l(^jj Laatste Berichten Priesterlijke benoemingen. TE CHARLEROI Officieels kwotearing Spiegelfabriek AL. MEYVAERT Stadsnieuws. SPORTNIEUWS Klaatsspel Rechterlijke Kronijk waarnemingen W SCHOON WOONHUIS MET MAGAZIJN Lü «1 ©1 Tli. Stevens, Landbouwers Mechelen. Automobiel-ongeluk. Donderdag namiddag reed een gespan langs de Ste-Katharinastraat, toen langs den ande ren kant een automobiel aangereden kwam. De automobiel smeet de kar die met een ezel bespannen was omver en wierp de twee per sonen eruit. Do toestand dezer personen is zeer ongerustwekkend. Een onderzoek ingesteld. Duffel. Van dallen werk. Onbekende kerels hebben Donderdag nacht langs den spoorweg tusschen Brussel en Antwerpen, op het grondgebied Duffel, de draden van de telefoon doorgesneden en gestolen. Denzelf den nacht werden te Vilvoorde, langs de spoorbaan, voor 70 meters bronzen draad af gesneden. Jambes. Een automobiel in brand. M. V. Goppens burgemeester van Jambes, was Donderdag namiddag per automobiel uitgereden en had zijne vergaarbakken ge vuld. Eensklaps namen deze vuur. Do perso nen welke zich in den automobiel bevonden konden gelukkig-lijk gered worden, doch het rijtuig zelf dat rond de 20,000 fr. waarde had werd gansch vernield. Vriend lezer, hier volgt een goede raad en eene waarheid Kloek bloed is gezond heid, Hauw bloed is ziekte: deTHEOBROMA geeft ons kloek en rood bloed, dus de THEO- BR O NI A schenkt gezondheid, frissche kleur, eterkle aan lichaam en geest bleeke jonge dochters, flauwe en malingere jongelingen vrouwen in 't keeren der jaren, mannen die uitgeput zijt door overwerk of overspel, be proeft eens de wonderbare THEOBROMA, gij zult er u zoo goed mede bevinden. Duizenden en duizenden wonderbare gene zingen zijn reeds bekomen waarvan wij de schriftelijke bewijzen hebben. De THEO BROMA kost maar 3 frank. Beproeft eens seiïens, vriend, en gij zult mij bedanken voor dezen goeden raad. Hoofddepot Apotheek DE MOOR, Gent. Te Aalst, in alle goede apotheken. Gent. Erge val. Gisteren namiddag, rond 2 ure, heeft Victor Dewerc-hin, leurder oud 57 jaar, wonende te Kortrijk, een vai gedaan in de Statiestraat, waardoor hij den linkerarm werd gebroken. Na verzorging door een dokter, werd hij naar het gasthuis overgebracht. Plotselinge dood. Heden morgend rond 2 ure, is Jules Christiaens, in een loge menthuis der Kazernestraat, plotseling over leden, na eene kleine ongesteldheid te hebben gevoeld. De persoon was metser, en 43 jaar oud. Nadat een dokter den dood had vastge steld, werd het lijk naar het doodenhuis over gebracht. Spiegels Kaders Vitraux Baguetten lVerf, 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Stekene. Ongeval. Vrijdag namid dag is de 17jarige Arthur Snervack. werk man op het tapijtenfabriek, zoo ongelukkig lijk gevallen dat zijn arm ontwrigt is. Dr. Verschueren heeft liem verzorgd. Gelukkige ivinster. In de laatste trekking der leening van Antwerpen van 1887 heeft de rentenierster mad. wed. Rui- lens, wonende aan de brug het lot van 25,000 franken gewonnen. Ongeluk. Vrijdag namiddag toen men volop aan het smeden was, bij P. Vel- deman, aan de Molenstraat, vloog een stukje ijzer in de oog van P. De Smedt, deze is sef fens ter verzorging naar den oogmeester van St. Niklaas gebracht. Men vreest dat hij zijn oog zal verliezen. Zelzate. Ongeval met eene stoomboot. Donderdag morgend kwam eene sloep- hoot van Gent door de brug gevaren, toen uit tegenovergesielde richting de Fransche stoomboot Antoinette kwam aangevaren. Daar zij elkander niet bemerkt hadden, zou er