Verloren In dan Roller Skating Rink belangrijk Bericht Stadsnieuws. SPORTNIEUWS Wielrij den. Football Rechterlijke Kronijk Weerkundigs waarnemingen FEESTWIJZER SfóofflleeruS vader het vermijden kan, viel 4iet kind in het kokend vocht, waardoor het afgrijselijke brandwonden aan de beenen en ^en buik bekwam. De toestand van het kind 'is bedenkelijk. Hamme. Erge val. Zaterdag voor middag, rond 11 ure was Alfons Goossens. arbeider, wonende Drie-Gotenkouter, aan het notenplukken op de hofstede van Ilenri Smet, epinner en landbouwer, wonende Biezestraat. Gekomen op de bovenste sport zijner lad der viel hij ten gronde. Niemand had het on geluk gezien. Guslaaf Smet, zoon, die juist thuis kwam om de beesten te voeden, hoordo op den boomgaard een gekerm, ging zien en vond Alfons ten gronde liggen, badend in zijn bloed. De dokter Jozef Lyssens, die daar juist kwam aangereden, heeft hem verzorgd en bèstatigde dat hij drie ribben gebroken was. Het slachtoffer is naar liet hospitaal overgebracht. De toestand van Goossens, die vader is van drie kinderen, is bedenkelijk. De Klinge. Rijwielongelukken.Zon dag avond kwam de 14-jarige zoon van Arthur de Mculenaere van Mecrdonck, in snellen rit per rijwiel door De Klinge ge reden. In de Kieldrechtstraat brak zijne stuurstang en do knaap kwam op de kassei- slecnen terecht. 11 ij bleef voor dood liggen. Geburen kwamen toegesneld en hielpen hem op. De jongen was erg gewond en moest door een geneesheer verzorgd wórden. Een andere wielrijder, Henri Scheerder, van I)e Klinge, wierp een driejarig meisje omveren vloog ook over zijn rijwiel. Dé wielrijder werd erg aan de knieën ge kwetst. Marke. Dcodelijk ongeluk. Pieter Ceslelein, G-l jaar, afkomstig van iMoorsele, voerman, wonende ter herberg Den Haan was vhor rekening van den landbouwer Van Houlle, wijk Sinle-Anna, met twee driewiel- karren naar de statie kalk gaan lossen, die hij op liet land ven den landbouwer moest uitstorten. Rond 11 ure kwam een persoon van Bis- segem langs dit stuk land en zag den voer man met het hoofd tusschen de kar zitten. Onmiddellijk riep hij om hulp waarop de knechten van M. Van Iloutte toesnelden, en don ongelukkige verlosten doch te laat, hij was reeds een lijk. De ijzeren spil die dooi de kas en den snak steekt, was dwars door het hoofd gedrongen. De hijgeroepen genees heer kon slechts den dood vaststellen. De eerw. heer Pastoor die ook ter plaats snelde, verwittigde omzichtig de familie van nel schrikkelijk ongeluk dat haar kwam te treffen. De vrouw viel in onmacht en men moest lang werken om haar tot liet bewust zijn terug te brengen. Hel slachtoffer werd onder eenen groolen volksloeloop ter aarde besteld. Veloutine voor bloezen, Van den Bergh- Jouret, Aalst. Lede. Het parket. Zaterdag namid dag oond 3 ure is het parket van Dender- monde, samengesteld uit den Heer S.ubsli- tuut Geerinck, onderzoeksrechter Verwilghe greliier Broekaert. alhier afgestapt om een onderzoek in te stellen nopens het geweer schot gelost door den landbouwer Roelandt. Men zal zich herinneren dat Roelandt en De Cooman samen hadden gedronken daarna gevochten totdat beidon geneeskun dige hulp noodig hadden. Roelandt liep dan naar zijne kamer, greep een twoeloop en loste een schot in de richting