Nk- BET LIEFDEDRAMA TE HEMT !SS-t;;R,cisrsJ erni-wfs.. BLOEBicTöËVeCHT in de Hoogstraat (Razsrethstraat). Sterfgeval. Belangrijk Bericht aOEDEMEN SPORTNIEUWS Kaatsspel VERMAKELIJKHEDEN. ALLERBESTE ZAAILANDEN FEESTWIJZER TABAK FABRIEK Tli. Stevens, Officieels kwoleering T Weerkundige waarnemingen Men vraaggt; Turnout. Smartelijk ongeluk. Gis teren avond had in de Patersstraat een vree slijk ongeluk plaats, Vrouw Van Onckel, die aan eöne ziekte onderhevig is, vatte de brandende lamp om zich naar eene andere Kamer te begeven. Zij viel plotselings be wusteloos ten gronde. De brandende lamp ^iel in stukben en de petrool vatte vuur. De vlammen deelden zich dadelijk meê aan de hleederen der trouw en dadelijk werd zij ge heel in vlammen gebuid. Toen men de brandende kleederen kon bïusschen, bad bet slachtoffer reeds vreese- lijke brandwonden bekomen. Zij werd in erbarm el ij ken toestand naar bel gasthuis ge bracht. In den voormiddag werd zij van de laatste HIJ. Sacramenten bediend.Haar toe stand is dusdanig dat men 6en noodlottig einde vreest'. Het slachtoffer is gehuwd en moeder van twee kinderen. N'ieuwerkerken. Plechtige inhaling. Groote feestelijkheden worden hier ingericht voor de inhaling van M. Louis Callebaut, als Burgemeester. Naar men zegt, zou deze inhaling op 5 November plaats hebben. Hamme. Bil gebroken. Gisteren avond, had het zoontje van Jozef Van Geer- truyen, 'spinner, Trapstraat, zich aan den stoomtram komende van Temsche vastge klampt, toen deze laatste zich in beweging zette. Eenige meters verder moest de kleine zich laten vallen. De onvoorzichtige knaap werd met gebroken bil opgenomen. Een dokter heeft hem ter plaats verzorgd. Exaarde. School geplunderd. Onge kende dieven zijn langs eene venster in de school gedrongen en hebben er in de klassen alles medegedragen wat maar eenige waarde had. Uit een bestuurbare luchtballon die dezer dagen' over Aalst in de richting van Oostende doordreef, liet de luhtsobipper brief kei is vallen een lezer deelt ons den in houd van een dezer briefkens mede het luidt Afgematte, kraclilelooze, zenuwach tige lieden neemt seffens eene ffesch THEO- BROMA, dit wonderbaar verkloekingsmid- del, gij zult er u zoo goed mede bevinden. De THËOBROMA geeft ons rood en kloek bloed. Depot DE MOOR, Burgstraat Gent. Te Aalst, in alle goede apotheken. Lede. Aanslag. Zaterdag avond stapte de genaamde René Brondeel, 32 jaar oud, landwerkman, wonencfe te Lede, op den trein te Gompiêgne. Een slalie verder werd er met eene flesch door het vensier geworpen. Brondeel werd den pols afgeslagen, liet bloedverlies was zoo groot, dat Brondeel te Maubeuge moest (afstappen en bom duen verzorgen in het gasLmis. De dader is onbekend. Onderzoek werd ingesteld. Sint Niklaas. Gevecht. Maandag avond, rond 11 ure, ontstond in de Knap- landsiraat een gevecht, tusschen de g:enaam- den Eduard Smet en August Moens. Deze laatsle werd erg mishandeld en is thans bed- _erig. Zijn hoofd is nog slechts eene wonde. Dc policie heeft de zaak in handen. De Klinge.Straatschenderij. Zon- g nacht werden in hot klooster dor Zusters van Barmhartigheid een zestal groote ruilen uitgeworpen. De daders zijn onbekend. Ze Ie. Messteek. Zondag nacht waren degebroeders S.., aan het twisten, toen ze kere Maurils W.., tusschenkwam en Robert |S... een mes in den rug plofte. De wonde is 10 tót 12 centimeters diep en zeer gevaar- Schrikkelijk ongeluk. Maandag morgend. rond 1/2 ure was de landbouwer Benóil Parmentier met zijne koekar naar de statie gereden. Door eene onoplettendheid takte hij beklemd tusschen de kar ei. werd erg gekwetst. Zijn toestand is bedenke- lipt. Schielijke dood. Dinsdag morgend zette' do genaaöde