ongetwijfeld eene botsing plaats ge had hebben, had de Antoinette niet door het tweede bruggal gevaren, dat natuurlijk niet voor de stoombootcn bestemd is en waar de diepgang zoo groot niet is. Daardoor zal de stoomboot in den grond vast en kon niet meer voort men heeft ruim anderhalf uur moeten werken om de boot vlot te krijgen, waarna hij zijne reis naar Gent heeft voortgezet. Paard op hol. Donderdag namiddag is bet paard van don brouwer, den heer Van Poene, welk in eenen wagen wasgespannen, waarop de meubelen van den gewezen knecht van M. Ryckaert, grooth: n klaar, geladen waren, in de Groenstraat op bol gegaan. Na 20 minuten ver geloopen te hebben, sloeg de wagen om, de huisraad werd gebroken en de knecht gekwetst. Landegem. Verdronken. Vrijdag avond, om 7 ure, is do 7 jarige Cyriel Mar lens op de brug gevallen en in 't water le recht gekomen. Het kind had gedurende 15 minuten in het water gelegen, toen men het kon redden ondanks de hulp bezweek het 20 minuten nadien. Kriebelachtig. Stien was koetsier in een groot buis, hij moest op Drijkoningen geheel den voormiddag met zijnen Heer de stad rondrijden om visieten te doen. Mijnheer was haastig en zou er geerne in eenen keer veel afgelegd hebben. Toen hij in de voiluur slapte wierd hij gewaar dat hij zijne visietkaartjes vergeten had hij riep op Stien en zeiStien jongen, loop ne keer in mijnen bureau en neem daar een paksken kaarten mee, ik heb ze vergeten... Met. ne sprong was Stien in huis en op ne weerlicht weerom op de voituur... Ge weet het niet waar, zei Mijnheer hem nog eens gij helt aan de deur aan en vraagt of Mijnheer of Madame ontvangt... Ontvangen zij,dan komt ge mij dat zeggen in de voituur en ik stap er uit en ga binnen; ontvangen ze niet dan geeft gij eene kaart aan de meid en ge rijdt weer om verder op Zij gerust, Mijnheer, zei Stien, en hij zette aan... en reed straat op, straat af, dweers- door de stadhet ging hem goed mee, weinigen ontvingen en met eene kaart to geven, was men weg. Men deed zoodanig veel buizen dat het pakje kaarten dapper verminderde zoodanig dat Stien ongerust wierd, en al met eens te midden in de straat stil stond, van de voituur sprong en hij Mijnheer ging aan het ven sterke en angstig vroeg Mijnheer, moet gij nog- veel visieion doen Waarom vraagt ge dat? zei Mijnheer... 'tls maar Mijnheer dat mijne kaarten omtrent op zijn... ik heb er maar eene meer en t is pijkenzot (Stien had eene jaskaart meegenomen). ZONDAGRUST. Zondag 15 Januari, 1011, zal de dienstdoende apotheek van M. Bonner, Bisschopstraat, alleen open blijven, te beginnen van 12 ure des middags. Nieuwjaarsgiften voor den Paus. Plaatselijk Comiteil der Dekenij van Aalst onder het Eerevoorzitterschap van den Z. E. H. Kanunnik Roelandts, pastoor-deken en den heer Graaf Camiel Liénart, en het Voorzitterschap van den heer Graaf Eduard Glenisson en den heer Baron Lodewijk de Béthune. Eerste inschrijvingslijst Z. E. II. Kanunnik V. Roelandts, pastoor-deken Aalst 100 fr.; Graaf en Gravin Camiel Liénart, Aalst, 100; Gravin Alexander Liénart, Aalst, 100; Graat en Gravin Glenisson, Aalst, 100; M. Louis Moens, Aalst, 50; Voor den H. Vader, naamloos, Aalst, 50 De Denderbode, Aalst, 5; Petrus Van Nuffel, Aalst, 5; Joris Van de Putte, Aalst, 5; Uit liefde voor den H. Vader. Ch. Colin-De Coster Aalst 20; Naamloos, Aalst, 100; E. II. Pastoor Meldert, 20; E, H. Van Herzele, rustend pastoor, Lede, 25; Juffer Gudula Van Herzele, Lede, 25; E. H. Byl, pastoor van Lede, 20; De Derde Orle- lingen van Lede, 25; Onbekend, Lede, 5; samen 