Stadsnieuws. Kieskronij k Rechterlijke Kronijk FEESTWIJZER Belangrijk Bericht v AANSTAANDE VERBETERING van de banen der beide Vlaanderen. ALLERBESTE ZAAILANDEN Weerkundige waarnemingen Th.. Stevens, Otticieele kwoieering ICHT r Antwerpen. Overleden. Do ongeluk kige -Tail Luylen, 82 jaar oud, die op den pam door een wagon van liét slachthuis over reden was go^opdon, is thans aan de gevol gen zijner 'wonden overleden. Aanhouding. De agenten der op- fporingsbrigade hebben hier zekere P. S., van St-Nikolaas aangehouden, die in 't bezit ■Was van 10 kgr. koffie, waarvan hij de her komst niet kon aanduiden. Brand. In het magazijn van den heer Simoens, Kerkstraat, is gisteren avond brand ontstaan. liet vuur kon spoedig uitg'e- doofd worden, zoodat de pompiers niet moesten tusschenkomen. Werkongeluk. De dokwerker Alf. Basliaens, 23 jaar oud, wonende te Merxem, is gisteren aan boord van den stoomer «Ber- ïinger zoo ongelukkig gevallen, dat hij het rechterbeen gebroken werd en naar het ver- bandhuis der Kipdorpvest moest overge bracht worden. LijkschouwingUit de schouwing van het lijk van den genaamden Van Kuyck, eenige dagen geleden uit de Schelde opge haald, is gebleken dat de man toevallig moet te water geraakt en verdronken zijn. De diefstallen. Ten nadeele der Ant- werpsche Buurltrams, werden in de Eller- manslraat, verscheidene koperen askussens gestolen. Eene kist inhoudende artikelen in celluloid werd aan hangaar nr 43 gestolen, ten na deele van de firma Lesage. Zonderling ongeluk.Dinsdag avond had er op de Vlaamsche Kaai, 57, een erg ongeval plaats. Rond half tien werd de po- licie verwittigd, dat zekere Van X., 20 jaar, koetsier, zijne moeder mishandelde. Wan neer do agenten in huis kwamen, liep Van X..., die een weinig dronken was, naar ho ven. Je agenten achtervolgden hem tot op do zolder zonder hem te vinden. De policie verliet daarna het huis. Rond half twaalf wanneer een der bewoners op de koer kwam, vond deze Van X..., in eenen bloedplas levenloos ten gronde liggen. De geneesheer kon alleen de dood besla- tigen, welke hij aan eene schedelbreuk toe schrijft. Het schijnt dat de man, om aan de handen der policie te ontsnappen, op het dak is gevlucht en daar is afgevallen. Doodelijke val. Woensdag, kwart na elf ure voormiddag, greep in de Offeran- deslraat een schrikkelijk ongeval plaats. Aan het huis n. 23 van gemelde straat, tlaren drie schilders werkzaam, met den ge vel te kuischen, toen een hunner, do ge naamde L. Letiuc, 45 jaar, wonende Zege- praalslraat, 23, te Borgerhout, van de lad der, geplaatst tegen het tweede verdiep, viel, en met het hoofd op de straatsteenen terecht kwam. De ongelukkige had eene schedelbreuk be komen, en'is tijdens het vervoer naar het gasthuis overleden. Gent. Rij tuig on geval. Gisteren mor- gfiad, rond 11 1/4 ure, had er in do. Nieuwe Saspoortslraat, eene botsing plaats, tusschen een stoolwagen en eene kar. Hendrik Herrebaut, die dt stoolkar voerde kreng een slag van den. dissel op de borst en werd ten gronde geslingerd. De man kïoeg over inwendige pijnen. Na verzorging kon hij huiswaarts keeren. Een kranige politieagent. Gisteren avond, rond 7 ure 10, viel Theofiel Moulin, 53 jaar, in de Lieve. De policieagent Honde- quin, aldaar van dienst, sprong hem ganscli gekleed achterna. Daar Moulin aan den over kant in het water te spartelen lag, moest Hondequin de Lieve overzwemmen. De moe dige agent kon den drenkeling vatten, en zwom met hem naar den oever. Daar zonken beiden in de modder. Toegesnelde personen en een brigadier, konden redder en drenke ling behouden aan wal brengen. Geene woorden maar daadzaken. Een goed produkt heeft geene ophefmakende ruchtbaarheid noodig Het prijst zijn eigen aan of liever, zij