Spieaelfabriek A. L. MEYVAERT Stadsnieuws, SPORTNIEUWS "W ielrij caLexi. ~%7~ oetloopen fiïEDEDE£L9NSEN. Leening van 422,500.000 fr.van 1905 FEESTWIJZER Weerkundige waarnemingen T1© koop Voor de beste Zaden Te Quaremont viel de bliksem in dó wo ning van den werkman Leo De Baere. Meu bels, landbouwalera, liooi, strooi, konijnen, enz., wierden de prooi der vlammen. De blik sem viel ook in het huis der school en deed er veel schade. De voordeeligste conditiën voor ellegoed- winkels zijn bij Van den Bergh-Jouret, Aalst. Paricke. Mevrouw weduwe De Guter, wier honderdsten verjaardag men dees jaar schikte te vieren, is overleden in den ouder dom van 99 jaar en 7 maand. SpiegelsKadersVitraux Baguetten Werf3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Wette ren. Woeslaard. Gisteren voormiddag werd de policie ontboden in de steenbakkerij van de heeren Livien Verniers en Theodoor Suvs, gelegen aan den Bosch kant alhier. Ten gevolge van een loonverschil hadden de werklieden het werk gestaakt en was zekere V. D. van Meirelbeke zoo opgewon den dat hij met liet opene mes in de hand zijn patroon Suys achtervolgde die dan ook ver plicht was in allerbaast de vlucht te nemen en zich in het naburig schuilbrakje te ver schansen lot de policie ter plaats was aan gekomen. De woestaard, een ware reus van persoon en sterkte, die wat. bij drank was, had zich in het nabijzijnde gras te slapen gelegd en werd daar door do policieagenten overmees terd en do handboeien aangedaan. Met de grootste moeite en onder een gedurig vloe ken en schelden, werd de dader in het ge vang opgesloten. Proces-verbaal is ten zijne laste opgemaakt. Moeilijkheden. Gisteren rondden avond ontstonden er ter beenhouwerij van G. G. in do Bokinolenstraat alhier moeilijk heden over zekere gedane betalingen. Van woorden kwam men tot daden van weder kanten werden eenigo welgepaste en goed klinkende muil- en andere peren uitgedeeld tot dat de toegesnelde policieagenten een einde aan het gevecht stelden. Omceder. Zaterdag rond 5 ure des namiddags is na een kort maar hevig onwe- der den donder gevallen in het huis bewoond door zekeren Juul Van Houtle, gelegen aan de Bokmolenstraat. De vrouw welk in den stal bezig was met werken had niets verdachts bemerkt en noch tans was do schouw en den helft van het dak verbrijzeld. De schade bedraagt rond de 200 franken Er bestaat verzekering. Ter wijk Overschelde zijn op verschillige plaatsen groote hoornen in splinters geslagen en alles gelijkt aan eene ware verwoesting. In de Dam- en de Gereestraten zijn drij, vier hoornen ontworteld en ten gronde ge worpen, zoodat allen doorgang onmogelijk is. Lokeren/jf— Ontploffing.Saterdag was de vrouw yan Gustaaf Seghers, v^ddenkoop- sler, op de ,\vijk Heirbrpg, öp.lj&re,sloof bgr( zig met lood te smelten. Eensklaps had eene ontploffingplaats, waardoor de stoof in stuk-, ken vloog, .pok de ruit;en werden verbrijzeldp Vrouw Seghers werd ten gronde geslagen ppj bekwam brandwonden aan de linkerhand. Men denkt dat het ijzer, waar hot lood aan vast was en de vorm had van een houwitser nog een deel poeder bevatte. ZOMERSEIZOEN. Aankomst der laat ste Nieuwigheden. Grijze