WINTERSEIZOEN Groote tas un Sloffen voor Heeren en Damen. De Kempenaar ie IS;l9te Siiiegeifahriek A. L. MEYVAERT Stadsnieuws. FEESTWIJZER Oiiicieele kwotesring üiesliroiiij Ui Wollen Sargiën, Katoenen Sargiën- j-. r>E Molenstraat, 11, AALST; ;?an onder trekken... De policie heeft een perste onderzoek ingesteld. Do dieven zijn langs achter binnen gedrongen met eerst over JSen munr te klimmen daar eene ruit uitge sneden en zoo in de woning gekropen. Gent. Heorndul geworden. Een Slier is op de beestenmarkt hoorndul gewor den en werd onmiddelijk ter plaats afge waakt. Handdoeken, zakdoeken, kopdoeken, J. Van den Bergh-Jouret, Aalst. Wetteren. Aanranding. Gisteren tegen avond gebeurde er aan de Molenhook alhier een stoutmoedige aanranding. Sedert eenigen tijd bestaan er moeilijkhe- heden lusschen de geburen L. V. en A. B., landbouwers, bijzooverre dat zo reeds meer dan eens woordenwisselingen gehad hebben. L. V. die nog al een opschietend man is, wachtte gisteren avond den zoon van zijn tegenstrever af, wierp hem op het onver wachts ten gronde en sleepte hem daarna in een naburig boschje, alwaar hij hem poogde te verwurgen. De jongeling, oud 20 jaar, verdedigde zich dapper, doch was gelukkig dat een kleine gast getuige geweest was van die on- verwachto aanvalling en deze dan ook om hulp begon te roepen, zoodat do dader bij hel zien der toegesnelde personen zijn slacht offer losliet en de vlucht nam. Do zoon B. was erg gekwetst aan de keel en heeft boden morgen eene klacht ingediend ten policiebureele. Een streng onderzoek is rer deze ergo zaak ingesteld. Ongehoorde stoutmoedigheid. Gis teren voormiddag greep ten boerènhove van Frcderik De Sulter, ter wijk Vantegem al hier, eene algemeene verkooping onder het ambt van meesier Leirens dozer gemeente plaats. In do schouw hingen nog al eenige kilos rlecscli en de aanwezigzijndo koopers vroe gen aan landbouwer De Sulter, al schert sende, of dat ook niet mee vorkocht werd. Inlusschen zette men de verkooping op het bof voort en binst dezen tijd hebben stout moedige schelmen niets beters gevonden, dan in liet achterhuis der woning eene ruit uit te snijden, binnen te dringen en al het vleesch rond do 15 kilos welke in de schouw hing, te slelen. De stoutmoedigheid der dieven kentgeene palen meer, als men bedenkt dat men ii klaren dage en in aanwezigheid van bonder den menschen op eene verkooping, eene zoo jroole hoeveelheid vleesch durft slelen. Do policie heeft een neerslig onderzoek gedaan en is dan ook op het spoor van den dader. Boom gevallen. Tusschen Maandag en Dinsdag nacht is alhier ten boerenhovo van hot gemeenteraadslid Jan Bullinck een ovevgroote boom met donderend gekraak in de schuur gevallen, deze gansch verbrijze^ londe. Gelukkig-lijk dat zulks des nachts voorviel, want anders zou men ongetwijfeld ongeluk ken te betreuren gehad hebben; immers land bouwer Bullinck is dagelijks met zijn werk volk in voornoemde schuur aan den arbeid Te Wetteren. Nazicht der kiezerslijsten. Do algemeene lijst der kiezers dezer ge meonle ligt ter inzage der katholieke kiezers in het Werkmanshuis, ter Gróole Markt al hier. Wij wakkeren de vrienden dringend aan deze onverwijld te gaan nazien, ten einde zich te overtuigen dat ze hun gelal stemmen hebben, immers deze lijst moet dienen voor de Kamerkiezing van 1912. Die zulks voor 1 November aanslaande niet doen, zal in voor komend geval zijne stemmen niet hebben. Telken jare komen de kiezers af ten dage der verkiezing, wanneer het te laat is, dal zij de stemmen niet hebben, dus opgepast en elk zegge het voorls. SpiegelsKadersVitraux