VISIETKAARTEN Laatste Berichten SPORTNIEUWS Wielrij dien KootiDall Weerkundige Vliegen. Aanbestedingen. waarnemingen Half en SlaiÉ Lokeren. Gevecht. Zondag- avond rond 10 uren, ontstond in de Zeiestraat, een hevig geveeld, tusschen de genaamden Dl» en Alfons Windev, ten gevolge eener wed ding. Windey kreeg zulken gew eldigen schop dat zijn rechterbeen op twee plaatsen ge broken was. D' Persoons heeft het slachtoffer ver zorgd. Depolicie heeft do zaak in handen. Val. Het 8-jarig meisje der echtge- noolen G. P... deed Zondag namiddag een ergen val op de ovei-gangsbrug aan de statie. Hot kind werd gbwond aan het hoofd en verloor verscheidene landen. Exaarde. Ecu eerlijk )uan. Donder dag laatst was de genaamde B. V. van Exaarde Doorslaar naar hel Dorp gekomen. Hij stelde vast dal hij eene waarde van 80 fr. verloren had. De genaamde Ch. D. Snoeck van Exaarde heeft de som gevonden en on- middelijk aan den heer burgemeester over handigd. Hel geld is aan den eigenaar terug gegeven.. Ronse. Doodgevallen. Zondag avond trad Arthur-Lo o ijk De Bruin, oud 20 jaar. zoon van Floris, in eene herberg langs den steenweg van Kedrrbraekel. Eensklaps zakte hij ineen, men nam hem seffens op, doch de arme jongen was reeds een lijk. Audenaeide. Vogel teelt. Zaterdag heeft de commissie der vogelteeltmaatschap- pij beslist dat de groot© tentoonstelling zal plaats hebben op 28, 20 en 80 Januari, om dat do juryleden op 21, 22 en 23 werkzaam moeien zijn Ic Rijsel. Dendermonde. Erg ongeluk. De achtjarige Henri Hebbelinck, wonende te Appels, begaf zich naar de stad met eenen korte wagen, om zijnen ouderen broeder te gaan vervoegen. Toen hij op de Denderbrug gekomen was, kwam juist do geladen wagen van het huis Hevvaert-Segers aangereden, waardoor de kortewagen tegen de leuning der brug terecht kwam. De kleine werd de linkerarm geplottcrd en gebroken. De heer dokter Van Winckel heeft het kind verzorgd. Burst.De geheimzinnige doodslag. Hot onderzoek nopens do moord op Edward Baill.v gepleegd, is nog niet gesloten. l)e heer Verhulst, onderzoeksrechter to Audonaarde, spaart zicli geenc moeite om dc daders te ontdekken. Zaterdag morgend zijn wederom 2pcj-soneu in zijn kabinet ontboden. Langemark. Doodcljke val. Een rondleurder, Stragiers genaamd, reed giste ren met zijn hondengespan naar Handzame, toe.i hij eensklaps van de kar viel. Daar hij bleef liggen, snelden ooggetuigen toe. Zij namen nog slechts een lijk op. Desselgem Wildemans. Een her bergier, Dheygene genaamd, ziende dat cenige personen in zijne herberg gingen twis ten, verzocht hen buiten tsgaan. De kerels verstonden hel echter zoo niet o.n verbrijzel den heel den herbergraad van Dheygene. Moen. Wcrhöngcluh. Zaterdag mor gend, rond 7 12 ure. was Firmin Holvoet in de fabriek Gratry bezig met de niaehien Ie smeren, toen opeens z'jne kleederen door de assen gevat werden en de ongelukkige tot driemaal rondgeslingerd werd, waarna bij in eoncn bassijti water terecht kwam. Men snelde Holvoet ter hulp. die al zijne kleedeien aan stukken gerukt v as en geluk- kiglijk gcene lid:n. l;n gebroken werd. De man word naar zijne woning gedragen, waar Dr D'haese, van Avclgem hein verz.orgt hij klaagt ergover inwendige pijnen. Pontisse. Stoutmoedige bandieten j. Een handelsreiziger van Oupeye, M. Morin, 's nachts naar huis lerugekcerende. werd aan bet fort van Pontisse door drie gemaskerde kerels aangerand. Terwijl twee hunner hem in bedwang hielden, roofde de derde