Mode-stoffen. Nieuwe kleuren in rood en blauw. Fantaisie voor Bloe zen. Enge/sche Nieuwigheden voor Heeren. Ga zien naar de uitstallingen. J. Delafortrie, Mo lenstraat, 11, Aalst. Stekene. Zaterdag namiddag, waren twee kinderen aan 't vechten in de Bonte straat. De jongste kreeg een geweldigen slag op het hoofd bij middel van een glazen voor werp en werd érg gekwetst. Een geneesheer moest den knaap verzor gen. Het slachtoffer is naar huis overge bracht. Hulst. Brand. Zaterdag avond, werd de schuur van landbouwer Becq, van de wijk Hengsdijk, door den bliksem getroffen. Vuur ontstond en schuur en stalling werden de prooi der vlammen. Gent. Messteken. Gisteren, Zondag avond is Camïel Dionage, die te Geeraards- bergen in de Hospitaalstraat woont, aange- xallen door een kerel die hem drie messteken toebracht in het hoofd. De plichtige werd aangehouden. Erge automöbielbötsingZondag namiddag kwam een automobiel uit de Kruisstraat naar het St-Baafsplein gereden- op liet zelfde oogenblik reed een automobiel van het Belfort naar de Zuidstatie toe; eqne erge hotsing had plaats heide automobielen werden erg beschadigd, vooral dien welke uit de Kruisstraat kwam; zij waren gansch ont redderd en moesten met paarden weg gevoerd worden. Er hadden gelukkiglijk geene per soonlijke ongelukken plaats. Moerbeke. Welopgevoede kristenen. Zondag, bij het einde der Mis, deden A. B.., en M. De G.., twee vrouwen der parochie, haarken-pluk. Ze hingen goed aaneen, zoo goed dat heide mutsen van 't hoofd aan sftukken gesleurd wierden en hun fraaie haar tooi, waaraan zooveel kost en moeite gedaan was, los en verwilderd op den rug hing. In het gevecht werd de stoel van F. Do T..., geheel aan stukken geslagen, en hadden de mannen er zich niet mee bemoeid, A.., en B.. zouden leelijke gezichten getrokken heb ben. Sinte Maria-Lierde. Overreden. Ma- rius Bombeke werd gisteren Maandag door eene melkkar, bespannen met een ezel, over reden. De ezel liep hem over het lijf, waarhij Bombeke, een jongman van 55 jaar, erg ge kwetst werd aan de knieën. Steenhuyze. Bijna verdronken. Een persoon van het dorp, langs de beek gaande, viel hij ongeluk met het hoofd in het water. Gelukkig kwamen spoedig landlieden aangeloopen en redden hem uit zijn benar den toestand. Kerk van Sint Martinus. Triduüm van de H. Familie. Zondag, 21 Mei, om 4 ure, Lof met Sermoen. Maandag, Dijnsdag, Woensdag, om 5 ure, Lof en Sermoen. Donderdag, O. H. Hemelvaart, om 6 ure, Mis met algemeene Communie, om 4 ure, Lof met Sluitingsermoen. Do Sermoenen zullen gepredikt worden door den Eerw. Pater Kockerols. Redemp torist, te Antwerpen. De koers Bordeaux-Parijs. Zaterdag avond om 7 uro juist werd te Bordeaux het vertreksein gégeven voor deze belangrijke baankoers. Van de 45 ingeschre vene hadden er zich slechts tweo terugge trokken. Eene overgroote menigte verdrong zich rond de baankampioenen. Lapize, Van Hou- waert, Trousselier, Frans Faber, Garrigou, die meest kans hadden te winnen, werden bijzonder omringd. Ook de fijne gestalte van Masselis, die er veel te licht uitziét voor het ondernemen der zware taak wordt zeer opgemerkt. De koers werd gewonnen door