ASTHMA Laatste Berichten 't Wit Stoapke van Jacpes Neefs Spiegelfaöriek A.L. KEYVAERT Stadsnieuws. SPORTNIEUWS Foottoall FEESTWIJZER Weerkundige waarnemingen Voorde beste Zaden Witte Kerkboeken Koffie slaat op de machienist de stoom terugwerken, doch het was te laat. De man was onder de loko- motief verbrijzeld. Het lijk werd naar het gemeentehospitaal overgebracht. Het is dit van een genaamde Leon B..., 48 jaar oud, metser en vader van 5 kinderen. Werkongeluh. De genaamde Jos. Van Eeckeren, 27 jaar oud, in de Londen- sche straat wonende, werd licht aan de bee- nen gewond tijdens zijn werk aan n. 43 der dokken. Hij werd verzorgd in het verband- huis. Aangehouden. Een Oostenrijker J. Agaslein, werd voor diefstal van eone overjas aangehouden en opgesloten. Hij is zonder vaste woonst of zonder middelen van bestaan. iDiefstallen. Bij de bloemiste M. Smetsin de Leopoldstraat n. 14, werd den inhoud der schuillade en van den gascomp- teur gestolen. In de Eendrachtslraat 33, bij M. Daems Ph. zijn twee velos gestolen. Ten nadeele van den schipper Jules Ghislain gemeerd, in den dok n. 67 werden koorden eu zeilen gestolen. De dokwerker Paul V.., zonder vaste woning werd op hecterdaad van dieftebetrapt aan de dokken Hij werd opgesloten. De rechterlijk brigade heeft de band gelegd op een Duitschen herbergier wier uit levering voor wandaden, door "de Duitsche policie gevraagd werd. Veelbelovende snaken. Een vijftal jonge! s van 11 tot 15 jarigen ouderdom, al len in do Kwetterwei wonende, waren Za terdag avond op rooftocht in do 6® wijk. De jeugdige schelmen hadden reeds in een huis den inhoud van den gasmeter geledigd, en bovendien lekkernijen en chocolade gerob berd, toen zij betrapt werden. Zij zijn aan de policie overgeleverd. Zonderlinge -passagier. Toen Zon dag de Engelsche stoomboot «Cormorant» aan de Herbouvillekaai werd gemeerd, was een der passagiers, die te Liverpool was in gescheept plots naar de steven geloopen, en toen de stoomboot slechts een meter van de kaai verwijderd was, wipte de persoon over de reeling en waagde vervolgens den sprong op den kaai. Dit gelukte hem en bij verdween. Volgens de verklaringen van den kapitein Tan den stoomboot, blijkt dat het signalement van den geheimzinnig on!s lapten passagier, heel goed overeenkomt met dit van den fameuzen Russischen anarchist Peter Piel- koni. alias Peter de Schilder den be- ruchtcn beid van'het drama te Houndsditch. De man was te Liverpool ingescheept zonder bagagie of papieren, en bad oen vervoerbe wijs voor Antwerpen genomen. De policieofficier, M. Baesen, die van die hoogst geheimzinnige ontsnapping kennis lcreog, heeft dadelijk alles in 't werk gesteld om den bóruchten anarchist/Rn dien men waarlijk Peter the Painter 1 Sloor handen heeft op-te sporen. jo Zondag avond werden dienteiiigevolge bij zonderé opzoekingen door de p^l^cie gedaan. is bel eenige echte Vieux Système. 'Ronse. Dieven. Verleden nacht zijn dieven ingebroken bij den fabrikant Porlois- Dopchie, op de Malanderplaats. Bij middel eener ladder zijn zij in bet magazijn gedron gen en hebben er drie stukken katoen mee genomen, van groote waarde. Dieven zijn ook 's nachts ingebroken bij twee arme mensqhen van de wijk Waets- brugge. Zij hebben er 30 hennen medege nomen. De policie zoekt'de daders op. Sanghem. Brand.Reizigers zittende in den trein van 10 ure 's morgens, hebben niet verre van de statie een brand bemerkt de woning van een werkman werd ten gronde toe vernield. Do meubelen, de kleederen, de beesten en al wat de arme man bezat, werd de prooi der vlammen. Men kent de oorzaak van