Constant Dauwe zich op eenen stoel neder. De man viel er schielijk af. Men zette hem weder recht en zag alsdan dat/hij licht aan het oog gekwetst was. Eenige oogenblikken later was Dauwe een Hei tweede lijk insgelijks opgehaald Als vollediging van wat wij gisteren over dit roerend drama mededeelden, moeten wij wgen, dat behalve de vader, ook de broe der Van Erans Lazoen, en de zuster en de broeder van Adolphine De Mulder naar Rijscl vertrokken om daar naar den ver miste te zoeken. De broeder van den jongen Lazoen en de broeder en. zuster van het meisje zijn gisteren avond teruggekeerd, ter wijl de vader te Rijsel bleef om in de loge menthuizen nog naar het paar te gaan zoe ken. Dadelijk nadat deze familieleden te Gent terug waren, heeft men een telegram naar Rijsel gezonden, om den vader ook te doen terugkeeren, aangezien er na het ophalen van het lijk van Adolphine De Mulder geen twijfel meer overbleef over de ijselijke waar- beid. De ongelukkige vader is in den nacht aangekomen. Men heeft gisteren tot 4 ure namiddag het kanaal afgedregd, zonder echter iets te vindon. Heden morgen herbegon men nogal vroeg de opzoekingen en om 7 1/2 ure, bij het Verleggen van een baggerboot, vond men het lijk van Frans Lazoen, bijna op dezelfde plaats waar gisteren dat van zijne beminde was bovengekomen. Natuurlijk was er dadelijk een groolen teeloop van volk. De droefheid van den vader, die het lijk is kom on herkennen, was hartverscheurend. Het lijk van den ongelukkige Frans La zoen is naar het gasthuis overgebracht. Tijdens een? twist over de Me zingen wordt een persoon doodeljk door een rnesteeh getroffen Maandag nacht waren eenige personen aan het twisten over den uilslag der kiozin- gen in de herberg van Frans De Waele. Nazarethstraat. De twist liep hijzonder hoog op tusschen de genaamden Martin De Beul en Emiel Boel. Rond 2 ure ontstond een gevecht. Boel werd nog al erg toegetakkeld. Eensklaps trok hij zijn mes en plofte hel zijnen tegen strever De Beul in de zijde, juist onder het art. Deze stortte ten gronde en lag weldra badend in een bloedplas. Spoedig werd om een geneesheer geloo- pen, die bevond dat de toestand van het slachtoffer uiterst bedenkelijk was. Ook de Eerw. Heer Strobhe, onderpastoor was aan stonds ter plaats en diende De Beul in de heiberg zelf de Laatst© IT. Sakramenten toe. ITet slachtoffer werd daarna naar liet gasL- huis overgebracht. De policie werd verwittigd, deed den dader aanholden. Deze was ook erg gekwetst. Dinsdag namiddag werd het. parket van Dendermonde ter plaats verwacht. De toestand van De Beul was dan zeer bedenkelijk en men verwachtte elk oogen- blik een doodelijken afloop, daar de linker- long geraakt is. De Beul is gehuwd en woont in de Bin nenstraat. De dader woonde in de Korté Nieuwstraat. Met spijt vernemen wij het overlijden van den Eerwaarden Heer Benoit De Clippeie, Pastoor te Meldert. Geboren ie Geeraards- bergen, op 14 October 1834, werd hij in 1858 Priester gewijd. Na achtereenvolgens Onderpastoor der Sint Marlenskerk te Aalst en Aalmoezenier i het Gasthuis te Aalst te zijn geweest, werd de E. IT. De 'Clippeie, on 1 Maart 1880 Pastoor benoemd to Meldert. Te Geeraardsbergen, te Aalst en vooral te Meldert, waar hij nu reeds 31 jaar pod's erdèr was, hebben zijne parochianen zich kunnen overtuigen, welk edel karakter, welke diepe godsvrucht, welke onuitputbare liefdadigheid den Eerwaarden Heer De Clippeie bezielden. Steeds was hij op de bres voor het stoffelijk en zedelijk heil zijner onderdanen, en nooit klopte men te vergeefs aan zijne deur Ongetwijfeld geniet de eerbiedwaardige Priester thans reeds hierboven het loon zij ner werken. De Volksstem neemt