van De Gooman, welke maar 3 meters van hem stond. Deze kon gelukkig-lijk wegsprin gen en het schot ontkomen. Roelandt beweert alleenlijk geschoten te hebben, om hun schrik aan te jagen. Het geweer werd aangeslagen en ter gref- fie van Dendermonde nedergelegd. Laffe daad. Toen de herbergierster L. Van Nuffel, wonende Schuurslraat, Zon dag avond hare herberg wilde sluiten, wil den twee personen nog kost wat kost drank hebben. De herbergierster wilde hen aan de deur zeilen, doch ecu der kerels greep haar bij do keel en wierp baar ten gronde. Eene klacht is legen de kerels neergelegd. Gcburcnticist. Zaterdag avond tijdens een twist tusschen twee buurvrouwen van den wijk Vyver, heeft de eene, door c -ne opening in den gemeenschappelijke!! muur. een zakje peper in het gelaat der andere ge slingerd. Daarop zette het slachtoffer door haar gehuil heel de huurt in rep en roer. De policie heeft de zaak in handen. Lens. Herige brand. Zaterdag nacht heeft een hevige brand de groote hoeve van M. Dawir in asch gelegd. Het vuur was in de soil uur ontstaan, en in minder dan geen lijd stonden stallen en woonhuis ook in laaie vlam. De schade is zeer aanzienlijk, dccli door verzekering gedekt. Engis. Doodelijk ongeluk. In de mijnen van Genly had gisteren een vreeselijk ongeluk plaats. Een smeerder, de44jarige Theodoor Haes, werd in een raderwerk mede gesleept on vreeselijk verpletterd Toen de raachien kon stilgelegd worden had de man reeds opgehouden te leven. De voorloopige kiezerslijsten van al de gemeenten yan ons arrondissement voor de wetgevende kiezfwn van 1912, zijn opge maakt en liggen ter inzage van de katholieke kiezers, op het bureel der Katholieke Wer ken. 24, Groote Markt, te Aalst. Gezien de belangrijkheid der aanstaande kiezingen, hebben de katholieken den plicht te komen nazien of ze wel ingeschreven zijn met het getal stemmen waarop zij recht heb ben, en de tegenstrevers aanwijzen, die er ton onrechte op ingeschreven staan. De reklamen moeten ten laatste den 31 Oc tober ingediend worden. Wij kunnen onze katholieke vrienden niet genoeg aanwakke ren, naar het bureel te komen, ten einde hunne rechten to doen gelden. Het bureel is open, den Donderdag, Vrij dag en Zaterdag van 10 tot 12 ure 's mor- gends. Verloren. In de Vlaamsche Kei-mis een gouden armband. Belooning aan terug- brenger ten bureele dezes. 380 Vlaamsche Kermis. Aangezien den groolen bijval van verleden Donderdag, za erop Woensdag 20 September, om 201/2 ure, opnieuw een Groot Galafeest plaat hebben in den Roller Skating Rink der Vlaamsche Kermis op Sint Jozef. Verscheidene schoone prijskampen zullen ingericht worden. Prachtige geschenken worden aan dames en heeren aangeboden. N. B. De Skating is open alle dagen van 2 tot 4 en van 5 tol 7 uren 's avonds In den Aalsterschen Velodroom. De koers Oostende-Aalst. Zondag we^d deze koers op de Aalstèrsche piste gereden. Ér waren tien vertrekkenden, Tuytten van Oostende, Jozef en René De Ryck, van Ilekelgem, Tevels, van Poeke, Curegem en Parmentier, van Brussel, Lootens van Gent, Van Lacro van Oost-Eekloo, Standaert van Ninove en Van Isterdael van Denderleeuw. De koers behaalde veel bijval. De premie om de meeste geleid te hebben, werd ge wonnen door Van Laere, die meer dan