den brand niet. Wanzele. Vrijdag namiddag, rond 3 uren, werd gansch de gemeente in rep en roer gezet, daar een persoon werd aange houden door gendarmen in de herberg van P. Goossens. Men vernam weldra, dat het de génaamde Serahen Van Durme, landbouwer teiCherscamp, was, welke zijne vrouw zoo erg had mishandeld, dat er bevelen waren gegeven hem naar Dendermonde over te bren gen de toestand der vrouw is niet gevaar lijk. Deze, eene hrave en werkzame vrouw, deed hem zijn gefjr^g ppmerken deze.jjjQ.cht niets zeggen of werd mishandeld. Audenaarde. Diefte. De voerman Vermeulen, van Schoorisse, wiens wagen aan den Zalm staat, was gelast door den bandelaar Prudent De Ba'ets, uit dc Meer straat, een stuk slofmedé te voeren. De Baets wierd gewaar dat het stuk gestolen was. Hij liep naar de statie, onderzocht er eenige pakken van kramers en vond het in een pak van een Gentenaar. Deze verklaarde dat een onbekende het hem gegeven bad. Het gestolen goed werd aangeslagen en proces verbaal opgemaakt. Impe. Koncert. Voor de eerste maal heeft alhier op de wijk Opsmeer een koncert plaats gehad van zang. gegeven met de me dewerking van de katholieke zangmaat schappij «Hand en Hand», van Lede. Het was een schoone liederenavondde zaal welke gansch was herschapen in een zomer hof en goed verlicht, bracht veel levendig heid bij, en de inwoners van Impe vroegen om binnen kort nog eens het genoegen te mo gen smaken een zoo lustigen avond door te brongen. Dit strekt tot eere van den heer Alfons Schockaert, inrichter van dit feest. De heer Cyriel Poep (goochelaar en buik spreker) liet er tusschen in eenige nummers van zijn repertorium zién. Wetteren. Kalvakade. Gisteren namiddag heeft de kalvakade den tweeden op tocht in het cehtninï der gemeente gedaan. Betrekkelijk veel volk was ter dezer geleg beid op wandel en voornamelijk veel vreem delingen waren opgekomen. Wetteren was in volle feest. Ongelukkiglijk werd de feestelijkheid ge slremd dooé'een waren tegenslag gedurende den optocht is op dén Vennêmansdriescl alhier de versierde koels omgeslagen van dér huurhouder Gustaaf De Grueve, waarin eenige oudjes als gedecoreerden hadden plaatsgenomen. Het rijtuig weid gansch verbrijzeld en d- ingezetenen eenige meters ver ten gronde ge worpen. De genaamde Felix Kregersman werd nog'al erg gekwetst, doch zijn toestand boezem geeno onrust in. De andere kwamen er mot lichte kneuzingen van af. Het ongeval dal de uitgang des stoets ge durende eenigen Lijd ophield, werd veroor- door riggels jvan den tram gelegen op den Driüscli, door dat een dér wielen van bet rijtuig vast geraakte in gezegde riggels en aldus de omkanteling der koets veroorzaakte. SpiegelsKaders Vitraux Baguetten Werf, 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Gent. Gevecht. Zaterdag namiddag, rond 4 ure, bad in de Kammenstraat een ge vecht plaats tusschen éeil boodschapper en een schoolknaap. Daar zij te dicht tegen het policiebureel waren,was het ïiogal rap gedaan. Een der twee gasten Gaston Serruys, wo nende St-Machariusstraat, werd door een scherp voorwerp aan het oog gekwetst. Hij ontving geneeskundige zorgen. Dinant. Vreeselijke mijnontplofling Op de plaats genaamd Derrièro les Veines, werd er aan de ontruiming van een weg ge werkt, men moest diens aangaande eenige blokken der naburige rots doen springen bij raiddel van mijnen. Eene te sterk geladen mijn deed gansch het kwartier van 't Athe neum daveren. Kort daarop kwam op de buizen een ware steenregen te recht. Zeer veel ruiten werden verbrijzeld. Eene dagloonster die bij M. Em. Michel werkzaam was, kreeg en steen, 320 grammen wegende, op den rug. Zij bezeerde zich erg en zal waarschijnlijk eenige weken werkeloos blijven. Luik. Geheimzinnige moordpoging Zaterdag morgend stond de lojarige A. D... van Gharneux in de keuken van het ouderijk huis toen eensklaps een schot weerklonk. De venster werd verbrijzeld en den kogel wonde den jongen. Zijn linkerhand werd doorboord. Men kerit den dader do'.