sportTTTeuws Laatste Berichten Onze nieuwe Feuilleton Stadsnieuws Wieli-ij den icootloall Vliegen. VERMAKELIJKHEDEN. Aan de Werklieden, Breuklijders Aan de Tooneelmaatschappijen Weerkundige waarnemingen MARKTPRIJZEN Tlx. Stevens, Ofticieele kwoieering Men vraagt Aan den geneesheer zegde Van den Bosch <lal zijne bijzit zich verhangen had. De ge neesheer gaf een briefje, waarmede de man aich naar het policiebureel begaf om de aan gifte te doen. De policie vatte echter argwaan en beval een onderzoek, waaruit bleek dat vrouw Ducarme verwurgd was. Van den Bosch werd 's namiddag aange houden. Frasnes-bij-Gosselies. Onderzoek. - Hel parket zal zich naai* Frasnes begeven, cm een onderzoek te doen nopens den brand welko de schuur van den landbouwer Allard, vernielde. Men denkt dat de brand aan kwaadwillig heid moet toegeschreven worden. Lodelinsart. Gevaarlijk. De glas blazer Pieter Andris,van zijn werk naar huis gaande, liep tegen een leiddraad van den elektrieken tram, velke afgevallen was. An- dris kreeg een geweldigen schok en werd de tong en heel de rechterzijde verlamd. Herstal. De aangehouden notaris. Het passief van den notaris, M. Carlier, wordt op ongeveer 200,000 fr. geschal. Naar liet schijnt zou hij alles verbrast heb ben in overdrevene geschenken welke hij aan vrouwen deed. Jemappes. Geheimzinnige misdaad. Toen August Herault in gezelschap van Aimé Foucart, vau Quaregnon terugkeerde, werd Herault aangevallen door een onbekende, die hom een dolstcek in den .rug toebracht. ])e ongelukkige stortte dood ten gronde.Fou cart zag een kerel met witte klak weg vluchten. liet slachtoffer was slechts 17 jaar oud. Het parket heeft een onderzoek gedaan. Taintignies. Laffe aanranding. De metser Louis Allard, die te Ilumes voor reke ning van zijn patroon aan het werk was, kwam per rijwiel van zijn patroon terug, al waar hij zijn veertiendaagsch loon had ont vangen. Op eene eenzame plaats werd hij van zijn rijwiel geworpen en aangerand door drie kerels, die hem erg mishandelden en zijn geld ontnamen. Allard werd org gekwetst. Hij heeft eene klacht neergelegd. Floreffe. Ljk opgehaald. Uit de Samber is het lijk opgehaald van den schip persknecht Jules Bi'ozo. De man was 's avonds te voren in dronken toestand langs de Sam ber gezien geworden. Men denkt dat bij toevallig te water ge raakt is. Bergen. Ontriggeld. Woensdag na middag zijn drie wagons aan de Jemappeslei cntiiggeld. Al de sporen waren versperd, hetgeen eene groote verwarring in den dienst veroorzaakte. Jemappes. Paard verpletterd. Een hengst, toehoorendo aan den hoer Coquelet, is uit eene weide ontsnapt en langs de lijn van den elektrièken tram op hol gegaan, liet paard word door een tram verrast en verplet terd. .-:-r if Chenée. De winnaar van hét groot lot der tentoonstelling van Brussel. -— Thans is «Ie gelukzak gekend. Het is een glasblazer, Hubert Baiwir genaamd, gehuwd en vader ▼an twee kinderen. Baiwir die 44 jaar oud is en reeds 3^ jaar bi de glasblazerijen van Dethier en Yaux werkt, hoopt nu te kunnen rusten. Hij bezat slechts twee lolon van de laatste trekkingen had er niel eerder naar gezien, daar hij dacht dat het nog nummers waren ▼an eeno vroegere trekking. Ransait. BrandstichtingDe raads kamer van Charleroi heeft de aanhoudings mandaten bekrachtigd, welke afgeleverd waren tegen do echtgenoten Gouverneur, wegens het in brand steken hunner woning. Gent. Arme dicaas. Een knaap van 19 jaar, P. G., loste zich Dinsdag avond, orn ure