van harte deel in den rouw welke de achtbare familie komt te treffen De plechtige lijkdienst zal plaats hebben, Woensdag 25 October, om 10 ure 's mor gens, te Meldert. Boetstraffelijke rechtbank van j Dendermonde. AANSLAG OP DÉ EERBAARHEID. Hóndrlk $(aes, van Burcht, voor erge fei ten, krijgt 3 maand gevang voorwaardelijk en 5 jaar berooving zijner burgerrechten. DIEFTE. Emiel Van Haver, vanJJamme, had van Louis Verrneire, fabrikant, te Hamme, kemp gestolen en had ze verborgen om ze later te kunnen komen halen. Men had zulks echter gezien en toen hij den buit kwam halen werd hij geknipt. Hij krijgt hij verstek 1 jaar ge vang en 50 fr. boet. De önmiddelijke aan houding wordt bevolen. JACHTMISPRIJF. Jules Van den Abeele, kindwerker te Zele krijgt 8 dagen gevang en 300 fr. boet, voor wiklstrooperij en om zijn wapen niet afge geven te bobben. DIEFTE MET GEWELDDADEN. Op 1 November 1910, werd Donatus Blanckaert, landbouwer te Lede, gewekt door een verdacht gerucht. Hij stond op en ging met zijn zoon op het hof zien. In het hoenderhok betrapten zij zekeren Jah[Dhaeze. die bezig was de kiekens te stelen. Reeds een dertigtal waren den nckWimgewrongén. De kerel werd in bedwang gehouden tot de komst der policie, alhoewel de inbreker beu bedreigde. Blanckaert krijgt bij verstek 3 jaar gevang en 5 jaar waakzaamheid der policie. ZEDENSCHENNIS. Armand De Schepper, van Beveren, voor zedenschennis krijgt 3 imaand gevang en 50 fr. boet. Assisenhof van OostVlaanderen Zitting van 24 October. DE WREEDE KINDERMOORD. Heden morgend, om 9 1/4 ure, werd de zitting hernomen. Onder.de talrijke getuigen die gedagvaard werden en die grootendeels gisteren namid dag- gehoord werden, was eene getuige die hare verklaring deed zeer belangrijk, na melijk de lljarige Germaine Wayenberghe, die de vrouw Speeckaert den dag na den moord een pak zag verdragen in een witten doek gedraaid en waarop een groote bloed vlek was te bespeuren. Andere getuigen gehoord en waaronder een twintigtal ten ontlaste, geven slechts in lichtingen over het gedrag der vrouw en van Adolf Van Basselaere, die beiden voor liet volvoeren der moord van'onberispelijk ge drag waren. Na het verhoor der getuigen wordt over gegaan tot de pleidooien. Het openbaar ministerie ridder Van Ele- wyck, kwam eerst aan het woord en spreekt een streng rekwisitorium uit. Er worden aan de jury vragen gesteld be trekkelijk de plichtigheid van vrouw Speeck aert, de voorbedachtheid en de medeplichtig heid van Van Bastelaere. De jury brengt het volgend'oordeel uit: Op de eerste vYaag JA, op'de andere vra gen NEEN. Adolf Van Bastelaere wordt vrijgespro ken en Maria Speeckaert; verwezen tot 10 jaar dwangarbeid. Zij wordt ontzegd harer burgerlijke rech ten De vrouw is zeer onverschillig bij het uit spreken van het vonnis, r De voorloopige kiezerslijsten van al de gemeenten van ons arrondissement voor de wetgevende kiezingen van 1912, zijn opge maakt en liggen ter inzage van de katholieke kiezers, op liet bureel der Katholieke Wer ken. 24, Groote Markt, te Aalst. Gezien de belangrijkheid der aanstaande kiezingen, hebben de katholieken den plicht te komen nazien of ze wel ingeschreven zijn met het getal stemmen waarop zij recht heb ben, en de tegenstrevers aanwijzen, die er ten onrechte op ingeschreven staan. De reklamen moeten ten laatste den 31 Oc tober ingediend worden. Wij kunnen onze katholieke vrienden niet genoeg aanwakke ren, naar liet bureel te komen, ten einde hunne rechten te doen gelden. Het bureel is open, den Donderdag, Vrij dag en Zaterdag van 10 tot '12 ure 's mor gend». OPENBARE VERPACHTING der toebelioorende aan het Armbureel der gemeente vieeltem De Notaris MEERT te Erpe, zal op Maan dag 6 November aanstaande, om 1 uur na middag,ter herberg «In ITet Gemeentehuis», gehouden door den heer Désiré De Landts- hecr te Vleckem, overgaan tot de openbare, verpachting der Goederen toebelioorende aan hel Armbureel van Vleckem en gelegen te Vleckem, Zonnegem, Erondegem, Ottergem. en Aalst-Sohaerbeek. De verpachting zal geschieden op de ge woonlijke wijze en onder dezelfde voorwaar den. "VIT"!