Baguetten IVerf, 3, Aalst. Stoomfabriek in Gent Dacknam. Ongeluk.Twee boomvel- Iers, de genaamde De Smet en De Beule, ivaren Maandag namiddag bezig met ecnen boom uit te doen. Deze ontwortelde gansch onverwachts en trof in zijnen val de twee •werklieden. Beiden werden gekwetst, doch «iet doodelijk. Zij zullen na enkele dagen hersteld zijn. Lokeren. Velodief gelaiipt. De ge saamde Desiré Vispoel, van do wijk Baste- lare, was Dinsdag namiddag bezig eikels te rapen, langs de groole baan. Zijn rijwiel had hij tegen eenén boom geplaatst. Een netge kleed heerschap kwam voorbij en vluchtte wet liet rijwiel. Vispoel zag zulks, liep in do buurt om een ander rijwiel waarmedo hij den éief inhaalde en bij do policie overleverde St-Gillis-Waas.Aangehouden.Maan éag avond kwam S. Van Acker dronken en beladen met eene baal aardappelen, op het •hof van Tack, op de Zevenster en eischle eenige kgr. aardappelen. Deze werd hem geweigerd. Een gevecht ontstond, waarbij Tach erg in den duim gebeten werd. Hij wer •ok erg bedreigd door Van Acker. De gen #a*men hebben"den woestaard aangehouden Oosterzele. Doodgereden. De boom- snoeier Ileyndrickx, oud 70 jaar, kwam lang£ de baan gegaan. Hij stak de tramlij •ver, juist wanneer do tram aanstoomde. Do Machinist bemerkte het gevaar en stopte zoo goed mogelijk om een ongeluk te vermijden doch te laat de oude man werd gevat door bel stoomtuig en de heide beenen afgoreden Be ongelukkige werd naar zijne woning ge voerd, waar hij seffens door den geneesheer liens verzorgd werd. De ongelukkige is een jaar uren later overleden. Berlare.De storm van Zaterdag en ZondagNadere bijzonderheden. Hot was Zaterdag avond, rond lljjire, toen de Stholdedijk doorbrak. Zondag morgend, om 3 ure, bad de ope ning in den dijk reeds eene lengte van SB meters. Dit werd vastgesteld door den com missaris die er in gelukt was langö omwegen de plaats lo naderen. De doorgespoelde dijk kon aan de zware tij onmogelijk weerstand bieden. Men is althans bezig mot versterkingswer- ken uil te voeren aan do Scheldedijken. De nieuwe geplaatste dijken zijn nog onvolledig afgewerkt. Men had er nog "Zaterdag laatst aan goarbeid. De tij bereikte 5.25 meters, dus slechts 0,15 met. minder dan in 190G toen de groole overstrooming van Ilamme, Moerzeke en Grembergen plaatst hadden. Om middernacht moesten do inwoners van den wijk Daal hunne huizen reeds ontvluch ten. De dieren konden slechts met moeite gered worden. Eerst toen het dag werd, kon men zich juist rekening geven van de uitgestrektheid der overslrooming en van de schade er door teweeg gebracht. Gelukkig waren do watertijen Zondag middag en Zondag nacht veel lager. Daar de opening van den dijk echter niet gestopt was nam de overstrooming nog groolere uitge- breidgeid. Ook de boerderijen der wijken Konkel Overheet en Quote kwa men onder walor. Langs den Westkant der gemeente kon men het water gelukkiglijk. tegenhouden. Zondag namiddag kwam volksvertegen- oordiger Tibbaut Ier plaats. Hij bezocht al de voornaamste punten der overstrooming. MAandag morgend was den dijk hersteld. Om 1 ure namiddag stapte de heer Gouver neur van Oost-Vlaanderen alhier af. Met eel belangstelling volgde hij tot in do min ste bijzonderheden alles wat met de over slrooming in betrekking stond. Rond 1 ure namiddag was het water reeds ver weg en sommige personen konden het uissehen en het reinigen hunner huizen en stallen beginnen. Do schade door de over slrooming te weeg gebracht is zeer aanzien lijk. Men ziet naar middels uit om de beproefde landbouwers ter hulp te komen.j De Kiesstrijd. Zondag aanstaande ver- aderingen der katholieke kiezers, om 4 ure amiddag, in do patronage, Moorselbaan. en om 5 1/2 ure in de groote zaal van den Iva« tholickon Werkmanskling, Korte Zoutstraat. Verscheidene katholieke kandidaien zullen er het woord voeren. Allen op post Verloren. Ponpon, damehoed. Vinder •oede belooning. Te brengen Sint Jobstraat 76, Aalst. 