DE KAMER Laatste Berichten v De kinclBrmoord te Aalst-Mpeek Sterfgevallen FEEST¥J8J2EÏ1 Weerkundige waarnemingen YERGRO Q TINGSWERKEN Rechterlijke Kronijk Leening van 1GO.GOO.OOO fr. 1903 Tlx. ©tevens, 0f?lslaal8 kwoleering 7- Erg toerkongeluh. De dokwerker' Exaarde-Doorselaere.Kruisioijding. Frans Vereist, 38 jaar oud, wonende Oude Zondag namiddag had alhier de plechtige Beurs, is aan boord van den stoomer Got- wijding plaats van het nieuw kruis, geplaatst tingen erg aan de rechterbil gekwetst ge worden door den val eener kist. Hij werd in bet verbandhuis der Kipdorpvest verzorgd. Diefstal. Ten nadeele van een land verhuizer, Ignace Ruckey, hebben twee onbekenden eene som van 62 mark gerob berd. Deurne. Bandieterij. Een 80 jarige landbouwer, Jan Schenkel genaamd, die van de markt van Antwerpen terugkeerde, waar hij een kalf verkocht had voor 150 fr., werd buiten de Schijn poort aangerand door drie jonge kerels, die hem erg mishandelden en, toen hij bewusteloos bleef liggen, hem uit plunderden. Het slachtoffer kwam eenehalve uur later terug tot zich zeiven en ging eer.e klacht neerleggen. Een streng onderzoek is geopind. Lijnwaden, katoenen, Van den Bergh- Jouret, Aalst. Gent. Lijk herkend. Het lijk opge trokken aan de Visscherij, is herkend, als dit zijnde van Einiel Brunau, oud 09 jaren, koetsier, wouende Modenaaisteeg. Botsing. Heden morgend rond 7 ure, had eene botsing plaats lueschen een tramrijtuig van de buurtspoorweg van Won- delghem en een wagen van den ondernemer Wuytack, deze laatste werd verbrijzeld. Jonge dieven geknipt. Gisteren, rond 4 1/2 uro namiddag, bemerkte de mees terknecht der werken die uitgevoerd worden voor het nieuw seminarie, in de Lange Wijn gaardstraat, vijf jonge kerels, van 15 tot 18 jaar oud schijnende, bezig met lood te stelen. Hij verwittigde oen policieagent en onder hen beiden waren zij zoo gelukkig tv ee dei- dieven te vatten, een in de Wollestraat, en een in de Leopoldstraat do drie anderen konden ontsnappen. De jonge dieven werden naar het policie- bureel gobracht en van daar naar de stadsge vangenis. Na eene eerste ondervraging deden zij hunne makkers kennen, vier aanhouding ook bevolen weid. Heusden. Ongeluk. Eergisteren morgend, deed de heer Van Hoorebeke hl gezelschap van eenige vrienden, een ritje le paard langs Heusden-Brng. Eensklaps ontzadelde het dier zijnen geleider, die ten gronde werd geslingerd en een hoefslag op het hoofd bekwam. Bijgeroepen geneesheeren verzorgden den gekwetste. ZOMERSEIZOEN. Aankomst der laat ste Nieuwigheden. Grijze Mode-stoffen. Nieuwe kleuren in rood en blauw. Fantaisie voor Bloe zen. Enge/sche Nieuwigheden voor Heeren. Ga zien naar de uitstallingen. J. Delafortrie, lenstraai, 11, Aalst. Baardegem. Erge slagen. Zondag nacht, rond 1 ure, ontstond twist in eene herberg der Hoogslraat. De genaamde Ka- miel De Wolf werd zoo vreeselijk gestampt en geslagen, dat hij liet linkerbeen op twee plaatsen gebroken werd. De man werd ook erg gekwetst over heel het lijf. Zijn toestand is zeer bedenkelijk. De laffe daders zijn ge kend. Lokeren. Baldadigheden. Verleden aacht hebben onbekende schurken, bij Frans Van den Berghe, wonende Zelestraat, de ruiten uitgeworpen. Ook bij Karei Pauwels wonende op den Bergendries, zijn de ruiten aan stukken geslagen THEOSROMA, krachtherstellend, ver sterkend en lichaam vernieuwend, uiterst ge prezen tegen 1. Flauw te vau het bloed, krachteloosheid kleeke kleuren, moeilijke maandstonden. 