Filature du Canal. Spïegelfabrielt A. L. MEYVAERT SPORTNIEUWS "V oetloopen Rechterlijke Kronijk Afbraak van gebouwen FEESTWSJZER Weerkundige waarnemingen Half en Half was een tiental jaren geleden in het huwe lijk getreden met Catharina Van de Wielen. Uit dat huwelijk zijn vijf kinderen geboren, waarvan het oudste 10 jaar en het jongste achttien maanden oud is. In de laatste tijden ontstond nog al dik wijls twist tüsschen de heide echtgenooten, éaar Van der Linden zeer jaloersch was. Do man verdacht zijne vrouw betrekkingen te hebben met een gebuur. Vrijdag avond had Van der Linden twist gehad met dezen persoon en hem nog al erg afgeranseld en er was eene klacht tegen hem neergelegd geworden. Ilond 10 ure 's avonds ging hij slapen. Rond 1 ure 's morgends toen de vrouw ingeslapen was, stond Van der Linden op, greep een zwaren hamer en bracht er zijne vrouw eenen geweldigen slag op liét hoofd mede toe. De vrouw had den lijd niet een kreet le uilen. Zij bleef op don slag dood. De moordenaar, zijne misdaad volbracht, heeft zich dan aan de bedsponde verhangen, bij middel eener koord. Toen de kinderen 's morgens ontwaakten vonden zijn hunno moeder met vreeselijk verbrijzeld hoofd liggen. De hersenen waren op de muren gespat... Ook hun vader had reeds opgehouden te leven. De gendarmen hebben het onnderzoek ge daan. Medelijdende geburen hebben de arme weozen opgenomen. Antwerpen. De bedriegerijen in de tol kantoren. Do lijst der medeplichtigen in de bedriegerijen in de tolkantoren gepleegd, is ongetwijfeld nog verre van gesloten te zijn. Zaterdag-zijn nog twee douaniers in be tichting gesteld. Een hunner, een brigadier, telde meer dan 10 jaren dienst. Vier en twintig balen tapijten, waren door ben ont vreemd geworden. Ronse. Wrecde brand. Een ver- schrikkelijko brand beeft geheel de stad in r-op en roer gebracht. Terwijl M. L. Cambier- André, uil de Albslraat, in Duilscliland op reis was, is :s namiddags het vuur losgebro ken in zijne fabriek van gemelde straat. In bet magazijn lagen wel twee duizend stukken goed. verscheidene duizenden kilos wol, hon derden balen gesponnen katoen en andere be- noodigheden. Dit alles werd door bet vuur in ascli gelegd. De vlammen sloegen naar de band weverij over, die op bare beurt vernield werd met al wat zij bevatte. De pompiers konden niets anders dan met groolo moeite de aanpalende huizen bevrijden. liet parket van Audenaerde deed Zaterdag een onderzoek ter plaats en beval do muren omver te halen, omdat zij dreigden in de straat te vallen. De schade, door verzekering gedekt, wortl op 125 duizend frank geschat. De oorzaak van den brand is nog.onbokend. M. Camlner waerd per telegram verwittigd. Men oordeole over zijne-verslagenheid toen hij te Ronsö aaukwam. Verscheidene werklieden, vooral de hand wevers, zitten zonder werk. Gent. In het water. Gisteren namid dag rond 3 1/2 ure is Theolicl Do Visser bij ongeluk in het water gevallen aan den Lieve- gang. llij werd gered door Jan Vander- meerscli. Onqeluli. Gisteren, rond 9 1/2 ure, is een soldaat van bet 2° linieregiment aan den hoek der Beestenmarkt gevat door een Iram- rijtyig. komende van St-Jacobs. De soldaat werd omvergeworpen en gekwetst aan het achterhoofd. Dr. Lc'boucq,die