°r ge heimzinnige moordpoging niet. Een revolver werd nabij de haag gevonden. Hautmont. Onder een trein.Inde statie van Hautmont had een schrikkelijk ongeval plaats. Een werkman van den ijze ren weg, Abel Jcicquin, oud 24 jaar, werd door één lokomotief verras! en gepletfei'd onder de wielen. De arme arbeider wérd yreeselfjk' verminkt1. Er blijft geéne hoop oVor hem te reuden. De laffe aanranding te Aalst Maandag morgen is het parket in onze stad afgestapt om bet plan der plaats van den aanslag op Ph. Van den Steen op te maken. Hel parket begaf zich vergezeld van een bouwmeester naar de Veldstraat en deed er al de noodige opsporingen. Het aanhoudingsmandaat afge leverd ten laste van Frans Perdaens is be krachtigd. Beker der officiers van de Pupillenschool Gisteren werd een belangrijke match ge speeld tusschen den Daring Club van Brussel en de 1® ploeg der Pupillen. Het spel was allerbelangrijkst en van beide kanten werd er goed gespeeld. De einduitslag is Daring 2. Pupillen 1. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» MEDED£ËJLSNC;ëQÏ. I1ALÊE. Verheugend nku'ws. Wij vernèwen diet genoegen dat Ilallede stad van O. L. V. eene nieuwe reeks voorstellingen voorbereidt van hel Maria'slevrn --. Onze'lezers herinneren zich den schitteren den bijval welke dit mysteriespelVerleden zomer genoot. Niet alleen kwamen er toeschouwers uil al de -Belgische provinciën, maar zelfs- uil Nederland en>Frankrijk,- Vele Nederlandscbe en Fransche .bladen drukten in de vleiendste woorden hunne booge bewondering uit voor de gelukte op vatting derwakkeregeeslelijkheid van Malle, vo >r het groot talent der spelers, veor het diepgevoeld muziek van M. Moortgat, voor het zoetvloeiend gedicht van M. Walgrave en vooral voor do ideale tooneolvoorstelling. En inderdaad hel was wonderlijk hot Maria's leven zoo volmaaktelijk to zien spt-len in den schouwburg Concordia want, boe schoon en bekoorlijk deze zaal ook is, toch voelde iedereen dat zij te eng was om het Maria's leven op grootsche en onbe- ispelijke wijze uit te voeren. Met do jubelfeesten kon de zaal Concordia de toegestroomde menigte niet hevalten en men was met. groot spijt verplicht op elke voorstelling veel volk te weigeren. De Lieve Vrouwzaaldje gaal ge bouwd worden, zal veel grooter wezen en ruim twee duizend personen kunnen be vatten. Hot toonoèl dér nieuwe zaal zal ruim drij- maal grooter zijn. De Pest. Groote uitbrejding. Te Kirin, bezuiden Kharbin, heeft de pest een kolossale uitbreiding genomen. De slra- ten der stad zijn niet lijken;bezaaid. Een deel der lijken is op de heilingéh der bergen ge worpen. De pest gaat nóg vooruit Uit Port-Saïd wordt aan de Lloyd gemeld dat oeu geval van pest zich beeft voorgedaan aan boord van den steunder Pongola, komen de van Bombay. Te Odessa In eene voorstad van Odessa (Zuid-Rus land) is een pestgeval vastgesteld geworden. 500 Chineesche bandieten levend verbrand. Gedreven door honger en ellende, verlieten 500 Ghineezen hunne buizen, eenige weken geleden en richtten zich .in tot eene bende. Waarna zij de dorpen beginner} te plunderen. Maar de boeren snelden toe van alle kan ten De spelers zullen er op meer passende wijze optreden en de tooneelen zullen vol ledig kunnen weergegeven, worden. Dank aan de oppervlakte-der zaal, zal tel kens eene groote menigte bet schoonste en bewonderenswaardigste schouwspel kunnen genieten dat in ons klein Belgenland kan ver toond worden, Eene eerste voorstelling is aangekondigd voor den 15 Oogst (O.