zijne bricvenleseh en zijn uurwerk met keten. De schurken verdwenen daarna. Bergen. Een stoker van zijne, lohomo- ticfgevallenDe stoker Alfred Walliez, van Ghasse Monlignies, is in do statie van Bergen van zijne lokomolief gevallen. De man werd erg gekwetst. Carnières. Erge werkongelukken Een bakkersgast, Durnont genaamd, is inot den rechterarm in een knoedmachien geval geworden. Hel lichaamsdeel werd vermor zeld. In de glasblazerijen werd een werkman, zekere Germain Thonon, door den val van een stuk glas den rechtervoet afgesneden. Hautmont. Doodcljk ongeluk. In de werkhuizen van La Providence is de werk man Alfons De Meyer, 21' jaar oud. van een waggon welken bij Lezig was met laden, op de kaai gevallen. De man werd erg gekwetst opgenomen en naar het gasthuis overgebracht, alwaar hij kort nadien bezweek. Luik. Verdwenen. Een genaamde Jozef Wiringer, gekende wielrijder, die ver leden jaar de Ronde van Frankrijk wilde mededoen, en le Luik schatbewaarder was van do letterzettersvereeniging, is verdwe nen, in zijne kas een tekort van 12.000 fr. achterlatende. Uit Parijs zond hij een brief, w aarin hij liet welen dat hij Eurcpa verliet en alles zou teruggeven, indien men tegen hem geene klacht neerlegde. Geheel de lelterzelterswereld is begrijpe lijkerwijze in roering. 's Gravenbrakel. Dramaisch overlij den Zaterdag namiddag was de grafma ker Jules Dehaspe, werkzaam aan hel maken van een graf, toen hij eene beroerte kreeg en zelf in den versche gedolven put rolde. Zijn zoon vond hem daar eerigen tijd later lig gen. Ondanks de beste zorgen bezweek de grafmaker kort nadien. St-Gislain. Doodeïjk spoorwegongeluk. - Een spoorwegwerkman der statie van Sl- Gislain, Emicl Duvivier, die aan het vormen van een trein werkte verloor het evenwicht en rolde onder de wielen van een wagon. Dn Ongelukkige werd do borst verpletterd en bleef op den slag d <od. Het slachtoffer was gehuwd en vader van «en kind. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. MESSTEEK. Benedikt Huylebroeck, van Moezcko, had in eene herberg ruzie tegen zekeren Huv- g-hens Jozef. Hij bracht hem een geweldigen messteek in het hoofd toe. Huylebroeck krijgt 2 maand gevang voorwaardelijk. DIEPTE. Peelers Alfons, van Humme, was inde herberg van Boel Laurent, op eene kas zag hij 5 fr. liggen en terwijl de vrouw een oogenhiik afwezig w as, knipte hij het geld. Eene maand gevang en 26 frank boet. DIEFJE. Noens Rudolf, van Beveren, was met een makker binnengedrongen bij den blokmaker Frans Smet. Hij stool er een kieken. Zij werden verrast en lieten bet kieken loopen. Elk 3 maand gevang en 26 fr. boet. De zesdagenkoers te New-York Rutt en Clark hebben tijdens den laalsten dag gedaan wat van hen te verwachten was. Wanneer allen hen onvermijdelijk als ge klopt aanschouwden zij waren nog drie toeren achteruit, op liet 120e uur namen Ruil en Clark het besluit alles te wagen en le gelukken of te sneven. Alsdan was liet een strijd op leven en dood. Vijf maal ging Ruit er van door en vijf maal werd hij door de Amerikanen, die elkander onophouden aflosten, voorbij gereden. De laatste maal schoen liet alsof Rutt moedeloos was, en hij liet zich door al zijne mededingers voorbij snellen, doch op hetzelfde oogenblik, wan neer allen dachten dal hij ook alle hoop ging verloren geven, schoot hij wederom als een pijl vooruit. Vooraleer de anderen zagen wat er gaande was, had hij reeds eene halve ronde vooruil. De Amerikanen losten elkan