Fraus Faber, dien men nochtans meende dit jaar nergens te zien geplaatst geraken in een baankoers. Garrigou behaalde de tweede plaats en Masselis de derde, Van Houwaert en Lapize hadden het opgegeven. Ziehier ten andere een kort verhaal over de koers Te Libourne, op 25 kim. van Bordeaux, kwamen de rijders van den hoofdgroep om 7 u. 30 aan. De hoofdgroep bestond nog uit 26 rijders, met Van Houwaert en Lapize aan het hoofd. De hoofdgroep had vijf minuten voorsprong op een tweede peloton. Om 8 ure waren 35 rijders voorbij. Aan de kontrool van Angoulème was veel volk, ondanks het uiterst slechte weder. De rijders waren er als volgt gekontroleerd Om 10 ure 49 's avonds, samen: Frans Faber, Lapize, Emiel Georget, Ernest Paul, Garrigou, Lafourcade, Poulrat, Dessauva- ges, Ringeval, Léonard, Gharpiot, Duboc en Masselis; om 10 ure 57 Faure, om 11 ure 5 Trousselier; om 11 ure 6 Deloffro en Le- blanc; om 11 ure 7 Copins om 11 ure 10 Jules; om 11 ure 20 Merville; om 11 ure 21 Verchèro. Deze laatste geeft het op. Van Houwaert moest het te Ruffee reeds laten steken, evenals Gharpiot en Duboc. Van Houwaert was ten gevolge van ver scheidene ongevallen veel ten achter geraakt en had geene hoop meer zich nog goed te klasseeren. .,fl; To Gouhé-Vérac waren zij nog slechts met vier in het hoofdpeloton Masselis, Faber, Lapize en Garrigou. Onnoodig "te zeggen dal zij allen duwden zooveel zij konden. Te Poitiers was Lapize-er ingelukt, alleen te pntsnappen en hij,bad er reeds een minuut voorsprong op Faber en Masselis en twee op Garrigou. De anderen kwamen met veel tusschenpoos aan. Te Chattebrauht hadden Faber en Masselis reeds Lapize ingehaald. Garrigou was reeds 4 minuten achter. Nabij St-MauremoestMas- sells een zijner banden herleggen. Lapize en Faber trokken er alleen van door en voor aleer Masselis zijn hand hersteld had was Garrigou ook reeds voorbij. Onmiddelijk na St Maure mogen de gang makers de rijders komen helpen. Ook zijn de verzorgers nu toegelaten. To Tours zijn Lapize en Faber nog altijd samen met 9 minuten voorsprong op Garri gou en 23 op Masselis. De anderen zijn ver achter. Te Lussarelt kan Lapize niet meer voort. Hij moet zich geruimen tijd laten verzorgen en herbegint nogmaals, doch te Amboiso moet hij bepaald stil houden. Hij geeft het op. Het regent nog altijd voort en de rijders zijn niet meer kennelijk. Masselis vindt het weder eerste kla3 en lacht schier onophou dend. Te Blois had Frans Faber 10 minuten voorsprong op' Garrigou en 37 minuten op MassölhL Zonder ongelukken, kunnen deze rijders niet meer ingehaald worden on zullen hunne posities blijven 'zooals zij zijn. Te Heaugeney worden zij gekontroleerd als volgt oni 8 ure 32, Frans Faber om S ure 45, Garrigou om 9 ure 20, Masselis Dafourcade, om h ure 35 en Ernest Paul om 9 ure 55. - Te Orleans (455 kim.) is-Faber, die uit stekend in form schijnt, om 9 ure 19 gekon troleerd Garrigou om 9 ure 31 en Masselis om 10 ure 10. En zoo gaat het voort tot aan do kontrool van Ville d'Avray, do laatste kontrool. Hier verdringt zich reeds eene ontelbare menigte. De zon, welke nu hare warme stra len over de rijders zendt, doet het slijk