B VREESELUKE BRAND DE KAMER Laatste Berichten FÉneliyesoliil te Wetteren Vreeselijk ongeluk ie Meclielen Schrikkelijk Familiedrama Kaatsspel Tlx. Stevens, Officiesle kwoteoring FEESTWIJZER Weerkundige waarnemingen ANQUE CENTRALE 1 GANTOiSE vtar1™ BRANDKASTEN castle varende en de tweede van Hamburg komende, zijn nabij de lichtboei van Schar- óynkel in aanvaring gekomen. De Redwood bekwam een groot lek en begon te zinken. Men kon hem evenwel op de Nolleplaat doen stranden. De bemanning js gered. Ook de Rheinfeld bekwam erge ai ar:;. Liefhebte'S van eenen goeden borrel drin ken den Rigolo Koning der oude graan- gen evers, Wanzele. Paard op hol. Donderdag avond was de genaamde G. Blancquaerl, bandelaar te Lede in de herberg gegaan bij den Heer Aug. Van Steendam, en liet paard en rijtuig aan de herberg staan. Straatben gels deden het paard verschrikken en het ging op de vlucht. In volle vaart liep het naar Lede langs de Dorpplaats alwaar het werd tegengehouden door den beer Baeyens, welke op gevaar van zijn eigen leven naar bet paard sprong, en verscheidene meters ver werd medegesleept. Deze is er van af ge komen met eenige lichte kneuzingen. Deze moedige daad verdient beloond te worden, want er konden verscheidene ongelukken gebeurd zijn: een 50tal meters verder waren er een 20tal kinderen aan het spelen. Het is reeds de tweede maal dat dit paard op hol gaat, sinds Zondag. Ganijüe Geniale Gantcêse, Naaml. Maat. Huring Brandkoliers 10 frs. 's jaars. Zie annonce. Gent. Een kind gevonden. Gisteren morgend, rond 10 1/2 ure, heeft een lOjarig jongeling op de gronden der Wereldtentoon stelling, tusschen de Woeringenstraat en de Musschenstraat, een zorgv uldig ingebakerd kindje gevonden, dat pas eenige dagen oud kon zijn. De jongeling droeg het kindje dade lijk bij eene buurvrouw, wed. De Brouwer, waar het onmiddelijk verzorgd werd. Het kindje, van het mannelijk geslacht, is zeer gezond de persoon, die het te vinden had gelegd, naar men denkt zeer korten tijd vóór het ontdekt werd, had den kleine uit stekend verzorgd. Hij droeg twee mutsjes, twee hemdjes, twee tabaardjes, was gebun- seld in twee doeken en twee wollen deken tjes, alles echter zonder het minste kenteeken of letter. Het kindjo moet in de Woeringenstraat neergelegd zijn door een meisje van een 20lal jaren, dat om 10 1/4 ure in deze straat gezien is. Ondanks alle opzoekingen is het meisje echter tot nu niet kunnen teruggevonden worden. Het kindje is beden morgend bij den bur gerlijken stand aangegeven. liet kindje zal lieden namiddag gedoopt worden. Velours en demitten voor werkkostumen, Van den Bergh-Jóuret, Aalst. Burst. Prachtig Jubelfeest. In bet Klooster der Zusters Franciscanerssen, werd Dijnsdag liet vijftigjarig Jubelfeest gevierd van Zuster Hïlaria, sedert vijftig jaar gepro fest. Geheel het klooster was als in eenen bloemhof veranderd. Eerw. beer Kannunik De Keyser, alge meen bestuurder der Congregatie, bijgestaan door don eerw. heer Pastoor Verhaert, van Barst, en twee eerw. Paters Franciscanen, neven der Juhilarisse, droeg, om 9 ure, in de kapel Van het pensiónnaat, eene plechtige dankmis op. Do leerlingen voerden, op onbe rispelijke wijze, verscheidene godsdienstige zangen uit. Om 10 ure, had in de groote zaal van het geslicht, ter eere van Zuster Ililaria, eene plechtige feestzitting plaats. Op het pro gramma stond, onder andere, Athalie, de beroemde tragedie van Racine. Om zulk stuk in eene kostschool voor jonge dochters uit te voeren, moet men waarlijk stout en moedig