Nr Officieels kwoteering De Kempenaar Splegelfabriek A. L. MEYVAERT StadLsnieuws, Het bloedig gevecht De gruwelijke Misdaad van Boom Onderzoek en getuigenverhoor De feesten ter eere van den - honderdjarige, te Erootenliergiie. Belangrijk Bericht Rechterlijke Kronijk VERMAKELIJKHEDEN. SPORTNIEUWS Sc ho one huizen FEESTWIJZER Weerkundige waarnemingen Tli. Stevens, SifttGiflis-Waas. Nog de moord. fee over ©enigen tijd twist ge had met eenen l.ttwoner uit de Statiestraat, ©n deze had tegen De Jaegher gezegd 'k zal u nog uit uw huis halen. Als er nu .Zaterdag nacht geklopt werd, légde de vrouw van De Jaegher aan haren man dat hij niet zou opendoen, want dat het waarschijnlijk bedoelde persoon was. Hij ging beneden, vroeg wie daar was en er 'werd niet geantwoord. Denkende dat het dieven waren, ging hij in zijnen stal zien. Kiots bemerkende ging hij weder slapen. Eenige ©ogenblikken nadien werd er we derom geklopt. Na nieuwe waarschuwing van de vrouw stond hij op en zag een per soon die voor de glazen buitendeur stond. Hij vroeg Wie is daar Niemand antwoord de. Hoe het komt dat De Jaegher dan gescho ten heeft, is niet gekend. Hij zegt dat het wapen zonder zijn welen afgeschoten is. Toen Verbaeghen viel, riep hij Och, De Jaegher Do Jaegher ligt ziek te bed. Hij moet te Sint-Gillis geenen dienst meer doen en zal verzet worden. Verbaeghen is gisteren morgend hegraven om 8 ure. Er was veel volk op de begrafenis. De douaniers waren zeer talrijk. Veloutine voor bloezen, Van den Bergh: Jouret, Aalst. Sint Niklaas. Dieven. Verleden nacht hebben dieven bij verscheidene bur: gers het waschgoed gestolen. Ook bij eon beenhouwer uit de Hazewindstraat braken diëven in, doch daar heeft de wachthond een hunner in de beenen geheten, want men heeft het bloedspoor der dieven nog al ver kunnen volgen. Klein Sinaai. Gouden jubelfeest. Dinsdag vierden de echtgenöoten Constant Van de Putto-De Brouwer hun gouden brui loft.'s Morgends werd er in do parochiale kerk een© plechtige dankmis opgedragen. O in 10 ure werden do jubilarissen met hunne familie opliet gemeentehuis ontvan gen, waar zij door den heer burgemeester eene milde gift ter hand werden gesteld. Geheel den dag was het feest in het dorp. Lokeren. Brand. Dinsdag nacht ont stond brand in do brouwerij van M. DëPal- mfenaere. Hel vuur brak uit in de drogerij, waar verscheidene duizende kilos eikels lagen, toebehoorende aan den lieer Van Osselaere. De pompiers waren spoedig ter plaats, en daar men Het gobótiw langs alle kanten af sluiten kon, doofde het vuur spoedig uit. De schade is door verzekering gedekt. Audenaarde. Err/ spoorwegongeluk. Woensdag morgend werd een manoeuver- man, Richard Dekens, 32 jaar oud, in de stalio van Audenaarde, waar hij aan het manoeuvreeren van een koopwaren trein hielp, tusschen de buffels van twee wagons gevat. De man bekwam erge inwendige kneuzingen en werd den arm gebroken. Het slachtoffer werd naar bet gasthuis overgebracht', 'waar hij dooi- Dr Douïreligne. verzorgd wérd. de gezondste Elixir. Leuven. Zelfmoord. Een bediende van liet ministerie van Juslicie to Brussel, zekere E. D. gaf sinds eenigen tijd leekens van zinsverbijstering en meende dat men hem vervolgde. Gisteren verliet hij schielijk zijne woning, alhoewel hij gewoonlijk door zijne huisge- nooten bewaakt werd. Hij liep recht naar de Dijle en sprong er in. 