielkar geladen met kasseien, be stemd voor de nieuwe baan van Wetteren naar Dcndermonde, is op het onverwachts aan *t deinzen geraakt en met volle geweld op een dor huizen der kinderen De Meester gebotst, tusschen deur en venster. Dit laatste werd verbrijzeld en zonder de krachtdadige tusschen kon >s van eenige toeschouwers zou den er voorzeker persoonlijko ongelukken te betreuren geweest zijn. Alles bepaald zich thans bij stoffelijke schade. Me! dort. Houtmijt afgebrand. Ver leden nacht is eene houtmijt, toebehoorende aan Philemon Elraert, van het Dorp, en heb bende eene waarde van 350 fr., door brand geheel vernield geworden. Er is verzekering. De oorzaak i- onbe kend. Ternath. Koe gestolen. Op liet ge hucht Sempst, hebbeu ongekende dieven Maandag nacht uit eenen meersch eene koe, toebehoorende aan Petrus Geerinckx, ge stolen. Men heeft geen spoor der dieven. Hammo. Brand. Woensdag rond den'middag, is door eene naphte ontsnapping, brand ontslaan bij den huurhouder Van Dries- sche. De pompiers, geholpen door de gebu- ren, konden do vlammen uildooven. Do schade is door verzekering gedekt. Dcndermonde. Dijnsdag morgend werd de policie verwittigd dal zekere Enuel V.. R..., zijne moeder mishandelde. Omnul- delijk begaf een agent er zich l*.-nen, en stel de vast dat de ontaarde zoon dronken was en reeds verscheidene ruiten had uitgeslagen. De agent nam hem mede en de kereld werd inliet sladsgevang opgeslolen om zijne roes uit te slapen. Proces-verbaal werd togen hem opgemaakt. Brugge. De zaak van het spelen. Het is Donderdag aanstaande dal to Brugge voor de boetstraffelijke rechtbank dc zaak zal op geroepen worden van liet S) :,len. waarin de leden van liet komiteit van den club van de kursaal van Oostende zijn betrokken, zoo als overigens do leden van het comil it van de club van de kursaal van Blmkenberghe. De leden van het comiteit van Oosle.ide namen geen advokaat, z.ij zullen zich verge noegen eenige verklaringen af te lezen. Cotircelles.Tusschen broeders. De gebroeders Frans, Hendrik en Emicl S..., leefden sinds lang in veete wegens eene ver deeling van goederen, zich ontmoetende in eene herberg der St. Lambertplaats, kregen zij twist Frans S..., greep een pintglas en verbrijzelde het op het hoofd van zijn broeder Emiel. Deze werd erg gekwetst. Romedenne. Familiedrama. Maan dag avond kreeg Aimé Chevalier 26 jaar oud, twist met zijnen schoonvader, Jean Smul ders, 52 jaar oud. Zij begonnen te vechten en poogden zich wederzijdsch te verwurgen Chovalier stortte schielijk neder om niet meer op te staan. Hij was de keel toegenepen en alle pogingen, om hom tot het leven terug to roepen, bleven vruchteloos. Smulders is in vrijheid gelaten. La Louvière. Moordpoging. Maan dag nacht kregen twee mijnwerkers wegens eene oude veete twist. Eender mijnwerkers P..., genaamd, bracht zijnen tegenstrever met zijne pich verscheidene hevige slagen op het hoofd toe. Het slachtoffer, die maar het linkeroog goed had, wordt het zintuig ver nield. De dader is aangehouden. Blanc-Misseron. Door eenen transmis- sieriem medegesleept. De 15 jarige Philip pe Tribaut, is in de werkhuizen van Blanc Misseron door eenen transniissieriem mede- gesleept geworden. De ongelukkige werd de beide armen verbrijzeld en klaagt nog over inwendige pijnen. Bergen. Erg verbrand. Een kandi daat-briefdrager, Gaston Menu genaamd, wierp in de statie eenen pot kokenden lak om, De jongeling kreeg een deel over de beenen en werd erg verbrand. Framerles. Doodelijhe val. Een 15- jarige knaap, Jean Delachasse, was op den 6tortheuvel van de mijnen van Agrappe klommen. Eensklaps verloor hij het ev wicht en rolde naar beneden. De knaap werd vreeselijk gekwetst en in bedenkelijken toestand opgenomen. Viesville. Kind verpletterd. Het 3 jarig zoontje van den landbouwer Molle, dat achter de kar van zijnen vader liep, strui kelde en rolde onder de wielen. Het arme kind werd het hoofd verpletterd en bezweek kort nadien. Braquegnies. Arme sinnelooze. Een mijnwerker, Azorne Benedikt, gaf sinds het overlijden zijner vrouw teekens van zinsver bijstering. Maandag was hij niet te zien en ook giste ren werd hij nergens ontdekt. 