DE KAMER Laatste Berichten t# A I Spiegelfabriek A.L. MEYVAERT FEESTWIJZER Vergadering der rechterzijde. Rechterlijke Kronijk Weerkundige waarnemingen Tli. Stevens, Officieele kwoteering wv Koffie slaat op verminkte meisjes, 't is te zeggen voor kin deren die door een ongeluk een arm of been, hand of voet verloren hebben, ofwel gebrek kelijk op de wereld gekomen zijn. Men leert die een ambacht volgens hunne geschiktheid. Zij worden er bijna kosteloos aanvaard, als zij 11 jaar oud zijn en woon achtig in de provincie Oost-Vlaanderen. Voor verdere inlichtingen wende men zich tot den Eenv. Heer G. Van den Berghe, pastoor te Erwetegem of lot de Eerw. Moeder van 't ge sticht. De bestuurlijke overheden en de behoef- tigen zouden dit gesticht moeten kennen aizoo zouden vele ellendige meisjes eenen stiel kunnen leeren die hun later eene ge makkelijke broodwinning zou verschaffen. SpiegelsKadersVitraux Baguetten Werf, 3Aalst. Stoomfabriek in Gent Erembodegem. Onderlinge Bijstand. Verleden Zondag, 5 Februari, hebben wij hier onder Voorzitterschap van den Heer Notaris De Sadeleer en den E. H. Pastoor, eene schoone vergadering bijgew obnd, welke toont hoe snel hier de Onderlinge Bijstand begrepen wordt, zoowel door de leiders als door het volk. Meer dan 300 leden vulden de zaal. De E. H. Van Goethem. Schrijver-Schat bewaarder, gaf verslag over den Onderlingen Bijstand Ondersteunt Elkander, welke op 31 December 1910, 535 leden lelde en met eenen goeden inkas sluit. Hij wekte bijzon derlijk do jonkheden op om zich bij te zetten in den Onderlingen Bijstand. MrDe Becker van Aalst, gaf eene klare en nuttige Voordracht over do Herverzeke ring. Hij toonde hoe noodzakelijk deze is als voltrekking van den gewonen Onderlingen Bijstand. Hij steunde ook op aansluiting van de jonkheden. De E. 11. Smet? loonde hoe de Pensioen kas de vollediging is van de twee reeds be sprokene inrichtingen. Hij drukte er insge lijks op, hoe voordeelig het is zich van jongs af bij de Pensioenkas aan te sluiten. De Schrijver-Schatbewaarder, dankte in naam der leden den Heer Notaris De Sade leer, voor de groote genegenheid en milda- digheid met dewelke hij voor den Onderlinge Bijstand bezield is. Immers ieder lid had voor zijnen Nieuwjaar, eene schoone sargie ontvangen. De Heer Notaris, met reden ge troffen door deze dankbetuiging, vernieuwde nog eens zijne belofte, van steeds den On derlingen Bijstand van Erembodegem, zijne genegenheid en zijne ondersteuning te blij ven verleenen. Ten slotte werd de Heer De Bundel, Voorzitter van den Onderlingen Bijstand, ge luk gewenscht over zijne reeds gevorderde herstelling van zijne gezondheid, waarop deze, diep getroffen, al de aanwezigen be dankte. Zulke vergadering doet deugd aan ieder-, een, en mét zulke mannen"aan bet hoofd, kan eene mM'schdjfyjj haren'.Jang galiif; tot groot nut v*Jtiï gansch de geiiiëenle. Lede. —Vbe'geltëiihé 'broiïïbeÈ: Dins-; dag, roud'lHl 1 ure namiddag, 'zag men de accijnsbedienden omtrekken,'vè'rge" zeld van deii" póliciekomïiiftsaris: Elkeen dacht, eene:igeheim'ë stokerij is ontdekt:'Na dat zij het tweede huis hadden bezocht, ver nam men weldra, dat men overging toL huis zoekingen ten gevolge van eenen brief, geleekend DjsS..., gezonden aan den heer Minister van Financiën,meldende daler Zon dag gedurende de Hoogmis, vijftien bijzon dere ingezetenen der gemeente, bier hadden gebrouwen in hun huis, en dus eene geheime brouwerij hadden. Men ging bij al de per sonen welke