zijn. Alles liep op heerlijke wijze van stapel. Onze welverdiende geluk - wenschen aan do Eerw. Moeder Magdalena en hare moedige medewerksters, voor den hekomen prachtigen uitslagen voor de moeite dio zij zich getroosten, om hunne lieve leer lingen een degelijk en kloek onderwijs te geven Dit intiem feest, waarop slechts de bloed verwanten der achtbare Juhilarisse uilge- noodigd werden werd om 1 ure gesloten door een plechtig Te Deum en den zegen met hel Allerheiligste. De gevierde Juhilarisse leeft reeds -19 jaar als Kloosterlinge to Burst. Gedurende eene halve eeuw dus, heeft zij al hare krachten ten pande gesteld aan de chrislene opvoe ding der jonge dochters en dit met eene zelf verloochening zonder weerga. Dijnsdag komen al hare oud-leerlingen naar de Kostschool, om Zuster Ililaria, hunne oprechtegelukwenschen aan te bieden. Te dier gelegenheid zal het stuk van verleden Dijnsdag nug eens opgevoerd worden. De Volksstem biedt de waarde Juhilarisse hare warmste gelukwenschen aan t© Welle Zeven huizsn Sn ascfa geflegd Een gjecsoon ee^g verbrand. Eene erge brandramp heeft de gemeente Welle in verslagenheid gebracht. Vrijdag morgen, rond 10 ure, ontstond brand in eene groep van drie huizen op het gehucht Klein Brussel. Deze huizen bewoond door de gezinnen van Jozef De Waele, Jan Heyman en Judo kus D Haeseleer, waren met strooi gedekt. Zulks had voor gevolg dat het vuur spoe dig voortliep en weldra de drie huizen in laaie vlam stonden, Geburen snelden ter plaats en poogden nog eenige meubelen te redden, daar er aan blusschen niet te donken viel. Aangewakkerd door den wind, sloegen de vlammen weldra over het smalle wegelken, dal deze groep huizen met de groote baan verbindt en tastten ook eene reeks andere woningen aan. Hier ook waren vier huisjes met slroo edekt, zoodat het vuur gemakkelijk kon voortloopen. In deze huisjes woonden Frans Beeckman, Sofie Beeckman, Petrus Van der Eist en Jan Van Oudenhoven. Hier ook konden slechts eenige meubelen uit de vlammen gered worden. Gelukkig ontsnapt. In de algemeen© verwarring en vlucht, had Jan Heyman, wiens woning een der eer sten vernield, er niet aan gedacht dat zijn zoon Hektor te bed lag en sliep. Deze werkte 's nachts te Brussel en was Vrijdag morgen te huis gekomen en kort nadien gaan rusten. Toen men nu volop bezig was, te trachten de vlammen te smoren, zag men plotselings uit de deur der woning van Heyman, uitge vende langs don kant der groote haan, Hektor Heyman, met brandende kleederen komen buitenspringen. De ongelukkige viel in den beirput, doch kon er spoedig uit geraken en zich redden. De ongelukkige was erg verbrand aan de armen en de borst. Hij verklaarde, dat hij door de hitte en den rook wakker geworden was en met schrik vaststelde dal bet huis in brand stond. Hij was dan onmiddelijk opgesprongen en evlucht. Hektor Heyman, was aan eene vreéselijke dood ontsnapt. Hij was evenwel zoo erg verbrand dat hij geneeskundige hulp noodig had. Dank aan de moedige hulp der geburen en ook aan de omstandigheid dat de aanpalende huizen niet met strooi gedekt waren, kon het vuur eindelijk benieesterd worden. Van de zeven huizen blijft nog enkel een groote puinhoop over. Er is ongelukkiglijk slechts verzekering voor De Waele, Heyman en D'Haeseleer. De anderen waren ook verzekerd geweest, doch eenige jaren geleden waren zij uit re den dat de huisjes in geen al te goeden staat waren, uit de verzekering gesloten gewor den. 