'Men kon den ongelukkige niet redden en hij bezweek kort nadien. Antwerpen. Verdwenen. Een En- gélseli machinist, Lawrence Farrell. van Dublin, die dienst deed aan boord van den sloomev Ci/y of Malaga, is sinds Maandag nacht spoorloos verdwenen. Men is ook zeer ongerust over het lot van vrouw Joanna X...., 2(> jaar oud, schipperin, dié met haar binnenschip Disponiblein het Handelsdok gemeerd lag, en sinds Zondag avond niet meer gezien werd. Men denkt dat de vrouw in het water viel en verdronk. Duilscher aangehouden. In een logement.huis der Lombardenvest, is een Duilscher, zekere Karl Koelmann aange houden, die daar onder een valschen naam verbleef. Men denkt dat de kerel een Duitsche vluchteling,is,die wegens misdrijven Duitsch- land verlaten heeft. Werkongeluk. De dokwerker Jan Jösé, 31 jaar oud, wonende te Borgerhout, is tijdens zijn werk erg aan de beenen ge kwetst door den val van eenen haal koopwa ren. Hij is naar het gasthuis overgebracht. - Laffe aanrandingEen matroos August Fismer, op logement in het Zeemans huis, werd verleden nacht aangerand door verscheidene kerels, die na hem erg mishan deld to hebben, hem twee bankbriefjes van 20 frank ontstolen. Het slachtoffer kreeg ook nog een mes steek in den linkerarm. Eene klacht is neer- De diefstallen. Verleden nacht wer den ten nadeele der firma X..., aan de dok ken, twee kisten, inhoudende lepels, vorken, messen, strijkijzers, enz. gestolen. Ten nadeele der Luiknatie werden 100 doosjes sardienen gestolen. Aan boord van den stoomer Bar Row- more werd len nadeele van den machinist Raett eene som van 12 pond sterling ge stolen. In een huis der Stérlingerstraat, wer den ten nadeele van den aannemer Jeunés, twee marmeren schouwen gestolen. - De adjunckt Van der Beken, heeft in een huis der Handelslei, drie zakken graan ontdekt, die ten nadeele van M- Oostvogels, Gassiersstraat, van eenen wagen Vfui den- staatsspoorweg gestolen waren. Aan boord van het .stoomschip EUon Hall heeft men den koffer van deft stoker. J. Delmans opengebroken en daaruit 335 fr. gestolen. Een winkel uitgebrand. In den sol- denwinkel n1'9, der Van Kerckhovenstraat bewoond door David Jacobsohn, ontstond Maandag avond, rond 10 ure, brand. Ganseh de inhoud is de prooi der vlammen geworden. De schade die op ruim 5,000 fr. geschal, wordt, is door verzekering gedekt. Het vuur is veroorzaakt door hot omwerpen eener pe- troollamp. Ongelukken. Het 19-jarig meisje Maria Moulens, wonende Vlaamschekaai, dat in de Beggijnenvest gevallen was, is in het Elisabetbgasthuis opgenomen. De genaamde Jozef Rykaert. 37 jagr oud. wonende De Marbaixstraat, is met zijn molorwiel over de grillie gebotst van hel hofje op de Zuiderlei. Rykaert werd een- arm gebroken en bekwam wonden op het lichaam. AanhoudingEen metsersgast, die verdacht is van aanslag op de eerbaarheid van een kindje van min dan 10 jaar oud, is ter beschikking van den procureur des Ro llings opgesloten. SpiegelsKaders Vitraux Baguetten Werf 3, Aalst.Stoomfabriek in Gent Bergen. De slachtoffers tier mijn. Gisteren morgend werd de 17 jarige mijn werker Alfons Lebrun in den put Longlerne- Ferrand, door een wagontjo omvergewor pen. De ongelukkige werd liet hoofd ver pletterd en bleef op den slag dood. La Louvière. Doodelijh ongeluk. Een 8 jarig knaapje, de kleine Felicien Ver- donck, die de Iloudengstraat wilde overloo- pen, toen een tram rij tuig kwam aangereden, werd door den tram omgeworpen en mede- ■gesleopt. Toen men het slachtoffer van onder den tram kon balen, had liet reeds opgehou den te leven. iI ji* Rlazaretbstraat. Hoe de feiten zouden gebeurd zijn. Uit het onderzoek, door de policie inge steld, is thans gebleken, dat de feiten niet geheel zouden gebeurd zijn zooals Boel bet heeft gezegd. Er was in de herberg van De Waele twist en de schoonbroeder van De Waele, ziende dat de zaken op een gevecht gingen uit draaien was de policie gaan verwittigen. Kort nadien was Boel buiten gegaan. Hij had een schoenmakersmes op zak en nam Jiet in de hand. Eenige eogenblikk,en later kwam ook De Beul buiten, om aan eene natuurlijke be hoefte