755 fr. Men lean ook de inschrijvingen zenden aan het bureel van ons blad of aan den Secretaris van het Comiteit, M. Petrus Van Nuffel, Sinte Annastr., 26, Aalst, of aan M. Joris Van de Putte, Penning meester, lid van den Bond der Belgische Dag bladschrijvers, Korte Zoutstraat, 37, Aalst. Oud-leerlingenbond van St-Martensgesticht. Zondag 15 Januari 1911, te 5 uren 's avonds slipt, in de zaal van het gesticht, voordracht met lichtbeelden door den Eerw. Heer Van den Bossche, leeraar. Onderwerp Kerstdag in de letterkunde, de schilder kunst en de muziek. Gedurende de voordracht uitvoering van kerstliederen met begeleiding van symphonie. Tegenwoordig bericht dient als uitnoodi- g-ing voor de huisgezinnen der leden die bij vergetenheid geen programma zouden out vangen hebben. Tijdelijke Moesteeltschool. Openbare en kostelooze lessen te geven door de Heeren Ernest De Meyer, tuin- bouwraadsman van den Staat, bestuurder der school Frans D'Haese. tuinbouwleeraar le Aalst Is. Beeckman, id., te Herdersem Alois Suys, id., te Meire; Jan De Clercq, id.; te Aalst. De ïandbouwerabönd van bet arrondisse ment Aalst, heeft de eer ter kennis te brengen van de belanghebbenden, dat de opening van het nieuw schooljaar- zal plaats hebben op Zondag 22 Januari 1911, om 9 1/2 ure, in de bovenzaal van de Landbouwersbond Keizer lijkeplaats, te Aalst. De lessen zullen telkens om 91/2 ure ge geven worden op de hierna volgende datums ter voornoemde militiezaal en in den proef tuin der moesteeltschool, Brusselschesteen- Datums der Tuinbouwlkssen Januari 22, 29 Februari 2, 5, 12 19. 26 Maart 5, 12, 19,25, 26 April, 2, Q, 17, 23, 30 Mei 7. 14, 21, 25, 28 Juni 4 5, 11, 15, 18, 25 Juli 2, 9, 16, 23, 30 Augusti 6, 13, 15, 20, 27 September 3, 8 '10, 16, 24 October 1, S Namens bet Bestuur De Schrijver, De Voorzitter, A. Suys. Bon L. De béthune. BURGERLIJKE STAND VAN AALST GEBOORTEN Mannelij>t, geslaclit 11) Vrouwelijk geslacht J1) HUWELIJKEN. V. De Winter, kommis-grifliev met M. Van den Bossche, handelaarster. P. De Pierre, twijnster, met II. Van Nuffel, inpakster. R. Van Nuffel, fabriekwerker, met P. Verhaest, twijnster, E. Poep, fabriekwerker, met A. Blanckaert, twijnster. J. Sergant, kleermaker met A. De Cooman, z. b. F. Van de Meerssclie, twijnder, met P. Geysens, twijnster. F. Hoe- beeck, schrijnwerk, met M. Van Styvendael, z.b. OVERLIJDENS. C. De Reu, vr. Petit, z. b. 63 j. Withuisstraat. V. Renneboog-, vr. De Neve, z. b. 29 j. Zout- straatpoort. C. Bombeke, vr. Poriau, z. b. 64 St-Camielstraat. J. Bonner, z. b: 60 j. Brus selstraat. Per ftefiefoon en telegraaf. Bij zonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Slachtoffer zijner edelmoedigheid Men meldt ons uit Rusland dat den Fran- schen doktor Meunier, die naar Rusland ge trokken was om do middelen voor het bestrij den der pest le bestudéeren, aan de gevolgen dezer aansteking overleden is. Vrouwenwraak Te Weenen hebben drie vrouwen die be vonden dat zij door een en denzelfden man bedrogen werden, zich op schrikkelijke wijze gewroken. Zij hebben den man op een en de zelfde uitnoodiging gevraagd en nevens hem eene dynamielbom doen ontploffen. Men heeft liet lijk van den ongelukkigen gansch verbrokkeld teruggevonden. Een officier der wacht van Algerië zelf moord zich Een officier, kapitein Paellet, heeft zich gezelfmoord uit wanhopig verdriet. Zijne jonge vrouw was over eenige dagen gestor ven. De ongelukkige man heeft een brief voor zijn vader, generaal Peallet, achtergelaten. Hij zegt erin dat bij niet meer weet wat hij