die het gebruikt hebben en zich er goed mede bevonden, bevelen het hunne vrienden en kennissen aan. Lezers, trek uw voordeel uit de volgende getuigschriften Mijnheer, Daar mijne vrouw reeds veel verbeterd is sedert zij THEOBROMA neemt, verzoek ik u mij nog eene llcsclv af te zenden. E. Dupondt, rue du Chateau 162. La Madeleine-lez-Lille (Nord) France. Madame D. leed aan flauwte van het bloed en algemeene verzwakking. Roubaix, 23 juli 1907. Ik kom u bedanken uw THEOBROMA beeft mij volkomen genezen. Sedert 4 maan den Icon ik niet meer werken en met 1 Oogst kan ik mijn werk hernemen op den tram. Ik heb 1 kilo gewonnen in 20 dagen. Pierre Maas, rue des Anges, Cour Duhamel, 9, Roubaix. Roubaix, 11 Oogst 1907. Mijnheer, ik ben gelukkig u te mogen schrijven dat uw THEOBROMA mij ganscli genezen heeftik was zonder hoop geluk- kiglijk is alles gepasseerd, dank aan uwen THEOBROMA. Maurice Thienpont. rue Nabuchodonosor, 28, Roubaix. Mijnheer, Gelief mij nog eeno ftesch THEOBROMA te zendon, ik vind er mij goed mede, mijnen adem is veel verkloekt. P. Huyghe, Vlamingstraat, 72. Brugge. De hoofddepot van den THEOBROMA is apotlieek DE MOOR. Burgstraat, 3S, Gent, 3 frank de flescli. Overal met den post opge stuurd tegen een post mandaat van fr. 3,15, to Aalst bij al de heeren apothekers. Sfekene. Ongeval. Woensdag werd de-vinger van den blokmaker Zaman geplet- terd, terwijl hij in de statie bezig was, boo- ïnen te lossen. Slraatschenners. Dinsdag nacht, rond 2 ure, werd do waaier van het huis van M. Zaman, door ongekende schurken uitge worpen. Ongeluk. Bij landbouwer Denis Van Goethem, in do Kiekenhaag, was men bezig eene kar oogst te lossen. Opeens sloeg de kar om en de landbouwer werd ten gronde geslingerd. Hij werd erg gekwetst aan het heen en klaagt over inwendige pijnen. Waasmunster. Venster uitgeworpen. Dinsdag nacht werden bij M. polieiekommis- saris, verscheidene ruiten uitgeworpen. Een streng onderzoek is geopend. Erge val. Woensdag reed do ge naamde Petrus Temmerman,per rijwiel naar de wijk Stnte-Annadries. Daar moest hij uit steken voor 2 kinderen. Hierdoor gleed zijn rijwiel weg, en hij werd met groot geweld, tegen de straatsteenen geworpen. Temmer man werd over heel het lichaam erg ge kwetst. Petegem bij Audenaarde. Haastig overlijden. Victor Leleu, herbergier, wo nende langs den steenweg van Kortrijk, ging naar den koer, toen hij opeens ineen zakte. Men nam hem spoedig op, doch hij' was reeds:een lijk. Daar er gezegd werd dat Leleu eene geweldige dood gestorven was, zoo stelden de gendarmen van Elsegem een onderzoekin. De geneesheer verklaarde dat de ongelukkige aan een bloedopdrang be zweken was. Moortzeele. Op de spoorbaan. Kwaad doeners hebben eergisteren nacht de omhei ningen afgebroken, die de weiden van de weduwe de Docker afsloten. Woensdag lie pen vijf koeien, die zoo uitgebroken waren, op de spoorbaan. De trein heeft er vier dood- geplelterd en eene vijfde erg gekwetst. De gendarmen zoeken de laffe schelmen op. Elsegem-bij-Audenaarde.Talrijke aan houdingen. Eergisteren liepen hier zeven vreemde kerels in de gemeente rond. Zij kwamen er verdacht voor. Do gendarmen kwamen af en konden er nog zes aanhou den, waaronder twee ontsnapten van Merx- plas. De zevende zwom over de Schelde en kon vluchten. De zes aangehoudenen zitten te Audenaarde opgesloten. Anseroeul-bij-Ronse. Bandiclenstreek. Gisteren avond, rond 9 ure, hebben twee dronken kerels den brouwer, Julien Razic aangerand, die per velo langs de provinciale haan reed. Zij hebben hem in eene gracht geworpen en de lantaarn van zijn rijwiel gebroken. Zij zijn vervolgens in de richting van Anserooul gevlucht. Niet verre van het dorp gekomen, hebben de schelmen de omheining afgebroken