2. Flerecijn, hoofdpijn, zenuwkoortsen. 3. Luchtpijpontstekingen, astluna, influen za, hartziekten. 4. Slechte spijsvertering, braken, gal. hartkloppingen. 5. Verlamming, krachteloosheid en he van genheid bij oude lieden, alsook bij diegenen die uit zware ziekto opstaan. 6. Neuroastlienie, namelijk d© geestesver lamming ontstaan ten gevolge van overar- beid met het hoofd, verdriet, enz. 7. Al de gevolgen van misbruik van drank en overspel. Laat ons dat wel in acht nemen. Verheu gen wij ons over die merkwaardige uilvin ding der hygiena en zoo wij iemand kennen die ziekelijk, afgemat, krachteloos, einde raad, in droefheid ligt gedompeld, wijzen wij hem op het lichaamsvernieuwend geneesmid del THEOBROMA. Hoofddepot DEMOOR, Gent, Burgstraat, 38. Te Aalst bij al de H. Apothekers. St-Gillis-Waas. Laffe aanranding Sinds lang bestaat er eene hevige vijandschap lusschen W. De M..., en G. Th... Maandag avend kwam de laatste huiswaarts, toen hij aan de schuur van Frans Calle, overwaehts eeh geweldigen slag op het hoofd kreeg. Het slachtoffer siorlte bloedend ten grondo. Na een uur kreeg bij het bewustzijn terug,en kon naar huis sukkelen.Thans is hij bedleggerig Men vreest oene schedelbreuk. Een onder zoek is geopend. St Nikolaas, Ongeluk. De heer Hen drik De Schutter, brouwer te Sl-Nikolaas, kwam Maandag avond met zijn rijtuig huis waarts. Op de wijk Do Reke, hield hij stil om de lantaarns aan te steken. Het paard sprong schier opeens vooruit en de lieer De Schutter werd uit het rijtuig geworpen. De wielen liepen hem over het rechterbeen, dat op twee plaatsen gebroken werd. Voor bijgangers bielpon den ongelukkige. Dr De Bailly in allerhaast geroepen hoeft liem ter plaats verzorgd. Paard overreden. Maandag mor gend, had op de Kleine Boulevard, eene bot •ing plaats lusschen twee rijtuigen. He' op den drieweg Saffelaere, Seveneeken, Doorselaere. 't Was eene roerende plechtigheid. Om 2 ure verliet de stoet de kerk van Doorse laere. Het schoon nieuw kruis, gift van sche- pene Everaert, werd op een hellend verhoog dragen en was prachtig gekroond. Heel de Rechtstraat was versierd. Aan ieder hof, aan huis eu schuur, hingen vlag gen en strikjes. Toen de kruisplanting en de wijding plaats hadden, zongen de meisjes en jongens der scholen, begeleid door de fanfaren: «Leve Jesus, leve het Kruis 't Was een roerend oogenblik van diep geloof. Pater Honorius, van Lokeren, deed eene plechtige aanspraak. Zelden zagen wij meer godsvrucht 1 Moorsol. Laffe aanval. Zondag avond keerde Jan Lenssens, een doorbrave jongeling van de .wijkkermis van Spithoek tfirug. Aan Steven-Kapel gekomen, zag hij er eenige jongens die aan 'twisten waren. Hij noodigde beu uit overeen te komen en rustig te blijven, waarop zekeren De Sch..., hem eenen ergen slag met een kneukelijzer toebracht in het gelaat. Lenssens werd op den neus getroffen en de slag was zoo gewel