doet. Aafébevingen in den Turkestan Men meldt uit Wierug dat men bier gedu rende den nacht vreeselijke aardbevingschok- ken heeft gevoeld. De cholera in België Naar een snelbericht t'o Brussel ontvangen, werd er een geval van Asiastischen cholera bestatigd, in het dorpje Dolhain, nabij de Duilsche grens. De regering heeft gezond heidsmaatregelen bevolen en een onderzoek over het geval gedaan. Verloren Men is nog steeds zonder nieuws van «le twee sloepen Henrg-Marie en Marthe-Mar- celle. Deze waren elk met drie personen be mand. Het ministerie van zeewezen 'nceft nog geen bericht ontvangen. Erge zaak te Parijs Men komt eene erge zaak te Parijs to ont dekken waarin zeven personen betrokken zijn. De policie die nog meer plichtigen ver moed doet ieverige opzoekingen. Een jachtgeweer ontploft tusschen de han den van een jager. Gisteren wilde M. Ranson voor de eerste maal zijn jachtgeweer gebruiken, doch onge lukkiglijk ontplofte liet tusschen zijne han den. De jager werd aan de linkerhand ge kwetst. Schrikkelijke gazontploffing in de Veree- nigde Staten Eene schrikkelijke gasontploffing beeft plaats gehad le Comesville in Pensilvanië De ontploffing had plaats in den winkel van een handelaar die 24 werklieden gebruikt. Er werden 3 gedood, 3 erg en een 15tal licht gekwetst. Het huis is ten gevolge der ontploffing in gestort., daarna is er in de puinen brand ont staan. 11 kinderen onder de 7 jaren. Bisdom Gent. Zijne Hoogweerdigheid heeft benoemd Proost te Baarle-Donck, den E. H. Goel- hals, surveillant in 't College te Dender- monde. Onderpastoor le Seveneecken, den E. II. Den Haerynck, id. te Baarlete Galcken, E. H. Slrybol, id. te Zwijndrechtte Mater, den E. II. Goossens, id. Ie Sinay. Onderpastoor tc Baarle (Drongen), den E. H. Eeckhout, priester der laatste wij ding. Football Beker der officieren van de Pupillenschool te Aalst Den 15 dezer zal den tweeden match van dezen prijskamp gespeeld worden. De Union St-Gilloise en St-Georges-> van Brussel zullen zicii op het terrein me'en. Daar de beide maatschappijen elk hunnen zetel te verdedigen hebben, de U. S. G. dien van kampioen der kleinen en St. G. dien van kampioen van de kolleges van België, be loofd den match zeer belangwekkend te zijn. Het muziek der pupillen zal den match ver^ aangenamen. Hj-o.oïa.trvstÊS.x-i; Over den Océaan. Het nieuws wordt bevestigd aan; den overtocht van den Atlantischen Oceaan, per bestuurbaren baÜQp, door den Duilscher J. Brncker. Hij zal vertrekken op het land van den Groenen Kaap. Belangrijk bericht. Het is om aan het geacht publiek van Aalst en omliggende gemeenten bekend te maken, dat er in het jaar 1.91,1, op verschillende datums, groote prijskampen met den dikken hal, onderarms.enkelijk tusschen partijen der Internationale Federatie,zullen plaatsgrijpen bij Emiel De Moor, Langestraat 97, te Aalst- Mijlbeke. Alsook goede plaats voor de velo- cipedislen voor het placeeren hunner maehie- rten. Hof van beroep van Gent. Zitting van 14 Januari NIET ALLEDAAGSCHE ZAAK. Heden morgend werd nogal eene zonder linge zaak voor het hof opgeroepen. Een persoon van Gisthel ,vas door de boet straffelijke rechtbank van Brugge verwezen tot 15 dagen gevangenisstraf, voor liet door snijden van twee telefoondraden. Ziehier de feiten Den avond vóór de kiezing, dus 28 Mei, werd do betichte betrapt, toen bij zich van een telefoonpaal liet glijden de ke rel werd geval, doch hij ontsnapte, maar werd een weinig verdér terug aangehouden door een gendarm. Men vond op hem eene schaar. De betichte was blikslager. Wat men