hel te deel van den koers den kop reed. Jozef De Ryck verloor een toer doordien hij in de kontrool van Gent te lang aan zijn rijwiel werkte. Toen er gebeld werd voor de laatste ronde en de rijders in volle emballage waren, deed Tevels van Poeke een ergen val. Eene oude wonde welke hij aan den knie had, ging terug open en hij had zich erg bezeerd. Van Isterdael gelukte er in, in eene uiter ste krachtinspanning, zijne tegenstrevers voorbij te snellen en eindigde met een drietal meters voorsprong op Tuytten en Lootens. De anderen w aren allen in groep. Van Islerdaele werd geestdriftig toege juicht. De koers Parijs-Meenen. Zondag morgend werd te Furesnes het vertreksein gegeven voor dezen belangrijken baankoers. Er waren 34 deelnemers. De koers w ord van den beginne af zeer hardnekkig betwist. Evenwel blevei) zij tot Beauvais allen samen. Alleen Leonard en Appelhaus, die ongelukken hadden aan hunne maclrienen, waren moeten achterblijven. Te Amiers waren zij nog met twaalven, Niegergang en Ryónf worden een weinig verder achtergelaten. Dbers en Van de Velde moeten nabij Albert stilhouden om hunne banden te herstellen. Te Bapaume zijn zij echter alle twee terug hij de hoofdgroep, te Bethune geven Pelis- sier en Platleau het op. daar zij pijn aan de oogen hebben. Het hoofdpelolon bestaat nog uit Gruppelandt, De Ruytter, Rosart, Letur- gie en Spiessens. Do twee laatsten moeten echter even voor hij Belhune stilhoudon, om hunno banden te hernieuwen. Gruppelandt, De Ruy ter en Rosart blij ven dus samen tot Roncq. Daar wordt Gruppelandt een honderdtal meiers achter gelaten door de twee Belgen. Te Halluin vallen de twee Belgen over een kind, waardoor Cruppelandt hen kan voorbijsnellen. De uitslag was dus als volgt 1. CRUPPELANDT, om 5 u. 13 minuten; 2. Dei-uvter Charles, oin 5 u. 13 m. 30 s, 3. Rosart Nestor, op 1/2 wiel 4. Leturgie, om 5 u. 19 minuten 5. Spiessens Alphonse, om 5 u. 37 m.; 6. Dhers, om 5u. 48 minuten 7. Leonard G., op 1 lengte 8. Vandevelde Pierre, om 5 u. 50 min. 9. Everaerts Pierre, om 5 u. 56 m. 10. Paul mier, om 6 u. 10 minuten 11. Leliacrt Maurice, op 2 lengten 12. Rvon. om 6u. 25 minuten .13. Dierickx, om 6 u. 25 minuten 14. AppeMians, om 7 u. 8 minuten 15. Pelitjean Luc., om 7 u. 38 minuten. De algemeeneklaaséeWng'gaf 1. Doms, 6 punten 2. Moltiat 7 p.; 3. Rossius, 8 p.; 1. Van 'D'iele, 9 p.; 5. Van Ingelghem, 10 p.; 6. Lauwers, lip.; 7. Scieur, 13p.; 8. MéchWnt 14 n.; 9. Remy, 15 p.; 10. Roelandt, 16 p.; 11. Benoit, 16 p.; 12. Matagne,_18 p.; 13. Lernal, 19 p.; 14. Pregardien, 10 p. Zondag word het voetbalseizoen der Union Beige des Socielés de Sports Alhlétiques. (U. B. S. S. A.) officieel geopend. Ziehier de uilslagen van den eersten dag lc 'dfdeeling. Leopold, Brussel 0 Cercle Brugge 1 Daring, Brussel 4 Racing Mechelen 1 Racing, Brussel 16 Standard Luik 1 Antwerp Club 1 - Union Sl-Gilloise 5 Racing Gent 1 Èxesior Brussel 1 De match Football Brugge tegen Beer schot Antwerpen werd,uitgesteld. Voorbereldhv&o- Af deeling* Football Mechelen 3 Stade Leuven O. Club Verviers 3 Excelsior Hasselt O. Club Bressoux 2 'Berehem 1. Kortrijk 2 Football Luik 3. Doornijk O La Gantoise, Gent, 8. De match Tiïïëur Association, Borger- gerhout, werd uil Barometer 771° Thermometer 17°8 DUIVEN NIEUWS DuivenliefhebbersmaatscbappijHet Land van Aalst Lokaal Paviljoen, Groote Markt. Uilslag der prijsvlucht uit CREIL, van Zondag 17 September 1911met4(> ingeschre ven oude duiven gelost om 6 ure Noor- derwïndklaar. 