van den hof van M. Frans Wallen. De vrouw verweet hen hun slecht gedrag, waarop zij haar va.sXnamen en erge slagen gaven. De arme vrouw, 62 jaar oud, werd zoo jammer lijk gestampt dat zij met een gebroken heen ligt. Zij heeft ook verwondingen boven het. oog. Toen er volle toëgeloopen kwam, vluchtten de bandieten in de richting der hoeve van Harlvy. Daar randden zij zekeren Hendrik Passeneur aan, die kloek genoe, was, om zich te verdedigen. De kerels zijn gekend en zullen vervolgd worden. De voordeeligste conditiën voor ellegoed winkels zijn bij Van den Bergh-Jouret, Aalst. Zonnegem. Brand. De hoeve van landbouwer Schockaert, in het dorp, is ver leden nacht met al de afhankelijkheden ten gronde vernield geworden. Het vee kon ge- lukkiglijk gered worden. De schade, welke op 2400 fr. gerekend wordt, is door verzeke ring gedekt. Eekeren. Doodeljk ongeluk. Tijdens de paardenkoersen van Eekeren is het paard van M. Coudroy, van Antwerpen, tegen een boom geloopen. De jockey werd ook tegen den boom geslingerd en de borst ingedrukt. Hij werd in bedenkelijken toestand naar het gasthuis gebracht en bezweek er kort nadien. Wasmes. Mijnwerker verpletterd. In den put n. 7 der mijnen van Hornu en Wasmes, is de mijnwerker August Flament 35 jaar oud, verleden nacht onder eeno in storting begraven geworden. Na vier uren werkens kon men den man bereiken, doch hij had reeds opgehouden te leven. Het slachtoffer was gehuwd en vader van familie. La Louvière. Ongelukken tijdens een vuurwerk. Ter gelegenheid der kermis werd Dinsdagavond, een vuurwerk afgescho ten. Naar het schijnt werd dit gedaan door een persoon, die er niet al te veel kennis van had en verscheidene personen werden min of meer erg gekw etst. Deze was zeer vruchtbaar. ^1? den zolder, in cenen koffer, onder het bed, en op andere sen, vond men talrijke kostbare veiled. Alles werd natuurlijk aangeslagen. Tijdens de huiszoeking kwam een persoon zekeren De P...? acliter Van N... vragen. Hij wierp in tusschen een pakje onder de tafel. Het pakje wérd opgenomen en geo pend. Het bevatte ook vellen. Ondervraagd, verklaarde De P..., dat men hem gevraagd had; eens het pakje naar het huis van Van N... te brengen. De P... is voorloopig in vrijheid gelalen. Van N... is nog niet teruggezien. Men vermoedt dat er nog een derde mede plichtige is. Moedwillige. Donderdag morgénd reed de fruitkoopman .Tart Lóosteer. var. Lebbeke die dronken op zijrte hondenkar zat, langs de Vaart, toen de policie hem van zijne kar wilde doen komen. Zulks was genoeg, om den kerel woedend te maken en hem opstand tegen de policie le doen plegen. Na een gevecht v'ati ongeveer 1/2uur, kon de kerel eindelijk overmeesterd en naar het stadsgevang overgebracht worden. De kerel zal verscheidene proces-verhalen hebben, wegens dronkenschap, opstand tegen de po licie, overtreding van policiereglement enz.. Er is ook nog proces-verbaai opgemaakt tegen zekeren Henri M..., wiens hulp dooi de policie ingeroepen werd, en die weigerde de policie bij te staan. Op 15 Oktober zal ook nog eene bijge voegde kiezing moeten plaats hebben, om te voorzien in vervanging van wijlen M. V. De Gheestj voor de reeks van vier jaren. Diefstallen in de Vellenfabriek. Sinds eenigen tijd stelde liet Beheer der Vcllenfrbriek La Fourrure vast, dat er in de fabriek gestolen werd. Gisteren bij liet eindigen van het werk, werdon al de werk lieden afgelast. Een dezer Judocus Van N...., wonende Ouden Dendermondschen Steenweg, wei gerde zich aan die formaliteit te onderwer pen, daar hij beweerde dat de fabrikant geen recht had zulks le doen. Zulks deed natuurlijk vermoedens op Van N.... vallen. De gendarmen werden verwit tigd. Drie gendarmen begaven zich naar het huis van Van N... Deze