bijgeroepen wercl,gelukte or niet in dón ongelukkige lot het bewustzijn terug te brengen. Men voerde liern dan naar het gasthuis. In het xoater. Gisteren morgend, rond 9 1/2 ure, koerde de waker van de fa- cbriek Savanah huiswaarts op do Plezan- levcst viel hij in het water. Voorbijgangers konden echter den drenkeling redden. Gekwetst. Maurits Mautslé, oud 7 jaar, wonende Gezondheidstraat, was met andere makkertjes op een afgesloten grond gedrongen, waarop zich bouwmaterialen be vonden van een ondernemer. Eensklaps werd hij gevat lusschen een stampmachien en erg gekwetst over het gansche lichaam. Hij werd verzorgd door een dokter. De II. Sacramentsprocessie is gisteren, ondanks het wankelbaar weder, uitgegaan, doch heeft uit hoofde van den regën haren weg moeten bekorten, en is langs de Cala- logneslraat naar St Baafskerk teruggekeerd, in plaats van langs de Hoogpoort. Aan de Koophandelsplaals werd de proces sie gekruist door een stoet der socialisten, die van Onderbergen naar den Ncderkouler trok, terwijl de processie den hoek der Zon nestraal naar do Vëldslraat omkeerde. Niet het minste lusschengeval had plaats. SpiegelsKaders Vitraux Baguetten Werf, 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Sint Amandsberg. Woestaard. Za terdag avond, rond.9 ure, was twist ontstaan in een beluik der Meerschstraat. De agent Wneytens ging ter plaats hij werd daar opgewacht door zekeren C..., gewapend met ecu stuk ijzer, die hem te lijve ging. Een ander agent kwam toegesneld en weldra konden zij G... aanhouden en hem naar de gevangenis brengen. Hij had ook nog gesto ken met een mes. St. Gilles Waas. Rijwielongelnk. Zondag, rond den middag, bij het terug- keeren van de processie, werd Mad. wed. De Couwer, in de Statiestraat door een wielrij der omvergeworpen. Men droog haar in een naburig huis waar een geneesheer haar ver zorgde. Zij bekwam zeer erge wonden aan het hoofd, en werd den rechterarm gebroken. De velorijder is gekend. RooboFet. Brand. Ëen gewéïd'gè brand is's nachts uitgebroken in de herberg van Desii'é Braet, steenbakker. Het vuur was zoo geweldig, dat er aan blusschen niet moest gedacht worden. Eene groote hoeveelheid sparrenhout, al de meu belen, het herberggerief, de heesten, de hen nen, dezwijns, hetlandbouwalem, enz., zijn de prooi der vlammen geworden. De oorzaak van den brand is onbekend. De schade, door verzekering gedekt, is aanzienlijk. Laken voor soutanen en kapmantels, Van den Bergh-Jouret, Aalst. Elene. Bee.Uigheden.Zaterdag nacht kwamen eenige dronken kerels aan het Ge meentehuis toe, gehouden door J.-B. Olte. "ij wjlden biunen, doch den baas weigerde open te doen. Toen maakten de dronkaards zich kwaad en stampten zoo geweldig op de deur, dat deze invloog. De kerels begonnen iiet iu de herbergzaal bont temaken. Otto kwam toegeschoten en verzocht krachtdadig de kerels zijn huis te verlaten, Zij grepen hem vast en brachten hem zooveel slagen toe dat ze hem voor dood lieten liggen. Toen na men de helden de vlucht. De gendarmen zoe ken de schurken op. Etichove. AanstellingDe aanstel ling van den Eerw. Heer De Meulemeester, heeft op eenvoudige maar aandoenlijke wijze plaats gehad. Gansch het dorp was bevlagd en de gevels waren bedekt onder welge