-L.-V. Hemelvaart). Wij wenschen aan de inrichters den groot sten bijval en aan onze lezers eene gelukkige reis naar de lieve stad vap O. L. Vr. ZOMERGEM Voor de Vervlaamsching der Gentsche Hoogeschool. Zondag had hier eene mee ting plaats tot Vervlaamsching der Gentsche hoogeschool. De leden van den tooneel- en zangersbond baalden de sprekers aan de sta tie af. Zij werden verwelkomd in de herberg «De Keizer». Daarna ging men stoetsge wijs naar de gemeentehuiszaal, alwaar de heer Maurits Van Recke, advokaat aan het ministerie van Koloniën, de zitting opende en het woord verleende aan ,M. Alb. Claeys, van Lokeren. Spreker ontleedde gansch het Vlaamsche programma en Jegde in sierlijke taal bloot al wat de Vlamingen aan wraak roepende grieven te lijden hebben. Hij zegde waarom wij eene Vlaamsche hoogeschool eischen. Daverend handgeklap en 't zingen van 't Willemslied antwoordden op die geest driftige Tede. Vj.' i Vervolgens neemt- P'Speliers, van Gent, het woord en wees. prop,"hppjde Vlamingen in hunne hoogere studiën te kampen hebben meteenFransch. onderwijs. Doze wel inge studeerde voordrukt, werd menigmaal door handgeklap onderbroken. M. Alf. Stevens handelde op zeer leumige wijze over de Ver- f ran selling in België. Alles zegt spreker, is zelfs in Vlaamsch België voor den Vlaming, die slechts eene taal kent, gesloten. De Walen integendeel kunnen zónder de kennis van het Vlaamsen zelf minister wor den M. notaris De Mulder eindigt met een woord van dank tot de heeren Claeys, Spel- liers en Stevens. Hel Vlaamsche Volk is u dank verschul digd, zegt bij, want gij wérkt voor de herop beuring van onzen stamvan ons ras. Een verzoekschrift werd naar do Kamer van volksvertegenwoordigers gestuurd eischende Vervlaanisehüig der Gentsche Hooge school. Onder 't zingen van 't Kaproenlied gingen de honderdon aanwezigen uiteen. BRUSSEL: Koninklijke Cir'<. Alle Zondagen en Donderdagen', om 3 tire; groote dagvertoo ningen voor familie en kinderen met al de aantrekkelijkheden van het nieuw program ma. De leeuwen, getemd door Bartzeni, blijven op het programma. en maakten jacht op de roovers. Deze werden omsingeld te Köenshan, niet verre van Shan- gaï en waren verplicht zich te gaan schuilen in een verlaten tempel. De hoeren staken het gebouw in brand. Al de roovers kwamen om in de vlammen en met hen do grijzelaars die zij hadden mede genomen. Nog eene moordpoging in Vlaanderen. Het parket van Audenaarde is vandaag te Idegem afgestapt om eeno misdaad te onder zoeken, welke Vrijdag avond plaatsgreep. In de Neerstraat was er ruzie ontstaan tus schen zekeren W... van Idegem en een andere jongeling van Galmaarden, hot mes werd getrokken en W... kreeg een vreeselij- ken steek in het lijf. De toestand Van het slachtoffer is zeer erg. Tegen den dader is ten gevolge van het onderzoek een aanhoudingsmandaat afge leverd A VEL,GEM. Voor de Vlaamsche Hpogeschool. «De Vlaamsche Vracht van Avelgem heeft Zon d3g namiddag, enne vergadering van echte Vjlaniingén. /.