's Avonds vond men zijn lijk Dabij den op haler van Bracquegnies in de vaart drijven. Men denkt dat de arme man zich gezclf- moord heeft. Hasselt. Tusschen soldaten eri burgers. Maandagnacht, is een bloedig gevecht ontstaan tusschen burgers en onderofficieren van het llKt® liriieregiirient. De onderofficioren maakten ~an bnnne wa pens gebruik, terwijl de burgera met stokken en knuppels sloegen. Een ingenieur werd door een der onder officieren aan den neus gekwetst. De policie heeft de wapens der onderofficieren aange slagen en de krijgsoverheid verwittigd. AarI enMoorddadig gevecht. Verleden nacht is hier een gevecht ontstaan tusschen eene bende Italianen welke in de omstreken van Aarlen werken. De messen werden ge trokken en toen de policie tusschenkwam bleven er verscheidene vechters ten gronde liggen. Een hunner was zoo erg gekwetst, dat hij Maandag in liet gasthuis bezweek. De moor denaar is aangehouden. Quiévraln. Door eenen trein gedood. Nabij de statie van Quiévrain, heeft men gis teren morgend, het vreeselijk verminkt lijk g 'vonden van Jules Delvienne, handelbe- diende, 51 jaar oud, wonende te Sl Sauveur. Men weet niet hoe de ongelukkige op de baan geraakt is. Algemeen wordt gedacht dat de man uit eenen trein zal gevallen zijn. Pet* telefoon en teiegp»of« Bijzonderen dienst van DE VOLKSSTEM» De mijnramp van Siegfried Een werkman en twee leden van het red derskorps, die poogden do lijken der veron gelukte mijnwerkers to bereiken, zijn de slachtoffers hunner zelfsopöfferingj geworden en ook omgekomen. Er moeten nu neg twaalf lijken in den put liggen. De Franschen schieten op een Duitsciie luchtbal. Zondag was de Duitsche luchtbal Prins Adolf, te Sarrebruck opgestegen. De luchtbal dreef over de Fransche grens en van het fort van Verdun, werd naar de luchtbal geschoten. De luchtreizigers wierpen ballast uit, en kwamen zoo in eene windlaag, welke hoD naar Duitschland terugvoerde. Het proces Crippen-Le Nève. Gisteren morgend is het proces Grippen- Lo Nève begonnen. Miss Le Nève die niot beschuldigd wordt van medeplichtigheid, verschijnt niet. Hare zaak zal afzonderlijk behandeld worden. Zij zal terecht staan om met een moordenaar gevlQcbt te zijn Admiraal Canido dos Rei6 zou vermoord zijn Uit Lissabon wordt gemeld dat vijf perso nen aldaar aangehouden zijn, onder betich ting van moord op M. Candido dos Reis. Eene mijn in brand In de koolmijnen van Sarstodo, nabij Hil- desheim, Duitschland is ton gevolge eener grauwvuurontploffing brand ontstaan, Twee mijnwerkers werden doodbovengohaald. Een andere werd erg gekwetst bovengebracht. Dertien mijnwerkers zitten nog in de mijn opgeslooten. De patriark van Lissabon herkent de Republiek De patriark van Lissabon heeft aan den minister van Juslicie een schrijven laton^c- worden, waarin hij de Portugeesche Repu bliek herkent. De cholera maakt voortdurend slachtoffers Te Napels werden in de laatste 24 uren, nog 6 nieuwe SCTa»*n van cholera vastge steld. Drie lijders bezweken aan do vreeselijke smeUiekte. In de Napolitaansche provinciën werden 14 gevallen vastgesteld. 