405 Onze stadgenoot, vriend Karei De Melte. stadsbeiaardier, was Zondag en Maandag te lldsselt genoodigd, om er don nieuwen bei aard te komen bespelen. Enne overtalrijke monigle was rond de kerk samengestroomd, om de 1 concerten, welke onze beiaardier er ten gehoore bracht, hij te wonen. Hij werd warm toegejuicht, vooral na de uitvoeringen van La Fille du Régiment Andante der VI Symphonie van Haydn, Les Gnomes van Eilenberg, de Fantaisieop Mignon van Thomas, enz... Het Ilasseltsch hlau «De Onafhanhebjke» der provincie Limburg, in een lofrijk artikel, brengt warme hulde aan de kunst van M. De Melte, en verklaart, dat al de toehoorders letterlijk verrukt huiswaarts gingen na de concerten. Dat zegt genoeg en strekt den vriend Karei ter eere. Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. •Schrikkelijk drama der jaloerschhcid te St-Gillis-Dendermonde. Op 3 Juli 11., werd St-Gillis-Dendermonde in opschudding gebracht door een laffe en moorddadige aanslag, gepleegd door een man op zijne eehlgenooto. Het huisgezin Verleven, woonde op het gehucht Boomwijk. De man belichllo zijne vrouw, Leonie Chrisliaens, 15 jaar oud, een slecht gedrag te hebben. Zulke verdenking was echler niet gegrond, ten konlrarie het gedrag van Verleven zou eerder te wensehen gelaten hebben. Reeds dikwijls hadden de echlgenoolen daarover ruzie gehad. Op 1 Juli had Verleven zijne vrouw mot een hamer bedreigd cn den ganschen dag droeg hij den hamer op zak. Den 2 Juli was de-vredo hersteld, doch Verleven weigerde mei zijr.o vrouw naar het vuurwerk te gaan zien. Op 3 Juli, stonden de echlgenoolen rond 4 ure op. Verleyen ging recht naar den hof, om er te werken. Bij zijn terugkeer ontstond eene woorden wisseling. Vrouw Verloven verklaarde dat zij er genoeg van had zóó te leven, waarop Verleven op haar toesprong gewapend met een hamer en haar verscheidene hevige slagen op het hoofd toébracht. De ongeluk kige viel hadend in haar bloed ten gronde, waarna de woostaard haar nog verscheidene slagen toebracht. Daarrita vluchtte hij builen. De moordenaar werd door zijne twee oudste zonen aangehouden. Het arme slachtoffer bezweek na verschei dene dagen schrikkelijk lijden aan de gevol- en der bekomen slagen. Verleyen verklaard later, zijne misdaad te betreuren. Do zaak werd gekoprektionaliseerd en Woensdag morgend opgeroepen. Verleyen krijgt 5 jaar gevang, 300 boet, 10 jaar be- rooving zijner burgerrechten en 10 jaar waakzaamheid der policie. DIEFTEN. Bodewijk Haeck, van Zwyndrecht, voor diefle eener zaak ten nadeele van Vander- Vreken. en eene spade ten nadeele van Vi tal De Jonghe, krijgt 2 maand gevang en 52 fr. boet. BEDREIGINGEN. Benedikt Van Drieschö handelaar te Ber lare, voor bedreigingen en voor het lossen van' revolverschoten op twee wielrijders, krijgt 2 maand en 52 fik boet. SMAAD. Guslaaf Schockaart van Erondegem. voor •smaad aan den policiekojnmissaris van Lede krijgt 15 dagen gevang en 60 fr. boet. Boetstraffelijke Rechtbank van Oent. MOORDPOGING .TE LEDEBERCt Een genaamde Gustaaf Lambrecht, van Ledeberg, hoeft in dö ooUerwijsslraat, eene vrouw, met welke hij nog samengewoond' had, aangevallen cn een ergen messteek in den rug toegebracht. Lambrecht krijgt 1 jaar gevang en 50 fr. boet of 15 dagen. Hij was en blijft aangehouden. MARKTPRIJZEN Aalst. 