was nog niet tehuis gekomen en de vrouw weigerde tot eene huiszoeking te laten overgaan. Alsdan werd ook de policie verwittigd. Verlof werd onmiddelijk gevraagd aan liet parket van Dendermonde en toen het verlof hekomen was, trok een policieofticier naar liet huis van Van N.., om samen met degen- darmen de huiszoeking te doen. mede, dat het lastenkohier voor de haan- strook Assche naar Aalst gereed is en dat de strook Aalst-Qvatrechl aldra volgen zou, pudat deze haan vóór 1913 ganscli hersteld zou wezen. Voor wat de andere banen betreft, die op Gent uilloopen, de heer minister beloofde het noodige.lo doen, voornamelijk voor wat betreft do baan Gent-Kortrijk, waarop de talrijke automobilisten van Noord-Frankrijk druk zullen verkeeren. Boetstraffelijke Rechtbank van Audenaerde. ONWAARDIGE DOCHTER Eene zekere P. P.., wonende te strijpen, mishandelde verleden jaar hare stokoude moeder. De rechtbank van Audenaarde gaf haar daarvoor S maand gevang. Zij ging in beroep, maar daar vond men dat de rechters niet te streng geweest waren. Dezen Zomer mishandelde het wanschep sel wederom hare moeder. Het parket van Audenaarde deed haar aanhouden. De on waardige dochter is nu veroordeeld tot twee maal zes maand gevang. voor de Stad en het Arrondissement Aalst. De voorloopige kiezerslijsten van al de gemeenten van ons arrondissement voor de wetgevende kiezingen van 1912, zijn opge maakt en liggen ter'inzage van de katholieke kiezers, op het bureel der Katholieke Wer ken, 24, Groole M'al-kt, te Aalst'. Gezien de beldiïgrijkheid der aanstaande kiezingen, hebben de katholieken den plicht te komen nazien of'ze wel ingeschreven zijn met het getal steibmen waarop zrj recht heb ben, en de tegenstrevers aanwijzen, dio er ten onrechte op ingeschreven slaan. De reklamen moeten ten laatste den 31 Oc tober ingediend worden. Wij kunnen onze katholieke vrienden niet genoeg aanwakke ren, naaf het bureel te komen, ten einde hunne rechten te doen gelden. Het bureel is open, den Donderdag, Vrij dag en Zaterdag ran ID tot 12 ure 's mor- gends. Wettelijke besluiten. H^rinneringsmedaille van 1870-'71. Er wordt eene hgrinneringsmedaille inge steld voor de militairen en oud-militairen die in werkelijker! dienst waren gedurende het tijdperk begrepen tusschen den 15 Juli 1870 en den 5 Maart 1871, Om deze medaille te bekomen, zullen de belanghebbenden, 'ftëe tot het leger niet meer behooren, dan den Minister van Oorlog een verzoekschrift toesturen,welk hunnen naam, voornamen en woonplaats zal vermelden, alsmede den militairen stand welken zij be kleed en liet korps waarbij zij het laalst gediend hebben. Gemeld verzoekschrift moet vergezeld zijn van een bewijsschrift van zedelijkheid, afge leverd door het gemeen tebestuur, alsook met eenen staat van inlichtingen, in voorkomend geval, de ondergane veroordeelingen aan wijzende, of het woord geene vermel dende. Worden huiten alle recht tot het bekomen van dit onderscheidingsleeken gesloten, de genen die er, wegens hun vroeger gedrag, toe onwaardig zullen erkend geweest zijn. Erfgift. Aan de fabrieken der kerken te Aalst (O. Ii. V. van Bijstand), te Nieuwer- kerken, te Bavegem, te Massemen en te Oltergem en aan. dp weldadigheidsbureelen lo Nieuwerkerken, Welteren, Wanzele, Mas semen ert Denderhautem, is machtiging ver leend tot het aanvaarden dér legaten le gaten gesohonken door mej. Marie DoBièvre te Wetteren. Heden morgend dus werd in het Ministe rie van Landbouw én Openbare Werken, te Brussel, eene afvaardiging van de Auto mobiel-Club der beidt' Vlaanderen door den heer minister Van de Vyvere in gehoor ont vangen, om de kwestie der hermaking van de bijzonderste hanen onzer Vlaamsche pro vinciën le bespreken,, De heer minister Van de