te voldoen. Hij werd door Boel aangevallen, die hem een geweldigen messteek toebracht. De Beul sukkelde wederom binnen en Z9lle zich op een on stoel, vragende dat men een doktor zou gaan halen,'dat Hij erg gestoken was. Alsdan sprongen de andere verbruikers- huiten en zagen Boel wegvluchten.Zij liepen cr achter en Boel viel over den dorpel der Theresianenkerk Alsdan haalden de achtervolgers hem in en 't zou slechts dan zijn, dat Boel zoo erg mishandeld en gekwetst werd. De policie was gelukkig-lijk voor Boel spoedig ter plaats anders ware deze wel licht doodgeslagen geworden. Ilij werd in het stadsgevang opgesloten, terwijl het slachtoffer, na verzorging door doktoors Schelfhout en Iiertecant, naar het gasthuis overgebracht werd. Het parket ter plaats Het parket was gezien den bedenkelijken. toestand van liet slachtoffer reeds Dinsdag morgen d verwittigd geworden. Er was echter belet, en het parket ant woordde dat men sléchts Woensdag het on derzoek kon komen doen. Daar de toestand van De Beul 's namid dags zooveel verslechtte, werd het parket' opnieuw verwittigd. Het kwam dan Dinsdag avond nog ter plaats, in gezelschap van een wetsdoktor, M. Scruel. Boel werd ook naar het gasthuis gebracht, om er met het slachtoffer g-ekon- fronteerd te worden. De dader loochende alle plichtigheid.doch liet slachtoffer hield slaan dat het wel Boel was, die hem den messteek had toegebracht. Gezien den gevaarlijken toestand van het slachtoffer, moest de konfrontatie natuurlijk, zoo kort mogelijk getrokken worden. Een aanhoudingsmandaat werd tegen Boel afgeleverd en deze werd gevankelijk naar Dendermonde overgebracht. Het onderzoek. Woensdag werden verscheidene getuigen door de policie onderhoord. Verscheidene getuigen verklaarden, dat zij wel een schoenmakersmes in de handen van Boel gezien hebben. Dat mes is niet meer teruggevonden. Er wordt verondersteldt, dat een gezel van Boel het wapen moet opgeraapt en het doen ver dwijnen hebben. De toestand van het slachtoffer Woensdag was do toestand van De Beul wat verbeterd, doch liet slachtoffer verkeert nog steeds in gevaar, en de goneesheerem hebben weinig hoop hem te zullen kunnen redden. liet onderzoek dezer gruwelijke moord gepleegd door de echtgenooten De Neubourg op den diamanthandelaar Rosenblum, wordt nog steeds voortgezet. Verscheidene getuigen deden nog belang rijke verklaringen. De getuige Van Kerckhoven, in de buurt wonend, waar de misdaad plaats had, hoorde de vrouw schreeuwen en dacht dat De Neu bourg haar mishandelde, Onder de voordeur vloeide bloed weg. De policie werd verwit tigd. De Neubourg opende de deur. Zijn broeder mocht binnenkomen, doch de getuige niet. De hals van De Neubourg was bebloed. Een smid moest de deur openbreken. Van Kerckhoven ging- nu ook binnen. Vrouw De Neubourgviel bewusteloos in zijne M-men. Een andere buurvrouw getuigt nagenoeg in denzelfden zin. .Zij.,zag Rosenblum over liet Wipplein komen. Vrouw De Neubourg zegde baar Zie, boe zijne zakken afhangen van de diamanten en van het geld Vrouw Do Neubourg haalde eene weeg schaal om het, diamant te wegen. Zij was gejaagd en bleek. De betichte vrouw barstte tijdens de on dervraging in tranen Iqs en werd naar bare cel vervoerd. Een derde getuige is een herbergier, waar De Neubourg- woonde, vooraleer liet huis op het Wipplein te betrekken. Rosenblum kwam altijd in zijne berber Een werkgezel van Do Neubourg ver klaarde, dat deze laatste het werkbuis ver liet als hij Rosenblum zag aankomen. Daags voor den moord zegde hem De Neubourg Wilt ge voor mij verken Morgen zal ik werk Robben voor vèrschei- B dene weken Men denkt dat de zaak in December voor het assisenhof zal opgeroepen worden. Dezen Woensdag hebft geheel de