der voortdurend af, doch Clark was goed le heen en op hot gepaste oogenhiik Ruit aflos sende, had hij spoedig eene heele ronde. Rul en Clark schenen onvermoeibaar, ter wijl de anderen angstig voorlstampten. Zij verloren denDuilseher en den Australiër niet meer uit hel oog. llecl den nacht door deden Rutt en Clark nog eeu aantal pogingen om de twee laatste ronden in te halen. liet publiek in den velodroom was be geesterd door den heldenstrijd. Rond 6 ure 's morgends, ging Ruit plotse lings onweerstaanbaar vooruit. Hij nam 20 nieters voorsprong en Clark die hem dan kwam aflossen, bracht deze spoedig tot op drie kw aart ronde. Deze toestand bleef eenige ronden duren, tot Ruit terug verscheen en de ronde volmaakte. Vooraleer hij de mede dingers toeliet adem le scheppen, was hij wederom weg en nam nog een grooten halven ronde. Clark kwam wederom te voorschijn en onder een oorvètdoovend gejuich haalde hij de laatste meters achterstel in Dan reden zij voort, eenige uren, lol Rutt beproefde nog eene ronde te halen. Doóh nu ging liet niet meur. De Amerikanen verdedig den zich met den moed der wanhoop. Rutt vermoeide zich daarbij ook zoo erg, dat hij aan de eindcmballage niet kon doel nemen, 't Was dus Clark, die den eindspruit deed met Fogler, Root en llékir. Root won met eeu wiel op Clarck. Fogler was 3e en.Hékir 1°. UITSLAG 1. Root-Moran (Amerikanen) met 4096 kilom. 173 m. in 142 uren. 2. Rull-Clark (Duilscher-Australiër), op eene halve lengte. 3. Ilill-Fogler (Amerikanen) op een w iel. 4. Hehir-Goullet (id.) op 1 1/2 lengte. 5. Mitten-Thomas (id.) op eene ronde. 6. West-De Mara (id.) op 2 ronden. 7. Cameron-Halstead (id.) op 3 ronden. U. B. S. S. A. Uitslagen der matchen van gisteren. In le Afdeeling. Exelsior S.C., 2 Beerschot A.C., 2. Daring C.B., 1 Brugge, 0. Union Saint Gilloise, 2 Antwerp F.C., 1. R. C. Mechelen, -1 Kortrijk S.G., 2. F. C. Brugge, 1 StandartC. L., 0. Racing G. B., 5 Leopold, 1. T 'oorbercidende u/deeling. Tilleur, F. C., 0Racing G. Gent, 0. A. F. Alliance, 0 Uccle Sport, 3. A. A. La Ganloise, 4 Vervicrs F.G., 3. U. S. Doornijk, 1 A. S. Anvers, 1. F. C. Luik, 1 F. G. Mechelen, 1. Stade Louvaniste, 11 S. G. Theux, 1. Te Aalst. De match gisteren betwist tusschen Steun geeft Moeden de ploeg der Pupillen,eindigde met eene overwinning der eerslgenoemden met 4 goals om 1 Ronse. Zondag had een belangrijke strijd plaats tusschen de Association Sportive van Ronse en de Sportvereeniging van Roeselaere. Ronse klopt Roeselaere met 4 goals te gen Audenaarde. Zondag werd tc Audenaerde een match gespeeld tusschen den eersten groep van het Kollege der Josephieten te Melle en de Spor ting Club van Audenaarde. Honderden toe schouwers waren op i c plein van Van Dam me toegestroomd. Melle bestond uit eenen groep uilgelezen spelers,w aaronder verschei dene Eogelscho Audenaarde was ook niet zijne beste man nen afgekomen luitenant Dentz, van de lanciers, de onderofficiers Dabin en Noül, dc heeren Adelin Liedts. Gevaort, enz. Audenaarde wo.i met .'