een revolverschot in het hoofd, doch kwetste zich maar licht en kon huiswaarts keeren, Nijverheidskaai. Hij had zijne hel dendaad verricht vóór do woning van... zijne beminde Wetteren. Volksontwikkeling. Voor eene welgevulde zaal had in het Werkmans huis de eerste voordracht, ingericht voor m Volksontwikkeling plaats. Verscheidene bijzondere ingezetenen had den er aan gehouden naar do leerrijke voor dracht, gegeven door den E. II. Glaes, van Leuven, over den Werkersstand, te komen luisteren. De E. H. Deken bedankte den redenaar en M. Rasschaert noodigde de aanwezigen uit tot het maken van propaganda voor de Volks ontwikkeling. Ongeval. Verleden nacht werd de genaamde Gastaaf De- Grave, huurhouder, wonende aan de Koulerslraat alhier gewekt door een aanhoudend gerucht in zijnen paar denstal. Opstaan en gaan zien was het werk van eenige oogenblikken. In den stal geko men bestadigde hij dat een der paarden zich had losgerukt en daardoor aan vechten ge- geraakt was met een ander. Met er tusschen te springen en zè wederom ▼ast te hinden kreeg hij van een ;der paarden ten hoefslag in volle zijde, zoodat hij ten gronde rolde. De Grave had zich wederom ter ruste he geven, doch des morgends moest hij een ge neesheer ontbieden die verklaarde dat hij twee ribben afgeslagen was. Hol slachtoffer is bedlegerig. Ongeval. Gisteren namiddag kwam de heer Dokter Verstraelen Arthur, wonen de aan de Statiestraat alhier, van een ge neeskundig bezoek de Zandstraat afgereden, toen de genaamde Vander Stuift Constan- tin, oud 76 jaar, die wat hardhoorig is, de straat overstak zonder eeuige aandacht aan het afkomende rijtuig te verleenen. De man kon niet meer op tijds uit den weg en kwam te recht onder het rijtuig. Het slachtoffer werd opgenomen en huis waarts gedragen, waar hem onmiddelijk de beste zorgen werden toegediend. Zijn Uestand is voldoende. Wanzele. Kiekendief betrapt. Dijns- dag morgend vroeg, hoorde de landbouwer Donatus Blanckaert, zijne kiekens kakelen. Hij wekte zijnon zoon Gustaaf, die gendarm is en juist in verlof waz, en heiden gingen zien zij betrapten een kerel van Lode, die- bezig was de kiekens ineen zak te steken. Een verwoed gevecht ontstond en de dief werd goed toegetakeld hij kon evenwel vluchten, doch is thans bedlegerig. In den boomgaard vond men twee zakken met 29 kiekens, door den dief elders gerobberd. De gendarmen van Wetteren hebben ter plaats een onderzoek gedaan. De kiekendieven heb ben volledige bekentenissen gedaan en tal rijke andere dieften bekend. Dendermonde. De hrandweerbond van Oost-Vlaanderen.Zooals wij meldden heeft hel brandweerkorps van Dendermonde een hrandweerbond gesticht. De eerste vergade ring werd zeer talrijk bijgewoond. 21 ge meenten gaven reeds hunne toetredingen. Op 13 November aanstaande zal hier eene nieu we en plechtige vergadering gehouden wor den op 't stad huis, waarna banket, bij inschrij ving in den Tuimelaar Belcele-Waas. Stalling afgebrand. Woensdag avond rond 10 ure is brand ont staan in de stallen van Alois Van Daele, verkenslachter, wonende in het dorp. Seffens liep het volk naar de plaats der ramp. De heer burgemeester, alsook do gendarmen van St-Nikolaas, konden de toegeloopen menigte dadelijk aan 'twerk krijgen. Na twee uren blusschen was men het vuur en was allo ge vaar geweken. De stallen zijn ten gronde af gebrand en het huis erg beschadigd. Twee paarden kwamen in de vlammen om. De oor zaak van den brand is onbekend. Er is ver