X Be ineoriferij van Saiivonière Het farna der Nazarethstraat Keuring van Dekhengsten GIMsels ïmlm'm Weerkundige waarnemingen Os laffe moordaanslag van Gouillet. IS VERSCHENEN ei saii exa/vsrs S^BIEEHVEKSEZIEieEH BALLOTEERING Medeburgers Kiezers STEMT ZONDAG ONDER voor M. Louis IEERT, zooa. In hei Belgisch leger. Omschrijving Geeraardsjjergen SPO RTNI EUWS VERMAKELIJKHEDEN. Belangrijk Bericht Opvoering van Jesus in Samaria TJa. Steveiiis, FEESTWIJZER Ïalst. ALLERBESTE ZAAILAHBEH Men -vraagt ERIGHT De jongeling, oud 27 jaren, wordt beticht Tan eene zedenzaak, welke in de gemeente Galeken zon bedreven aijn. De zaak is in Onderzoek. Ruiten uitgeworpen. Gisteren naclit werd er met overgroot geweld eon grooten steen door de ruiten van het huis van zekeren Auguslin Verdonek aan de Wetterslraat alhier geworpen. De dader nam na zijn schelmstuk de vlucht over eene naburige partij loof want de voet sporen zijn nog te zien. Gelukkig-lijk is er anders niets dan wat stoffelijke schade doch de steen kam terecht onder het bed van land bouwer Verdonek. De policie doet een onderzoek nopens deze deugnieterij. Baldadigheden. Men verzoekt ons te melden, dat de feiten ten laste van L. De Ryck, welke wij in ons nummer van Dins dag mededeelden, wat overdreven zijn, en alles zich bepaalt bij eenige uilzinnigheden, ten gevolge van den drank. 't Is te hopen dat de les vruchten zal dra gen. Een oogenblik aandacht als 't u belieft. Waarde lezers. Laat ons eenige wen ken slaan in de natuurwetenschap. Laat ons samen doorgronden wat er vereischt wordt om eene stevige en bestendige gezondheid te behouden. Tot de normale oefening der lichaamswerk zaamheden wordt er vereischt dat dagelijks spijzende sloffen in het organisme aange bracht worden om de doorstane verliezen te dekken én ook om dén g-röei én den bloei van het lichaam te bewerken. Onze voedsels be vatten slikstofhoudende materialen, carbon- bydralen, veile sloffen, zouten, enz., welke eene gezonde maag veranderen in eene zeer ingewikkelde, krachtherstellende levende slof. Ongelukkiglijk, is er heden eene ziekelijke gesteltenis onder de menschen zeer gemeen. De spijsvertering geschiedt slecht, do voeding van hel lichaam lijdt ongeschikt om de ver liezen bijtijds in te vullen, wordt liet orga nisme zwak, krachteloosheid, gcestestraag- lieid, algemeene verzwakking ontslaan. Gebrek aan eetlust, moedeloosheid, groote moeite bij den minsten arbeid, verveling, onuitsprekelijk gevoelen van hinder en onge mak, zulke zijn de gewone verschijnselen der hedcndaagsciie kwaal. Men werkt te veel op onze dagen, men brandt het leven, men spant den geest, men dwingt de spieren tot overmatigen arbeid anderzijds heeft men noch lijd noch middelen om degelijk zijne krachten te herstellen. Men is als een stoomtuig dat op zijne passing niet kan geraken of liever dat een arbeid moet leveren hoven zijne mckanische krachten. Gelukkig men is er toe geraakt in het scheikundig laboratorium de synthesis, het, is te zeggen, het kunstmatig bereiden dezer levende stoken te verwezenlijken. En, op het eerste plan, de THEOBROMA is daarin volkomen gelukt. In een kleine vorm, met een aangename smaak vat hij tc zamen het princiep. de krachten van'de bij zonderste lot heden gekende kraehtherstel lers der nal-ütir. Donderde getuigschriften bewijzen dit. De hoofddepot te Gent van die uitmuntend goneesmiddel is in de apotheek DE MOOR, Burgstraat, 30, 3 fr. de 11 escb. Te Aalst, hij al de heeren apothekers. Het parket van Charleroi is alhier afge stapt om een onderzode te doen over den vreeselijken moord gepleegd op do grens