drogen. Faber, die veel vooruit is op het voorziene uur, wordt geestdriftig toege juicht. DE AANKOMST. In den velodroom van liet Prinsenpark verdringt zich eene ontelbare menigte, van af 1 ure. Zij hebben hunne maatregelen gö- nomen, oin te zorgen, dat zij de aankomst van den koers Bordeaux-Parijs bijwonen. Zij moeien dan ook niet lang wachten, en vernemen weldra, dat Frans Faber snel na dert. Oin 1 ure 51 snelt hij den velodroom binnen, begroet door eene geestdriftige»vatie. Na zijne reglementaire, gedaan te hebben moest hij eene eererondo doen. Ziehier den uilslag van den koers 1. Frans Faber, in 18 uren 31 min. 2. Farrigou in leuren 51 min. 3. Masselis in 19 u. 24 min. 4. Lafourcade, in;20 u. 6 min. j 5. Ernest Paul, in 20 u. 23 m, 0. Leonard, in 20 ut 54 m. 7. Pautrat, in 21 ifc 0 m. Velodroom van Oost-Eecloo Ter oorzake van het slecht weder heeft er maar een koers plaajs gehad. Achtervolgingskoers. 1. Pattyn, 2.Van- laere, 3. De Sy, 4. Van Loo. Velodroom van Sottegem Er had slechts een 2 uren koers plaals. 1. Chariot 2. De Taets 3. Persyn 4. De Donder. Velodroom van Gosselies Drie uren koers1. Ollo-Wancour 2.Le- grand-Vereecke 3. Cljarron-Rousseau 4. O. Melolte-Van den Hoeck. Velodroom van Wandre 100 km. voor beroepsrenners 1. Van de Velde 2. Marcel Buyssc 3. Van Daele 4. d'Awans 5. Beelej Velodroom van Verviers 50kilom. beroepsi'énners 1. Sarolea 2. Mottiat3. Demarteau 4. Wislet 5. Dasse. Velodroom van Arsenaal, Antwerpen. Vier urenkoers, verminderd in 2 1/2 uren koersten gevolge van regen 1. Luyekx, 2. De Laat, 3. Méchant, 4. Block, 5. Tyek, 6. Wauters, 7. Luyten. Velodroom van Roubaix. Kampioenaat Europa, 100 kilom. achter zware motos 1. Moran, 1 u. 21 m. 50 sec. 2. Guignard, op 16UG meters3. Willy Mauss 4. Darragon. DuivenliefhebbersmaatschappijHet Land *an Aalst Lokaal Paviljoen Aalst. Prijsvlucht uit CREIL, op Zondag 14 Mei 1911, met 011 ingesc'Iireveu duiven gelost om 7 u. 10 m. Züiderwind bewolkt. 1. Kindermans Aug., Meldert, 1128.1 met. 2. Bruylandt Leon, Aalst. 3. Aerts Frans, Herdersem. 4. Borms Frans, Aalst. 5. De Wolf Aug., Aalst. 0. De Noose Gust., Lcile. 7. Uyttesprot Ed., Aalst. 8. C.ornelis Gam., Moorsel. 9. Gobbaut Pol., Aalst, 10. Troch Roné, Meire. 11. Raes Alf., Meire. 12. Slagmulder Loou, Nieuwerkerken. 13. De Windt Cam., Erondegem, 14. De Troyer Rem., Meire. 15. De Bissehop L., Moorsel. 16. Van den Brulle Gam., Nieuwerkerken. 17. De Boeck G., Nieuwerkerken. 18. Luyckx Jozef, Scliöonaarde. 19. De Winne J. B., Ilofstade. 20. Van Hoef Louis, Erembodegem 1054.5 Aalst. Op Maandag 3 Juli, zijnde 2° Kermisdag, groote loopkoers voot Beginnelingen (onder de 16 jaar). Afstand 3 kilom. 500 meters. Prijzen in geld. Men kan zich van heden laten inschrijven ter hérberg «DEN TURK" gehouden door den heer De Swaef, Dender- mondschen Steenweg, (Katlestraatpoort). Voor verdere inlichtingen zich te wenden tot de heeren Joseph Claus en L. De Cock, Pieter Coeckeslraat, alhier. Het Bestuur. GEERAARÖSBERGEN. De opening der kajbel onzer jongelings congregatie. Zondag 1. 