in den brief vermeld stonden volgens onderzoek, is er geeiie dezer perso nen welke zich zouden hebben plichtig ge maakt, aan dergelijke feiten. is het niet wraakroepend dat kerels welke zulke lasterlijke aantijgingen uitkramen en defiige personen in hunne eer willen kren ken, ongestraft blijven loopen Onderzoek.Maandag morgen, moes ten er verschillige personen der wijk Spec- kaert in het kabinet van den onderzoeks rechter verschijnen om gehoord te worden, over eene oude zaak welke nu opgeklaard schijnt te zijn. Zekere De Vos Joseph was laffelijk aangerand geweest in de herberg van Van dë Wiele en bekwam vier mes steken over omtrent 7 maanden. Tenge volge van eenen twist over eenige dagen, is de dader gekend en zal voor de rechtbank moeten verschijnen. Op de vlucht. Verleden nacht, rond 12 1/2 ure; wérd Jan Galle, bewaker van dén gazometer te Lede, gewekt door een gerucht. Men was bezig de staldeur open te breken.. Galle stond op en liep naar zijnen stal. Do dief nam de vlucht en liet eenen zak achter met drie konijnen. Galle loste een schot ach ter hem, zonder hem te treffen. De dief moet goed met do ligging bekend zijn, want de hond had niet geblaft en er lagen stukjes vleesch rond zijn kot. Geeraardsbergen. TooneelfeestHet tooneolfeest, dat do Katholieke Vlaainsehe Gilde De BreidelszonenZondag laatst, te Sottegem gaf, mag onder de bestgelukte en puikste gerekend worden, door die welge kende gilde uitgevoex-d. De spelers vertolk ten bun rol zóó natuurlijk, dat, na elk too- nee.l, een oorverdoovend handgeklap losbrak. De vrienden van Sottegem die het feest bijwoonden, keken elkaar ernstig en ver wonderd aan. Men hoorde hier en daar in de zaal duisteren dat men gemeend had met be ginnelingen te doen to hebben, maar dat men integendeel liefhebbers op de planken zag die naar volmaaktheid streven. Voor Geeraardsbergen is het eene eer, eene aanmoediging, een spoorslag voor Sottegem oen Tot weerziens Zelfde gilde zal den derden Zondag dezer maand een knsleh.us Zang-en Tooneelfeest geven, ter schouu kende leden aan nagei oog dezelfde zijn als te Sottei - - - - Zinds de werkstaking hier in verscheidene fabrieken uitgeborsten is, komen hier eenige werklieden van Aalter werken. Maandag hadden erge wanordelijkheden plaats en de gendarmen moesten den tram waarmede de werklieden naar huis terugkeerden een groo- ten afstand bewaken. Nabij de Vaart werden kasseisteenen op de riggels gelegd, om den tram te doen ont- riggelen en to Oost-Winkel werden steenen en pintglazen door do ruiten van den tram geworpen. Er werden ook revolverschoten gelost. Hel parket van Gent heeft een onder zoek gedaan. St-Nikolaas.Brand.Woensdag avond rond 10 uren, is brand ontstaan in de herberg van Gustaaf Van Mele, Plezantstraat. De brand begon in de achterkeuken, en al wat deze plaats bevatte, werd de prooi der vlam men. De pompiers der stad en deze van Me- chelen-Terneuzen waren spoedig ter plaats en konden het vuur bemeestoren. De schade is niet groot, er is verzekering. Dendermonde. Diefstal. Een jong kereltje. Jan S. M.., die voor 3 jaar in een weldadigbeidsgeslieht werd opgesloten, doch nu op vrije voelen liep en bij kleermaker Vercammen in dienst was, heeft ten nadeele van zijnen baas een geldbeugel 80 fr. inhou dende gestolen. Eene klacht is ingediend. Val. De weduwe Calbrecht, wonen- do Nieuwstraat, wilde verleden nacht op staan om aan eene natuurlijke behoefte te voldoen. Door de duisternis misleid, stootte zij het hoofd