{goals om 0. Zondag heeft alhier eene belangrijke match plaats tusschen Audenaerde en een club uit Gent. Pep telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Een meier geeft zijn ontslag Ten gevolge van een hevig incident dal eenige dagen geleden heeft plaats gehad tusschen den raeier van Cherbourg en de oversten van den loodsdienst, heeft de meier zijn ontslag gegeven. Het ontslag is aan vaard geworden. De cholera in Spanje Uit Funclial wordt gemeld dat aldaar sinds het uitbreken der cholera reeds 422 gevallen vastgesteld werden, waarvan 136 een doe del ijk verloop haddon. Bezoek van Keizer Willem aan Madrid Het bericht wordt thans officieel medege deeld, dat keizer Willem II in den loop van het jaar 1911 Madrid zal komen bezoeken. Een soldaat gezelfmoord Een 22 jarige soldaat, Emiel Mignot, van Rijsel-Marpuette, die te Avesnes zijn dienst tijd uitdeed was gisteren zonder verb f naar huis gekomen. Hij had een hevigen twist met zijne verloofde en zijne ouders en liep dan eensklaps naar zijné kamer. De ongeluk kige greep er een revolver en joeg zich een kogel door het hoofd. De dood was oogen- blikkelijk. Drama der jaloerschheid. Een genaamde Leon Haine van Waziers (Noord Frankrijk), had zijne bijzit verlaten. Hij verdacht deze laatste betrekkingen te heidien met den persoon waar zij woonde en besloot zich te wreken. Zaterdag nacht drong hij hunne woning binnen. Hij werd er echter door den persoon die hem vervangen had afgewacht en vreest- lijk mishandeld. Zijn toestand schijnt zelfs hopeloos te zijn,daar eene zijner longen door een slag, bij middel van een ui ij uwer kers houweel doorboord werd. De toestand in Brazilië Het is voor dertig dagen, dat do staat van beleg uitgeroepen is te Rio de Janorio. Te Las Cobras is Ueu oproer kuunen gedempt worden. Twee bataljons fusiliers, die tot de oproer lingen overgeloopen waren, zijn bijna geheel uitgemoord geworden. Men schat dat er minstens 200 dooden en gekwetsten zullen zijn. De bevolking der Vereenigde Staten De laatste volksoptelling in do Vereenigde Staten van Noord Amerika gehouden, ver meldt eene vermeerdering van 20,9 ten bon derd inwoners. Met Alaska, Hawai en Porto Rieo. telt het Rijk thans 93,402,161 inwo ners. Gevaarlijke politieagent. Zondag achtervolgde de politieagent La- forgue een groep jonge deugnieten, te Mar seille. Eensklaps trok de man een revolver te voorschijn en loste een revolverschot. Een jongeling werd den arm doorboord. Do gevaarlijke agent is afgesteld gewor den. Zoo Audenaarde een goeden uitslag weet. te behalen, zal onze club in do tw eede afdee ling aangenomen worden. Den Belgische vlieger Van den Born, te Saigon, in Cochinchina aangekomen, heeft bij de aanwezigheid van eene ontelbare geest driftige menigte zijne eerste vlucht gemaakt. De gouverneur van Saigon was aanwezig. Alles is om ter beste afgeloopen. ftBEEBEEBEELIKGOl. AALST. Zondag vierde de Fanfaren- maatschappij Kunst veredelt haar jaarlijkscli Sinte-Ccciliafeest. 's Morgends optocht met muziek naar do 11 ure Mis in St-Marlinus- kerk. 's Middags.om 1 ure, had in het lokaal, hij M. Seratien Kiekens, een gezellig feest maal plaats. M. baron Louis de Belhune, voorzitter, kon ongelukkiglijk het banket niet bijwonen. De ondervoorzitter M. Jozef Callebaut zat de eeretafel voor. Verscheidene eereleden woonden het feest bij. Het feest was recht broederlijk en al de dischgenoolen -deden de lekker toebereide spijzen van M. Seratien Kiekens veel eer aan. Vertooning der Catharinisten. listen December 1910. Voor hun 3,le Kunstfeest gaven dc Catha rinisten, gisteren avond, de opvoering van Daniëlatooneelspel en Hun eerste Bul, blijspel. Het eerste stuk, van denzelfden schrijver als De Weldoeners der Menschheid, Heeft ons publiek goed bevallen. Hel staat echter zoo hoog niet als hel tweede. Hel zondigt ©enigszins aan onnatuurlijkheid en is met een ietwat romantisch tintje overgoten. Het