B De Belgisciie vliegronde De bandieterij van Kalken Priesterlijke Itenoemiiigeii. SPORTNIEUWS Wielrij den Aalstersche Velodroom Ronde van België. Hopseizcen 8§i8. Otficisele kwoteering Weerkundige waarnemingen FEESTWIJZER Bij Rechtsmacht GEMEENTE WOÜBRECHTEGEM ANQUE CENTRALE GANTOISE! Nederbrakel. wederom gebrand, Brand. Het heeft voor de vijfde maal op Dievegge gekniptDe agenten der Opsporingsbrigade hebben gisteren eene ge- '^aamde Stephanie K...: die ronder, gekende woonplaats was, aangehouden. De vrouw had ten nadeele van een zeeman]^® menschep moesten zich haasten om uit eene maand lijd. Om 1 ure 's nachts stond! de hoeve der weduwe De Clereq in brand. Fritz K..., een geldbeugel, GO mark inhou dende, geknipt. Zij is ter beschikking van den prokureur des konings opgesloten geworden. Putte. Slachtoffer zijner onvoorzich tigheid. Een slachter van Putte, de ge naamde Willem Frans, oud -11 jaar, was gisteren naar Mechelen gegaan met eenige vrienden. Aan eene der hallen gingen de mannen een glas drinken, toen opeens de tram vertrok. Allen sprongen zij op den voortrijdenden stoomtram, maar Willem Frans mislrapto, en kwam onder de wielen der laatste wagons terecht. Deerlijk gesteld werd de man opgenomen en was kort nadien een lijk. Leupegem. Verdronken. Donderdag aan de balken van Leupegem, heeft de veld wachter uit de wateren der Schelde, liet lijk opgetrokken van den genaamde Kamiel Ga- briau. oud -10 jaar, landbouw werkman, van Ellezelles, bij Ronse. De man was sedert Zondag verdreven. Men denkt aan een onge luk. Het lijk dat geene sporen van geweld droeg, werd naar het doodenhuis overge voerd. Oombergen. De moordpogingHet parket van Audenaarde, zet naarstig het onderzoek voort betrekkelijk de moordpo ging, gepleegd op den fruitkoopman Van Goethem. De man bevindt zich in zeer beden- kei ijken toestand. Audenaarde. Jonge deugniet. Een jonge kerel van 15 jaar oud, is in den winkel van den heer apotheker Van Seymortier, Vrijheidstraat gedrongen, en was teweeg de lade te plunderen, toen hij op heeterdaad betrapt werd. Er is proces-verbaal opge maakt. Zonnesteek. Op de jaarmarkt kreeg een werkman uit de Bovoreslraat, een zon nesteek. Men moest hein naar zijne woning- dragen. Do man is zoodanig verslecht, dat hij moest berecht worden. Liefhebbers van oenen goeden borrel drin ken den Rigolo Koning der oude graan- gene vers. Hansbeke. Molen afgebrand. Een schrikkelijke brand heeft den schoenen hou ten windmolen van M. Deprez, in asch ge legd. Er blijft slechts een hoop asch over. Verscheidene zakken graan branden op. De schade, door verzekering gedekt, wordt op 15,000 fr. geschat. Op korlon tijd zijn reeds vele schoone mo lens, het sieraad van Vlaanderen, verdwe nen. Do storm vernielde er oenen te Waar schoot en. een en le Sleydinghe het vuur vernietigde een anderen lo Oombergen en een le Er we legem. Gent. Been gebroken. Gisteren roml 12 1/2 ure is Gustaaf FrancoUe oud 25 jaar, wonende le Wavro, werkzaam in een, inop- bouwzijndo huis ih'iló Liinburgstraat, in een put gevallen en het linkerbeen gebroken. Werkongebik. Gisteren morgend gebeurde in de lijstenfabriek der Posthoorn straat een smartelijk ongeluk. Eugeen Collar- diu, oud 15 1/2 jaar, word namelijk den lin kerarm afgedraaid, lot aan don elleboog. Men veronderstelt dat de knaap met den voorschoot in eene zaagmachien geraakt was^ en met hem le willen losrukken, den arm w.ei'd geval in het wreede werktuig. Hij werd