zekering. Stadsschouwburg. Koninklijke Rede rijkhamer De Catharinisten Tweede kunstfeest op Zondag 6 November, te 5 1/2 uur, zeer stipt, (bureel te 5 uur), gewijd aan de werken van Toondichter Loockx, met de medewerking van Mev. Van Kerkhove-Coes- sens, sopraan, 1D prijs van het Conservato rium van BrusselMevr. De Mont-Reyniers, pianiste, lu prijs van het Conservatorium van Gent M. Clem. De Mont, violist, lu pr. van hot Conservatorium van Brussel MM. Lenssens, violist en Baccaert, cellist, lee raars aan de Stedelijke Muziekschool M. Th. Eeman, alto-viool, muziekbesiuur der MM. P. De Nul en Rom. Van Hauwe kunstzangers en de Koorafdeeling der Rede rijkkamer (120 uitvoerders). Inganc.sprijzen Benedenzaal Voorbe houdon plaatsen, genummerd van 1 tot en met 60 fr. 2.50 en volgende fr. 2.00 Niet voorbehouden fr. 1.50Balkon 1.00 Er zijfl.geene plaatsen van 50 centiemen. De niet génummórdo plaatsen zijn niet 'ge waarborgd. -v- Doodeljk ongelukDonderdag unorgend romi 11 1/4 ure is de 5 jarige Gustaaf Van den Brernpt, wonende op Ker- rebroeok, dat aan "liet venster der hefhë'rg van Wed. DoKetpel stond tè zichtussClién dén' muur en den luèrwageijt van M. G&iftu geplot terd geworden. Hot kind werd vreeslijk gekwetst en moest door docter Daelman verzorgd worden. Zijn toestand is hopeloos. Baankoers voor beginnelingen Zondag 13 November, baankoers voor be ginnelingen. op de weg Thielt-Pitteur-Kools- karnp, Lichtervelde-Torhoul en terug, zij liet ongeveer 03 kilometers. De mededingers zullen te Torhout 10 kilometers op de piste af te leggen hebben. Inschrijvingen te zen den aan de bestuurders der velodrooms van Torhout on Thiell. Velodroom van Keulen. De koersen van verleden Zondag moesten uitgesteld worden tot Dijnsdag. Het weder was dan echter ook zoo slecht, dat er beslo ten werd, de koersen uit te stellen tot Zondag aanstaande. Een Fransch-Amerikaansch match. Na de prachtige overwinning van Zondag laatstleden, te Parijs, zullen Walthour en Nat Butler Zondag toekomende op de piste van het sportpaleis uitkomen in een uurltoèrs tegen Sérês en Lavalade. In den Belgischen Wielrijder9bond De jaariijksche algerneene vergaderiug van den Belgischen Wielrijdersbond zal Zondag 20 November om 12 1/2 ure te Gent, in het Hotel des Mille Colonnes Lieven Bauwens- plaats, 2, plaats hebben. Men verwacht dat de zitting zeer woelig zal -zijn en de aange sloten maaltc ppijen zullen dus wel doen er een afgevaardigde lieer te zenden. Sportnieuws uit Amerika Kramer heeft te Newmark twee maal Clarch geklopt met verscheidene lengten. Een andere Australiër Hékir genaamd, haalde het wereldrekord der 2/3 mijl neder. Hij legde den afstand af in 27 sek. 2/5 en won den koers van 5 mijlen, vóór John Be dell, Lanorenco en Goulette. Te Clifton werden Moran en Wiley geklopt in een koers van 5 mijlen, door Collins. Deze legde de mijl, vliegend vertrek, af in 1 mi nuut, 15 sec. 4/5. Sportpaleis van Parijs De tweede dag der prijskampen te Parijs, gaf den volgenden uilslag Herkansingen voor den openingsprijs 1# Pouchois 2. Fournous 3. Hourlier. Per telefoon en telegraaf. Biizonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Czaar en Keizer. Ilct is morgen Vrijdag, dat Czaar Nikolaas II en Keizer Willem te Potsdam eene samen komst zullen hebben. Alle maatregelen zijn genomen om de vol- strekste orde te handhaven. De twee vorsten zullen samen Wolsgarsten Darmstadt en Donaueschingen bezoeken. Tegen de soldaten Te St D'zier (Frankrijk) had dezer dagen eene