dig dat de ongelukkige in eenen gracht stort te. De bende zou hein nog verder mishandeld hebben, toen twee personen van Herdersem naderden en de aanvallers op de vlucht gin- gen. Lenssens is erg getroffen, bij zooverre dat hij Maandag nog blind lag. De geneesbec-r kon nog geen uitspraak over zijn toestand doen. Per telefoon en telegraaf. Bijzonderen dienst van «DE VOLKSSTEM» Ean gemeentehuis afgebrand te Millas in Frankrijk Een geweldige brand heeft gisteren het ge meentehuis van Millas bij Pcrpignan in asch gelegd. Het vuur was op 'wéinige oogenblik- ken van gansch het gebouw meester. De vlammen, welke in eene benedenzaal uitge borsten waren, maakten zich weldra van het verdiep meester. Het is slechts aan de kracht dadige hulp van eenige ingezetenen te dan ken dat de archieven konden gered worden. &3i;SLCiS3:iA<©"Ci-"vsr!S. Het huis PRAET-DE WITTE, is nu langs de andere zijde der straat, dichter bij de Markt in N1" Dinsdag namiddag is het parket andermaal te Aalst afgestapt voor het onderzoek der kindermoord van Aalst-Mijlbeke. Een bouwkundige-landmeter, M. Sterckx van Dendermonde, vergezelde de magistraten en maakte de plans op van de plaats waar het kinderlijkje gevonden werd, photogra- phiën der sluizen werden ook genomen. Uit het onderzoek is gebleken dat bet kindje van Marie Steppe op 3 Maart geboren werd. De ontaarde moeder versmachtte het door dien zij er zich op neerlegde... Om het kleine slachtoffer in den vijver te gaan werpen, was zij langs de Kloosterstraat on Moorselschebaan rondgegaan. Het onderzoek zal binnen kort gesloten worden. Naar het schijnt zullen geene andere per sonen in betichting gesteld worden. Zitting van 11 April De Zitting wordt om 2 ure geopend onder voorzitterschap van M. Cooreman. De pensioenen der mijnwerkers De Kamer zet de bespreking der artikelen van het wetsontwerp voort. M. Denis, verdedigt zijn amendement, be trekkelijk do ouderdomspensioenen en de vroegtijdige werkenonbekwaamheid der mijn werkers. Hij somt de statistieken op der vreemde landen, bijzonderlijk van Duitsch- land, waar bijzondere kassen ingericht zijn voor de ondersteuning der zieke en tot wer ken onbekwaam geworden mijnwerkers.Ook deze kassen worden onderhouden door Staat, patroon en werkman. M. Hubert, minister van arbeid, stelt de voorat'gaandelijke kwestie. V/ij bespreken thans «-en wetsontwerp op do pensioenen dei- mij nv. erkers. Wat M. Denis voorstelt be hoort tot het domein der mutualiteiten. De Duitsche wet is zoo voordeelig niet voor de werklieden als do onze. Wij moeten een rechtvaardig midden zien te houden, en ons niet blindelings in het onzekere te wer pen. M. Denis. Behoudt zijn voorstel. Do werkstakingen van Verviers. M.Pirard. Vraagt in naam der werk stakers van Verviers, dat de minister van arbeid zou tusschen komen in hun geschil met do patroons. M. Borboux. In naam der handelaars en der geheele bevolking van Verviers vraagt de tusschenkomst van den minister. M. Dauvisteh komt op zijne beurt aan dringen voor eene spoedige tusschenkomst. M. Hubert. Do vraag is nu anders ge steld dan verleden week en nu mag ik niet meer aarzelen mijne tusschenkomst toe te staan. Ik zou echter