4 october. Hopmarkt, onver anderd,koopers 160, verkoopers 163 fr. Sotiegem 3 oct. Tarw e 21—masteluin 19,00. rogge 16,00. haver 20,50. booneu 22,00 aardappelen, 9, konijnen 3,00 a kiekens 1 a 3; boter 3,80, eieren 3,50. viggens 20 a 50. Ninove, 3 oct. Tarw'e 20 a21; rogge 16 al7; haver 17 a IS gerst 00 a 00 koolzaad 00 a 00 boonen 00; aardappels 7,50 a S,50 boter 3,60 a 3,80 eieren 3,50 a 3,75 viggens 65 a 75. bus onder het brugsken hoort aan verkoopers toe en wordt medcverkocht. Ingesteld Oosthelft fr. 500. Westhelft fr. 500. Tiende koop. Een perceel Bouwgrond op den Patrijshoek, ten kadaster sectie B, nummer 393, groot 1" aren 60 centiaren. De cimenten- buis onder het brugsken hoort toe aan den pach ter en wordt niet medcverkocht. Beide laatste koopen in pacht bij Karei Van den Steen, mits 60 fr. Ingesteld fr. 1320. Elfde koop. Een pc-rceel Land in de Hcf- mecrschen, sectie B, nummer 338, groot, volgens kadaster 7 aren 90 centiaren. ln pacht bij dc kinderen Van derStockt, mits 12 fr. Ingesteld fr. 250. Twaalfde koop. Een perceel Land, wel ge schikt voor bouwgrond, op het Boukentveld, ten kadaster sectie A, nummer 537, groot 10 aren 60 centiaren. Ingesteld fr. 400. Dertiende koop. Een bouwgrond, ten wijke Terlicht, ten kadaster sectie B, nummer 31S, groot 6 aren 50 centiaren. In pacht met vori gen koop hij Petrus Gees, mits 19 lr. en bij de kinderen Constant Gees, mits 19 fr. Ingesteld fr. 420. Veertiende koop. Een perceel Land in den Berg of wceborre ten kadaster sectie B, nummer 299."groot 35 aren 50 centiaren. In pacht bij Eligius i)e Neve mits fr. 69.60 Ingesteld fr. 2o00. Vijftiende koop.Een perceel Land in den Bei'ó, ten kadaster sectie B, nummer 276a, groot 22 aren 50 centiaren. ln pacht hij Domien Cobbaut mits 73 fr. Ingesteld fr. 1500. Zestiende koop. Een perceel Land op den Moerkauter, ten kadaster sectie A, nummer 2.4, groot 43 aren 20 centiaren. In pacht bij Jan Van Melkebeke mits 7S fr. Ingesteld fr. 28o0. Zeventiende koop. Een perceel Land op d" Hasselt, ten kadaster sectie A, nummer 424*, root 30 aren 70 centiaren. Den helft in pacht hij de kinderen Karei Cob baut mits 25 fr. en de wederhelft bij Domien Cobbaut mits 25 fr. Ingesteld fr. 1000. Achttiende koop. Enn perceel Land op d' Has- eir, ton kadaster sectie A, nummer 426 groot 31 aren 20centiaren. In pacht bij de kinderen lvarel Cobbaut mits 75 fr. Ingesteld fr. 1400. Negentiende koop. Een Meersch op d' Has selt, ten iiadaslcr sectie A, nummer 4 13, groot 11 aren 20 centiaren. In pacht bij Eligius De Ncvo mits 10 fr. Ingesteld fr. 360. Twinttgsle koop. Eon Meersch op d' Has selt, ten kadasters sectie A, nummer 44-1 37 aren 80 centiaren Boomprijs 12o fr. In pacht bij Jan Callebaut mits 25 fr. Dezen koop moet los, rede en dreve verleenen aan koop 18. Ingesteld fr. 900. Een en twintigste koop. Een perceel Land op d' Hasselt, ten kadaster sectie A, nummer 446a groot63 aren 10 centiaren. Gedeeltelijk in pacht, hij Eligius De Neve mits SOfr. en ge deeltelijk m pacht met koop 6 bij dc kinueren Eeckhaut mits 50 fr. Ingesteld fr. 4i00. Gemeente Denderiiautem Twee en twintigste koop. Een perceel land in de Vomlelen of do Langeroor, ten kadaster sectie A nummer 350, groot 40 aren 60 centiaren. In pacht bij August De Brauwer, mits 83 fr. Ingesteld fr. 3400. Dry en twintigste koop. Een perceel Land op de Sëïcautqr, ten kadaster sectie C, nummer 56, groot 15 aren 00 centiaren. In pacht, bij Jan Baptist De Graeve, mits 30 fr. Ingesteld fr. 1000. Vier en twintigste koop.Een perceel Land _n de Vondelen óf liet