't Is waarlijk jammer voor deze nederige werklieden. Zitting van 23 Juni. De Zitting wordt om 2 ure geopend onder voorzitterschap van M. Harmignie 2de ondervoorzitter. Begrooting van Binnenlantlsche Zaken. M. Duquesne. De maatregelen die ik te Vaulx genomen had, hij de inhuldiging van het socialistisch lokaal, waren genomen samen met den sekretaris der socialistische partij dezer gemeente. M. Royer. Hij meende dat hij de toe- laling moest vragen. Bs muilplaag. M. Borboux dringt nogmaals aan op het spoedig nemen van maatregelen, ten einde de uitbreiding der muilplaag te voorkomen. Er zijn thans reeds gevallen vastgesteld heel België door, en zulks is zeer nadeelig voor elkeen. M. Van de Vyvere, minister van Land bouw. Ik houd mij thans met deze zaak bezig. De voedingswaren. M. Wouters, vraagt dat dringende maat regelen zouden genomen worden, betrekke lijk de fahrikalie van voedingswaren.Bijzon derlijk onder oogpunt van conserven, of opgelegde waren dienen strenge maatregelen genomen te worden. Vele opgelegde waren zijn om zoo te zeggen echt vergift. Er moet daarover gewaakt wordeu. In geheel liet land zijn or slechts twaalf opzichters, die bijzonderlijk gelast zijn met het onderzoek der boter. Dezen houden zich echter veelal niet met andere voedingsmid delen bezig. Men zou moeten verbieden, dat er oude produkten verkocht worden, welke soms lang in magazijnen liggen. M. Daens. En het hier dan M. Wouters. Ik ging er juist aan ko men. Men verkoopt tegenwoordig voor hier, gekleurd water. Ook liet speutwater en de koffiebranderij moeten onder toezicht geplaatst worden. Ik vraag dat toezicht alleen in 't belang der openbare gezondheid. De bloem wordt tegenwoordig ook veel vervalscht, en is gemengd met schadelijke en slechte bestanddeelen. De melk, liet voedsel der kinderen, is op vele plaatsen al te zeer vervalscht. Het gouvernement zou moeten het nazicht houden over de stallen. Het is ook droevig om vast te stellen, dal do landbouwers en koehouders bijna niet meer met hunne melk naar de stad komen. Zij verkoopen de melk aan maatschappijen of anderen, die zc veelal vervalschen, voor aleer ze aan den man te brengen. Spreker zegt cok, dat de experten de noo- dige volmacht niet bezitten om hun ambt uit te oefenen. Zij mogen enkel hun onderzoek doen in de plaats door de handelaars aange duid. Veelal hebben de experten ook do noo- dige kennis niet, omdat zij slecht betaald worden. M. Buisset. Er zijn 50 °/0 kinderen die bezwijken, ofwel door de onwetendheid der ouders, ofwel door do slechte voeding. Men zou overal aan do arme huismoeders moeten de middelen bezorgen om zich goede melk aan to schaffen en hun daarbij goeden raad geven. Het gouvernement zou daarin moeten tusschenkomen. M. de Minister van BinnenlandscheZaken, dio ook don gezondheidsdienst in zijne be voegdheid heeft, zou moeten het voorbeeld geven De gemeentesecretarissen en bedienden. M. Augusteyns vraagt de tusschenkomst van den Staat ten voordeelo der gemeente bedienden en sekretarissen, alsook voor hun pensioen. Een overzetboot omgeslagen, 8 personen verdroken. Vrijdag rond den middag, is te Mechelen eene overzetboot, welke aan de Vaart ge bruikt wordt, omgeslagen. Een twintigtal personen vlogen in het water. Eenigen konden zich zwemmend red den, anderen werden door de toegesnelde personen gered, doch acht drenkelingen von den den dood in het water. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. m be keevspew Een landbouwer door zijn zoon vermoord en in een put geworpen Sinds eenigen tijd heersebte er in het huis houden van den landbouwer Ooms, te Oost- ham-bij-Leopoldsburg, niet de beste pver- eenkomst. Vader Ooms trok er na de twisten met zijne vrouw en zijn zoon Leopold, dik wijls voor eenige dagen van door. De zoon Jozef gelukte er dan steeds in de overeenkomst te bewerken Nu onlangs, na een nieuwen twist, ver dween vader Ooms, en daar hij wegbleef, werd Jozef ongerust. Hij sprak er van mei zijn broeder, doch deze gaf een ontwijkend antwoord. Jozef Ooms sprak dan zijne moe der aan, die na lange uitvluchten, eindelijk bekende, dat Leopold zijn vader had dood geschoten en het lijk in den waterput eener naburige hoeve geworpen had. Beiden hadden dan zware steenen op bet lijk geworpen, om le beletten dat het zou gevonden worden. Jozef Ooms verwittigde de gedarmen en kort nadien waren de moordenaars aange houden. Het lijk is uit den put opgehaald geworden. De opschudding in de streek is zeer groot. Ê*3-fcea, c3. sxa-ï eu"ws Zevende dochter. Bij de echtgenooten Trifoon De Gock, Dompelstraat is eene ze vende dochter geboren. Het metersciiap is aan H. M. koningin Elisabeth aangeboden. De doopplechtigheid zal Zondag namiddag om 21/2 ure in de St-Maptenskerk plaats hebben. Baron L. de Béthune zal peter zijn en Mev. De Vis, meter. Geheel de gebuurte der Dompolstraat zal bevlagd zijn en groote fees telijkheden zullen plaats hebben. Wij ontvangen den volgenden brief uit Wet teren Sedert eenige weken werden er in de fa briek Heg, op den Driesch, alhier, onderhan delingen aangegaan tusschen patroon en werklieden, tot het hekomen van werk- en loonverbetering. Niettegenstaande de gegronde klachten van het werkvolk, die in wezenlijkheid in voornoemde fabriek aan zeer lage loonen werkzaam zijn en wekelijks met naarstig werken het voldoende loon niet kunnen sa- menlcrijgen om vrouw en kinderen te onder houden. hieven dezo zonder ernstig gevolg. Wel is waar werden eenige verbeteringen ingevoerd, doch verhooging van loon is tot hiertoe niet toegestaan, daarenboven worden de menigvuldige vragen naar den patroon door de werklieden aan den lieer Bestuurder gedaan, regelmatig van de hand gewezen, omdat deze... op reis is. Van daar een begin van misnoegdheid onder de werklieden en er wordt algemeen in de gemeente verteld dat eene werkslakin, in de fabriek Heg, op don Driesch alhier, nakend is. Naar vernomen inlichtingen is de werk- toestand der werklieden dezer fabriek zeer gebrekkig en zijn de loonen, henevens het af le werken goed ver heneden dezen van an dere fabrieken. Het verschil tusschen de fabrieken Beernaerls en Hey is groot en waar de werklieden der eerstgenoemde fa briek PO a 25 franken per week verdienen, winnen deze der laatstgenoemde nog niet de helft. Van daar de gestelde eischen der fabriekwerkers, die dan ook een afdoende antwoord cn gevolg aan hunne voetstappen erlangen. De op krukken springende roode partij van Wetteren tracht in dit alles grond te vin den om haren stuiplrekkenden winkel wal op te wakkeren on inde oogen dcrlichtvcr gelene werklieden terug van aanzien te ma ken. Zoo* zien wij dan ook, dat er bijna dage lijks in liet roode lokaal alhiervergaderingen belegd worden waarop eenige Wettersclie en voornamelijk Gcnlsche gaaien liet woord voeren cn de werklieden tot... kalmte? plichten toegevendheid? aanmoedigen. Dat deze vergaderingennatuurlijk niet geschikt zijn om den toestand langs vrede lievende wijze te behelpen en in volle ern stigheid te bewerken, zooals het behoort, maar veeleer betreurenswaardige gevolgen zouden kunnen hebben, hoéft niet gezegd te worden, doch het algemeon gedacht in de gemeente is dat do werklieden der fabriek Hey de vroegere werkzaamheden der roode feniksen niet zullen vergeten, alle gedacht van werkstaking zullen daarlaten. Patroon en werklieden moeten immers in malkander vertrouwen en alle geschillen zooals het betaamt afhaspelen. Aalst.