1. had do opening plaals der nieuwe kapel onzer jongelingscon gregatie. Zij geschiedde met de plechtigheid der gedurige aanbidding, voorafgegaan door een triduum of drijdaag^sche oefening om de jonge lieden voor te bereiden tot dezen schoonen dag. Te 10 uro werd eene plechtige hoogmis gezongen door de congreganisten en eenige oud-congreganisten. De mis, op muziek naar wijze van Salve Regina wierd uitstekend uitgevoerd, 's Namiddags, to 5 ure werd een lof gezongen, waaronder' sermoen door E. P. Mansuetus, Minderbroeder Capucien, predik heer der triduum. Na het lof hieven al de geloovigen het ïjuissielied aan.Wj witten God-ii Plechtig,indrukwekkend en ontroerend is die manier van God te loven. Deze wijze om den Schepper, onzen Verlqsser, te aanbidden er openbaar te verheerlijken, zou moeten alge meen worden. Gods luister en 't kristen ernoed kunnen er steeds bij winnen. Dat men zóó voortga. LEtlE. Festival. Inhuldiging van het vaandel der zangmaatschappij Hand en Hand Om 9 uren vergaderden al de leden en trokken stoetsgewijze iiaar de kerk, alwaar de wijding van hot Vaandel plaats greep. Om 101/2 ure had de plechtige overhan diging van het vaandel plaats op liet gemeen tehuis, door den heer Aifons Jooris, schepen, welke den heer burgèmeester verontschul digde, die voor familiezaken afwezig was. De heerschepen, sprak «eenige woorden van moed en verwittigde de,leden dat zij de han den nauwer en nauwer moesten sluiten en dat zij zich rond hun vaanaeï moesten scharen daarna bracht do hoqr schepen Jooris, een woord van hulde aan dóh lieer voorzitter Jan Moortgat, en aan den! onverpoosden icver van den heer Hector De 'Graecker, bestuurder der zangmaatschappij, Welke geene moeite spaart om de kunstgevoelens in te prenten, voor het welzijn der gomeente te zorgen. s Namiddags, was hot koncert op de Dorp plaats zeer belangrijk eu er was veel volk, 't welk met ongeduld stond te wach ten, om de Catharinislen te hooren, welke men veel lof toezwaaide; ieder lied dat zij zongen,werd met donderend handgeklap toe gejuicht. Om 6 uren, premietrekking Hofstade, 75 fr. Wichelen, zangers 50 fr. Wanzele, 40 fr. Catharinisten, 20 fr. Boetstraffelijke Rechtbank van Audenaerde. PROPER Odile Roman en hare dochter Martha Manssens, van Eist, kwamen niet overeen met hunnen echtgenoot en vader, J. B. Mar tens. De onwaardige vrouw en dochter heb ben den man lot bloedens toe geslagen. Zij krijgen er elk eene maand gevang voor. SCHANDALIG Zekere Rachel Do Galuwe on Jos. Van der Kelen, uit Ninovo, voor zedenschennis krijgen elk vier maand bak. Wel besteed 1 OPSTAND Dezelfde Jozef Van der Kelen bood op stand legen de policie en vernielde de afslui tingen van Mev. De Cooman. Hij krijgt 3 maand en 50 frank voor opstand 8 dagen en 26 fr. voor vernieling en 15 fr. en 3 da gen voor dronkenschap. Of hij voort kan Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. OUDERLING MISHANDELD Frans Van Gar, 77 jaar oud, landbouwer, te Eiversele, kwam op zekeren dag A. De Graaf legen. Deze begon tegen den ouder ling ruzie te maken en beleedigde hem. Daarna mishandelde hij hem zeer erg. Van Gar had zooveel slagen gekregen, dat luj 21 dagen te bed moest blijven. De Graaf krijgt 3 maand gevang, en 50 fr. boet. Hof van beroep van Gent. VRIJGESPROKEN. Henri Cl...., vanNieuwerkerken-bij-Aalst was te Dendermonde verwezen geworden tot 4 maand, om J.