ter plaats verzorgd dooreen dok ter en daarna naar een gesticht overgebracht. Dood gevonden. Gisteren namiddag is do genaamde August Van de Voorde, op eene kamer, waar hij op logisl was in de S. Amandslraat, 42, dood gevonden. Hij was 70 jaar. liet lijk is naar het doodenhuis van het hospitaal overgebracht. Brand. Gisteren avond, rond 10 ure is brand ontstaan in de rolbaan, der herberg «In den Brouwer Brugschen steenweg, 516, rechtover de Nelteslraat. De bewoners van liet huis waren reeds te bed zij werden door geburen gewekt. De vlammen sloegen hoog in do lucht en men vreesde veel voor de aanpalende schuur en stallingen van den hovenier Lieven De Man. Gclukkiglijk was het stil weder en kon men hel bedreigd gebouw vrijwaren. Do pompiers, ter plaatse gekomen met don automobiel, eene machien, de ladders en een wagen darmen, hebben enkel do nog veinzende balken en lallen van 't geraamte met bijlslagen plat gelegd. Hoe het vuur ontstaan is weet men niet. Banque Centra Se Gantocse, Naaml. Maat. liming Brandkoflers 10 frs. 's jaars. Zie annonce. Moortzele. MoordpogingDeze rus tige gemeente werd in ontroering gebracht door eene moordpoging. Om 11 uro 'savonds tegen do kerk, onstond eene vechtpartij onder verscheidene jongelingen, door den drank verhit. De messen werden getrokken. De genaamde G. Do Bruyeker zeeg plotse ling neer, badende in zijn bloed. IIij was doudclijk getroffen door twee steken in do borst, eon in den schouder en een in den arrn. De jongeling is stervende, liet parket onderzoekt deze erge zaak. Vurste. TVildstroopcr. Een kerel van deze gemeente was gaan wildstroopen •p do wijk Makegem, op de goederen van graaf de Spangen, le Beirlegem. Ilij werd verrast door de gendarmen. Do kerol zette Set op een loopje, doch kon niet ontsnappen. Vraagt den lijnen elixir De Kenner Het is de goedkoopste. Huysse. Brand. Een geweldige brand heeft gisteren twee koren mijlen in asch gelegd, ten nadeele van don landbouw den vuurpoel te ontsnappen. De vlammen; sloegen over op de hoeve van Hendrik Car- lier. Geheel de blok huizen, schuren, stal lingen vormden eene afgrijselijke vuurzee. De meubelen, de kleederen, het land bouw- gerief, de oogst, eene groote hoeveelheid hout, hooi, strooi, enz. bleven in den brand. De pompiers konden de vlammen niet uit- dooven, maar ze konden de naburige huizen bevrijden, anders hadde men bier eene groote ramp te betreuren gehad. De oorzaak van den brand is onbekend. Er is slechts ge deeltelijke verzekering. Men schat de schade op 18.000 frank. Vrouw- en manskieerstoffen, Van den Bergh-Jouret, Aalst. Dendermonde. Brand. Woensdag voormiddag is er brand ontstaan in de wo ning van Gh. Van Oudenhove, Nieuwstraat. In eene benedenplaals, waar de voornaamste kleederen hingen, hebben de vlammen alles vernield. Daar de bewoners afwezig waren, stampten de geburen de deur in en gelukten er in hij middel van eenige emmers water den brand te beperken. De oorzaak is onbe kend. De geledene schade is door verzeke ring gedekt. Luik. Kind overtreden. De Sjarige Theresia Schilse, werd in deSinte Margare- thastraat, door een taxi omvergeworpen en overreden. De kleine werd zeer gevaarlijk aan hel hoofd gekwetst en moest bij hoogdringend heid naar het gasthuis overgebracht worden. Bressoux. Onvoorzichtige kleine. Een 5 jarig knaapje, de kleine Louis B..., vond op tafel eene flesch staan en dronk er eene goede teug van. De flesch bevatte vitriool en de arme kleine werd