öoals men'ér Ooi! eone zag,'g hpuden. Pc zaal van 'Sint Franciscüs was veel te klein ineér dan d ui ziend toehoorders waren toegestroomd. Volksvertegenwoordiger B' Pul, JP" Dous- sy eri'D1" Depla hebben dbiir hun machtig en meesleepond woord laten weergalmen en bewezen dat het Vlaamsche volk recht heeft op eene Vlaamsche Hoogeschool en dat de zetel dezer Gent kan en moet zijn. De reder, voeringen werden dikwijls onderbroken door daverend handgeklap en .luidruchtige good- keuring. Eeno dagorde werd gestemd en zal naar de Kamer gezonden worden. Na de mooting begon een Vlaamsch, har telijk feest, ingericht door Vlamingen van den echten stempel. Prachtige stukken onzer Vlaamsche meesters en dichters werden voorgedragen en meesterlijk gezongen. Hel was eene der ho.sl. gelukte meetings voor tier Vlamingen reehf, die ooit' gehouden werden. UIT GEERAARDSBERGEN. Aan onze lezers, die mededeclingen le doen hebben, laten >yij weten, dat M. Amant. M.ol- laert, drukker, Vredesljjaat 40, als hoofd agent van ons dagblad jn het kanton Gee- raardsbergen is aangesteld. Zij kunnen hém alles toevertrouwen!. Boetstraffelijke Rechtbank van Audenaerde. KLOPPARTIJ. Zekere Camiel Hoebeke, werkman teWou- brechlegem, was niet goed gemunt op Desiré Van Driessche. Hij beleedigde hem en bracht hem vele slagen en kwetsuren toe. Daarvoor krijgt hij 5 maand gevang 75 fr. boet of 20 dagen gevang, daarbij nog 5 frank of 1 dag voor dronkenschap, voorwaardelijk. Dezelfde kerel en Leo D&Sinet, voor beschul digingen jegens Arlh. Regaert, krijgen de eerste twee maand en 50 frank boet of 18 dagen, en de tweede 30 frank boet of 10 dagen, heiden voorwaardelijk. ONEERLIJK. Zekere A. V. W.., wonende te Aalst,had geld achter gehouden ten nadeele van zijnen baas Alfons Van den Driessche. Hij wordt veroordeeld tot 2 maand gevang, 16 frank boet of S dagen en voor dronkenschap tot 10 frank of 2 dagen. BEDREIGINGEN. Jan Van Wetter, te Idegem, sprak bedrei gingen en beleedigingen uit jegens deechtge- nooten De Mulder van Strijpen. Hij krijgt twee maand hak 26 frank boet of 8 dagen. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. ZEDENSCHENNIS. Voor een aanslag op de zeden krijgt een inwoner van Beveren- Waas een maand ge vang.- •- on j j u eJ'BIEFTEv - - m Móorthamer, èè'ri have'nwerker Burght heeft" van ■eé'n'ëai stal töebehooréndè aan M. Van Goétherii, planken afgebroken en ïniede genomen. Hij krijgt eene maand gë- v^tng en 25 fr. 'höeie. DIEPTE. Korthals Marie, was naar de markt ge gaan en had van het kraam van Van Ros Jacob eene pels gestolen. De bestolene leverde haar aan de policie over. Zij krijgt eene!maand gevang 26 fr. boet. Eene mede verdachte wordt vrijgesproken. Tijdens het onderzoek dezer zaak kwam een ander feit aan 't licht, eenige maanden te voren had zij reeds van de kramen van Van Ros en Kervits kousen en een kleeder stuk gestolen zij krijgt eene maand en 25 fr. boet. SLAGEN MET WERKONBEKWAAMHEID Dierickx Petrus, stopselmaker, Dender monde, heeft Van Bossche Henri aangeval len en met steenen op het hoofd geslagen. Van Bossche kon verschillige dagen niet werken. Dierickx krijgt 3 maand gevang en 50 fr. boet. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. GEERAARDSBERGEN. 13 Maart. Groote Burgersvergadering be legd d.oor den Kath. Burgersbond. 26 Maart. Opvoering door de koninklijke tooneelgilde St Pieler Vreugd en Deugd, van het beroemd drama De Twee Weezen AALST. 12 Maart Tooneelfeest door de Koninkl. Maatschappij 't Land van Riem. 19 Maart Tooneelfeest ingericht door Aelst Voorwaarts 17-18 April Congres der Katholieke Werken van het Arrondissement Aalst. 30 Juli Zilveren Jubelfeest van den Ka tholieken Werkmanskring, van Aalst. 20 Oogst Congres der Kath. Jonge Wach ten van Oost-Vlaanderen. N. B. De katholieke Maatschappijen van dc Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede.ie deelen. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 maart, 15 ure: MARKTPRIJZEN Aalst. 6 maart Hop. Markt, prijzen onveran-lerd 72.50 fr. Geeraarsdbergen 6 maartTarwe de 100 kilos 20,25Masteluin 15.00; haver 21,50; Rogge 15,50; boonen 22,00; Aardappelen 13,00; li jnzaad 35.00 koolzaad 00,00 boter de kilo 3,00 a 3,18 eieren per 25, fr. 2.10 ruw vlas 0.94. Viggenen 410, Hoornbeesten 397. OPENBARE VKRKOOPING van cenen blok boste Z A JV. I I J\_ Ï\T D ZES TST gelegen' groot 26 hectaren 98 aren 45 centiaren. Dè Notaris TALLÖEN, te Sinte Maria-Ouden- bove, zal ten verzoeke van die het behoort, open baarlijk verkoopen Ecnen allerschopnsten blok beste Zaailanden,, gelegen te BSerdegem, op den Kapellenkoiüi-i-^ gekadastreerd sectie B, nummers 216, 216bis. 217, 217bis, 218, 219, 220, 221 en 222a, groot 26 hectaren, 98 aren 45 centiaren. Verdeeld in 70 koopen, zie plakbrieven, met recht van samenvoeging. Instelpenning 1/2 ZITDAGEN Instel Woensdag 22 Februari) 1Qn Verblijf Woensdag 8 Maart telkens om 9 uren voormiddag, ter herberg van M. Alfons De Ridder, te Sottegeni, Statieplein. Barometer 762°1 Thermometer 7°8 Wind: west Vooruitz.regenachtig. wende men zich tot bet HUIS JEAN DE CLERCQ 12, Kerkstraat, 12, AALST GESTICHT SEDERT 15 JAAR Aldaar te bekomen, allerhande zaden, zooals van ajuin, savooien, bloemkoolen, roode koelen, enz. Betteraven, Eckendorf, vauriac, enz. Gras zaden, klaverzaad en allerlei bloemenzaden, Dhaliaplanten, enz. EEN VERZEKERD GENEESMIDDEL l!" TEGEN' 1 VERKOCHT IN ALLE APOTHEKEN HET GELD WORDT TERUGGEGEVEN WANNEER DIT MIDDEL NIET HELPT. Het middel tegen Asthma van Dr Schiflmannt geeft altijd eene dadelijke verlichting in de ergste gevallen van Asthma. De uitslag laat zich nooit wachten de uitwerking geschiedt onmiddellijk, zij is reehtstreeksch en zeker de genezing volgt in alle gevallen waar genezing nog mogelijk is. De onmiddellijke verlichting, in de he vigste gevallen, wordt- verzekerd, welke ook do hevigheid of de duur der aanvallen weie. Ieder apotheker zal U het geld teruggeven, zonder moeilijkheden, voor elk pak aan fr. 2.75, van Dr- Scbifl'mann's middel tegen Asthma dat gij bij hem gekocht hebt, en dat U niet geheele voldoe ning zou geven. De apotheek V. DE VALKENEER, 14, Espla nade, AaUt en alle goede apotheken in het land verkoopen Dr Schiflinanu's Asthma Cure. Zij betalen het geld terug van ieder pak aldaar gekocht en dat geene algeheele voldoening geeft. Indien gij tot uwen apothe ker niet kunt gaan, zendt het bedrag per post- mandaat, met dezelfde waarborg van terugbe taling, aan de apotheek VERG AU WEN, 160, Anspachlaan, Brussel. Te bekomen ten bureele dezer aan. prijs van falctnnr VOOR EERSTE COMMUNIE, ALSQOK Eerste Communiebeeldehens KADERS EN BEELDEN IN BRONS Studie Van den Notaris DE VUYST, te Borsbeke. OPENBARE VERKOOPING van éenè SCHOONE HOFSTEDE} binnen de gemeente BURST. De Notaris DE VUYST. te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, open baarlijk ver koopen Eene Hofstede, gestaan en gelegen te Burst., aan den Doorent, zijnde de gekende herberg ->De Jager, bekend ten kadaster sectie B, nummers 385d, 386c en 3SGd. groot, 11 aren 20 centiaren, palende oost De Smet Camiel de weduwe en Kin deren. zuid de kalscide. ivost Li-, ie» Dc Moor, noord de verkoopster. EENIGE. ZITDAGi DIJNSDAG 7 MAART -19-11, om 3 uren namiddag, ter herberg van Frans Van de Sytk, te Burst, aan de r8talie. Ds Malt Kneipp mef smaak van koffie fc9«' 75 mi.uier dan koffie, en is «wond, ver leerbaar en voedzaam. Zie-laar uwe gezindheid. fcoop in 'I groot R Klefst 'BRUs'sg.

De Volksstem | 1911 | | pagina 3