scheiding van Charleroi en Gouillet. Vier kerels die den ongelukkige Duitscher Carl Casser, voerman van hel schip Sint Jozef op onmenschelijke wijze hebben vermoord, zijn op de verklaringen van Rich, iamhrechl die de misdaad aan eene herber gierster had verteld, aangehouden en naar Charleroi overgebracht. Het rijn Cyriel Goppens, René I)e Scheu- ter, Piet. Audenaerde en Rich. Lambrecht, die het slachtoffer, na hem erg gestampt en geslagen te hebben, nog eenen vreeselijken messteek hebben toegebracht. Lambrecht, Audenaerde en Descheuter beschuldigen Coppens den ongelukkigen Gasser vermoord te hebben, doch Goppens loochent alles. Descheuter heeft verklaard, dat Aude naerde liet slachtoffer ook geslagen heeft. Goppens heeft eclitcr bekend, dat hij en Audenaerde liet mes gestolen hebben in de herberg Leyers. De vier kerels loochenen geld van Casser gestolen te hebben, zoodat men hier dus tegenover eene laffe gruweldaad staat, enkel gepleegd, uit moordlust. (£S£3£A) Gisteren Woensdag werd deze zaak onze lezers zullen zich wellicht de vreeselijke moorderij herinneren, waar de familie Evrard, bestaande uit vier personen, in kla- ron dag door bandieten vermoord werd voor hel assisenhof van Amiens opgeroepen. De vermoedelijke daders zijn vier Fran- sche apachen, de genaamden Julien, Gar nier, Jean en Kerboriou. Allen hadden vroeger bekentenissen afge legd of elkander beschuldigd, doch thans -loochenen zij eensgezind en zoeken alles uit om te trachten hunne onschuld of hun alibi te bewijzen. In deze zaak zijn 80 getuigen gedagvaard, waaronder een zestigtal Belgen leden van het parket, policiedienaars, gendarmen, in woners van Sauvenière, koffiehuisbedienden, kennissen van de betichten, enz., enz. Het assisenhof is voorgezeten door M. Massiot du Biest. De beschuldiging wordt slaande gehouden door M. Guilinard en de verdedigers der bandieten zijn MMrs La gase en Levy, van Parijs, en Dubos en Jour dain, van Amiens. De groote zaal vair het assisenhof was proppensvol nieuwsgierigen, want (Té uit moording- der familie Evrard heeft eene groote opschudding verwekt, zoowel in het noorden van Frankrijk als in België. Julien werd de eerste ondervraagd. Hij loochent den dag-der misdaad te Spa te zijn geweest en brengt een alibi voor van den na middag van den 27 December 1009. Vervolgens wordt Garnier onderhoord. Hij ook loochent aan de misdaad te hebben deelgenomen. Hij ook brengt een alibi voor dat aannemelijk schijnt te zijn. Jean, de acrobaat, zegt dat bij de beschul digden kent. Hij was op 27 December in de statie. Het is onmogelijk dat hij de misdaad begaan heeft, daar de trein te Spa toekwam om 4 ure 40 en dat de misdaad voor vijf ure werd gepleegd. De plaats der misdaad is drie kilometers van de statie verwijderd. Door dit feit is zijne onschuld bewezen meent hij. Kerboriou weet niets van de misdaad. Hij bevestigt in zijne kamer geslapen te hebben. Ilij verbleef te Brussel tot 31 December. Vervolgens vertrok hij naar Parijs. De Almanak der VOLKSSTEM, hoogst nuttig kluchtig en aangenaam. In geen enkel huis van het arrondissement zou hij mogen ontbreken. Vraagt hem aan onze verkoopers. PRIJS 80 CENTIEMEN. ©p Zondag 2$ ©eS. S9SI» MEERT Kosteloos Vakonderwijs. Tijdelijke Moeslécltschool van Aalst. Op 1 Novem ber aanstaande (Allerheiligen) heeft de ope ning plaats van de tuinbouwleergangen, in do zaal van den Landbouwersbond, Keizer lijke Plaats. De les begint om 91/2 ure slipt. Het programma der lessen zal aan de aan wezigen uitgedeeld -worden. Zeggen dat onze school jaarlijks hoveniers, echte vakmannen vormt, die op de hoogte