gemeente, g-ansch bevlagd voor de omstandigheid, met [geestdrift den honderdsten verjaardag ge vierd van Vincent De 'Decker, geboren den 25 October 1811. De gelukkige jubilaris is nog eeri kloeke ouderling hij gaat nég gemakkelijk, eet met smaak en goeden'eetlust en is nog im mers in het bezit van al zijne verstandsver mogens. Een lange stoet werd gevormd, bestaande uit al de plaatselijke maatschappijen en broe derschappen, gevolgd van al do overheden en voorafgegaan - van de- Koninklijke Kar -jnonie van Sottegem. Een© dankmis werd-,om half tien opgedra gen de kerk was proppen vol. Ten gemeentehuize (werd de jubilaris ge- ïukgewenscht door den lieer burgemeester, in naam van don gemeenteraad. Talrijke geschenken werden heip ter hand gesteld. Do oude man zag er zeer te vreden uit. In den namiddag hadden allerlei feesten plaats. De voorloopige kiezerslijsten van al de gemeenten van ons arrondissement voor de wetgevende kiezingen van 1912, zijn opge maakt eh liggen ter inzage van de katholieke kiezers, op liet bureel'der Katholieke Wer ken. 24, Groote Markt., to Aalst. Gezien de belangrijkheid der aanslaande «kiezingen, hebben de katholieken den plicht te komen nazien of ze wel ingeschreven zijn met bet getal stemmen waarop zij recht heb ben, en de tegenstrevers aanwijzen, die er sten onrechte op ingeschreven slaan. De reklamen moeten ten laatste den 31 Oc tober ingediend worden. Wij kunnen onze katholieke vrienden niet genoeg aanwakke ren, naar het bureel te komen, ten einde hunne rechten te doen gelden. Het bureel is open, dén Donderdag, Vrij- :dag- en Zaterdag van 10' tot 12 ure 's mor gends. - Boetstraffelijke rechtbank van Dendermonde. MELKVER V A LS O HERS. Verscheidene landbouwers van St-Niko- iaas,-en omstreken die lè weinig melk bij hun water gedaan hadden, wérden voor de recht bank gedaagd en veroordeeld lot geldboeten van 50 tot 100 fr. boetj' 1 DE DIEFTE MET GEWELDDADEN TE LEDE Gisteren meldden wij bij vergissing, dat het Blanckaert was, die veroordeeld was wegens de diefte ten zifnént gepleegd. Onze lezers zullen, hopen wij, begrepen hebben, dat het Jan Dhaeze moest zijn, die de drie jaar gevang kreeg. Brussel. Zaterdag gaat de Cirque Royaleopen, voorts vertooningen alle Zon-Donder-en Feestdagen. Kinderen en militairen aan verminderden prijs. Australische cir/t Zaterdag 28 October opening van deze cirk ,op do Jamarplaals. Het is een prachtige troep van 130 arlisten, 30 zotten, enz. Het zal een bijval zijn zonder weerga. 1SL St SCt IS 13 i Groote beslissing met den dikken bal, bij M. Van Nuffel, slachter en herbergier aan de kerk te Herdersem, op Zondag 29 October 1911, om 2 uro stipt, tusschen de partijen van De Neef, AalstGysegem en Van den Spiegel, Aalst. Waarschijnlijk zal Henri Moens ook medespelen. Op Zondag 29 October, beslissing tusschen de partijen van Jan De Nil, (Erembodegem), en Karei Van den Spiegel, (Aalst), op het plein van Emiel De Moor, te Aalst-Mijlbeek, 98, Langestraat, om 2 ure stipt. MARKTPRIJZEN Aalst. 25 October. Hopmarkt, zeer vast, prijzen onveranderd, i'r. 200 en 205. Sotiegeen 24 oec. Tarwe 20,50. masteluin 00,01). rogge 16,50. haver 20.50. boonen 00,00 aardappelen, 9, konijnen 3,00 a kiekens 2 a 4; boter 3,30, eieren 3,60. viggens 25 a 35. Ninovef 24 oct. Tarwe 20 a 21; rogge 16 al7; liaver 2.0 a 21 gerst 00 a 00 koolzaad 00 a 00 boonen 00; aardappels S,G0 a '9,00 boter 3,40 a 3,60 eieren 3,50 a 3,70 viggens 65 a 75. OPENBARE VERKOOPING van EN ZAAILANDEN te Erpe, Nieuwerkerken, Haaltert, Aygem en Meire, De Notaris LIMPENS te Aalst, zal namens- wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op1 Jloogenknuter, gekadastreerd sectie C nummer '901 met eene grootte van 14 aren 50 centiaren, palende oost den heer Adolf Van Wilder, zuid de straat, west den heer Aliens De Ryck en noord den heer Reini Baten. Gebruikt, zonder termijn door MM. Prosper Van den Eeckhout, Livien Redant en Alois Keymeulen, te Meire. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op Boschveld, Groenweg, gekadastreerd sectie C, nummer 98-1, met eene groot-te van 23 aren S0 centiaren, palende oost den heer Remi Baten, zuid Mad. Wed. Stalpaert, west de Groenewegen noord den heer Constant Van Landuyt. Ge bruikt zonder termijn door Mad. Wed. Ho eb eclc en den lieer Livien Redandt, te Meire. Gemeente Nieuwerkerken. Derde koop.- Eene partij Land,'gelegen op 't Beukenveld, doorsnede door den ijzerenweg Brussel-Gent, gekadastreerd sectie C, nummers 1055a en 1055b, groot 17 aren 90 centiaren, pa- dende oost de straat, zuid den heer Ernest Baten west de Meirestraat en noord Mad. Wed. Roe- landt. Gebruikt zonder termijn door den heer ■Charles Van Vaerenberg: Gemeente Haaltert. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op Grootkauter, Potaarde, gekadastreerd sectie C hummer 254, met eene groottevan 31 aren 60 centiaren, palende oost de straat, zuid het baan tje, west de kinderen De Graeve en noord den heer Jozef Vyverman als gebruiker. Gebruikt, zonder termijn door den heer Dóminïcus Maes schalck, te Meire. 1 Gemeente Aygem, Vijfde koop. Een perceel Land, op den Va- rink,'gekadastreerd sectie A, nummer'1531bis. met eene grootte van 26 aren 30 centiaren, palen de oost het baantje en daarover den lieer Alfons Maesschalck, zuid den heer Charles Wyns als ge bruiker, west den heer Frans Schouppe en noord Mud. Wed. Jozef' D'Hoye. Gebruikt zonder termijn door den heer Albien Slagmulder, te Meire. Gemeente Meire. Zesde koop.Een perceel Land, gelegen aan de Ottergembaan, gekadastreerd sectie A, num mer 97 met eene grootte van 25 aren", palende oost den heer Willems, zuid. Mad. Wed. De Troyer-Ottoy, est de baan en noord den heer Wynant en Mad. Wed. Dc Swaef. Gebruikt zonder termijn'door de hoeren Cam. De Vuyst, J. B. Van Hoorebeke en Mad. Wed. De Saedeleer- De Boeck. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen Nesteveld, gekadastreerd sectie A, nummer 174, groot 10 aren 40 centiaren, palende oost den heer Frans Van den Steen, zuid en noord het baantje en west den heer Baron de Bethune. Gebruikt zonder termijn door den heer Philemon D'IIerde. Achtste koop. Een perceel Land, op den Iloogkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 792, met eene grootte van 19 aren, palende oost Mad. Wed. J.-B. De Saedeleer-Van Cauter, zuid Jufvr. Delphine DeNys, west de baan en noord den heer Dcsiré De Nys en Mad. Wed. Edw. Lie- vens. Gebruikt zonder termijn door de lieeren Louis De Saedeleer en Jozef Mertens. Negende koop. Een perceel Land, op bet Kerkvëld, gekadastreerd sectie B, nummer 749b, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palen de oost liet baantje, noord en zuid Jufvrouw Ma- bilde en west de baan. Gebruikt zonder termijn door M. Camiel Slagmulder. Tiende koop. Een perceel Land. op den Kleine Kruiskauter, gekadastreerd sectie C.num- mer.041, met eene grootte van 8a' en -lOcentiaren, palende oost den heer Desiré Maesschalck-Van Sande, zuid MM. Philemon en Alfons Coppin, -west den heer Jozef De Groot-De Saedeleer en kinderen en noord den heer Camiel Coppin. Gebruikt door M. Victorien Maesschalck. Boom- prijs 100 fr. Elfde koop. Een perceel Land, op Oosten- veld, Botereek, gekadastreerd sectie C, nummer 769, met eene grootte van 25 aren 40 centiaren, palende oost M. Camiel Coppin, zuid M. Alfons Maesschalck, west de baan en noord M. Frans Van Liedekerke en kinderen. Gebruikt zonder termijn door M. Victorien Maesschalck. Twaalfde koop. Een Huis met