4 personen bezweken. Luccheni wordt zinneloos Luccheni, de moordenaar der keizerin van Oostenrijk, die te Geneve zijne straf uitboet, is Dinsdag morgend schielijk zinneloos ge worden. Tien mannen waren noodig om do man te binden. Gifmengers veroordeeld Een hoeveknecht, Bernard Ainand is te Perig-iieux aangehouden, onder betichting zijnen baas, de landbouwer Jan Gautier ver giftigd te hebben. Met drie 6londen zij gisteren voor het assisenhof der Dordogne terecht. Vrouw Gautier werd tol levenslange opsluiting ver oordeeld. De andere betichters tot twintig jaar dwangarbeid. Velodroom van leperem. Op 21 Oogst werd op dezen velodroom eon koers betwist op 60 kilometers, achter tan dems, tusschen Van Houwaert, Van den Ber- ghe en Buysse. Van Houwaert en Van den Bergho vielen in de aankomsllijn en gleden zonder rijwiel over de eindstreep. De klasseering wrerd ala volgt gegeven 1. Van Houwaert 2. Van den Bepghe 3. Bujsse. Van den Berghe heeft thans Van Houwaert uitgedaagd in een achtervolgingsmatch in twee reeksen van 15 minuten, voor een inaet van 1000 frank. Van Houwaert heeft den handschoen opge nomen en do match zal nu op 30 Oktober op den velodroom van leperen betwist worden. Verder zal er ook nog -eene koers van 40 kilometers plaats hebben roor 'beroepsrijders, in 2 reeksen van 20 kilometerd. Prijzen 100, 75, 60, 40. 30, 20 en 10 fr. Er zijn ook 10 geheime premiën en 10 regelmatige premiën. Bisdom Gent. Wij vernemen met genoegen, maar ook met zekere treurigheid, de benoeming van K. H. Onderpastoor Van den Abeele, als Pastoor te Boilelaere, gemeente van ÏP'X) zielen. De St Martenskerk verliest inderdaad in hein een hun r beste predikanten en een der gunstigste Dij <h bevolking gekende priesters. Om zich rekenschap te geven over zijne p ularitoit, hoeit men slechts le berdenken mie zijn biechtstoel bestormd wrerd door de menigte en boe het volk toestroomde naar de kerk, toen er geweten wprd dat den E. II. Van den Abeele zoude prediken. Wij wenschen den ieverigen priester geluk pn bedanken hem hartelijk voor al hei I welke hij hier stichtte. Naar alle waarschijnlijkheid zal de zaak van Wetteren, de moord op het kleine meisje. Maandag aanstaande niet voor de rechtbank opgeroepen worden. Alleen de dubbele moord van Nederhas- selt, waarvan de heide betichten krankzin nig werden verklaard, zou dus op de rol slaan. Legagneux geeft het niet op Uit Parijs wordt gemeld dat Legagneux zuimens is Zondag aanstaande opnieuw den tocht Parijs-Brussel-Parijs zal wagen. 't Moet dus zijn dat hij en Martinet niet erg gewond worden. Te Lokeien Zondag laatst greep er te Lokeren op het ruim plein van den footballclub eenen prachtigen match plaats tusschen den Racing II van Wetteren en Footballclub I van Lo keren. Niettegenstaande de straffe verdediging der Lokerscho footballers, konden deze liet toch niet volhouden tegen onzo Wettersche aankomende kampioenen en wierden, na een hevigen strijd geklopt met 4 goals tegen 2. Te Brussel en ook elders zijn er vele werk lieden die aan eene breuk lijden. Spijtig genoeg bieden die breuklijders zich gewoon lijk te laat aan om in St-Henricus'geslicht te Antwerpen en andere gestichton verzorgd te worden. Dikwijls kunnen dan de breuk lijders niet meer genezen, omdat er zich intusschentijd erge verwikkelingen hebben voorgedaan. Daarom zouden er de werklieden moeten voor zorgen zich bijtijds aan te geven, wan neer zij nog werken kunnen en er geen ander ongeval hen heeft verplicht. Als hunne beurt dan gekomen is, dan zouden zij naar het ge slicht kunnen gaan om er zich te laten ver zorgen. Dus, werklieden, breuklijders, niet wach ten tot dal de nood dwingt. Aalst. 