zijn van hunnen stiel, weze voldoende om landbouwers en hoveniers aan te zetten onze lessen regelmatig te komen volgen. De Beul, liet slachtoffer van het bloedig drama dor Nazarethslraat, bracht den nacht van Woensdag lot Donderdag goed door. Do gekwetste bleef kalm en Donderdag morgendwas zijn toestand nog wat verbeterd. Indien zich geene verwikkelingen voor doen, zouden de geneesheeren nog hoop kun nen hebben het slachtoffer te redden. Donderdag namiddag lieten wij nog eens naar zijn toestand vernemen, en men meldde ons, dat de verbetering stand hield en dat alle hoop niet verloren was. Openbare leergang van Fruitboomteelt, door den Heer Jan De Clercq, gediplo meerde teeltkundige te Aalst. Jaar 1911-12. De lessen zullen gegeven worden in -len Stads- lióf én in de Militiezaal ten Stadhuize, ten 8 3/4 ure 's voormiddags 1911. 29 October lc les. Algemeene be schouwingen. Kweek der fruitboonien met het oog op de volksvoeding en den nationalen rijk- dom. Volgons een Brusselse!) blad zou de minis ter van Oorlog besloten hebben tot onbe paald verlof voor de vrijwilligers van het kontingent, de vrijwilligers met premie en de plaatsvervangers der klas van 1909, op de volgende dagen 30 October 1911, de soldaten der genie 30 December 1911, de soldaten der ruiterij en der bereden schutterij 5 Januari 1912, de soldaten der schutterij en van den trein. De milicianen der klab van 1908, behoo- rendo tot de ruiterij on de bereden schutterij, die thans in verlof waren voor beperking van effectief, zullen in onbepaald verlof geacht worden van 30 October, in plaats van 30 De cember. De klas van 1908 geniet aldus een jaar vermindering van dienst, die van 1909 onge veer twee jaren. Ingeschreven© hengsten 37, waaronder 12 veulens. 21 hengsten werden-Sgóedgekeurd, 1 afge keurd. De volgende premiën werden toegekend Voor dekhengsten vaw 3 jaar. 1° pr, 400 fr. met zilv. med., aan M. J. Van Tem- sche, Velsike-Ruddershove, voor «Brennus» vos 2e pr., 300 fr. met br. med., aan M. R. Malthys, Nederboelaré,:Noor Astrakan vos. Voor dekhengsten van; 4 jaar en meer. 1'- pr., 550 fr. met zilv. med., aan M. R. Malthys, Nederboelare,' voor Carlos bruin, 4 jaar 2® pr., 400fr. met br. med., aan M. J. De Brauwer/ Hemelveerdegom, voor «- Tambour vos, 5 jaar. Bijgev. pr. van 200 fr. melbr. med., aan M. E. Vrn der Schueren, Onkerzele, voor Louis d'Or bruin, 7 jaar. Bewaringspremiën van 700 of 800 fr. a) pr. van 800 fr., aan.M. J. Van der Schue ren, Parike. voor «Dellgv, bruin, 5 jaar. Bewaringspremiën van 500 fr. a) aan M. J. Van Temschè, Vélsike-Ruddersbove, voor «Joubert», grijs, 11 jaar b) aan M. E. Van der Schueren. Onkerzele, voor "Lion';, bruin, 6 jaar. Bewaringspremiën van GOÓO fr. (annuïteit 1200 fr. a) 1200 fr. aan M. J. Van Tlienl- sclie, Velsike-Ruddersliovo, voor Carlos II, vos, 6 jaar, 2r,e annuïteit b) 1200 fr. aan M. J. De Brauwer, Mcmelveerdegem, voor Jean d'Hemelveerdeghem, zwart bruin, 7 jaar, 3<ic annuïteit. Bewaringspremiën vah 600 tot 800 fr. a) 700 fr. aan M. J. Van der Schueren, Pa rike, voor Porthos II, blauw-grijs, 13 jaar. Voor hengsten-veulens van 2 jaar. 1® pr., 200 fr. mot zilveren rnedalie aan M. A. De Moor, te Oombergen., voor Beaumont, vos;2epr., 150 fr., met bronzen rnedalie aan M. J. De Rrauwcr, te Hemelveerdegem, voor Maclère, vos, 3® pr., 75 fr.,met bronzen rnedalie aan M. R. Malthys, te Ne derboelare, voor Dipgjène, bruin 4 pi\, 75 fr., met bronzen rnedalie aan M. J. De Brauwer, te Hemelvqerflegemvoor At traction, bruin 5epr,, 75 fr., met bron zen rnedalie aan M. J. Van der Schueren, te Paricke, voor