tegen eene openstaande deur. mei het ongelukkig gevolg, dat zij bewuste loos ten gronde viel. Zij werd erg gewond en moest naar liet gasthuis overgebracht wor den. Haai' toestand is zorgwekkend. Gent. Lijk opgetrokken. Het 1 ijb van den heer Deleslré Dieudonné, kunst zanger te Parijs, die op Nieuwjaarsnacht hel Hotel Ganda Brabantdam. verliet in liet Zwaardstraatje in de Schelde liep, is gisteren namiddag, rond 5 ure, aan de Oudi Beestenmarkt, opgetrokken geworden. Hel lijk werd naar het doodenhuis overgebracht Vrouio verdronken. Op de Nijver- heidskaai is Maandag avond eene vrouw in eene gracht gevallen. Op haar hulpgeroep snelde men toe en men trok er haar uit. Niettegenstaande de beste zorgen gaf zij weldra den geest. De on gelukkige had over eenige dagen liet-inzicht te kennen gegeven een einde aan haar leven te stellen. Het is de genaamde Rosalie Temmerman. Hel lijk werd naar het doodenhuis over gebracht. Hevige brand. Dijnsdag avond, is brand ontslaan, in de voddenfabriek van M. Van den Berghe, Ham. Het vuur nam spoe dig- eene groote uitbreiding, dank aan d groote hoeveelheid licht brandbare koopwa- ren welke er voor handen waren. Toen de. p unpiers met hunne stoomspuit ter plaats snelden, konden zij deze niet bruiken, daar een koopwarentrein iii de buurt'gevormd werd reir deJansenarfus riiet over de riggelsi konden geleed wordqn Mën- moest' dus liet vuur met vier r.gdwone Spüiteh aanvallon. o - Rórid 9 ufo 's avonds-, kon men eindelijk dé Sföbmspuil gébruiken, dóch dan'-bleef er vaikbeö uitgestrekte fabriek nog slechts een groote puinhoop over Al de koopwaren waren geheel verbrand of door liet water onbruikbaar gemaakt. De stoffelijke schade is zeer aanzienlijk, Erg xoerkongelukWoensdag mor- gend gebeurde een erg ongeluk in de fabriek Louisiana Kerkstraat, te Gent. Eene zwaar geladene vigilante zooals men in Gent een opliaalbak noemt, werd in de fabriek opgetrokken. Op zeker oogenblik plofte den bak loodzwaar beneden en twee jongelingen, die erin zaten stuikten ten gronde. De eene, zekere De Greve, 19 jaar, werd de vingers vei-morzeld en den schedel geklo ven de andere werd erg gekneusd over gansch het lichaam en klaagt over inwendige pijnen. Na verzorging door een geneesheer, werden beide gekwetsten naar bet gasthuis overgebracht. Haaltert. Verdwenen. De 24 jarige Victor Van Vaerenbergh, wonende bij zijne ouders, op den Keyenberg, is sinds Lichtmis verdwenen. Alle gedane opzoekingen bleven tot hiertoe zonder uil slag. Iddergem. Dieven geknipt. De poli- cie w as sinds geruimen lijd op de bres,om den dader der diei'te. gepleegd ten nadeele van M. Coppens, lo Ninove, te ontdekken, doch alles bleef vruchteloos. Thans is op de markt vau Ninove eene vrouw van Iddergem geknipt, toen zij poogde een aantal kippen aan een spotprijs te ver- koopen. De kiekens werden aangeslagen en talrijke huiszoekingen werden gedaan te Iddergem. Men vond in verscheidene huizen voorwerpen welke van dieften voortkwamen. Het parket is verwittigd en men verwacht er zicli aan weldra geheel de bende in 't net te hebben. Wichelen. Schielijke dood. Woens dag morgen is vrouw Roggeman op haren koer schielijk overleden, toen zij den hand- hond wilde vastleggen. La Louvière. Drama. Een genaamde Louis S.... 42 jaar oud, op logement ge woond hebbende bij Charles V., te Haine- St-Pierre, was er met de vrouw V., van door gegaan en naar La Louvière komeil wonen. Charles V. kwam hier de vluchtelingen opzoeken en vroeg uitleg aan