vreeselijk verbrand. Zijn toestand is hopeloos. Vrijdag was de toestand van Juffer Dauwe, nog steeds zeer bedenkelijk. De geneeshee- ren kunnen nog geene uitspraak doen voor haar leven. Het parket van Dendermonde is Vrijdag ter plaats geweest en heeft aanhoudings mandaten afgeleverd tegen de twee ver daclite landloupers. Men heeft ze in de streek sinds de misdaad niet meer gewaar geworden. Al meer en meer krijgt het parket de ze kerheid dat zij de plichtigen zijn. Bisdom Gent. Z. D. Hoogw. Mgr. de Bisschop van Gent heeft de eenv. heer E. Rumes, bestuurder der Zusters van Liefde te Tottington (Enge land), pastoor benoemd te Deurle. Stadsnieuws. Bijzonder eereteeken. Het bijzonder eereteken van voorzienigheid van le klas wordt toegekend aan M. R. Moyersoen, volksvertegenwoordiger, voorzitter van het beschermingskomiteit der werkmanswonin gen en der instellingen van vooruitzicht van 't arrondissement Aalst, voorzitter dér naain- looze maatschappijen van werkmanswoningen Eigen lieerd van het arrondissement Aalst»» en Sociélé anonyme alostoise pour la con struction de maisons ouvrières Lijk opgehaald. Vrijdag morgend werd aan de ijzeren brug, het lijk opgehaald van een onbekend manspersoon,dat slechts eenige uren in hel water scheen gelegen te hebben. Op het lijk werden geene identiteitsbe wijzen gevonden in zijne zakken vond men eene som van 2,50 fr. Ziehier zijne persoonsbeschrijving lengte 1 m. 68 bruine knevel, kaalhoofdig, bruin haar geene bijzondere kenteekens. De drenkeling was gekleed met een bruin kostum, groen en blauw gestreept hemd, roze kousen, zwarte schoenen en een bruine panamahoed. Hel lijk is naar het doodenhuis vau Aalst overgebracht. «u'i iJiiuiiuuwci- ividjur, «jo/.ei. i'.eisegem o. .aiieix Van Dorpo, Do schade, door versekenng^ge ïrembergen 4. Do Wever, Moorsol Jekt, bedraagt 1500 frank. j Vau-lloecke, Baasrode; 0. Van der Bek Op Zondag 27 Oogst aanstaande, om 2 12 ure, zullen de volgende aantrekkelijke koersen gegeven worden 1. Snelheids- en fondkoersen voorDamen, waarvoor do volgende deelneemsters reeds aangeworven zijn Juffer Collard Virg.Luik; Mad. Sauvage, id. Mad. Verbraecko, Gout J tiller Kemps Fran., Vilvoorde: Juffer Van IIoorneE.. Eerneghem Juffer Denys Cam., Herzele Mad. Clocquet, Brussel Juffer Vcrlongon, Brussel. 2. 11/2 urekoers. Koers per uilnoodiging voor beginnelingen van het Land van Aalst. De volgende renners zijn reeds ingeschre ven De Smcdt, SchellebelleVan Caecken- herghe, Gijzegem Van den Neste, Hof- stade Ooppens, Asscke Rombaut, Moor- sel Willeins, PamelDo Winter, Schelle belle. Te Merchtem Uilslag van den baankoers van Donderdag 1. Van Buggenhout Frans, Zeil ik 2. De Meyer, Jozef. Peisegem 3. Callebaut, 5. ■ken. Wolverthera 7. Kpnings, Buggenhout 8. Ooppens, Assche Petit, Aalst10. Arijs, Ereinhotlegeiri. De afstand bedroeg 30 kim. Het is Zondag aanstaande dat deze ronde, oorbehouden aan de onafhankelijke wielrij ders, aanvang neemt. Meer dan 150 rijders zijn ingeschreven. Do aankomst van den eersten rit heeft plaats te Gentbrugge (Velodroom.) De andere ritten .hebben voor eindpunt de volgende steden Erquelinnes, Namen, Luik, Seraing en Brussel. De aankomst van den koers voor Brussel, beeft plaats in het park lo Laken, waar ter dier gelegenheid een groot sporlfeest is inge richt. De vlucht Blankenberghe-Antwerpen. Eindelijk zijn de vliegers Donderdag na middag uit Blankenbérgho weggeraakt. De vliegers vertrokken in de