Clescns,» moorkop.' Groote beslissing mef,den dikken hal, bij, M. Van Nuffel, slachter en herbergier aan de kerk te Ilerdersem, 'op Zondag 29 October 1911, om 2 ure stipt, 'rasscl)en de partijen van De Neef, AalstGysegem en Van den Spiegel, Aalst. Waarschijnlijk zal Henri Moens ook medespelen. Op Zondag- 29 Ockobéi', beslissing tusschen de partijen van Jan Dé Nil, (Erembodegem), en'Karei Van den Spiegel, (Aalst), op liet plein van Erniel I)e Moor, te Aalst-Mijlbeek, 98, Langeslraat, om 2 ure slipt. MEDEDE^LflNGEN. GEERAARDÖBE RGEN. De Katholieke Burgersbond hield Dinsdag avond in De Pressed op de Markt, eene buitengewone feeslverfadering om do ver kiezing to vieren van haren Voorzitter M. Fr. Baisier (die het meeste getal stemmen bekwam) en den zegepraal der katholieke lijst in het algemeen. Men weet immers dal onze middelmatige meerderheid 345 stem men bedroeg. Meer dan 100 leden hadden den oproep beantwoord, en volgden met aandacht en genoegen de verschillige sprekers. Aan het bureel zaten, benevens het Bestuur, MM. Brocorens, Diericx Vineent, Guillemin en Van Bockstaele, Gemeenteraadsleden. Beurt- telings werd het woord gevoerd door den Voorzitter, die de kiezers en den Bond har- lelijk dankte en door de heeren J. Pieraert, G. De Fray, A. D'EIaenens en Vincent Die ricx. Diens rede bevatte eene prachtige hulde aan do werking van den Bond en werd geestdriftig toegejuicht. Al de spre kers oogsten ten andere een hartelijken en welgemeenden bijval. De Burgorsbond van Geeraardsbergen, als voorbeeld mogende dienen door dergelijke inrichtingen in ganscli het Arrondissement, zal in de bijzonderste gemeenten, meelingen beleggen om do neringdoeners tot vereeni gen o aan te sporen. De burgerij, te lang ver waarloosd, verwint zelf hare rechten De wind blaast in de zeilen, harop Allen hand in hand HALLE. ff^as'ia's Leven- Zoo groot is de bijval welke Maria's Leven in gansch het land bekomt, dat met de bijgevraagde op voeringen van October, veel volk geene plaats meer kon vinden. Voor de opvoering van 29 October blijven nog slechts eenige kaarten van 7 fr. beschikbaar. Daarom heeft liet komileit beslist nog twee vertooningen te geven welke zullen plaats hebben op Zondag 5 en Zondag 12 November ten 2 ure. Plrw.lsen aan 7, 5, 3, 2 en 1,50 fr. Men moei de kaarten op voorhand vragen bij M. A. Bertrand, Dekenstraat, 20, Halle. Brussel. Zaterdag gaat de Cirque Royaleopen, voorts vertooningen alle Zon-Donder-en Feestdagen. Kinderen en militairen aan verminderden prijs. Australische cirk Zaterdag 28 October opening van deze cirk op de Jamarplaats. Het is een prachtige troop j van 130 artiste», 30 zotten, enz. Het zal een bijval zijn zonder weerga. De voorloopige kiezerslijsten van al de gemeenten van ons arrondissement voor de wetgevende kiezingen van 1912, zijn opge maakt en liggen ter inzage van de katholieke kiezers, op bet bureel der Katholieke Wer ken. 24, Groote Markt, te Aalst. Gezien de belangrijkheid der aanstaande kiezingen, hebben de katholieken den plicht te komen nazien of ze wel ingeschreven zijn met het getal stemmen waarop zij recht heb ben, en de tegenstrevers aanwijzen, die er ten onrechte op ingeschreven slaan. De reklamen moeten ten laatste den 31 Oc tober ingediend worden. Wij kunnen onze katholieke vrienden niet genoeg aanwakke ren, naar liet bureel te komen, ten einde hunne rechten te doen gelden. Hot bureel is open, den Donderdag, Vrij dag en Zaterdag van 10 lot 12 ure 's mor gen ds. TE HOFSTADE op "Zondagen 29 October, om 4 1/2 ure, en op 5 November, om 3 1/2 ure. Jesus in Samaria zal voorzeker niet moeten wijken