in brengt ais verdediging, is, dat het onmoge lijk is op een telefoonpaal van 6 meters hoogte te klimmen, zonder voorzien te zijn van een riem om de lenden en sporen aan de voeten ook nog de schaar gevonden op den betichte, die den draad niet kon doorsnijden. De verdediging weerlegt die bewijzen en toont aan dat de persoon, die zich van den paal liet glijden, een bewijs genoeg is om aan te loonen dat het mogelijk was op den paal te klimmen. Het hof bekrachtigde de uitgesproken straf. Het was de betichte die in beroep was. MARKTPRIJZEN Aalst. 14 Jan. Hop. Markt vast: prijzen in opslag 78, 79 fr. Aalst, 14 jan.Aardappelen de 100 kilogr. fr.' 12,50; Boter de 3 kilos fr. 8.91 a 9,90 Rcom boter de kilo fr. 3,25 Eiers de 25 fr. 3,00 a 3,50 Ajuin de 100 kilos Ir. 12.50 aYiggens 't koppel fr. 60 a 70. BOTERMARKT. Heden werden ter markt gebracht 236 klonten, wegende te zamen 1890 k. Compagnie Hollandia, 15, Bergemeer schestraat, 14, Aalst, Crème Boter Extra 3,25 per kilo. Brussel. Markt 33 jan. Kalveren 195, prijs per kilo op voetfr. 1,10 a 1,35. Anderleclit. Markt 13 jan. Kalveren 1144, prijs per kilo op voet fr. 0,90 a 1,05 1,16. van M. Camiel Praet, opcicien-specialisto Aalst, Lange Zoutstraat, 6 14 Januari, 15 ure Barometer 772 Windnoord-oost Thermometer 0°2 Vooruitz.schoon weer. NIEBEDEELINGEN. GENT Bond der gemeente - secretariseen van Oost-Vlaanderen. Gisteren namiddag had in het landbouwershuis eene algemeene ver gadering plaats van den hond der gemeente secretarissen van Oost-Vlaanderen. De se cretarissen verklaarden zeer bedroefd te zijn omdat het ontwerp dat reeds gestemd was door den Senaat, niet aangenomen werd dooi de Kamer. De heer Maenhout heeft in over eenkomst met den bond zijne amendementen ingetrokken, om de kiezing niet le verachte ren, doch de heeren Buysso en Mechelynck, afgevaardigden te Gent, een ander amende ment hebbende neergelegd, waarbij het ver boden wordt aan de gemeentesecretarissen zaakgelastigde te zijn, zoo werd de kiezing verdaagd. Eene afvaardiging werd samenge steld om aan de heeren Buysse en Meche lynck te vragen hun amendement in te trekken. OPENBARE VERKOOPING van een le Aalst, Korte Muntstraat, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopon Een schoon en welgelegen woonhuis met groot magazijn onverdere aanhoorigheden, geteekend n. 5, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Korte Houtstraat, gekadastreerd wijk A nummer 614bis, met eene grootte van 1 aar 40 centiaren, houdende van de eene zijde aan den eigendom van den lieer Petrus De Haeck, van de andere zijde aan den grond der stad Aalst en van achter ook aan den grond der stad Aalst en daarover aan den ouden Dender. Bewoond en gebruikt door den heer Frans Philips, herbergier en koophandelaar. Voorschreven eigendom is door zijne ligging nabij de Dendervaart zeer wel geschikt voor liet uitoefenen van groote beerijven. Den 27 November 1910. Sedert een volle jaar leed ik aan tandpijn, ik heb uw Dentogène gebruikt en ben geheel en gansch genezen. 