volksstemming plaats ovor het oprich ten van een garnizoen in die stad. De bevolking verklaarde zich vijandig aan de soldaten. Er waren 862 stemmen tegen en slechts 598 voor het garnizoen. Nog een doodelijk automobielongeluk. Nabij Montpellier is een automobiel in volle vaart op een boom' gebotst. De geleider, M. Pellagrin werd den sche del verpletterd en bleef dood tor plaats. De andere ingezetenen werden levensgevaarlijk gekwetst. Eene Engelsche luchtvloot. Het Engelsch gouvernement richt tegen 1911 eene luchtvloot in, welke zal bestaan uit zes bestuurbare luchtballen, waarvan twee van Franschen oorsprong, en zes vlieg toestellen. De verkiezingen op Kuba De kiezingen voor de vernieuwing van de helft der tweede kamer en voor het benoe men der municipale raadsleden beeft zonder incidenten plaats gehad. De behoudsgezinden hebben talrijke zetels gewonnen. De cholera in Italië ln de laatste 24 uren werden in de Napo- litaansche provinciën vier nieuwe cholera gevallen waargenomen. Een der lijders is bezweken. In Sicilië was er een nieuw geval en in de omstreken van Rome kwamen er nog drie gevallen, waarvan een met doode- lijken afloop. Ongeval aan boord van een onderzeeër. Aan boord raa den onderzeeër Gag-Lus- sacis in het arsenaal van Toulon een erg ongeluk gebeurd. Al de looden veiligheids kleppen zijn afgesprongen en in zee gevallen. Een onderzoek is geopend, daar men kwaad willigheid vermoedt. Keizer Wilhem zou naar Madrid gaan. Uit Madrid wordt gemeld dat Keizer Wil lem II zinnens zou zijn eerlang een bezoek te brengon aan de Spaansche vorsten. Aardbevingen in Engeland. Op het eiland Soilly, nabij de Engelsche kust, heeft eene aardbeving plaats gehad. De schok was zeer geweldig en overgroote schade werd aangericht. Niemand werd ge kwetst. Prijs der geabonneerden 1. Carapezzi 2. Rettich 3. Appelhaus. Prijs Gould, 10 kilometers (zonder gang makers) 1. Ellegaard '2. Doerflinger 3. Appelhaus. Prijs Fouriiier, 10 kilometers (zonder gaogmakers) 1. Dupuy 2. Bouteillior 3. Didier. 50 kilometers 1. Sèrès 2. Nat Butler 3. Simar. De prijs Gould was voorbehouden aan de vreemde rijders de prgs Fournier aan de Fransche. De beker van Merxem In den cindmatch voor den beker van Mexem, werd de Antwerp^ Football Alliance geklopt, met 9 goals om En Zondag speel den die twee clubs te Geril een drawn. De meeting van Luik. Ziehiér wat-do vliegers te Luik gewonnen hf-bhen PajisatyöToO - fr. waaronder 4000 fr. voor de ronde der forten van de Maas Renaux, 4830 fr Ivuh ling. .3030 fr..; Bar ra, 960 fr. Chassagne 880 fr. Martin 400 fr. de Robillard, 400 fr. Vjdarl 400 fr. Frey, 200 fr. Henry Farman wint de schaal van La Meuse toegekend aan den constructeur van liet toestel, waarmede Parisot de Ronde der forten van de Maas deed. De gebroeders Morane Do gebroeders Morane, die eenige weken geleden zulken ergen val deden, stellen het thans betrekkelijk go ei. Zij zullen binnen kort het gasthuis kunnen verlaten. De vliegmeeting van Belmont Park (Amerika). Ziehier de prijzen door de deelnemers ge wonnen. 7 MOISANT 79.000 fr. Graham White 66,000fr. Hoxley 33,375 fr. Johnstone: 75,625 fr. Latham 23,750 fr. Auhrun 8,750 fr. Mac-Curdy 5.500 fr. Radley 5,250 fr. Drexel 4,000 fr. Simon 3750; comle Jacques de Lesséps 3500 fr. Broo- kins 750 fr. Barrier t^öOO fr. Mars 500; Willard 250 fr. BRUSSEL. Koninklijke Vlaamscho Schouwburg. heden Donderdag ten &ureGenoveva van Braband. Cirk Plege. H. Kruisplaats, Elsene. Vertoon. 