voor De Blindgeborene en zal reeds in initiale waarde boven dit laat ste stuk Staan. Doch do opvoering zal ook veel hooger stijgen dan die van verleden jaar. De spelers en speelsters ingeleid door do vroegere opvoering, zullen nu ook veel fijner en indrukwekkender in hun spel zijn. Wat ensceneei'ing en muziek betreft, alles zal naar het volmaaklo streven en ons doen in de tijden' van Jesus herleven. Verleden jaar sti-oomden stad en omlig gende samen in den Katholieken Kring, om De Blindgeborene te bewonderen. Nu zal de toeloop zeker nog vermeerderen. MARKTPRIJZEN Aalst. 26 october. Hopmarkt, kalm, prijzen in afslag, verkoopers fr.T95'. Gerot, Veemarkt Woensdag, te koop gesteld beesten 679: Vette koeien 117; melkkoeien 00; groote.ossen 2; jonge ossen 207yaarzen 218; stieren 135 varkens 921 kalveren magere beesten schapen Lokerero 25 oct. Boter 3,20 a-1.05, eieren 3,96 a 4,05, aardappelen 8,50 a 9,00, raapkoek 12,00, lijnkoek 26,00, rogge BRUSSEL, '25 oct. Graanmarkt. Inland- sclie tarwe 19 1/4 a 19 1/2 Amerikaansclie Win tertarwe 20 1/4 ronde Kurracliée20 1/8 inland- selie Rogge 17 1/4 a 17 1/2 Gerst Donau en Odessa lil 1/2 a 17 inlandsclxe Gerst '19 a 19 3/4 Haver van Courlande 20 a 20 3,8 Gerst der Pol ders 19 0/0 a 19 3/1inlandsclic Haver 191/2 a 20 0/0 Amerikaansclie Maïs - IS a 0/0 id. van Odessa 17 0/0 Graan van den Donau 19 1/1 a 20 id. Rio do la Plata 21 a 21 1/2 Handelsblocm 25 0/0 Bakkersbloem 26 0/0 Zemelen 15 1/4 a 00 0/0. Oliemarltf. Koolzaadolie te Brussel 73 in provincie 71 Lijnolie te Brussel 91; in provin cie 89 inlandsc.il Koolzaad 3-1 0/0 .Boter 3,20 a.3,74., AnifisrEecIït. —25 oct. Ossen, 653 prijs per kilo op voet 0,S6 a 1,06. Stieren 152, prijs per kilo opA'ö'et Q,76 a 0,0n. Koeien 1468", prijs per kilo op voet0,ö4 a' Q,84. WISSELAGENT, 16, Onderwijsstraat (Achterstraat), Aalst. Telefoon CS A Aankoop en verkoop van titels aan 1 frank per duizend. Kostelooze uitbetaling van coupons en nazien van trekkingen. BEURS VAN BRUSSEL 25 OCT. BEURS VAN BRUSSEL. Leen va» Staat, Prowin., Steden. Belgische leening 1° r 3 L. '2° r 3 3® r 3 2,5 Kongo uitkeer baar4 Kongo (Loten) Annuïteiten3 Gemeentekrediet3 1868 3 Buurtspoorw Jan.-Juli3 Übl. Mei-iSov. 3 (loten) 2,5 An derl echt 1907 3,5 Aalst3 Antwerpen 1887 2,5 1903 2 Brussel 19022,5 Brussel 19052 Zeehaven 2 Charleroi 19053 Gent 1896 2 Elsene.18803 19083 5 Laken 19023 Luik 1860 3 1897 2 1905 2 Meclnden 18853 1897 3 Oostende 1852 18982 St.-Gillis 1904 3 St-Joos-ten-noodel8813 Schaarbeek (100 fr.)2 (500 fr.)3 Spa 1909 3 5 Doornik (50 fr.)3 Verviers 1873 3 18933 85. 8S.20 BS. 25 99'o0 S2.75 88.25 102!— S5.25 86.— 101.25 97.— 9L50 80.— 92.75 80.25 72.50 12S. 71.50 S-L30 69^50 83!o() 50/75 100.50 92.— 80.50 80.7! 72.7: 128.2: 71..7 i Te bekomen bij Theodoor Van Ister dael, le Pamel, alle soorten van PLANT AARDAPPELEN herkomstig van Holland (Zeeland), aan 11 fr. de 100 kilos. (Met getuigschrift). 434 voor de Stad en het Arrondissement Aaisl. 5 November. Opvoering van Henry Mas* ter ton»en «Eene lastige Spelling» door den Oud-leerlingenbond der Broeders, in de Sladsfeestzaal. 5 November 1911. Luisterrijk tooneeN feest door de tooneelafdeeling der Chr. Vakvereenigingen Kunst en Arbeid. Opv. van Een Verlosser, drama in 3 bedrijven en Voor 'nen Kanarievogelkluchtspel. 