S.. Deze ant woordde mot eenige gemeene woorden, waarop V.. een dolkmes trok en hem ver scheidene erge steken toebracht. Do toestand van S.. is zeer bedenkelijk. V.. is aangehouden Andrimont. Dramatische zelfmoord. Een schoenmaker, do 55 jarige Matheus George, die sinds lan Per ieEefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Echtelijk drama te Parijs De echtgenoote Sainte Hilairo de gedu rende mishandelingen, welke haar man haar deed ondergaan, moede, had zich een revol ver aangeschaft. Dinsdag avond, toen de ^onkaard haar opnieuw wilde mishandGj.cn, losto zij twee schoten op haren heul. De man werd door Ivee kogels in liet hoofd getroffen. Hij kon zich evenwel nog naar het gasthuis begeven, liet 'er zich vei-zorgen en ging dan op het policiebureel eene klacht neerleggen. Vrouw Sainte Hilaii-e heeft zich gevangen gegeven. Dynamietaanslag Te Grenoble is eene dyriamietkardoes ont ploft vóór het huis van den deurwaarder Roussillon. Men gelonfl aan eöné wraakneming.' Twee policieagenten gekwetst te Parijs Toen de policieagenl Bastian gisteren van zijn dienst naar huis terugkeerde, werd hij aangevallen door drie apachen. Twee der ■kerels hielden hem in bedwang, terwijl de derde hem talrijke steken met een priem toe bracht. Daarna namen de schurken de vlucht. De policieagent Revolte werd ook aange vallen door zekeren Roy. Revolte werd erg mishandeld, en moest door soldaten uit de handen gehaald worden. Roy is opgesloten. Aftroggelaar geknipt Een zekere M. Gentil, van Parijs, schat bewaarder eener vereen iging van beursman nen, die ten nadeele dezer maatschappij eene som van ongeveer 200,000 fr. afgetroggeld bad, is aangehouden. Hij bezat geen cent meer van het onl vreemd geld. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. geneesheer halen, docli ondanks alle hulp is de wanhopige een uur later overleden. De man was Maandag ,naar Verviers ge gaan om den revolver te koopen. Zitting van 8 Februari De Zitting icordt om,2u. geopend onder voorzitterschap van M. Cooreman Koloniale begrooting M. Mechelynck doet nog eenige opmer kingen betrekkelijk lipt evenwicht der be groot in g. M. Renkin, minister van koloniën, her baalt, dat het niet noodig is, voor het oogenblik do kolonie bij te springen. Hij ver zekert dat er buitengewone inkomsten ge noeg zijn. M. Fléchet maakt ook opmerkingen in zake de spoorwegen van Katanga. Er zal veel concurenïie zijn voor deze spoorlijnen. Men zal er talrijke verlakkingen moeten aanbrengen, om liet koolbekken Ic bedienen. Hij wenscht den minister geluk, wegens de wijze toekenning der vergunnin gen in Katanga. Hij zou echter wijzigingen willen zien brengen in den mijn tarief om bet aandeel van den staat vast te stellen. Eedaflegging M. PeKl dé opvolger van M. Bnsschaert als katholieke vblksVertegérVwoordigei' voor Korlrffk. légt den eed af'in 'liet Vlahmscb; Hij. wordt door zijne kollegas der Ant- werpscfie bank'g'elük gewenscht. M. Renkin, antwoordt, aan M.Fléchet .dat alles normaal gëgaah is'. M. Royer, vraagt de rekeningen van 1908 en teekeiit verzet aan tegen het toekennen van een pensioen aan baron Wal.is, terwijl de andere agenten die meer en beter werk deden geen pensioen trekken. M. Schollaert, kabinelsoverste, zegt dat het pensioen van baron Wallis voorzien werd door het kontrakt van overname tussclien België en Kongo. Dezé som kan dus niet be twist worden. De werkstaking van Luik Om 3 ure wordt gestemd over het orde voorstel van M. Vapdervelde cn