aan do volksvertegen woordigers, die mij de vraag gericht hebben, verzoeken mij to helpen, om Zaterdag aan staande, eene bijeenkomst te kunnen hebben, s' morgends met do werklieden en s' namid dags met do patroons, ten einde er toe te komen, dat het werk toekomende week kan hernomen worden. MM. Pirard en Mullendorfbedanken den minister en beloven volgaarno hunne mede werking. Hot incident is gesloten. Stemming. Men stemt over het amendement Denis. Het wordt verworpen, met 74 stemmen togen G2 en 3 onthoudingen. Doodelijk ongeluk te Hal In de nieuwe feestzaal van het Gildenhuis, te Hal. is eene ijzeren kolom omvergeslagen en op het hoofd van den werkman Theofiel Simoens terecht gekomen. De ongelukkige werd den schedel gepletterd en bezweek kort nadien. Het lijk is naar het doodenhuis over gebracht. Het slachtoffer was slechts 21 jaar oud, en wonende in de Brouwerijstraat, te Elsene. blEBEDEEUHSEÏJ. RONSE. Davidsfonds.Tn 't kort zal hier eene belangrijke vergadering plaats hehben, om te beslissen wat er dient gedaan, om eene af- deeliiig van het Davidsfonds te slichten. LOKEREN. Katholieke Strijdersbond. Zondag na middag had in de bovenzaal van den Katho lieken Kring de jaarlijksche algemeene ver gadering plaats van den Katholieken Strij dersbond. De zaal was stampvol. De Heer Klem, voorzitter, verwelkomt de leden van den bond voor liunne talrijke op komst. Hij verontschuldigt den Heer Raem- donck, burgemeester, die wegens eene ver koudheid, niet kan aanwezig zijn. Vervolgens doet de Heer Rooms.schrijvers verslag over de werking van den bondtrjdeni 1910. De Heer Baek, penningmeester, leg. den geldelijken toestand der kas uiteen. De Heer klem wordt tot algemcenen voor zitter herkozen. Nu wordt^ het woord ver leend aan den Heer advókaat Bruyninck, volkvertegenwoordiger voor Dendermonde. Spreker ontleedt het katholiek programma. Hij wijst op do weldaden die al de standen der maatschappij reeds aan liet katholiek gouvernement te danken hebben. Lang blijft hij stil bij hel belang van een christelijk on derwijs en herinnert aan den schoolstrijd van 1879. De Heer Bruyninck doet do nieu- we schoolwet en hare brèede trekken ken nen. Hij eindigt met een warmen oproep tot allen, om eendrachtig de katholieke zaak te verdedigen tegen de aanvallen der vijan den. Een telegram van geïukwënschen werd aan den Heer Schollaert gestuurd voor het neerleggen van zijn wetsvoorstel. Dit snel- schrift drukt ook den wonsch uit de eischen der onderwijzers te zien Verwezenlijken. De toestand in Marokko. Eene overwinning van Sultan's troepen. Op datum van 9 April wordt uit Tange ge meld dat het gevecht, geleverd nabij Dar-el- Nazen, ten voordeele der troepen van den Sultan afgeloopen is. Deze overwinning is aan eene krijgslist van den Sultan te danken. Deze, door eene geveinsde vlucht bracht de overweldigers onder schot en kon ze uiteen drijven. Door eene onverklaarbare missing echoten twee kanonnen van den Sultan op hunne eigene mannen. Eene akelige ontdekking te Meysse Uit eenen beirput werd alhier het lijk op gehaald van een zestienjarig meisje Joanne D... De ongelukkige, die sinds eenigen tijd ziekelijk was, had zich in eene vlaag van heete koorts gezelfmoord. M. De Schryver, hoofdonderwijzer aan de aangenomen school van Huysse, is Maandag godvruchtig overleden in don ouderdom van 55 jaar. Hij was een christen verdienstelijk onder wijzer, die gedurende zijne loopbaan veel oed gesticht heeft. Hij was Eerevoorzit ter van het Verbond der Christen© Ouderwijzers van Oost-Vlaan deren. AALST. 