11c haast me u te bei tanken en zal er niet aan ontbreken kostbaar geneesmiddel aan mijne vrienden aan te bevelen. (get.) Godefroid Sauvage, 127, Bayemontstraat. liet. Dentogène geneest oogenblikkelijlc de hevigste tandpijn het bewaart de slechte tan- len door zijn gebruik moet men geen enkel tand meer laten trekken. LA VT U NIET BEDRIEGEN, eischt een Denvogène de flescli 1,25 fr. in al de apo theken en bij de volgende heeren apothekers Aalst Du Vai.ckknf.fr, Esplanadeplein, 14 Ni nor e Coiuiakrt G ecro a i-dsbrrge 1 Van Damme Dcndermnndc Roman Sot tc gein Vandf.rschup.rkn Nederbraliel Du Bf.f.r; teren Tklrungs Audenaerde Df. f Lok eren Wauters. Wel- ACHT 1513 Aan de Vlamingen Zoo gij Franscli leunt, zullen wij u bin nen 2 maanden eene winstgevende plaats bezorgen, indien gij eerst de steno-dactylo- grapliie of bet boekhouden wilt komen leeren aan 40 fr. kent gij nog geen Fransch komthetdan eerstleeren. Schrijf u seffens in: El C O 1— El - BUREAU 35, Rue du Midi, Bcuxeiles-Boitrse 1511 0 *3] a y r! i S a J sa 1502 -VA/V- Studie van den Notaris DE SADELEER, te Krembodegem. iOOO venclitie van zeer schoone LAR IXEN HOPSTAKEN. te Eremliodegen), aan de Statie en Dorpplaats, op Djnsdag 17 Januari 1911, om 1 uro stipt namiddag. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 6SA Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 13 JANUARI. BEURS VAN BRUSSEL. Leen wan Slaat, Provïn., Steden. Belgische leening 1° v 3 2° r 3® r Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1001 9 Brussel 1902 2,5 Brussel 1905 2 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 1908 3,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 189 82 St.-Gillis 1904 3 ZITDAGEN Februari 1911, Instel Donderdag 9 Verblijf Donderdag 23 ten 3 ure namiddag, ter afspanning genaamd De oude Postorij bij den heer Henri De Saedelaar, te Aalst, Nieuwstraat. Om u persoonlijk te overtuigen van de groo te winsten die onze bijzondere zaaigranen, zaden en plantaardappelen voor den Belgischen Landbouw geven, doet eens de proef met onze Haver, Frühhafer, Spiithafer, Slormking, Ex celsiorZomertarwe, Japhet, Aardappe len, Marjolaine (Keikes), Professor Woklt- mann, Verbeterde Magnum, Industrie, Krüger, Lijnzaad Riga, Klaverzaad/. Violet-, Steen-en Bastaard klaver, Graszaad tEngelsch, Italiaansch,Lammerstaart,Mengeling voor meer- schen, Voederbeetzaad Groenhals, Gele Vuuriac, Duilsche Lange Gele, Roode Mam- mouth, Gele en Roode Eckendorf, Suiker- beetzaad Klein Wamleben, Suikerijzaad Magdeburgsche Bitterpcën. Matige prijzen, stalen en inlichtingen op aanvraag. Bijzondere conditiën voor voortver- koopers. Algemeen Landbouwoffficie (Invoeren Uitlezing van Zaden). Bestuurder Cyr. DE MEERSMAN, te Aalst-Mijlbehe. St-Joos-ten-noode 1881 Schaarbeek (100 fr.) (500 fr.) Ipa 1909 Doornik (50 fr.) Verviers 1873 1893 92 92.— 77! 100.25 87.25 9L60 104.75 88.75 88.75 98.50 93.— 104.— 92.— 77.25 84.75 72.75 97^90 70.50 85.— Belangrijk bericht. Ten einde voldoe ning te schenken aan de vraag mij door tal rijke personen gedaan, die door het slecht weder verplicht waren t'huis te blijven, laat ik u weten dat M. R. Blondiau, fotograaf, in de Lange Zoutstraat, Aalst, zich Zondag, gedurende den heelen dag ter beschikking houdt van het geacht publiek. VVV Grondkrediet van België Naamlooze maatschappij gesticht in 1835 1° Geldleeningen mits hypotheek to ookomen voor het bouwen van huizen, aankoop van gebouwen en landen, aan kleinen intrest, aflosbaar in eens of met kortingen. 2° Uitgaven van obligatiën, intrestende aan 3,50 fr. 'sjaars zijnde eene verzekerde geld- uitzetting van eersten rang. Inlichtingen te bekomen bij M. PAUL EEMAN Leopoldstraat, 9, Aalst, alwaar te bekomen zijn alle inlichtingen over verzekeringen tegen brand, ongevallen op 't leven enz. Men hoort «iels anders spreken dan over de deugdelijkheid, zacht heid en sierlijkheid der naaima- chienen van het huis PHCENIX VICTORIA, (vijf jaar waarborg). Huis ALFONS GHEYS 7 7, KATTESTRAAT. AALST gemak van betalen reparation aller stelsels.

De Volksstem | 1911 | | pagina 3