19 Oct. Hop. Markt kalm, prijzen in afslag, verkoopers 72.50 fr. Brussel, 18 oct.Varkensmarkt te koop 380, prijs de kilo op voet 1,05 a 1,20. Anderlecht, 18 oct. Vcrkensmarkt, te koop 3267, prijs per kilo op voet 1,00 a 1,16. Assche, 18 Oct. Tarwe 19,00 a 20,00; rogge 14,50 a 15,00 haver 17,00 a 00,00 aardap pelen 7,00 a 8,00 boter 2,80 a 3,18 eieren 3,25 a 3,50 kiekens 3,00 a 4,00 konijnen 2,00 a 3,00; hesp 1,80; viggens 35 a 40; hop 70 a 90. Ninovc, 18 Oct. Tarwe 19 a 20; rogge 15 a 16; haver 17 a 18 gerst 00 a 00koolzaad 00 a 00 boonen 00 a 00 aardappels 8 a 9 boter 3,25 a 3,40 eieren 3,75 a 4,00viggens 60 a 65. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst, Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 18 OCTOBER. BEURS VAN BRUSSEL. Icon van Staat, Provin., Steden* Belgische leening 1® r 2® r 3" r Kongo uitkeerbaar. 4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Andorlecht 19Q73,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 Brussel 1902?3.I M 8.5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19058 Gent 18962 Elsene 1880.3 19083,5 Laken 1902. 3 Luik 1860 3 1897 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 -- 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noodc 18813 Schaarbeek (T00 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.) 3 Verviers 1873 3 1893 3 93.— 93.20 93.— 77.30 93.25 9L80 102.7; 89.25 89.60 104.75 99.— 92.75 van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Lange Zoutstraat, 6 Aalst, 19 Oct., 15 uro Derde koop. Een porceel Meerseh, gelegen te Vlierzole, Langeboscli, sectie B, numtter 380», groot 16 aren, palende Oost David Do Zwaef, Zuid cn West Kduanl Yandevogliel en Noord Jan-liaptists Danckaert. Vierde koop. Een Bosch, gelegen le Vlier zole, op den Kapdlokauter, sectie C. nummers 170 e:t ITOris, grootl) aren,palende Oost den heer Van Ginderachter, Zuid de erven Liónart, West de kinderen Focqueten Nuord de rede. OPENBARE VERROOPING van twee sciioono "Woonlitiizen met Mof tci Aal si, Keizerlijke Plaats De Notaris DE GHEEST to Aalst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Eerste Koop.Eon schoon en groot Rente niershuis, hebbendo salons, verandah, keuken en grootcn hof, uitkomende met groote koetspoort op de Keizerlijke Plaats, geteekend nummer 42, houdende van de eene zyde aan een huis van den heer Francois Heyvacrt, van de andere zijde aari liet huis onder koop twee en van achter aan den hof Tan voornoemden heer Heyvacrt. Tweede Koop. Een schoon Renteniershuis met hof, gestaan en gelegen ten voorhoofde aan «le Keizerlijke Plaats, geteekend nummer 40,hou dende van de eene zijde aan het huis onder den eersten koop, van de andere zijde aan Dame Cappuyns-Possemiers, en van achter aan den hof van don heer Francois Hey vaert. Öniniddelijke ingebruikt reding. N. B. De huizen mogen bezichtigd worden alle Dijnsdagen en Donderdagen der week van 9 tot 11 uren voormiddag. ZITDAGEN Instel, Donderdag 6 0cUjb 1910 Verblijf, Donderdag 20 ten 4 uren namiddag, ter herberg A la Placb lMt-KHiALE bij den lieer Frans Van Mossevelde, bij don heer Frans Van Mossevelde, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Barometer 756 Thermometer 12°5 Windzuid-west Vooruitzichtregenachtig OPENBARE VERKOOPING van beste ZAAILANDEN MEERSCH en BOSCH in dc gemeente Vlierzele. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeko van wie het behoort, op Vrijdag 21 October 1910, om 2 uren namiddag, ter her berg van den heer Vital Lammens, tc Zonnegem, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een welgelegen perceel Zaai land, gelegen te Vlierzele. op den Hoogkauter of Kapellekauter, sectie C, deel ten Westen van nummer 20Cq, met eene grootte van 29 aren 25 centiaren, palende Oost Edmond Van Ilerpe, Zuid Theophiel Schockaert, West den lieer Ver- straeten, Noord de Straat. Boomprys fr. 100 Tweede koop. Een perceel Zaailand, dien