81/2 ure. Zóndags en Donderdags dagvortooning ten 3 ure. Koninklijke Cirk, Oriderwijsstraat. Ver toon 8 ure Zondags én Donderdags dagver- tooning ten 3 ure. Johannes Josefssony'-de kampioen van den IJslandsclien sport «Icelandic Glimazal 1000 fr. goven aan alwie hem vijf minuten lang weerstand kan bieden, in zijne bewon- deronsweerdige wijze van verdediging tegen allen aanval van boks, worsteling, aanran ding met mes, enz. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. Op 24 April laatst, öfitmoettc Arthur Smet, 25 jaar, wagonmaker, te Temsclie, zekeren Pieter Janssens, ze gingen samen in eene her berg. Smet zocht ruzie en sloeg zijn pintglas op het hoofd van Janssens in stukken, terwijl Janssens, zijne hand «jan het hoofd bracht, gnf Smet hem ee- tweede slag .net het ge broken glas. J«i sser$ -L or v."él bPed. Smet Krijgt hiervoor twee maanden gevang en 60 fr. boe Te Brussel en ook elders zijn er vele werk lieden die aan eene breuk lijden. Spijtig genoeg bieden-die breuklijders zicli gewoon lijk te laat aan om in St-Henricus'geslicht te Antwerpen en andero gestichten verzorgd te worden. Dikwijls kunnen dan de breuk lijders niet meer genezen, omdat er zich intusschontijd erge verwikkelingen hebben voorgedaan. Daarom zouden er de werklieden moeten voor zorgen zich bijtijds aan te geven, wan neer zij nog werken kunnen en er geen ander ongeval hen heeft verplicht. Als hunne beurt dan gekomen is, dan zouden zij naar het ge sticht kunnen ^aan om er 1® lalen ver_ zorgen. Dus, werklieden, breuklijders, niet wach ten tot dat de nood dwingt. BELANGRIJKE GKKASIE van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Lange Zoutstfaat, 6 Aalst, 3 Nov., 13 ure: Een Jas op Reis. In den tjd der Patfiottèn. Hóe Rooye aan een mail geraakt. In het misverstand. Politie in huis. Een geweten of geent door den E. H. Fleerackers. Deze blijspelen, afzonderlijk verkocht aan den prijs van 1,00 fr. zijn gezamenlijk te verkrijgen aan 3,50 fr. ten bureele der Volkkstem. Plantaardappelen van echten oorsprong zijn van heden af te be komen bij J.-B. WELLI5KEN8, Zoons. Burge- meesterplein, (nabij de Houtmarkt), Aalst. Twee schepen zijn reeds deze week aangekomen. Op 15 November aanstaande zullen wij de af kondiging beginnen van ons nieuw mengel werk. Daar wij er steeds op uit zijn, onze lezers en lezeressen belangwekkende lezing te ver schaffen gedurende de lange Winteravonden, hebben wij ons op zoek gezet, en eindelijk de hand gelegd op een uiterst boeiend verhaal. EDELE ZELFOPOFFERING is een verhaal dat door groot en klein mag gelezen worden, 't Is het droef wedervaren van een meisje, gehuwd buiten wete van haren vader met een jongeling, die door zijne familie van adeldom verloren werd en wier echtgenoot door haren vader gedood wordt't is de edele zelfopoffering van eenen boschwachter, die van de misdaad beschul digd wordt en, begrijpende wie de moorde naar is, om eene bewezene weldaad te ver goeden, zich zelf laai veroordeelen 't is de trouwe toewijding van eenen dienstknecht, die op de hoogte van het treurspel, het doch tertje van den onschuldigen galeislaaf op de hoeve vm den waren moordenaar laat op voeden 't is het lieve meisje zelf, dat den zoon van den vermoorde leert kennen en lief hebben. Schooner verhaal zou men moeilijk kunnen als feuilleton geven en wij twijfelen er niet aan, of hij zal in den smaak vallen van onze lezers en lezeressen. Allen dus Edele Zelfopoffering gelezen, te beginnen van 15 November, in De Volksstem Aalst. 