volgende orde Gonlenet, d'Hespol, Parisot, Tyek en Lan- ser. Do vier eersten namen onraiddelijk de rich ting van Brugge, alwaar zij rond 5 12 ure voorbijvlogen. Lanser, vindende dat zijn mo tor niet regelmatig perkte is naar het ver trekpunt teruggekeerd. Bij het nederdalen brak hij zijne schroef* Hij kon echter spoedig herstellen, en is dan nadien toch vertrokken. Te Gent. Nog al veel volk bevond zich op het vlieg- plein le Gent, om er de aankomst der deel nemers aan de Belgische vliegronde bij te wonen. Om 5 ure 36 komt graaf d'IIespel op het Farmanplein neder. Ilij beschrijft tweemaal de ronde van het plein, doch bij bet. neder dalen stoot zijn toestel tegen eenen aardhoop, en het werd beschadigd. Hij moet te Gent blijven om de herstellingen le doen. Om 5 ure 42 daalt Tyck neder. Deze blijft eenige minuten te Geilt, om zijn voorraad te vernieuwen.waarna hij hovende Terneusche vaart naar Zelzate vliegt. Parisot komt omjöjure 25 aan en vertrekt om 6 ure 45. Lanser is ook rond 6 ure 30 aangekomen, doch hij vertrouwt, zijn toestel niet en ver klaart de reis Vrijdag te zuilen voortzetten. Men verneemt hier, dat Contenet to Aert- rijcke-bij-Torhout neergedaald is. De aankomsten te Antwerpen. In afwachting der deelnemers aan de Bel gische vliegronde, waren Molla, mej. Du- trieu, Jan en Max Olieslagers, Verre.pt en De Duyver op liet vliegplein van Wilrijk aan het vliegen. Verrept en Jan Olieslagers onderscheidden zich bijzonderlijk.1 Eensklaps steeg uit de menigte een oor- verdoovend gejuich op. Uit de richting der schelde kwam een vliegtoestel opdagen en weldra kon men den Antwerpenaar Tyck herkennen. Hij daalt neder, in eene prachti ge gestrekte vlucht.'en wordt door de me nigte geestdriftig toegejuicht. Na eene halve uur komt Parisot aan. Hij ook wordt geestdriftig toegejuicht. Andere vliegers kwamen niet meer toe. daar Lanser en d'IIespel to Gent bleven en Contenet le Aertrijke moest herstellingen doen. Paardenkoersen en Vliegdag te Hamme op 20 Augusti 1911. 6,000 FRANKEN PRIJZEN. Jan Olieslagers van Antwerpen komt vlie gen. Onze Jan zal vliegen voor het Record in de Hoogte. Allen naar Hamme Tribuun 3 fr.2e plaats fr. 1,50 Plein 0,50. PAARDENLOOPEN SOTTEGEM. Er was op hel Kocrsplein van Maria-Lierde veel volk. Eerste koers. Draf-IIandicap 1. Wikès, 2. Utile, 3. Impériousp, 4. Vénise, 5. Léo. Tweede koers. Handicap. le proef, 1. Es- pérance. Tweede proef. 1. Wikes, 2. Elya,3. Utile, 4. Vaseo de Gama. Derder koers. Vlucht. 1. Hildegonde, 2. Néron, 3. Traviata, 4. Purmay. Haagkoers. 1. Néron, 2. Purmay, 3. Jo- séphine, 4. Traviata. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. ERGE MESSTEEK TE AALST. Op 11 Juni 1.1. stonden verscheidene perso nen to Aalst,Groenstraat, te praten. Plotse lings ontstond ruzie lusschen Edmond Scliol- laert cn Arthur Heyv-aert. Heyvacrt kreeg van Schollaert eenen stamp waarop Heyvaert zijn mes trok en Schollaert een steek in de rug toebracht. Schollaert werd zeer gevaar lijk getroffen. Heyvaert krijgt zes maand gevang en 100 fr. boet. DE DIEFSTALLEN IN DE STATIE VAN ST-NIKOLAAS. Sinds langen tijd werden er in de statie van St-Nikolaas, allerhande diefstallen ge pleegd. Eindelijk gelukten do gendarmen er in, zekeren André Vaerwyck, statiewerk man, lo knippen. Hij bekende de feilen on duidde zekeren Jan Olieslagers, voddenkoop man, te Zwijndrecht, als verheler aan. Vaerwyck werd in vrijheid gelaten doch hij nam do vlucht. IJij krijgt bij