Blokkeveld, ten kadaster sectie B. nummer 251, groot 30 aren. In pacht bii Jan Baptist Sclieerlinck, mits 95 fj\ Ingesteld fr. 2400. Vijf en twintigste koop. Een perceel Land de Vondelen of het Blokkeveld, ten kadaster sectie B, nummer 254a, groot 15 aren 40 centia re. Xn pacht bij August De Brauwer, mits S3 l'r. Ingesteld fr. 530. ZITDAG DIJNSDAG IG OCTOBER 1911 om 1 1/2 ure namiddag, ter herberg van de We duwe Lauwereys, te Kerkxken aan den Drijliöek. Yoor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 8 Oktober. Opvoering van Èëh nieuw Leven tooneelspel in 4 bedrijven, door Hora Adema, door de Konink lijke Rederijkkamer De Cathari- nislen 23 October, Maandag, te 9 ure 's morgens, plechtige prijsdeelirg der Zondags school van St. Marlinus. Te 5 ure*" 's avonds luisterrijk tooneelfeest door de heeren Meesters. 5 November. Opvoering van llonry Mas- terton», en Eene lastige Spelling» door den Oud-leerlingenbond der Broeders, in de Sladsfceslzaal. 5 November 1911. Luisterrijk tooneel feest door do tooneelafdeeling der Chr. Vakvereenigingen Kunst en Arbeid. Opv. van Éen J erlosser, drama in 3 bedrijven en Voor 'nen Kanarievogelkluchtspel. 12 November 1911. Luisterrijk Avondfeest, worden opgevoerd Een Held», drama in 5 bedr.Onze lastige Spelling blijspel in een bedrijf, door de tooneelafdeeling van den Oud-leerlingenbond van Sint Mar- tensgeslicht. IIOFSTADE 22 en 29 Oct. Opvoering van bet evangelie- en 5 Noveinb. spel Jesus in Samaria 150 uilvoerders. N. b De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden 'beleefd verzocht (le datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede ie declen. Tlx. Stevens, WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 68A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 3 OCT. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin. Sterien. Belgische lcening 1' r 3 3* r 3 Geeraardsbergen. Katholieke lijs/ (2d® reeks.) Baisier Frans, handeij,^ Voorzitter van den Kath. VI. Burgersbond Brocorens Fernand, advokaat, fabrikant, Voorzitter derKallr. VI. Gilde, De .Breidels- Byl Amaat, rentenier Guillemin Pol, grondeigenaar Van Bockstaele Emiel, eneeshecr Vandendaelen Emiel, (vader). Voorzitter van den Oud-soldatenbond Velge Karei, Vrederechter. .EERSTE REEKS. Van der Kelen August, geneesheer. Kiezers allen gestemd onder nummer 1. Burgers Gij zult ïn den raad vertegenwoordigd worden door eenen volksvriend, eenen ver dediger uwer belangen. De beer Frans Baisier, neemt eene groote verantwoordelijkheid op zich. De burgers en neringdoeners plaatsten liern op de lijstom al wat hun aanbelangt te onderzoeken en te werken tegen do misbruiken die zouden kun nen beslaan bij den middenstand. IIij heeft heilig beloofd de nering te ondersteunen en op to beuren. Aan u hem uw vertrouwen te geven Malderen. Twee volledige lijsten zijn aangeboden Lijst nummer 1. Groes Jozef, landbou wer, nieuw lid Hofmans Frans, landbou wer, uittredend lid Rombauls Jan, genees heer, burgemeester, uittredend lid Van den Perre Jan-Baptist, bandelaar, nieuw lid Van Langenhoven Florent, landbouwer, lid der eerste reeks. Lijst nummer 2. Hiel Pieler-Judo. jachtwachter Roltiers Lodewijk-A., kie ken-koopman Sarens Jan-Baptist, landbou wer Van Asseho Willem-H., landbouwer Vercauteren Alfons, brouwer, allen nieuwe leden. Audenaarde. Katholieke kandidaten. MM. De Temmerman, notaris en provincie raadslid, Raepsaet. burgemeester en senator, Thienpont Lodewijk', volksvertegenwoordi ger, Thienpont Leon, ingenieur, Vandersti- chelcn Lodewijk, sehepene, Verwee Silvain, ■apotheker, Vaiidermeersch Emiel, dokter