©!!0!.! den Moorsel. Koers voor beginnelingen 1. Louis Goppens, Asclie 2. Carlos Ram hout, Moorsel 3. Frans Scheerling, Her- dersem 4. Jan De Boek, Baardegem 5. Louis De Boek. Parochianen 1. Gyriel De Wever, Moor sel 2. Clement Van de Steen 3. Karei De Wever, (gehandicapeerd) 4. Louis Bouqué; 5. Petrus Beeckman. Groote beslissing- met den dikken hal, bij M. Van Nuffel, slachter en herbergier aan de kerk te Herdersem, op Zondag 29 October 1911, om 2 ure stipt, tusschen de partijen van De Neef, AalstGysegem en Van den Spiegel, Aalst. Waarschijnlijk zal Henri Moens ook medespelen. Op Zondag 29 October, beslissing tusschen de partijen van Jan De Nil, (Erenibodegem), en Karei Van den Spiegel. (Aalst), op het plein van Emiel De Moor, te Aalst-Mijlbeek, ,9S? Langestraat, om 2 ure stipt. WIEDEDEELMGEil. MEIRE Gouden bruSBofó. De echtgenooten P. "Van Melckebeke-Meuleman,vierden alhier giste ren 23 dezer hun gouden bruiloft. Om 9 ure werd er eene plechtige Mis tot dank zegging in de kerk gecelebreerd, waarin de jubi larissen met 30 kinderen en klein-kinderen aan wezig waren. De Eerw. Heer Hemelsoet, pastoor, wenschte hun geluk in eene hartelijke aanspraak, waarna zij zich allen ten gemeentehuize begaven, alwaar het Scliepencollegie hun verwelkomde. Daarna deed de Heer Crornmelinck, burge meester, hun de volgende aahspraak 't Is een schoon oud Vlaamsch gebruik, als- wanneer er een uitgekozen paar gedurende vijf tig jaren, samen zonder Schipbreuk op het huwelijksbootje mag varen, dat er gejubeld en gevierd wordt De gansche gemeente neemt deel aan de geest drift. En ziet heden valt.aan Meire een gouden bruiloftfeest te beurt! Daarom in naam van al de ingezejenen der gemeente, heeft het College van Burgemeester en Schepenen de eer en het genoegen aan de jubilarissen dit geschenk aan te bieden.' En dat is eene welverdiende beloo ning, Want zij zijn steeds brave, christelijke en voorbeeldige ouders geweest, en tevens deftige en verdienstelijke burgers 1 En dat ik niet over drijf, daar is getuige van de decoratie die pronkt op beider borstBenevens dit geschenk, bieden wij ook aan de jubilarissen onze welgemeende heilwenschen I Mogen zij nog verscheidene jaren in geluk en vrede slijten, tot genoegen Runner dankbare en verkleefde kinderen, talrijke klein-kinderen en gansche familie Voor slot dus stel ik voor té drinken op de ge zondheid onzer achtbare jubilarissen Mijnheer en Mevrouw Petrus Van Melclfelleke-Meuleman Daarna werd hun den eereivijn geschonken. Vervolgens zijn de jubelaüfissen met familién gereden naar de wijk Beek» hunne woonplaats, alwaar alle huizen waren bevlagd en geheel den dag kermis is gevierd. Brussel. Zaterdag- gaat de Cirque Royaleopen, voorts vertooningen alle Zon-Donder-en Feestdagen. Kinderen militairen aan verminderden prijs. Australische cirhZaterdag 28 October opening van deze cirk op ,<le Jamarplaats. Het is een prachtige troep van 130 artisten, 30 zotten, enz. ITet zal een bijval zijn zonder weerga. O P E N B A RE VE R K O OP ING van te Erembodegera en Denderhautern EN EENEN MEERSCH te Denderbelle De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Erenibodegem Eerste koop.Eene partij Zaailand gelegen te Erenibodegem, wijk Wilde Veld, bekend ren ad as ter sectie B, nummer 1052a, groot 31 aren 10 centiaren, palende Noord de baan genaamd' Veldekensles, Oost M. Albert Van de Velde, te Erembndegem, ZuidM. Louis Van Langenhove- P aller ach te Brussel en West de kinderen Alfoiis Borginon te Pa mei. Gebruikt door Victor Rampelberg, te Welle. Tweede koop. Eene partij Zaailand, gelegen e Erenibodegem, wijk Helle, bekend ten kadas- :er sectie B, nummer 187S.