stig voor bouwgrond, gelegen te Vlierzele, op het Boscliveld, sectie B, nummer 392d, groot 31 aren 70 centiaren, palende Oost de straat, Zuid dame wed. Libbrecht, West David De Zwaef en Noord August De Mil. 1502 Landbouwers Indien gtj u wilt voorzien van plantaardappelen echte Hollandsche (Friesche) genaamd (Krugers) en (Industrie) afkomstig uit de zware kleigron den, wend u in volle vertrouw en tot het huis Placide DE WINTER-MEERT, Zaadhandelaar, Geerardsbergsche Steenweg, 184, Aalst. Gewaarborgde kwaliteit getuige daarvan de uitslagen dit jaar door de landbouwers van Aalst en omliggende bekomcu. Levering van goede keuken-aardappels op staal. Men vraagt goede lacetwerksters om te huis te werken, te bevragen by Victor Van Kossem, te Denderhautem. 6-4 IHcn vraagt eene meid, kunnende allo werk, goed loon, zich to bevragen Lange Zoutstraatj 22, Aalst. 6-4 Gevraagd bekwame chauffeur, om met automo biel te rijden zich te bevragen dagblad De Volks stem, Kerkstraat, 9, Aalst. 2 Terstond gevraagd bekwame pantoffelmakers bij Martin De Beul, Hertstraat, Aalst. 3-1 Ben vraagt bovenmeid van stillen aard, goed kunnende de tafel dienen en naaien. Zich te bevragen bij M. Boeyé, BrusselschestraaL 57, Aalst. Goede getuigschriften worden ge vraagd. 3-1 Men vraagt eene dienstmeid voor alle huis werk. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten burecle,Aalst. Men vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan hot blad te Aalst, onder de letters J. B. V. Een huishouden zonder kinderen vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken. Tegen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureele De Volksstem, te Aalst. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gevraagd als kindermeid. SchrijvenR. M. bu reele der Volksstem,» te Aalst. Men vraagt eene kindermeid, kunn® vlaamsch en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel van Do Volksstem te Aalst. Landbouwers Koopt uwe plantaardappelen, zooals Kriigers en Industriels bij do Gebroeders PYCK, Dam- kaai, 30, Aalst. Deze aardappelen zijn afkomstig uit Friesland en hunne opbrengst is verzekerd. Te koop bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, isteel te Gijsegem gerariums, solvias enz. aan 15 de honderd minste levering. Te koop eene groote hoeveelheid goed hooi zich te wenden tot den heer Max Moens, Molen dries te Aalst. Te koop 2 sehoone glazen om op eenq toog te zetten, dienstig voor alle bedrijven, zeer voordeelige voorwaarden. Zioh te bevraga ten bureele van 't blad, te Aalst. Te koop een deel grond inhoudende 32 aren 56 centiaren, allerbest geschikt voor bouwgynd; gelegen in de nieuwe aangelegde straat, leidende van den Ledeweg naardePieter Couckestraat, (3 kanten bouwgrond). Zich te bevragen bij den lieer Bernard Goethals, bouwkundige, gezworen landmeter, Sluyerstraat. te Aalst. Plantaardappelen van echten oorsprong zijn van heden af te be komen bij J.-B. WELLËKENS, Zoons, Burge- meesterploin, (naby do Houtmarkt), Aalst. Tweo schepen zijn reeds deze week aangekomen. Te huren 2 kamers, voor stille menschcn. 10 fr. in do maand bijz. ingang. Goed water. Te bevragen in 'tSchaliënhuis, Burgemeestersplein, 1, Aalst. Te huren een gerieflijk huis dienstig voor her berg, gelegen in do Langestraat, Mijlbeek. Voor de voorwaarden wende men zich tot den heer Max Moens, brouwer, Molendries, te Aalst. Te huren. Schoon en gerieflijk Magazyn, 3 verdiepen, dienstig voor allen handel, gelegen Lange Ridderstraat, Aalst. Voor den sleutel zich te wenden bij den heer Deurwaarder J. De Vos, Statiestraat. Voor de conditiën zich to bevragen b(J Mejuffer De Coninck, Boulevard Militaire, n. 221, Brussel.

De Volksstem | 1910 | | pagina 3