gezellen, over de werkstaking der mijnwerkers van Luik. liet ordevoorstel wordt aangenomen met 114 stemmen tegen 8 onthoudingen (Masson, Van Marcke, Woeste, Asou, Claes, Delvaux, Lemonnier, Monville). Dal voorstel luidt als volgt De Kamer, goedkeurende de verklaringen van den minister van arbeid betrekkelijk den omzendbrief van 25 Januari 1911, nopens de artikelen 1 en 2 van dé wel van 31 December 1909, gaat tot de dagÓrde over. Herneming der bespreking M. Carton de Wiart, vraagt welke de positie is der officieren die zicli naar Congo begeven. M. Renkin. Zij zijn buiten de kaders. M. Fléchet, vraagt boe de 000,000 fr. onder de zendelingen zullen verdeeld worden. M. Renkin, leest de lijst der kloosters die er van genieten. 1 v M. VanderVeldk maakt den lof van het koloniaal niuzeum, docii betreurt bet dat er zulke kolossale sommen voor uitgegeven werden. Hij vraagt 'dat liet gouvernement toch de koloniale school zou stichten. M. Woeste vraagt of bet ontwerp eener koloniale school voor goed verlaten is en wat er van de stichting zal geworden. M. Renkin. Het is de minister van Openbare Werken die daar moet op antwoor den. Sinds de dood van Leopold II beschik ik over geene kredieten meer voor deze school. M. VanderVelde. Ik zal op de kwestie terugkomen bij de bespreking der begrooting van openbare werken. Spreker beknibbelt het gedrag van M. de Smet de Naeyer, die gedurig van houding verandert. M. Teravagne vraagt dat er te Antwerpen eene school voor tröpikale geneeskunde zou gesticht worden. M. Renicin. Zulke school bestaat te 1. M. Renkin. De zendelingen hebben de lessen der tropische school voor geneeskunde gevolgd, met bet zicht op de slaapziekte. M. Teravagne. De zendolingen zullen de mikroskoben niet kunnen gebruiken. M. Royer komt nogmaals terug op het pensioen van baron Wallis. M. Renkin. Wat kunnen wij er aan doen t M. Royer. De Kamer heefl er niets van geweten. M. Schollaert. Al de stukken hebben ter inzage geweest. Gij hadldan moeten ver zet aanteekenen. M. de Voorzitter. Het incident is ge sloten. M. Jourez, vraagt pensioen voor de gc wezen agenten van Congo. M. Renkin. Ik zal de aanvragen onder zoeken. Men gaat over tot de stemming. Al de ar tikelen worden achtereenvolgens gestemd en morgen zal men stemmen-over het geheele der begrooling. De zitting wordt om 4 ure 45 gelieven. In de vergadering derrechterzijde, Woens dag gehouden, werd het voorstel Jourez-Pol let besproken. Andere voorstellen werden ook nog gedaan, onder andere de zitdagen te verlengen tot 5 ure 45, en dezelfde dagen te Wijven zetelen. Ook werd een voorstel neer gelegd, om slechts de zitdagen te verlengen, tijdens de bespreking der begrootingen. Ér wêi'd nj'et g'esteibd, doth toekoiftéhde w'éèk zal eene nieuwe vergadering- 'gehouden worden'om byèjr de véfsciijlïige voorstellen te stemmen. KL de Voorzitter drong' bijzonderlijk"' aan, opdat de vèfsldggeyers tijdig de verslagen dei' bègr'oÖtingeh zouden neerleggen. 0 aan zenuwzwakte leed iir.if. He Her»'- on Werk-j beeft zich gisteren morgen in zijn werkhuis Bril K.ik-h s|»,.hv ijzer zal i twee revolverkogels door de borst gejaagd, i M. Terwagne. M. Renkin denkt alleen ■-ijn a s te Sol legem. Zijne zuster, die op het gerucht der los-aan zi jne missionnarifcson. Waarom heeft hij brge wanordelijkheden. brandingen toesnelde, deed on middel ij k een deze oen mikroskoob gegeven Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. AFTRUGGELARIJ. Benoit Van Kerckhoven, van Aalst, heeft ten nadeele van Constant Lauweryns, eene muts afgetruggeld. Eene maand gevang. DIEFTE EN OPSTAND. Den 31 Juli laatstleden, rond 10 uren 's avonds, waren tweo nachtwakers te Beve- eh-Waas op ronde. Uit den stal van land bouwer De Vlieghei', zagen zij twee personen met eenen baal kiekens buiten komen. Een der kerels werd aangehouden. Het was Theo- fiel De Smet, cigarenmaker te Beveren. Hij bood hevigen tegenstand, maar bleef toch in handen. 