pro cédé is ook wat verouderd en niet zoo Hink en stevig als in Weldoeners. De gevoelige snaren van liet hart worden inderdaad ge makkelijker aan hel zinderen gebracht als deze van den geest Nu, slecht is het stuk niet, verre van daar hel publiek heeft ge notvol gezien en gehoord en dat is veel. De vertolking liet in niets le wenschen over. De hoofdrol w as in handen van Me- juffer Bertha Van der Heyden, eersten prijs van beste dramaspeelsler in den wedstrijd der Catharinisten 1907-08, en dat zegt genoeg Mooi figuur, bestudeerde rol, verzorgde uil- spraak en typeering. Ziedaar in enkele woor den onzen indruk. We zien die wel graag terug Von Leucken, vertolkt doorFl. Van Mulle, was een schoone type, edel in gebaar en houding, kortom een speler van eerste ge halte. Ferdinand Aruot, (M. Rom. Van Ilauwe) hebben we toch al véél heler zien spelen. Niet slecht, doch we mogen aan een speler als M. Van Ilauwe, hoogere eischen stellen. Een mooi persoon echter en een flink voor komen. Van Malchor(M. Ed. Van Ilauwe) heeft goede oogenblikken gehad vol jong vuur en plankvast. Bravo, M. Van Ilauwe. Wanneer is 't 25 jaar dat ge op de.planken zijt Alfred Thingen (M. II. De Koninck) zien we altijd graag op scène. In het vierde be drijf hadden we hem echter mannelijker w il len zien. Dokier Kurt Nor da u's (M. Pr. Van der Taelen) liefderolletjes zijn altijd goed inge studeerd. Dat is een kolfje naar zijne hand. De dame's De Graef en Craes verdienen enkel lof. De eerste wenschten we echter wat voornamer in voorkomen en uitspraak. De tweede hebben we met genoegen beluis terd on) haar welluidende taal. De overe rollen, vertolkt door MM. F. Callebaut, Od. Meert, Orb. Corael en J. Van Molle, waren niet onverdienstelijk. Ken bloempje reiken we graag aan M. Od. Meert, die zijn eerste optreden flink inzet. S' iti.mtn een goede dramauitvoering. En wat tc zeggen van nol décor en de versiering. Eere aan wien voor beide zaken zorgde. (Slot volgt.j J LEDE. Achttiende. Zondag avond toonde René Galle, tijdens een kaartspel, een achttiende. De medespelers waren Ka miel Van Hauw ermeiren, René Brondeel en Jozef Triest. Er is een goed glas op ge dronken. Het Verbond der Katholieke Wachien. Zondag ten 2 ure, hielden de Jonge Wacl ten eene belangrijke vergadering, in de zaal Palria, te Brussel. Er was schroomelijk veel volk. M. Pirmez, voorzitter, spreekt eene prachtige redevoering uitop zijn voorstel wordt met groote geeetdrift een telegram van heilwensch aan onze Koningin gezonden. Een voorstel, om aan het hoofd van het verbond beurtelings een Vlaamsehen en een Franschen voorzitter le hebben, wordt lang durig besproken. Ten slotte wordt het voor stel verzonden naar het bureel. Heeren Koel man en Thiran, geven hun ontslag om alzoo het bestuur te verjongen. M. Grainder, trekt do aandacht opdege- meenlekiezingen hij spreekt zich uit voor de toepassing der Evenredige Vertegenwoor diging in de gemeentekiezingen nochtans aan de regeering en de rechterzijde voorbe houdende, daartoe het gepaste oogenblik te kiezen. Maandag, 19 December 1910 om 9 uren hebben in de Pupillenschool de aanbestedin gen plaats voor de leveringen van 50,000 lit?rs hier 2500 kilos siroop, 4500 kilos confituren 25000 kilos aardappelen 1200 kilos boter. Zich wenden tot den kapitein-betaalmees ter Thirifay, voor de voorwaarden en hel lastcohier. MARKTPRIJZEN Aalst. 