2 Nov. Hop. Markt zeer kalm; prijzen in afslag 64,00, 65,00 fr. Anderlccht. 2 nov. Ossen, 710 prijs Ipcr kilo op voet 0,84 a 1,04. Stieren 138, pr^js per kilo op voet 0,76 a 0,96. Koeien 1492, prijs per kilo op voet 0,62 a 0,82. Barometer 746 Thermometer 8 Windzuid Vooruitzichtregen. WISSE LAG ENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop vn» litels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons on nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 2 NOVEMBER. BEURS VAN BRUSSEL. Leen wan Staat, Provin. Steden. Belgische leening 1* r 3 2* r 3 3* r 3 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan .-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,3 Anderleclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 1902 2,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 1885. 3 1897 3 Oostende 1852 18982 SU.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noodo 18813 Schaarbeek (100 fr.)8 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviors 1873 3 1893 3 93.25 93.10 93.50 77.25 99.50 9L75 101.— 93.—» 102.86 90.50 76.— 75J-0 75.— 85.50 40.50 71.— 87.85 7L50 87.70 93.35 103.-w 91.— 76.50 76^25 BOEKENNIEUWS Is verschenen De Almanak van Afftigem, de sinds zoo lang gekende on gewaardeerde Almanak, uitgegeven door D. Urbanus, M. J. Hendrickx, der abdij Affligem. Dat deze Almanak evenals vorige jaron uiterst verzorgd en keurig bewerkt is. hoeft nauwelijks ge zegd te worden. Prijs 30 centiemen. Eene jonge vrouw, kunnonde eene goede burgerskeuken, vraagt om meiden te vervangen, men wende zich Binnenstraat 43 Aalst. 3-1 Gevraagd bekwame chauffeur, om met automo biel te rijden zich te bevragen dagblad De Volks stem, Kerkstraat, 9, Aalst. 13 Men vraagt eeno dienstmeid «voor alle huis werk. Gesloten huis. Ouderdom van 20 tot 30 ja ren. Goed loon.Zich te bevragen ten bureele, Aalst. Men vraagt eene bovenmeid, goede getuig schriften worden vereischt. Schrijven aan het blad te Aalst, onder dc letters J. B. V. Een huishouden zonder kinderen vraagt eene bekwame meid, goed kunnende koken. Togen 25 fr. per maand. Zich wenden ten bureele De Volksstem, te Aalst. Een braaf en stil meisje van den buiten wordt gcvraagdals kindermeid. Schrijven: R. M. bu reele der Volksstem,» te Aalst. ien vraagt eene kindermeid, kunn* vlaamsch en fransch. Adres schrijven M. D. Bureel van De Volksstem te Aalst. Men vraagt een gerieflijk werkhuis met veel water voor Wasscherij en Verwerij, in Aalst of op don buitenkant Te schrijven Ant. Verbist- Van Oudeubosch, Lange Zoutstraat, 53, Aalst.6-3 Landbouwer* Koopt uwe plantaardappelcn, zooals Krügers en Industriels bij de Gebroeders PYCK, Dam* kaai, 30, Aalst. Deze aardappelen zijn afkomstig uit Friesland en hunne opbrengst is verzekerd. Jong;en8 Haast u 1 Vrijwilligers met eremie aan 1800 frank en 10 frank per maand, alsook de solde. Wendt u bij Emiel Bottelgier, gewezen gen darm, Zwarten Hoek, n. 2, Aalst.. Spoedige gcreedmaking van alle noodzakelijkheden. 4 Landbouwers I Indien gij u wilt voorzien van plantaardappelen cehte Hollandsche (Friesche) genaamd (Krugers) en (Industrie) afkomstig uit de zware kleigron den, wend u in volle vertrouwen tot het huis Placide DE WINTER-MEERT, Zaadhandelaar, Gekrardsbbrgschr Steenweg, 184, AaUt. Gewaarborgde kwaliteit getuige daarvan d« uitslagen dit jaar door de landbouwers van Aalst en omliggende bekomeu. Levering van goede keuken-aardappels cp stok).

De Volksstem | 1910 | | pagina 3