16 April. Opening Velodroom. Prach tige koersen. 17-18 April Congres der Katholieke Werken van het Arrondissement Aalst. 30 Juli Zilveren Jubelfeest van den Ka tholieken Werkmanskring, van Aalst. 10 Oogst Congres der Kalh. Jonge Wach ten van Oost-Vlaanderen. GEERAARDSBERGEN 17 en 23 April Prachtige Vertooningen in de Stadsschouwburg. voer de Stad en het Arrondissement Aalst. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement tooi den beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declen. van M. Ga Rit el Praet, opticien-specialiste Aalst. T ange Zoutstraat, 6- 11 april, 15 ure: Een amendement van M. Warocqué, vra- paard van den lieer Alois De Vylder, werd gende dat hel pensioen total de '"lassen dor! door het een dor rijtuigen, over de poot ge- werklieden zou uitgebreid worden, wordt) reden. De pooi werd gebroken en een veearts verworpen met 72 stemmen tegen 62 en 3 j deed onmiddelrjk het paard afmaken. i onthoudingen. Provincie Oost-Vlaanderen.GemeenteIïofstade OPENBARE AANBESTEDING van do der Gemeante-Jongenschool en de levering van meubelen en didactisch gerief voor zelfde school Het College van Burgemeester en Schepenen der gemeente Hofsta.de, zal, op DINSDAG 25 APRIL 1911, om 3 ure st pt namiddag, in het Gemeente-Secretariaat, overgaan tot de openbare aanbesteding der werken van vergrooting uit te voeren aan de Gemeente Jongensc.hool, alsmede van de levering van meubelen en didactisch gerief voor zelfde school. De omstandige ramingen bcloopen 1° Voor de vergrootingswerken tot fr. 15528.42 2° Voor de levering van meubelen en didactisch [gerief totfr. 2471.58 De aanbiedingen op zegel moeten gestuurd wor den bij aanbevolen brief aan den heer Burge meester van Bofstade en ten poste besteld zijn u terlijk op 21 April 1911. De borgtocht is be paald op 800,00 fr. te verdubbelen met toewijzing. De buitenste omslag zal boven het adres van den heer Burgemeester voor opschrift dragen Aanbieding voor de onderneming van gemeen tewerken op 25 April 1911 aan te besteden Voor het eerste lot zal de omslag de aanbieding bevat tende, de woorden dragen Aanbieding voor de onderneming der vergrootingswerken uit te voe ren aan de Gemeente-Jongensschool van Hofste de een andere ornslag het minimum van dag loon vervattende zal voor opschrift dragen Mi nimum van dagloon Voor het tweede lot zal de omslag de aanbieding bevattende de woorden dragen Aanbieding voor de onderneming der bemeubeling van de Gemeente-Jongensschool te Kofstade en een andere omslag het minimum van dagloon vervattende zal voor opschrift dragen Minimum van dagloon Voormelde bijzondere lastenboeken evenals het algemeen lastenboek door de Bestendige De putatie op 31 December 1897 vastgesteld, samen met de bestekken der werken, berusten ter inzage opliet Gemeente-Secretariaat, alwaar