12 Dec. Hop. Markt vast; prijzen onveranderd 65, 66 fr. Geeraardsbergen 12 «lec. Tarwe de 100 kilos 20,50; Mastcluin 15,00; haver 21,50; Rogge 1-1,00; booncn 22,00; Aardappelen 10,00; lijnzaad 34,00 koolzaad00,00 boter de kilo 2,91 a 3.09 eieren per 25, fr. 4.00 ruw vlas 0.94. Viggenen 268, Hoornbeesten 180. }2December, 15 ure: Barometer 752°8 Windzuid-west. Thermometer 10°2 Vooruitzicht: regen STAD ANTWERPEN LEEN ING VAN -1 903 40° trekking. 10 December 1910 De bijzonderste prijzen zijn gewonnen dooi de volgende nummers Serie 1114 n. 24 uitkeerbaar met 1O0000 Serie 7408 n. 22 id. 2500 Serie 1654 n. 13 id. 1000 Serie 13454 n. 3, serie 32613 n. 7 500 Nummers uitkeerbaar met 200 fr. Serie 525 n. 4 Serie 525 n. 12 Serie 526 n. 16 Serie 955 n. 25 Serie 1114 n. 4 Serie 13454 n. 6 Serio 21831 n. 6 Serie 22514 n. 1 Serie 22514 n. 23 Serie 26273 n. 15 Serie 28554 n. 1 Serie 28554 n. 19 Serie 28554 n. 24 Serio 28974 n. 20 Serie 33419 n. 4 Serie 35681 n. 3 Ser/a 35681 n. 7 Serio 35681 n. 9 Sirie 35681 n. 11 Serie 35681 ij. 21 Nummers uitkeerbaar met 150 fr. Serie 525 n. 2 Serie 1114 n. 8 Serie 1114 n. 20 Serie 7408 n. 2 Serie 10088 n. 4 Serie 16434 n. 1 Serie 21831 n. 2 Serie 21831 n. 4 Serio 21831 n. Serie 22238 n. 10 Serie 22310 n. 12 Serie 22514 n. 5 Serie 26273 n. 1 Serie 26273 n. 20 Serie 26273 n. 25 Serie 28554 n. 17 Serie 82613 n. 14 Serie 32613 n. 24 Sei-ie 33449 n. 2 Serie 33449 n. 8 De overige nummers, in onderstaande se ries verval, zijn uitkeerbaar met 110fr. 525 955 11 '*54 7408 1<*»88 10776 13454 17434 21831 22238 22310 22514 26273 28554 28974 32613 33449 45681 Aan de Vlamingen Zoo gij Fransch kunt, zullen wij u bin nen 2 maanden eene winstgevende plaats bezorgen, indien gij eerst de steno-dactylo- graphie of liet boekhouden wilt komen leeren aan 40 fr. kent gij nog geen Fransch komt het dan eerst leeren. Schrijf useiVens in: ECOt-El - BUREAU 85, Rue du Wlidi, Bruxetles-Rourse 1511 Landbouwers Koopt uwe plaiilaardiippolen, /.«mals Krügers en Industriels bij de Guukokdicrs I'YCK, Dam- kaai, 30, Aalst. Doze aardappelen zijn afkomstig uit Friesland en hunne opbrengst is verzekerd. vV 1D02 Zooals ieder jaar, biedt dc drukkerij van De Volksstem, aan zijne Lezers, ter gelegenheid van Nieuwjaar, zijne vette VISIETKAARTEN aanwelke als PREMIE, te beginnen van 1 December aan de volgende uitzonderlijke prijzen te bekomen zijn. Bij alle onze kaarten is er gratis een: doos bij. 100 kaarten Ivoir en 100 enveloppen Boekdruk 1,50 Geschrev. letter 2,00 Gravuur 3,25 I00 Rouwkaarten Ivoir met I00 rouwenveloppen Boekdruk 2,75 Geschrev. letter 3,25 Gravuur 4,00 Voor de bestellingen per post gelief er 0,20 centiemen bij le voegen. De bestellingen in do Stad worden kos teloos ten huize besteld. ■i> 'U Plantaardappelen van echten oorsprong zijn van lieden af te be komen bij J.-b. WHLLKKENK. Zoons, burge meester plein", (nabij de Houtmarkt), Aalst. Twee schepen zijn reeds deze week aangenomen. VA V Milt Kntipu t» kaff8», zei!* gepi'Ka-1 geven een tv fCdMfllffl di«nu. £te4tfit -fltM. tyléO fc. CJtfl, Landbouwers Indien gi.) u wilt voorzien van plantaurdappelen cclitc Hollandsche (Friesche) genaamd (Krugerx) en (Industrie) afkomstig uit de zware kleigron- d -ii, wend u in volle vertrouwen tot het huis Placide DE WINTER-MEERT, Zaad handelaar, Gi-erardsbkroschi: Stkknwko, 184. Aaiat. Gewaarborgde kwaliteit getuige daarvan de uitslagen dit jaar door de landbouwers van Aalst en omliggende bekomcu. Levering van goede keuken-aardappels op staal.

De Volksstem | 1910 | | pagina 5