Vyvere ontving de heeren op zeer minzame wijze. De heer .T. de Honiplinne, voorzitter van de «Automobiel-Club der heide Vlaanderen», zette aan den minister de dringende noodza kelijkheid uilcen der herstelling van de ba nen op Gent uitloopend. De heer minister Van de Vyvero ant woordde. dat hij zelf iri staat was te oordee- len over den slechten toestand der wegen in de Vlaanderen, en deelde der afvaardiging mede, dat hij dringende maatregelen schikt te nemen tot de horstVIling dezer hanen. Hij beloofde ten stelligste dat de herstel ling der haan Gonl-Brils.sel binnen kort zal voltooid wezen, en deelde der afvaardiging MARKTPRIJZEN Aalst. 21 septem. Hopmarkt, zeer kalm, levering oct.-nov. 155 fr. Levering, dec -jan. 165 fr. Gent, Veemarkt Woensdag, te koop gesteld beesten 763: Vette koeien 130' melkkoeien 00 groote ossen 0; jonge ossen 240; vaarzen 244 stieren 149; varkens 834 kalveren magere beesten schapen Lokeren i'O sept.Boter 3,26 a 3,39, eieren 2,99 a 3.26, aardappelen 8,00 a 9,00, raapkoek 12,00, lijnkoek 26,00, rogge BRUSSEL. 20 sept. Graanmarkt. Inland- sclie tarwe 19 3/4 a 20 1/4 Amèrikaansche Win tertarwe 20 1/2roode Kurrachée20 1/8 inland- sclie Rogge 17 7/8 a 18 0/0; Gerst Donauen Odessa 16 a 16 3/4 inlandsclie Gerst IS 3/4 a 00 Haver van Courlande 20 1,2 a 21 Gerst der Pol ders 18 3/4 a 00 0/0inlandsclie Haver 20 0,0 a 20 1/2 Amerikaansclie Maïs 17 a 0/0 id van Odessa 16 1/2 Graan van den Donau 19 1/2 a 21 id. Rio de la Plata 20 a 211/4 Handelsbloem 25 0/0 Bakkersbloem 20 0/0 Zemelen 15 3/4 a 00 0/0. Hopmarkt. Aalst beschik. n. gew Oliemarkt. Koolzaadolie te Brussel 74 in provincie 72 Lijnolie te Brussel 98 in provin cie 96 inlandsch Koolzaad 3* a 38 Boter 3,0-1 a 3,95. Anderlecht. 20 sept. Ossen, 771 prijs per kilo op voet 0,86 a 1,06. Stieren 146, prijs per kilo op voet 0,76 a 0,96. Koeien 1424, prijs per kilo op voet 0,64 a 0,S4. AALST. 25 September. Luisterrijk muzikaal feest, in den Katholieken Burgerskring, mits inkomgeld. 1 Oktober. Jaarlijksch Volksbanket, in deu Katholieken Burgerskring, voor al de leden van den kring. 1 October. Opvoering van Flachsman als Opvoeder door het koninklijk tooneel- en letterkundig gezelschap - Land van Riem 8 Oktober. Opvoering van Een nieuw Leven tooneelspel in 4 bedrijven, door Hora Adema, door de Konink lijke Rederijkkamer De Calhari- nisten 23 October, Maandag, te 9 ure 's morgens, plechtige prijsdeelir.g der Zondags school van SU Martinus. Te 5 ure 's avonds luisterrijk tooneelfeest door dc heeren Meesters. 5 November. Opvoering van Henry Mas- terlon», en «Eene lastige Spelling» door den Oud-leerlingenbond der Broeders, in de Stadsfeestzaal. 5 November 1911. Luisterrijk tooneel feest door de tooneelafdeeling der Chr. Vakvereenigingen Kunst iïn Arbeid. Opv. van Een Verlosser drama in 3 bedrijven en I oor 'nen Ka nar ie vogel t kluchtspel. 12 November 1911. Luisterrijk Avondfeest, worden opgevoerd Een Held drama in 5 bedr. Onze lastige Spelling blijspel in een bedrijf, door de tooneelafdeeling van den Oud-leerlingenbond van Sint Mar- tensgesticht. MELDERT (NIEVEL) 24 September. Kermis en zangfeest door de zangmaatscbappij De Jonge Lieden en de Koninklijke muziek maatschappij. Verscheidene maat schappijen nemen er deel aan. HOFSTADE 22 en 29 Oct. Opvoering van het evangelie- en 5 Novemh. spel Jesus in Samaria 150 uitvoerders. OPENBARE VERKOOPING te Erembodegem en Denderhautem EN EENEN MEERSCH te Denderbelle De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van w ion het behoort, met gew in van palmslagen en gelagen,openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem Eerste koop. Eene partij Zaailand gelegen te Erembodegem, wijk Wilde Veld, bekend ten kadaster sectie B, nummer 