eenieder er kennis kan nemen den Dijnsdag Woensdagen Vrijdag van ieder week, van 4 tot 7 ure namid dag. De aanbesteding zal slechts beslissend zijn na de goedkeuring door de Bestendige Deputatie van den Provincialen Raad, ten welken tijde deze ook zal mogen genomen worden. De aanbieders en hunne borg worden ten drin gendste verzocht op de aanbesteding tegenwoor dig te zijn. Voor verdere inlichtingen kan men zich wen den tot den heer Julius Goethals, bouwkundige te Aalst Dirk Martensstraat, 14, alwaar ook alle de stukken berusten. Voor het opstellen hunner aanbieding even als voor de verklaring nopens het minimum van dag loon zullen de aanbieders zich formulen kunnen verschaffen ten Gemeentehuize of bij den Bouw meester. Hofstede, den 24 Maart 1911. Het College van Burgemcesten Schepenen, EMIEL VAN DEN BOSSCHE. G. MATTHYS, FR «-CHUDDINCK. De Gemeen te-Sekivtaris FRANS CRICK. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. ERGE ZAAK. Petrus Roeland t, van Nieu werk erken, voor erge feiten krijgt 6 maand gevang en 5 jaar berooving zijner burgerrechten. Frederik Riel, van S* Nikola as, thans aan gehouden, krijgt voor dergelijke feiten 9 maand gevang en 5 jaar berooving zijner burgerrechten. DIEFTE. Mario Teirlynck, handelaarster, te Aalst, had in haren dienst zekeren Frans Temmer mans, van Sl Jans Molenbeek, en Frano De Gheynst, van Aalst. Op 12 December laatst leden moesten zij aardappelen naar de statie voeren. Onderwege verkochten zij een deel der koopwaar. Bij verstek elk 3 maand ge vang. MISBRUIK VAN VERTROUWEN. Vaerewyck, van Aalst, was bij Polydoor De Schryver, voor 23 frank klakken gaan koopen. Hij beloofde te betalen nadat hij zo verkocht had, doch keerde niet meer terug. Dat kost hem 1 maand gevang en 26 fr. boet. OPSTAND. Desiré Roegiers, van Lokeren, thans aan gehouden, krijgt 1 maand en 8 dagen ge vang en 82 fr. boet, voor diefte van een brood, smaad en opstand tegen de policie. WILDEMAN. Edmond Dhaen, leurder en haarsnijder, te Lokeren, hadden eene wedding aangegaan met Alfons Windey, dat indien hij twintig paarden worst en kon opeten, Windey ze zou betalen. Toen hij er dertien binnen had, kon hij niet meer voort en weigerde te betalen, Ruzie ontstond en zij begonnen te vechten, Windov werd erg gekwetst en onder andere een been o twee plaatsen gebroken. Dliuen krijgt 3 maand gevang en 5U fr. boet. Barometer 767°2 Thermometer 11* Wind: oost Vooruit*.goed weer MARKTPRIJZEN ftaJst. 11 april Hop. Markt onveran derd 65 66 fr. Nieuw gewas, prijzen vast, 77.50 fr. Hoppekeesten 2.25. Letie. Dijnsdagmarkt. konijnen 1» kwal. 1.— de k. jonge konijnen, 0.60. oude duiven 0.80. jonge duiven, 1.60 't koppel, boter 3.30 tot 3.40 eieren de 25, 2,10 tot 2,25 Secïderniasirie, 10april. Tarwe 18,75; rogge- 13.75; haver 18.25: lijnoliel»»5; koolzaadolie 05;id. gezuiverd 69,50; lijnkoeken 2l,o0;k.oolzaadkoeken meststof 10,50 boter 3,25 eieren 2,36 aardap pelen 11,50; graan van La Plata 46.00 id. IndiA Camphore 26,75; 000 groote hoornbeesten. Leuven, 10 april. Landbouwtarwe 18,00 a 19,00.; handelstarwe 18,50 rogge 14,25 voe- derhaver 17,50 brouwhaver 18,50koolzaadolie 72,00; lijnolie 107,00 strooi 5,00 hooi 0,75 bo ter 3.10; tarwebloem 24,25 gort Romy 28,25 tarwezemelen 12,50; lijnkoeken 21,50 eieren. 