1. Van den Steen R., Terjoden 2. Van den Brulle AN ie u werk erken 3. Slagmul der Leon, id 4. De (Cock B., Aalst 5. "Van der Vorst Ch., id. 6.,pe Block Ph., Moor sel 7. De Schutter Gh., Meire; 8. Keymeu- len Joz. 9. Muylaeyt Ch. Nieuwerkerken 10. Van der Vorst Ch., Aalst. JONGE DUIVEN. 1. Slagmulder L.. Nieuwerkerken 2. Van der Vorst Gh., Aalst 3. De Schutter Gh., Meire; 4. Muylkert Ch., Nieuwerker ken 5. Van der Vorst Ch., Aalst 6. Van Nieuwenborgh C., itioorsol 7. Muylaerl Ch., Nieuwerkerken ^'S. Van den Bonne G. Aalst 9. Cooreman Moorsel 10. Calle baut J., Aalst. LEDE.-— Duivenliefhebbersmaatscbappij De Ware Vrienden gevestigd bij lva miel Declercq. Uitslag der Prijsvlucht uit QUIEVRAIN, van Zondag 17 Septemb. Oude duiven. 1. De Saedeleer Alois Lede 2. De Clérccj^ Kamiel, id. 3. Van Ilolen, Erpe 4. De Meerleer, id. 5. Van Holen, id. 6. De Clercq Camiel, Lede. .Jonge duiven. 1. De Meerleer, Erpe 2. De Saedéleer A.. Lede 3. Coen Jul., id. 4. De Spiegeleer Victor, Lede. Hof van beroep van Gent. MESSTEKEN. Serafien Hoebeke,'van Maria-Lierde, had in eene herberg ruziefmet zekeren H. Beau mont. Tijdens dezon twist heeft hij aan Beaumont twee messteken toegebracht, waardoor deze verscheidene dagon onbe kwaam geweest is te'werken. De rechtbank van" Audenaarde had hem daarvoor verwezen tot zeven maand gevang en 50 fr. boet of 15 dagen, met onmidde- lijke aanhouding. Daarbij moest hij 150 fr schadevergoeding aan Beaumont betalen. Het hof van beroep vermindert de straf op vier maand gevang en 50 fr. boet of 1 dagen. Hij wordt oogenblikkelijk in vrijheid ge laten. De koers Luik-Charleroi-Luik. Zondag werd deze koers betwist. Er wa ren 55 deelnemers. Thys en Salmon, de twee gekende kampioenen der onafhankelijke rijders, waren ook ingeschreven, doch zijn niet vertrokken. Om 7 ure 40 werd het ver treksein gegeven. Om il ure 5 kwamen Prégardien, van Slrémy Marchand, van Moeski-oen Maer- tens, van Zwevezeele, en Benoit, van Chale- let, in deze orde te Charleroi aan. Om 11 ure 7 kwam een peloton, bevat- lende een 35 tal rijders, aan. De officieëlen beslisten van aan elk der rijders vijf punten te rekenen omdat zij ze niet konden klasseeren, hetgeen voorzekers niet rechtvaardig mag geheeten wordeu. Nadat de rijders eene uur te Charleroi gerust hadden, keerden zij terug. Ditmaal klasseerden zij zich als volgt 1. Doms 2. Moltiat3. Rossius 4. Van Daele 5. Van Ingelghem 6. Thevvis 7. Lauwers; 8. Scieur; 9. Méchant; 10. Remy; 11. Roelandt 12. Benoit 13. Matagne 14. Lemal 15. Lamioye 16. Van Damme 17. Lcjcune 18. Prégardien 19. Lauben- Ihal20. Leroy j 21. Dubois 22. Thibeaut. MARKTPRIJZEN AalGt. 18 septem, Hopmarkt, onveran derd. gewas 1010, 160tir. Gewas 1911, 175 fr. Geeraai'sdfcergen 18 sept. Tarwe de 100 kilos 'ZO,00 Mastehiin 16,50 haver 19,50 Rogge 15,50boonen 25,00 Aardappelen 9,00. lijnzaad .54,00 koolzaad00.00 boter de kilo 0,00 a 0,30 eieren per 25, fr. 2.80 ruw vlas 0.94. Viggenen 42, Hoornbeesten 307. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen perceel BO TJ W GBOINTD te AALST, Sint-Job. De Notaris DE GII3EST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Stad A alst. Een allerbest en welgelegen perceel Bouw grond, gelegen op Sint-Job, rechtover het kloos ter der Eerwaarde Pmers l'apucienen, groo volgens tilel 9 aren 22cehriaren.en gekadastreer wijk U. nummer. 204a met eene grootte van 7 aren 80 centiaren, palende ten O os te aan de heer Petrus Dnwez-Van -Mol. ten Zuide aan de heor Joseph De Loose, ten Wesre aan de hee Alphonse Wjiiems-Beeckinan en ten Noorde de Sint Jobstraat of Steenweg naar Nieuwer kerken. Gebruikt door den eigenaar heer Prosper Van de "Meerssche. ZITDAGEN' Instel, Vrijdag S.. September 1 Verblijf, Vrijdag 29 September ten 4 uren namiddag, ter Afspanning genaamd De Groenpoort bij-Dame Weduwe Welle kens-Van de Mekrssche^ te Aalst, Zoutstraa poort. 339 van M. Camiel Praef, opticicn-specialisto Aalst, LangcZoutstraat, 6 september, 15 ure; voor de Stad en het Arrondissement AafSIÈ Wind: noord-oost Vooruitz. goed weder Studie van den Notaris DE VU) ST, te Borsbeke. OPENBAR E VERKOOPING van schoone BOUWGRONDEN goede Zaailanden en Meerschen, binnen de gemeenten HaeltertKerkxken en Denderhautem. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal namens wien het behoort, openbaar verkoopen Gemeente Haeltert. Eerste koop. Een perceel Land, op het Bran- tegemveld, ten kadaster sectie C, nummer 675b, groot 00 aren S0 centiaren. In pacht bij de kin deren Francis Van Cromphaut, mits 60 fr. Tweede koop. Een perceel Land, op het Boukerttveld, ten kadaster sectie C, nummer 815, groot 21 aren 30 centiaren. In pacht bij Camil De Muyter, mits 40 fr. Derde koop. Een perceel Land, op het Bou- kentveld, ten kadaster sectie C, nummer 824, root 22 aren 20 centiaren. In pacht bij Do mien Callebaut mits 50 fr. Vierde koop. Een perceel Land, op liet Mos veldeken of liet. boukentveld, ten kadaster sectie C, nummer 1420, groot 34 aren 60 centiaren. Vijfde koop. Een perceel Land, op het Mos veldeken op het Boukentveld, ten kadaster sectie C, nummer 1421, groot 30 aren 50 centiaren. Beide laatste koopen in pacht bij Pieter De Mul der, mits 115 fr. Zesde koop. Een perceel Land. op het Mos veldeken of Boukentveld, gekadastreerd sectie C, nummer 1422, groot 7 aren 70 centiaren.In pacht, met een deel van koop 21 bij de kinderen Eeckhout mits 50 fr. Zevende koop. Een perceel Land. op liet Iïolbeekveld, sectie O, nummer 1138, groot bij kadaster 17 aren 20 centiaren. Achtste koop. Een perceel Land, op liet Ilolbeekveld sectie C, nummers 1135b en 1137 groot volgens kadaster 14 aren 70 centiaren. Beide laatste koopen in pacht bij Thomas Impens i's 45 fr. Gemeente Kerkxken. Negende koop. Een perceel Bouwgrond, op den Patrijshoek, ten kadaster sectie B, nummer 384, groet 16 aren SÓ centiaren. De cimenten bus onder het brugskeh hoort aan verkoopers toe en wóïdb "medéverkocht.J - Tiende koop. Een perceel -Bouwgrond op den Patrijslioek, ten kadaster sectie B, nummer 393, groot 15 aren 60 centiaren. De cimenten- buis onder het brug^ken hoort toe aan den pach ter en wordt niet medeverkoclit. Beide laatste koopen n pacht bij Karei Van den Steen, mits 60 fr. Elfde koop. Een perceel Land in de Hof- meerschen, sectie B, nummer 33S, groot, volgons