1052a, groot 31 aren 10 centiaren, palende Noord de baan genaamd Veldekenslos, Oost M. Albert Van de Velde, te Erembodegem, ZuidM. Louis Van Langenhove- Palïerath te Brussel en West de kinderen Alfons Borginon te Pamel. Gebruikt door Victor Rampelberg, te Welle. Tweede koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Erembodegem, w ijk Ilelle. bekend ten kadas tersectie B. nummer 187Sa, groot 16 aren, palen de Noord de erfgenamen van Mevr. Francisca 't.Kint te Nieuwerkerken, Oost M. Louis Van Dalem, te Ninove, Zuid de Cooman Jan Baptist en zusters te Welle en West M. Meert-Van Ram pelberg te Haeltert. Gebruikt door August De Schryver' te Denderhautem. Gemeente Denderhautem Derde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Denderhautem, wijkBlokkenveld,bekend tea ka daster sectie B,nummer 231,groot 14 aren 50 cen tiaren, palende van den eenen kant aan de we duwe en kinderen Vercruyssen-Van Laiulnyt te Haeltert. daarover aan de Blokkenméersciistraat en langs den anderen kant aan de Broekstraat.- Gebruikt door Victor Praet te Welle. Gemeente Denderbelle Vierde koop. Eenen Meersch te Dender belle, nevens de Vaart, langs den kant Audegem, op Ginderdeur, ter plaats genaamd do Meerkens op de Ham me bekend ten ka daster sectie A, nummer 290, groot 48 aren, pa lende Oost M, de advokaat Limpens-Moens, te Dendermonde, Zuid weduwe De Hovre, West Leon Cool, en Noord de Dendertragel. In ge bruik bij Ivo Gillis-Varenberg, te Audegem. 7Trr*n a r pv - Instel, 30 October inn ZITDAGEN Vel.bllji. 13 Novembcrj ">H telkens eenen Maandag, om 2 ure namiddag, ter estaminet Het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele, te Aalst, Groote Markt. GELD te hekomen, ten kantore van voornoem den Notaris DE VIS, aan geringen intrest. van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 21 september, 15 ure: Barometer 752"8 Wind: zuid-west ^thermometer 15°2 Vooruitz. ^Regenachtig N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement ivorden beleefd verzocht dc datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 'l beheer van ons blad mede te declen. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 20 SEPT. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin., Sietlcn. Belgische leening 1* r 2* r 3* r Kongo uitkeerbaar. Kongo (Loten) Annuiteiien Gemeentekrediet 3 3 2,5 4 3 3 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 3,5 3 2,5 2 2,5 Anderlecht 1907 Aalst Antwerpen 1887 1903 Brussel 1902 Brussel 1905 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elseno 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mecheien 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 18933 69.50 6ö!25 5075 87.50 87.80 87.90 99.25 82.50 87.55 99*50 82.75 10L 10L 98 101.25 90.73 81.25 92.25 79.50 71.50 9L25 81.50 92.75 69.75 5L Occasion A vendre belle voiture automobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. S 'adresserX. Y. Z. Bureau du Journal. Men vraagt csnmid&üeEijk te huren Huis voor HandeEshe* diender Seffens te antwoor den ten bureelc dezes. 306 Te koop. Drie mijten scharen; dien stig voor hakkers en eene mijt mutsaard, hij Frans Vrijdag, In de Mot, Peisegem. 387 E Allo Donderdagen en Vrijdagen bezonder© groote keus van velo sooilen verschen ZEEVISCH aan de laagste dagprijzen. Alle Vischwaren worden zeer wel gerei nigd op verzoek ten huize gebracht. Ik beveel mij aan de gunst van eenieder, bezonderlijk aan de achlbavo ingezetenen die van leveranciers veranderen. Zeer voordeelige prijzen voor Avondma len, Hoteliers, enz. Ph. UZ*N STYVENBAEL Eenig Huis der stad sedert 25 jaren in de Ooslendscho Visschciijen gevestigd. Visschorij LANGE ZOUTSTRAAT, 38, AALST. TELEFOON Nr 44. 215

De Volksstem | 1911 | | pagina 3