-B. Perdaenens eenen slag op den arm te hebben toegebracht, waardoor dat lidmaat gebroken werd. Toen Bernard Bavay, die thans bij het 4',e lansiers is ingelijfd,do veroordeeling vernam schreef hij eenen brief aan den heer proku- reur des konings, waarin hij bekende Per daenens den slag te hebben toegebracht en niet ClHij wildeniet, zegde hij, dat een onplichtige in zijne plaals verwezen werd. Hij voegde er hij dat bij geslagen had omdat Perdaenens hem wilde mishandelen. Een nieuw onderzoek werd ingesteld en Bavay werd op zijne beurt verwezen tot twee maanden en 50 fr. of 15 dagen voor waardelijk. Het openbaar ministerie, alsook de betich ten hadden beroep ingeslagen. Het.Hqf heeft aangezien de luiten ten lasten van, Cl!..., valsch zijn, en'ingezien B^yay zich inslaat van wettige verdediging bevond, beidêji vrij gesproken, ;..i SLAGEN i ije( Henri Cl...-en Jozef Vah H.., heidén aan gehouden, van Nieuwerkebken, die met hun nen schoonbroeder Leon De Schutter in onmin leven voor familieaangelegenheden, hadden hem op eenen avond, toen hij uit eene herberg kwam, erg geslagen. Leon De Schutter deed eene klacht en be schuldigde ook zijne schoonbroeders hem tijdens het gevecht eene som van30fr. te hebben ontstolen. De twee belichten werden door de recht bank van Dendermonde verwezen, uithoofde van diefle en slagen met werkonbekwaam beid tot 1 jaar gevang inet onmiddelijke aan houding. Beiden hadden beroep ingeslagen het Hof verwijst do betichten enkel voor slagen, Cl... tot 5 maand en 100 fr. of 1 maand en Van II... tot 4 maand en 50fr. of 15 dagen. Beiden werden onmiddelijk in vrijheid ge steld. Het Hof van Beroep vergaderde heden middag in buitengewone, plechtige, open bare en algemeene vergadering, onder voor ziiterschap van den heer II. Van Maele, cer- slen voorzitter, om over te gaan, tot het opmaken eeuer dubbele lijst kandidaten voor :lo hij het Beroepshof open gevallen plaats, door de benoeming van den raadsheer J. De Haene tot raadsheer aan het Verbrekings hof. Werden aangeduid le Kandidaat de heer Oscar Janssens, onder-voorzitter bij do Recht bank van eersten aanlegte Gent,door 13stem- men tegen 3 aan den heer E. dó Perre, rech ter bij dezelfde rechtbank, 1 aan den heer Hebbelynck, id., en een wit briefje. 2ekaTididaat de heerE. de Perre, rechter bij do rechtbank van eersten aanleg te Gent, met 12 stemmen tegen 5 dan den beer J. Poll, onderzoeksrechter bij de rechtbank van eer sten adnlegte Audenaarde'en 1 aan den heer Hebbelynck, rechter bij de rechtbank van eersten aanleg te Gent. STAD BRUSSEL. 27e trekking. 15 Mei 1911. Ollicieele Lijj»t. 109 seriën: 2725 obligaliën uitkeerhaarden 2 Januari 1912. De premiën zijn door do volgende nummers gewonnen Serie 40489 n. 15 uilkeerbaar met fr. 25.000 57629 n. 17 2,500 35395 n. 24 1,000 48386 n. 15 500 60278 n 25 500 Ziehier de nummers uitkeerbaar aan 200 fr. 5703 n. 20 s. 89197 n. 13 s. 116682 n. 5 s. 34057 n. 5 s. 91959 n. 1 s. 116681 n.ll s. 3537S n. 16 s. 93377 n. 20 s.