lukte jaarschriften. De heer burgemeester Thienpont, verwelkomde in naam van het gemeentebestuur. Prachtige bloemkorven wierden den eerw. heer Pastoor aangeboden namens Kerk- Gemeente- en Armraad en verscheidene Broederschappen De kerk was prachtig opgesmukt. De eer waarde heer Deken Ghoysels van Audenaarde deed de plechtige aanstelling, waarna hij eene treffende aanspraak hield. Petegem-Audenaarde. Bijna verdron ken. Zaterdag is Leo Moerman, in het water van den Biesvijver gedompeld. Hij ging verdrinken, toen hij gered werd door J. on B. De Beurme. Terwijl de kunstmatige ademhaling toegepast wierd, snelde men om den eerw. heer onderpastoor en D' Planc- kaert. Deze kon Moerman lot het bewustzijn krijgen. Men hoopt hem te redden, alhoe wel zijn toestand bedenkelijk is. ATLHETIEK. Het athlétiek feest In den Aalstersche Velodroom Het groot athlétiek feest dat Zondag na middag in den Aalsterschen volodroom plaats had, mocht ongelukkiglijk op de medewer king van het leger niet roemen. Zulks had een tweeërlei gevolg, beiden zeer nadeelig voor dc inrichters eerstens was het publiek, zeer bang voor de regen vlagen, tehuis gebleven, en tweedens het bet plein, Waarop moest geloopen en ge sprongen worden was door het water geheel doordrongen. Onder oogpunt van sport bad zulks geen nadeeligo invloed, daar de besten toch won nen, zonder evenwel Ie kunnen doen, wat men van ben verwachtte. Ziehier ten andere de uitslagen Achtervolgingsmatchen voor wielrijders. De ploeg van het 11° linieregiment wint op do ploegen van bet 3° en 4° linieregiment De ploeg van de grenadiersschool wint op de génie Do ploeg van liet le jagers te voet wint op het 7e linieregiment De ploeg der carabiniers wint op het le artillerie. In de halve-linaals wint bet lle linie op de grenadiers, ondanks een der liniemannen een bandongeval hadde carabiniers kloppen het 1°.jagers te voet. In do linaal is de strijd prachtig tusscben do ploegen van het 11® linie en de cara biniers. Ofschoon Cassier en Van de Weyer. van het lie linie het tegen t wee gekende baan- koersers, Valkenaers en MathySsens te doen hadden, gelukten zij er toch in hen te klop pen met een tiental meters. Loophoers 75 meiers. De seriën wor den gewonnen door Cools, Dhoyvetters, Peaücoup, Tranchant, Bosnians. Golsoul, Javaux, Jacques, Renghe, Destrebecq en Uyttendaele. De halve-finaals door Cools, Colsoul, Jacques en Destrebecq. De eindkoers door Oonsoul, van het le jagers te voet 2. Destrebecq 3. Jacques 4. Cools. Aflossingskoers voor ploegen van 2 loo- pers. (2250 meters). Prachtige strijd. 1 Gre nadiers 2 Carabiniers 3 derde linie 4 zevende linieregement. Springen in de hoogte le Colsoul, le ja. gers te voet, 1 m. 63; 2e Tranchant, 1 m.60 carabiniers; 3e Goevaerts, 2° jagers te paard, 1 m. 50 4ePcaucoup, grenadiers, 1 m. 45. Springen in de verte 1° Jacques, 1° ja gers te voet, 5 m. 23; 2e Goevaerts,2® jagers to paard, 5 m. 18; 3° Tranchant,carabiniers, 5 m. 10 4e Peaucoups, grenadiers. Fondkoers (4,500 meters): 1° Huylebroelc 7° linie 2e Renghe, carabiniers3e Van den Steen, 2® jagers te voet 4° Raeckelboom, carabiniers. De beker der regimenten wordt gewonnen door het le jagers le voet. De footballmath werd gewonnen door de ploeg van de Union