kadaster 7 aren 90 centiaren. ln pacht bij de kinderen Van der Stookt, mits 12 fr. Twaalfde koop. Een perceel Land, wel ge schikt voor bouwgrond, op het Boukentveld ten kadaster sectie A, nummer 537, groot 10 aren 60 centiaren. Dertiende koop. Een bouwgrond, ten wijke Terlicht, ten kadaster sectie B, nummer 318, grootb aren 50 centiaren. In pacht met vori ge n koop bij Petrus Gees, mits 19 fr. en bij de kinderen Constant Gees, mits 19 fr. Veertiende koop. Een perceel Land in den Berg of weeborre ten kadaster sectie B, nummer 299. groot 35 aren 50 centiaren. In pacht bij Eligius De Neve mits fr. 69.60 Vijftiende koop.Een perceel Land in der» Berg-, ten kadaster sectie B, nummer 276a, groot 22 aren 5U centiaren. ln pacht bij Domien Cobbaut mits 73 fr. Zestiende koop. Een perceel Land op den Moerkauter, ten kadaster sectie A, nummer 274, groot 43 aren 20 centiaren. In pacht bij Jan Van Melkebeke mits 78 fr. Zeventiende koop. Een perceel Land op d' Hasselt, ten kadaster sectie A, nummer 424a groot 00 aren 70 centiaren. Den helft in pacht bij' de kinderen Karei Cob baut mits 25 fr. en de wederhelft bij Domien Co.bbau-t mits 25 fr. Achttiende koop. Enn perceel Land op d' Has selt, ten kadaster sectie A, nummer 426 groot 31 aren 20 centiaren. In pacht bij de kinderon Karei Cobbaut mits 75 fr. Negentiende koop. Een Meersch op d' Has selt, ten qadaster sectie A, nummer 443, groot 11 aren 20 centiaren.In pacht bij Eligius De Neve mits 10 fr. Twinttgsle koop. Epn Meersch op d' Has selt, ten kadasters sectie A, nummer 444, groot 37 aren 80 centiaren. Boomprijs 125 fr. In pacht bij Jan Callebaut mits 25 fr. Dezen koop moet los, rede en dreve verleenen aan koop 18. Een en twintigste koop. Een perceel Land op d' Hasselt, ten kadaster sectie A, nummer 446.\ groot60 aren 10 centiaren. Gedeeltelijk in pacht bij Eligius De Neve mits 80l"r. en ge deeltelijk in pacht met koop 6 bij de kinderen Eeckhaut mits 50 fr. Gemeente Denderhautem Twee en twintigste koop. Een perceel land in de Vendelen of de Langeroor, ten kadaster sectie A nummer 350, groot 40 aren 60 centiaren. ln pacht bij August De Brauwer, mits 83 fr. Drij en twintigste koop.Een perceel Land op de Sclcauter, ten kadaster sectie C, nummer 56, groot 15 aren 60 centiaren. In pacht bij Jan Baptist De Gracve, mits 30 fr. Vier en twintigste koop. Een perceel Land in de Yondelen of'hct Blokkcveld, ten kadaster sectie B, nummer 251, groot 30 aren. In pacht bij JairBaptist öcheerlinck, mits 95 fr. Vijf en t wintigste koop. Een perceel Land in de Yondelen of liet lllokkeveld, ten kadaster sectie B, nummer 254a, groot. 15 aren 40 centia ren. in pacht bij August De Brauwer, mits 80 fr. ZITDAG DIJNSDAG 19 SEPTEMBER 1911 om 1 1/2 ure namiddag, ter herberg van- de We duwe Lauwereys, te Kerkxken aan denDnjhoek. AALST. 25 September. Luisterrijk muzikaal feest*1 in den Katholieken Burgerskring, mits inkomgeld. 1 Oktober. Jaarlij ksch Volksbanket, in den Katholieken Burgerskring, voor al de leden van den kring. 1 October. Opvoering van Flachsman al» Opvoeder door het koninklijk tooneel- en letterkundig gezelschap Land van Riem 8 Oktober. Opvoering van Een nieuw Leven tooneelspel in 4 bedrijven, door Hora Adema, door de Konink lijke Rederijkkamer «De Calhari- nisten 23 October, Maandag, te 9 uro 's morgens, plechtige prijsdeelir.g der Zondags school van St. Marlinüs. Te 5 ure 's avonds luisterrijk tooneelfeest door de heeren Meesters. 