\, groot 10 aren, paten te Noord de erfgenamen van Mevr. Francisca r, Kint te Nieuwerker-ken, Oost M. Louis Van Dalem, te Ninove, Zuid de Cooman Jan Baptist en zusters te Welle en West M. Meert-Van Ram pelberg te Haeltert. - - Gebruikt door August D(j Schryver' te Denderhautern. Gemeente Denderhautern Derde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Denderhautern, wijkBlokkenveld,bekend ten ka daster sectie B,nummer 231,groot 14 aren ."0 cen tiaren, palende van den eenen kant aan de we duwe cn kinderen Vercruyssen-Van Landuyt te Haeltert. daarover aan de Blokkenmeergchstraat en langs den anderen kant aan de Broekstraat. Gebruikt door Victor Praet te Welle. Gemeente Denderbelle Vierde koop. Eenen Meersch te Dender belle, nevens de Vaart, langs den kant Audegem, op Ginderdeur, ter plaats genaamd de Meerkens op de Hamme bekend ten ka daster sectie Anummer 200, groot 48 aren, pa lende Oost M. de advokaïit Limpens-Moens, te Dendermonde, Zuid weduwe De Hovre, West Leon Cool, en Noord de Dendercragel. In ge bruik bij Ivo Gillis-Varenberg. te Audegem. Instel, 30 October AALST. November. Opvoering- van ITenry AfSg^ terton», en «Eena lastige Spelling» door den Oud-leerlingenbond der Broeders, in de Stadsfeéstzaal. 5 November 1911. Luisterrijk tooneel- feest door de tooneelafdeeling' der Chr. Vakvereenigingen Kunst en Arkeid. Opv. van Een Verlosser drama in 3 bedrijven en Poor 'ncn Kanarievogel, kluchtspel. •12 November 1911. Luisterrijk Avondfeest, worden opgevoerd: Ken Held drama in 5 bedr,Onze lastige Spelling blijspel in een bedrijf, door de tooneelafdeeling' van den Oud-leerlingenbond van Sint Mar- tensgesticht. HOFSTADE 29 Oct. en Opvoering van bet evangelié- 5 November, spel Jesus in Samaria 150 uil voerders. voor de Stad en het Arrondissement Aalsk N. B. Dc katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement wórden beleefd verzocht tic datum's hunner feesten,'- zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te dcclen. ZITDAGEN Verblijf, 13 November) 1911 telkens eenon Maandag, om 2 ure namiddag, ter estaminet" IIet Paviljoen' bij den lieer Emiel Van de Maele, te Aalst, Groote Markt. GELD te bekomen, ten'kantore van voornoem den Notaris DE VIS, aan geringen intrest. Bij dadelijke uitwinning O PEN BA'RE VER KOOP ING van een welgelegen ÏÏAMDELSïiUlS en eene te AALST, Korte Zoutstraat. De Notaris DE VIS, te Aalst, daartoe benoemd bij bevelschrift van don heer Voorzitter der. Rechtbank van eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde, zal .openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een woonhuis, zijnde een win kelhuis, gestaan en gelegen te Aalst, korte Zout straat, aan de Geeraardsbergschestraat. bekend ten kadaster Sectio A. nummer 1917, met eene grootte van 1 aar 30 centiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de straat, en aan het huis en estaminet ge naamd "De Vier Winden thans eigendom van den heer Odjlon Van der Scheuren. Bewoond door den heer Edouard Nys-D'Haese. Tweede koop. Eene tabakfabriek, met af hangendheden cn met de machienen ertoe dien stig, gestaan en gelegen te Aalst, aan de (straat) Korte Zoutstraat, bijna rechtover voorgaande liuis. dragende het nummer 56, beleend ten ka daster Sectie A, nummer 18S4 met eene grootte van 2 aren 