St-Gilloise met 1 goal om 0. Na de prijskampen had de uitreiking der prijzen plaats. M. Delvaux de Fenffe, majoor hevelhebber der pupillen, wenschte de overwinnaars en do inrichters, voornamelijk luitenant Ciaser, de spil der sportbeweging in de pupillen school, warm geluk en reikte aan 't 11° linie en het 1° jagers le voet, de bekers welke zij gewonnen hadden. Gentsehe velodroom. Gisteren Zondag'reed" de Vlaamsche Leeuw Van Ilouwaert voor de tweede maal te Gent. Deze keer was het op de piste van Mariakerke dat hij toonde, allen de baas le zijn indien hij niet in de eerste reeks, af te rekenen had gehad met een machienongeval, dat hem eene pisteronde deed verliezen. 80 kilometers koers in twee reeksen van 50 en 30 kilometers. Eerste reeks, 50 kim., S mrtrekkenden. Van af het begin heeft Van Ilouwaert de leiding en trapt hij snel door. Ook won hij in de eerste reeks de meeste premiën. Rond de 15 kilometers geeft de Pruisch- man Carapezzi het op. Weinig nadien heeft Van Ilouwaert een machienongeval en verliest eene ronde. Hij doet bovenmenschelijke pogingen om het verlies in te halen, doch to vergeefs. L. Buysse, van Pitthem, loopt allen weg en dubbelt iedereen, waardoor Van Ilou waert twee ronden achter heeft. Do koers ging voort en Van Ilouwaert maakte deze belangrijk met hevige demanage Ziehier de uitslag. 1. Leon Buysse (met een ronde voor.) 2. Abel De Voghelaere. 3. De Pauw. 4. Van Ilouwaert, (op twee ron den) 5. De Voghelaere. 6. Bauwens, opge geven) Carapezzi en Reychler. Premiën. Van Ilouwaert (6). G. De Voghelaere (1). Ab. De Voghelaere (1). Bauwens (2). De match geloopen tusscben de beginse len van Oost- en West-Viaanderen werd ge wonnen door de ploeg van Oost-Vlaanderen, bestaande uit B. Verstraete, Dossche en Patlyn. 1 ieeede reeks beroeps,renners (30 kilom.) In deze koers toonde Van Ilouwaert de sterkste te zijn, want niettegenstaande ver scheidene mededingers hem trachten in te sluiten won hij den eindsrit. 1. Van Ilouwaert. 2. Carapezzi. 3. Buysse 4. Reychler. 5. De Pauw. 6. G. De Voghe laere. 7. A. De Voghelaere. 8. Bauwens. Premiën. Van Ilouwaert (3). Bauwens (1) Reychler (1). Algemeene klasseering. 1. Buysse, (4 p.)2. Van Ilouwaert, (5 p,) 3. De Pauw. 4. Abel De Voghelaere. 5. G. De Voghe laere. 6. Bauwens. Aalst-Mijibeek Langestraat. Groote prijskamp bij Emiel De Moor, 125 frank prijzen 1° 50, 2e 30, 3® 20 fr. 2,50 fr. pluim 2,50 fr. handschoen Opening op Zondag 16 Juli, 20 fr. prijzen. Inleg 1,50 fr. per partij-. Al da niet gefede reerde partijen mogen aan den prijskamp deel nemen. Aalst. Op Maandag 3 Juli, zijnde 2® Kermisdag, groote loopkoers voor Beginnelingen (onder de 16 jaar). Afstand 3 kilom. 500 meters. Prijzen in geld. Men kan zich van heden laten inschrijven ter herberg «DEN TURK» gehouden door don heer De Swaef, Dender- mondschen Steenweg, (Kattestraatpoort). Voor verdere inlichtingen zich te wenden tot de heeren Joseph Claus en L. De Cock, Pieter Coeckestraat, alhier. Het Bestuur. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. Isidoor Cappaert, van Sint-Nikolaas, was op 20 Mei van Antwerpen gekomen en begaf zich in gezelschap van een makker naar de fabriek waar zijn vader werkte. Cappaert was door zijn vader het ouderlijk huis ont zegd en vroeg om terug te keeren. De vader weigerde, waarop ruzie ontstond. Ferdinand Moens, meestergast, zette den zoon Cappaert huiten, doch du zo bracht hem een steek in den arm toe, waarna hij weg vluchtte. Hij kon evenwel aangehouden worden. Ilij krijgt 1 jaar gevangen 76 fr. boet. DIEFTE. Delerhagen Florimond, van Beveren. had ten nadeele van Louis De Laat, waar hij aan 't werk was, drie beitels en eene zaag ge stolen. Hij krijgt 1 maand gevang en 26 fr. boete. DIEFTE. Van de Couter, van Zele, heeft hij een heenhouwer, verscheidene malen bloedwor sten door do traliën gehaald. Hij wordt tot zijne meerderjarigheid naar de verbetering- school gezonden. Boetstraffelijke Rechtbank van Audenaerde. DROEF. Een jonge kerel van 16 jaar, zekere Ry- neboo, koewachter te Ilaaltert, krijgt 3 maand kot, voor zedenschennis. KLOPPERS. Zekere Marie Van Haezenbroeck, uit Aude naerde, heeft op de policie troef gegeven. Ze krijgt 15 dagen kol en 26 fr. of nog 8 dagen; eene maand, 50 fr. boet of 15 dagen en 8 da gen en 26 fr. boet of S dagen. Die kan het er voor doen Zekere De Nys van Meylegem, heeft op Hendrik De Cock geklopt: 3 maand gevang, 50fr. boet of 15 dagen. Te Soltegem hebben J. Lepage en Om. Van de Sando opstand gemaakt tegen veld wachter en gendarmen. Lepage krijgt 4 naaand en 100 fr. of 1 maand en 15 dagen, 26 fr. of 8 dagen en 10 fr. of 2 dagen de andere 2 maand en 50.fr. of 15 dagen en 10 fr. en S dagen. 'L Kan er ook door, doch 't dient gezegd, dat de rechtbank zich streng toonde; daar heiden oude bekenden zijn. Hof van beroep van Gent. DIEPTEN IN DE BUSKRUITFABRIEK TE WETTEREN. Sinds eenigen lijd werd er alkooi. ont vreemd in de buskruitfabriek te Wet teren. Men richtte eene bijzondere waakzaamheid in. Zekeren dag werd Jozef Synhove, waker in de fabriek, op heeterdaad betrapt van diefle van alkool. De gebroeders Louis en Bernard De Craecker, verden insgelijks van deze diefte beticht. De rechtbank van Dendermonde verwees Synhove lot vijf maand gevang on 50 fr. boet of 15 dagen. De twee anderen kregen elk drie maand gevang en 26 fr. boet of acht dagen. Het hof van beroep bekrachtigt liet vonnis maar zegt dat de straf voor Bernard De Craec ker voorwaardelijk is. Het Hof van beroep var. Gent, zal Don derdag 22 Juni te middag eene plechtige zitting houden, waarbij zal overgegaan wor den tot de aanstelling van do lieer raadsheer Janssens. Bij de zelfde zitting zal men over gaan tot het opmaken eener dubbele lijst kandidaten voor de plaats van ondervoor zitter bij de rechtbank van eerste aanleg van Gent, MARKTPRIJZEN Aalst 10 juni IIop. markt zeer kalm, prijzen in afslag, beschikbaar 72.50 fr. Nieuw gewas, 90.00 fr. Geeraarsdbe^rjen 19 juni Tarwe dc 100 kilos 20,00Mastcluin 10,00; haver 20,00; Rogge 15,00; boonen 21,00 Aardappelen 1-1,(JO lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 2,70 a 2,90 eieren per 25, fr. 2.34 ruw vlas 0.9^. Viggenen 368, Hoornbeesten 135. Zaterdag 24 Juni aanstaande, om elf uren voormiddag, zal hier geschieden, de aanbe steding der afbraak van vier huizen, num mers 22, 24, 26 en 28, gestaan alhier Vuart- straat. Voor allo inlichtingen zich te bevragen hij M. Jules Goelhals, bouwkundige, T/S. OPENBARE VERKOOPING van