-Houtmarkt Groote Lutte. 250 frank prijzen op Dinsdag 4 Juli om 3 uren, tusschen de 3 ver maarde partijen van 't land. Boetstraffelijke Rechtbank van Audenaerde. NIET DOM. Zekere K. Van Brecht, richtte te Ophas- selt eene loterij in,die verboden was. Hij gaf slecht geld uit en hield ook wat af ten na- deelevan S.Vereecken. De man krijgt twee maand en 26 fr. boet. MESSEN. Twee kerels van Everheke, R. Van B... en R.Van Wynendaele. brachten, gedurende eene vechtpartij, steken toe aan Fl. Roeland van Nederhraekel. De eerste krijgt 4 maand gevang en 50 fr. boet en de tweede, voor doodsbedreigingen, eene maand gevang en 26 fr. boet. GEWELDIG. Twee koolkappers van Moerbeke, O.Van de Putten en V. Vanden Haute, gaven slagen aan Isidoor Vanden Trap en vernielden den eigendom van zijne zuster. Van de Pullen krijgt 2 maand en 50fr. en de andere drij maand en 50 fr. boet. LAFFE KEREL. K. Tuytens, van Hillegem, drong 'snachls in den geitenstal van vrouw Van Welden, haalde de geit er uit en slachtte ze ter plaats. Dat kost hem zes maand. SV!EDEDEELI!!UGEE\!. LEDE. Turnclub Willen is Kunnen Groot Turnfeest op Zondag 25 Juni 1911, om 4 uren namiddag. PROGRAMMA: Eerste deel 1. Marsch voor al de'turners 2. Boxe-oefeningen door de kleine turners 3. Vrije oefeningen door do le afdeeling 4. Prijskamp in 't springen. Ticeede deel5. Boxe-oefeningen door de le afdeeling 6. Oefeningen met de kleinen stok door de 2e afdeeling 7. Lessen voor het Bondsfeest van Eekloo (le afdeeling) 8. Pyramiden en aftocht. Het feest zal opgeluisterd door de katho lieke Harmonie Sinte-Cecilia. Ruiters-Ommegang. Do deelnemers van den Ruiters-Ommegang welke Zondag heeft plaats gehad, waaraan omtrent 200 ruiters deel hadden genomen, zijn verwittigd dat de prijsloting (100 fr. prijzen) zal plaats hebben om 3 uren 's namiddags de prijs uitreiking om 5 1/2 uren, op het Gemeente huis, onmiddelijk na liet Turnfeest. MARKTPRIJZEN Aalst. 23 juni Hop. markt kalm, beschikbaar 72.50 fr. Nieuw gewas, 87.50 fr. AnderBecht. Markt23 juni Kalveren 1279, prijs per kilo op voet fr. 0,97 a 1,07 1,22. Gent Veemarkt van 23 juni getal te koop gestelde dieren:Vette koeien 46; Melkkoeien J1 Groote ossen 3; .Jonge ossen 21 Vaarzen 25 Stieren 9. Varkens 320 Kalveren 236; Ma gere beesten 123; Schapen 2, Lammeren 0, Vig- genen 698. De goede stalbeesten golden van 1,65 tot 1,85. Vtfetteren, 22 juni Boter 2,65; eieren 2,09 ti 2,IS; viggens37 a 45 kiekens stuk 2,75 aard appelen roode 10 £i 11; id. witte 9 ii 10 konijnen 1,70 jonge duiven 1,40. Audenaards 22juni. Aardappelen 14,00. boter 2,90. eieren 2,36. viggens 45. konijnen 3,S5. Geeraarsdfoergen 23 juni Tarwe de 100 kilos 20,00Masteluin 16,50; haver 21,00; Rogge 15,00boonen 21,50 Aardappelen 15,00 lijnzaad 35,00 koolzaad 00,00 boter de kilo 2,85 a 3,00 eieren per 25, fr. 2.34 ruw vlas 0.95. WISSEL-AGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop cn verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Steden. Belgische leening 1® r 2® r 3® r Kongo uitkeerbaar. Kongo (kolen) Annu feiten Gemeentekrediet 3 3 1S68 3 Buurtspoorw .lan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1S962 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1S973 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noode 1S813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 35 Doornik (50 fr.)'3 Verviers 1873 3 1893 3 90.95 90.65 99.65 ÏOO! 50 87.