~M5 n.ll s.35543 n. 18 s. 99377 n. 12 s. 117S55 n.ll 76479 li. 2 s. 102072 n. 3 s. 124706 n. 1 76479 n. 17 s, 105190 n. 19 s. 164820 n.23 s. 84308 n. 6 s. 105680 ji. 13 voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 2S Mei. Groote prijsschieting door do Balboogmaatsehappij De Ware Vrienden» naar 500fr. Inschrij ving ten lokale hij do Wed. Welle- kens. Geeraardsbergestraat. IS Juni Viering van het jaarlijksch Pa troonfeest, door de Katholieke Turn-Kring Steun geeft Moed 30 Juli Zilveren Jubelfeest van den Ka tholieken Werkmanskring, van Aalst. 20 Oogst Congres der Kath. Jonge Wach ten van Oost-Vlaanderen. 10, 11, 17 on IS Sept. Vlaamsche Kermis op Sint Jozefsparochie. In September. Groot Athletisch feest op het Sport-terrein van Steun geeft Moed Aalst. (Juisten datum later te bepalen). GEERAARDSBERGEN 27Augusti. Groot Turnfeest, ingericht door de Breydelszonen Deelneming van den Turnkring Steun geeft Moed», Aalst, met turners en mu ziek. HOFSTADE Feestelijkheden op den Heuvo- lenboscli. 21 Mei N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement icorden beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 15 mei, 15 ure: Barometer 7.r)6-,2 Wind: west Thermometer^" Vooruitz.regenachtig MARKTPRIJZEN Aalst.loiliëi—Hop. markt zeer vast,prijzen riv opslag, beschikbaar 75 Ir. w'iöuW getva's,,j90 fr. - GeeraanSsbergen. Markt van 15 mei. koeibeesteh, lölfi varkens, 280, prijs 30 a 40 fr. bbfcerde 3 kilos. 6,30 a 7,38. eieren de 25, 2,00 a 2,10. Geeraarsdbergen 15 mei Tarwe de 100 kilos 20,00 Masteluin 17,00 haver 20,00 Rogge 15,00boonen 19,50 Aardappelen 12,00 lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 2,70 a 2.S9 eieren per 25, fr. 2.09 ruw vlas 0.95. Viggenen 2H0, Hoornbeesten 193. 1° 30 gekapte kanadaboomen, dienstig voor bouwgerief en blokmakers. 2° Kcne mijt droge mutsaard. 3" Zeer goed hooi. Zich te bevragen ten kantore van den notaris DE VIS, te Aalst. Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. Te huren Een WOONHUIS, dienstig voor Herberg, aan 3 franks per week, te Aalst-Mijlbeek, Paperodedries. Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. Uit ter hand. te koop\ Een schoon en welgelegen percel Bouwgrond met het woonhuis er op staande, gestaan en ge legen te Aalst-Mijlbeek aan den Ouden Dcnder- mondschensteenweg, groot 5 aren 14 centiaren. Gebruikt geweest bij de kinderen van Charles Van Langenliove, op dezen grond kunnen 2 hui zen gebouwd worden. De kooper zal liet. vermo gen hebben de helft der koopsom onbetaald- te laten mits eenen kleinen in'rest. Zich te bevragen ter studie van genoemden Notaris DE VIS, alwaar er geld te bekomen is aan geringen intrest. wende inch zich tot het HUIS JEAN DE CLERCQ 12, Kerkstraat, 12, AALST GESTICHT SEDERT 15 JAAR Aldaar te bekomen, allerhande zaden, zooals van ajuin, savooien, bloemkoolen, roodo koeten,' enz. Betteraven, Eckendorf, vauriac, enz. Gras zaden, klaverzaad eu allerlei bloemenzaden, Dlialiaplanten. enz het Ware geluk zonder de gezondheid Let op UW voedsel en bijzonderop uw'en drank. De MALT KNEIPP, met smaak Van koffie, is de gezondheidsdrank bij uitmuntendheid. Zie daar uwa gezondhatd\ 2$VerkooG in't greatR. KIEIST. Srussel

De Volksstem | 1911 | | pagina 3