12 November 1911. Luisterrijk Avondfeest, worden opgevoerdEen Held drama in 5 bedr.Onze lastige Spelling blijspel in een bedrijf, door de tooneelafdeeling van den Oud-leerlingenbond van Sint Mar- tensgestiebt. GEERAARDSBERGEN 29 October Om 5 ure in den stedelijken schouwburg, eene enkele opvoe ring van het beroemde volksdrama MARIE-JEANNE, of de Vrouw uit de Volksklas, door de konink lijke tooneelgilde Vreugd en Deugd Prijzen2,00, 1,50, 1,00 en 0,50 fr. Daar moet alleman heen, want 't is een heerlijk loo- ueelfeest in 't verschiet. HOFSTADE 29 Oct. en Opvoering van liet evangelie- 5 November, spel Jesus in Samaria 150 uitvoerders. Te werörijgen ten bureele van De Volksstem stem pels in caoutchouc en andere Occasion A vendre belle voiture auiomobile, 30-40 H. P. double phaéton, 7 places, en trés bon état. S 'adresserX. Y. Z. Bureau du Journal. N. B. De katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner feesten zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te declcn. van M. Camiel Praet, opticien-specialist© Aalst, Lange Zoutstraat, 6 26 october, 15 ure: Barometer 7ï8,,2 Thermometer 10 '8 Wind: zuid-west Vooruitz.regen OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem en Denderhautem EN EENEN MEERSCH te Denderbelle De Notaris DE VIS, te Aalst, zal ten verzoeke van wien liet helioort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem Eerste koop. -Eene partij Zaailand gelegen te Erembodegem, wijk Wilde Veld, bekend ten kadaster sectie B, nummer 1052a, groot 31 aren 10 centiaren, palende Noord de baan genaamd Veldekenslns, Oost M. Albert Van de Vd ie, te Erembodegem, ZuidM. Louis Van Langenhove- Pailerath te Brussel en West de kinderen Alfons Borginon te Pamel. Gebruikt door Victor Rampelberg, te Welle. Tweede koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Erembodegem, wijk Helle, bekend ten kadas ter sectie B, nummer 1878a, groot 16aren, palen de Noord de erfgenamen van Mevr. Francisca 'tKint te Nieuwerkerken, Oost M. Louis Van Dalem, te Ninove, Zuid de Cooman Jan Baptist en zusters te Welle en West. M. Meert-Van Ram pelberg te Haeltert. Gebruikt door August De Scliryver' te Denderhautem. Gemeente Denderhautem Derde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Denderhautem, wijlt Blokken veld, bekend ten ka daster sectie B,nummer 231,groot 14 aren 50 cen tiaren, palende van den eenen kant aan de we duwe en kinderen Vercruyssen-Van Landuyfc te Haeltert. daarover aan de Blokkenmeerschstraat en langs den anderen kant aan de Broekstraat. Gebruikt door Victor Praet te Welle. Gemeente Denderbelle Vierde koop. Eenen Meersch te Dender belle, nevens de Vaart, langs den kant van Audegem, op Ginderdeur, ter plaats genaamd de Meerkens op de Ilamme bekend ten ka daster sècüe A, nummer 290, groot 48 aren, pa lende Oost M. de'advokaat Limpens-Moens, te» Dendermonde, Zuid weduwe De Ilovre, West Leon Cool, en Noord de Dender tragel. In ge bruik bij Ivo Gillis-Varenbërg, te Audegem. ZITDAGEN Instel, 30 October Zi 1DAOLN Vei,blijfj 13 November) AJil telkens eenen Maandag, om 2 ure namiddag, ter estaminetHi;t Paviljoen bij den heer Emiel Van dc Maele, te Aalst, Groote Markt. GELD te bekomen, ten kantore van voornoem den Notaris DE VIS, aan geringen intrest. 50 Breisters voor binnen of buiten buis, ter fabriek Bosteels-Desmeth, Aalst. 422 Alle Donderdagen en Vrijdagen bezondere groote keus van vele soorten verschen ZEEVISCH aan de laagste dagprijzen. Alle Vischwaren worden zeer wel gerei nigd op verzoek ten huize gebracht. Ik beveel mij aan de gunst van eenieder, bezonderlijk aan de achtbare ingezetenen die van leveranciers veranderen. Zeer voordeelige prijzen voor Avondma len, Hoteliers, enz. Plv. VAN STYVENDAEL Eenig Huis der stad sedert 25 jaren in da Oostendsche Visscherijen gevestigd. Visscherij LANGE ZOUTSTRAAT, 38, AALST* TELEFOON Nr 44. 215

De Volksstem | 1911 | | pagina 3