in de rechten. Studie van den Notaris DE YUYST, te Borsbeke. OPENBARE VERKOOPING van schoone BOUWGRONDEN goede Zaailanden en Wleerschen, binnen de gemeenten HaeltertKerkxken en Dendcrnautem. De Notaris DE VUYST té Borsbeke, zal namens wien het behoort, openbaar verlcoopen Gemeente Haeltert. Eerste koop. Een perceel Land, op het. Bran tcgeinveld, ten kadaster sectie C-, nummer 675b. proot 30 aren 80 centiaren. In pacht bij de kin deren Francis Van Cromphaut, mits GOfr. Ingesteld fr. 2010 Tweede koop. Een perceel Land, op het Boukentveld, ten kadaster' sectie C, nummer 815, grout 21 aren 30 centiaren. I-n pacht bij Camil De.Muyter, mits 40 p'. Ingesteld fr. 1300. Derde koop. Een perceel Land, op liet Bou kentveld, ten kadaster sectie C, nummer 824. groot 22 aren 20ceiitiaren.4In pacht Lij Du- mien Callebaut mits 5Q l'r. Ingesteld fr. 1500. Vierde koop. Een perceel Land, op het Mos- veldeken of het boukentveld, ten kadaster sectie C, nummer 1420, groot 34 aren 60 centiaren. Ingesteld fr. 1000. Vijfde koop. Een perceel Land, op liet Mos- veldeken op het Boukentveld, ten kadaster sectie C, nummer 1421, groot t'O'^r.ren 50 centiaren. Beide laatste koopen in pacht bij Pieter De Mul der, mits 115 fr. Ingesteld fr. 1000. Zesde koop. Een perceel Land, op bet Mos- veldeken of Boukentveld, 'gekadastreerd secl e C, nummer 1422, groot 7 aren 70 centiaren. In pacht met een deel \an koop 21 bij dc kinderen Eeckhout mits 501'r. Ingesteld fr. 500. Zevende koop. Een perceel Land, op het Holbeekveld, sectie C, nummer 1138, gruot bij kadaster 17 aren 20 centiaren. Ingesteld fr. 600. Achtste koop. Een perceel Land, op het Holbeekveld sectie C', nummers 1135b en 1137, groot volgens kadaster 14 aren 70 centiaren. Beide laatste koopen in pacht bij Thomas Impens mits 45 fr. Ingesteld fr. 600. Gemeente Kerrie x. Negende koop. Een' perceel Bouwgrond; op den Patvijshoek ten kadas^r sectie B, nummer 384, groet 16 Aren 80 centiaren. De ciinentén- GEVRAAGD Bediende voor den verzendingsdiensl in de Brouwerij Burtty Gebroeders Van Wanibeekkaat, flalst. 400 Men vraagt onnsiildeüjk 4e Sturen Huis voor Handelsbe diende. Seffens te antwoor den ten bureele dezes. 306 4 Kongo uitkccrbaar. Kongo (Loten) Annuïteiten f Gemeentekrediet löbö Buurtspoorw Jan .-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderleclit 1907 3,5 A lijst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 1902..2,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 1905. 3 Gent 1896 2 Elsenc 18803 19083,5 Laken 19023 Luik I8603 1897 2 1905 2 Meckelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noode 18813 Schaarbeek (100 l'r.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik f50 fr.)3 Verviers 1873.3 18933 87.75 87.75 87.85 87.95 100.50 82.75 S3.— 88.75 89. 86.50 102.— 85.45., 85.25 102.— i 90.50 S0.75 81.— 92.75 79.— 72.— 72.75 85. 69.50 83.75 51.50 103.— Occasion A vendre belle voiture automobile, 30-40 P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. S 'adresser X. Y. Z. Bureau du Journal Nlanstoffen Schoone grijze MODESTOFFEN voor Koslunien en Pardessus FOULARDS. WB-mMwstafferaWINTERNIEUWIGIIEDEN voor Kleederen en Paletots, double face blauw en groen. Zwart en gekleurd LAKEN, Velours, Peluche, Zijden, alle slag Voederingen. Lijnwaden, Katoenen, Kotonetten, Servietten, Tafellakens, Hand- doeken, Neusdoeken, enz. Fabrieli van gewatteerde Spreiën. Alle kleuren van Satinetten. Ieder kooper van ten minste 10 franken, krijgt een gewatteerde SPREI in evenredigheid zijner hostelling. Alles is per meter geteekend. 379

De Volksstem | 1911 | | pagina 3