grond, ge staan en gelegen aan de Vijverstraat, gekada streerd sectie B, nummer 711a cn 712a, met eene grootte vèé 7 aren "38 centiaren, palende oost koop 13, zuid en west Mad. Wed. en kinderen Lievers en noord de straat. Onbewoond. Dertiende koop. Een Huis met grond, ge staan en gelegen aan de Vijverstraat, gekadas treerd sectie B, nummers 713b en 714b, met eene grootte van 10 aren 60 centiaren, palende oost en zuid Mad. Wed. Lievens en kinderen, west koop 12, en noord de straat. Gebruikt door M. Ma- german, koster, Boomprijs 200 fr. ZITDAGEN Instel, Maandag 20 November 1911, ter herberg gehouden door M. Arthur Van den Eeckhout, te Meire, Dorp. Verblijf, Maandag 4 December 1911. ter her berg gehouden door M. Frans Van den Eeckhout, te Meire, Dorp. Telkens.om 2 urcynmiddag. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van voornoemden Notaris LIMPENS, alwaar er gestatig gold te bekomen is aan klei nen intrest, YOor de Stad en het Arrondissement Aalst. AALST. 5 November. Opvoering van «ITenryMas- terton», en «Eene lastige Spelling» door den Oud-leerlingenbond der Broeders, in de Stadsfeestzaal. 5 November 1911. Luisterrijk tooneei- feest door de tooneelafdeeling- der Chr. Vakvereenigingen Kunst en Arbeid. Opv. van Een Verlosser drama in 3 bedrijven en Voor 'nen Kanarievogel, kluchtspel. 12 November 1911. Luisterrijk Avondfeest, worden opgevoerd: Een Held drama in 5 bedr.Onze lastige Spelling blijspel in een bedrijf, door de tooneelafdeeling- van den Oud-leerlingenbond van Sint Mar- tensgeslicht. IIOFSTADE 29 Oct. en Opvoering van het evangelie- 5 November, spel Jesus in Samaria 150 uitvoerders. N. B. De katholieke Maatschappijen van dc Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede ie dee len. van M. Camiel Prael, opticien-specialiste Aalst. Lange Zoutstraat, 25 October, 15 ure: Barometer 747"8 Thermometer 11°7 Wind: west Vooruitz.regen en wind WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon 6.8A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons on nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 24 OCT. BEURS VAN BRUSSEL. Leen van Staat, Prauïn., Steden. Belgische leening 1* r Z 3* r Kongo uitkeerbaar. Kongo (Loten) Annuïteiten Gemeentekrediet. 1868 3 3 3 2,5 4 *3 3 3 3 Buurtspoorw Jan .-Juli. Obl. Mei-Nov. 3 (loten) 2,5 Anderlecht 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene 18803 19083,5 Laken 19023 Luik 18603 1897 2 1905 2 Meoftt'len 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-tcn-noodcl8813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3,5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 18933 88.15 88.— ÏOO!— 82.75 SS.25 86.25 101.50 S5. 85.70 101.25 92.50 80.— .90.- 80.25 72.50 86. 128.— 71.75 85.50 69.75 S3.— 5o! 100.50 Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING GOED PAARD Rijtuigen, Planten en Meubels te AALST, Keizerlijke Plaats, 19 De Notaris LIMPENS, té Aalst, zal op DON DERDAG 26 OCTOBER 1911, om 1 ure namid dag, te Aalst, Keizerlijke Plaats, 19, in het open baar verkoopen Een goed paard, sclioone rijtuigen, kamion, liarnassuur en zadelgerief, versierplanten, hof- banken, en tafels en allerlei huismeubels. De voorwerpen zullen zichtbaar zijn den 24 en 25 October 19J1, van 9 tot 12 ure voormiddag en van 2 tot 5 ure namiddag. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden en met gereede betaling. Te verkrijgen ten bnreele wan - De Volksstem stem pels in caoutchouc en andere Occasion A vendre belle voiture automobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. S 'adresserX. Y. Z. Bureau du Journal. BfSeax vr8tstgrt 50 Breisters voor binnen of buiten huis, ter fabriek Bosteels-Desmeth, Aalst. 422

De Volksstem | 1911 | | pagina 3