8 maanden gevang en 70 fr. boet. DOODELIJK ONGELUK. Edgar Groeninck, van Kalcken, beeft op 19 September, te Kalcken, Rosalie Myncke, omver gereden. De vrouw bleef op den slag dood. Hij wordt veroordeeld lot 1 maand ge vang en 50 fr. boet, wegens onvrij willigen doodslag. Zijn meester wordt burgerlijk verantwoor delijk verklaard. DIEFSTAL. Van de Cauter Philemon, van Zele, heeft bij Adolf Thienpont, een bankbriefje van 20 fr. gestolen. Zes maand gevang en 50 fr. boel. GEERAARDSBERGEN. Fobruari, Maandag, avondfeest door de oud-leerlingen der E.E. P.P. Joze- tieten. AALST. Match op liet plein van «Steun geeft Moed tussclien Union St Gilloise Brussel, en 't Josephie- ten-Collegie, Melle. n Loopkoers op liet Sportplein van Steun geeft Moed Tooneelfeest door de konink lijke Rederijkkamer de Galharinis- ten. n Tooneelfeest door de Oudleer lingen van 't Bisschoppelijk Collegia n Gemaskerd Bal,ingericht door de Koninklijke Harmonie. Maart Tooneelfeest door de Koninkl. Maatschappij 't Land van Riem. ■18 April Congres der Katholieke Werken van hel Arrondissement Aalst. Oogst Congres der Kath. Jonge Wach ten van Oosl-Vlaanderen. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement xcorden beleefd verzocht cle datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't bekeer can ons blad mede le deelen. van M. Camiel Praet, opticien-specialisto Aalst, Lange Zoutstraat, 6 8 februari, 15 ure Barometer 77!5 Thermometer 5°5 Wind: noord Vooruitz.schoon weer. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 7 FEBRUARI. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Steden. Belgische leening le r 2* r 3» r Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jau.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noudel8813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 1893 .3 91 90 92.— 91.90 92.— 92.20 76.10 100.60 100.90 87.50 91.60 91.50 104.50 89.— 89.50 104.75 99.— 92.'25 104.50 105!— 90.— 73.50 85.05 73.75 74.— 86.05 99.20 132! 76.25 871 87.45 12.— 85.95 73Ï25 MARKTPRIJZEN Aalst. S febr. Hop. Markt vast koopers 84 85 verkoopers 86 fr. Assche, 7 feb. Tarwe 18,00 a 19,00; rogge 16,00 a 17,00 haver 18,25 a aardap pelen 10.a 11,boter 3,a 3,20; eieren 2,50 a 2,75 kiekens 3,00 a 3,50 konijnen 2,50 a 3.00: hesp 0,viggens33 a 35; hop 60 a 00. Ninove, 7 feb. Tarwe 19 a 20; rogge 15 a 16; haver 17 a 18 gerst 00 a 00koolzaad 00 a 00 boonen 00; aardappels 10,00 a 11,00 boter 3,10 a 0,eieren 3,00 a 3,25 viggons 75 a 80. Brussel, 7 feb.Varkensmarkt te koop 345, prijs de kilo op voet 1,10 a 1,25. Anderlecht, 7 feb. Verkensmarkt, te koop 2860, prijs per kilo op voet 0,98 a 1,14. Sottegem7 feb.Tarwe 20,masteluin 15,00. rogge 15,50. haver 19,00. boonen 22,00 aardappelen, 11, konijnen 2 a 3,00 kiekens 3 a 4; boter 3,00, eieren 2,75. viggens 18 a 50. IÈm* Tl TH1 y arawsg 0. Male Knelpp met smaak van koffie koit 75 minder dan koffie, en is gezond, verteerbaar en voedzaam. Ziedaar uwe gezondheid. koop in 't grootR. Klelst, BRUSSEL

De Volksstem | 1911 | | pagina 3