BOUWGRONDEN en IZaailandLeii gelegen te Aalst, Erembodegem, Hofstade, Gjsegem, Dendermonde en Zele. De Notaris TIBBAUT te Wichelen, zal ter tussehenkomst van zijnen ambtgenoot Meester DEVUYSTte Borsheke, ten verzoeke van wie het behoort, op Diijtsilarj 27 Juni 191!, om 2 uren namiddag, ter Estaminet van den heer Felix Van Landuyt, te Aalst, Groote Markt, openbaarlijk verkoopen STAD AALST. Koop een. Een perceel Bouwgrond, op den Grooten lloeskouter, sectie B, nummer 47, groot 63 aren 42 centiaren, palende Noord verschei dene,; Oost den heer Eugeen «Teiie, Zuid de kal- seidpi west de-kinderen De Vuyst. Vprdeeld in 7 loten 1° 9 aren 45 centiaren ten Westen 2° 9 aren 19 centiaren ernevens 3° S aren 92 centiaren er- nevens; 4° S aren 66 centiaren ernevens; 5° S aren 40centiaren ernevens; 0° S aren 14 centiaren ernevens7° 10 aren 66 centiaren ten Oosten. In gebruik bij Verbeke-Van der Meersch te Aalst. GEMEENTE EREMBODEGEM. Koop twee. Een perceel Bouwgrond als nu Meersch, wijk Terjoden, groot 16 aren S0 cen tiaren, palende Noord-Gost den steenweg, Oost- Zuid de familie De Kegel, Zuid-West de nieuwe lijn van Brussel op Gent, West-Noord Botelberg. Ii twee deelen lc de helft teu Zuiden, 2e de helft ten Noorden. Koop drie. Een voordeelig perceel Land. wijk Terjoden of Boschtiende, groot 6 aren 72 centiaren, palende Noord-Oost den nieuwen ijzerenweg, Zuid-Oost de familie Do Kegel, West-Noord Botelberg. In gebruik bij de we duwe De Kegel, te Ercmbodcgem. Koop vier. Een perceel Land op de Helle, sectie B nummer lSS-tbis, groot 13 aren 14 cen tiaren, palende Zuid Louis Callebaut, West Ca- miel Van Hasselt-Verleysen, Noord dezelfde, Oost J. B. Guns. In gebruik bij Cli. L. Eeinan, te Denderhautem. Koop vijf.Een perceel land op d9 Helle, sectie B, nummer 1819, groot 15 aren 60 centia ren, palende Oost J. B. Guns, Zuid Boye te Aalst, West de weduwe Van Vaerenbergli, Noord Louis Callebaut. In gebruik bij J. B. Temmerman. GEMEENTE HOFSTADE Koop zes. Ecuc partij Zaailand, gelegen nabij de Statie, sectie A nummers 469 en 170, groot 58 aren 80 centiaren, palende Noord Dael- man, Oost den Wichelschen weg, Zuid Van Hau- wermeiren, West Graaf de Cornet d'Elzius. Verdeeld in dri.j deden lc 17 aren 50 cent. langs liet Zuiden 2e 17 aren 50 centiaren te mid den 3e 23 aren 80 centiaren ten Noorden. In ge bruik bij De Vulder. STAD DENDERMONDE Koop acht. Een schoon perceel Zaailand, langsheen de Zijpstraat en do Maaistraat, ten kadaster sectie B, nummer 632, groot 1 hectare 27 aren 90 centiaren, palende Oost de Zijpstraat, Zuid Jos. Janseger-, West Andriessens, Noord de Maaistraat. Verdeeld in vier koopen lc lcocp ten Noorden langs de Maaistraat, 31 aren 9S centiaren. 23 koop ernevens met facade aan de Zijpstraat 31 aren 9S centiaren. 3° koop ernevens met facade aan de Zijpstraat 31 aren 97 centiaren. 