2,00. aardappelen 13,00 a 00.00. fissche, 11 april Tarwe 38,25 a 00,00 rogge 13,50 a 00,00 haver 17,75 a 00,00 aardap pelen 13,00 a 14,-—; boter 3,00 a 0,00; eieren 2,25 a 0,00 kiekens 2,75 a 3,50 konijnen 2,00 a 2,75; hesp 1,80; viggens 40 a 45; hop 70 a 75. fósnat'8, 4 april Tarwe 19 a 20; rogge 15 a 16; haver 17 a 18 gerst 00 a 00 koolzaad 00 a 00 boonen 00; aardappels-12,00 a 13,00 boter 2,90 a 3.10 eieren 2,25 a 2,50 viggens 90 a 100. STAD ANTWERPEN 48° trekking. 10 April 1911 19 series uitkeerbaar op 1 Mei 1911. Serie 13290 n. 10 uitkeerbaar met 20,000 Serie 26013 n. 8 1.000 Serie 256S4 n. 11 50u Serie 8212 n. 21 s. 25684 n. 9 250 Zijn uitkeerbaar met 200 frank Sorie 227 n. 6 Serie 8212 n. 6 Serie 13135 n. 19 Serie 16819 n. 4 Serie 25684 n. 7 Serie 25684 n. 25 Serie 30305 n. 8 Serie 34612 n. 1 ^erie 34612 n. 13 Serie 37049 n. 19 Serie 788 n. Serie 13135 n. Serie 13606 n. Serie 19849 n. Serie 25684 n. Serie 26219 n. 19 19 Serie 30747 n. 15 Serie 34612 n. 7 Serie 37049 n. 14 Serie 39G75n. 18 Zijn uitkeerbaar mei 150 frank Serie 227 n. 20 Serie 788 n. 19 Serie 8212 n. 9 Serie 11594 n. 1 Serie 13135 n. 24 Serie 13290 n. 21 Serie 13290 n. 23 Serie 19849 n. 9 Serie 19819 n. 20 Serie 24479 n. 12 Serie 24459 n. 19 Serie 25684 n. 19 Serie 26013 n. 23 Serie 26219 n. Serie 26219 n. 17 Serie 26219 n. 18 Serie 30305 n. 6 Serie 32693 n. 13 Serie 32619 n. 14 Serie 34612 n. 12 Behalve de hierboven slaande nmmers zijn de volgende series uitkeer no frank 227 11594 13606 24459 26219 32693 39675 788 13135 16819 25684 30305 34612 S112 13290 19849 26913 30747 37049 WISSELAGENT IG, Onderwijsstraat (Achterstraat), AalsL Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend Kostelooze uitbetaling vau coupons en. nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSBLIO ARRIL. BEURS VAN BRUSSEL. Leen wan Stant, Prowin., Steden. Belgische leeuiug i* Z 3' Kongo uitkeerbaar. Kongo (Loten) Annu teiten Gemeentekrediet. 3 3 3 2.5 3 3 1808 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3.5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 Ï9U32 Brussel 19022,5 brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19(183.5 Laken 19023 I.uik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1862 18982 St.-Gi!lis 1904 3 St-Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik '50 rr .4 Verviers 1873 3 1893 3 91.30 91 .70 91.50 91.50 91.70 ioo!oo 87.15 8s!— 90 25 101.50 87.75 OJ.75 89!— 87/75 72.75 88.— 73 73*25 97.— 84.50 131.— 73.25 73.'— '70.'— 10.50 uw!— 86.45 STEDELIJK BESTUUR VAN AALST De Burgemeester der Stad brengt ter ken nis aan de belanghebbenden dat de beer Van- Cleynenbreuuel, landmeter van bet Cadas ter, zitting zal houden ten Stadhuize, bureel van het Cadaster, van Donderdag 13 tot Za terdag 15 April inbegrepen, telkens 's mor gens van 9 lot 12 uren on 's namiddags van 2 tot 5 uren, om ingevolge art. 70, 2 van het reglement der bewaring van het Cadaster over te gaan tot het opnemen dor veranderin gen voor het jaar 1914. De Burgemeester, M.-L. Giiberaerbts.

De Volksstem | 1911 | | pagina 3