— 88.75 90.25 103 86.25 87. 105.25 101.25 87.50 72.25 73 50 86.50 71.50 82.50 85.15 90.7Ï 90.71 101.75 87.75 TE 5C08P, Een schoon Rentoniorshuis, to Aalst, Sta tiestraat. Zich to bevragen bij de Notaris LIMPENS, te Aalst. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. '25 Juni. Uitstap der Katholieke Jongo Wacht, van Aalst, met vaandel en muziek, naar Moerbeke-Waas. 5 Juli. Klein Gent prijsbolling voor do leden der maatschappij, naar 50 franken, om 6 ure namiddag. Verlichting der baan en vuurwerk. 30 Juli Zilveren Jubelfeest van den Ka tholieken Werkmanskring, vein Aalst. Mei tot Juli. Bestendig Festival. 5-6-7 Oogst. XVII0 Bondsfeest der Ka tholieke turn- cn wapenkringen van België, le Diest. Deelneming van Slenn geeft Moed Aalst, met muziek en turners. 20 Oogst Congres der Kath. Jonge Wach ten van Oosl-Vlaanderen. 10. 11, 17 en IS Sept. Vlaamsche Kermis op Sint Jozefsparochie. In September. Groot Alhlelisch feest op het Sporl-terrein van Steun geeft Moed Aalst. (Juisten datum later te bepalen). GEERAA RDSBERGEN 11 Juli. Guldensporenslag. Feestviering der Vlaamsche Katholieke Gilde «De Breidelszonen Davidsfonds, Wijkón en andere maatschappijen. Dagorde Stoet, aanspraak, lie deren. 27 Augusti. Groot Turnfeest, ingericht door de Breydelszonen Deelneming van den Turnkring Steun geeft Moed Aalst, met turners en mu ziek. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad cn het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons biüd mede tc deelen. van M. Catniel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 23 juni, 15ure: Baromoter 760" Thermometer 20 >4 Wimizuid Vooruitz.: regen Effica vs-aagi eesi SfflopJesjfjets wasj 84 tui SSjaaB», en nom- aiSe wjecfo. Zscê» fa Saeva-énjjen ten bureeEe uasj biadl. 256 Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. XJ"ï"t ter liand. te koop Een schoon en welgelegen pereel Bouwgrond met het woonhuis er op staande, gestaan eu ge legen te Aalst-Mijlbeek aan den Ouden Donder- mombschensteenweg, groot 5 aren 14 centiaren. Gebruikt geweest bij de kinderen van Charles Van Langcnhove, op dezen grond kunnen 2 hui zen gebouwd worden. De kooperzal het vermo genhebbende helft der koopsom onbetaald te laten mits eenen kleinen intrest. Zich (e bevragen ter studie van genoemden Notaris DE VIS. alwaar er geld te bekomen is aan geringen intrest. Studie van den Notaris DE VIS, te Aalst. ÜSQQBGSÏfiS TE KOOP. 1" 15 aren Hooigras, te Aalst-Mijlbcek, nabij den Boulevard Prins Aelbrecht, aan de Fontoi- nemeersch. 2° 28 aren Hooigras, te Moorse!, aan de Tans beek. nevens de Bunk. 3° 31 aren Hooigras, aan de Molenbeek, Groe- r.enieerschcn. Zich te bevragen ten kantoore. GELD te hekomen aan geringen intrest. NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ KAPITAAL s 5 RMLJOE& FR. KOUTER, 20, GENT, BEURSORDERS Uitwisseling van vreemde bankbiljetten en munten, Koepons Voorschotten op titels In bewaarneming van waarden. Afmetingen binnen met. 0,15 0,30 0,20 0,15 0,21 0,35 0,55 0,62 0,62 De zaal der brandkasten open van 9 tot 12 1/2 ure ure; den zaterdag van 8 met. 0,12 0,12 0,24 0,37 0,31 0,31 0-52 0,56 0,78 met. 0,57 0.57 0^57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0.57 HUURPRIJS Fn. Fr. 10 14 17 20 30 45 50 80 is alle werkdagen en van 2 tot 3 1/2 1/2 ure tot 's mid- 1530

De Volksstem | 1911 | | pagina 3