4 koop ten Zuiden 31 aren 97 centiare-!. In gebruik bij Jozef Meskens-Appelsaml, Dendermonde. GEMEENTE ZELE. Koop negen. Een perceel Land,op het Groot lluiveld,sectie C, nummer 1971, met eene grootte van 4S aren, palende Noord lieer Nyssens-Cou- vent te Gent, Oost Mijnheer Goossens. Zuid heer Rubbens, West Do Brabandere en Van Hercke. In gebruik bij Serafien Westerlinck. ORENBARE VERKOÜRING van Hooigras en Magjras te Aalst, Mijlbeek, Mocrselbaan. De Notaris DEGHEEST» te Aalst, zal ten ver zoeke van Mijnheer Edouard Van der fcniissen, professor ter Iloogeschool. en grondeigenaar, wonende te Brussel, op Do.ndkr.dag 22 Juni 1911, ten 4 ure namiddag, te Aalst, Mijlbeek, aan de Moorselbaan, gescheid van Aalst ca Muorsel, op een perceel meerseh van den aanzoeker, over gaan tot eene openbare verkooping van aldaar wassende allerbeste Hooigras, verdeeld in 19 koopen. Verders nog het Nagras te wassen op gezegden meersch. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 30 Juli Zilveren Jubelfeest van den Ka tholieken Werkmanskring, van Aalst. 5-6-7 Oogst. XVII® Bondsfeest der Ka tholieke turn- en wapenkringen van België, te Dicst. Deelneming van Steun geeft Moed Aalst, met muziek en turners. 20 Oogst Congres der Katli. Jonge Wach ten van Oost-Vlaanderen. 10. 11, 17 en 18 Sept. Vlaamsche Kermis op Sint Jozefsparoehie. In September. Groot Athletisch feest op het Sport-terrein van Steun geeft Moed Aalst. (Juisten datum later te bepalen). GEEUAARDSBERGEN 11 Juli. Guldensporenslag. Feestviering der Vlaamsche Katholieke Gihlo De Breidelszonen Davidsfonds, Wijken en andere maatschappijen. Dagorde Stoet, aanspraak, lie deren. 27 Augusii. Groot Turnfeest, ingericht door de Breydelszonen Deelneming van den Turnkring Steun geeft Moed Aalst, met turners en mu ziek. N. B. Dc katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht dc datum's hunner feesten, zoohaast mogeljk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. van M. Camicl Praetj opticien-specialiste Aalst. Lange Zoutstraat, 19 juni, 15 ure: Wind: zuid-west Barometer 757-' Thermometer 20° Vcoruiiz.: regenachtig. f?3en ws'sagt een loossjongen van 24 tot lê jaas*, en vooraISc wea«ko Zich te bcui'agen ten foiacsele van 't blad. TE KOOP. Een schoon Renteniorsliuis, te Aalst, Sta tiestraat. Zich te 'bevragen bij de Notaris LIMPENS. te Aalst. Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. H0Q9GR&S TE KOOP. 1° 15 aren Hooigras, te Aalst-Mijlbeek, nabij den Boulevard Prins Aelbrecln, aan de Fontci- nemeersch. 2° 28 aren Hooigras, te Moorsel, aan de Tans- beek, nevens de Buuk. 3° 31 aren Hooigras, aan de Molenbeek, Groc- Eemeerschen. Zich te bevragen ten kantoore. GELD te bekomen aan geringen intrest. Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. XJ"it ter liand te koop Een schoon en welgelegen percel Bouwgrond met het woonhuis er op staande, gestaan en ge legen te Aalst-Mijlbeek aan den Ouden Dender- mondsehensteenwog. groots aren 14 centiaren.' Gebruikt geweest bij de kinderen van Charles Van Langenliove, op dezen grond kunnen 2 hui zen gebouwd worden. De kuoperzal h--t vermo gen hebben do lielit uer koopsom onbetaald to laten mits oenen kleinen intrest. Zich te bevragen ter studie van genoemden Notaris DE VJS, alwaar er geld te bekomen is aan geringen intrest. Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. Te huren Een WOONHUIS, dienstig voor Herberg, aan 3 franks per week, to Aalst-Mijlbeek, Paperodedriee. j j j Malt Kneipp en koffie, zelfs gemeene gev'en een aangename en verteerbare drank. Ziedaar u\Ve gezondheid. Varkoop in 't groot B. KUIST, Brusstl

De Volksstem | 1911 | | pagina 3