verstek 2 jaar gevang mot onmiddoiijko'aanhouding. De veyheler krijgt 2 maand gevang en 26 fr. boet, le MARKTPRIJZEN Aalst. - JS oogst Hop. markt lcalm, beschikbaar 220 fr. Nieuw gewas, 255 fr. Anderlecht. Markt IS oogst Kalveren 1326, prijs per kilo op voet fr. 0,97 a 1,05 1,18. Gent Veemarkt van IS oogstgetal te koop jes tel de dieren: Vette koeien 14; Melkkoeien 0; Groote ossen U; Jonge ossen 26; Vaarzen 31 Stieren 13. Varkens 283 Kalveren 297; Ma gere beesten 13; Schapen 2, Lammeren 0, Vig- genen 540. De goede stalbeesten golden van 1,55 tot 1,75. Audenaarde 17 oogstAardappelen 9,00. boter 3,72. eieren 3,00. viggens 40. konijnen 2,73. Geeraarsdbergen IS oogst Tarwe de 100 kilos 19,5')Mastéluin 16,00; haver 19,75; Rogge 15,OUboonen 22,00Aardappelen 12,00 lijnzaad Oü.OO koolzaad00.00 boter de kilo 3,3Ö a 3,51 eieren per 25, fr. 2.79 ruw vlas 0.9-1. Wetteren. 17 oogstBoter 3,18 eieren 2,70 a 2,80; viggens 37 a 45 kiekens stuk 2,75 aard appelen roode Sa 9; id. witte 7a 8;konijnen 1,70 jonge duiven 1,40. Bericht aan de Kopplanters en Cckeverhruikers, De coke voor het droogen der hop en alle andere gebruiken is verkrijgbaar in het Gas fabriek van Aalst, Tragel, aan den prijs van 95 centiemen per hectoliter en aan 90 een liemen per hectoliter met 10 hectoliter: genomen. 328 N. B. Te beginnen van Jen 15 Septem ber aanslaande zullen de prijzen der Coke gebracht worden op 1 fr. per hectoliter cn op 0,95 fr. per hectoliter met 10 hectoliters genomen. TTIx. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 6SA Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 1 BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Siaat, Provin., Steden. Belgische leening 1° r 3 - 2* r 3 3* r 3 Kongo uitkeerbaar4 Kongo (Loten) Annuïteiten 3 Gemeentekrediet. 3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst.3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 1905-2 Zeehaven2 'Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mechelen 18853 1897 3 Oostende 1852 189S2 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noodel8813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3 5 Doornik f50 fr.)'3 Verviers 1873 3 1893 3 88.50 77.50 300.50 85.25 87.— 100.75 S6.25 S6.75 102.75 85.55 92.50 81.50 92.50 S0.— 71.50 Sö. 72.25 85 55 97.55 71.50 76.75 85.— 84.55 69.15 101.50 85.05 AALST. 20 Uogst Congres der Ivath. Jonge Wach ten van Oost-V laanderen. 7 Oogst. Deelneming der katholieke turnkring Steun geeft Moed aan het gouwi'eest lo Geeraardsbergen. 10, 11, 17 en 18 Sept. Vlaamsche Kermis op Sint Jozefsparochie. 25 September. Luisterrijk muzikaal feest, in den Katholieken Burgerskring"; mils inkomgeld. In September. Groot Athletisch feest op het Sporl-terrein van Steun geeft Moed Aalst. (Juisten datum later le bepalen). 1 Oktober. Jaarlijksch Volksbanket, inden Katholieken Burgerskiing, voor al de leden van den kl ing. 1 October. Opvoering van Fluchsman als Opvoeder»», door het koninklijk looneel-en letterkundig gezelschap Land van Riem 8 Oktober. Opvoeritog van Hel Erfdeel door de Koninklijke Rederijkkamer DeCalharinisten 23 October, Maandag, te 9 ure 's morgens, plechtige prijsdeeliug der Zondags school van St. Martinus. Te uro 's avonds luisterrijk tooneelfeest door de heeren.Meesters. 