10 centiaren, houdende van den eenen kant aan het huis van den lieer Camiel Van Bran- teghem, van den anderen kant aan den heer Eni. D'Haese-Minnaert, van achter aan hetgene van dame Bosteels en kinderen, van voren aan de straat. In huur bij voornoemden heer Nys-D'Haese. ZITDAGEN: Instel Donderdag 14 December) Verblijf Donderdag 28 December telkens om 2 ure namiddag ter afspanning Ia den Meiboom» gehouden door dame W°Theo- phiel Wauters, te Aalst, Korte Zoutstraat. G-ELD te bekomen ten kantore van voornoemden notaris DE VIS, aan geringen interest. 427 WISSELAGENT 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 08A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BETJRS VAN BRUSSEL 23 OCT. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Provin, Steden. Bt-lgisclie leening 1° r 3 3 3 2,5 4 MARKTPRIJZEN Aalst. 24 October. -» Hopmarkt, zeer vast, prijzen onverander.i, lr. 200 en 205. Antferlechi, 24 oct. Verkensmavkt, te koop 3901, prijs per kilo op voet 0,90 a 1,06. Dendermonde, 23 oct. Tarwe 20,00; rogge 17,50; haver 21,00: lijnolie 91; koolzaadolie 72;id. g-pzuiverd 77,50; lijnkoeken 25,50;koolzaadkoekeu meststof 13,00 boter 3,30 eieren 3,27 aardap pelen 10,50; graan van La Plata 44.00 id. Indie Cafnphore 34,00; 80 groote hoornbeesten. Leuven, 23 oct. Landbouwtarwe 19,00 a 20,handelstarwe 19,50 rogge 17,75 voe- derhaver 19,75 brouwhaver 20,25 koolzaadolie 75,00; lijnolie 93,00 strooi 5,50 hooi 10,00 bo ter 3,60 tarwebloem 25,50 gort Remy 29,50 tarwezemelen 15,25; lijnkoeken 24,15 eieren 3,25. aardappelen 9,00 a 0, Lede. Dijnsdagmarkt. konijnen le kwal. 1.40 de k. jonge konijnen, 0.40. oude duiven 0.50 jonge duiven, 1.30 't. koppel, boter 4.00 tot 0.00. eieren de 25, 3,50 tot 0,00 Assche, 17 octob. Tarwe 21,00 a 00,00: rogge 17,00 a 18.00 haver J9,00 a 19,50aardap pelen 9,00 a 0,00 boter 3,24 a 3,30 eieren 3,73 a 4,00 kiekens 3,00 a 3,75 konijnen 1,75 a 2,25: hesp 1,85; viggens 22 a 30; hop 200 a 225, Kongo uitkeerbaar, Kongo (Loten) Annuiteiten 3 Gemeentekrediet8 1868 3 Buurtspoorw Jan .-Juli3 Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderleclit 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Mecbelen 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gil lis 1904 3 St:JOos-tcn-noode 18813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 18933 88.15 88.25 101)'.— S2.50 88.— 82Y5 88.10 10).50 85.45 85.50 100.50 101.75 85.55 85.80 92. 80.50 SL— 95.— 80.50 73.25 80^75 12S' 128.25 71:25 72. 85. 09 Y0 85 69.75 :o'.m 51.25 so!— van M. Camiel Praet, opticien-specialiste Aalst, Lange Zoutstraat, 6 24 october, 15 ure: Barometer 756° Thermometer 13°7 Wind: zuid-west Vooruitz. regenachtig Occasion A vendre belle voiture automobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon éiat. S 'adresser X. Y. Z. Bureau du Journal. 50 Breisters voor binnen of buiten huis, ter fabriek Bosteels-Desmeth, Aalst. 422 Te venknijgen ten biipeele van De ttoiksstem stem pels én caoutchouc enandere Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING vau een GOED PAARD Rijtuigen, Planten en Meubels ie AALST, Keizerlijke Plaats, 19 De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal op DON DERDAG 26 OCTOBER 1911, om 1 ure namid dag, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 19, in het open baar verkoopen Een goed paard, schoone rijtuigen, kamion, harnassuur en zadelgerief, versierplanten, liof- banken, eri tafels en allerlei huismeubels. De voorwerpen zullen zichtbaar zijn den 24 en 25 October 1911van 9 tot 12 ure voormiddag en van 2 tot 5 ure namiddag. De verknoping zal geschieden op de gewone voorwaarden en met gereedo betaling.

De Volksstem | 1911 | | pagina 3