5 November. Opvoering van llenry Mas- terton», en Eene lastige Spelling» door den Oud-leerlingenbotul der Broeders, in de Stadsfeeslzaal. 5 November 1911. —Luisterrijk tooneel feest door do tooneelafdeeling der Ghr. Vakvereenigingeii. Kunst en Arbeid. Opv. van Een Verlosser drama in 3 bedrijven en 1 'oor 'nen Kanarievogel, kluchtspel. 12 November 1911. Luisterrijk Avondfeest, worden opgevoerdEen Held drama in 5 bedr.Onze lastige Spelling blijspel in een bedrijf, i door do tooneelafdeeling van den Oud-leerlingenbond van Sint Mar- tensgeslicht. HOFSTADE 22 en 29 Oct. Opvoering van het evangelie* en 5 Novemb. spel Jesus in Samaria 150 uitvoerders. N. B. De katholieke Maatsehappijéh van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht tie datum's hunner feesten oohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede ie deelen. Bij Woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING van HERBERGGERIEF en UNDBOUWERSALU'. TE MOORSEL De Secretaris REYNTENS, te Moorsel, zal door bevoegd ambt van Deurwaarder Maiiieu, Ie Aalst op Dinsdag 19 September 1911. om 1 ure namiddag ter herberg «de Jonge Garde» gehouden door Benoit Baert, openbaarlijk verkoopen Huismeubelen 3 Stóven' \?a'arvön 1 menwö genikkeleerde,' jachtcónfoor,"''Tafels,'St'oelén, ii Lampen Beige, 2 Ganapébanken, 20 andere' Banken, 3 groote Schravcn met Stoelen, 10 koppel Stoelen voor Scliraven, Herbergloog. met dubbele Bierpomp, Bierpomp, Pinten, j Glazenberd, ledige Flessclien, Marmitten.TOb- bens, Vleescltkuip, Baktnouillie, Waskuipeu, enz., enz. Landbouwgerief zooals Ladders, kleine Egde, Baktnouillie, 2 Kortewagens. 2 Basculs met gewichten, Beerkuip, Varkensrende, 1' paar Wielen voor kleine paarden kar, Bak voor beesten te vervoeren,Canadaberd, enz. Klein Paardenkar, 2 Geiten, Kiekens, Mest, Beer en Brandhout. Gewone voorwaarden en tijd van betaling voorde koopen bo\eu do 10 franken mits goede borg en comptant het ongeld te betalen. Occasion A vendre belle voiture automobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. S 'adresser X. Y. Z. Bureau du Journals Men vraagt onmiddelijk tc huren Huis voor Handelsbe diende. Seffens te antwoor- denten bureele dezes. 300 Studie van den Notai'isDE VIS, te Aalst. XJTit ter liand. te koop Een schoon en welgelegen pereel Bouwgrond met hét woonhuis er <>p staande, gestaan en ge legen te Aalst-Mijlbeek aan den Ouden Dcnder- mondscliensteenweg. grootü aren 14 centiaren. Gebruikt geweest bij de kindeven van Charles Van Langenhove, op dezen-grond kunnen 2 hui zen gebouwd worden. De kooper zal hei vermo gen hebben de helft der koopsom onbetaald to laten mits eenen kleinen intrest. Zich te bevragen ter studie van genoemden Notaris DE VIS. GEX-.D. Ten kantoore van ge noemden Notaris DE VIS, is er geld te be komen aan geringen intrest. het ware geluk zonder de gezondheid Let op uW voedsel en bijzonder op uwen drank. De MALT KNEIPP, met smaak Van koffie, is de gezondheidsdrank bij uitmuntendheid. Zia daar uwa gezondheid Verkoop in 't grootR. KLEIST,

De Volksstem | 1911 | | pagina 3