5 November. Opvoering van Henry Mas- terton door den Oud-leerlingen hond der Broeders, in de Stads feestzaal. G EERAA ROSBERGEN 27 Oogst Kermis-Zondag. Groolsch turn- feest der kringen van Vlaanderen s Turngouw en anderen. In September tooneelfeesten door de katho lieke honden. BORSBEKE 17 September Inhuldiging van het vsandel der Xaverianen. Algemeene gewes telijke vergadering der maatschap pijen der streek. HOFSTADE 22 en 30 Oct. Opvoering van het evangelie- en 5 Novemb. spel «Jesus in Samaria 150 uitvoerders. S5.50 87.10 77.— sö.o: van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 18 oogst, 15 ure: Barometer 762°8 Thermometer 23° Win.l: west Vooruitz. schoon weer. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen perceel BO XJ W GROND te AALST, Sint-Job. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Een allerbest en welgelegen perceel Bouw grond, gelegen op Sint-Job, rechtover het kloos ter der Eerwaarde Paters Capucienen, groot volgens titel 9 aren 22 centiaren,en gekadastreerd wijk B, nummer 231a, met eene grootte van 7 aren 80 centiaren, palende ten Ooste aan de lieer Petrus Duw cz-Van Mol, ten Zuide aan de lieer Joseph Do Loose, ten Westo aan de heer Alphonse Willems-Bceckman en ten Noor-do aan de Sint Jobstraat of Steenweg naar Nieuwer- kerken. Gebruikt door den eigenaar heer Prosper Van de Meerssclie. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 8 September |Q1-, Verblijf, Vrijdag 29 September ten 4 uren namiddag, ter Afspanning genaamd De Groenpoort bij Dame Weduwe Welle- kens-Van de Meersscue, te Aalst, Zoutstraat- poort, 330 voor de Stad en liet Arrondissement Aalst. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 'L beheer van ons blad mede te declen. Er zal op Dijnsdag 22 Oogst 1011, om 9 ure voormiddag, te Schoonaarde. Dorp, ter herberg In Berlaere overgegaan wor den tot de openbare verkooping van meu,- belvoorwerpen en koopwaren,zooalsTafels, stoelen, bank, lijnwaadkas, ingelijstto cn andere printen, spiegel, pelroollampen, zetel, wekkers, k<Aikengerief, stoof met. toebo- hoorten, bierstelling, étagère, verzijp, kin. dervestons, voorschoten, mansgilets,' kleer- stoffen, winkelstollingen enz. enz., door hef. ambt van Deurwaarder De Vos, te Aalst met gereed geld, zonder kosten. 338. Men vraagt onmÊdsSeiijk te huren Biucs voor HandeSsfoe- dieasSe, Seffens te antwoor den ten bureeic dezes. 306 Occasion A vendre belle voiture automobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. Sadresser X. Y. Z. Bureau du Journal. Uitpaling van Wegen Het College van Burgemeester cn Schepe nen maakt bekend, dat op 12 September 1911, in de gemeente Woubrechteg ;m zal overgaan worden tot de uitpaling van den weg nr20, genaamd de Cauterbaan Alwie in gemelde uilpaling eenig belang heeft, of meent te hebben, mag die komen bijwonen. 290 Op bevel De SekretarisHet College voornoemd, B. Herrem an. IJ. Miohiels. NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ KAPITAAL 5 MILJOEN FR* KOUTER, 20, GENT, BEURSORDERS Uitwisseling van vreemde bankbiljetten én I munten, Koepons Voorschotten op I titels Tn hewaarneming van waarden. VERHURINGS- DD A WR17 h CTrM TARIEF DER IJ it All IJ A Au 1 Lm Afmetingen binnen met. 0,12 0,12 0,24 0,37 D [0,31 E 0,31 F 0.52 G 0,56 H 10,78 mei 0,1.» 0,30 O.ïO 0,15 0,21 0.35 0,55 0,02 0,62 HUURPRIJS 1=? met. 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 0,57 10 Fr. IFr IU 14 57 12 20 18 30 20 '45 30 50 00 |8Ü;200] 1151 De zaal der OranilUasten is alle wevi;dasen I open van 9 tot 12 1/2 ure en var 2 tot 3 1/2 ureden zaterdag van 81/2 ure tot 's mid- dags. 1130

De Volksstem | 1911 | | pagina 3